Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-11-20 07:55:08

LOGOUT.hu

Samsung LCD és LED TV-k

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#149401) gery2123 válasza gery2123 (#149261) üzenetére


gery2123
őstag

Na akkor egy friss helyzet jelentés.
A múlt héten megérkezett a 4. Samsung 55AU8002 aminek végre semmi baja nincs.
Ezúton is köszönöm az árkád Vodafone dolgozóinak a kitartást és segítséget, akik szó nélkül visszavették a 3. Tv-t és küldték a negyediket.
Úgy voltam vele, ha találok hibát de nem látom 3m-ről akkor nem is érdekel már, de nem találtam.
Beszéltem a Samsunggal is többször, de azt mondták, hogy azért van nekik a 3napos csere ha baj van akkor ahol vettem.
A képe nekem tetszik, miután kikapcsoltam minden mozgásjavító és egyéb szuper okos dolgokat. A fényerő elég (főleg este nézzük), bevilagítás vagy más zavaró hiba nincs, ez egyiken se volt.

-- PSN_ID: GerY2123

(#149402) ZedTheOne válasza gery2123 (#149401) üzenetére


ZedTheOne
csendes tag

Szia!
Játékra használod?
Mik a benyomásaid az élménnyel kapcsolatban amit a tv nyújt?

(#149403) gery2123 válasza ZedTheOne (#149402) üzenetére


gery2123
őstag

Teljesen meg vagyok elégedve, PS4 van nekem, nem is tervezek váltani egyelőre, így elég volt a 60hz is. A mozgás rendben van, alacsony input lag, nem tudok rosszat mondani, pláne ilyen áron ahogy a voda adja. Mondjuk most az Alza egy 10k-val kedvezőbb. Régen is Samsung volt VA panellel így gyors volt a döntés a márkát illetően ( mondjuk egy tcl is jó lett volna, ha van a voda kínálatában)

Egyenlőre a smart része ami egy kicsit kevés Android tv után (mi box), de azok az appok itt is megvannak nagyrészt. Ha meg nincs akkor usb - keresztül megoldható pár pl; emby.

-- PSN_ID: GerY2123

(#149404) kiskun968 válasza Aurig@ (#149388) üzenetére


kiskun968
tag

A keresésnél ne csak a digitálist állítsd be, ha jól emlékszem ott nálam sem talált Egyéb ötletem nincs.

Angyalföld a világ közepe***Samsung Galaxy S23 Ultra*** Samsung Galaxy Watch6 Classic 47mm *** Suzuki Swift 2017 GL+***

(#149405) Aurig@ válasza kiskun968 (#149404) üzenetére


Aurig@
őstag

Analógon egyáltalán nincs semmi. Nulla találat.

<<- OnePlus 7 „8/256” Android 12 ->>

(#149406) Bakmat


Bakmat
lelkes újonc

Sziasztok!
Tudnátok segíteni?

Nem rég vettem egy tévét (Samsung Qe55Q70A) VA panel-es és nem is tudom hogy hívják ezt, glow vagy clouding, de mikor Netflixet nézek nagyon sötét részeknél látható ilyen halványulás a képen. Ami jobb alsó sarokban is látszik->
->

1. Néha kicsit zavaró, de azt vettem észre a netflix teljesen más automatikus képbeállításokat használ ( Tv-nek köszönhetően) Tud valaki ajánlani erre megoldást? Valami config videót, hogy beállítsam rendesen a Tv-t?

2. Más tartalomnál ez nem szokott látszani, jól gondolom, hogy ez gyártástól ilyen és ennél rosszabb nem lesz?

3. Emiatt gondolom ne cseréljem a készüléket.

Előre is köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#149407) gery2123 válasza Bakmat (#149406) üzenetére


gery2123
őstag

Ha ez valóban ilyen, akkor én lehet cserélném ha van rá lehetőség. Főleg az első kép ami gázabb. Nem mondom, hogy nem lehet együtt élni vele, de na..

[ Szerkesztve ]

-- PSN_ID: GerY2123

(#149408) Vhiktor válasza Bakmat (#149406) üzenetére


Vhiktor
veterán

Küld vissza, ez nagyon durva. DSE a jelenség neve, legalábbis ami az első képen van.
A2.-on meg szerintem a local dimming okozza. A menuben ezt lejjebb tudod venni.

ISF Kalibrátor. Tv, projektor, monitor KALIBRÁLÁS PROFESSZIONÁLIS szinten Film Stúdióknak is. Spectrophotometer + Colorimeter! Bit perfect minta generátorral(YUV, RGB) web: tokeleteskep.wixsite.com/kalibralas █Profi megjelenítő tesztelés: https://www.youtube.com/c/tokeleteskep █ Klein K10A

(#149409) Bakmat válasza Vhiktor (#149408) üzenetére


Bakmat
lelkes újonc

Köszönöm a válaszokat.
Nincs local dimming benne. Néztem amúgy grey uniformityt és egyéb teszteket ott nem jön elő, csak netflixnél ilyen erősen látható. Szerintem letöltök majd még valamilyen sötétebb film/sorozat részt és letesztelem. (Pl.: Trónok Harca Deres csatajelenetek tökéletesek lesznek ehhez.)

A kép eléggé kihozza, mivel ugye arra fókuszáltam direkt. Átlag felhasználásnál nem látszik semmi és a kép is szép, de valóban zavaró erősen sötét képnél. :S

(#149410) Celtis válasza Bakmat (#149406) üzenetére


Celtis
veterán

Ez felhősödés. Egy fénykép alapján megítélhetetlen, mert az expozíciótól függően borzalmasan rossznak vagy szinte észrevehetetlennek is tűnhet ugyanaz.

Ennek ellenére szerintem ez teljesen normális mértékű. Rosszabb nem lesz, viszont javulhat. Óvatosan, enyhe nyomással egy száraz mikroszálas kendővel töröld át a problémásabbnak tűnő részt, hátha segít.

(#149411) Bakmat válasza Celtis (#149410) üzenetére


Bakmat
lelkes újonc

Köszönöm, hogy megnyugtattál :D Már majdnem kivágtam az ablakon.
Néztem pár grey uniformity tesztet közben.

Tényleg nagyon hálás vagyok, hogy foglalkoztatok a problémámmal! :')
Linkként teszem be a képet, hogy ne foglaljon sok helyet a feedben. Grey uniformity eredmények (legsötétebb szürkék)
19/21
20/21
21/21

(#149412) marinea2 válasza Bakmat (#149411) üzenetére


marinea2
addikt

Doglenek ezek a Q70-es Samuk mostanaba :W

"Régen" én voltam a rózsaszín maci - MVP Freak - Victory Royale - maFIA

(#149413) Vhiktor válasza Bakmat (#149411) üzenetére


Vhiktor
veterán

Számomra ez élvezhetetlen lenne, de ha valós tartalomnál nem látszik akkor ne foglalkozz vele, úgysem a tesztábrákat fogod nézegetni :)

Melyik képmódban vagy?

ISF Kalibrátor. Tv, projektor, monitor KALIBRÁLÁS PROFESSZIONÁLIS szinten Film Stúdióknak is. Spectrophotometer + Colorimeter! Bit perfect minta generátorral(YUV, RGB) web: tokeleteskep.wixsite.com/kalibralas █Profi megjelenítő tesztelés: https://www.youtube.com/c/tokeleteskep █ Klein K10A

(#149414) Bakmat válasza Vhiktor (#149413) üzenetére


Bakmat
lelkes újonc

Ezek mind automata meg adaptív beállításokkal voltak. Szerintem azért kezdett el szembetűnni, mivel valamiért mind a fényerőt, kontrasztot és élesítést is felküldte automatában fullra. Átraktam filmmaker módba, meleg színekre, picit lejjebb vettem a fényerőt, erősebbre a színeket és lejjebb a kontrasztot és élesítést így kb teljesen megszűnt.

(világosban, félhomályban nem látszik, full sötétségben már csak fekete tartalomnál)
Milyen beállításokat javasolnátok?

(#149415) marinea2 válasza Celtis (#149400) üzenetére


marinea2
addikt

"
Tisztelt xxxxxxx!
Köszönjük a türelmét!
Engedje meg, hogy tájékoztassuk, technikusunk részéről az a visszajelzés érkezett, hogy annak érdekében, hogy az esetet kivizsgáljuk, a készülék teljes kijelzőjéről legyen szives egy képet/felvételt küldeni ügyfélszolgálatunk részére világos fényviszonyok mellett, 150-200 cm távolságból a képtesztet elindítva, amelyen jól látható a tapasztalt jelenség.
A készülék menüjéből lehetőség van elindítani a képtesztet (ezt a Menü-Eszközápolás-Öndiagnosztika-Képteszt menüpontban találja meg), amelynek során a televízó kizár minden külső forrást és egy alapértelmezett fényképet jelenít meg.
Várjuk visszajelzését a további segítségnyújtás érdekében."

Idiota banda. Az elso jegyben mar leirtam nekik hogy sotetben zavaro a jelenseg. A beepitett "tesztkep" az egy vicc. NEM arra az egy nyomorult kepre vettem a TV-t. :W

"Régen" én voltam a rózsaszín maci - MVP Freak - Victory Royale - maFIA

(#149416) Bakmat válasza marinea2 (#149415) üzenetére


Bakmat
lelkes újonc

Mekkora agyhalottak... Javaslom, hogy csinálj egy saját felvételt és azt küldd el nekik és írd meg nekik, hogy a képteszt egy statikus kép ami élénk színekkel tölti ki a képet, ott nem mutatkozik nyílván a probléma, ahogy ha kikapcsolod a TV-t se. A probléma XYZ használati módok közben áll fenn.

(#149417) wallace 234 válasza marinea2 (#149415) üzenetére


wallace 234
őstag

Így kezdik, teszt képet kérnek, de a hibás képet is küld el nekik. Ez a meg szokott eljárásuk. Aki ezt ki találta, egy agyhalott.....

(#149418) marinea2 válasza Bakmat (#149416) üzenetére


marinea2
addikt

Ezzel kezdtem tegnap. Kuldtem ket sajatot ami itt 20-30hsz feljebb is lathato es kb majdnem ugyan ezt szovegesen is leirtam nekik hogy sotetebb fenyviszonyok mellett jelentkezik. :W

"Régen" én voltam a rózsaszín maci - MVP Freak - Victory Royale - maFIA

(#149419) marinea2


marinea2
addikt

Bocsi itt mindenkitol a hangnememert, de csak kb mostanra sikerult picit megnyugodjak :U :))
es koszi a segitsegeket , tippeket! :R

[ Szerkesztve ]

"Régen" én voltam a rózsaszín maci - MVP Freak - Victory Royale - maFIA

(#149420) Celtis válasza marinea2 (#149415) üzenetére


Celtis
veterán

Kezdődik!

(#149421) Rogiii válasza marinea2 (#149419) üzenetére


Rogiii
aktív tag

Azért ez elkeserítő, hogy nincs olyan fogyasztóvédelem Magyarországon, aki kicsit odavágna ezeknek a mocskoknak, mert nem kis értékű termékekről van szó.
Kritikán aluli a hozzáállásuk. Direkt egy olyan tesztképet erőltetnek, amin a hibák 90% nem is látszódik, mintha ettől a tesztképtől mentesülnének a garnciális felelőség alól.

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!

(#149422) rainman72 válasza Bakmat (#149411) üzenetére


rainman72
nagyúr

Ha nem tud normális fekete egyenletességet ennyi pénzért akkor menne a háztól,VA panel illene neki hacsak nem ADS :F :F [rtings]
Ami az első képen van mégha csal is kép az egy sz... :W

[ Szerkesztve ]

TCL TS-8132 Philips 65PUS8518 Samsung 85CU8002 Fire tv 4K MAX

(#149423) rainman72 válasza Bakmat (#149411) üzenetére


rainman72
nagyúr

Hasonlo Pana [link]

TCL TS-8132 Philips 65PUS8518 Samsung 85CU8002 Fire tv 4K MAX

(#149424) Celtis válasza Bakmat (#149411) üzenetére


Celtis
veterán

Ezért van a topik.
Tényleg az LCD TV-k sajátossága ez a jelenség. Továbbra is azt gondolom, hogy egy fénykép alaposan el tudja túlozni. Nem teszem be a saját TV-mről készített képet, mert sokkal rosszabbul néz ki mint a tiéd. A valóságban azonban sokkal jobb a helyzet és normál használatban egyáltalán nem is észrevehető. Leginkább mivel FALD-s

Nálad az lehet a probléma gyökere, hogy a TV ugyan HDR képes, de egyáltalán nincs benne local dimming. Ha egy nagy fényerő igényű részlet van a képen, akkor a háttérvilágítás fényereje akár az ötszörösére nő, és ez azt jelenti, hogy a fekete/sötét helyeken is többszörösére nő a fényszivárágás, így a felhősödés szembeötlő lesz.

Sajnos a HDR valódi FALD nélkül ilyen.

Ha nem tudod elfogadni ezt és 14 napon belül vagy, akkor állj el a vásárlástól, de egy másik -vélhetően drágább- típust kell választanod.
Ha a 14 napon túl vagy, akkor próbálkozhatsz garanciális javítással, de szerintem ezt a samsung - joggal- el fogja utasítani.

(#149425) wallace 234 válasza marinea2 (#149419) üzenetére


wallace 234
őstag

Edge ledes a tvd, de úgy tudom ezekbe is van helyi fényerő, ill mozgás a fényerőhöz. Samsung ügyfélszolgálat nem egyszerű, első körbe igyekeznek le rázni.

(#149426) Vhiktor válasza Bakmat (#149414) üzenetére


Vhiktor
veterán

Filmmaker nagyjából jó kiindulás.

ISF Kalibrátor. Tv, projektor, monitor KALIBRÁLÁS PROFESSZIONÁLIS szinten Film Stúdióknak is. Spectrophotometer + Colorimeter! Bit perfect minta generátorral(YUV, RGB) web: tokeleteskep.wixsite.com/kalibralas █Profi megjelenítő tesztelés: https://www.youtube.com/c/tokeleteskep █ Klein K10A

(#149427) Sonex79 válasza Bakmat (#149406) üzenetére


Sonex79
aktív tag

Ez nagyon nem jó. Vidd vissza amíg tudod minden indoklás nélkül. Szüleimnek vettünk egy ugyanilyet és teljesen tökéletes volt. Semmi hibát nem láttam, pedig nagyon megnéztem..

(#149428) Vhiktor válasza Sonex79 (#149427) üzenetére


Vhiktor
veterán

A legszebb az egészben hogy, sok éves h6400 is ezerszer különb mint amit a képeken láthatunk.
Ha benne van a 2 hétben akkor egyszerűen el kell állni a vásárlástól.

ISF Kalibrátor. Tv, projektor, monitor KALIBRÁLÁS PROFESSZIONÁLIS szinten Film Stúdióknak is. Spectrophotometer + Colorimeter! Bit perfect minta generátorral(YUV, RGB) web: tokeleteskep.wixsite.com/kalibralas █Profi megjelenítő tesztelés: https://www.youtube.com/c/tokeleteskep █ Klein K10A

(#149429) sandró60 válasza Vhiktor (#149428) üzenetére


sandró60
addikt

+1 a 6-éves(nálam) H6400-hoz :D

[ Szerkesztve ]

(#149430) Bakmat válasza sandró60 (#149429) üzenetére


Bakmat
lelkes újonc

Na mindjárt csinálok pár képet rendes tartalommal, hogy megmutassam, hogy néz ki.
Egyébként sajna 14 napon túl vagyok és ha Marinea2-nek se akarják visszavenni, akkor nekem se fogják, mert nekem alapjáraton nem látszódik semmi.
Párom meg is mondta, hogy ki ne találjam, hogy visszaküldöm, mivel Ő mikor néz rajta valamit nem vesz észre belőle semmit. :'D

(#149431) Bakmat válasza Bakmat (#149430) üzenetére


Bakmat
lelkes újonc

Na utoljára még lőttem pár képet. Muszáj leszek megbarátkozni vele. Az vigasztal, hogyha értelmes tartalom van a képen nem látszik belőle semmi és hogy ennél rosszabb nem lesz.
6db kép különböző tartalmakkal: https://imgur.com/a/zUAqrQo
Sajnos a redmi note 7-es telefonnal készült képek nem fogják visszaadni, hogy szabad szemmel milyen. Aynyira azért nem vészes. (Magamat is nyugtatom, hogy nem dobtam ki az albakon 270eFt-ot :D)

(#149432) Milka 78 válasza marinea2 (#149412) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Várható volt. A q70-es széria nem kicsit lett lebutítva, olcsósítva a T-s szériától kezdve.
A régebbi, R-es szériához képest vicc kategória, viszont az ára változatlan :(((

[ Szerkesztve ]

(#149433) BáTiy


BáTiy
csendes tag

Sziasztok!

Kinéztem egy Samsung TV-t megvételre: Samsung UE50AU7102
Pro kontra érveket tudtok esetleg?

Ami nekem fontos: HBO GO és Netflix tartalmak menjenek rajta mediabox nélkül is.
Illetve bluetooth-on fel tudok rá csatlakoztatni akár egy JBL hangszórót is?

Köszi a segítséget.

(#149434) Bugarov válasza sandró60 (#149429) üzenetére


Bugarov
aktív tag

Komolyan mondom, nem érdemes új tv-t venni :W Alsó kategóriás 5-6 éves tévék rommá verik őket uniformitás / bevilágítás / kontraszt / anyaghasználat tekintetében... de örüljünk, mert cserébe van 4k, HDR, hdmi 2.1, okosrendszer meg a többi mókusvakító gimmick.

[ Szerkesztve ]

(#149435) Sonex79 válasza Milka 78 (#149432) üzenetére


Sonex79
aktív tag

Q70a sztem annyira nem rossz. Nyilvánvaló hátránya edge világítás, meg a hangrendszere, de amúgy sztem semmi gond vele. Nem kell olyan "bombasztikus" képet várni tőle mint a csúcskategóriás tv-ktől.

(#149436) chubby2o6 válasza Bakmat (#149406) üzenetére


chubby2o6
senior tag

Szia! Ez a jelenség nálam is ( UE43AU8002 ), de csak a Netflixen jön elő. Tévéműsorok közben semmi nem látszik belőle. Sőt, ha ugyanazt a tartalmat notbookról átküldöm vez. nélkül a tévére, akkor sem.

(#149437) rainman72 válasza BáTiy (#149433) üzenetére


rainman72
nagyúr

Ha ezt megveszed kapsz egy tvt magyarul.
Nem kell nagyon keresgélni benne a hibákat,mert a drágább modelekben is van ez pedig a legbelépőbb.Olvass kicsit vissza.
Netflix és HBO-hoz jó lesz,BT elvileg van.
Pro indok nincs :D :D

[ Szerkesztve ]

TCL TS-8132 Philips 65PUS8518 Samsung 85CU8002 Fire tv 4K MAX

(#149438) rainman72 válasza Bakmat (#149431) üzenetére


rainman72
nagyúr

Nyugtasson az hogy akinek ips paneles tvje van,közte én is,ott meg szinte mindnek ilyen fekete egyenletessége van.
Beállitásokkal azért sokat lehet javítani rajta ugy hogy a tartalom nézést nagyon ne befolyásolja.És ez nem is edge.
Előtte-utána

[ Szerkesztve ]

TCL TS-8132 Philips 65PUS8518 Samsung 85CU8002 Fire tv 4K MAX

(#149439) wallace 234 válasza rainman72 (#149438) üzenetére


wallace 234
őstag

Igen sokat! Legjobb példa az QE55QN90, local dimminggel, nagyon jó a fekete egyenletessége.

[ Szerkesztve ]

(#149440) Rogiii válasza wallace 234 (#149439) üzenetére


Rogiii
aktív tag

Nekem tegnap jött meg a 65qn90a és hihetetlen szép képe van. Nekem ha beteszek egy fekete képet vagy videót semmi bevilágítás nem látszik. Ezek szerint kifogtam egy jó panelt.
Mondjuk azt nem tudtam sehol megnézni hogy Ips vagy Va panel van-e a tvben.

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!

(#149441) wallace 234 válasza Rogiii (#149440) üzenetére


wallace 234
őstag

Egyszerűen meg tudod nézni, sötétebb jelenetnél finoman, meg kopogtatod ha villan akkor VA panelt kapott. Ezeknél már nem nagyon van bevilágítás, elég jól sikerült a local dimming!

(#149442) gezacsepi


gezacsepi
újonc

Sziasztok!Nem tudom van-e köztetek hozzáértő?Anyosom 82es samsung lcd tévéje,régi típus,még hd ready.
Egyszercsak elsötétült,hang van,működik,halványan 3 másodpercenként bevillan fél másodpercre a kép.Ebből tudom,h a menü csatornaváltás,bemenetváltás ok.
Ötlet esetleg mi okozhatja,komoly dolog lehet,vagy csak kis típushiba,ami olcsón javítható?
Gondoltam megkérdezem hátha a hibaleírás alapján egy szaki,ráismer a hibára,mielőtt szerelőhöz fordulok,aki esetleg jól lehúz.
Előre is köszönöm😀

(#149443) sandró60 válasza gezacsepi (#149442) üzenetére


sandró60
addikt

Itt érdeklődj van hiba fórum [link]

(#149444) junior19 válasza Rogiii (#149440) üzenetére


junior19
senior tag

Nem a kedvedet szeretném elvenni, csak egy tényt írnék le. Ma már szinte a legtöbb lcd tv ha teljes képernyős fekete vagy 1-2%-os jelet kap, akkor lekapcsolja a kijelzőt, magyarul ilyen kis értékeknél még nem működik a háttérvilágítás. Ezért kalibráláskor is trükközni kell, mert mindegyik tv-n végtelen kontraszt értéket mérne.
Ezt érdemesebb úgy megnézni, hogy a fekete háttérben a képernyő közepén legyen tartalom, vagy ha külső forrásból játszod le, akkor egy információs sávot vagy pillantállj-t nyomni, hogy legyen valami a kijelzőn, kezdjen el működni. S persze sötét szobában jobban észrevehetőek az ilyen hibák.
Buzdítani sem akarlak, hogy kezd el tesztelni, mert nem tesztelgetésre vesszük a megjelenítőket. Ha normál tartalomnál, filmnézés közben sötét jeleneteknél nem látsz hibát, akkor ne tesztelgesd. Ha viszont kíváncsi vagy a valós működésre, akkor ne csapd be magad.

codec project

(#149445) Rogiii válasza junior19 (#149444) üzenetére


Rogiii
aktív tag

Több local dimming tesztet is lejátszottam youtubeon és nem tűnik ott sem vészesnek.
Van a hálóban egy oled tv-m is, ahhoz képest nyilván világos tartalomnál mint a feliratok van egy kis glória, de ha világos szürkére teszem a feliratot akkor semmit nem látok. Az olednek szebb a képe főleg sötétebb jeleneteknél, de ez a Samu is szerintem nagyon rendben van.
Ez a nappaliba került, ide nem akartam oledet, mert egész nap megy. Sok tv adás, xbox, tehát ez kapja rendesen az ívet. Én elégedett vagyok.
Főleg annak tükrében, hogy a héten már egy Tcl tv-t visszaküldtem, mert annak a képe viszont nagyon nem jött be. Most örülök, hogy végre kifogtam egy olyat, ami számomra tökéletes. Remélem hosszú távon is beváltja amit várok tőle.

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!

(#149446) Kiskutya válasza Rogiii (#149445) üzenetére


Kiskutya
veterán

Azt azért tegyük hozzá hogy azért volt gáz a tcl képe mert rossz volt. Senki meg hasonló problémával nem panaszkodott. A másik meg nyilván egy 2x annyiba kerülő tv-n jobb lesz a kép.

hmm...

(#149447) Rogiii válasza Kiskutya (#149446) üzenetére


Rogiii
aktív tag

Én nem szidtam sem itt sem a saját fórumában a Tcl-t, csak leírtam hogy visszaküldtem, mert nem tetszett a képe. Több mint valószínű, hogy az egy hibás darab lehetett, mert kritikán aluli képe volt.
Most viszont örülök, hogy másodszorra kifogtam egy jó panelt.

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!

(#149448) Kiskutya válasza Rogiii (#149447) üzenetére


Kiskutya
veterán

Nem is azért írtam mert szidtad volna csak kicsit félre érhető volt. Egyébként örülök hogy találtál olyat amivel elégedett vagy és hibamentes! :K

hmm...

(#149449) gezacsepi válasza sandró60 (#149443) üzenetére


gezacsepi
újonc

Ok.Köszönöm a linket!

(#149450) Jocek1979


Jocek1979
csendes tag

Sziasztok. Hogy tudom a tv-n beallitani hogy 4:3-as keparanyu adasok ne nyujtott keppel jelenjenek meg? Ru 7022 es tipus koszi a valaszt mindig tv premium a szolgaltatasom

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.