Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#29251) Keraa


Keraa
aktív tag

Ba...Letöröltem a rendszert most csak a philiz recoweriig jutok :O számítógéppel összedugva hogyan tudok rá másolni a rendszer zippet?

(#29252) rayoliviero válasza Keraa (#29249) üzenetére


rayoliviero
veterán

Nem tudok akkor sajnos segíteni.:( Kérdezd Danny365-öt és DroiDMester-t, hogy nincs-e ötletük.

(#29253) DroiDMester válasza Keraa (#29249) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Ha van Custom recovery a telódon akkor ezt=> LGWeatherTheme_DroiDMester.zip szedd le és tedd fel recovery -ből és nem kell utána semmit sehová mókolnod!

(#29254) Keraa válasza DroiDMester (#29253) üzenetére


Keraa
aktív tag

Kedves Mester!

Recoweri az van Philiz csak most már rendszer nincs :O
az Lg logón nem jut túl! ha rádugnám a telefont számítógépre a recowerin keresztül nem tudok a telefonra másolni egy ROM-ot?

[ Szerkesztve ]

(#29255) DroiDMester válasza Keraa (#29254) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Sideload al feltudod másolni a zip et vagy akár teljes ROM -ot!

amúgy mit csináltál hogy nem indul el? :F

(#29256) Keraa válasza DroiDMester (#29255) üzenetére


Keraa
aktív tag

Hol kell keresni azt a sideloadot?

Rot explorerrer próbáltam felmásolni az wather teme apk-t és az purcantotta ki dobta az fc-ket újrainsítás után meg már nem bootolt be... :O

[ Szerkesztve ]

(#29257) Steelheart2 válasza akooos (#29250) üzenetére


Steelheart2
senior tag

Nem is rossz az a tok.Nekem gyári van és meg vagyok vele elégedve Azt az orát hogy varázsoltad oda?Nekem olyan nincs a választék közt.Vagy lehet esetleg más widgetet is kirakniaz ablakba?Köszi szépen.

Iphone 13 pro,Xiaomi Mi 10 Pro 8/256,; Xbox Series X,Asus TUF Gaming FX 505 DT

(#29258) P3Dr0 válasza jooker82 (#29179) üzenetére


P3Dr0
senior tag

Ez a kerdes meg az alatta levo par valasz fantasztikus volt :) Olyan jot nevettem az egeszen :DDD

(#29259) akooos válasza Steelheart2 (#29257) üzenetére


akooos
veterán

Hmm, nekem benne van alapból, nem varázsoltam rá semmit. Feltételezem, akkor az oka az, hogy nem gyári ROM fut rajta, hanem Optimus RS féle G PRO 2 :)

(#29260) Steelheart2 válasza akooos (#29259) üzenetére


Steelheart2
senior tag

Akkor biztosan.Én Droidmester romját használom nahy megelégedéssel.

Iphone 13 pro,Xiaomi Mi 10 Pro 8/256,; Xbox Series X,Asus TUF Gaming FX 505 DT

(#29261) Darth_Revan válasza jooker82 (#29210) üzenetére


Darth_Revan
veterán

2k kijelző...minek?! Filmezéshez elég BŐVEN a fullHD vagy talán az a cél, hogy minden játék diavetítés legyen ? :))

(#29262) ΞΔGLΞ válasza Darth_Revan (#29261) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

2k kijelző...minek?!

Szerintem is egy "fasság" ez az egész kijelző mizéria növelés 5-6 coll-nál. Már a full hd is parasztvakítás. A nagy dög apple monitorom ekkora felbontású csesszék meg, ott sem látom a pixeleket, és a gflex sima HD kijelzője is bőven elég egy mobilra, mint kiderült 6 coll-on, gyönyörű kijelzője van. persze, sajnos jóval több az agy mosott júzer, aki elmondhatja magáról, hogy követi a trendit és ilyen kijelzős teflonja van, ezért is tudják ránk erőltetni ezeket, nemhogy tökéletesre csiszolt rendszert dobnának ki. Aztán jön a 4k mobilra, utána meg a 32K :DDD "6543" ppi-vel, hurrá!

Ettől függetlenül, azonnal lecserélem, ha fémházas lesz, mondom ezt úgy, hogy nagyon elégedett vagyok a telefonnal, de ezt a csúszós készülékházat dugják fel keresztbe maguknak!

(#29263) Maxtreme válasza ΞΔGLΞ (#29262) üzenetére


Maxtreme
addikt

ó én ezt hányszor elmondtam már, és az eredménye ált. az lett hogy mindig lehurrogtak hogy "há me haladni kell a korral"
Ok haladjunk.. Fejlesszék a cpu+gpu párost. fejlesszék az akkumulátort, próbálják minél jobb anyagból piacra dobni a készülékeiket, de a felbontásnövelésre egy ekkora kijelzőn k*rvára nincs semmi szükség.
Ilyenkor aztán hiába a nagyon bika vas, a 600000000x890000000-as felbontás esetlegesen visszafogja a rendszert..
Én is azon az állásponton vagyok hogy egy 4-10 colos kijelzőre teljes mértékben elég a "kishd" felbontás (1280x720)
Érdekes, a notebookok többsége a mai napig 1366x786-as pixelsűrűséggel működik, és nézzenek oda, nem pixeles.. Pedig a megjelenítő panel fizikai mérete jóval nagyobb.

Viszont ha G3 tényleg fém lesz, (és végre beletesznek 1 microsd foglalatot) és hasonlóan korrekten árazzák lesz mint az elődjét, úgy gondolom kedves Samsungéknak ideje lesz számolni az lg készülékeivel is, és végre érdemi újítást (kezdjük mindjárt a dizájnnal és a készülékházzal) eszközölni a telefonjaikon..

[ Szerkesztve ]

(#29264) Bossi válasza Maxtreme (#29263) üzenetére


Bossi
őstag

Igazat adok abban, hogy ez a felbontás téma vicc... ezt azért csinálják, hogy új processzor és több ram kell így az új készülékhez, régebbi processzor már azon a felbontáson lehet, kevés lenne.... ezért új kell stb....
Az akku téma tényleg fejlődhetne, a fém hát igen minőségi érzet de, sérülékeny, ha tokot raksz rá már elveszíted a " prémium érzést"
Nehéz ez... a felhasználók is mást és mást várnak el, ezt látni az összes készülék fórumán is....

(#29265) GZoli7 válasza akooos (#29259) üzenetére


GZoli7
senior tag

Ezért van megcsúszva a dátum is.

(#29266) ΞΔGLΞ válasza Maxtreme (#29263) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Teljesen egyetértek.
A samu S5 meg egy nagy kutya gumi. Mint írtam, pár hete vettem ilyet a páromnak, de ez a telefon olyan (kijelző), mintha egy elcseszett meseországba lennék. Annyira túlszaturált színek, hogy aki erre egy kicsit is ad, azt mondja, hogy hányinger. Oké a fekete az feketébb, de minden másban a G" kijelzője sokkal szebb és természetesebb. Persze a páromnak tetszik, hát akkor legyen boldog vele! :D

A sok használhatatlan meg teljesen feleslegesen belerakott baromságokról meg ne is beszéljünk...

(#29267) Maxtreme válasza ΞΔGLΞ (#29266) üzenetére


Maxtreme
addikt

:K
A fekete fekete, de a fehér még mindig rózsaszínes az amoleden? :D

(#29268) Szakiii válasza Maxtreme (#29267) üzenetére


Szakiii
addikt

mikor volt rózsaszínes? :D nekem volt s1-s2-note2-g nexus - s4 de egyik se volt rózsaszínes kékes igen de rózsaszínes sose

(#29269) Maxtreme válasza Szakiii (#29268) üzenetére


Maxtreme
addikt

Pl nálam essshármon :)

(#29270) Keraa


Keraa
aktív tag

Sziasztok!
Az xposedben hogyan tudom letiltani a navigációs sávot? A telepítőben mit kell hozzá telepíteni, melyik modult?

(#29271) waltz válasza ΞΔGLΞ (#29266) üzenetére


waltz
csendes tag

Arról tudsz, hogy még mindig beég az amoled ahogy szokott? Nekem S3 és Note 2 is beadta, ezért nincs Note 3-am de van G2-m. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#29272) waltz válasza Keraa (#29270) üzenetére


waltz
csendes tag

G2 xposed-ben vagy gravitybox-ban lehet.

(#29273) Keraa válasza waltz (#29272) üzenetére


Keraa
aktív tag

Itt csak állítgatni lehet a gomb méretét meg ilyeneket de nekem teljesen le kellene tiltanom, hogy az LMT-launchert használhassam helyette. De az xposedben ez a funkció nem aktív :-(

(#29274) bb0t válasza akooos (#29250) üzenetére


bb0t
senior tag

A műanyag keret amibe bepattintod le fogja karcolni a felületet nem? Ha valami szilikonos gumis nemtudoménmilyen anyag lenne bejönne nekem is, de a kemény műanyag szét fogja dörzsölni az egész felületet.

[ Szerkesztve ]

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#29275) waltz válasza Keraa (#29273) üzenetére


waltz
csendes tag

G2 xposedben a első menü(ált. készülék finomhangolás)/nav bar letiltása/restart...mindezt csak úgy lehet persze, ha előtte aktiváltad ezt a modult az xposedben, és volt restart utána!

(#29276) bb0t válasza Maxtreme (#29267) üzenetére


bb0t
senior tag

A pentile matrix pixel elrendezés miatt hajlik a fehér hol kékbe hol sárgába de rózsaszínbe nem szokott. Meg egyébként is ez inkább az S3-nál volt akutt probléma, a note3 s4 s5 már kiküszöbölte ezt a dolgot

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#29277) DroiDMester válasza bb0t (#29274) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Nemkarcolja szét, nekem is ilyen qw tokom van csak ROCK gyártmány! Fél éve használom és már legalább 50. szer ki-be rakosgattam bele, és semmi karc vagy dörzsölés nyom a telón!

[ Szerkesztve ]

(#29278) P3Dr0 válasza Maxtreme (#29267) üzenetére


P3Dr0
senior tag

Nekem az s2-nel volt rozsaszinesedes foleg mikor kameraztam akkor volt lathato jobban. De ami jobban zavart az az aram fogyasztas es az allando felelem a kep beegestol. Idovel be is egett pedig alacsonyan volt a fenyero mindig..... :(
S3 fel evet volt meg ott mar nem erdekelt a fenyero neha felen is ment a kijelzo par honap alatt be is egett a kek szin........
Itt igaz vilagit a fekete de az aksi ido sokkal jobb es nincs beeges. :)

Samsungnal meg ott volt a nagyon alacsony fenyeronel lathato kijelzo hiba ahol fekete foltok voltak megfigyelhetoek. Kinel tobb, kinel kevesebb.
Kivancsi lennek a mai samsungok kijelzoje is ilyen cefet?

[ Szerkesztve ]

(#29279) Keraa válasza waltz (#29275) üzenetére


Keraa
aktív tag

Igen, csak azt nem tudom, melyik modult kell letölteni mi a neve?

(#29280) Maxtreme válasza P3Dr0 (#29278) üzenetére


Maxtreme
addikt

ja igen ez a másik.
Nálam kb 8 hónap alatt égett be az s3 kijlzője, pedig a hátteret is elég gyakran váltogattam, statusbart kikapcsoltam, és én is viszonylag alacsony fényerőn használtam.
.. és elvileg minden amoled kijelző így jár, csak idő kérdése. :(
Gondolom ehhez köze van a szerves felépítésnek.

[ Szerkesztve ]

(#29281) Bubukain válasza Keraa (#29270) üzenetére


Bubukain
senior tag

LG PIE support

(#29282) madgie válasza Maxtreme (#29280) üzenetére


madgie
titán

No de 2-3 éves modellekről van szó, az LCD technológia is mennyit fejlődött ennyi idő alatt a mobiloknál... nézzétek csak rá a kitűnő G2 kijelzőre, mellette meg mondjuk egy felső kategóriás 2-3 éves LCD telefonéra. Akkoriban még az volt a nagy szám, ha IPS került végre a telefonba (Sony-nál most jutottak erre a szintre :D), de hol voltunk még a korrekt sRGB átfogástól, 1000 feletti kontrasztaránytól?

(#29283) Keraa válasza Bubukain (#29281) üzenetére


Keraa
aktív tag

Ok! Megvan! Köszönöm! :R

(#29284) Maxtreme válasza madgie (#29282) üzenetére


Maxtreme
addikt

az a baj hogy elvileg az s4 kijelzője is beég (legalábbis olvastam már ilyen esetet).
Az S5-el nyilván nem tudom mi a szitu. :)

(#29285) bb0t válasza DroiDMester (#29277) üzenetére


bb0t
senior tag

Az hogy lehet? Van valami puha anyag a belsejében?

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#29286) oszi61


oszi61
tag

A fotózáshoz szólnék utoljára! Tegnap Szekeres Adrien Koncerten voltunk! Ott készítettem volna képet! Még ez lett a legjobb az LG -vel! :(
[link]

Az Asszonykám Samsung S 3-as készüléke meg ilyen képet készített!

[link]

Na ez nagy szégyen az LG-től! :(

[ Szerkesztve ]

(#29287) waltz válasza P3Dr0 (#29278) üzenetére


waltz
csendes tag

Note 2-n és S3-on nekem is voltak alacsony fényerőn fekete pöttyök és nagyon irritált, lehet tudni hogy azok mik voltak?

(#29288) Maxtreme válasza oszi61 (#29286) üzenetére


Maxtreme
addikt

Azért a fényviszonyok nagyon sokat számítanak. Jómagam színházba dolgozok (mint hangtechnikus) és tapasztalatból mondom hogy beltéren színes altman/ledlámpás fények mellett jó képet nem lehet csinálni, még egy átlag fényképezőgéppel se. :) (ahogy sötétben kültéren sem)

[ Szerkesztve ]

(#29289) bb0t válasza oszi61 (#29286) üzenetére


bb0t
senior tag

ilyen fényviszonyok között nyilván nem lesz jó a kép, ahhoz nagyon erős fényerős gép kell, hogy ilyen körülmények között is jó legyen vagy pedig segíthet még a rögzített készülék de kézből reménytelen

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#29290) oszi61 válasza Maxtreme (#29288) üzenetére


oszi61
tag

Ez igaz! De ez akkor is gáz! :( És ezt már máskor is megfigyeltem! :( A Samsung szebb képeket készített,mint az LG! :( Majdnem elsírtam magam! :(

[ Szerkesztve ]

(#29291) Maxtreme válasza oszi61 (#29286) üzenetére


Maxtreme
addikt

Az s3-as képnél itt azért cseppet mások a fényviszonyok. :D
A másik meg hogy fényképezéshez ezt kell használni.

szerk: Nekem a G2 előtt pont esshátmam volt, hát csepppet sem készített jobb képet mint az lg. Sőt ha volt némi ellenfény, rátelepedett a "fehér köd" effektus az egész képre.

..és erre mások is panaszkodtak.

[ Szerkesztve ]

(#29292) oszi61 válasza Maxtreme (#29291) üzenetére


oszi61
tag

Igaz!,hogy valamivel mások voltak a fényviszonyok,de ekkora eltérés akkor is sok! :(

Köszönöm a tippet! Kipróbálom! :)

Üdv: Zoli

[ Szerkesztve ]

(#29293) madgie válasza oszi61 (#29286) üzenetére


madgie
titán

Egyszerűen túlexponált az LG, ezt már a kép ellövése előtt lehetett szerintem látni. Ott van a programban a lehetőség a korrekcióra, nem tudhat mindent helyetted az automatika (koncerten általában túlexponál minden váz, a sokszázezres DSLR is).

#29294: És? Az is túlexponált, nézd meg Adrienn arcát. ilyen körülmények között bármilyen géppel cumi a képkészítés. itt olvashatsz az expozíciókorrekcióról (is), ha érdekel (még megboldogult kislánykoromban írtam erről :D). A lényeg, hogy mobilon előnyben vagy a tükrösökhöz képesz, látod, mi lesz a képen, ha gyors vagy (és a gép is az) ,akkor szépen tudsz korrigálni, pontosabbat lőni. Ehhez kell egy kis hozzáértés, de mondom, ez minden gépen így működik. Hol ennyit, hol annyit, hol erre, hol arra.

[ Szerkesztve ]

(#29294) oszi61 válasza madgie (#29293) üzenetére


oszi61
tag

A Samsungon sem állított az Asszonykám semmit sem! :( Elővette és készítette a fotót! :)Tudom,hogy sosem lesz,olyan,mint egy fényképezőgépen,de nem is erről beszéltem! :(

[ Szerkesztve ]

(#29295) bb0t válasza oszi61 (#29292) üzenetére


bb0t
senior tag

Ahhoz, hogy ilyen körülmények között jó képet tudjon az ember lőni már kicsit érteni kell a fotózáshoz. :U
Már egy apró bemozdulás is sokat ront a helyzeten. Legalább be volt állítva az éjszakai mód?

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#29296) mumk1 válasza madgie (#29293) üzenetére


mumk1
addikt

Vagy még jobb RAW-ban fotózni. Telefonnal is. ;)

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#29297) oszi61 válasza bb0t (#29295) üzenetére


oszi61
tag

Igen beállítottam azt is! :(
Volt,amit ISO beállítással próbáltam fényképezni,de az sem sikerült! :(

[ Szerkesztve ]

(#29298) oszi61 válasza oszi61 (#29297) üzenetére


oszi61
tag

Hozzáteszem,hogy nem most van a kezemben ilyen típusú készülék! :)
Azokkal is szebb képet tudtam készíteni ilyen viszonyok mellett!

[ Szerkesztve ]

(#29299) madgie válasza mumk1 (#29296) üzenetére


madgie
titán

Az biztos :) (fényképzőknél majdnem tíz éve rawot használok) De telefonnál még kevés típus tudja :(

(#29300) rgeorge válasza oszi61 (#29286) üzenetére


rgeorge
addikt

A Samsung kép 1024x768-as felbontású és nincs EXIF infó sem, az LG kép 4160x2340 és ott van az EXIF infó is. Így nem lehet összehasonlítani a két képet.

Picard: "What we leave behind is not as important as how we've lived. After all, Number One, we're only mortal." Riker: "Speak for yourself, sir. I plan to live forever."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.