Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#43464) dethroner válasza szabonagyur (#43461) üzenetére


dethroner
veterán

Igen, nem voltam teljesen képben ezért nem néztem meg azonnal, nem kérdeztem rá a faszinál hogy hol a régi tükör. De gondolod ha rákérdez, azt mondtam volna hogy nem kell az már nekem? Amikor tudtam hogy csak ez a darab kis bizbasz kell róla már hetek óta beszéltük itt is azt hiszem hogy meg lehet majd hirdetni, vagy eltenni tartalékba. Ennyire hülye azért tompán se vagyok. Meg érdekes mód 15 perccel később amikor felhívtam, nem azt mondta a faszi hogy nem kértem pedig ő rákérdezett. Ez egy mocsok lenyúlás akart lenni, hiába próbálod szépíteni, meg azt sugallni hogy Kész lett a tükröd, ami szinte ugyanúgy új és működik. Nekem ezek eljátszották a bizalmam, pedig hozájjuk akartam hordani mert tőlük van, és mondom a vezető értékesítő nagyon jófej. De viszem egy olyan helyre ahol ismerős dolgozik és ott állhatok az autó mellett végig, beszélgetés közben.
A kétszínűséggel vádolást meg gondold végig. Akkor is mondtam, nem én vezettem az autót, ahogy azóta se én vezetem. Én csak ezeket a szerviz dolgokat intézem. Írtam lehet hogy a kézifék volt picit behúzva, nem tudom. De mivel utána sose jött elő a hiba, gondolom az volt a gond.

[ Szerkesztve ]

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.