Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:06:59

LOGOUT.hu

A topic a Microsoft Windows 7 operációs rendszerrel kapcsolatban felmerülő kérdésekkel fogalkozik:
Gyakori hibajelenség: A Windows Update csak keres-keres (svchost.exe jelentős a processzorterhelés), de nem talál frissitéseket. Itt a megoldás (Az angol nyelvű forrásanyag: http://wu.krelay.de/en/ )

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15801) Sub-ZeRo válasza Abrion (#15800) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Feltelepíted a windowst majd a cd kulcsal beaktiválod. Ha már túl lépted az aktiválások számát a megengedetnél akkor telefon a microsftnak és ők beaktiválják. Persze van itt nekik Magyar supoort-juk is.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#15802) pinnacle válasza pinnacle (#15778) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Nem találkoztatok még ilyen problémával? Próbáltam 4 Win 7-en, sehol sem működött a készenléti üzemmód. A vinyó még garanciális, csak nem tudom, hogy ez a hiba, annak minősül-e?

(#15803) Shalala


Shalala
senior tag

Sziasztok!

Találkozott már valaki olyan problémával, hogy a böngésző teljesen lefagy ha USB-n pendrive-ra másolok 1GB-nál nagyobb fájlt? Egészen addig nem reagál semmire amíg a másolás be nem fejeződik. Chrome Firefox Explorer is ugyanúgy lefagy. 1GB alatti méret esetén semmi gond nincs.
Azóta jelentkezik ez a probléma mióta megvan az "új" alaplapom Gigabyte GA-H55M-USB3. Op. rendszer: Win7 Ultimate 64bit

Legutóbbi firefox logg:

Leírás:
Egy hiba miatt megszakadt a program kapcsolata a Windows rendszerrel.

Probléma-aláírás:
Problémaesemény neve: AppHangB1
Alkalmazásnév: firefox.exe
Alkalmazás verziója: 13.0.0.4535
Alkalmazás időbélyegzője: 4fc8def7
Lefagyási aláírás: 33bb
Lefagyás típusa: 0
Operációs rendszer verziója: 6.1.7601.2.1.0.256.1
Területibeállítás-azonosító: 1038
1. további lefagyási aláírás: 33bb9593624efabfaa6e2902a3223c09
2. további lefagyási aláírás: 53b3
3. további lefagyási aláírás: 53b390ef397a3599234c5381b95e11a1
4. további lefagyási aláírás: 33bb
5. további lefagyási aláírás: 33bb9593624efabfaa6e2902a3223c09
6. további lefagyási aláírás: 53b3
7. további lefagyási aláírás: 53b390ef397a3599234c5381b95e11a1

(#15804) Sub-ZeRo válasza Shalala (#15803) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

A windows tiszta telepítéssel lett telepítve, vagy a régi cuccokat törölted és alá raktad az új lapot?

[ Szerkesztve ]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#15805) Fire/SOUL/CD válasza Shalala (#15803) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

USB 3-as és USB 2-es porton is előjön a jelenség?
Milyen fájlrendszerre van formázva a pendrive? (FAT32 vagy NTFS legyen)

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#15806) Shalala válasza Fire/SOUL/CD (#15805) üzenetére


Shalala
senior tag

USB3-on és USB2-őn is ugyanaz. A pendrive NTFS-re formázva.
(Próbáltam több pendrive-val is) a legérdekesebb ráadásul hogy ugyanazon a porton egy WD passport-ra simán másolok fagyás nélkül, de bármilyen pendrive-nál, bármelyik porton lefagy 1gb felett (eddig kb, 10 különbözővel próbáltam).

Sub-ZeRo:

Tiszta telepítés volt, mert több minden cserélve lett egy időben.

(#15807) Fire/SOUL/CD válasza Shalala (#15806) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Ha tehát mindegy mit másolsz, csak 1G-nél nagyobb esetén jön a probléma, akkor 2 lehetőség lehet
1. A védelmi progid okozza (pl AVG )
2. teljes Chipset driver telepítés lett eszközölve

Első eset egyszerűbb, mert letiltod a valósidejű védelmét az adott védelmi proginak, vagy szimplán uninstallálod. 2. eset már nagyobb gond, mert ott W7 reinstall az egyetlen járható út.

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#15808) Shalala válasza Fire/SOUL/CD (#15807) üzenetére


Shalala
senior tag

Sajnos az első eset kizárva, mert már próbáltam azt is.

Reinstall, hogyan célszerűbb?
Engedjem, hogy amit tud a windows pakoljon fel az update során, vagy inkább a gigabyte oldaláról szedjem le a drivereket?

(#15809) Fire/SOUL/CD válasza Shalala (#15808) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Amitől óvakodni kell az az All in one chipset driver automatikus, teljes telepítése, ami mindent felpakol ill az INF driverek. W7 telepítését követően az első dolog megnyitni az eszközkezelőt és megnézni az ismeretlen eszközöket, nyilván lesznek ilyen eszközök. Elindítani a Windows Update-t és az ismeretlen eszközökhöz a nem kötelező frissítések közt érkeznek driverek(nem feltétlenül mindhez(bár az is előfordul)) ezeket fel lehet telepíteni (itt nem kell még a fontos frissítéseket felpakolni és azokat a nem kötelező frissítéseket sem, amelyek nem az ismeretlen eszközökhöz jönnek(sőt csak az ismeretlen eszközökhöz tartozóakat kell telepíteni, nem pedig az összes nem kötelező frissítést, mert itt nagyon speciális frissítések találhatóak,amelyeknek nagy részére egész biztosan nincs szükséged)).
Elsőre az a cél, hogy az eszközkezelőben eltüntessük az ismeretlen eszközöket. Ha a WU után is maradnak ismeretlen eszközök, akkor kell az alaplap honlapjáról letölthető driverekhez fordulni, de csak azokat telepíteni, ami az ismeretlen eszközökhöz kell. Kivételt képezhet a LAN/VGA/SOUND eszközök, amelyekhez meg az adott gyártó oldalán célszerű keresgélni legújabb driverek után, nem az alaplap honlapján. (LAN és SOUND driverek végül is az alaplap oldaláról is letölthetőek, viszont a VGA-hoz az NVidia vagy AMD olalára kell menni).

Pl esetedben nem kell automatikusan a NEC USB3 driver-t telepíteni, csak azért mert van, csak akkor, ha ismeretlen eszközként szerepel és WU-ról sem jön hozzá driver.

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#15810) Abrion válasza Sub-ZeRo (#15801) üzenetére


Abrion
senior tag

szal akkor még nem kell ez a telefonos megoldás, ha jól értelek, mert eddig csak aktiválás volt, ez lesz vélhetően az első reaktiválás.

Más mindenkinek
Úgy döntöttem hogy megnézem hová megy a windows betöltése, és van egy csodás hírem :D, pontosan egy órával a megállás után újra indult a gép :) 2x megtörtént, szal ez valami kritkál error lesz, ha jól rémlik a menüben kitudom kapcsolni a resetelést, így kék halálba fog menni remélhetöleg.

(#15811) fatal` válasza Abrion (#15800) üzenetére


fatal`
titán

Beírod a kódot. Ha Interneten nem megy, akkor telefon (zöld, vagy kék szám), kiírja a telefonszámot, felhívod, beírod az automatának azt a jónéhány számot, amit a telefonos aktiváláshoz kiír, az automata pedig visszadiktálja, amit neked be kell írni az aktiváláshoz. Beírod és kész. :)

Elvileg van SMS-es aktiválás is (ha meg nem szűntették), de nekem az a telefon helyett sohasem működött (ha nem engedte Interneten aktiválni, akkor SMSben sem).

[ Szerkesztve ]

(#15812) Abrion válasza fatal` (#15811) üzenetére


Abrion
senior tag

és hol van ez a telefonszám? rajta van a dobozon?

(#15813) fatal` válasza Abrion (#15812) üzenetére


fatal`
titán

Nem, kiírja a képernyőre, amikor a telefonos aktiválást választod. De, ha jól emlékszem 3x vagy 5x engedi aktiválni neten is (de nem bonyolult a telefonos aktiválás sem).

(#15814) pinnacle válasza pinnacle (#15802) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Ne csináljátok már ezt velem. :( Harmadszor kérdezem, ezt a készenléti problémát.

(#15815) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Silverlight-os kérdésem itt, vagy a böngészőm topikjában tegyem fel, ha a PH-tv-s Chat-em nem működik normálisan? (hülyén hangzik, így már ,de másodjára okés lesz az!)

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#15816) fatal` válasza ledgeri (#15815) üzenetére


fatal`
titán

A sok troll miatt a mobilarena tv-ben le van tiltva a chat, szerintem a phtvben is.

(#15817) Abrion válasza pinnacle (#15814) üzenetére


Abrion
senior tag

biztos valami próbálja olvasni a vinyot, ezért indul mindig el.

csak 48 fokos? az semmi, de ha ennyire baj ez neked, vegyél vinyo hűtőt.

[ Szerkesztve ]

(#15818) Shalala válasza Fire/SOUL/CD (#15809) üzenetére


Shalala
senior tag

Köszönöm a részletes leírást! :R
Hétvégén meg is csinálom.

(#15819) szabonagyur


szabonagyur
félisten

]Sziasztok!

Neteztem meg zenét hallgattam valamint filmeztem a gépet, amikor a Chrome hirtelen belassult, majd leállt a flash, 2 ilyen után kikapcsoltam majd vissza a gépet, aztán hirtelen kékhalált dobot.

Tipp, hogy ez a hibakód mit jelenthet?

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#15820) fatal` válasza Abrion (#15817) üzenetére


fatal`
titán

48 fok az elég meleg, de még nem vészes, 50 fölött már necces.

(#15821) ledgeri válasza fatal` (#15816) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Volt tiltás, de visszatért a chat, működik is, csak nekem 3 adás óta az egész adás alatt csak 5-10 hszt mutat, az is késve (még pheke is válaszolt rá rég), most az utcsó 3 is az utcsó 3 percben a köszönések előtt jött (nincs silverlight topik!)

Vannak felesleges frissítések, vagy ajánlott a háttérbeni instalként hagyni?

[ Szerkesztve ]

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#15822) fatal` válasza ledgeri (#15821) üzenetére


fatal`
titán

Akkor nem tudom. :(

Én mindig lefrissítek mindent (a drivereket kivéve, azt a gyártótól szoktam).

(#15823) ledgeri válasza fatal` (#15822) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Köszi!

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#15824) Nono89


Nono89
tag

Sziasztok!
Lenne egy problémám. Most raktam újra a gépem. Mivel usb-ről nem telepit valami oknál fogva,dvd-n nincs meg a 64 bites win7 ezért azt csináltam,hogy van itthon egy 10gb-os ide-s vinyóm leformáztam,és arra ráhúztam az iso-ból a dolgokat. sikerült is feltelepítenem.Viszont valami nem lett jó,mert ha lehúzom a 10gigás vinyót nem bootol be. Mit kell át raknom a másik vinyóra,és hogy pls HEEEEEEEEEELP MEEEE!!!

Előre is Big THX!!! :R :R :R :R

Ha neten nem érsz el, és gyorsan el szeretnél érni vodás:530-1211

(#15825) Borgi válasza artiny (#15442) üzenetére


Borgi
aktív tag

Hi,

a CF egy másik formátumu memoria kártya, komolyabb fényképezőkben használják. Sebessége durván jobb az SD, MMC és MS karikénál.

CF

üdv,
Borgi

Resistance is Futile!!

(#15826) Borgi válasza Nono89 (#15824) üzenetére


Borgi
aktív tag

Hi,

a w7 -nek van egy 100 MB os rendszerpartyciója, azt lehet hogy a 10-esre rakta.... lemezkezelőben elvielg látnia kell a particiót:
magyar w7-nél: jel nélküli, kötet neve: rendszer számára fenntartott

Ha azt átpakolod a másik vinyóra akkor mennie kell.

üdv,
Borgi

Resistance is Futile!!

(#15827) fatal` válasza Borgi (#15826) üzenetére


fatal`
titán

Ha azt átpakolja másik vinyóra, akkor be sem fog bootolni ugyanis az MBR marad a helyén.

(#15828) Nono89 válasza Borgi (#15826) üzenetére


Nono89
tag

Szia! Ez fogad a lemezkezelőben.

[ Szerkesztve ]

Ha neten nem érsz el, és gyorsan el szeretnél érni vodás:530-1211

(#15829) pzstm


pzstm
titán

MSE Prerelease update érkezett

Vannak ám benne jóságok ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#15830) Borgi válasza Nono89 (#15828) üzenetére


Borgi
aktív tag

Hi,

biza a 10 gigásra rakta de nem kicsinyítette le mert már volt rajta partició:D legalábis úgy néz ki.

ghost át tudja rakni normálisan, vagy paragon.

partition magic 9-et ne próbáld meg mert w7-es particiókat hajlamos lenullázni :(

üdv,
Borgi

[ Szerkesztve ]

Resistance is Futile!!

(#15831) Abrion válasza Abrion (#15810) üzenetére


Abrion
senior tag

nem jött össze :( így is újraindult a gép, hát ez van :(, ebből újra telepítés lesz ha csak nem mond valaki egy exe fájlt amivel még megpróbálhatok keresni hibákat parancssorban

(#15832) Fire/SOUL/CD válasza Nono89 (#15828) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Azért nem indul a C-ről (az IDE-s HDD nélkül), mert megszűnt a C partíció Aktív státusza, boot-olni meg csak és kizárólag aktív státuszú partícióról lehet. (feltételezem, mikor az IDE-s HDD-re telepítettél, nem húztad le a másik HDD-t...)

Jobb egér (a linkelt képeden) C partíción/partíció megjelölése aktívként
(feldobi egy figyelmeztetést, hogy egy rendszerben nem célszerű 2 aktív partíció, de azt most hagyd figyelmen kívül)

Ezután el kellene indulni a régebbi HDD-ről is a rendszernek, az IDE-s HDD nélkül is.

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#15833) Nono89 válasza Fire/SOUL/CD (#15832) üzenetére


Nono89
tag

Mind2 ide-s.
Nem tudtam lehúzni róla,mert arra 10gigásról telepitettem a 200gigásra, úgymond belső pendriveként használtam a 10gigást.

Ha neten nem érsz el, és gyorsan el szeretnél érni vodás:530-1211

(#15834) pinnacle válasza Abrion (#15817) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Köszi! Csak az furcsa, hogy idáig gond nélkül, ment a készenléti állapot, 4 különböző Win 7-en próbáltam, friss telepítésen is, de semmi változás. Ezért gondoltam, hogy az EaseUS particionálása valamit megváltoztatott a vinyón, de állítólag az nem tud ilyet.

(#15835) whitehand


whitehand
senior tag

Sziasztok!

Olyan kérdésem lenne hogy lehetséges windows xp telepítése win 7 alatt létrehozott virtuális hddre (.vhd file)?

[ Szerkesztve ]

(#15836) pzstm válasza whitehand (#15835) üzenetére


pzstm
titán

Mivel a Windows7 volt az első VHD-boot-ot támogató OS, így nyilván nem

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#15837) vilmaboy


vilmaboy
őstag

felteszem ide is, mert igen gyorsan kéne a válasz...

Adott egy biztonsági kamera rendszer winchestere. partition magic szerint raw file rendszer van rajta. Win7 alatt hogy nézem meg a raw filerendszer adatait? Total commanderhez nem megy a pluginnal... ki kéne szednem s.o.s. a biztonsági felvételeket...

A világ legveszélyesebb dolga az, amikor a tudatlanság szorgalommal párosul!

(#15838) Fire/SOUL/CD válasza vilmaboy (#15837) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Ha W7 lemezkezelőjében is RAW-ként van megjelölve a partíció, akkor az azt jelenti, hogy érvénytelen partíció stílus található az adott partíción, olyan, amit a W7 nem kezel (nem MBR és nem GPT). Arról csak adatmentő alkalmazásokkal lehet lementeni az értékes adatokat(mármint Windows alól), aztán lehet újra formázni.

Másik lehetőség, hogy megpróbálkozol egy Linux Live CD/Pendrive-al, arról indítod a rendszert, hátha a Linux kezeli(az is elképzelhető, hogy Linux-al is hozták létre).

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#15839) Nono89 válasza Nono89 (#15833) üzenetére


Nono89
tag

Megoldottam köszönöm 32 bites win 7 telepitővl sikerült. csak nem tudtam,hogy jó-e a 64 biteshez.

Ha neten nem érsz el, és gyorsan el szeretnél érni vodás:530-1211

(#15840) driver18


driver18
tag

Sziasztok,

Egy kis segítséget kérnék Tőletek.
Mindennapos használat során kb. egy hete a gép bekapcsolásakor "kékhalál" jelentkezett. (Windows 7 Enterprise SP1 64bit)
Akkor újraindítás után simán működött minden. (semmi hardver vagy szoftver változás nem történt a hiba előtt!)
Néhány napja már minden indításnál előjön ez a probléma:
[link]
[link]

Ma visszaállítottam a rendszert június 17-i időpontra. Azóta nem történt hiba, viszont a vírusirtóm azt írja, hogy naprakész és nem frissül (miközben a legutóbbi frissítés dátumához június 17 van írva).

Hogyan tudnám javítani ezt a "kékhalált"?

Köszi,
N

[ Szerkesztve ]

(#15841) RedWing


RedWing
aktív tag

Sziasztok!

Az lenne a problémám, hogy a "c" partíció túl kicsire sikeredett a Win7-hez (20GB) és szeretném megnövelni a "d" rovására.

Addig ok, hogy a lemezkezelőben leválasztottam 10GB-ot a d-ről, de a c partíción a növelés menüpont nem aktív így nem tudom növelni a méretét.

Esetleg lenne valakinek ötlete anélkül, hogy teljes újratelepítéshez kelljen folyamodnom?

Előre is köszönöm a segítséget! :R

Egy mérnökkel vitatkozni olyan, mint bírkózni egy disznóval a sárban. Néhány óra elteltével rájössz, ő élvezi!

(#15842) Prego válasza RedWing (#15841) üzenetére


Prego
senior tag

Csináltam már ilyet, linuxos progival átméreteztem, aztán a telepítőlemezzel rendszerjavítást végeztem.
De google-> resize win 7 partition
Pl:
U.I.: Lehet én anno azt csináltam hogy vettem új vinyót, az kapott 250GB-os rendszerpartíciót, a régi vinyómról áthúztam az 50GB-os rendszerpartíció tartalmát valami spéci progival és utána javíttattam.

[ Szerkesztve ]

Aki másnak vermet ás az a Stack Pointer

(#15843) deminos válasza RedWing (#15841) üzenetére


deminos
aktív tag

Én erre az EASEUS partition managert használtam, itt le tudod tölteni, a home ingyenes és erre pont elég is.

Arra viszont készülj fel, hogy 10Gb-ot (főleg, ha van rajta adat) legalább 2-3 óra alatt mozgat át.

Xiaomi 11 Lite 5G NE

(#15844) Sub-ZeRo válasza driver18 (#15840) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

http://www.sevenforums.com/crashes-debugging/68986-w7-random-bsod-s.html
CMD futtatás rendszergazdaként majd sfc /scannow. Hátha.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#15845) iknight


iknight
senior tag

Üdv Urak!

Van egy eredeti windows 7 professionalom, és érdeklődnék, hogy azzal a termékkulcsal windows 7 startert tudnék telepíteni?

Akik jó békét tudnak kötni, azok sohase győznek a háborúban.

(#15846) Воланд válasza iknight (#15845) üzenetére


Воланд
titán

nem.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#15847) vlevi válasza RedWing (#15841) üzenetére


vlevi
nagyúr

Én is az Easus-t javaslom. Használtam már, bevált.
Viszont lehet, hogy idővel az a 30 is kevés lesz...

(#15848) dodopek


dodopek
addikt

Sziasztok!
Kérdésem csak közvetve kapcsolódik a 7-hez.
Adott egy laptop, amin jelenleg win7 ultimate megy.Sajnos a tulaj nem elégedett a rendszer mellett megmaradó rammal, visszatenné az XP-t. Csak ugye a régebbi oprendszert nem engedi telepíteni neki. Javasoltam, hogy 98 boot lemezzel takarítsa le a C meghajtót, aztán teheti az XP-t.Csak már arra nem emlékszem, hogy mit is kell csinálni a boot lemezzel. Amikor feljön a kurzor, simán beírja, hogy">format C:"?
Köszi a választ!
Dodo

(#15849) snowdog válasza dodopek (#15848) üzenetére


snowdog
veterán

A telepítő lemezek többnyire kezelik a partíciókat. Szerintem tegye be az XP telepítőt, azzal törölje le a jelenlegi (Win7) partíciót, hozzon létre egy újat, és arra telepítse fel az XP-t.

(#15850) dodopek válasza snowdog (#15849) üzenetére


dodopek
addikt

De nem engedi(azt mondta).Én már olyan rég telepítetten XP-t, hogy ha azt mondja, hogy fagyit kért, azt is el kell hinnem, mert nem dereng...

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.