Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#61701) tomika9988 válasza tomika9988 (#61695) üzenetére


tomika9988
tag

Skacok olyan eszközt hol tudok venni amivel szét lehet szedni a telefon ? vagy esetleg valami más megoldásal nem lehet szétszedni ? nagyon elbasztam reggel ahogy felkeltem hangerő gomb helyett azt találtam meg és nem tudtam benyomni azaz hangosabra vettem a telefont de nem reztem h benyomtam

Lg G2 Black 16Gb CloudyG2 3.1

(#61702) LilProphet90 válasza tepenzed (#61700) üzenetére


LilProphet90
senior tag

Én anno Nexushoz használtam, nem igazán vált be. Viszonylag lassan töltött, azért a kis "luxusért" nem biztos, hogy megéri bevásárolni hozzá, de persze ez a te döntésed :)

Új Dorimanx kernellel (3.3.1) másnak is előfordultak fagyások (teljes képfagy, csak reboot segít)? Visszaraktam az előzőt, remélem nem a memory leak fix xposed modul kavart be.

Még egy olyan kérdésem van, hogy custom rom-ról hogy tudok gyárira visszatérni? LG Support Tool és LG Flash Tool nem tud csatlakozni a telefonhoz, észlelni észleli, de magánál a folyamatnál beakad, download módban is.

[ Szerkesztve ]

Zenei alapok, remixek: http://www.reverbnation.com/lilprophetmusic

(#61703) porse válasza tomika9988 (#61701) üzenetére


porse
senior tag

A gps fix videóban kézzel szedi szét.

... szerintem.

(#61704) Rasnac válasza LilProphet90 (#61702) üzenetére


Rasnac
aktív tag

Hello
Szedd le drodimester v20x romját a zipeset told fel majd utanna kdz vel told fel amit szeretlen osszefoglaloban ott vannak leirva a linkek

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember."

(#61705) LilProphet90 válasza Rasnac (#61704) üzenetére


LilProphet90
senior tag

Szia! Köszi, valahogy a zip-ek elkerülték a figyelmem. Gondolom előtte KK bootloadert is flashelni kell, vagy tévedek?

[ Szerkesztve ]

Zenei alapok, remixek: http://www.reverbnation.com/lilprophetmusic

(#61706) tomika9988 válasza porse (#61703) üzenetére


tomika9988
tag

köszi sikerült leszedni a panelból az összes kis csavart kiszedtem azaz 1 fekete benne maradt mert azt nem tudom mivel kiszedni :W nincs olyan kis csavarhúzóm

[ Szerkesztve ]

Lg G2 Black 16Gb CloudyG2 3.1

(#61707) tomika9988 válasza tomika9988 (#61706) üzenetére


tomika9988
tag

valami más ötlet nincs hogy tudom megtakarítani a gombokat ? van egy kibaszott csavar ami nem akar kijönni -.-"

Lg G2 Black 16Gb CloudyG2 3.1

(#61708) Rasnac válasza LilProphet90 (#61705) üzenetére


Rasnac
aktív tag

Nem kell KK-s cucc semmi csak egy twrp , beflasheled a droidmaster-es zipet az elkell ugye indítani a biztonság kedvéért majd egy USB hibaeelhárítás mod és usb- n rádugod a telot a pc-re a kdz flash onnatól már elvégzi :D ha persze stock romot akarsz felrakni , ha lollin gondolkozol akkor a T-s V30B-t ajánlom csak lekkell tiltogatni a fölös appokat aztán megy mint az álom _D

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember."

(#61709) LilProphet90 válasza Rasnac (#61708) üzenetére


LilProphet90
senior tag

Köszi a leírást. 2 napja van G2-m, egyből Cloudy-t tettem fel, de nagyobb appoknál befagyogat (nem gyakran), stock LP mennyire stabil/gyors? Gondolom pár appot leszámítva nincs nagy különbség a Cloudy-hoz képest. Gyári kernellel vagy custommal javaslod? 5.1 alapú romok mennyire stabilak (BoostPop-ot nézegettem)?

Bocsi a sok kérdést, sajnos nincs időm mostanság tesztelgetni a ROM/kernel kombókat, aztán próbálok mások tapasztalataiból gyűjteni :)

Zenei alapok, remixek: http://www.reverbnation.com/lilprophetmusic

(#61710) Rasnac válasza LilProphet90 (#61709) üzenetére


Rasnac
aktív tag

5.1 -es alapú droidokat én nem próbáltam pontosan azért mert tuti teli van bug-al , hiszen ugye csak a fejlesztői változat vna még kint , szerintem ha kijön akkor Cloudyfa portolását várhatjuk :))
CloudyG2 3.1 -es verziót javasolnám , de várj még vele hétévégéig mert akkor jön ki elvileg a patch-elt változat :) Van pár bug amit javitani kell .

Stock Lolli-ról csak jót tudok mondani , üzemidőben 4-5 óra kijelző idő simán megszokott lenni (nem játéknál persze :) ) böngészgetés , hívás , sms , folyamat 4G / wifi vel tudom hozni akár az 5,5 órát is és gyári kernellel. Néha beakadhat az elforgatás ilyenkor restart kell , más hibája nincs fagyás akadás nem volt még soha nekem , néha a facebook szarakodik meg a oyutube de az ugye nem a lolli hibája .

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember."

(#61711) Zsolto válasza tomika9988 (#61646) üzenetére


Zsolto
őstag

Pár hónapja már volt erről szó, fotókkal, részletes leírással. Elmondtuk, hogy a fogkrém nem jó, a CIF talán, de lassú. Durva, mondom DURVA szemcséjű fémtisztító krém kell hozzá, különben életed végéig sikálhatod. Keress vissza, én egy szinte beszáradt Amway-es pasztával csináltam. Ezek a kíméletes anyagok nem birkóznak meg azzla a szívós réteggel.

Itt volt szó róla anno.

Sok sikert!

[ Szerkesztve ]

Ez vagyok én: https://sites.google.com/view/zsoltkaldos/home

(#61712) tomika9988 válasza Zsolto (#61711) üzenetére


tomika9988
tag

jah rájöttem hogy fogkéremet nem éri meg használni befolyt agombok közé hiába ragasztottam le a rést és most a hangerrő fel ragad eddig sikeresen levettem a hátlapot illetva kicsvaartam 6db csavart 1 benne maradt mert kopott a feje és sehogy se tudom kiszedni. esetleg valakinek valami ötlete nincs ?

Lg G2 Black 16Gb CloudyG2 3.1

(#61713) LilProphet90 válasza Rasnac (#61710) üzenetére


LilProphet90
senior tag

A végleges 5.1-es kinn van egy ideje, az Android M az, ami fejlesztői státuszban tart. Tehát elvileg az 5.1-nek stabilnak kéne lennie. A videókat elnézegetve gyorsan fut, ugye egyedül az infra funkcióit nem lehet kihasználni. A Cloudy-t használom, tényleg jó, egyedül néha a jelentős lassulások zavarnak, gondolom a memory leak miatt (bár felraktam az xposed modult). De most már tudom legalább, hogy térjek vissza stockra, úgyhogy köszi a tippeket :)

Zenei alapok, remixek: http://www.reverbnation.com/lilprophetmusic

(#61714) Pigmeus_1 válasza tomika9988 (#61712) üzenetére


Pigmeus_1
tag

Keressél olyan csavarhúzót aminek laposabb a feje mint amivel eddig próbálkoztál.
Ha nagyon nem megy akkor akár egy csepp pillanat ragasztó (de tényleg csak egy pici s csak a kereszt horonyba) és ragasszad bele a csavarhúzót.

Ha ezután sem megy akkor keresztbe lehet bele reszelni egy hornyot és egyenes csavarhúzóval kitekerni.

És lenne még rengeteg ötletem, de nem írok többet.

Csak egy lelkes felhasználó...

(#61715) tomika9988 válasza Pigmeus_1 (#61714) üzenetére


tomika9988
tag

lapos csavarhúróm van ami jó bele de az elforog megpróbálom a pillanat ragasztós trüköt hátha jólesz

Lg G2 Black 16Gb CloudyG2 3.1

(#61716) tomika9988 válasza tomika9988 (#61715) üzenetére


tomika9988
tag

hát a ragasztó nem jött be bele ragadt egyenesen meg is állt ha elengedtem de amint elfordítottam le is jött a csavarról reszelést nem biztos h beválalnám nagyon kicsi a csavar

Lg G2 Black 16Gb CloudyG2 3.1

(#61717) Rasnac válasza LilProphet90 (#61713) üzenetére


Rasnac
aktív tag

Jajj bocs , igen kevertem az 5.1-et :W :W csak már néha nem tudom merre vagyol arcal előre :)

Szerintem a cloudy félét várd meg aztán azt csapasd fel :) Stock lolli is teljesen jo , folyamat 5-600 Mb free ram adott , nagyobb app-ok még csak elsem gondolkoztatják. Eléggé sokat nyüstölöm utazás/ egyéb miatt de nem votl még gond vele. És minden müködik :DD

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember."

(#61718) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Lg billentyűzet beallitasai közt vajon miért van olyan menüpont hogy qwerty életrendezés? Nem is lehet beállítani úgy. :D

(#61719) tirszin válasza Laca0 (#61638) üzenetére


tirszin
senior tag

Próbáld ki a Llama-t, nálam hibátlanul működik és a mobil tornyok alapján is tud helymeghatározni, így kevesebb aksit fogyaszt: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.kebab.Llama&hl=hu

Rendezvényfotózás, kerékpárversenyek: https://nutrixxion.hu/tirszinfoto Fb.: https://www.facebook.com/tirszin.foto

(#61720) haypro


haypro
senior tag

Srácok milyen a MIUI v6 a G2-n? Milyen ismert hibái vannak?

,,I look at the world, and i notice it's turning, while my guitar gently weeps"

(#61721) joshua7 válasza bwoay (#60632) üzenetére


joshua7
veterán

Közben beszereztem és igen, jó hozzá. :)

Semper Fi

(#61722) Grecky válasza tomika9988 (#61716) üzenetére


Grecky
senior tag

Nem lett volna egyszerűbb beszerezned/kölcsönkérned egy torx csavarhúzó (fej) készletet mielőtt nekiestél a telónak?
Amit csinálsz az ne haragudj már, de kissé kabaré kategória. :)
A fórumban is jönnek a jobbnál jobb ötletek, már csak a csavarba belefúrásos és a forró pákahegy csavarra nyomásos trükkök hiányoznak. :)
Jobban jársz ha elviszed vmilyen műszaki cucc szervizbe, ott kb 1 perc alatt kitekerik neked egy sörért, ha nincs teljesen szétbarmolva az ominózus csavarfej.

[ Szerkesztve ]

Hardveraprós hirdetéseim-> https://goo.gl/AmFu78

(#61723) tomika9988 válasza Grecky (#61722) üzenetére


tomika9988
tag

a csavar az már ilyen volt mikor leszedtem a hátlapot azzal én nem nagyon csináltamsemmit se párszor próbáltam kicsavarni nemment utána a pillanatragasztós trükköt megpróbáltam és ennyi

Lg G2 Black 16Gb CloudyG2 3.1

(#61724) goblin1983 válasza tomika9988 (#61723) üzenetére


goblin1983
tag

Lassan nagyon sokba fog kerülni a javítás, pedig csak egy kis ciffel indult a dolog. Már nem megy a gomb, a csavar szét van cs*szve. Holnap törik a kijelző is vagy valami hasonló...

(#61725) Meggyi001 válasza goblin1983 (#61724) üzenetére

https://gamergep.hu/

(#61726) unyadavid válasza tomika9988 (#61723) üzenetére


unyadavid
senior tag

Így viszont elképzelhető, hogy ez már egy cserélt panel (amit az előbb linkeltek) volt a telóban és nem gyári minőségű üveg került bele.

(#61727) biznisz-elek


biznisz-elek
tag

hú az én telóm patika állapotú,vigyáz rá a gyári quickwindow tok :)

S6 Edge

(#61728) tomika9988 válasza unyadavid (#61726) üzenetére


tomika9988
tag

gondolkoztam már ezen én is rajta mivel 1x volt a telemaxnál szervizen és akkor azt a panelt cserélték rajta

Lg G2 Black 16Gb CloudyG2 3.1

(#61729) VOLTCRAFT(1) válasza Zsolto (#61711) üzenetére


VOLTCRAFT(1)
tag

Ez így nem teljesen igaz én durvaszemcsés fogkrémmel amit fülpiszkálóra raktam kb.20 perc alatt lerendeztem.Nem csak nekem sikerült eddig ezzel a módszerrel. Tessék beírni a keresőbe fogkrém aztán láss csodát.Ha nem nyomja rá rendesen a fülpiszkálót egy hétig sem jön le.Antitalentumok hozzá se kezdjenek!

VOLTCRAFT IPC-1L , SANYO ENELOOP AA,AAA

(#61730) csenor


csenor
senior tag

Be tudom valahol állítani, hogy a quickcircle tok ne oldja fel a telefont ha felnyitom, de az ablak funkció viszont működjön :B :K !?

(#61731) Matyi222


Matyi222
aktív tag

Cloudy 3.2 felugrott a szerverre.

[link]

Fixed weather animation auto update
Fixed low notification sound
Fixed G4 powermenu auto rotate
Fixed RTL languages causing fc
Fixed D802 RearLed
Fixed F320 sms delay
Added option to keep screen off when receiving sms
Added Gallery file lock feature
Added SmartNotice in Aroma
Added support for D803/5/6 and L01F
Minor bugs and graphic issues fixed

Fix időjárás animáció automatikus frissítési
Rögzített alacsony értesítési hang
Fix G4 powermenu automatikus forgatás
Fix RTL nyelveken okozó fc
Fix D802 RearLed
Fix F320 sms késedelem
Új lehetőség, hogy tartsa képernyő kikapcsol, amikor az SMS-ben
Hozzáadott Galéria file lock funkció
Hozzáadott SmartNotice az Aroma
Hozzáadott támogatása D803 / 5/6 és L01F
Kisebb hibák és grafikus javított hibák

[ Szerkesztve ]

Az internet használatához is agy kell: képesnek kell lennünk megkülönböztetni a jó, a fura és a rossz információt. Az internet világában ez a különbség könnyen eltűnik.

(#61732) extasymajom


extasymajom
tag

Srácok valaki dobjon már egy linket az lg hivatalos oldaláról arról ahol a kamera takarot zafir üvegnek irjak.

De gyartoi legyen am ne mobilarena meg ilyenek.

Koszi :K

Minden csak annyiért lehet eladni amennyiért megveszik

(#61733) Laca0 válasza tirszin (#61719) üzenetére


Laca0
addikt

Köszi! Kipróbálom!

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#61734) oba válasza extasymajom (#61732) üzenetére


oba
addikt

Let me google that for you...

"Capture crisp, detailed, high-quality images with the LG G2’s 13-megapixel camera, featuring scratch-resistant sapphire crystal glass to help protect the lens and provide clear photos and videos for years to come.'

[link]

(#61735) Hyoora válasza rankesz (#61632) üzenetére


Hyoora
csendes tag

Vidd be a Váci útra a szervízbe! Nekem 3 óra alatt kész volt. :D :))

"Az élettel az a baj hogy nincsen benne háttérzene! A kérdés hogy átérzed-e??.."

(#61736) extasymajom válasza oba (#61734) üzenetére


extasymajom
tag

Mercy :R

Minden csak annyiért lehet eladni amennyiért megveszik

(#61737) unyadavid


unyadavid
senior tag

Ez normális? ;] (most van 60%-on)

[ Szerkesztve ]

(#61738) Stimpy001 válasza unyadavid (#61737) üzenetére


Stimpy001
aktív tag

Nem normális...mindek van ilyen jó kis telód ha szinte nem is használod ;]

iPhone 13 Pro Max 256GB + sok oldschool Ericsson meg Nokia

(#61739) Meggyi001 válasza unyadavid (#61737) üzenetére

Hát ha nem 0% fényerőn használod a kijelzőt, akkor egész gyó ;]

https://gamergep.hu/

(#61740) unyadavid


unyadavid
senior tag

Ez két éjszaka (repülőgépes módban) és egy nappal, automata (100%) fényerővel.
Meló miatt nem tudom egyfolytában nyomkodni :D

(#61741) Quqesz válasza unyadavid (#61737) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Nekem most 83h 40 perc feltöltés óta,21% az akku,kijelző 2h 14 perc....19 órát ír még hátralevőnek.....folyamatos 2g szinkron (3 gmail,3mail,2 időjárás widgetre) és soha nem rakom repülőbe v kapcsolom ki......

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#61742) RECSKA válasza Quqesz (#61741) üzenetére


RECSKA
veterán

Az igen. En 5 ora vezetes alatt tobb kinelzoidot produkalok. ;)

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#61743) pityaa23


pityaa23
senior tag

Végül csak beszereztem egyet, hétfőn érkezik. Kíváncsi vagyok mennyire fér majd el a kezemben, zsebemben. Ha annyira nem jön be, sógor majd örülni fog egy telefonnak :D

(#61744) tepenzed válasza Quqesz (#61741) üzenetére


tepenzed
őstag

2g szinkron? be lehet olyat állítani, hogy alvó módban 2g-n töltse le az emaileket,fb-t stb és ha használom akkor 3g/lte?

(#61745) Rasnac válasza tepenzed (#61744) üzenetére


Rasnac
aktív tag

Halozat típusának csak gsm et kell beállítani:) mondjuk soha nem használom de ja van ilyen is :)

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember."

(#61746) unyadavid válasza Quqesz (#61741) üzenetére


unyadavid
senior tag

Na akkor nem én nem használom a telót ;]

(#61747) darthdenes


darthdenes
tag

üdv
N4 volt olyan opció, hogy a telefon kijelző tartalmát át tudtam küldeni a media lejátszóra wifin keresztül. G2 is van ilyen opció?

(#61748) Rasnac válasza darthdenes (#61747) üzenetére


Rasnac
aktív tag

Igen van , miracast opciót kell keresni a beállítások megosztáson belül de ugye a közös wifi a tv-vel elengedhetetlen :)

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember."

(#61749) stefi68 válasza darthdenes (#61747) üzenetére


stefi68
addikt

Két dolog van, a G2 mindkettőre képes.
Az egyik a Miracast, ami tulajdonképpen egy vezeték nélküli képernyőmegosztás. Ennél ugyan azt éred el mintha kábellel összekötnéd a megjelenítővel, tehát a telefon képét fogod látni egy az egyben (ez nem próbáltam).
Ehhez egy Miracast képes megjelenítő kell. Nem tudom erre gondoltál-e?

A másik a média megosztás. Ehhez csak egy ugyanazon a hálózaton lévő eszköz szükséges.
Ennél nem a telefon képernyőjét látod, hanem csak a megosztott tartalmat.
A galériában megjelenik egy szimbólum amire bökve átküldi a képet, videót a kiválasztott eszközre.
Vannak más MediaShare funkciójú alkalmazások is (pl. iMediaShare), amik tudnak képeket, videókat, hangfájlokat, YT videókat is megosztani.
Mondjuk a YouTube az egy külön történet. Ott lehet társítani is telefont tv-hez. Sokkal jobb mint a megosztás.

[ Szerkesztve ]

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#61750) pocok86


pocok86
csendes tag

Gyerekek, nagyon macera lenne visszaállítani a rendszert stock 4.2.2 re? vagy esetleg 4.4.2 re? Telekomos készülékem van, PC suit-tal feltettem jó pár hete a Lollit, de nekem nem nyújtott többet, sőt.. Főleg a valamivel rosszabb akksiidő zavar. Vagy érdemesebb rootolnom és feltenni mondjuk egy Cloudy-t? maga a felület amúgy tetszik Lollin, de az én 2 napos használatomon legalább 1 óra kijelzőidővel kevesebb van így.. :F

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.