Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  Revolut

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:06:27

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3151) edk-


edk-
őstag

Kénytelen voltam kihagyni pár száz hozzászólást, ha vótmá, küldjetek el a keresőbe.

Huawei Honor 8 készüléken (Oreo) nem tudom használni a Revolut appet.

- A Play Store keresője nem találja
- A revolut.com/get linkről elérve azt írja, This app isn't compatible with your device anymore.
- Ha másik telefonon (ahol működik) Titaniummal készített mentést átmásolok és visszaállítom itt, felkerül ugyan, de ha el akarom indítani, nem történik semmi. Clear storage sem segít.

Mi a csuda van ilyenkor?

"Try SCE to Aux." ˁ˚ᴥ˚ˀ eladó dolgok: https://cutt.ly/edkelado

(#3152) SZATA válasza edk- (#3151) üzenetére


SZATA
senior tag

A másik telefonon – ahova sikerült feltenni –, ne Titanium Backupot csinálj, hanem nyerd ki az APK-t, például egy TotalCommanderrel.

Azt átvíve a másik telefonra, valószínűleg sikerülni fog feltenni.

(#3153) edk- válasza SZATA (#3152) üzenetére


edk-
őstag

Próbáltam úgy is. A titaniumos megoldáshoz hasonlóan, ha rányomok, nem nyílik meg. A recent appsből úgy tűnik, fut, de nem jeleníti meg magát-

"Try SCE to Aux." ˁ˚ᴥ˚ˀ eladó dolgok: https://cutt.ly/edkelado

(#3154) edk-


edk-
őstag

További nemértem, hogy azon a készüléken, amin fut (Sony X Compact - ide Titanium Backupból raktam fel, amikor beköltöztem) is inkompatibilisnek mutatja, ha a revolut.com/get címen keresztül eljutok hozzá. Installednek írja, alatta, hogy egyes eszközeimmel nem kompatibilis. Ha odanyomok, x van a Sony mellett.

A Play Store keresője itt sem hozza, sőt Play Store-on belül az Installed listában sincs.

:F

"Try SCE to Aux." ˁ˚ᴥ˚ˀ eladó dolgok: https://cutt.ly/edkelado

(#3155) VeryByte válasza hedgehog (#3150) üzenetére


VeryByte
őstag

Szia,

Ez hogyan érhető el, nem nagyon találtam ilyet?

"Utána Play Store applikáción->Info, Delete Storage"

"What is the most important thing in a woman?" - "The soul."

(#3156) hedgehog válasza VeryByte (#3155) üzenetére


hedgehog
senior tag

Beállítások-Alkalmazások-Google Play Store-Storage-Clear Storage.
Legalábbis Android 9-en (Oneplus 6, Oxygen OS 9.0.5).

-- aka p3d3str1an

(#3157) VeryByte válasza hedgehog (#3156) üzenetére


VeryByte
őstag

Kösz,

Honor 8, EMUI 8, hasonló, csak ott még Clear Cache és Clear Data van - ezt megcsináltam, de nem engedett Google Pay-t letölteni.
A kettes számú account-hoz van valami speckó beállítás? (Ország, akármi)

(Nekem eleve 3 van beállítva, kéne egy negyedik? :-))

[ Szerkesztve ]

"What is the most important thing in a woman?" - "The soul."

(#3158) Andralin


Andralin
aktív tag

Vannak itt olyanok, akik gyakrabban szoktak átutalást indítani?

Érdekelne, hogy mitől függ, hogy valakinek a saját nevéről érkezik-e meg az utalás a kedvezményezetthez, vagy pedig a Vitesse PSP Limited-en keresztül.

Eddig egyvalaki írta, hogy egy idő után változott át neki a saját nevére. Van ebben valami szabályszerűség esetleg? Egy bizonyos idő eltelte vagy bizonyos számú átutalás után kezdi el saját névről küldeni? Vagy teljesen random a dolog?

(#3159) TigerDzsó válasza Andralin (#3158) üzenetére


TigerDzsó
tag

Én ugyan nem régóta használom a Revolutot, de nekem eddig mindig a saját nevem látszódott.

(#3160) hedgehog válasza Andralin (#3158) üzenetére


hedgehog
senior tag

Én írtam, hogy az én nevemről jön az utalás... de az az érdekes, hogy legutóbb már nem így volt, hanem nekem is újra a Vitesse volt a feladó.

-- aka p3d3str1an

(#3161) hedgehog válasza VeryByte (#3157) üzenetére


hedgehog
senior tag

Hát, elvileg ennyi... bár nálam a másik acc az Google Apps-os, de nem hiszem hogy ez lenne a trükk

-- aka p3d3str1an

(#3162) roti13 válasza hedgehog (#3161) üzenetére


roti13
tag

Esetleg nincsenek nfc klónozó appok bankkártyás fizetéshez? Láttam már olyat, hogy törzsvásárlói kártyákat lehet a telefonban kényelmesen tárolni így..

Samsung Galaxy Note9

(#3163) roti13 válasza roti13 (#3162) üzenetére


roti13
tag

A VPN helyett szimplán apkmirror-ról leszedtem az appot, és sajnos nem vagyok benne abban az 1%-ban akinek elfogadja :(

Samsung Galaxy Note9

(#3164) #33403648


#33403648
törölt tag

Revolut készül valamire 😉👍
[link]

[ Szerkesztve ]

(#3165) mekkGyver válasza roti13 (#3162) üzenetére


mekkGyver
aktív tag

Elméletileg NFC-t nem lehet klónozni, de ha pl. a Simple törzsvásárlói kártyás megoldására gondolsz, az vonalkóddal megy, vagy be kell írni a sorszámot, vagy lefotózni a kártyát.

[ Szerkesztve ]

Idegeskedni nem más, mint mások hülyesége miatt magunkon bosszút állni.

(#3166) DIEGO15


DIEGO15
őstag

Sziasztok!
Lenne egy olyan kérdésem, hogy ha német számláról akarok eurót utalni a revolut számlámra, akkor kell számítanom valami extra költségre?
Nem teljesen tiszta nekem, hogy mi a helyes válasz tekintve, hogy a TW-vel ellentétben, a Revolut eurós "alszámlámhoz" is angol számlaszám tartozik (?).

(#3167) edk- válasza DIEGO15 (#3166) üzenetére


edk-
őstag

Valószínűleg nem, mert EU-n belül az euróutalás azonos költségű, függetlenül attól, hogy a cél belföldi-e. De a küldő bank kondíciói a mérvadók.

"Try SCE to Aux." ˁ˚ᴥ˚ˀ eladó dolgok: https://cutt.ly/edkelado

(#3168) kissbg


kissbg
tag

Sziasztok, OTP EUR automatából fel tudom venni a havi 200 EUR kivehető összeget?

(#3169) Oliverda válasza kissbg (#3168) üzenetére


Oliverda
félisten

Igen.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#3170) gzbotii


gzbotii
veterán

Valakinek van tapasztalata refunddal? Aliról várok egy refundot, a virtuális kártya amivel fizettem már nem létezik. Gondolom ez nem jelent gondot.

[ Szerkesztve ]

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#3171) gzbotii válasza gzbotii (#3170) üzenetére


gzbotii
veterán

Tárgytalan, meg is érkezett.

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#3172) TigerDzsó válasza DIEGO15 (#3166) üzenetére


TigerDzsó
tag

Szia!

Én TargoBank-os számláról utaltam párszor, semmi extra költsége nem volt.

(#3173) nutfile válasza roti13 (#3143) üzenetére


nutfile
aktív tag

Ahogy írták mások is, lutri, h megy-e g-pay nfc-vel, de valószínűbb, hogy még nem. Esetleg a nagy (?) május 8-i bejelentés után.
Garmin pay viszont tökéletesen megy Revolut MC kártyával mindenféle trükközés nélkül, így én egyre többet fizetek vele.
Még egyszer sem volt sikertelen fizetésem,nagyon stabilan működik.

[ Szerkesztve ]

(#3174) DIEGO15 válasza TigerDzsó (#3172) üzenetére


DIEGO15
őstag

Köszönöm a válaszokat.

(#3175) t2g válasza nutfile (#3173) üzenetére


t2g
csendes tag

Szia!

Van valami extra költsége a Garmin pay használatának?

Köszi a választ,
G

(#3176) Agony válasza t2g (#3175) üzenetére


Agony
aktív tag

Szia!

Semmi, én nap mint nap használom (Fenix 5 Plus Sapphire), eddig mindenhol működött tökéletesen. A Revolutot Curve-on keresztül töltöm, így még az átváltás is csak pár forint buktával jár.

[ Szerkesztve ]

Start with a whisper, end with a scream!

(#3177) koxkids


koxkids
őstag

Sziasztok!

Van Revolut számlám, és hamarosan utazok külföldre, így szeretném is használni. :)

Szerintetek melyik éri meg jobbam, kint (Írország) OTP kártyával fizetni, vagy a Revolutra utalni az OTP-ről, és kint Revolut-al fizetni?

Várhatóan milyen összege van ilyen OTP -> Revolut utalásnak?

Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#3178) DIEGO15 válasza koxkids (#3177) üzenetére


DIEGO15
őstag

Revolut, Curve-vel feltöltve :)

(#3179) edk- válasza koxkids (#3177) üzenetére


edk-
őstag

Nemzetközi euróutalás díja. Ami magas. Nem akarod te azt.

Revolutot másképp jó tölteni.

"Try SCE to Aux." ˁ˚ᴥ˚ˀ eladó dolgok: https://cutt.ly/edkelado

(#3180) koxkids válasza edk- (#3179) üzenetére


koxkids
őstag

Pl. Curve? :)

(#3181) edk- válasza koxkids (#3180) üzenetére


edk-
őstag

:K

"Try SCE to Aux." ˁ˚ᴥ˚ˀ eladó dolgok: https://cutt.ly/edkelado

(#3182) t2g válasza Agony (#3176) üzenetére


t2g
csendes tag

Szia,

köszi a választ.

Nincs hozzá androidos app hogy óra nélkül, simán telefonnal működjön?

Üdv,
G

(#3183) koxkids válasza edk- (#3181) üzenetére


koxkids
őstag

Regisztráltam is :) Köszi a tippet!
Remélem kapok az app-ban kártya adatokat a kártya megérkezése előtt, hogy mielőbb használni tudjam.

Jövőhéten esedékes az utazás :U

(#3184) Agony válasza t2g (#3182) üzenetére


Agony
aktív tag

Bocs, de nem értem a kérdést. :D
A Garmin Pay-nek épp az a lényege, hogy NFC-s Garmin eszközökkel tudsz fizetni pénztárca, bankkártya és telefon nélkül. Hogy jön képbe az okos telefonos fizetés? Ha okostelefont akarsz NFC-s fizetésre használni, arra ott az OTP simple és nem kell hozzá Garmin Pay.

Start with a whisper, end with a scream!

(#3185) KTU válasza koxkids (#3183) üzenetére


KTU
addikt

Nem kapsz.

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#3186) koxkids válasza KTU (#3185) üzenetére


koxkids
őstag

Nem baj, akkor majd meglesz..

[ Szerkesztve ]

(#3187) t2g válasza Agony (#3184) üzenetére


t2g
csendes tag

No para :)

Mivel a Simplehez nem lehet Revolut kártyát csatolni NFChez, az állandó feltöltögetés meg időigényesebb, mintha anélkül lehetne direktbe :)

Szép napot,
G

(#3188) ElFeo


ElFeo
tag

Sziasztok,

tapasztalt már valaki hasonlót?
A Simple kártyáról 04.23-án indítottam egy visszatöltést a Revolut kártyára és a mai napig nem érkezett meg.
Közben érdeklődtem az OTP-nél, ott csak annyit mondtak, hogy tőlük rendben elment az utalás, a Simple pedig nem látja a sz utalást sehol.
:W

(#3189) lacafaca


lacafaca
őstag

Sziasztok! Ha egy szintén revolutosnak küldök az appból pénz, mennyi idő amíg átér hozzá? Köszi!

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#3190) edk- válasza lacafaca (#3189) üzenetére


edk-
őstag

Azonnal.

"Try SCE to Aux." ˁ˚ᴥ˚ˀ eladó dolgok: https://cutt.ly/edkelado

(#3191) kgyurma válasza roti13 (#3143) üzenetére


kgyurma
csendes tag

Szia, nekem OnePlus 6-tal, Samsung Galaxy S7-tel, Google Pay alkalmazással működik a Revolut nfc-s fizetésre. De mivel a Google Pay Magyarországon nem elérhető a Play-ben, ezért egy mirror szerverről kell letölteni az app-ot, és úgy feltelepíteni a telóra. Onnan egyértelmű, elsőre ment.

(#3192) lacafaca válasza edk- (#3190) üzenetére


lacafaca
őstag

Akkor valami szar van a palacsintában :)

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#3193) KTU válasza lacafaca (#3192) üzenetére


KTU
addikt

Családban sokat használjuk a Revulut pénzküldési funkciót.
Mindig azonnali.

Nem linkel küldtél pénzt "véletlen"?
Mert azt "át kell venni".

Nem ugyanaz a kettő.

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#3194) lacafaca válasza KTU (#3193) üzenetére


lacafaca
őstag

:D én vagyok a hüle...lányomnak akartam küldeni, erre az asszonynak küldtem, mert kártyát cseréltek a verifikáció miatt (asszonynak nem -né a bejegyzett neve így az a lányé lehetett, mivel ő még nincs 18...mindegy, bonyi volt az egész) és ez meg kiment a fejemből...szóval megvan, csak másik kártyán...köszi mindenkinek!

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#3195) mekkGyver válasza lacafaca (#3194) üzenetére


mekkGyver
aktív tag

Nálam is így van a gyerekeknek. Vidd fel a telefon névjegyzékbe a lányod nevét a feleséged számával, csak +36 helyett 06 legyen, és akkor tudni fogod, hogy az övé. A Revolut odateszi mellé is a jelét, és minden ugyanúgy működik!

Idegeskedni nem más, mint mások hülyesége miatt magunkon bosszút állni.

(#3196) roger.smith


roger.smith
csendes tag

udv.paypalrol akartam a revolut kartyamra penzt kuldeni de a kuldesi opcioknal nem ajanlja fel sem a revolut kartyamsem a magyar bankkartyam,csak a magyar banszamlam
erre van megoldas?

(#3197) nutfile válasza t2g (#3175) üzenetére


nutfile
aktív tag

kell hozzá venni egy garmin pay képes eszközt 😜
más nincs

(#3198) KTU válasza roger.smith (#3196) üzenetére


KTU
addikt

"PayPal $ egyenlegről TransferWise $-os bankszámlára pénz kiutalás kezdeti lépései" [link]

Ez ugyan TransferWise leírás, de mennie kell Revolut-ra is.
Pár különbség Revolut-nál:
- Csak SWIFT utalásokat fogadnak!
- GB USD számla van,
- Saját neveden van az USD számla, (TransferWise-nál pl. : TransferWise FBO Erős Pista)

Hirtelen ennyi az eltérés, lehet van más is!

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#3199) roger.smith válasza KTU (#3198) üzenetére


roger.smith
csendes tag

nem mukodik,bankszamla csatolasanal csak magyar bankot hajlando elfogadni,nincs opcio az orszag kivalasztasara

(#3200) Oliverda válasza roger.smith (#3196) üzenetére


Oliverda
félisten

Nem lehet rá magyar PP-ről küldeni.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  Revolut
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.