Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#29101) iOnizer válasza PPeti1986 (#29100) üzenetére


iOnizer
tag

KB 5 óra kijelzőidőm szokott lenni 60%-fényerőn

Alá bizony

(#29102) Szakiii válasza Mukih (#29069) üzenetére


Szakiii
addikt

Én nem régen váltottam s4-ről. Jobb a G2 de nem annyival mint amennyivel mondják. A kijelzője jobb az s4nek bárki bármit mond, itt nem olyan jó pl a betekintési szög. 600 megatól több a szabad memória igaz én kipucoltam a gyári romot de ürítés után kb 1 giga ramom van szabadon (hozzáteszem a szabad ram semmire se való ha meg kell üríti magától..).

(#29103) PPeti1986 válasza iOnizer (#29101) üzenetére


PPeti1986
tag

Köszi.

(#29104) Szakiii válasza Bossi (#29096) üzenetére


Szakiii
addikt

ezt hol lehet megnézni?

(#29105) Bossi válasza Szakiii (#29104) üzenetére


Bossi
őstag

Beállítások/Általános/Akkumulátor/Merítés ott lefelé görgetve látni mi mennyi százalékot fogyasztott, és a telefon készenlétre "kattintva" írja, hogy mennyi ideje van készenlétben és ott látni a jel nélküli időt...

[ Szerkesztve ]

(#29106) rayoliviero válasza Bossi (#29105) üzenetére


rayoliviero
veterán

Nálam 12%-ot ír 10 óra használattal, CloudyFlex van nekem is. És ennek mi a hátránya? Én ebből nem éreztem semmit.

[ Szerkesztve ]

(#29107) Bossi válasza rayoliviero (#29106) üzenetére


Bossi
őstag

Az, hogy elmegy időközönként a térerő... volt már nekem amikor sms jött nem fogadott hívásról és ott voltam a telefon közelében nem is csörgött....

(#29108) rayoliviero válasza Bossi (#29107) üzenetére


rayoliviero
veterán

Akkor szerencsém volt, mert ebből nem tapasztaltam semmit.

zack: Az nekem is leesett, csak nem vettem észre egyszer sem ebből semmit, pedig a teló elég sokat van a kezemben. Ezért nem értem ezt a 12%-ot.

[ Szerkesztve ]

(#29109) zack válasza rayoliviero (#29106) üzenetére


zack
nagyúr

Jel nélküli idő? Amikor nincs térerő. :F

Nálam a gyári V20c-vel 17ó22p alatt 1%....Az az kb 10p perc.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#29110) Sragi válasza zack (#29109) üzenetére


Sragi
őstag

Arról nem a telefon tehet.Szolgtató.

(#29111) kali válasza Sragi (#29110) üzenetére


kali
legenda

nem feltétlenül.
a sim kártya is okozhatja, de akár a készülék/rendszer is.

[ Szerkesztve ]

(#29112) zack válasza Sragi (#29110) üzenetére


zack
nagyúr

A 4.4.3-ban külön ki lett emelve hogy a térerő problémákat is javítani fogja egyéb más mellett.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#29113) Szakiii válasza Bossi (#29105) üzenetére


Szakiii
addikt

Okés köszi, 1 nap 1 óra alatt 0%. :)

(#29114) szabo.norbi


szabo.norbi
tag

Na egy kis beszàmoló DroidMester romjàról.

47óràja megy a telefon - most van 14 %on .

5 óra kijelzőidő.

Folyamatos wifi , adatkapcsolat, kijelző 50% autómatán. :DD
+ most vettem észre hogy LTE-n volt a hálózat! :)

Le a kalappal DroidMester! :))

[ Szerkesztve ]

Az „érintett” és az „elkötelezett” közötti különbséget legjobban a sonkás tojásrántottával mutathatjuk be:a csirke „érintett”, a disznó viszont ”elkötelezett”! /// iPhone 6

(#29115) rayoliviero válasza zack (#29109) üzenetére


rayoliviero
veterán

Már 13, előbb még 12 volt. :D De közben egyfolytában neteztem, betöltődött minden és figyeltem a térerőt is, de majdnem maxon volt mindig.

(#29116) bb0t válasza PPeti1986 (#29100) üzenetére


bb0t
senior tag

Én most vettem még nyúzom elég sokat de egyelőre még minden nap tölteni kell de persze ez használat függő. Max fényerőn youtubeozol egész nap akkor nagyon gyorsan lemerül az általános használatig még egyelőre nem jutottam el szinte mindig a kezemben van még ;]

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#29117) DroiDMester válasza szabo.norbi (#29114) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Köszi... :B

pár napon belül felteszem a 2.0 verziómat!

elöljáróban 2 kép :))

[ Szerkesztve ]

(#29118) pestibenji válasza PPeti1986 (#29100) üzenetére


pestibenji
senior tag

Ezen a linken menj le a specifikációk aljára, ott van egy olyan, hogy Endurance Rating ami kattintható, katt rá feljön egy kis ablak onnan már remélhetőleg tudni fogod :) be lehet állítani a saját használatodat és megmutatja meddig fogja bírni a teló.

(#29119) Keraa válasza Bossi (#29105) üzenetére


Keraa
aktív tag

1 nap 7 óra készenlét 0% jel nélküli idő! :)

CloudyFlex 2.0 vodafone (lehet szolgáltató számít inkább mint a KK)

(#29120) Mukih


Mukih
tag

Sziasztok.
Most készülök majd LG G2-t venni (1-2 hét múlva) és azt szeretném kérdezni, hogy valaki tudja-e, hogy http://nextelshop.hu/spd/unas_617370/LG-G2-D802-16GB-Black-1-ev-gyari-garancia ez az oldal megbízható-e? Nem akarok valami kamu kínai telefont kifogni, bár itt van olyan verzió is ami 1 év gyári garis, szóval az akkor kamu csak nem lehet,ugye? Vagy inkább vegyem meg a T-mobile-tól 15 ezerrel drágábban biztos ami biztos alapon?

Választ köszi.

Xbox One Gamertag: Daltos96 , PSN: Daltos_96, Battletag: Daltos#2323

(#29121) Szakiii válasza Keraa (#29119) üzenetére


Szakiii
addikt

szintén voda 0%. :)

(#29122) killzone1987 válasza DroiDMester (#29117) üzenetére


killzone1987
senior tag

Tetszetős! ;) privibe nekem is jöhet majd a link!Előre is THX!

(#29123) k5.20 válasza Mukih (#29120) üzenetére


k5.20
senior tag

Nem kamu cég, vásárolhatsz náluk.
Én vettem már magamnak is ott készüléket, illetve nemrégiben 35 db G2-t vettünk náluk.
Azok rendben vannak, gyártói garisok, rendes garancialevéllel.

[ Szerkesztve ]

(#29124) kali válasza Mukih (#29120) üzenetére


kali
legenda

szia,

nem kamu, a szolgáltatós annyiban lehet inkább elgondolkodtató, hogy ott a készülékre 2 év gyártói jótállás van.

(#29125) Gaberking válasza DroiDMester (#29117) üzenetére


Gaberking
senior tag

A te romodat használom én is. Az új, engem is érdekel majd! :)

(#29126) pestibenji


pestibenji
senior tag

Lehet, hogy már volt, de CloudyFa újra megnyitotta a fórumait. Nekem elég unszimpatikus ez a mű hiszti amit levágott :D

[ Szerkesztve ]

(#29127) akooos válasza walko (#29005) üzenetére


akooos
veterán

A fényerőt szeretnéd szabályozni, vagy azt, hogy ne a Fotók nyíljon meg, hanem a rendes Galéria? :)

(#29128) akooos


akooos
veterán

Van egy gáz kérdésem, de mielőtt belevágok jobb biztosra menni. Több hete Optimus RS G PRO 2 ROMot használok, szeretnék váltani, de nem akarok offline kdz-t és újra root recovery blablabla. Az Autorec ilyenkor működik? Nem csak stock 4.4.2-re lehet, hanem az ilyen custom hülyeségekre is?

Igazából sejtem a választ, de valaki megerősíthetne :U

(#29129) Danny365 válasza akooos (#29128) üzenetére


Danny365
őstag

Szerintem lehet, illetve ezt olvastam a topikjában.

(#29130) fery02 válasza iOnizer (#29101) üzenetére


fery02
addikt

Az ilyesmi akksi idők olyan hihetetlennek tűnnek nekem. El sem tudom képzelni hogyan csináljátok.

Én max 15-ös fényerővel szoktam szinte csak is böngészni (95%-ban prohardver fórumot), de max kijekző időm 4 óra körül szokot lenni, mire kiirja, hogy töltőt kér.
Akksi adatoknál ilyenkor a Dolphin vezet (lehet ez a Dolphin nem a leg akksi barátibb böngésző) és utána szokott jönni a Képernyő fogyasztása.

De egyébként meg így sem panaszkodok, max irigykedek rátok, hogy miket nem bírtok kihozni ebből az akksiból. :)

(#29136) fery02


fery02
addikt

Inkább azt mondjátok meg, hogy tényleg igazak-e a pletykák (valahol itt olvastam ezt valakitől), hogy a következő firmware a Knock Code mellett valóban tartalmazni fog-e alkalmazásonként beállítható navbar eltűntetetést is? :)

Mert ha rosszul hallottam, akkor tényleg kipróbálom majd valamelyik Cloudy féle 4.4-et, mert ez az 1 eurós Immersive progi ma frissült és továbbra is egy hányadék. :/
Az a legdurvább, hogy bekapcsolt állapotban még a saját programjában sem reagál semmilyen koppintásra sem.

Ja és ezekben a Cloudy ROM-okban hogy kell elképzelni amúgy ezt a navbar eltűntetést?
Ugyanúgy rendesen, mintha szabványos Immersive mode lenne, szóval az állapotsávra is hat és ha képernyő szélérő simítunk, előjön átlátszóan mind a kettő?
Ha igen, beállíthatók így a böngészők is? Nagyon durva lenne, ha teljes képernyőben tudnék böngészni.

(#29137) Bilux


Bilux
veterán

Minek izmozni, jelentsétek moderátornak az majd eldönti, hogy jogosan postolgat ide vagy csak hangulatkeltésért jár ide.

[ Szerkesztve ]

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#29138) Bilux válasza fery02 (#29136) üzenetére


Bilux
veterán

Mit akarsz kopogtatni a saját programjában?

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#29139) polas válasza DroiDMester (#29117) üzenetére


polas
csendes tag

Droidmester.

Én is használom néhány napja a 20C romodat. Eddig nagyon pozitív tapasztalataim vannak. Akku idő nagyon tuti. Nagyon hasznos progik vannak benne.

Le a kalappal, profi munka. :C

Nagyon várom a V2-őt, mert a must icon pack nagyon tetszik nekem is. JB-n használtam, de kk-ra nem tudtam rávarázsolni.

Még azt szeretném megkérdezni, hogy a widgetek közé hogyan lehetne visszatenni a kedvenc/gyakran hívottakat?

(#29140) Bilux válasza Bilux (#29138) üzenetére


Bilux
veterán

Már értem, ha bekapcsolva van az immersive mode akkor a saját programjában sem reagál egy érintésre sem... :W

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#29141) Bossi válasza Keraa (#29119) üzenetére


Bossi
őstag

Sziasztok,

nekem az volt a tapasztalat, hogy az előző OPENEU20B KK ROM egy hónapig volt fenn, és egyszer sem volt jel nélküli időm...
Persze lehet, hogy most a szolgáltató csinál valamit és ezért van gond, csak fura, mert a ROM csere után rögtön jelentkezett.
Várok még valamennyit, ha nem javul akkor cserélem pedig nagyon bejönne a CloudyFlex 2.0.

Annak aki írta, hogy nála is van jel nélküli idő, viszont nem tapasztalt hibát, az örülhet én többször látom amikor amikor zéró a térerő... sajnos

[ Szerkesztve ]

(#29142) pestibenji válasza fery02 (#29136) üzenetére


pestibenji
senior tag

CloudyFlex-ben van csak olyan force immersive mód amire gondolsz, pl a CloudyPro2-ben nincsen.

(#29143) rayoliviero válasza pestibenji (#29142) üzenetére


rayoliviero
veterán

És CloudyFlex-ben hol lehet ezt beállítani?

(#29144) Miksa64 válasza rayoliviero (#29143) üzenetére


Miksa64
tag

Rendszerbeállítások-- Kijelző-- Előlapi érintőgombok-- Előlapi érintőgombok elrejtése.

ASUS TUF-AX6000, RT-AC86U; Xiaomi 12T Pro; DS118.

(#29145) Sabika


Sabika
tag

Droidmester feltennék egy két kérdést: :)
- a romodnál nem kell külön akkor telepíteni a KK basebandet?
- Nekem philz recovery van azzal fel lehet tenni?
- mivel látom más kernel van nehéz visszajönni a standardra vagy másikra?
- használsz valami cpu kezelő programot ha igen milyen használsz?

Köszi a Válaszokat.

Sabján László

(#29146) rayoliviero válasza Miksa64 (#29144) üzenetére


rayoliviero
veterán

Köszi.

(#29148) negroo válasza DroiDMester (#29117) üzenetére


negroo
aktív tag

Szia nem tudsz egy oldalt ahol mi kell ahhoz ,hogy a te romodat fel tegyem? Olyan szájjbarágósat.:) Köszönöm

(#29149) pestibenji válasza negroo (#29148) üzenetére


pestibenji
senior tag

Pont azon az oldalon vagy... olvasd el az első hsz-t

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.