Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#42362) rena224 válasza cettlee (#42360) üzenetére


rena224
tag

Én személy szerint megszokásból romolgatok :D meg nekem soha nem elég egy szimpla "jó" rendszer, én mindig többet akarok, a tökéletesre pályázok :DDD tudom, hogy azt soha nem lehet elérni, de törekedni azért lehet rá. Jobb kamera, hosszabb üzemidő, simább működés, vagy csak több beállítási lehetőség, procihúzás, mélyebb piszkálása a telefonnak. De valamikor csak egyszerűen megunom a kinézetet, az ikonokat, a mindent, és akkor nekem nem elég egy launcher csere, nekem akkor teljes vérfrissítés kell ;)

Amúgy ki milyen g3 alapú romot használ? mert ez a cloudy 1.3 ez tök jó, csak kínlódok még mindig a play-es dolgok beragadásával, és az nem vicces, h a kijelzőm harmad annyi akksit fogyaszt, mint a play szolgáltatások, ami persze erősen meg is látszik az akksiidőben... :(( folyamatosan ébren tarja a telót, merül is mint a Titanic :F valakinek esetleg hasonló gond? vagy ötlet? esetleg ajánlás g3 alapú rom ügyben? :R

"Ha már nyakig ülsz a szarban, adj hálát Istennek: Köszönöm Uram,hogy legalább nem hullámzik!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.