Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#61051) goblin1983


goblin1983
tag

Ma volt egy hosszabb túrám a telefonnal és a szülinAppal.
Eddig egyszer hagyott cserben a GPS, ráadásul a "legjobbkor", pont teszteltük melyik a jobb, a g2 vagy a Zasszony s4-e. Azóta is hallgatom... Na mindegy.
Most meg volt második, de ez inkább az én hibám volt. A kocsi kint volt a napon, a telefon meg a műszerfal tetején. Hát lett meleg. Szinte égette a kezem. Szegény írta is, hogy melege van. Mondjuk én sem fáztam alapból, mikor megfogtam még jobban levert a víz. De az igazi hőség navigálás közben jött. Próbáltam munkára bírni, a telefon még ment is rezzenéstelenül, de a navigálás nem igazán. Le volt maradva, sosem járt jó helyen, én meg kóvályogtam. Nem szűk utcák voltak, pihenő övezet volt családi házakkal.
Szóval vigyázzatok! :)

(#61052) batai15 válasza vadászcsiga (#61048) üzenetére


batai15
félisten

a fenéket. ha már szervizbe volt mondom cseréljenek ki mindent tudod ha már lúd legyen kövér alapon :)
hátha igy jobban elviszik :R

[ Szerkesztve ]

(#61053) vadászcsiga válasza batai15 (#61052) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Ja ez csak igy megy? :D Melyik szerviz ez?

(#61054) batai15 válasza vadászcsiga (#61053) üzenetére


batai15
félisten

állítólag telemax... hazudni kell! izé nem valósat állítani.
hamar merül a telefon, off gomb néha nem veszi be . lg betűk kiestek stb.. tudod kreatívan :)

[ Szerkesztve ]

(#61055) Sn00k


Sn00k
veterán

Paromnak gondolkozok, hogy veszek egy g2. Olvasgattam az osszefoglalot es orommel latom kint van ra mar az 5.0? Varhato, hogy kap meg frissites vagy ez az utso ra?

3njoy the Lif3

(#61056) vadászcsiga válasza Sn00k (#61055) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Ennyi nem eleg rá?

(#61057) Meggyi001 válasza Sn00k (#61055) üzenetére

Egyelőre ja, ennyi, de ez is tök jó. Nyugodtan vegyél neki, az egyik legjobb telefon amit fogtam valaha.

https://gamergep.hu/

(#61058) Quqesz válasza vadászcsiga (#61048) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Ja és mivel a kolléga zűrös napját fogta ki vissza is tolatott.....:DD

Goblin1983
Na az igo érdekes darab. Egyik navi sem jelzett eddig,hogy nincsen gps jel,de az igo igen. Múltkor megyek vele és alig mentem 5 perce,mikor megnyikkan,hogy nincsen gps vétel! Mivan????ránézek a kijelzőre abban a pillanatban és a gps ikon szépen fehérlik.wtf? Ezt azóta párszor eljátszotta(kb mindég a navigálás kezdetén),de mindég fehér volt a gps jel az ért sávban. Szóval inkább igo bug sztem.....mapfactor és here nem jelez jelhiányt.....

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#61059) Quqesz válasza batai15 (#61047) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Mi3-ról hallottam a gyorséknál,hogy azért van hibás darab belőle.....pedig nekem is bejön.

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#61060) batai15 válasza Quqesz (#61059) üzenetére


batai15
félisten

Hol hallottad? Topikjaba nem ezt mondtak.

(#61061) Quqesz válasza batai15 (#61060) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Mikor még volt a speedshop a sori tescoban. Ott mondta a srác,hogy már találkoztak pár hibás darabbal. De ez ne tántorítson el,ha a fórumában jó a vélemény,akkor inkább rájuk hallgass. Én is adnék neki egy esélyt!

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#61062) Sn00k válasza Meggyi001 (#61057) üzenetére


Sn00k
veterán

Persze teljesen OK! Mindossze erdekelt, hogy mi varhato. Tudom jo telefon , ezert is gondolkozok rajta;)

3njoy the Lif3

(#61063) morneo.it válasza akooos (#61046) üzenetére


morneo.it
senior tag

Nekem is cseréltek sokmindent. LG szerviz, Váci úton. A Telemax annyit ér, mint f1ng a gangon.

“The only way to do great work is to love what you do.” /Steve Jobs/

(#61064) batai15 válasza Quqesz (#61061) üzenetére


batai15
félisten

persze! dualboot, rendszeres miui updatek, cm is van rá , jó kamera stb. igazi geek telefon :DDD

(#61065) Rasnac


Rasnac
aktív tag

Sziasztok !
Akadt egy ici pici problematika ...:(
3 hét folyamatos használat után a V30B t-s egyszer csak fogta magát és elfelejtette milyen az hogy elforgatott képernyő (gombal próbáltam ki be ki be ...de semmi beállításokon belül szinten semmi )
Restart bekapcsolt képernyő fordítással aztán megint ki be néha elforgat néha nem mondom nyáddal szórakozz.. Kikapcsoltam a fordítást majd restart aztán vissza be kapcsoltam és most jó .
MI a fene ütött ebbe bele?
Előre is köszi

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember."

(#61066) .St. válasza mouzrr (#61050) üzenetére


.St.
tag

Szerintem is az. Ha nagyon nyüstölöm akkor jön ki 4 órára. Általában 5 óra körül szokott lenni.

[ Szerkesztve ]

-= St forever =-

(#61067) alolamkrem


alolamkrem
csendes tag

Sziasztok!Nem garis g2 akksiját kitudják cserélni helyben a tré szervizben vagy küldik a telemaxhoz?

(#61068) RECSKA válasza .St. (#61066) üzenetére


RECSKA
veterán

Kitkat alatt mas...
Lolli jobban eszi valamiert...
Ha leveszem csumira a fenyerot, gond nelkul tol 6 oras kijelzoidot 2 napos keszenlettel...

Lolli alatt atlag 3.5-4 ora, ha nem csak wifi mellett olvasol...

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#61069) .St. válasza RECSKA (#61068) üzenetére


.St.
tag

Akkor még jó, hogy nem váltottam ;)

-= St forever =-

(#61070) RECSKA válasza .St. (#61069) üzenetére


RECSKA
veterán

Ha elegedett vagy a kitkattel, nem is eri meg...

Nekem kell az uj materialos lg ui, imadom ( g3rol jottem ), ezert bealdozok 1 ora kijelzoidot, este igy is 30-40%-on van, s ugyis toltom minden ejjel... ;)

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#61071) rasotamas


rasotamas
veterán

Sziasztok!
Látom vannak itt szerviztapasztalatok. Nekem sárgul a kijelző sarka, eleve soha nem volt sík a képernyő, billeg a telefon. Az akku is elég hamar merül, GPS-el meg brutálisan gyorsan.
Melyik a legkészségesebb szerviz, hova kell vinni? Váci út? T-mobil?
Mit kell mondani, hogy kijelzőt és akkut is cseréljenek? Vannak kulcsszavak?
Esetleg nem sanszos egy új készülék? Ahhoz mit kellene mondani?
A készülék 2013 novemberében T-mobilnál vásárolt, tehát 1 éven már túl vagyok de a 2-n még belül.

[ Szerkesztve ]

https://tinyurl.com/rasoapro

(#61072) Tsebacsi válasza rasotamas (#61071) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Vagy Tréhez vidd be vagy talán a Váci útiba, de én előtte engednék 1-2 telefont mindkettőhöz, hogy ne fuss lyukra.

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#61073) batai15 válasza rasotamas (#61071) üzenetére


batai15
félisten

olvass visza

(#61074) akooos válasza rasotamas (#61071) üzenetére


akooos
veterán

Hívd fel a Váci úti LG szervizt és kérdezd meg, hogy ki tudják-e cserélni 1 nap alatt. Nem kell semmi kulcsszó egyébként.
Megmutatod, hogy sárga a kijelző-->kész.
Megmondod, hogy kurvára merül az akku-->kész.
Ha gyenge a GPS arra is panaszkodhatsz-->alaplap vagy GPS antenna csere.
Ha szar a mikrofon, rosszul hallanak / hallasz megmondod--> mikrofon és kábelezés csere.

Ha nem állnak fenn ezek a hibák, akkor is mondhatod, nem tesztelik :U

(#61075) hard74 válasza rasotamas (#61071) üzenetére


hard74
senior tag

Miskolci szervíz nekem azt mondta, hogy aksira csak 1év gari van, mert a tartozékokra ennyi jár. Így annak a cseréje fizetős. Az én telóm is T-s, 2013 novemberi.

LG K990 Viewty-->LG P920 Optimus 3D-->LG G2-->Lenovo Vibe Z2 Pro-->LG G4(G2)-->O+3-->Huawei Mate 10Pro-->OnePlus 7pro-->OnePlus 8T-->Asus Zenfone 8-->Pixel 7

(#61076) bounty123 válasza hard74 (#61075) üzenetére


bounty123
őstag

Ez így van, soha senki nem ad 1 évnél többet akksira. Még a céges 5 év garis dell gépeinknél is csak 1 év van az akksikra.

(#61077) wyzard válasza rasotamas (#61071) üzenetére


wyzard
tag

Szia!

Egyszer összetörtem a kijelzőm, azt fizetősen kicserélték a Váci úti szervizben. Azóta az új kijelző jobb oldala hosszan, kb. 3-4 cm hosszan besárgult. Tegnap bevittem reggel a Váci útra, fél órája jött egy SMS, hogy elkészült a készülék mehetek átvenni. :) A többi komponensről nincs tapasztalatom.

Jövő februárban jár le a 2 év nálam.

(#61078) rasotamas válasza akooos (#61074) üzenetére


rasotamas
veterán

Csak hogy legyünk tisztában alaplap+kijelző+akksi+mikrofon+hangszóró csere = telefon csere :D Max a hátlap marad

https://tinyurl.com/rasoapro

(#61079) Karcub


Karcub
senior tag

Ha wifin frissitem a telot lollipopra, akkor az úgy jó? Nem lehet semmi baja? Most kk van rajta.

(#61080) akooos válasza Karcub (#61079) üzenetére


akooos
veterán

Nem tudod úgy. Kell hozzá a PC kapcsolat.

(#61081) RECSKA válasza Karcub (#61079) üzenetére


RECSKA
veterán

Valamint elotte egy teljes gyalulas nem art...

Kdznel mondjuk felesleges. XD

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#61082) bubumaci74


bubumaci74
tag

Sziasztok!

A mai nappal beléptem a G2-esek sorába!
Csodaszép a készülék!
Az volna a kérdésem,hogy rootolhatom-e rögtön?

Köszi.

(#61083) Tsebacsi válasza bubumaci74 (#61082) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Nem, várni kell vele 2 napot, vagyok nem fog rendesen felnőni a kicsike ;]

Tedd meg nyugodtan, amikor csak akarod!

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#61084) bubumaci74 válasza Tsebacsi (#61083) üzenetére


bubumaci74
tag

Köszi.
Van biztonságos megoldás?

(#61085) Tsebacsi válasza bubumaci74 (#61084) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Nemtudom, én rootellenes vagyok :DDD

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#61086) bubumaci74


bubumaci74
tag

Ok!
A szoft frissítésnél ezt adja ki-va20a feb 11 2014.
Ez melyik op?

(#61087) Tsebacsi válasza bubumaci74 (#61086) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

A régi kitkatos asszem, nem az új lolli, az 30a/b/stb. Ha újat akarsz, azt szerintem kdz-vel tudsz feltenni. Az első hsz-es leírás pontos és lényegretörő.

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#61088) extasymajom válasza bubumaci74 (#61082) üzenetére


extasymajom
tag

Helló akkor rootold ha szükségét érzed, egyébként felesleges. De van biztonságos megoldás.
összefoglalót nyisd le és olvasd el. "ioroot" részt

Minden csak annyiért lehet eladni amennyiért megveszik

(#61089) defygaben77


defygaben77
tag

Ha a GPS egyáltalán nem talál jelet, az egyértelműen csak alaplapcserével orvosolható, vagy előfordulhat, hogy szerényebb költségvetéssel javítható? Nem szívesen cseréltetnék ezért alaplapot egy másik telefon áráért...

Iphone13, Apple Watch 7 cellular, Airpods Pro

(#61090) akooos válasza defygaben77 (#61089) üzenetére


akooos
veterán

(#61091) #92239104


#92239104
törölt tag

Honnan tudom meg hogy egy G2 gyárilag független vagy utólag függetlenítették?

(#61092) fery02 válasza Rasnac (#61065) üzenetére


fery02
addikt

Szia!

Nagyon úgy tűnik ez valami sajátos v30b bug lesz, mert már többek panaszkodtak vele ugyanerre.
Abban kell reménykedni, hogy jönni fog még javított ROM az LG-től.

------------------------------------------------------

@mouzrr: Azért az éjszakai készenlétet véletlenül se hasonlítsd össze a normál készenléttel!
Ugyanis míg éjszaka véletlenül sem nyúlsz többnyire a telefonhoz, napközben azért szerényebb nyomogatásnál is időről időre kapcsolgatod a telefont különféle okokból.
Sokan nem tudják pl, de ha csak annyira ébreszted fel a telót, hogy pl megnézd az időt, akksi fogyasztásban az a pillanat fel tud érni pár percnyi nyomogatással simán, mert olyankor hirtelen felpörgeti a telefon magát, készülve hogy valami műveletet fog végrehajtani a felhasználó (ez a viselkedés mondjuk felülbírálható custom kernelekkel való governor variálgatásokkal, de az már más téma).

Aztán ha most ordító sületlenségeket hordtam össze, nyugodtan javítsatok ki, mindig készen állok okulni! :)

[ Szerkesztve ]

(#61093) defygaben77 válasza akooos (#61090) üzenetére


defygaben77
tag

Próbáltam! Még előtte egy 10 perc séta után talált jelet, de el is dobta! Most meg a papírfecnis megoldással sem talál...

Iphone13, Apple Watch 7 cellular, Airpods Pro

(#61094) mouzrr válasza fery02 (#61092) üzenetére


mouzrr
őstag

Most már értem hogy mire gondoltál :) Sokszor ránézek én is, de persze meg is nyomkodom mert nem bírom ki :DD És ugyan azzal a használati szokással tovább bírja mint v30a-n, én csak ezt szerettem volna elmondani :B :R

(#61095) pcnet válasza fery02 (#61092) üzenetére


pcnet
addikt

Arról nem is beszélve, hogy napközben mozogsz, telefon egyik toronyról lép a másikra és a folyamatos hálozat keresés, torony váltogatás is csipeget az akksiból. Plusz nap közben wifin vagy mobil neten szinkronizál email, Play ellenőrzi a frissítéseket stb...

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#61096) fery02 válasza mouzrr (#61094) üzenetére


fery02
addikt

Most már én is értelek akkor. :)

Itt lollin egyébként most így hogy feljött a téma, tényleg nem nagyon jellemző kiemelkedő akksi időkről olvasni másoktól sem.
Leginkább a Jelly Bean-es időkben voltak ájuldozva az emberek. Az tényleg ütött akkoriban.
Most vagy az újabb rendszerek rágják jobban a telefont vagy csak simán az egységesen öregedő akkumulátorok miatt van. Lehet persze mindkettő tényező benne van a dologban.

-------------------------------------------

@pcnet: Ezek is befolyásoló dolgok még igen.
Utóbbiakat azért nem említettem, mert manapság már gyakoribb felhasználásmód, hogy éjszakaára is bekapcsolva hagyják az emberek a Wi-Fi-t és így ugyanúgy szinkronizálgathat a háttérben.
Viszont az is jelentéktelen 1-2%-ot vesz csak egy éjszaka alatt, legjobban tényleg a mobilnet, meg a mozgás miatti toronykeresés merít.

(#61097) mouzrr


mouzrr
őstag

Valaki tiltotta már le a Hangouts appot a beállításokban? Nekem le van tiltva, viszont ha bekapcsolom az automatikus frissítést akkor kiírja hogy Sajnos a Hangouts leállt. Van valami megoldás ennek elkerülésére?

(#61098) Meggyi001 válasza mouzrr (#61097) üzenetére

Töröld ki TB-al, egyszer kiírja hogy leállt, újraindítod a telót, azt soha többet nem hallasz róla...

https://gamergep.hu/

(#61099) mouzrr válasza Meggyi001 (#61098) üzenetére


mouzrr
őstag

Ahhoz kell root?

(#61100) VOLTCRAFT(1)


VOLTCRAFT(1)
tag

Fülpiszkáló+fogpaszta és fél óra dörzsölgetés máris kristálytiszta fényképek készülnek.

[ Szerkesztve ]

VOLTCRAFT IPC-1L , SANYO ENELOOP AA,AAA

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.