Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#29801) hito


hito
nagyúr

Mennyi idő az első boot kdz után? Csak mert szépen lement a telepítés, 100%-nál újraindult és azóta 10perce csak a szolgáltató logója villog, meg az értesítő LED zöldről türkizre váltogat.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#29802) Helltak válasza hito (#29801) üzenetére


Helltak
őstag

10 perc az már szerintem túl sok, nekem 2-3 perc volt maximum.

Vivo X100 Pro

(#29803) hard74 válasza hito (#29801) üzenetére


hard74
senior tag

Most kell neki a HR.

LG K990 Viewty-->LG P920 Optimus 3D-->LG G2-->Lenovo Vibe Z2 Pro-->LG G4(G2)-->O+3-->Huawei Mate 10Pro-->OnePlus 7pro-->OnePlus 8T-->Asus Zenfone 8-->Pixel 7

(#29804) hito válasza hard74 (#29803) üzenetére


hito
nagyúr

Kéne ja. De recovery meg az ablakban :W Újraindul csak.

[ Szerkesztve ]

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#29805) hard74 válasza hito (#29804) üzenetére


hard74
senior tag

Kapcsold ki,és utána próbáld a hang le,és bekapcsológomb kombóval.

[ Szerkesztve ]

LG K990 Viewty-->LG P920 Optimus 3D-->LG G2-->Lenovo Vibe Z2 Pro-->LG G4(G2)-->O+3-->Huawei Mate 10Pro-->OnePlus 7pro-->OnePlus 8T-->Asus Zenfone 8-->Pixel 7

(#29806) hito válasza hard74 (#29805) üzenetére


hito
nagyúr

Túlvagyok rajta, nem megy. Most feltolom még1x a romot előlről, mert az előbb az elején valami kapcsolat hibát írt én meg barbár módon továbbnyomkodtam hogy frissítse. Most nem volt ilyen kapcsolati hiba, hátha jó lesz.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#29807) Maxtreme válasza Maxtreme (#28989) üzenetére


Maxtreme
addikt

Ez még sajna mindig nem sikerült megoldanom.
Hiába tiltottam le az alkalmazásokban a gyári zenelejátszó(kat) a probléma ugyanúgy fent áll.
Azt írtátok van még más megoldás is, mi lenne az? :D

(#29808) hard74 válasza hito (#29806) üzenetére


hard74
senior tag

Downgrade-nél bootloop lesz akárhányszor teszed újra.

LG K990 Viewty-->LG P920 Optimus 3D-->LG G2-->Lenovo Vibe Z2 Pro-->LG G4(G2)-->O+3-->Huawei Mate 10Pro-->OnePlus 7pro-->OnePlus 8T-->Asus Zenfone 8-->Pixel 7

(#29809) hito válasza hard74 (#29808) üzenetére


hito
nagyúr

Ez NAGYSZERŰ! Ezt kérdeztem tegnap ót kétszer is, meg ma is írtam, hogy downgrade-re készülök 4.4.2-ről 4.2.2-re. Senki nem írta, kutya nem figyelmeztetett, hogy felejtesem el, mert nem lehet :((

Akkor most megkérdezem még1x: lehet downgrade-elni, vagy sem?

[ Szerkesztve ]

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#29810) Azharel válasza hito (#29809) üzenetére


Azharel
aktív tag

De lehet, csak hard reset kell neki ! Bootloopnál tartsd nyomva addig a bekapcsológombot míg teljesen ki nem kapcsol. Először újra be fog villanni az lg logó de ekkor se engedd el, ezután fog csak kikapcsolni. Kikapcsolt állapotban volume le+ bekapcs gomb nyomva tart, miután bekapcsolt elengeded majd újra lenyomva tartod őket és ekkor előjön a factory reset menü.

[ Szerkesztve ]

(#29811) Darth_Revan válasza hard74 (#29808) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Én downgradeltem már hivatalos KK-ról JB-re...azt hiszem volt bootloop, de 2 gombnyomás volt helyrehozni.

head1shot gyorsabb volt :)

[ Szerkesztve ]

(#29812) DroiDMester válasza rayoliviero (#29794) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Sz.tem kevés lesz hozzá az LTE konfig! ide feltettem neked tedd fel recovery -ből!

De nem látok sok esélyt rá hogy ennyitől megjegyzi!

====================================
#29797 Darth_Revan : ha kicsit vissza olvasol(úgy 1.hetet) pont hogy elleneztem ezt a semmirekellő használhatatlan kacat progit, gondolod akkor ezt teszem a ROM -omba?

====================================
#29798 Keraa : Ahogy a V1 es Rom -omban ebben is van jópár Fizetős app többek között amit említesz az is, ha neked nincs megvásárolva akkor nagy valószínűséggel nem fog működni, viszont pár dolog úgy látom megy ennek ellenére is ha az adott kollégánál nincs megvéve!
2.dolog lehet tenni nagy valószínűséggel van mindegyik app -ból free verzió cseréld le őket arra ha meg teccik akkor meg vedd meg, nem drága pogik egyik sem néhány 100.ft osak mind!

====================================
#29800 head1shot : Nálam tegnap a Vodás V20B rom rendesen működött a Knock Code tehát lezárt sötét képernyőre rá pötyögtem a beállított kódot és egyből feloldott, sött nem is kell pontosan az alsó 2/3.ba ütni a kódot alol egyébként a Knock mező van működött a képernyő felső és középső részénél is!

[ Szerkesztve ]

(#29813) hito válasza Azharel (#29810) üzenetére


hito
nagyúr

Nem jön elő. Nekem az első része a hsz-ednek nem kell, mert kivehető az akksim, tehát így egyszerűen ki tudom kapcsolni teljesen. Nincs recovery menüm, sem HR, nyomhatom akármeddig. :(

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#29814) DroiDMester válasza hito (#29813) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Mi a pontos típusa a telódnak :F mivel ha kivehető Aksid van gyanítom hogy nem D802 -esed van!

Arra tippelek hogy nem a telódnak megfelelő KDZ -t tettél fel, és ezért nem megy! :DDD

Sz.tem innét jobban járnál a 157.es sorszámúval

Bár most próbálom és még mindég be van állva az LG szervere! :O

[ Szerkesztve ]

(#29815) hito válasza DroiDMester (#29814) üzenetére


hito
nagyúr

F320K. Koreai változat. Teljesen jó verziót töltöttem le. Innen a felsőt.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#29816) Azharel válasza hito (#29813) üzenetére


Azharel
aktív tag

jaa hogy ez nem d802 hanem valami koreai, akkor erről nem tudok nyilatkozni elnézésedet kérem !

DroiDMester
A knockcode nálam is jól ment, ahogy írtad is. Konkrétan arra gondoltam, hogy ha be van kapcsolva a knockcode akkor nem megy a knock on, tehát vagy knockcode-ot ütöd be és feléled a telefon, vagy a power gombot nyomod meg és azután adod be a knockcode-ot. És ennek a miértjét nemtudom felfogni, miért van ez így megoldva :F

(#29817) zazenke
Nekem is windows 8.1 x64 van, mindent meglehet csinálni.

[ Szerkesztve ]

(#29817) zazenke


zazenke
őstag

Windows 8.1 ből akkor nem is érdemes csinalgatni a a dolgokat ?

(#29818) apaszka válasza hito (#29809) üzenetére


apaszka
veterán

Lehet! Én is tegnap raktam vissza! 2 gombos HR és kész. :K

(#29817) zazenke

Azon megy minden flottul.Nekem 8.1 en semmi baj nem volt.
XP-n voltak gondok! :W

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#29819) gusthy válasza hito (#29809) üzenetére


gusthy
veterán

Mivel a koreai változatot itt senki nem ismeri, csak tippelni lehet. Te vagy az egyetlen itt, akinek ilyenje van. Esetleg az xda-n próbálkozz, szerintem.

(#29820) hito válasza gusthy (#29819) üzenetére


hito
nagyúr

Na egyelőre akkor jól megszívtam vele :( Bár biztos van megoldás, a flashelés nem lehet nagyon más. Az egyetlen gond ami elválaszt a sikertől, hogy nincs recovery-m flash után, így nem tudok HR-et nyomni hogy működjön.

Esetleg a flash toolba nincs valami opció, amivel magától csinál HR-et flashelés után közvetlenül?

[ Szerkesztve ]

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#29821) Misi1980 válasza DroiDMester (#29784) üzenetére


Misi1980
senior tag

Köszi Mester a segítséget!Most töltöm le a romodat remélem hogy minden rendben lesz a telepítésnél. :)

(#29822) #93966848 válasza DroiDMester (#29792) üzenetére


#93966848
törölt tag

Kérlek segíts rajtam :)
Felraktam egy lockscreen notis progit, de zavaró a zárolt kijelzőn a felirat (szolgáltató, töltés, stb)
Ezt hogyan tudnám eltüntetni? :R

(#29823) Maxtreme válasza #93966848 (#29822) üzenetére


Maxtreme
addikt

g2 exposed.

(#29824) kopi73 válasza DroiDMester (#29637) üzenetére


kopi73
tag

Szia.

Nagyon örülök hogy ilyen jól sikerült a romod :) szuper minden benne !
Egyetlen dolog nem működik benne a három betűs navit nem tudom elindítani dalvik alatt próbáltam de csak fekete kijelző fogad.Telepítéskor teljes formázás volt ahogy írtad ,OTG-röl telepítettem a romod.
Ha esetleg valakinek megy, megírná milyen verziószámúval indul el?

Köszönöm a válaszokat és a segítséget.

(#29825) Motaba78


Motaba78
őstag

Sziasztok

Olyan kerdesem lenne, hogy bekapcsolt adatforgalom mellett bongeszesnel a telo hatulja a gomboknal mindenkinek meleg? Ez nekem eleg furi, hogy ennyire melegszik.
A harom napba benne vagyok ha esetleg ez problema lenne.
Gyari telenoros 4.4.2 rendszer.

Elore is koszi a valaszokat.

(#29826) gusthy válasza hito (#29820) üzenetére


gusthy
veterán

adb - vel nem tudsz belépni rá? Mert akkor ott egy reboot recovery parancs segíthet.

(#29827) hito válasza gusthy (#29826) üzenetére


hito
nagyúr

Nem tudom hogy kell :B

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#29828) gusthy válasza hito (#29827) üzenetére


gusthy
veterán

A megfelelő drivereket felrakod a telefonra, aztán kerítesz egy adb.exe-t, például bármelyik recovery telepítő csomagban van. Aztán parancssorból elindítod, az

adb shell

parancs segítségével.

Ha működik, akkor ott reboot recovery parancsot adod ki.

[ Szerkesztve ]

(#29829) Darth_Revan válasza Motaba78 (#29825) üzenetére


Darth_Revan
veterán

3G eléggé felmelegíti nekem is a hátulját.

(#29830) hito válasza gusthy (#29828) üzenetére


hito
nagyúr

Köszi, hazajövök este megpróbálom!

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#29831) gusthy válasza hito (#29830) üzenetére


gusthy
veterán

Ha kell segítség, írj pm-et.

(#29832) hito válasza gusthy (#29831) üzenetére


hito
nagyúr

:R

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#29833) rayoliviero válasza DroiDMester (#29812) üzenetére


rayoliviero
veterán

Köszönöm szépen.

(#29834) Fapuma77624 válasza Fapuma77624 (#29789) üzenetére


Fapuma77624
tag

Egy kis helpet kérnék mielőtt nekiindulok. Adott gyári 20b eur es erre engedném rá a CloudFlex 2.1-et. Majd azért vissza is kellene tennem a gyárit. Lehet vmi gubanc?Ha visszatettem akkor ugyanugy ota-n kapom majd a frissitéseket?

(#29835) DroiDMester válasza rayoliviero (#29833) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Majd azért írd meg a fejleményeket hogy mire jutottál vele! Vagy hogy segített e valamit! :K

-----------------------------------
Fapuma77624 : ha KDZ -vel vissza térsz gyári romra és nem mókolod Root meg Custom Recovery -vel akkor majd ha jön OTA -n frissítés minden gond nélkül menni fog! :K

[ Szerkesztve ]

(#29836) rayoliviero válasza DroiDMester (#29812) üzenetére


rayoliviero
veterán

Feltettem, de így kevés volt, ugyanúgy elfelejti újraindításnál az LTE-t, csak 3G van.

Lehet odexet is kell másolni a system/app mappába, nemcsak az lteconfigs apk-t: [link] XDA-ról pedig törölték a fájlt, így nincs lteconfigs.odexem.

[ Szerkesztve ]

(#29837) Fapuma77624 válasza DroiDMester (#29835) üzenetére


Fapuma77624
tag

Köszönöm a segítséget de az a legnagyobb bajom h nem is tudom h lefutna e a KDZ frissités hiba nélkül.Mindent úgy csináltam ahogy a leírásban van na de h működik is,azt nem tudom. Ki kéne probalnom. ..

(#29838) DroiDMester válasza rayoliviero (#29836) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Amit küldtem az DEODEX -elt verzió volt, tehát nem kell mellé odex

De itt a STOCK D802.esé de ez meg valószínű nem lesz jó a FleX romra! :N

Próba-Cseresznye kárt nem csinálsz vele(majd törlöd a system ből ha semmit nem használ), egyébként már említettem hogy kevés az lte konfig, mert nem az végett nem jegyzi meg!
Sajnos nem ennyire 1szerű a történet! :DD Amúgy ez elég gyakori probléma Cloudy ROM oknál a sok egyéb mással egyetembe! Jók lennének azok a ROM -ok de az összesbe van olyan bug ami miatt minden napi használatra ALKALMATLANOK!

[ Szerkesztve ]

(#29839) rayoliviero válasza DroiDMester (#29838) üzenetére


rayoliviero
veterán

Akkor hagyom inkább, mert annyira nem értek hozzá, azt hittem viszonylag egyszerűen rá tudom bírni, hogy megjegyezze. :D A CloudyFlex 2.0-ban még megjegyezte. :W

[ Szerkesztve ]

(#29840) Darth_Revan válasza DroiDMester (#29838) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Hali
Esetleg nincs a V2 ROM-odból egy tiszta, natúr változat, amiben nincsenek beépített appok és widgetek a legalapvetőbb gyáriakon kívül? :B Nekem csak a full screen miatt kéne és az általad kedvelt appok+gombokhoz használt dizájn nem igazán jön be nekem :)

Mondjuk újra kell így is rakni a telefont, mert sajnos nem látja a jelenlegi V2 ROM-oddal a SIM kártyámat :(

(#29841) DroiDMester válasza Darth_Revan (#29840) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

A gyári ikonok mind vissza állíthatóak ahogyan leírtam a V2 rom HSZ -ében csak felkell tenni a ZIP -et recovery -ből és minden ikon gyári lesz!

a nem kellő progikat meg MINDET eltudod távolítani a Link2SD vagy a Eltávolítás nevezetű progival! Ezután Recovery -ben csinálsz egy Chace&Dalvik WIPE -ot és olyan lesz mindha ott sem lettek volna soha!

a sim ed meg valószínű azért nem látszódik mert nincs IMEI számod! Ez nem tudom mitől lehet mert sokan feltették már a ROM -om és senkinél nem volt ilyen probléma! Lehetséges nem úgy tetted fel ahogyan leírtam!

(#29842) hard74 válasza Darth_Revan (#29840) üzenetére


hard74
senior tag

Ilyen nálam is volt,hogy nem látta a sim-et.Hr kellett neki 2x.

LG K990 Viewty-->LG P920 Optimus 3D-->LG G2-->Lenovo Vibe Z2 Pro-->LG G4(G2)-->O+3-->Huawei Mate 10Pro-->OnePlus 7pro-->OnePlus 8T-->Asus Zenfone 8-->Pixel 7

(#29843) Motaba78 válasza Darth_Revan (#29829) üzenetére


Motaba78
őstag

Koszi ez akkor ilyen.

Nalam csak E vagy H halozatot jelez, mi lehet meg?

(#29844) Darth_Revan válasza hard74 (#29842) üzenetére


Darth_Revan
veterán

1 hard reset tényleg megoldotta :K

(#29845) gusthy


gusthy
veterán

Sose fogom megérteni, hogy mi ez a mizéria az ART - tal. A minimalista kínai rockchip tabletemre kijött a 4.4.2, felraktam, átkapcsoltam, működik.

[ Szerkesztve ]

(#29846) voncci


voncci
aktív tag

DroiDMester sajnos nálam sem indul el az én megyek navi :( van erre esetleg valamint megoldás, mert amúgy nagyon, nagyon jó kis rom és nem akarnám lecserélni, de nekem a navi nagyon fontos!

(#29847) vadászcsiga válasza gusthy (#29845) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Lehet hogy a G3 már azzal jön ki. Merész feltételezés az hogy ezért nem rakják bele G2-be? Patikamérlegen kiszámolt taktika

(#29848) Misi1980 válasza DroiDMester (#29841) üzenetére


Misi1980
senior tag

Szia!A romodban található ikonok nagyon tetszenek(wifi,hálózat,aku).Van olyan zipped amit ha stock romra telepítek akkor nekem is ilyen lesz?

(#29849) Azharel válasza vadászcsiga (#29847) üzenetére


Azharel
aktív tag

Azért az elég nagy pofátlanság lenne, hisz a koreai változatban már december óta válaszható az ART.

[ Szerkesztve ]

(#29850) adamz91 válasza DroiDMester (#29841) üzenetére


adamz91
tag

Tud valaki hasznalhato ios7 statusbar iconokat ami flashelhető zip-kent?
ilyenre gondolok- csak ez nekem nem működik. Fel flaheli a zipet es ugyanolyan minden.
Droid jo lett nagyon a v2 romod. Stabil, jobb aksiido,Csak igy tovabb! :DD

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.