Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:06:59

LOGOUT.hu

A topic a Microsoft Windows 7 operációs rendszerrel kapcsolatban felmerülő kérdésekkel fogalkozik:
Gyakori hibajelenség: A Windows Update csak keres-keres (svchost.exe jelentős a processzorterhelés), de nem talál frissitéseket. Itt a megoldás (Az angol nyelvű forrásanyag: http://wu.krelay.de/en/ )

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16031) altoalto


altoalto
tag

Sziasztok!

Tudna valaki segiteni step by step a win7 ujrainstallalasaban? Kulfoldon elek, de a nyelvet meg nem beszelem olyan szinten, hogy helyesen ertelmezzem a win7-ben levo informatikai szovegeket. Hasznaltan vettem a gepet egy helyi lakostol es a rendszer nyelve nem magyar. I7, ati 6850 vga,12 gb ram, normal hd c,d particiokkal, win 7 64 bit home premium oa. Win lemezt nem kaptam hozza, viszont az eredeti win matrica, a product keyyel egyutt ott feszit a gep oldalan. Szeretnem ujratelepiteni a gepet, mert erzem, hogy mar sok szemetet elraktarozhatott a kb. 1.5 eves hasznalat soran. En leragadtam a win xp szintjen. Azt mindig tudtam installalni, formatalni. Ez a win7 nagyon idegen. Ha nincs cd hozza, akkor hol van az eredeti win7? Hogyan tudom a c formatot is beleertve ujrainstallalni? Sajnos nem vagyok egy szamtech geniusz. Sot...jah igen, drivereket szinten nem adtak melle. Minden driver/eszkoz kb. ertheto szamomra, kiveve ezt:
Intel (R) Desktop/Workstation/Server Express Chipset SATA RAID Controller
Ezt is le kell valahonnet toltenem, vagy a win7 tartalmazza?
Alaplapi drivert fel kell majd tennem?

Elore is koszi a valaszokat.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.