Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-11-20 07:55:08

LOGOUT.hu

Samsung LCD és LED TV-k

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#37651) JoeYi válasza VW-Corrado (#37647) üzenetére


JoeYi
őstag

köszi az infót, jó tudni. Mondjuk ilyesmit megérné hírdetniük

(#37652) Signum04


Signum04
tag

Sziasztok,

Írtam én is az Euronicsnak, csak hogy bonyolítsuk a dolgot,

Nekem ezt a választ adták:
"Levelem írásakor az aktuális ár 279999 Ft. Promóciónkban a készülék mellé – a dobozban lévő 2 db 3D szemüvegen felül - +2db 3D szemüveget adunk, valamint egy Samsung HT-E350 típusú házimozi rendszert. Promóciónk a készlet erejéig tart, ezt kérem figyelembe venni a vásárlás időzítése szempontjából."

Ha valakit érdekelne, gondoltam megosztom, jobban örültem volna egy 250es árnak plusz egy bill, de ez van, hátha valakinek erre van szüksége,

(#37653) torma1981 válasza Signum04 (#37652) üzenetére


torma1981
veterán

40ES7000? Mert ez itt Pécsen is 249k. Plussz cetelem akkor 225k-ért nagyon jó ár.

(#37654) Signum04 válasza torma1981 (#37653) üzenetére


Signum04
tag

Biztos, kifejezetten erre voltam kíváncsi, és a központi mail címükre írtam. Én is meglepődtem, mert eddig tv-ről lehetett hallani meg ilyesmi dolgokról amit adnak hozzá.

(#37655) CoolBoy323


CoolBoy323
nagyúr

Ahogy látom, automatikusan meghosszabbította a samsung a gariidőt :C :R

Ez a nem semmi üzletpolitika basszus!!!

(#37656) Signum04 válasza Signum04 (#37652) üzenetére


Signum04
tag

Ja igen, jogos a dolog, most látom hogy lehagytam, szóval UE40ES7000 tv-ről érdeklődtem.

(#37657) JoeYi válasza CoolBoy323 (#37655) üzenetére


JoeYi
őstag

csak nehogy megrövidüljön karácsony után :)

(#37658) CoolBoy323 válasza JoeYi (#37657) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

miért rövidülne?

(#37659) FN


FN
csendes tag

Sziasztok!
Ha van otthon valakinek B szériás samsung plazmához 3D szemüveg és jeladó szivesen megvásárolnám!

(#37660) WoodooKilla


WoodooKilla
csendes tag

Tegnap elmentem átvenni a lefoglalt TV-t, persze, hogy eladták, így ma mehetek vissza megint, de most már le van foglalózva.
249.990 lesz (40ES7000), 279.990 a 22'-es TV-vel együtt lenne, de az mégsem kell, plusz a 250-es árban 4 szemüveg van, billentyűzetről nem volt szó, de lehet, rákérdek, egy kis fájdalomdíj, amiért így szívatnak..
Eszméletlen fejetlenség van náluk, össze-vissza rohangálnak az eladók, és annyira hajtják a jutit, hogy nem számít, ha félrerakattad, aki jön, annak adják.
Ja, meg persze elújságolták, hogy viszik, mint a cukrot. (Válság van?! Vagy úgyis jöna világvége, mindenki addig szép képet akar nézni? :D)

@VW-Corrado - őőő, mire vonatkozik ez a 2 helyett 12 hónap? Gari? SZándékomban áll regelni, van egy laptopom is, azt is kéne.. (NP300E5C-S02HU)

(#37661) PITYU// válasza BBéci (#37649) üzenetére


PITYU//
csendes tag

Azért én csak beruháztam rá. 3 hónaposan 80K volt, nem hagytam ki. Simán übereli a samsung bd e5500-at. Tuti jobb lenne egy 55, 7000-el, de hidd el, hogy azért ezzel se rossz. :C

(#37662) KisApám válasza WoodooKilla (#37660) üzenetére


KisApám
addikt

Ez Euronics-es akció volna?
40ES7000+ egy 22 colos?
Ha van, egyből menni kell és venni, ahogy írtad, lefoglalásnak nem sok értelme van.

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#37663) To_Pet


To_Pet
tag

Sziasztok!
Lenne két kérdésem, remélem, hogy jó helyen teszem fel. Tegnap vettünk egy Sam UE40ES6560 típusú tv-t és hozzá egy bluetooth billentyűzetet. Az első kérdésem, hogy a tv-nek a saját youtube kliense nem használja a billentyűzetet. Erre van valami megoldás, mert mire bepötyögök a távirányítóval egy címet lemegy a nap? A másik kérdésem azzal kapcsolatos, hogy a böngésző többször leállt. Sok időm nem volt még tesztelni, de akkor produkálta, amikor a fent említett youtube hiba miatt böngészőből indítottam a youtube-ot és egy másik lapon az index.hu-t olvasgattam. Egyszer csak kiírta a tv hogy memória fogyás vagy más hiba miatt leállt a böngésző. Ilyet tapasztalt már valaki?

(#37664) WoodooKilla válasza KisApám (#37662) üzenetére


WoodooKilla
csendes tag

Igen, ott (is) van ilyen akcióban. Mondjuk egy csomó webshopról lekerült, ahol korábban volt.
Tegnap már lefoglalóztam, és az egyik eladóval közöltem, hogy reggel megérkezik, ráül, és fel se kel addig a TV-ről, míg érte nem megyek.
A legjobb az volt, mikor még odajött jópofizni a másik eladó, hogy Ő adta el az uccsót. Mondtam, semmi gond, juti felét adja szépen ide. Csak nevetett. Én nem. :))

(#37665) mrThomi


mrThomi
addikt

sziasztok, na megjot a 6800. eléggé hideg a tv a tél miatt ugye, várjak még felmelegszik pár orát vagy be lehet klapcsolni ? tényleg bazi hideg. a talp részével kapcsolatban, most hogy van elöl a hoszabb vagy a rövidebb karok ? :D

[ Szerkesztve ]

(#37666) torma1981 válasza mrThomi (#37665) üzenetére


torma1981
veterán

Ha tényleg ennyire hideg akkor várjál vele. Had normalizálódjon egy kicsit.

(#37667) JoeYi válasza WoodooKilla (#37660) üzenetére


JoeYi
őstag

szép ár a 250, főleg ha azt nézzük hogy bejelentéskor 450 volt :)

Mondjuk én lehet inkább egy 50"-os es6100-at vennék inkább, alig drágább. De tény hogy a 7000 képe szebb

(#37668) sandró60 válasza mrThomi (#37665) üzenetére


sandró60
addikt

Várj legalább 2-órát,hogy átvegye a szoba hőmérsékletét.Kaptál hozzá kezelésit ott szerintem ábrával mutatják az össze szerelést.Amig a tv "melegszik" te okosodsz ;]

(#37669) JoeYi válasza mrThomi (#37665) üzenetére


JoeYi
őstag

mindenképp várj. Amint bevitted a meleg szobába elkezd a pára lecsapódni rá. Zárlatos lehet tőle az elektronika.

(#37670) mrThomi válasza torma1981 (#37666) üzenetére


mrThomi
addikt

okés várok. a talprakrol tudsz mondani vmit ? :D lövésem sincs melyik néz elöre :D

egyik képen a rövidebb másikon a hoszabbak, sztem tök mind1

[ Szerkesztve ]

(#37671) torma1981 válasza mrThomi (#37670) üzenetére


torma1981
veterán

Hát az passz. Gondolom amelyik jobban mutat. :) :D

(#37672) WoodooKilla válasza JoeYi (#37667) üzenetére


WoodooKilla
csendes tag

40 fölé úgy mehetek, ha;
a, új szekrénysort veszek,
b, szomszéd szobában helyezem el, de előbb kibontom a falat

:) Szóval sok lehetőségem nincs. Viszont igaz, hogy durván lement az ára, ennél lejjebb nem nagyon fog, max 10-20K szériaváltás körül, szerintem.

Jut eszembe, ugyan nem Samu, de 2,5 misiért van egy (talán?) Toshiba is az Euronicsnál, 140 centi, 4K-s, szemüveg nélküli 3D. Mondjuk tartalom nélkül sok értelme nincs.

(#37673) mrThomi válasza torma1981 (#37671) üzenetére


mrThomi
addikt

okés, egyenlöre letettem az ágyra üveggel lefelé tehát a hátulját látom, gondolom ez nem gond neki hogy tettem le. 2 orát ott fog pedig heverni csak ezért kérdezem

(#37674) torma1981 válasza mrThomi (#37673) üzenetére


torma1981
veterán

Jobb lenne állítva, de nem hiszem hogy pár óra alatt baja lenne. A raktárban is ki tudja hogy volt eddig.

(#37675) mrThomi válasza torma1981 (#37674) üzenetére


mrThomi
addikt

na a franko már a talp rész összecsavarozásával gondom van. ugye van a talp és arra jön rá a müanyag fejrész de nem illik a csavar a lukva, nem megy át. 2 csomag m4 x l10 et kaptam ami jo is a leirás szerint mert 50 col felett ez járt, de nem tudom rácsavarni bakker :F

(#37676) sandró60 válasza mrThomi (#37675) üzenetére


sandró60
addikt

Elvileg be lehet csavarni.A Samsungnál úgy gondolták,hogy a tisztelt vásárló bele vágja a menetet a műanyag talpba a CSAVARRAL

(#37677) flexxx2 válasza mrThomi (#37675) üzenetére


flexxx2
őstag

A talp hosszabb része néz előre, tehát amire csavarozod az van hátul. A csavar mindkét helyre jó, nyugodtan csavard be, és átlósan húzd meg, a végén mindegyiket egyre kevesebbet meghúzva.

(#37678) mrThomi válasza sandró60 (#37676) üzenetére


mrThomi
addikt

iszonyat nem gondoltam volna, hogy ez lesz a mai napom egyik legnehezebb állomásba. komolyan a bör lejött a kezemröl annyira nehez volt becsavarni. kösz samu, a kondi legalább megvolt mára :D
na még várok 1 orát azt bekapcsolom.amugy alapból a jobb folsö sarokban nem volt az a kék smart matrica rajta ! ez jelenthet vmit ? :F vagy ez normális ?

(#37679) Kami11


Kami11
őstag

Az a kábel amit az "álomboltosok" adnak a tv-hez (UE40ES6800) az 1.4-es HDMI kábel?

A cukrász a selejtet habbal takarja be, a kőműves habarccsal, az orvos meg földdel.

(#37680) sandró60 válasza mrThomi (#37678) üzenetére


sandró60
addikt

Lehet valaki már levette a matricát. ;] Ha smart tv-nek vetted akor úgy is az számit ami készülékben van.Jó állitgatást kivánok.Pláne a csatornák "rendezését"

(#37681) mrThomi válasza sandró60 (#37680) üzenetére


mrThomi
addikt

tudom h az nem egyszerü de engem az nem érdekel :) köszi, majd még ugyis irni fogok :)

(#37682) nagy.laurent válasza Kami11 (#37679) üzenetére


nagy.laurent
tag

A kerdesedrol jutott eszembe, hogy hiszen en is kaptam kabelt, kozben mar egy napja azon agyalok, hogy merre menjek munkabol haza, hogy vegyek valahol egy hdmi kabelt az xboxhoz.

(#37683) Flashget válasza JoeYi (#37667) üzenetére


Flashget
félisten

Azért elég szemét dolog a samsungtól, hogy az a panel ami a D6xxx-be volt (Ultra Clear Panel) azt már a E7xxx-be rakták...

Realme GT Master Edition

(#37684) nightshadow válasza Flashget (#37683) üzenetére


nightshadow
veterán

Főleg annak tükrében, hogy tavaly már a D5000-be is az volt.

(#37685) Flashget válasza Kami11 (#37679) üzenetére


Flashget
félisten

Mi van a kébelre írva?
Ha High Speed a felirat akkor az lesz az..
1.4 HDMI kábel nincs csak aljzat :)

Realme GT Master Edition

(#37686) ZsoltG60


ZsoltG60
aktív tag

Helló. samsung ue40es6100-néztem ki magamnak jövő héten meg is veszem kérdésem a következő.
Ezt a tv-t használnám monitorként is a PC-vel, ezért kell vennem egy videókártyát is mert ami most van azon nincs hdmi. :((
Milyen kártyát érdemes vennem hogy a "valódi" 3D-s filmeket is megtudjam nézni PC-n PowerDVD-vel?
Milyen típusú kártya lenne az ideális? játékra nem nagyon használnám, inkább csak filmezésre
Üdv

Lumia 950XL

(#37687) flegos


flegos
senior tag

Sziasztok!

Melyik tipusu samsung TVt javasoljátok abban az esetben ha a 3D-s dolgok egyáltalán nem érdekelnek?
Mondjuk 140-150eFt árkategóriában, 40" és Full HD jó lenne, és valódi 100Hz.
Köszi a válaszokat! :R
flegos

[ Szerkesztve ]

''A lelkiismeret csak mutatja a jó irányt, de nem vezet oda!'' - William Petersen

(#37688) nightshadow válasza flegos (#37687) üzenetére


nightshadow
veterán

Mindegyik valódi 100Hz-es tévé 3D-és is egyben. A 40EH6030 van kb. 135k-ért[link], s a 40ES6100 kb. 160k-ért[link]. Én az utóbbit venném[link], s csak +10k-át kell hozzárakni a keretedhez.

[ Szerkesztve ]

(#37689) Kami11 válasza Flashget (#37685) üzenetére


Kami11
őstag

High Speed felirat van rajta, már megnéztem, csak nem voltam otthon és útba ejtettem volna egy boltot, hogy vegyek, de nem kellett.

"1.4 HDMI kábel nincs csak aljzat"
Tudom, de így mindenki tudta mire gondolok! ;)

A cukrász a selejtet habbal takarja be, a kőműves habarccsal, az orvos meg földdel.

(#37690) mrThomi


mrThomi
addikt

Ha mar hdmi nel tartunk menyiert erdemes venni , hogy hang,kep 3d szal minden tokeletesen atjojjon ? Elektronicssbe neztem 45 euro egy hama,nemtom az kb 13 ezer ft korul lehet.

(#37691) Flashget válasza mrThomi (#37690) üzenetére


Flashget
félisten

én a 7,5m hosszút 2,5K-ért vettem és teljesen jól müködik a dolog :)
persze van 10K meg afelett is 2m..

Realme GT Master Edition

(#37692) Tin válasza mrThomi (#37690) üzenetére


Tin
veterán

felesleges a drága

de úgyis meg fognak cáfolni a hájend-értők.

(#37693) Flashget


Flashget
félisten

(#37694) cAby


cAby
tag

Sziasztok!
Remélem, hogy jó helyre írok. Végigböngésztem fórumrészeket, de lehet nem vettem észre azt a topikot, ami nekem kellene (akkor bocsi).

Segítséget szeretnék kérni abban, hogyan kössek össze 1 laptopot 1 tv-vel.
Vettünk egy SAMSUNG UE 40EH5300 készüléket.
Az a probléma, hogy édesanyámnak egy ASUS X5DIJ gépe van, amin nincs HDMI, csak 1 VGA port árválkodik.

Valahogy össze lehet így hozni az összekötést?

Ha router-ből kapja a netet a TV és a gép is, akkor ha csinálnánk egy hálózati mappát, azt a TV-vel el lehet vajon érni?

(Még nem jutottam haza vidékre, így még nem tudtam próbálgatni. :) )

Köszi szépen előre is, aki tud erről infót mondani!

üdv,
Csabi

[ Szerkesztve ]

(#37695) VW-Corrado válasza WoodooKilla (#37660) üzenetére


VW-Corrado
csendes tag

2 év garira adtak még 12 hónapot, így lett 3 év. Én csak a TV-met regeltem, a többi Samsung eszközömet már sokkal régebben vettem. Amúgy +2 hónapot írnak bármely eszközre.

(#37696) 206 cc


206 cc
senior tag

Sziasztok!
Olcsón hozzájutnék egy új slim ps3-hoz és az érdekelne egy ES7000 tv-vel kötném össze menne e a full hd 3D lejátszás ?...illetve a ps3 az tud lejátszani mkv-t vagy egyáltalán arra varázsolható letöltött pl.bluray film?
Szóval tudom e használni multimédia lejátszóként a slim ps3-at?Tudom kicsit off...de végül is samura kötném!!

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

(#37697) sandró60 válasza cAby (#37694) üzenetére


sandró60
addikt

Azt tudom ajánlani ha csak filmet-képet akartok megosztani a laptop és a tv-között arra a samsung AllShare programát ajánlom ami hálózaton kresztűl komunikál.A kijelőlt mapát osztod meg és már látja a tv-is.A program innen tölthető.A szoftverek menűből

[ Szerkesztve ]

(#37698) Tutu7030 válasza 206 cc (#37696) üzenetére


Tutu7030
veterán

A 3d hd-vel szvsz semmi gond nem lenne (BR-ről). A ps3 mkv-t nem játszik, asszem minimum ts-t kell csinálni az mkv-ből. Viszont, külső adathordozóból (usb) csak fat fájlrendszert ismer (4GB-os korlát). Vagy DL dvd-re, vagy BR lemezre kellene kiírnod az átalakított mkv-t.

[ Szerkesztve ]

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#37699) 206 cc válasza Tutu7030 (#37698) üzenetére


206 cc
senior tag

Szia!
Köszi az infót...esetleg priviben még válaszolnál ..úgy emlékszem volt vmi progi amivel lehetett streamelni pc-ről ps-re az meg adta a tv-re a képet...így menne a full hd 3D?..esetleg más is nyugodtan szóljon hozzá aki tud ilyesmiről...

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

(#37700) WoodooKilla válasza 206 cc (#37696) üzenetére


WoodooKilla
csendes tag

mkv-t nem visz, de van egy okos megoldás, ezt olvasd el: http://playstationcommunity.hu/blog/29874

Napokban én is ezt csinálom meg, ha valahol elakadsz, írj rám.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.