Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#29601) ΞΔGLΞ válasza Tonimcfish (#29585) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

FR!
Lehet, hogy többször is kell majd!
Tehát mikor a rendszer feláll FR után és mielőtt belaknád a telefont, rögtön nézd meg, hogy legalább 7-8%-on legyen, mert nekem is ez volt, na ez a vicc!

Addig úgysem lesz jó, restart lófütyit nem ér.

(#29602) beci


beci
őstag

Sziasztok.
Még tavaly frissítettem T-mobilos telóm kdz-vel 10E-re.
Látom jött magyar T-mobilosra 4.4
Hogyan tudom visszarakni a régit,hogy lefrissítse magát?

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#29603) gusthy válasza beci (#29602) üzenetére


gusthy
veterán

Összefoglalóját le van írva.

(#29604) Tonimcfish válasza ΞΔGLΞ (#29601) üzenetére


Tonimcfish
tag

nekem is 5% volt, addig nem volt érezhető a merülés, de ha most jo is lesz FR után, amikor elöjön, majd mindig FR elgessek?:( elég szenny igy.....

mi 11 lite 5g

(#29605) ΞΔGLΞ válasza ΞΔGLΞ (#29601) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Fent->>>összefoglalót nyisd ki.

Olyan részletesen le van írva minden, hogy még egy iq lájtos hülyegyerek is megtudná csinálni. :DDD

(#29606) hcs57 válasza beci (#29602) üzenetére


hcs57
őstag

Nekem 10a van, ota-n még mindig ez a legfrissebb...

Okos vagy, ha csak a felét hiszed el annak, amit hallasz. Zseniális, ha tudod, melyik felét. forrás: mozaik.bloglap.hu

(#29607) ΞΔGLΞ válasza Tonimcfish (#29604) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Nekem ne is mond?
Nálam kétszer is volt és csak FR-re javult meg, sőt mint írtam a másodiknál, mikor felállt a rendszer 23%-on volt alapból, mikor még google account-ot sem írtam be, csak rögtön azt néztem. Ezért kellet még egy FR!

remélem az a 20C hamarosan jön és kijavítják ezek a barmok!

[ Szerkesztve ]

(#29608) Tonimcfish válasza ΞΔGLΞ (#29607) üzenetére


Tonimcfish
tag

őszintén remélem, mert nekem csak az üzemidő ami fontos, és eddig nem volt baj vele, 3 napokat elegerésztem vele, erre most fél nap alatt leugrott 40%. alkalmazás kezelőbe hiába zárom be, pár perc és ujra megy :(

mi 11 lite 5g

(#29609) szabosasito


szabosasito
aktív tag

Minden Kedves Fórumtársnak Kellemes Húsvéti Ünnepeket Kívánok.

(#29610) beci válasza hcs57 (#29606) üzenetére


beci
őstag

Akkor még várok vele,köszi az infót.:)

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#29611) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Én is feldobtam a spanyol 20B-t, ezerrel tölti le az appokat a playről mert elfelejtettem kivenni a pipát :W :D
Kcock code működik rendesen, bár a duppla koppal sem volt gond, a környezetemben ez még mindig az ördögtől való :DDD

[ Szerkesztve ]

(#29612) szabo.norbi válasza DroiDMester (#29528) üzenetére


szabo.norbi
tag

Igen erre gondoltam plusz arra amit vadaszcsiga küldött, szerintem modernebb kinézetet kölcsönöz neki. :U :B

Az „érintett” és az „elkötelezett” közötti különbséget legjobban a sonkás tojásrántottával mutathatjuk be:a csirke „érintett”, a disznó viszont ”elkötelezett”! /// iPhone 6

(#29613) ΞΔGLΞ válasza Tonimcfish (#29608) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Sajnos attól nem lesz jó :/
És mivel pörgeti a procikat szinte maxon, ezért merül is, mint a barom...

(#29614) Fapuma77624 válasza vadászcsiga (#29611) üzenetére


Fapuma77624
tag

Tehat akkor a spanyolban már benne van a Knock code? Nekem gyari 32gb német de ezen még nincs pedig 20b ez is. Spanyol rom jó rám?

[ Szerkesztve ]

(#29615) DroiDMester válasza Fapuma77624 (#29614) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

a Német VODAFONOS 20B -t tedd fel mindegy hogy 16 vagy 32 mivel KK -nál nincs külön 16 és 32.Gigás ROM!

És ami NAGYON FONTOS HA FELTESZITEK UTÁNA A ROOT -ot, MEG A CUSTOM RECOVERY -t a KNOCK CODE MEGBOLONDUL! mivel ugye a recovery csere azzal jár, hogy kernelt is cserél egyben ezután már a knock code csak úgy működik ha a power gombbal felébreszted a telefont(mivel a dupla koppra nem ébred fel) és ezután bepötyögöd a knock codot! :W

Szóval akinek kell custom recovery annak nem igazán jó dolog ez mert bonyolultabb vele a teló használata! a Hang és BT bug az valóban javítva lett benne ez tény! A knock code, meg majd menni fog ha lesz olyan custom kernel ami támogatja! ;)

[ Szerkesztve ]

(#29616) vadászcsiga válasza DroiDMester (#29615) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Nekem nem kell costum recovery

(#29617) DroiDMester válasza vadászcsiga (#29616) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Amit még nem mondtam ha JB -romra teszed a német vodás 20B -t akkor szívás van, mert ugye ilyenkor Boot Loop -ba kerül a teló, és nem tudom miért de a power gomb és hangerő le kombináció NEM működik, tehát nem lehet előhozni a Factory Reset menüt! :W
És marad a végtelen BootLoop, amíg KDZ -vel vissza nem teszel rá egy másik ROM -ot! :C

------------------------------------------
hard74 : Az összes 4.4 -alapú Custom ROM -ban ugyan az a KERNEL van!(kivéve az AOSP -alapú romok) amit még márc. elején Cloudyfa kolléga készített! és igen a custom recovery apk -s telepítő is ezt teszi fel!

az én V1 es romomban nem ez van, hanem furnace 2.0.0 kernele!

A V2 romonban nekem is a Cloudyfa féle kernel lesz, mert az ART csak azzal működik megfelelően! :K

[ Szerkesztve ]

(#29618) hard74 válasza DroiDMester (#29615) üzenetére


hard74
senior tag

DroiDMester.
A custom recovery felrakásával uaz a kernel kerül fel,amit a testD802 80220B EUR Open.zip-hez rakunk fel?A te romodban is ez van?

LG K990 Viewty-->LG P920 Optimus 3D-->LG G2-->Lenovo Vibe Z2 Pro-->LG G4(G2)-->O+3-->Huawei Mate 10Pro-->OnePlus 7pro-->OnePlus 8T-->Asus Zenfone 8-->Pixel 7

(#29619) szatyi1 válasza DroiDMester (#29617) üzenetére


szatyi1
tag

Szia, az lenne a kerdesem, hogy mikorra varhato a V2 romod? :) Es hol lehet majd letolteni?

Koszonom a valaszt !

(#29620) hard74 válasza DroiDMester (#29617) üzenetére


hard74
senior tag

Köszönöm a válaszod,és nem mellesleg elismerésem a munkáid miatt.

LG K990 Viewty-->LG P920 Optimus 3D-->LG G2-->Lenovo Vibe Z2 Pro-->LG G4(G2)-->O+3-->Huawei Mate 10Pro-->OnePlus 7pro-->OnePlus 8T-->Asus Zenfone 8-->Pixel 7

(#29621) belua27


belua27
tag

Sziasztok feltettem én is a német sima 20b romot. Gyorsabb lett a telefon egy két programnál pl viber radikálisan. Nincs sem bt bugom, sem recsegésem, műholdat is gyorsan talál. Knock Code és a virtuális gombok eltüntetése hiányzik csak, bár már egy két játéknál eltünteti ez is. az a kérdésem lenne hogy ehhez a stock romhoz van e már root és a droidmester romjában van e knock code? ja és az amugy sem sz@r aksi idő is tovább javult.

(#29622) vadászcsiga válasza belua27 (#29621) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Van root, ott van felul az összefoglalóban

(#29623) Azharel válasza DroiDMester (#29617) üzenetére


Azharel
aktív tag

v20c-ről voda v20b-re frissítve ugyan nincs bootloop, de a hard reset menü nekem se jön elő gombokkal :D

[ Szerkesztve ]

(#29625) szatyi1


szatyi1
tag

Hello,

Olvastam az osszefoglalot es nem tudom hogy tudnam felrakni a custom recoveryt ?
Nekem gyari 4.4.2van (D80220a-VDF-XX), es aztirja hogy egyik costume recovery sem telepitheto a gyarira.

Az a kerdesem, hogy akkor mit kell eloszor csinaljak, hogy majd tudjam feltelepiteni a costum recovery-t es majd utana a costume Rom-ot ?

Koszonom a valaszokat elore.

(#29626) Fapuma77624 válasza DroiDMester (#29615) üzenetére


Fapuma77624
tag

Köszönöm.Én csak root-ot szeretnék majd.Nem kell custom recovery. Akkor is bebolondulhat ha rootolom? Mert akkor inkább hagyon a francba azt OTA-n megkapom mikor megkapom.Gondolom a német vodában benne van a voda cullangjai is ugye?

(#29627) Azharel válasza Fapuma77624 (#29626) üzenetére


Azharel
aktív tag

Csak root esetén nem bolondul meg, most tettem fel és rootoltam, normálisan megy a konckcode.
Érdekes, hogy a vodafone 20b alatt megint van H+ adat kapcsolat.

(#29628) Fapuma77624 válasza DroiDMester (#29615) üzenetére


Fapuma77624
tag

Es akkor itt melyik is a 32gbra való? Mert két féle Vodas van es ugye azt mondtad h kitkat alatt nincs különbség. Ha nincs akkir miert is van két féle verzió?

[ Szerkesztve ]

(#29629) k5.20 válasza szatyi1 (#29625) üzenetére


k5.20
senior tag

Az AutoRec megoldja minden problémádat.

(#29630) apaszka válasza Azharel (#29623) üzenetére


apaszka
veterán

Én is most raktam vissza,mert megy megint szervizbe! Viszont hard reset menü nekem elő jön gombokkal ,de egész más lett. a hangerő gombokkal lehet választani,hogy akarsz e tényleg ,és ezt 2x is megkérdezi.
Még eilyent nem láttam,de nem is lenne gond. Viszont még nem tökéletes a telóm ,ilyen alapsáv verzióval,és cikkszámmal nem adhatom le!
A legnagyobb bajom,hogy az offline visszaállítása nem szereti az XP-t Viszont a laptopomra az kellett,hogy kerüljön más miatt!

De vissza kell rakni rendesen,mert így nem OK a szerviznek.

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#29631) belua27 válasza Azharel (#29627) üzenetére


belua27
tag

lte van vodás romba? és mennyire van tele vodás cuccokkal?

(#29632) szatyi1 válasza k5.20 (#29629) üzenetére


szatyi1
tag

Az meg mi ? Eleg uj vagyok ezekben a dolgokban..

(#29633) Azharel válasza belua27 (#29631) üzenetére


Azharel
aktív tag

Opcióként van LTE, mivel itt a városban nincs ilyen ezért nem tudom mennyire működik. Egy updater nevezetű program van benne ami szerintem vodás cucc.

(#29634) k5.20 válasza szatyi1 (#29632) üzenetére


k5.20
senior tag

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2715496

Keress itt.

(#29635) laca.1 válasza szatyi1 (#29632) üzenetére


laca.1
aktív tag

hali.én is abban a cipőben járok mind te.
én odáig jutottam persze csak elméletben hogy.
1.lépés
a gyári 4.4-rő vissza kell mennünk 4.2-re a 1.hsz leírás szerint
2.lépés
twrp telepítés 1.hsz leírás szerint.
talán ez meg birom majd csinálni de akkor 4.2 +twrp és arra mehet droidmester v2 vagy tenni kell föl 4.4-et?

(#29636) r6man123


r6man123
senior tag

Sziasztok!
Erősen vacilálok egy g2 vételén. Pro kontra elég sokat olvastam a készülékről, tinmiért e mellett döntottek es miért nem az n5 mellett? Szoftverben van annyira stabil mint az n5?
Előre is köszi.

(#29637) DroiDMester


DroiDMester
nagyúr

Elkészült! a V2.es ROM

Csak a lényegesebbeket írom!

- ART működik
- Knock Code működik (de csak dupla kopp feloldás után)
- Személyre szabható NAV bar ikonok
- Alkalmazásonként beállítható a nav bar elrejtése
- Nincs Bluetooth BUG
- Nincs sistergő hang probléma

Letöltés => LG-D802_DroiDMester_V2_ROM.zip

MD5 : 63ecde7b42db6eda42e253897be76c4a

Telepítés :

TWRP 2.7.0.0 ajánlott, de működik(tesztelve) PhilZ Recovery ből is!

FULL WIPE -ot ajánlott csinálni tehát twrp -nél az advanced wipe és ott MINDENT (internal storage -t is) kijelölni, ehez sajnos kell OTG -s cucc (vagy pendrive vagy vagy otg kábel stb...) ha ez nincs akkor legalább annyit kell csinálni hogy telepítés előtt a belső memóriából mindent(összes mappát) törölni és csak a rom telepítő zip -jét felmásolni!

a v1 hez képest egyszerűbb telepítő, semmit nem kell nyomni csak recovery -ben install és beadni a zip -et, nem kell semmi egyéb zip et feltenni tartalmazza a 4.4 Baseband(Modem) -ot is!

Ha végzett a telepítés a végén jelezni fogja és kéri hogy nyomjatok egy Chace & Dalvik WIPE -ot ha megtörtént mehet a restart!

Első indulásnál kicsit lassabban indul mint egy stock rom (a 300.Mega integrált app végett)

Sokan kérték így mellékelek egy zip -et amivel vissza állíthatók a gyári ikonok
DM-Rom-V2_Stock_ikon Restore

MD5: 53163849b79e2f5ee0bdc2b1d5201d75

Ezt recovery ből lehet fel tenni, a végén egy Chace&Dalvik WIPE és kész!

Akinek csak a Térerő, Aksi, WiFi ikon kell gyári színben,
annak DM-Rom-V2_SIGNAL_Restore

MD5: f0391af872dde795a1ab3af620c26085

Szintén Recovery -ből feltenni, a végén egy Chace&Dalvik WIPE és kész!

[ Szerkesztve ]

(#29638) apaszka válasza DroiDMester (#29637) üzenetére


apaszka
veterán

De kipróbálnám!
De megy szervizbe így most kis szívás van a 20 c -s volt fenn,nagy megelégedésemre!

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#29639) szabo.norbi válasza apaszka (#29630) üzenetére


szabo.norbi
tag

Kdz-vel való telepítés nem rakja teljesen rendbe?

Az „érintett” és az „elkötelezett” közötti különbséget legjobban a sonkás tojásrántottával mutathatjuk be:a csirke „érintett”, a disznó viszont ”elkötelezett”! /// iPhone 6

(#29640) DroiDMester válasza apaszka (#29638) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Az alsáv az a MODEM(Baseband) része a telefonnak, ha kell tudok adni JB -s Baseband -ot!

amúgy nekem is szívás van Feltettem a Vodás V20B -t azóta NEM MŰKÖDIK SEMILYEN ROM -AL A DUPLA KOPP OS FELOLDÁS

Hiába tettem vissza a sima v20C -t hiába tettem vissza a gyári V10A -t nem bírom feloldani a kijelzőt csak a Power gombal! :W :W :W :Y :Y :Y

(#29641) apaszka válasza szabo.norbi (#29639) üzenetére


apaszka
veterán

Nem,de a 10 e link sem tuti az LGnél,mert 700 megánál vége van :W
Természetesen előtte os volt HR,és utána is több alakalommal.

Droidmester!

10 e ,és jb baseband is jöhetne.

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#29642) Helltak válasza DroiDMester (#29637) üzenetére


Helltak
őstag

Még ma felrakom és kipróbálom! Kíváncsi leszek milyen lesz CloudyFlex 2.0-hoz képest.
Amúgy a v2-es romodhoz is jó lehet a furnace 2.0.1-es kernel?

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 14 Ultra

(#29643) laca.1


laca.1
aktív tag

10e kdz milyen méretűnek kellene lenni,mert ami nekem le jött 95mega jó ez?,(szerintem kevés)vagy honnan töltsem le? :F

(#29644) DroiDMester válasza Helltak (#29642) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Sz.tem csak ezzel a kernel -el megy rendesen az ART, ha Dalvik -on akarod használni akkor mehet fel a furnace 2.0.1 -es!

Amúgy sz.tem semmi külömbség nincs gyorsaságban ART és Dalvik között! :)

(#29645) Azharel válasza DroiDMester (#29640) üzenetére


Azharel
aktív tag

Én is így jártam, nem működik a knockon. Találsz megoldást kérlek jelezd.

(#29646) DroiDMester válasza Azharel (#29645) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Gondolhatod TISZTA ideg vagyok! :W :W :W :W :W :W :W :W

Már MINDENT próbáltam de semmi! Hogy szopjon le ez a geci vodás 20B :O :O

(#29647) Helltak válasza DroiDMester (#29644) üzenetére


Helltak
őstag

Én sem éreztem ,hogy annyival gyorsabb lenne, mint írták. Lehet üzemidőben kicsit jobb, de van pár app amivel meg nem kompatibilis még teljesen (pl TB).
Az első napokban nem nyúlok a kernelhez, majd ha valami okot ad rá,akkor :)

Xiaomi 14 Ultra

(#29648) apaszka válasza laca.1 (#29643) üzenetére


apaszka
veterán

Innen töltsd le! Az LG-től vacakul jön,vagy 10 x próbáltam,de mindig más

De itt is hibásan jön le bocs! :R

Nincs valakinek jó 10 e független?

Szóval ilyen lett! Zsír új ! :W

.

[L:/dl/upc/2014-04/20/215311_snt54yiqq8wdeeal_2014-04-20_1.jpg](IMG:/dl/upc/2014-04/20/215311_snt54yiqq8wdeeal_2014-04-20_1.thumb.jpg)(/IMG)[/L]

(#29646) DroiDMester

Az alapokról kezdem én. JB ,re vissza ,aztán meglátom.

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#29649) jooker82 válasza r6man123 (#29636) üzenetére


jooker82
nagyúr

A szoftvere stabil..Ettől jobb nem kell. Aksiban szerintem minimum másfélszer annyit bir,ami jelentős... nap végére se merül le..
A kamera főleg az OIS miatt sokkal jobb,elsőre jó képeket lehet vele lőni..
Lehet később jönnek a frissitések,mint a nexusra,de az LG pakol is bele valamit,most pl a knock code-ot kaptuk meg..
Ha tiiszta szűz rendszert szeretnél és szeretsz romolgatni,nem fontosak a fenti plusz dolgok,akkor a nexus is jó lehet..
viszont,ha a fentiek,meg sok más extra számit,akkor G2..
Ez a knock on pl megunhatatlan.. :)

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#29650) Azharel válasza DroiDMester (#29646) üzenetére


Azharel
aktív tag

LOL na ez a nem semmi, visszatéve már voda 20b-n se megy!
Sőt, már a knock code-ot sem kínálja fel ha észrevetted !

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.