Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#29451) Illusion1010 válasza jilian (#29446) üzenetére


Illusion1010
senior tag

4.18 az utolsó kiadás belőle.

[link]

(#29452) fery02 válasza Danny365 (#29429) üzenetére


fery02
addikt

Köszi szépen!
Gravitybox lehet jó lesz nekem, viszont valahol olyat olvastam, hogy csak fizikai gombokkal lehet előhozni nála a navbar-t. Ha ez blődség és meg tudnád ezt cáfolni nekem, akkor jó is lesz majd ez nekem és nem is lesz több kérdésem a témában. :R

(#29453) Danny365 válasza fery02 (#29452) üzenetére


Danny365
őstag

Meg tudom cáfolni, nálam normálisan működött, nem kellett semmiféle gombot nyomkodni. :)

(#29454) firemanus82


firemanus82
senior tag

Végre a Real Racing 3 is teljes képernyős lett 😃😃

LG Optimus Black => LG Optimus 4X HD => LG G2 32Gb => LG G5 Titan => Samsung S8 => Huawei P20 Pro => Huawei P30 Pro => Huawei P40 Pro => Honor Magic 4 Pro=> A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél. John C. Maxwell

(#29455) Misi1980


Misi1980
senior tag

Sziasztok!Rootolni szeretném a telefont a ioroort25-el gyári K.K alatt.A letöltött ioroot25 kicsomagolása után nincs a mappában olyan hogy rooot.bat fájl.Csak simás root nevü windows kötegfájl van gondolom azt kell rendszergazdaként elindítani.Hogy kell csatlakoztatni a telefon a PC-hez töltés módban?Mert ha így csatlakoztatom és elindítom a root fájlt renszergazdaként csatlakoztatom a telot töltés módban és nyomok egy entert nem történik semmi.Nincs recovery sem és felugró ablak sem.Az USB hibakeresés be van kapcsolva.Mi lehet a baj?

(#29456) f(x)=exp(x) válasza Misi1980 (#29455) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

A drivert telepítetted? Amúgy van olyan benne hogy root.bat. :)

(#29457) hkari


hkari
őstag

Tudtok ajánlani olyan progit Carbon romhoz, ami hasonló a gyári romban lévő csendes módhoz? Az lenne a lényeg, hogy páran néma módba is tudjanak hívni este.

[ Szerkesztve ]

(#29458) Misi1980 válasza f(x)=exp(x) (#29456) üzenetére


Misi1980
senior tag

A drivert telepítettem de most az elöbb töröltem és újra telepitettem.Én nem találok root.bat fájlt.Ennyire vaksi lennék? :F

(#29459) Meggyi001 válasza Misi1980 (#29458) üzenetére

Vagy szedd le máshonnan...

https://gamergep.hu/

(#29460) kacsa7 válasza Misi1980 (#29458) üzenetére


kacsa7
őstag

A root kötegfájl az a root.bat, csak úgy van beállítva az oprendszered, hogy nem mutatja azokat a fájl kiterjesztéseket, amiről tudja hogy micsoda... Én is azzal rootoltam és az 1. hsz-ben lévő leírás alapján és nem volt semmi problémám. Tökéletesen megy.

(#29461) hito


hito
nagyúr

Szerintetek fel lehet tenni koreai G2-re európai romot, vagy megfekszik tőle? Eddig nem sikerült működésre bírnom a 3G-t, mert olyan rom van rajta, aminek a szervizmenüjében nem szerepel a GSM/3G/LTE mód. Olyan van, hogy csak LTE, vagy csak WCDMA, vagy GSM/GPRS. Illetve van számomra érthetetlen kismillió beállítás (RRC version, service domain, EF File edit (ezen belül SMSP, EST, UST, FPLMN, ACCOLCACMmax és még ezer dolog), HSDPA category, GCF test, ISR settings, CA setting, LTE 3GPP rel.ver, AMR_WB settings és még egy csomó dolog amit nem említettem). A megoldás lehet, hogy ott van valamelyik opció alatt, de nekem ez kínaiul van.

Illetve ha csak modemet frissítenék valami európaira, az működhetne?

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#29462) Misi1980 válasza kacsa7 (#29460) üzenetére


Misi1980
senior tag

Megvan a root.bat fájl.Total commanderrel megtaláltam és így sem megy a root.Elindítom a leírás alapján de semmi.

(#29463) DroiDMester válasza Misi1980 (#29458) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

a telefont tedd MTP Módba és remélem a fejlesztői beállításoknál bekapcsoltad az USB hibakeresést, valamint mikor elindítod a root folyamatot a telefon legyen feloldott állapotban a főképernyőn, mert engedélyt fog kérni az ADB hozzáféréshez a PC felől! :K

[ Szerkesztve ]

(#29464) Misi1980 válasza DroiDMester (#29463) üzenetére


Misi1980
senior tag

Renben megpróbálom így!Köszi a segítséget!

Megpróbáltam de semmi.Az USB hibakeresés bekapcsolva,driver telepítve,MTP módba csatlakoztatom miután elinditom a root fájlt renszergazdaként majd egy enter és semmit nem csinál.

[ Szerkesztve ]

(#29465) negroo válasza hito (#29461) üzenetére


negroo
aktív tag

Már írták nem lehet bekapcsolni arra a LTE. Olvas vissza

(#29466) hito válasza negroo (#29465) üzenetére


hito
nagyúr

Nem kell LTE, 3G kell, olvass vissza! ;) A vodánál egyébként sincs LTE, "csak" 3.5G (igaz, abból a legyorsabb).

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#29467) negroo válasza hito (#29466) üzenetére


negroo
aktív tag

Nem tudom, akkor kalapács véső maradt.:) Nekem ninics koreai G2 őm szervíz menüt se tudom,.:)

(#29468) negroo


negroo
aktív tag

high temperature property off ez micsoda? mert bekapcsoltam ám.:)

(#29469) Misi1980


Misi1980
senior tag

A PC Suite nem zavarhat be a rootolásba?Telepitve van a gépen.

(#29470) f(x)=exp(x) válasza Misi1980 (#29464) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

Milyen operációs rendszered van? Ezt a módszert megpróbáltad?

Csak sikerült beszúrnom végre. :D

[ Szerkesztve ]

(#29471) hito


hito
nagyúr

Csak rádiót hogy kell frissíteni, felrakni? Illetve teljes szoftver downgrade működik a készüléken, vagy a downgrade itt is problémás, mint Samsung-nál és Motorola-nál?

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#29472) Misi1980 válasza f(x)=exp(x) (#29470) üzenetére


Misi1980
senior tag

Sikerült megcsinálnom.A csatlakoztattam a PC-hez atelefonz és utánna ki-be kapcsolgattam az USB hibakeresést és utánna indítottam a el a root fájlt és akkor már jó volt minden.Köszi a segítséget!

[ Szerkesztve ]

(#29473) jilian


jilian
addikt

Mi a különbség az AOSP és az AOKP között?

(#29474) Maxtreme válasza jilian (#29437) üzenetére


Maxtreme
addikt

Miért nem teszel fel valami launchert? :)

(#29475) jilian válasza Maxtreme (#29474) üzenetére


jilian
addikt

Erre nem is gondoltam.... :U (de már késő)

(#29476) Danny365 válasza jilian (#29473) üzenetére


Danny365
őstag

Az AOKP is AOSP alapú, csak ehhez még további feature-ök lettek hozzá adva, igy végülis többre képes, mint az eredeti FW.

(#29477) morphin


morphin
tag

Egy olyan bagatell kérdésem lenne, hogy ha felrakok főzött romot, TWRP és társai meg root akkor jelen állás szerint vissza lehet állítani "0 percesre" a telefont ha valami gariztatni való lenne?? Simán KDZ-vel vissza egy régi ROM vagy azért ennél bonyolultabb?
Párom S3 telójához párosítottam a BT headsetet és amikor hívott vele szépen működött a kütyü. Úgyhogy ennek a stock KK-nak (20B,20C) mennie kell...

(#29478) Maxtreme válasza jilian (#29475) üzenetére


Maxtreme
addikt

:)
Ha legközelebb iylen "perverzióid" lesznek, ajánlanám pl a nova-t. Én is azt használom, kicsi, gyors sokat tud.
Ha nagyon csilivili kell akkor Next launcher 3D, ha pedig szeretsz sokat szöszölni a dolgokkal, és 120%-ason testreszabni az ui-t, akkor ssLauncher. (utóbbit nagyon sokáig használtam, szerintem mai napig az egyik legjobb)

[ Szerkesztve ]

(#29479) Danny365 válasza morphin (#29477) üzenetére


Danny365
őstag

Igen, felteszel egy bármilyen ROM-ot .kdz-vel, nyomsz egy factory resetet, aztán olyan lesz, mintha csak most hoztad volna ki a boltból. :)

(#29480) schferenc77


schferenc77
aktív tag

sziasztok!

Frissítettem (OTA) a 4.4-re, tök jó, meg szép, de azóta időről odőre (naponta kb. 3-4x) előjön egy üzenet, hogy a voice mate leállt, nyomj egy ok-t. Ha direktben elindítom a voice mate progit, akkor is leáll egy idő után (anélkül, hogy működne). Egyrészt az érdekel, hogyan lehet megszüntetni, de inkább az, hogy hogyan lehet egyes előre telepített és folyton futó progikat leállítani. Kb. mint a TiB-nak a jegelés funkciója. TiB nincs fent, kérdés, lehet-e máshogyan, vagy az a legmegfelelőbb? Rootolva nincs, nem is szeretném.

(#29481) Danny365


Danny365
őstag

Csak hogy ma se maradjuk kamera-vita nélkül. :P
G2 vs S5 kamera.

(#29482) hito válasza Danny365 (#29481) üzenetére


hito
nagyúr

Szerintem ezen nincs mit vitázni, egyértelmű G2 fölény.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#29483) morphin válasza hito (#29482) üzenetére


morphin
tag

Tényleg elég r@tyi lett a GS5 kamerája...majd csak kendácsolnak valamit szoftveresen.
Ami nekem jelenleg hiányzik a G2-ből az a minimális vízállóság meg a bővíthetőség...alternatíva híján persze nem cserélem le semmire. (nem tetszik jelenleg egyik sem a piacon...főleg ilyen árakon)

(#29484) jooker82 válasza Danny365 (#29481) üzenetére


jooker82
nagyúr

te csináltad a képeket? amúgy azt hittem jobb képeket lő az s5.. :(

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#29485) f(x)=exp(x) válasza Danny365 (#29481) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

A droidos képnél nagyon sz@rramaty az S5-é. :(

(#29486) Azharel


Azharel
aktív tag

Vannak ott g2 vs sgs4 képek is [link] Oszt akko' zúmoljatok rá me az esnégy akko' is jobb ! :C

[ Szerkesztve ]

(#29487) f(x)=exp(x) válasza Azharel (#29486) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

:C
Bár 2 képnél jobb az S4. :K

(#29488) xxxyyyzzz111 válasza Danny365 (#29481) üzenetére


xxxyyyzzz111
tag

Érdekes, de a G2-nél közelebbről lenne fotózva a tárgy?! :F

(#29489) RAYBOMB válasza hito (#29461) üzenetére


RAYBOMB
tag

Sziasztok! Felraktam CloudyPro 2.0 ra jishnu camera apkt...es azota nincs camera icon sehol. Valami megoldás?

(#29490) hito válasza xxxyyyzzz111 (#29488) üzenetére


hito
nagyúr

Más a látószöge az objektívnek, ezért van ez az eltérés.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#29491) negroo válasza Azharel (#29486) üzenetére


negroo
aktív tag

Első képig jutottam el, mert s4 nél már szemes bogarak repkedtek azt elszörnyedtem és G2 néztem tovább. Most akkor nekem rossza a szemcsim.:)

(#29492) kacsa7 válasza RAYBOMB (#29489) üzenetére


kacsa7
őstag

Rakd fel előbb a 3.3-at és arra a 3.4et. Úgy lesz. Azért remélem előtte lementetted vele a gyárit, h vissza tudd állítani ha kell.

(#29493) gusthy válasza negroo (#29465) üzenetére


gusthy
veterán

Sima GSM megy?

(#29494) Quqesz válasza hito (#29482) üzenetére


Quqesz
nagyúr

+1
Szinte minden képen jobb...ennyi...

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#29495) gusthy válasza hito (#29466) üzenetére


gusthy
veterán

Mármint tőled akartam kérdezni, hogy sima GSM megy-e?

(#29496) hito válasza gusthy (#29495) üzenetére


hito
nagyúr

Igen, GPRS is. Csak a 3G nem akar összejönni. De tutti, hogy csak beállítás, vagy szoftver kérdése a dolog. Minden ötletet szívesen fogadok! :)

[ Szerkesztve ]

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#29497) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Felrakta már valaki ezt a külföldi vodás v20b-t? Tényleg benne van minden amit head1shot ír?

[ Szerkesztve ]

(#29498) qqq


qqq
tag

Sziasztok! LG O2x tulajként el akartam felejteni az LG-t, de hát itt van a G2... :)
Kérdésem: nekem szükséges, hogy 3-4 GB adatom folyamatosan elérhető legyen (ráadásul ez lassan hízik is). Ezt külső kártyán tartom most. Ha felpakolnám ezeket egy majdani G2-re, alig marad 4-5 GB-m. Ha valamelyik tárhelyzabáló játékomat - vagy akár kettőt - fel szeretném tenni, mennyire "szívom meg" ?

Köszi

(#29499) ShadowRazor


ShadowRazor
csendes tag

Felraktam a CloudyPro II 2.0-t. Meg vagyok vele eddig elégedve. De van egy olyan kérdésem hogy hogyan lehetne megváltoztatni/lejjebb venni az alap hangerőt -> visszarakni biztonságosra. (Nem a hangerőgombokra gondolok hanem a Volume MOD-ra)

(#29500) Azharel válasza vadászcsiga (#29497) üzenetére


Azharel
aktív tag

Engem nagyon hajt a kíváncsiság, de semmi kedvem újra beállítani a telefont illetve a bloatware-ket törölni.
xda-s komment [link] [link]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.