Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  Revolut

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:06:27

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3551) Mr.Csizmás válasza devilzero (#3549) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

standard kártya ingyenes alapból és 0ft/hó, 6€-ért postázzák. onnan tudom, hogy 1 órája rendeltem, a premium vmi 2600 ft/hó, metal meg 6800 ft/hó.

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#3552) devilzero válasza MasterMark (#3550) üzenetére


devilzero
tag

Sorry, valóban rosszul fejtettem ki problémámat. Szóval szokott olyan időszak lenni amikor Free shipping van. Nagyszerű! :)

(#3553) streng válasza devilzero (#3552) üzenetére


streng
csendes tag

Ha sokáig nincs kártyád, időközönként (ami több hónap is lehet) rádírnak, hogy mi lenne, ha rendelnél.
Mikor regisztráltál? Elvileg 7 napig meg lehet adni "offline promo" kódot. Látszik neked ilyen menü a profilod alatt? Továbbiak / Profile -> Személyi adatok, Számla adatai, Díjcsomag, ez alatt kellene lennie az "Promo Code" megadási lehetőségnek. Ha van vagyis nem csúsztál le én tudok küldeni kódot hozzá

(#3554) CsodaPOK válasza devilzero (#3552) üzenetére


CsodaPOK
senior tag

Nekem most küldtek kódot, amivel ingyen lehet kártyát kapni, de nem tudom, hogy ez már meglévő fiókoknál felhasználható-e. Kérdezz utána, ha igen, akkor írj PÜ-t és küldöm a kódot.

(#3555) gzbotii válasza CsodaPOK (#3554) üzenetére


gzbotii
veterán

Supporttal még lehet egyezkedni.

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#3556) hedgehog válasza evrynet0 (#3542) üzenetére


hedgehog
senior tag

Hinnye srácok, begyorsultak a dolgok... erre a kérdésre tesztképpen küldtem magamnak pénzt, mondván akkor tutira meg tudom majd mondani pár nap múlva mi a szitu névileg.

Na, 10 perc alatt megjött a pénz, saját névről, a GB-s IBANról, hiánytalanul, közleménnyel együtt.

-- aka p3d3str1an

(#3557) Watcher45 válasza Mr.Csizmás (#3551) üzenetére


Watcher45
tag

A standard kártya postázása is ingyenes ha a regisztrálást egy kis internetes keresés árán könnyen elérhető reflinkről kezded meg. Én is így kértem, de nem akarok szabályokkal szembe menni és belinkelni az oldalt ahol a reflinket találtam.

(#3558) Mr.Csizmás válasza Watcher45 (#3557) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

közben találtam az accon egy 1,5 gbp-s freebie akármit őszről, azt is beolvasztottam, ennyivel beljebb vagyok. na meg 5k-t szántam az egészre, perpill "játékpénz"-ként kezelem amíg tesztelgetem - mondjuk több haszna van mint egy görbébb estébe fektetni, vagy szerencsejátékozni.

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#3559) Watcher45 válasza Mr.Csizmás (#3558) üzenetére


Watcher45
tag

Küldtem neked privátot

(#3560) ittakary


ittakary
nagyúr

most jött az üzenet, hogy Monese is elengedte a kártyáról való feltöltés +1.5%-os díját

megy a cicaharc rendesen :K mondjuk ez nekünk így a legjobb :)

(#3561) lehella válasza CsodaPOK (#3554) üzenetére


lehella
senior tag

Szia,
supporttal hogyan lehet beszélgetni? Én megírtam a problémámat a chat részben de mindig ugyanazt a választ kapom a robottól. Btw, a promó kódot áttudod küldeni? :B

www.taplalkozastanacsadas.hu -> "Edd magad soványra"

(#3562) Oliverda válasza lehella (#3561) üzenetére


Oliverda
félisten

Beírod a chatbe, hogy live agent.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#3563) cyberkecsi


cyberkecsi
csendes újonc

Sziasztok!
Tudna valaki promo code-ot küldeni ingyenes fizikai kártya szállításra? :)
Köszi előre is! :)

(#3564) nyirzoz


nyirzoz
aktív tag

Samsung J4+ készüléken a fizikai standard kártya rendelése utáni PIN kód kérésbe belefagy az app.
Újratelepítve sem hajlandó tovább menni a folyamat, csak a lefagyás.

Tapasztalat, megoldás?

(#3565) nyirzoz


nyirzoz
aktív tag

Egy promo kódot én is elfogadnék az ingyenes szállításra!
Köszi!

(#3566) ittakary válasza nyirzoz (#3565) üzenetére


ittakary
nagyúr

küldtem

(#3567) lehella válasza Oliverda (#3562) üzenetére


lehella
senior tag

Óh köszönöm, jóvá is írták a kártyaküldés díját :R

www.taplalkozastanacsadas.hu -> "Edd magad soványra"

(#3568) fanyul13


fanyul13
újonc

Egy promo kódot én is szeretnék kérni az ingyenes szállításhoz!
Köszi!

(#3569) xotea válasza fanyul13 (#3568) üzenetére


xotea
újonc

.

[ Szerkesztve ]

(#3570) H4RDCORE


H4RDCORE
csendes tag

Sziasztok,

kerhetek en is egy promo kodot a szallitas miatt? :) Sajnos beregeltem reflink nelkul.

Koszonom!

(#3571) fanyul13 válasza xotea (#3569) üzenetére


fanyul13
újonc

Kódot szeretnék, mert már sajnos beregeltem. :)

(#3572) Karmko


Karmko
tag

Sziasztok!

Én is egy ingyenes promó kódot szeretnék a szállításra. :)
Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#3573) zyzz válasza Karmko (#3572) üzenetére


zyzz
tag

promólink ingyen szállításhoz (ezen keresztül rendeld meg, ha nem akarsz fizetni a kártyáért):
[link]

[ Szerkesztve ]

(#3574) cyberkecsi


cyberkecsi
csendes újonc

Köszönöm a kódot! :)
Ha elküldöm a kódom valakinek, és regisztrál azon keresztül, akkor ingyen kap kártyát, vagy az fel van nálam tüntetve hogy ingyenes kártya, vagy valami?

(#3575) Karmko válasza zyzz (#3573) üzenetére


Karmko
tag

Már van regisztrációm.
Csak az ingyenes szállításhoz kellene a kód. :)

(#3576) Oliverda válasza cyberkecsi (#3574) üzenetére


Oliverda
félisten

Igen, viszont te nem kapsz semmit, csak a dicsőséget. :)

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#3577) H4RDCORE válasza Karmko (#3575) üzenetére


H4RDCORE
csendes tag

Szintugy sajnos, voltam eleg hulye es reflink nelkul regeltem. Valaki lenne olyan kedves, aki birtokaban van promo kodnak, hogy elkuldi PM-ben (termeszetesen, ha nem problema) :).

Koszonom.

(#3578) nyirzoz válasza H4RDCORE (#3577) üzenetére


nyirzoz
aktív tag

Én is bereggeltem és ahogy látom -segítő szándékkal- de mindenki csak a linket tudja küldeni.

[ Szerkesztve ]

(#3579) tomazin


tomazin
veterán

hogy megugrott a topic forgalma, hogy lehet tölteni ingyen forinttal...(még)

[ Szerkesztve ]

(#3581) H4RDCORE válasza nyirzoz (#3578) üzenetére


H4RDCORE
csendes tag

Vegigturtam mar a Gugelt, de egyelore semmi siker sajnos... :(

(#3582) DavidQ válasza nyirzoz (#3578) üzenetére


DavidQ
tag

Nos, sajnos a fórum szabályzata tiltja a referral kódokat, még akkor is ha fikarcnyi hasznod sincs belőle. Ellenben ha azt nézzük ez egy ingyen szállításos kuponkódnak is minősülhet, amit viszont enged a fórum szabályzata. :D Na, de zárom az offot.

Én is csak megerősíteni tudom, teljesen díjmentes és azonnali a huf topup (otp-s kártyáról).

Nem minden kínai szirszar szar!

(#3583) streng


streng
csendes tag

Srácok!

Én szívesen segítek bárkinek, olyan linkkel, ami ingyen kiszállítást biztosít egyéb akcióktól függetlenül és biztos működik. Ha gond lenne vele, akkor segítek intézni is közvetlenül Revoluttal. Sajnos nincs téma összefoglaló, így oda ezt nem tudjuk beletenni. Itt direktben kódokat, meghívó linket megosztani pedig fórum szabályzat miatt tilos!

- Aki bármit kér tegyen meg annyit érte, hogy ír nekem egy privát üzenetet. Ne csak bedobja ide a közösbe. Látszódjon a szándék. :)

- Aki már regisztrált mostanában és nem meghívón át, ott 7-10 napig létezik olyan kód ami ingyenes kiszállítást biztosít. De csak akkor működik, ha a profile menüben a díjcsomag alatt van rá lehetőség beírni: "Promo Code"
Ilyet is küldök annak aki tud vele élni. Itt is privát üzenet a kérés. Plusz, hogy utána nyilván az én általam adott promo linket oszd tovább új felhasználóknak, ha már én segítettem, segítek neked.

Üdv

(#3584) zyzz válasza Karmko (#3575) üzenetére


zyzz
tag

Külön promókódot melyik menüből lehet varázsolni?
A link használatához (ha már elkezdted): nem próbáltam, de lehet, segít a regisztráció törlése és újraregisztrálás.

[ Szerkesztve ]

(#3585) MasterMark válasza tomazin (#3579) üzenetére


MasterMark
titán

Amióta van Revolut a többi pénznemnél se lett csak úgy fizetős a top-up.

Switch Tax

(#3586) gzbotii válasza nyirzoz (#3578) üzenetére


gzbotii
veterán

Reflink végén ott a kód, pl Revolut.com/r/PELDA

/r/ után ami van, az a kód.

[ Szerkesztve ]

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#3588) DavidQ válasza Tom.Black (#3587) üzenetére


DavidQ
tag


2 hét és 1 nap.
A postás véletlen a szomszédba akarja majd bedobni, de aztán észbe kap. :U

[ Szerkesztve ]

Nem minden kínai szirszar szar!

(#3589) babe98 válasza DavidQ (#3588) üzenetére


babe98
csendes tag

:DD :DD :DD
a lottószámokról nem látsz valamit? (mondjuk a jövő hetiről, nem a két héttel ezelőttiről...)

(#3590) tomazin válasza MasterMark (#3585) üzenetére


tomazin
veterán

Azért azt vegyük észre, hogy ez most a beetetés időszaka. Egyenlőre öntik a pénzt bele a fintech cégekbe, de el fog jönni az az időszak, amikor a befektetők megkérdezik, hogy akkor most mikor fog jönni a haszon.
Ingyen tudod tölteni a kártyát, amiért a revolut fizet. A kártya ingyen van, amiért fizetnek a visának. Meg fene tudja mennyi olyan díj van ami most nem kerül semmibe.

(#3592) MasterMark válasza tomazin (#3590) üzenetére


MasterMark
titán

2015 óta van Revolut, eddig se lett fizetős a top-up.

Az igaz, hogy ennek előbb utóbb költségei lesznek, ha nem a fintech cégek felől, akkor a nagy bankok fogják megunni.

Switch Tax

(#3593) DavidQ válasza Tom.Black (#3591) üzenetére


DavidQ
tag

Regisztrálatlan küldemény. Nincs róla infó, ha nem expressz postát kértél. Egyszer csak megjön. Se aláírás, se semmi. Kábé 2 hét a nagy átlag.

Ez az utalás fórumszleng. Itt a PH fórumain szoktak osztogatni jósgömböt, ha valaki olyan kérdést tesz fel, amihez a jövőbe kellene látni.

[ Szerkesztve ]

Nem minden kínai szirszar szar!

(#3594) gzbotii válasza tomazin (#3590) üzenetére


gzbotii
veterán

Náluk van a pénzed - azt tudják forgatni, akárcsak a bankok. Kártyás fizetések után is megy nekik pénz - akárcsak a Curvenel.

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#3596) Henkei válasza Tom.Black (#3595) üzenetére


Henkei
tag

Irta a kollega hogy sima level. Megis honna tudhatna igy az alkalmazás pontosan hogy mikor kapod meg? :D

Hinni meg a templomban kell.

Hogy lehet hogy amikor emberen hajtják végre abortusznak nevezik amikor csirkén akkor rántottának??

(#3597) Tuomas válasza tomazin (#3590) üzenetére


Tuomas
addikt

Azt azért tegyük hozzá, hogy rengetegen életvitel szerűen utaznak egyik országból a másikba, nem csak nyaralaskor, hanem munka miatt is pl. Gondolom rengetegen vannak, akik bőven túllépik a havi ingyenes limiteket, amiért már fizetni kell.
Másod sorban pedig vannak fizetős csomagok is, ezt is használhatják pár százezren, vagy milliónyian.
Harmadrészt nekik már az is jövedelmező, ha te az ő szolgáltatásukon keresztül fizetsz, rajtuk keresztül áramlik a pénz, de még az is, ha csak náluk tárolod.
Hidd el, ki van ez tálalva, a bankok ugye ilyen téren azért is drágábbak, mert egyrészt pofátlanok (a finetech cégek megjelenéséig legfeljebb egyik pofátlan bank versenyzett a másik pofátlan bankkal az ügyfél kegyeiért), másrészt az infrastruktúrát (ATM, bankfiókok) fenn kell tartaniuk. Egy finetech cég messze nem foglalkoztat annyi embert mint egy bank, akinek pl minden nagyobb városban van legalább 1 fiókja.
Ezek miatt tudnak olcsóbbak lenni, és ha ez nem lenne jövedelmező, nem maradnának életben a piacon és nem szaporodnának gomba módra.
Persze a lufi kipukkan, mert nem lesz igény ennyi finetech szolgáltatóra, de akinek van erős ügyfélbázisa, és megfelelő szolgáltatása, az simán talpon fog maradni.

We were here

(#3598) Tuomas válasza Tuomas (#3597) üzenetére


Tuomas
addikt

És még valami, csak lejárt a szerkesztési idő. Ne feledkezzünk meg a biztonságról. Egy nagy bank (OTP, CIB, Raiffeisen, stb) tökéletes arra, hogy a nem használt pénzedet náluk tárold, mert megbízható. Viszont én úgy vagyok vele, hogy ha van más alternatíva, akkor a hétköznapokban nem használom (itthon sem, nyaralásra meg eszem ágában sincs elvinni a fő bankkártyámat) azt a számlámat és kártyámat, amin az összes pénzem rajta van. Elveszhet a bankkártyám, ellophatják, benyeli az atm, on-line vásárlásnál valami gebasz lesz és kiszivárog az összes adat, stb.
Inkább használom itthon is a revolutot, vagy transferwise-t, amin mindig csak az az összeg elérhető, amit a hétköznapok során forgatok, költök, de ha beüt a sz@r, nem lesz oda az összes vagyonom.

[ Szerkesztve ]

We were here

(#3599) Laox válasza sixtybi (#3538) üzenetére


Laox
aktív tag

Mennyire egyszerű dolog, de még nem jutott eszembe, ezer köszönet. :)

(#3600) Blackc0de


Blackc0de
csendes tag

Tudna valaki promó kódot küldeni? Köszi! :R

"Nem a győzelem a részvét, hanem a fontos..."

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  Revolut
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.