Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#61751) darthdenes válasza stefi68 (#61749) üzenetére


darthdenes
tag

Miracast lett a befutó. Köszi a tippet.

(#61752) darthdenes válasza darthdenes (#61751) üzenetére


darthdenes
tag

Érdekesség:
Thx tune up progival próbáltam beállítani a tv színhűségét. Ezt már a Nexus 4 is megcsináltam. Gondoltam G2 finomhangolom. Na most jött az érdekesség. Totál más értékek jöttek ki mint N4. Vajon melyik a korrekt? Próbálkozott már valaki hasonlóval?

(#61753) fodin válasza pocok86 (#61750) üzenetére


fodin
tag

Kdz-vel bármelyiket vissza tudod tenni.

(#61754) laca71


laca71
aktív tag

Sziasztok
Cloudy 3.2 alatt nektek mennyit tölt az autós töltő?
300-600 mA felett nem megy...
Ha kernelt cserélek dorimanxra akkor javul a töltő feszültség?
Vagy mennyek vissza Cloudy 2.2-re?

(#61755) Quqesz válasza tepenzed (#61744) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Igen lehet két féle képpen:vagy te kapcsolgatod a menüben a 2g-3g-t vagy letöltesz vmi appot(pl toggle kapcsoló)

Amúgy igen,nem használom agyon a telót,mert itthon tabozok(és itthon dolgozok leginkább)......de akkor is szép eredmény :)

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#61756) r4pid


r4pid
tag

Sziasztok!

Szeretném megváltoztatni MAC címemet (céges wifi és váltás miatt, a többit ne kérdezzétek :D)

Ahogy olvastam mindenki azzal szenved, hogy lollipop felett megváltoztassa a MAC címet.

- Próbálkoztam az összes létező MAC changerrel (látszólag módosítják, valójában mégsem..Van olyan ami másképp csinálja, de az se írja át a rendszer szerint, és csatlakozásnál újra kéri a jelszót)

- Próbáltam átírni manuálisan telefonon több fájlt is, többek között amit itt írtatok fórumon: /data/misc/wifi/config --> cur_etheraddr=xx:xx:xx:xx:xx:xx Sajna ez se működik, valamiért hiába mentek rá, nem módosítja a fájlt (látszólag megcsinálja...)

- Próbáltam ADB-vel Droid explorerrel (egész jó kis progi), simán átírom, újra megnyitom és mintha nem csináltam volna semmit... Próbáltam hogy kitörlöm, asztalról módosítva visszatöltöm, de így se...

Valakinek van ötletet mit lehetne még? :)
Köszi! :R

(#61757) Quqesz válasza r4pid (#61756) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Nem értek hozzá, de ha átírtad nem kellene újraindítani a telót és akkor rögzülne?

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#61758) r4pid válasza Quqesz (#61757) üzenetére


r4pid
tag

De elvileg. Úgy is próbáltam, újraindítással és anélkül se változtatja meg ;\

(#61759) r3dwo0d válasza laca71 (#61754) üzenetére


r3dwo0d
tag

Én is hasonló értékeket kapok vagy még kevesebbet. Elméletileg általános lolli hiba nem a rom okozza, de így waze használata erőteljesen leszívja az akksit. :( Megoldást még én sem találtam rá...

(#61760) Istyu74 válasza r4pid (#61756) üzenetére


Istyu74
aktív tag

Ugyan ez volt az én problémám is,mindent kipróbáltam amit csak lehetett,nekem sem jött össze,ment is vissza a kit kat.
Melóban kell a wifi :))

Üdv, István.

(#61761) Varnyalag


Varnyalag
csendes tag

Hello,

frissíteném Cloudy 3.1-ről a telómat 3.2-re és nem akarok belecsúszni az egy héttel ezelőtti teljes adatvesztésbe, szóval gondoltam inkább megkérdezem, hogy itt egyszerűen elég-e annyi, hogy recovery / full wipe / install rom vagy kell még valamit pimpelgetni rajta?

(#61762) szabyka95 válasza Varnyalag (#61761) üzenetére


szabyka95
őstag

eleg

(#61763) akos727


akos727
senior tag

Jartasakhoz szol egy kerdes tolem: mi a legegyszerubb modja a loli feltevesenek 4.4 custom romrol? Foleg a loli cloudy tetszik, mennyire maceras egy ilyet feltenni?

(#61764) laca71 válasza r3dwo0d (#61759) üzenetére


laca71
aktív tag

Vissza tettem a Cloudy 2.2-es romot és tökéletes a töltés...
Vicc hogy ez nem megy a lollin....

(#61765) Indiant válasza laca71 (#61764) üzenetére


Indiant
addikt

Melyik kernellel próbáltad, ill. próbáltátok?

(#61766) laca71 válasza Indiant (#61765) üzenetére


laca71
aktív tag

Szia
A Cloudy 3.2 illetve a Dorimanx legújabb kernellel...
Ezt hittem hogy a töltő a hibás, de ahogy visszament
2.2 utána 2000 mA-el ment a töltés...

(#61767) Tüske0614


Tüske0614
aktív tag

Sziasztok a mélyvízben egyenlőre nincs válasz .Szóval az srk tool hoz tudna valaki pár jótanáccsal szolgálni ? lefut de marad a rengeteg meghajtó .. Ha a linkelt videó szerint csináltam elvileg kellene indulni de most az a gáz h ki sem tudom kapcsolni folyton újraindul..

(#61768) Indiant válasza laca71 (#61766) üzenetére


Indiant
addikt

Szia! ;]
A legújabb relatív. Majdnem naponta jön ki új és sok volt közöttük hibás.
De a lényeg,h. pl. nem gyári kernellel. Van aki a 30b kernelére esküszik.
Egyébkén a 3.2-es cloudy-ban ahogy olvasom elég sok hiba van. (Töltés, wifi,....)

(#61769) laca71 válasza Indiant (#61768) üzenetére


laca71
aktív tag

És valakinek lolli alatt megy rendesen az autós töltés?
A gyári alatt jó?

(#61770) bajnokpityu válasza laca71 (#61769) üzenetére


bajnokpityu
félisten

hogy érted?
autós töltő ugyanúgy 5Vos, mint a hálózati. az más kérdés, hogy még a 2.1Aes se tölti olyan gyorsan,mint a 220Vos 1A..

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#61771) laca71 válasza bajnokpityu (#61770) üzenetére


laca71
aktív tag

Arra gondoltam hogy az autós töltés KK alatt 2000 mA-el tölt a lollin pedig max 100-300 mA a
töltés.
A töltő nem változott csak a töltési áramerősség..
Az igo lemeriti navigálás közben a lolli alatt...

(#61772) szabyka95 válasza laca71 (#61766) üzenetére


szabyka95
őstag

az szep, tekintve hogy 1800 mA a max

(#61773) Rasnac


Rasnac
aktív tag

Sziasztok
Nos cloudy 3.2 eddig ami okés
GPS ,kekfog, okos tv n való megosztás , DLNA , aksi idő eddig stabilan stock lollihoz hasonlít , weather app eddig ok , kamera rendben , stabilitás ok , appok közötti váltás gyorsabbnak tűnik mint a stock lolli alatt
Nagyjából ennyi majd szerintem egy antutut még futtatok aztán azt feldobom
Ja igen és ezt a rendszert dirty n telepitettem stock lollira és nincs semmi baja :))

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember."

(#61774) laca71 válasza szabyka95 (#61772) üzenetére


laca71
aktív tag

Akkor a progi volt hibás... Az írt 1989 mA-t..

(#61775) Quqesz válasza laca71 (#61771) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Az igo alapból jobban zabálja az aksit,mint pl a here...

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#61776) Roland06


Roland06
aktív tag

Üdv!
Szeretnék segítséget kérni abban , hogy hogyan tudnám 4G-re kényszeríteni (gyári) loli alatt a telót?
Felraktam a leírásban szereplő "LG G2 16GB/32GB ZIP - D80230B" romot és azóta nem tudom 4G-re kényszeríteni. - radio switch - el sem. Azt írja hogy a program nem futtatható a készüléken!
Előre is köszönöm!

(#61777) Doky586 válasza Roland06 (#61776) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

Mit értesz azon hogy kényszeríteni ? Valójában kényszeríteni nem tudod csak lefelé 2G felé. A központ dönti el hogy milyen sávokon kommunikál a telefon. Engedélyezve van e 4G/LTE a hálózatoknál? Ha jól emléxem ez kdz flashelésnél tiltható, ha rossz országot választasz ki..

[ Szerkesztve ]

(#61778) Roland06 válasza Doky586 (#61777) üzenetére


Roland06
aktív tag

Létezik egy "radio switch" nevezetű app amivel lehet "kényszeríteni" hogy csak pl 4G hálózaton működjön!
Vagy ua. ha beírod *#*#4636#*#* ezt az opciót a tárcsázóba! És eddig más rommal működött!

(#61779) Danny365 válasza Roland06 (#61778) üzenetére


Danny365
őstag

De miért jó az, hogy ha csak 4g-n megy? Magyarul ha nincs 4g lefedettség, akkor semmilyen hálózatra nem kapcsolódik? Nem értem, ez miért lenne jó. Ha meg automatára van állítva, úgyis 4g-n van, ha elérhető.

(#61780) Roland06 válasza Danny365 (#61779) üzenetére


Roland06
aktív tag

Én sem értem , hogy már a második választ kapom és még mindig nem tudom a megoldást!!!
Az a lényeg , hogy a teló gyenge 4G jelnél már átvált 3G re és így nem produkál nagy sebességet! Kényszerítve pedig simán megy minden!!!! Így már érthető?

(#61781) randras


randras
veterán

5.0.2 gyári ROM alatt az előző Android verzióból megismert G2 Tweaksbox használatára van lehetőség?

(#61782) Quqesz válasza Roland06 (#61780) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Mert kb rajtad kívül nem használ ilyet senki....Danny kollega elég jártas itt a dolgokban,ha ő nem tud,kicsi az esélyed.....ajánlom még a mélyvíz topikot,ott lehet még vki esetleg tud segíteni. Felháborodni meg nem kell. Esetleg néz be a hidden menübe ott is van lte állítási lehetőség. Amúgy lehet a nyalipopp nem engedélyezi,ha régebben ment,de az is lehet,hogy az appod nem fut még a lolin.....

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#61783) Meggyi001 válasza Roland06 (#61780) üzenetére

Bár az előzményekről lemaradtam,de...sztem azért vált át gyenge 4g jelről automatán 3gre, mert amúgy csak erőlködne, és ezáltal jóval több energiát fogyasztana, ezt szeretné a szoftver kiküszöböli.

https://gamergep.hu/

(#61784) VOLTCRAFT(1) válasza Meggyi001 (#61783) üzenetére


VOLTCRAFT(1)
tag

Ott a pont. Hakényszeríti a 4G-re olyan helyen ahol már gyenge a 4G az akksi idő bánja !

VOLTCRAFT IPC-1L , SANYO ENELOOP AA,AAA

(#61785) Indiant válasza randras (#61781) üzenetére


Indiant
addikt

G3 Tweaksbox-nak van Lollipop változata, azt tudod használni.

(#61786) Quqesz válasza Meggyi001 (#61783) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Ez oké,de mi van ha ez őt nem érdekli(mármint az aksi) mert kell neki a gyors net?
(Pl rendőr és küldi a trafipax képeket neten ;] )

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#61787) fery02 válasza akos727 (#61763) üzenetére


fery02
addikt

Ha 4.4-es ROM-ról akarsz CloudyG2 3.2-re menni, akkor annyi dolgod van elvileg csak, hogy telepítesz egy KK bootloader-t (valószínűleg jelenleg JB bootloader-ed van) és mehet is a szokásos folyamat.
Továbbiakat a Mélyvíz topikban (ott találhatsz megoldásokat KK bootloader-re is, pár napja volt is téma).

[ Szerkesztve ]

(#61788) GSRrider


GSRrider
csendes tag

Sziasztok!
Nem meglepő módom nekem is G2-esem van, azért ide írok. :)
Talán több, mint egy éve meg van a készülék és teljesen elégedett vagyok vele.
Ez idő alatt talán 2-3 alkalommal volt kikapcsolva/újraindítva. Ne kérdezzétek miért, csak. Illetve kíváncsi voltam mennyi RAM lesz szabadon indítás után.
Szóval semmi probléma, minden rendben.....eddig.
Aztán pénteken gondoltam megint újraindítom, mert hiába nem futott semmi, mégsem volt annyi szabad RAM amennyi szokott.
Semmi extra mutatvány: Telefon kikapcsolás és újraindítás.

Nem is tűnt fel semmi (illetve 1.2 GB -ra hízott a RAM).
Tegnap keresni akartam valamit a Galériában, képek között.
Na itt szembesültem a problémámmal! A Galéria üres! Nem látom egyetlen korábbi fényképet, videót és még a zenéket sem.
A fájlkezelőt megnyitva a zene, kép, videó mappa üres. :Y
Ha megnyitom a beállításoknál a tárhelyet, akkor viszont a korábban lefoglalt adatmennyiséget látom a képek,videók csíknál. A zenék viszont felszívódtak.....
TC-vel kikeresem a mappát és ott vannak a korábbi képeim, amikre egyenként rákattintva megnyithatóak.
Mi lehet a probléma, hogy a képeket, videókat nem listázza a Galériában? (a zenék elvesztése annyira nem érdekel)

Ha találkoztatok már ilyesmivel vagy esetleg tudtok valami megoldást a problémára, megköszönném!

üdv:
GSR

-= Az óceánban több repülőgép található, mint tengeralattjáró az égen. =-

(#61789) Meggyi001 válasza Quqesz (#61786) üzenetére

Hát ja.....de ezek szerint ez van gyenge 4G jelű területeken, vagy lekapcsol a telefon 3G-re, vagy kicsit jobban eszi az akksit, de van 4G.

https://gamergep.hu/

(#61790) fodin válasza GSRrider (#61788) üzenetére


fodin
tag

Az alkalmazáskezelőben (beállítások-általános-alkalmazások-összes-galéria) töröld a gyorsítótárat, majd újraindítás, ha így sem jó, akkor ugyanitt az alkalmazás adatait is. Egy próbát megér, lehet, hogy segít.

(#61791) Quqesz válasza GSRrider (#61788) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Szia
Huhu ez régen volt már,főleg kk alatt jött elő páraknál. Mentsd le a képeket/zenéket/stb a gépedre és hr/gyári visszaállítás......sajnos általában más nem segített ilyen esetben.......

Meggyi
Amúgy én sem értem a kollega 4g függőségét,de hát ez van :DD ha mondjuk kimegy a zónából,akkor nem lesz térereje....

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#61792) GSRrider válasza fodin (#61790) üzenetére


GSRrider
csendes tag

Szia,

köszönöm. Az első körben sajnos nincs javulás.
Ha törlöm az alkalmazás adatait, akkor azzal törlődik minden fájl (?), beállítás, fiók, adatbázis.
Ezzel a tárolt képek ugye nem törlődnek? Addig nem merem meglépni....

üdv:
GSR

-= Az óceánban több repülőgép található, mint tengeralattjáró az égen. =-

(#61793) GSRrider válasza Quqesz (#61791) üzenetére


GSRrider
csendes tag

Szia!

Igen, kk alatt történt. :((
Azóta feldugtam a PC Suite és az meg rátolta a lolli-t.
De sajnos a Galéria üres maradt..... :(

üdv:
GSR

-= Az óceánban több repülőgép található, mint tengeralattjáró az égen. =-

(#61794) randras válasza Indiant (#61785) üzenetére


randras
veterán

Köszi, és használod is/használjátok is itt? A bevezető leírás kicsit eltántorított, miszerint nem is ez, maga az Xposed early alpha állapotú, nem lenne jó ha összeszarná magát a rendszer.

(#61795) LilProphet90 válasza randras (#61794) üzenetére


LilProphet90
senior tag

Szia! Jómagam használom, tökéletesen működik. Nagyon jó vele testre szabni az apróságokat.

[ Szerkesztve ]

Zenei alapok, remixek: http://www.reverbnation.com/lilprophetmusic

(#61796) fery02 válasza GSRrider (#61793) üzenetére


fery02
addikt

Szia!
Akkor ismétlem én is, hogy Hard Reset fogja megoldani a problémádat, aminek a mikéntjét fent az Összefoglalóban megtalálod.
Előtte persze az adataidat mentsd le gépre, mert ez gyári állapotba hozza majd vissza a telefinodat.

(#61797) GSRrider válasza fery02 (#61796) üzenetére


GSRrider
csendes tag

Szia!

Ismerem a Hard Reset mikéntjét, de a végsőkig elkerülném.
Az elszomorító, hogy 1 évig minden rendben és egy egyszerű újraindítás után ilyen történik. (*#@?)

üdv:
GSR

-= Az óceánban több repülőgép található, mint tengeralattjáró az égen. =-

(#61798) randras válasza LilProphet90 (#61795) üzenetére


randras
veterán

Köszi, Lollipop Xposed-al használod?

(#61799) akos727 válasza fery02 (#61787) üzenetére


akos727
senior tag

Koszi a valaszt:)
Oszinten meg vagyok elegedve KK-val is, csak hajt a kivancsisag. Cserebe visszatart a "macera".:)
Zenet meg lehet olyanra csinalni mint KK-n a volume boost pachekkel? Sokat szamitana nekem.

(#61800) Csabikavagyo


Csabikavagyo
tag

Sziasztok!

Elkövettem azt a hibát,hogy LG PC suite-on frissítettem Lolli-ra. Na azóta borzalmas lett a telefonom. A wi-fi lekapcsol,nagyon gyorsan merül az akksi,lassabban is tölt,meg az egész teló mint ha lassabb lenne.A kamera videó felvevő opcióból pl eltűntek az effektek. Járt már valaki így? Telefon gyári és garis és szeretném ha az is maradna.. Mit tudok tenni?

Válaszokat előre is köszönöm.

U.I.: A kamera lencsét polír pasztával érdemes sikálni és csak 5 perc. Konkrétan erre van kitalálva. Anno a sony-m már nem is volt hajlandó fókuszálni csak homályos képet készített 3 perc alatt megoldódott a probléma.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.