Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22601) Mike81 válasza phain (#22565) üzenetére


Mike81
senior tag

Én is így vagyok vele. Sokáig úgy voltam az LG-vel hogy maradjon a tv gyártásnál. De mikor eljött a telefon váltás ideje, és hozzá teszem, hogy előtte S2-öt használtam és S4-re hajtottam. De azért előtte megnyomkodtam ezt a gyönyörűséget is, és utána nem volt kérdés hogy melyiket vegyem. :DD

Nem bántam meg.

(#22602) szala86 válasza toto0569 (#22599) üzenetére


szala86
aktív tag

Az a baj, Hogy én nem tudok más megoldást mondani, csak azt ahogy nekem működött. A fenti leírásom(ez) fog bekerülni az összefoglalóba is mert azt próbáltam, és az működött. Eddig sem írtam olyat az összefoglalóba, amit nem próbáltam és nem működött.

(#22603) k5.20 válasza rayoliviero (#22597) üzenetére


k5.20
senior tag

Amit linkeltem, az egy custom-recovery telepítő, mely tartalmazza is az elérhetőeket.
Tehát a G2 minden fajtájára tud mindenféle recovery-t telepíteni.

Készüléknek root-oltnak kell lennie.
USB-Debugging aktiválva.
Felcsatlakoztatva "Töltés" üzemmódban.

Fájlt letöltöd, kibontod.
RunMe - t indítod és válaszolsz a kérdésekre.

Szerintem rém egyszerű.

(#22604) rayoliviero válasza k5.20 (#22603) üzenetére


rayoliviero
veterán

Megcsináltam, de valami daemon hiba van és nem tudta telepíteni a Philz recoveryt.

Úgy tudom telepíteni, hogy kimásolom a mappából a Philz recovery img fájlt, rá a telóra, amit Flashify-al feltelepítek? Most twrp van a telón, de azt így elvileg felül kell írnia a Philz-el.

[ Szerkesztve ]

(#22605) Azharel válasza szala86 (#22602) üzenetére


Azharel
aktív tag

2 módszer között az a különbség ugye hogy a vbs file megcsinál kb mindent, míg a másiknál neked kell manuálisan. vbs scriptet én pl nem tudtam futtatni admin jogokkal (win8.1) ezért nem is működött a hosts átírása, manuálisan csináltam meg. ha meg már van fent lg update app akkor a programdatából kikell törölni és bemásolni amit letöltöttünk és ennyi. mind2 módszer jó, csak gondok lesznek belőle mert nem mindenkinek fog lefutni a vbs, aki meg manuálisan akarja majd átírni az nembiztos hogy tudfogja hogy előtte kell a wordpadot adminba indítani vagy kimásolni és máshol módosítani.

[ Szerkesztve ]

(#22606) k5.20 válasza rayoliviero (#22604) üzenetére


k5.20
senior tag

Akkor próbáld meg, hogy szoftver-módban csatlakoztatod a készüléket.
Nem kell semmit, sehova másolni, hagyd őket ott a kibontott mappában, ahogyan vannak.
Szerintem felül fogja írni a Philz a TWRP-t.

[ Szerkesztve ]

(#22607) szala86 válasza Azharel (#22605) üzenetére


szala86
aktív tag

Igen a baj az az operációs rendszerrel lesz, mert a win 8 nem tudja rendesen futtatni a vbs szkriptet, míg a win 7 igen. De majd belinkelem a leírást mielőtt bekerül. És majd várom rá a megjegyzéseket, javításokat, kiegészítéseket.

[ Szerkesztve ]

(#22608) Lecs@ válasza rayoliviero (#22604) üzenetére


Lecs@
addikt

Én ezzel tettem fel a Philz Recoveryt, és amikor megállt a Flash folyamat, átváltottam töltés módról MTP re a csatlakozást, és végig is futott .

[ Szerkesztve ]

512 GB

(#22609) szala86


szala86
aktív tag

Ha TWRP-nk van fent, akkor az alól fel lehet tenni így is: VIDEÓ
És itt a fájl is hozzá: Philz Touch

[ Szerkesztve ]

(#22610) rayoliviero válasza k5.20 (#22606) üzenetére


rayoliviero
veterán

Mert fent a Philz, feltettem simán Flashify-al. Működik is.

Már csak a V3-at kell felrakni.

ROM install előtt a wipe-ot hogy kell Philz alatt csinálni?

Mert itt máshogy van, mitn twrp-ben. Data, system, dalvik, cache: ilyet nem látok egy helyen.

(#22611) gusthy


gusthy
veterán

A Pro G2 rommal kapcsolatban ami a 4G-t illeti, amikor felraktam twrp-ről, akkor minden szép volt, csak nem ment a 4G.
Ezekután KDZ, és immár Philz recoveryvel telepítés, és már el is indult az LTE.

[ Szerkesztve ]

(#22612) Lecs@ válasza rayoliviero (#22610) üzenetére


Lecs@
addikt

Az advancedben megtalálod a dalvikot pl.

512 GB

(#22613) rayoliviero válasza Lecs@ (#22612) üzenetére


rayoliviero
veterán

Nem azt kellválasztani, hogy clean to install a new rom? És az törli gondolom a Data, system, dalvik, cache-t is. Nem?

[ Szerkesztve ]

(#22614) resch13 válasza resch13 (#22282) üzenetére


resch13
tag

Sziasztok!

A kapott hozzaszolasok utan azert kicsit beparaztam, hogy mi van, ha tenyleg atvernek, stb, ugyhogy felvettem a kapcsolatot az LG-vel.
A valaszuk a nem letezo LTE-mre: (Felkovereztem a legfontosabbat. :D)

Hi Roland,

Thank you for your email regarding your G2,

I have had a read through your email and I am sorry that you are having issues with your mobile and 4G. I can advise you that the Three has informed us that 4G compatibility in your region will come with the upgrade of KitKat later this month. If you have any questions about that please let us know.

I hope my email has answered your query and assisted you today, I would really appreciate your feedback! Please help us to improve our customer service by completing the short survey after this email.

Thank you in advance!

Kind regards
Nick
LG Electronics UK Help desk

(#22615) gusthy válasza resch13 (#22614) üzenetére


gusthy
veterán

Hátööö.
Akkor viszont a Three kérte, hogy ne legyen benne, ezzel az LG nem sok mindent tud csinálni.
Így jártál.
Marad az open ROM.

(#22616) Lecs@ válasza rayoliviero (#22613) üzenetére


Lecs@
addikt

Én is így gondoltam, de azt kihagytam, mert nem voltam biztos benne. Így mindenen végigmentem. :B

[ Szerkesztve ]

512 GB

(#22617) apaszka válasza Lecs@ (#22612) üzenetére


apaszka
veterán

Ez már ismerős nekem a CWM hez szokott szememnek!

És erre a telóra is jobb mint a TWRP?

Kicsit le vagyok maradva,de már flashelem is rá a TWRP re mert sokkal jobban szerettem!

Nekem jobban bejön,és azt a felhasználói felületet már nagyon régóta használom/használtam. Ez a csicsás nekem nem jön be,és csak az itteni csapat ajánlása miatt azt használtam! :R

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#22618) f.lorand


f.lorand
senior tag

Sziasztok!

A leírás szerint szeretnék 10E-t frissíteni egy keleti készüléken. Az "upgrade start" gomb megnyomása után nem ugrik fel a következő ablak, hanem megnyitja az LG Mobile Support Tool szoftvert és azt mondja, hogy a telefonra már telepítették a szoftver legfrissebb verzióját.

Nem értem. Miért nem enged tovább?

köszi!

Asztrofotográfia és légi fényképek - https://fenyeslorand.hu

(#22619) rayoliviero válasza Lecs@ (#22616) üzenetére


rayoliviero
veterán

Elvileg fent a V3, most tölti be. Csináltam egy mentést előtte Heliummal a programjaimról. ezt vissza tehetem erre a rendszerre? Mert az a mentés egy másik ROM alatt készült.

(#22620) Lecs@ válasza apaszka (#22617) üzenetére


Lecs@
addikt

TWRP Jobban ajánlják igen. Többeknek komplett factory resetet csinált pl ( nekem is ) systemet is törölve úgy, hogy nem választottam opcióként. Eredmény egy szép bootlop teljesen üres belső sd - vel :D Ez nem azt jelenti, hogy sz@r, de én nem szeretném ezt még egyszer. Ezért raktam fel a Philzet.

(#22619) Gazsi00 én nem tenném vissza. Max az appokat esetleg. Én Titaniumot használok, de nem ajánlott pl 4.2.2 visszapakolás 4.4.2 - re .

[ Szerkesztve ]

512 GB

(#22621) apaszka válasza Lecs@ (#22620) üzenetére


apaszka
veterán

Fasza! :W

Szerk!

Értem! Tehát a kedvenc a jobb!

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#22622) Lecs@ válasza apaszka (#22621) üzenetére


Lecs@
addikt

Szerkesztettem . Olvasd el még egyszer. Philz az ajánlottabb. :K

512 GB

(#22623) rayoliviero válasza Lecs@ (#22620) üzenetére


rayoliviero
veterán

Ok.

Újraindítottam a telót és nem talál hálózatot. Adatot sem enegdi ki-be kapcsolni felül. A mobilhálózatok beállítás átlátszó lett, nem engedi ott sem állítani. :F

Azt írja, hogy szolgáltatás letiltva, pin kódot sem kért betöltéskor.

[ Szerkesztve ]

(#22624) szala86


szala86
aktív tag

Csak az új TWRP, a 2.7.0.0 a hibás. Az elötte lévő verziók hibátlanul működnek és sokkal stabilabbak mint a CWM-ek. Persze ezt a Philz CWM-et nem ismerem. Ez lehet, hogy már jobb mint a TWRP vagy legalább olyan jó.

[ Szerkesztve ]

(#22625) JoeCockBill


JoeCockBill
senior tag

Az a helyzet állt elő hogy vissza kell vinnem t-be a telót, leesett kemény 1 méterről és terminátorra tört (az előlapon a fehér rész alatt kilátszik a nyák). Szerencsére lusta voltam lemondani a biztosítást, így "csak" 20ba fog fájni. látom pont megszívtam ezzel a KDZ-s dologgal. Spiderio 10F alapú romról akarom visszatenni a t-s 10a-t, így is kell bűvészkedni a KDZ-s cuccal vagy csak 4.4ről 4.2re váltásnál?

új lemezünk: https://wmmd.lnk.to/BMB_RegiVagas

(#22626) dave182


dave182
senior tag

Hali, van itt valaki aki htc one-ról váltott g2-re?
Ha igen néhány szóban leírná a tapasztalatait?
Köszönöm

(#22627) Lecs@ válasza JoeCockBill (#22625) üzenetére


Lecs@
addikt

Elvileg csak a downgrade nem megy 4.4.2 - ről. De erősítsen meg valaki azért engem.

512 GB

(#22628) resch13 válasza gusthy (#22615) üzenetére


resch13
tag

A KitKat-ban mar benne lesz nekem is, ugyhogy nem gaz, de a lenyeg, hogy ebben a honapban. Igen, tudom, hogy mar jo ideje irjak itt tobben, de megiscsak jo olvasni egy LG-s leveleben. :)

(#22629) apaszka válasza szala86 (#22624) üzenetére


apaszka
veterán

Én mióta G2 tulaj vagyok ,óckodom a twrp használattól.
Csináltam egy csomó mentést,de nagyrészt nem jók! de azt mondom nem 100% os egyik sem.
Lehet,hogy én vagyok balf@sz,nem tudom.

Mikor megvettem a telót azonnal ment a ROOT,és a twrp. > persze mentés a gyári fasza rendszerről.
Aztán kipróbáltam a felx ROM ot.
Nem jött be,és vissza akartam rakni a mentést! Hát nem jött be mert be sem bootolt a teló vele!

Na szép mondom.
Ment a kdz .

Aztán készítettem több fázisról mentést! Hangtuning / kameratuning... előtt után!
Ezekből 2 maradt meg,mert a többi hulladék.
Sajna ezek a mentések sem 100%osak,mint kiderült,
Pár napja ez új Flex ROMot felraktam. Nekem nem jött be. :W

Vissza raktam a mentésemet,de random fagy a teló ! Ma 2x úgy megfagyott,hogy öröm volt nézni. Az időjárást néztem volna meg,se semmi! Lehetett tartani a bekapcs gombot ,jó sokáig.

Aztán a flip tokom felraktam melóba ,hogy kicsit azt is használjam. Lecsuktam,és vége. Megint ...

Így nem igazán merek semmit kipróbálni,várom az új gyári ROMot,a kitkat-ot. aztán meglássuk.

Az előző telóimnál,nem volt soha ilyen,hogy egy mentés szar volt. CWM-el vissza ment,és mint tükörmentéshez híven tökéletes volt ! :W

Én ebben bízom !

Szerk:

Ha elakadtam, a fiamtól kértem segítséget. Android programozásból írta a diplomáját kitűnőre! Így valszeg jól csináltam a mentéseket,amik használhatatlanok lettek nagyrészt,mint kiderült! :W

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#22630) tsuckware


tsuckware
tag

Sziasztok!

Ezt a downgrade dolgot meg lehet csinálni win 8.1 alól is? Mert nekem sehogy sem sikerül. Már minden lehetőséget megpróbáltam. Szétb..sz az ideg... :)

(#22631) Lecs@ válasza apaszka (#22629) üzenetére


Lecs@
addikt

CM11 , Mahdi, SlimKat Weekly 4.4.2 :)
Léptem is vissza AOSP - ra :K

[ Szerkesztve ]

512 GB

(#22632) toto0569 válasza tsuckware (#22630) üzenetére


toto0569
addikt

head1shot-t kérdezd...szerintem neki az van.

(#22633) tsuckware válasza toto0569 (#22632) üzenetére


tsuckware
tag

Rendben, köszi...

(#22634) f.lorand


f.lorand
senior tag

Sziasztok!

A leírás szerint szeretnék 10E-t frissíteni egy keleti készüléken. Az "upgrade start" gomb megnyomása után nem ugrik fel a következő ablak, hanem megnyitja az LG Mobile Support Tool szoftvert és azt mondja, hogy a telefonra már telepítették a szoftver legfrissebb verzióját.
Nem értem. Miért nem enged tovább?

köszi!

Asztrofotográfia és légi fényképek - https://fenyeslorand.hu

(#22635) Azharel válasza f.lorand (#22634) üzenetére


Azharel
aktív tag

ez a módszer nem működik tovább, hamarosan frissítik az összefoglaló hozzászólást, addig itt egy link hogy most mit kell csinálni. [link]

(#22636) f.lorand válasza Azharel (#22635) üzenetére


f.lorand
senior tag

Köszönöm szépen

Asztrofotográfia és légi fényképek - https://fenyeslorand.hu

(#22637) DroiDMester válasza apaszka (#22629) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Melyik KERNELT használod? mert a régebbi 2.5-2.8 közöttiekkel nálam is voltak ilyen random fagyások meg anomániák viszont most a Friss 2.9 -el ezek mind MEGSZŰNTEK! :K

MÁS:

Nekem pont fordított volt a helyzet én is CWM recovery -t használtam világ életembe(Samu, HTC, ZTE) telóimon!

Mikor megvettem a Októberbe a G2 .öt még ezt a G2 fórumot nem is láttam hogy van/létezik, és semmi infóm nem volt a G2 -ről így csípőből a CWM recovery -t tettem fel!(az akkori leg frissebbet ami létezett G2 re)

Sajnos nem jó választás volt, mert elkezdtem romokat felpróbálni de vissza akartam tenni az előzőleg lementett (még gyári v10A T -s) romot, mire a cwm recovery mikor rányomok hogy restore szépen elkezd pofázni hogy hibás/sérült a mentés pedig nem volt az mert CRC az helyes volt az összes file -nál, magyarán már a lementést is hibásan csinálta meg!

Ekkor kezdtem el nézelődni hogy mi lehet a gond és hamar rátaláltam XDA -n, hogy a G2 höz a TWRP ajánlott! :K

Feltettem az akkor szintén leg frissebb(2.6.3.2) verziót abból is a módosított OTG képest és azzal már soha nem volt gond se mentésnél sem vissza állításnál és természetesen custom rom telepítésnél sem!

Nekem is fura volt 4.év CWM használat után a TWRP de most meg már a CWM lenne fura úgy meg szerettem a TWRP -t :K

Amúgy rájöttem mi a gond az új 2.7.0.0. TWRP -vel akkor van gond vele, ha előzőleg már volt fent egy korábbi 2.6.x.x verzió, és ahoz volt feltéve egyedi téma(ui.zip) a 2.7 es verzióban ugyanis módosult a WIPE résznél a sorrend így a 2.6.x.x. hez készült témák NEM KOMPATIBILISEK a 2.7.0.0 -el mivel a réginél a második sorban volt a chace most ott a system van és ez okozza a gondot, mert a jónép rányom a dalvik/cache WIPE -ra és közben a komplett system -et wipe -olja! :W

[ Szerkesztve ]

(#22638) apaszka válasza DroiDMester (#22637) üzenetére


apaszka
veterán

Huhh

Megint megfagyott a telóm. Második indításra indult csak el.

Szóval valamit csinálom kell hamar, mert ez így nem jó.
Én nem skineztem a twrp-t.
Viszont fura így egy mentés. Valami nem ok.

Ha most csinálok egy case/dalvik-ot nehogy, és csak több újra indítás, sok imádkozás után indul el.

Ez nem jó.
Ide vissza térni is hülyeség. Tehát egy rendes rendszert kell felraknom hamarosan.

Szerk.

Látod az lehet. Mindjárt frissítem is. Köszi, erre nem gondoltam, én hülye! 2.6 van fenn.
Az új vacakolt.

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#22639) zack válasza mumk1 (#22575) üzenetére


zack
nagyúr

data/data/com.google.android.music/files/music ;)

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#22640) DroiDMester válasza apaszka (#22638) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Hibátlanul működik a 2.7.0.0. TWRP is, ha nem témázod akkor nincs gond!
De hozzá való témával hibátlan, már nálam is a 2.7.0.0. van meg a hozzá való BLACK téma! :)

Jó lett ez az új twrp már a dátumot sem cseszi el mentésnél(és lehet a file manager részénél egy szép pofás custom managert betenni), és alapból működik az OTG mivel én mindent oda mentek és onnét telepítek, ez nekem alap feltétel hogy tudja a recovery

Egyedül amit hiányolok hogy nem lehet állítani a lcd fényerejét, ahogy a 2.6.3.4 -nél, mert ott levettem 35-40.% -ra és úgy faintos volt Most meg full 100% on égeti a szemem!
De remélem hamar lesz ebből a verzióból is egy módosított példány! :D

Én is fel tettem 1 hete a 4.4.2 est, de sajna nekem XPOSED nélkül a G2 egy fél telfon csak, hiába van root de semmi tweak progi nem megy, mert amiket használok mindhez kell az Xposed framework ami ugye sajnos még 4.4 -re nincs! :O

így kénytelen voltam vissza térni a STOCK v10F -re alaposan kigyomlálva, meg a friss 2.9 es kernel el most nagyon baba lett a cuccos! :K

a 2.8.at végleg leis szedték az oldalról is, a 2.5.-2.8 közöttiekkel meg minddel volt valami gond!
De így 2.nap használat után úgy látom ez a 2.9 es nagyon jó lett, azóta semmi fagyás vagy anománia nem volt! a lényeg ha feltetted akkor STweak ben az utolsó fülön nyomjál egy dafault -ot és restart! ezután már lehet belőni a neked megfelelőre! :K

[ Szerkesztve ]

(#22641) mumk1 válasza zack (#22639) üzenetére


mumk1
addikt

És tényleg. :) :R

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#22642) JoeCockBill válasza f.lorand (#22634) üzenetére


JoeCockBill
senior tag

Nekem ez alapján sikerült

új lemezünk: https://wmmd.lnk.to/BMB_RegiVagas

(#22643) Azharel válasza JoeCockBill (#22642) üzenetére


Azharel
aktív tag

valóban, véletlenül rosszat linkeltem, sorry

(#22644) tibee77


tibee77
őstag

Ha a stock fw-t frissitem majd a kitkat-re (hivatalosra amikor majd kijön), akkor a dorimanx kernel be fog zavarni?
Szerk.: Hülye vagyok, mert root is van az meg semmifelekeppen nem jo hivatalos frissitesnel.

[ Szerkesztve ]

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#22645) jaffa 2843


jaffa 2843
Ármester

Van rá mód, hogy videofelvétel közben autófokuszt vagy tap-to-focus -t lehessen használni? Sajna elég random a focus video közben. :F

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#22646) Xmodule


Xmodule
őstag

Olyan kérdésem lenne, hogy ha böngészöben weboldalakon be vannak ágyazva videok akkor azokat megnyitja teljes képernyöben ugy hogy tekerni is lehessen benne? Flash videokra gonodolok. Olyasmire mint pl iPhone 5 nék is van.

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#22647) DroiDMester válasza Xmodule (#22646) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Ha olyan böngészőt használsz ami támogatja a FLASH -t, és feltelepíted a legfrissebb flash plugint akkor megy a dolog! :K

(#22648) apaszka válasza DroiDMester (#22640) üzenetére


apaszka
veterán

[link] Természetesen meg volt mindkettő, mielőtt olvastam hsz-odat.

Szavaidat megfogadom mindig.

Köszönöm!

Remélem kihúzom ezzel a belakott rendszerrel, míg rendben lesz a 4.4.2.

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#22649) Bilux válasza Xmodule (#22646) üzenetére


Bilux
veterán

Bökj rá a telejes képernyőre mint számítógépen és tudod tekerni...

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#22650) Misi1980 válasza rayoliviero (#22623) üzenetére


Misi1980
senior tag

Az imei számod rendben van nem változott meg?Ha megváltozott szerintem produkálhat a telefon ilyen hálozati hibákat.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.