Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#56690) fery02 válasza Levi941127 (#56684) üzenetére


fery02
addikt

Amíg 2014-es a legutóbbi frissítése az app-nak, én nem nagyon távolítanék el vele semmit sem ennél az eléggé új rendszernél.
Később tuti lesznek egyéb megoldások, de még túl friss a rendszer.

@Tatyla: Felrakható igen, bár én még mindig azt mondom, ha van rá mód, kerüljük a kdz-t!
Ellenőrizd le inkább a fenti Összefoglalóban található IMEI ellenőrző link segítségével, hogy elérhető-e már a telefonodra hivatalosan a lolli és ha igen, TWRP-ben mindenekelőtt flash-elj egy stock 20G ROM (by DroidMester) zip-et, amivel totál gyári állapotba hozod a telefonodat, majd PC Suite segítségével biztonságosan telepítsd fel a Lolli-dat!

@kristof: Összefoglalóban megtalálod a részletes módját a Hard Reset folyamatának.
Tömören amúgy annyi, hogy a telefon kikapcsolt állapotában power + hang le gomb nyomva tart, majd LG logo felvillanáskor gyorsan felenged, majd gyorsan nyomva tartani a két hangerő gombot.
Ez a menete a Hard Reset menübe való lépésnek.
Hard Reset-elés amúgy valamivel részletesebb takarítást végez, mintha telefonon simán csak Gyári Visszaállítást nyomnál.

Quqesz meg úgy értette, hogy a telefon beállításaiban kell átállítani a PC Csatlakozás menüben a dolgokat (pl MTP --> LG szoftver).

@Laca0: Lehet később OTA frissítésben is megkapnád (valakinek már kínálta), azokra viszont sokszor kell várni heteket is pluszba.
De én ilyen főverzió váltást mindenképp vezetékes úton pakolnék fel a telefonra.

@Levi941127: Többen is root-olták már sikeresen a gyári Lolli-t.
Éjszaka posztoltam 2 féle megoldást is. Mindkettő verzió működik.

@neo_xperia: Köszi a visszaigazolást! :)
Nekem is jelzi már IMEI ellenőrző az én független telómra a 30A-t, de bezzeg pont nem érek már rá feltenni, mert mindjárt megyek dolgozni és legközelebb csak szombat délután fogok tudni időt szánni rá. :/

@Istyu74:
Ha flash-eléskor Normál flash-t nyomsz (CSE helyett), akkor megmaradnak a belső táron lévő dolgaid.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.