Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22251) pestibenji válasza Illusion1010 (#22233) üzenetére


pestibenji
senior tag

(#22241) DroiDMester, illetve kedves támogatója (#22243) balazs.b9311:

Bírom amikor valaki ilyen "okos", de azért hülyeséget beszél :B

"Az első hozzászólás hibátlan." ;
"1, USER ERROR! (nem értelmezi vagy nem látja mit olvas) 2, A gépe(PC/Laptop) vagy épp rajta az OP -rendszer SZAR!"

Droidmester úgy látom te nem látod vagy értelmezed amit olvasol :B
Vagy kérlek mutasd meg nekem, hogy az összefoglalóban a gyári visszaállításon belül hol írja, hogy telepíteni kell a B2CAppSetup.exe-t. Köszönöm, várom a válaszod előre is!
De inkább arra várok, hogy elnézést kérj, hogy sok embert lehülyéztél és a gépüket leszaroztad, és elismerd, hogy hát ez bizony kimaradt az első hsz-ből.

[ Szerkesztve ]

(#22252) Danny365


Danny365
őstag

Az xda-t olvasva tényleg az LG valamit kezdett a frissitő cuccával és nem lehet kdz-vel visszamenni. Az fasza lesz, ha tényleg ittragadok a G Pro 2 ROMon.

(#22253) pestibenji válasza Danny365 (#22252) üzenetére


pestibenji
senior tag

A G Pro 2 rom fórumában nagyon sokan vissza tudtak menni kdz-re, mert elrontották az első frissítést. Vagy mire gondolsz?

(#22254) fanthomee válasza DroiDMester (#22241) üzenetére


fanthomee
tag

Ha heti egy-két ember siránkozik, akkor azt már lehet hogy komolyan kell venni. Amúgy két gépen (win7 32 és 64 bit) is próbáltam, több usb portban is. Addig amíg a nyelv stb. ablaknak meg nem kéne jelenni, addig semmi gondom, de aztán az Lg program jön be, és sehova sem jutok. Kerestem itt a fórumon, volt aki ugyanígy járt, de sajnos választ ő sem kapott.

(#22255) Danny365 válasza pestibenji (#22253) üzenetére


Danny365
őstag

Hát akkor próbáljanak visszamenni most. Én is kb 2 napja tettem újra, szóval nekem is meglepő.
Olvasd el az uccsó 1-2 oldalt.

(#22256) DroiDMester válasza pestibenji (#22251) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Ne személyeskedjünk........ én sem konkrétan rólad írtam amit írtam! :)

egyébként aki neki vág egy ilyen KDZ -s telepítésnek, annak gondolom van annyi esze hogy feleslegesen minek kéne letöltenie egy B2CAppSetup.exe -fájlt, aminek ráadásul a nevében benne van hogy SETUP!
Tehát már a nevében is benne van hogy telepíteni kell, de ha van egy kis gógyija az illetőnek magától is rájön hogy ezt vajon minek kellett letölteni ha semmire nem kell! :C

(#22257) Robyka


Robyka
aktív tag

Hali,

Lenne 2 kérdésem.

1, Ha root-olom a telefont ugrik itt is a gari úgy mint a note 3-nál?

2, 32GB-osat néztem arra csak bolti garancia van?

(#22258) fanthomee válasza DroiDMester (#22256) üzenetére


fanthomee
tag

Olvasd már el amit írtam légyszi! Telepítettem a programot, de attól még nem megy a frissítés!!

(#22259) Azharel


Azharel
aktív tag

Valóban nem jó a kdz, már nekem sem megy, xda-n is panaszkodnak. Állítólag az LG változtatott valamit, és ellenőrzi a szoftvert a telefonon.

(#22260) apaszka válasza Robyka (#22257) üzenetére


apaszka
veterán

Miért ugorna?
Ez nem samu! Nincs Knox! :K

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#22261) kacsa7 válasza gusthy (#22174) üzenetére


kacsa7
őstag

@Bubukain: részben igazad van a hiba megjelölésével kapcsolatban, de ha a szervizes nem találja a hibát, akkor meg ne üljenek rajta 22 napot. Nem feltétlenül az az 1 ember, akihez kerül hogy megjavítsa, hanem szervezetileg van gond. Itt nyilván a szolgáltatással van óriási probléma. Ez megint kicsit magyaros, hogy nem az én problémám, így lesz@rom. Kit érdekel mikor kapja vissza.

Úgy gondolom, hogy egy prémium terméknek szánt telefonnál, ami az árában is megmutatkozik, ehhez tartozó szolgáltatásnak kellene párosulnia. Nyilván ha költök 150eFt-ot bármire, akkor el is várom, hogy ott bizony patent legyen minden és ha valami gondom van, akkor aztán fényesre nyaldossák a fenekemet. Érdekes módon ez pl. a Samsungnál működik. Bejelented a hibát, 48 órán belül kijönnek házhoz és megcsinálják. Gyakorlatilag alaplaptól kezdve a kijelzőn át mindent hoznak. Ha ennek ellenére mégsem sikerül megjavítani, akkor hoznak 1 csere készüléket, de ugyanolyat ám! És amíg meg nem javítják, addig azt használhatod. Na ez szolgáltatás. Főnökömnek a múlt héten kellett javítani az S4-ét (felpúposodott a 4 hónapos akksi, az is 1 szint...) és még azt is megkérdezték, milyen színű, olyan csere telefont hozott a szervizes, ha mégsem az lenne a gond.
Az LG próbál a prémium kategóriába feltörni, de amíg a termék mellé ilyen szolgáltatás párosul, nem fognak jönni az igazán komoly eredmények...

(#22262) Robyka válasza apaszka (#22260) üzenetére


Robyka
aktív tag

Azt hittem itt is van valami védelem, de nincs, akkor királyság van. :K

(#22263) gusthy válasza Azharel (#22259) üzenetére


gusthy
veterán

Hát nem tudom, nekem megy, épp az imént használtam.

Előtte valóban nem ment vagy húsz percig, szerintem hálózatice volt valami.

(#22264) pestibenji válasza DroiDMester (#22256) üzenetére


pestibenji
senior tag

Ez rendben van, számomra is egyértelmű volt, hogy telepíteni kell majd valamikor. De itt azon van a hangsúly, hogy valamikor.
Követtem a pontokat, gondoltam majd ha telepíteni kell úgyis írja. Mert ugyanúgy ahogy például egy romot ha felraksz recovery-ből és patchelni kell vagy a supersu-t flashelni még, ott se mindegy, hogy milyen sorrendben rakod fel ezeket, jogosan gondoltam, hogy itt se mindegy, hogy milyen sorrendben telepítgetek, tehát nem tettem magamtól.

[ Szerkesztve ]

(#22265) dns86


dns86
tag

Ha valaki megtenné, hogy egy pillre útbaigazít:
http://lg-phone-firmware.com/index.php?id_mod=36
Ha innen leszedem a Hungary Open részből a 10E-t, az jó nekem? Illetve ugyanez lenne a kérdésem a T-sre is.
A telefon amire raknám: LG G2 T-mobile, jelenleg 10A, E helyett szeretném feltolni a 10E-t az összefoglaló szerint.

Apple iPhone 14 Pro Max, Apple Watch S7, iPad 2022, Macbook Air, iMac, Apple TV 4K

(#22266) Azharel válasza gusthy (#22263) üzenetére


Azharel
aktív tag

Érdekes, most már nekem is megy rendesen.

(#22267) premete válasza dns86 (#22265) üzenetére


premete
veterán

Jó rá. Letöltöd az összefoglalóból a 3 fájlt, telepíted őket, csinálsz a telefonon egy hard resetet, elindítod dowload módban, flashtoolból az UptestFx-et indítod, a letöltött kdz-t betallózod, 3gqct-ot és diag-ot választod, normal web upgrade-re nyomsz, nyelvet választasz, majd start és hagyod lefutni 100%-ig. Ha feláll/ha nem a rendszer, nyomsz megint egy factory resetet és kész.

[ Szerkesztve ]

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#22268) dns86 válasza premete (#22267) üzenetére


dns86
tag

Tehát rátehetem 16Gb-re való, nem lesz tégla belőle, ha az összefoglaló szerint felrakom?

Apple iPhone 14 Pro Max, Apple Watch S7, iPad 2022, Macbook Air, iMac, Apple TV 4K

(#22269) gusthy válasza dns86 (#22268) üzenetére


gusthy
veterán

Két dologra kell figyelni :
- a telefon típusa, ez esetben D802
- 32 gigás készülékre ne rakj 16 gigáshoz való KDZ-t

(#22270) Danny365 válasza Azharel (#22266) üzenetére


Danny365
őstag

Hmm, és te milyen ROM-ról mentél vissza 4.2.2-re?

(#22271) Azharel válasza Danny365 (#22270) üzenetére


Azharel
aktív tag

10f-et flasheltem újra csak próbaképpen :DD

(#22272) gyuri2008


gyuri2008
veterán

Üdvözlet
A telenoros g2 független?
Gondolok én a nexus 5-re mert az független.

(#22273) jilian


jilian
addikt

Akinek a G Pro Rom -on lévő kamera volt az 'etalon...annak ajánlom Jishnu's Camera modd-ját!! :K
És ennél egyszerűbben már nem is lehetne telepíteni.
Csak root kell, semmi recovery, semmi másolás.
Ime az APK, innen már minden adott.

szerk.:
Csak KK-ra!

[ Szerkesztve ]

(#22274) Lecs@


Lecs@
addikt

Na de jól besz@ptam ! Csináltam egy wipét TWRP - ben, 100 % hogy NEM jelöltem be az internal storage wipét, de törlődött. Null file van az SD karimon, nan backup, Rom zip minden törlődött. Reboot nincs, mivel wipe system is volt Rom telepítés előtt. Nexuson ezt nem volt gond megoldani nexus tool kit - el PC - ről egy egyszerű restore, vagy szintén Tool kit - en keresztül egy szűz FW letöltése, flashelése usb - n keresztül.val
G2 - nél mi a teendő ? Recoverym van, download módom van. Kikapcsolni ki tudom, tölt is. Tehát veszély nincs, hogy akku nullra szívja magát. Ötletek ?
Most kikapcsoltam, mert fontosabb dolgom van. Ha valaki tudja, megköszönöm, akkor nem kell kigúgliznom .. :R

[ Szerkesztve ]

512 GB

(#22275) Gaberking válasza Lecs@ (#22274) üzenetére


Gaberking
senior tag

Összefoglalóban, a Telefon gyári rendszerének visszaállítása, újrahúzása -nál leírtakat csináld meg!

(#22276) Lecs@ válasza Gaberking (#22275) üzenetére


Lecs@
addikt

Az szerintem nem fog menni, mert nincs usb csatlakozás a PC és teló között, hisz nem kapcsol be. ( szerintem nincs ) Kb félóra, és gépnél vagyok. Persze ez lesz az első, amit meg fogok próbálni, hisz elvileg kikapcsolt teló kell.

[ Szerkesztve ]

512 GB

(#22277) Gaberking válasza Lecs@ (#22276) üzenetére


Gaberking
senior tag

Download mód kell hozzá, azt írtad, hogy az van. Akkor nem lesz gond, nyugi!

(#22278) DroiDMester válasza Lecs@ (#22276) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Azt írtad van download módod akkor pedig mennie kell a KDZ telepítésnek! :K

amíg a recovery partíciót nem törlöd addig van esélyed! :K

Véletlenül nem az új 2.7.0.0 -es TWRP -t tetted fel? mert az egyből (fél)Téglát csinál a telóból!

Vagy esetleg még lehet próbálkozni ADB SIDELOAD -al! :K

(#22279) rayoliviero válasza DroiDMester (#22278) üzenetére


rayoliviero
veterán

Recovery partíció? Ez hol van a telón? :F :R Hogy lehet használni, ha baj van?

(#22280) Danny365


Danny365
őstag

Én bizony sehogy se tudok downgradelni 4.2.2-re. Jó ez a G Pro 2 ROM, de azért... :F

(#22281) Lecs@ válasza Gaberking (#22277) üzenetére


Lecs@
addikt

Nem vagyok berezelve, csak még nem vagyok gépnél :D

(#22278) DroiDMester Lehet a rossz verza TWRP szivat...Amúgy download van. ADB - vel hogy próbáljam majd ? ( leírás valahol ? )

[ Szerkesztve ]

512 GB

(#22282) resch13 válasza sefan67 (#22146) üzenetére


resch13
tag

Reszemrol a telefon netjet osztom meg es azt hasznalja a laptop. Bar meg csak most epitik itt ki az LTE-t, de szerintem fogom tudni ertekelni...

INFINITYzz! Nem tudom, hogy a telenornal hogy van, de az enyemben sincs LTE menupont, illetoen valasztasi lehetoseg (szolgaltatos). Amikor rakerdeztem a szolgaltatonal, hogy miert, azt a valaszt kaptam, hogy mivel ahol elek, nincs meg LTE lefedettseg, igy olyan szoftvert kapok, ami nem tartalmazza. Amikor elkeszulnek vele, fogom kapni a frissitest. Persze ez annyibol szivas, hogy ha elutazok olyan helyre, ahol van LTE, nem fogom tudni kihasznalni.
Mondjuk egyaltalan nem ertem, miert jo nekik ez, de mindegy. HSDPA-n is egesz elviselheto a sebesseg. :)

(#22283) DroiDMester válasza rayoliviero (#22279) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Hát maga a recovery.img amit felteszel/lecserélsz ez épp úgy külön partición van ahogy pl: a Boot(kernel), System, vagy a Chace, vagy éppen a Data

Összesen 11.+1(internal Storage) Particióra van osztva a G2 nek a 16.Gigás Flash memóriája! :DD

***********************************************************************************
Lecs@: itt egy kis infó az ADB Sideload ról

de már régi leírás és nem teljesen így működik! :O

nem kell semmit letöltened ha megvan bármelyik TWRP ami nem zip es telepítő tehát win alól megy egy BAT fájl futtatással akkor más nem kell hozzá!

De itt van mondjuk a TWRP 2.6.3.4

kicsoimagolod és beljebb lépsz egy szinttel ahol az adb.exe van ott nyitsz egy parancs sort a gépen, a telón pedig elindítod TWRP -nél az adb sideload -ot majd adb.exe sideload és ide a feltenni kívánt zip elérési helye!

PL: C:\recovery_twrp\adb.exe sideload C:\D802_v20A_Open.zip

[ Szerkesztve ]

(#22284) orwi


orwi
tag

Sziasztok Tudtok a Clean Masteren kívül más takarító appot??

(#22285) sefan67 válasza resch13 (#22282) üzenetére


sefan67
aktív tag

"igy olyan szoftvert kapok, ami nem tartalmazza"

Ez hülyeség. csak kitalálták hogy lerázzanak... Gondolod hogy egy budapesti és vidéki telefon között van különbség? :D

(#22286) trobi28 válasza resch13 (#22282) üzenetére


trobi28
addikt

Ekkora baromságot már rég hallottam!!!Ezek szerint a te lakhelyedre külön szoftvert csináltak???Gondolom aki mondta maga is elhitte,ez kész :)

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#22287) pestibenji válasza jilian (#22273) üzenetére


pestibenji
senior tag

Én még JB-n próbáltam ezt a kamera modot, de ott elég sz*r volt... Folyamatosan sávozódott a kép, minden 10. alkalommal nem reagált az elsütőgombra. Egyből fel is raktam helyére az xdabebb félét, bár az se tetszett jobban, mint a gyári. (az is bugos volt, az a 9 focus négyzet nem pontosan középen volt hanem kb 1 centit jobbra LOL)

[ Szerkesztve ]

(#22288) jdirteen válasza resch13 (#22282) üzenetére


jdirteen
tag

WTF?WTF?WTF? AZT A BÜDÖS MOCSKOS ÉLETBE :D Ez a duma a pofátlanság és a lerázós dumák legeslegje :D Ezen 15 perce röhögök. Ne haragudj nem rajtad hanem a szolgáltatón :D

(#22289) Miksa64


Miksa64
tag

Hali Pestiek!

Nálatok sincs T-s térerő.
(VIII. ker.)

[ Szerkesztve ]

ASUS TUF-AX6000, RT-AC86U; Xiaomi 12T Pro; DS118.

(#22290) sefan67 válasza Miksa64 (#22289) üzenetére


sefan67
aktív tag

Hehe, jó hogy mondod :D Edge, 1-2 csík! mi a fukk?

(#22291) sefan67


sefan67
aktív tag

Nincs 3G... érdekes XIII ker.
GSM/LTE van

..... visszajött

[ Szerkesztve ]

(#22292) Tybike81


Tybike81
őstag

Most akkor megy a kdz telepités vagy nem. Ha nem megy, akkor a rootot hogy lehet majd eltűntetni? Szombaton még tudtam használni, mikor fél téglát csináltam a G2-ből.

Samsung Galaxy S24 Ultra 512gb, SGW4 Classic 46mm

(#22293) Danny365 válasza Tybike81 (#22292) üzenetére


Danny365
őstag

Nekem nem megy. Lehet, hogyha ugyanazt a szoftvert akarod feltenni, működik, de hogy én nem tudok visszamenni 4.2.2-re, az k#rvaélet.

(#22294) Lecs@ válasza Tybike81 (#22292) üzenetére


Lecs@
addikt

SU beállítások, teljes Unroot. Így sem tudod eltüntetni?

512 GB

(#22295) premete válasza DroiDMester (#22278) üzenetére


premete
veterán

Na akkor az enyém már tégla:
Leszedtem a g pro 2 romot, kdz-vel feltettem a 10e-t, rootoltam, felment a twrp 2.7.0.0, azzal feltettem a Cloudyflex 1.4-et, utána meg a KK gyári zipet és Supersut szintén a twrp 2.7.0.0-val. :)

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#22296) szabyka95 válasza premete (#22295) üzenetére


szabyka95
őstag

szepen irja hogy Philz recovery ajanlott, mert a twrp vel bajok vannak

(#22297) Lecs@ válasza premete (#22295) üzenetére


Lecs@
addikt

Ugye nem lett tégla ? Nem mosolyognál :)

[ Szerkesztve ]

512 GB

(#22298) premete válasza Lecs@ (#22297) üzenetére


premete
veterán

Nem hát, most raktam fel rá saját készítésű indító és leállító animációkat ilyent:

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#22299) bazsika89 válasza Miksa64 (#22289) üzenetére


bazsika89
tag

Tárgytalan már. 20:54 még mindig tele, semmi változás

Most már több mint egy hete használom, a német vodás 4.4-et. Eddig semmi hiba nem jött elő, aksi idő kielégítő, igaz biztonság kedvéért minden nap adok neki egy full töltést mert napközben sokat használom. Nagyon nem akarom belakni, mert várom az opent, de sokakkal ellentétben, nekem bevált a KK. "kopp kopp kopp"

[ Szerkesztve ]

Nokia 5800 -> Galaxy Spica -> iPhone 3G -> iPhone 4S -> Samsung S3 -> LG G2 -> Nokia Lumia 930 -> Lumia 950 + Lenovo MiiX 2 10,1 -> Honor8 -> Mate 9

(#22300) Miksa64 válasza bazsika89 (#22299) üzenetére


Miksa64
tag

Közbe-közbe erőlködik, de most sincs semmi!

ASUS TUF-AX6000, RT-AC86U; Xiaomi 12T Pro; DS118.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.