Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-11-20 07:55:08

LOGOUT.hu

Samsung LCD és LED TV-k

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#125130) Deck


Deck
titán

Hogy írjak egy kis pozitívat is. Az azonnali csere nagy plusz, a samsungot ellehet érni cseten és telefonon is, 2 év garancia. A kép valami brutális 4k hdr tartalom odabasz, imádom az ilyen városos, világ videókat sokat néztem már rajta. Filmnél az alsó és felső sáv fekete szemből semmi gond vele ahogy a cloudingal sem ha szemből nézem és van háttér világítás a tv mögött. Menü gyors, ps4 pro-s játékok fantasztikusan néznek ki rajta, input lag az egyik legalacsonyabb ezen a tv-n szóval játszani az egyik legjobb. Örülök, hogy a csatlakozók nem a tv-n vannak. 2 évig tuti ez marad aztán majd ha jön a ps5 meglátom mire váltok :D
Akit zavar a dts hiánya az vegyen xiaomi mi box 3-at vagy 4-et és nem lesz gond.
Negatívum számomra, hogy nagyon óvom mégis karcolodik.. De hogy mitől.. Foltmentesre alig lehet letörölni, szemből jó csak nézni közelről, játék módba ha van felirat akkor világosodik picit majd ha eltűnt visszasötétedik. Feketénél tűnik fel de feature ez nem hiba na.. ;]

Arra még nem jöttem rá, hogy a ps4 alatt ha kapok egy trófeát pl és felugrik akkor a neve nem tisztán jelenik meg hanem mosott a szöveg. Alig lehet elolvasni. Nem értem miért.

Lényeg, hogy elégedett vagyok a tv-vel de tökéletesen tv ugye nincs. Így állok hozzá :)

[ Szerkesztve ]

PS5

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.