Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22101) Maxtreme válasza wyzard (#22099) üzenetére


Maxtreme
addikt

mivel ennél a telefonnál a hard reset mindent megold ( :DDD ) esetleg egy próbát megérhet. :K
Gondolom próbáltál több fajta lejátszót is.

(#22102) INFINITYzz válasza k5.20 (#22100) üzenetére


INFINITYzz
tag

Nem talalok LTE opciot :O

(#22103) icecave


icecave
nagyúr

Megkérdezem már azoktól, akik a gyári e-mail klienst használják: Nem lehet beállítani (ha több e-mail címed van), hogy a összeset mutassa egyszerre? Mert mikor megnyitom, az alapértelmezett e-mail bejövő leveleit mutatja, és fent kell kiválasztani, hogy az összest mutassa. Azt szeretném, hogy megnyitáskor az összes bejövőt mutassa, de nem találtam a beállítást az app-ban. K-9-et leszedtem, az tudja, de nekem elég volna a gyári is (ott meg aaz a baj,hogy nem lehet bállítani,hogy 1-1 üzenetet véglegesen töröljön egyből, mert mindig a lomtárba rakja sajnos, így a végleges törléshez kell futni mégegy kört).

(#22104) gusthy válasza wyzard (#22097) üzenetére


gusthy
veterán

Valakinek egyszer volt itt ilyenje, Carbon rommal. Talán Gazsi00-nak.

(#22105) k5.20 válasza INFINITYzz (#22102) üzenetére


k5.20
senior tag

Beállítások / Internetmegosztás és hálózatok / Mobilhálózatok / hálózat típus - No itt találod.

(#22106) wyzard válasza Maxtreme (#22101) üzenetére


wyzard
tag

Próbáltam, mindenhol jelen van a probléma. Reset is volt már, eddig az sem oldotta meg.

Gusthy: köszönöm, megpróbálom visszakeresni (igaz már próbálkoztam eddig is).

(#22107) barbiegirl


barbiegirl
csendes tag

Köszi mindenkinek a segítséget.Igazából nekem is jobban tetszik a G2.Remélem,miután megvettem,nem lesznek idegesítő gondjai,pl.fagyás,térerő eldobálás,egyéb dolgok....fehérben nagyon szép :K

(#22108) Sterilzona


Sterilzona
senior tag

[link]
Pöpec lenne G2 höz is :)

(#22109) Maxtreme válasza barbiegirl (#22107) üzenetére


Maxtreme
addikt

Eldobálás ugyan nincs, de sok embernél előfordul olyan hogy hullámzik a térerősség jelszintje, köztük pl nálam is.
De eddig még nem volt zavaró telefonálás közben.

[ Szerkesztve ]

(#22110) barbiegirl


barbiegirl
csendes tag

Bocs a duplázásért,de abban tudnátok még segíteni,hogy független vagy függő legyen a telefon?T-s vagyok és félő,hogy a szolgáltató rápakol mindenféle bugyuta,használhatatlan dolgot.A függetlentől azért tartok,hogy nehogy szürke importos ázsiai készülék legyen (ezeket nem mindenki dicséri),de van még egy 3.verzió,miszerint hamarosan utazok el külföldre és ott is meg tudnám venni.Ebben az esetben a garancia kérdéses.Hát nem tudom :U
Maxtreme: ez a jelenlegi telómmal is előfordul

[ Szerkesztve ]

(#22111) Maxtreme válasza Sterilzona (#22108) üzenetére


Maxtreme
addikt

..és min keresztül táplálod meg naftával? :)
Gondolom az adott HTC telefonnál lesz a hátlapon vagy oldalt 2 kis érintkező, ami az aksiról jön le.

(#22112) tomson67 válasza pestibenji (#22053) üzenetére


tomson67
tag

Ezt most hallom először. Mi célt szolgál ez, hogyan kell alkalmazni?

I was trojan...

(#22113) noxon


noxon
őstag

Mikor lesz már root a 4.4.2re??? :(

We live in a simulated world...

(#22114) Maxtreme válasza barbiegirl (#22110) üzenetére


Maxtreme
addikt

Nálam Vodkafonos volt a készülék, és az indítási logon kívül igazából nem lehetett észrevenni rajt a hálózatfüggőséget. Persze van még rajt 1-2 vodás cucc, de ezek nem zavaróak (pl a frissítési központ)
Persze ezeket mind ki lehet irtani.

[ Szerkesztve ]

(#22115) Sragi válasza barbiegirl (#22110) üzenetére


Sragi
őstag

Ha külföldre mész akkor ott vedd meg mindenképpen :K
Mivel olcsóbb is és ha olyan helyen veszed ahol gyári LG garancia papírt kapsz azt itthon is javítják!
T telerakta mindenféle fossal ,de ki lehet gyomlálni szerencsére :)

[ Szerkesztve ]

(#22116) Sterilzona válasza Maxtreme (#22111) üzenetére


Sterilzona
senior tag

Azt nem tudom. De mikor alcatel mutatott először ilyen tokot, már akkor is leesett az állam. Nekem nagyon bejön. :)

(#22117) Maxtreme válasza Sterilzona (#22116) üzenetére


Maxtreme
addikt

Aha egyébként valóban nem rossz.
De nézd... ha vállalkozó szellemű és eléggé elszánt és kitartó vagy, akkor minden megoldható:

:DDD

[ Szerkesztve ]

(#22118) INFINITYzz válasza k5.20 (#22105) üzenetére


INFINITYzz
tag

Gsm/wcdma automatikus
Gsm
Wcdma

Csak ezek vannak

(#22119) barbiegirl válasza Sragi (#22115) üzenetére


barbiegirl
csendes tag

Igen,a T telerakja sajnos minden szeméttel,Maxtreme vodafonja nem.
Ahová megyek,ott sajnos nem olcsóbb és nem lesz benne magyar nyelv.Mondjuk éppenséggel ez nem gond,de akkor is jó lenne bele a magyar.Ezek szerint ha kukutyinból veszek LG gyári garisat,akkor ezt itthon elfogadják.

(#22120) Sragi válasza INFINITYzz (#22118) üzenetére


Sragi
őstag

Kell lennie GSM/WCDMA auto-nak és GSM/WCDMA/LTE auto-nak is.

(#22121) k5.20 válasza INFINITYzz (#22118) üzenetére


k5.20
senior tag

Akkor valószínűleg távol-keleti régiós készüléked van, amiben nem állítottad át az előző romodban a hálózat elérés LTE lehetőségét.

(#22122) INFINITYzz válasza Sragi (#22120) üzenetére


INFINITYzz
tag

Hat pedig nincsen...

Tavol-keleti?
Idaig volt LTE-m

[ Szerkesztve ]

(#22123) CashSider válasza wyzard (#22106) üzenetére


CashSider
csendes tag

Szia! Nekem az összes 4.4.2 ROM-nál előjött ez a hibajelenség... Sajnos akkor nálad is ez lesz a hiba. Csak egy tipp

(#22124) k5.20 válasza INFINITYzz (#22122) üzenetére


k5.20
senior tag

Igen, bizonyos távol-keleti és ázsiai régiósokon nem lehetett állítani az LTE-t (egyszerűen a szoftverbe nem tették bele a lehetőséget), csak rom-cserével jött elő, illetve a készülék belső szervíz-menüjéből lehetett aktiválni.
Így viszont nem tudom, mi van nálad.

(#22125) Maxtreme


Maxtreme
addikt

Most ezzel nem fogok itt sok barátot szerezni, de akkor is leírom :)

Ezért (is) nincs értelme SZERINTEM felpakolni mindenféle mókolt romot a telefonra (és ez igaz szinte bármelyikre)
Egy csomó funkció nem működik, instabil,és a legkülönfélébb hibák jönnek elő a júzereknél.
Emlékszem S3 tulaj anno ismerősöm szinte hétről hétre pakolgatta a romokat, mert egyikben nem ment a rádió, a másik szaggatott, a harmadik belefagyott a fényképezésbe stb. :)

Szerintem egy jól kipucolt gyári androidnál szerintem nincs használhatóbb.

[ Szerkesztve ]

(#22126) INFINITYzz válasza k5.20 (#22124) üzenetére


INFINITYzz
tag

Mi szamit tavol-keletinek? Telenoros telefonom van, Telenorbol hoztam el.
Hidden menuben sem birom atallitani LTE onlyra

Maxtreme

Szerintem lehet romokat tesztelgetni, max visszamesz gyarira :DD

[ Szerkesztve ]

(#22127) Sragi válasza barbiegirl (#22119) üzenetére


Sragi
őstag

Ha hivatalos akkor ,igen elfogadják!

(#22128) bbalika81


bbalika81
aktív tag

Sziasztok,

Kis segítséget kérnék.

V10F-et szeretném flashelni (teljesen gyári minden).
Leírás alapján csinálok mindent, majd amikor a "normal web upgrade" katt, felugrik Lg mobile support tool, ami kiírja, hogy a telőn a legfrissebb szoft és itt megáll az élet.

Két hónapja, erről a gépről ezekkel a programokkal már telepítettem V10A-ról V10E-re, akkor is leírás alapján és ment minden. Már újra letöltöttem mindent, újra telepítettem, újraindítottam a gépet, de nem akar tovább lépni.

Ötlete lenne valakinek??

Köszönöm

(#22129) akooos


akooos
veterán

Felraktam délelőtt én is a G PRO 2 ROM-ot...

Szerintem ez valami fantasztikus! Jobb videót csinál mint a GoPro itthon :DD

Nagyon felhasználóbarát, nagyon király a splitview benne, eddig meg sem röccent, pedig 2 és fél órája le sem rakom és közben Playből telepítette az appjaimat.

Nálam nem jelentkezik zenehallgatásnál a susogás, alapzaj, sem a visszhang telefonálásnál.

Most olyan, mintha lenne egy új telefonom :C

(#22130) adrianzen válasza INFINITYzz (#22118) üzenetére


adrianzen
csendes tag

szerintem én is ebben a cipőben járok :O :(( :((

(#22131) INFINITYzz válasza adrianzen (#22130) üzenetére


INFINITYzz
tag

Nem tudom mi lehet, kulonosebben nem zavar, csak erdekel, hogy megis mi lehet vele. :U

(#22132) Lecs@


Lecs@
addikt

CM11 - en vagyok tegnap óta. Eddig nulla gond. Vajsima működés. Akku idő majd kiderül. Az összes kipróbált, felrakott eddigi 4.4.2 közül a legmeggyőzőbb. Kamera is jobb szvsz. Eddig kellemes csalódás !

512 GB

(#22133) wyzard válasza CashSider (#22123) üzenetére


wyzard
tag

Mármint a 4.4.2 ROM, mint olyan a gond szerinted ? Lehet ez hardveres hiba esetleg ? Tényleg nem értem, hogy 4.2-nél nem jelentkezett, KK esetén pedi igen, ugyanaz a hardver ... fura.

(#22134) adrianzen válasza INFINITYzz (#22131) üzenetére


adrianzen
csendes tag

idáig nekem sem tünt föl csak most, hogy írtad

(#22135) wyzard válasza CashSider (#22123) üzenetére


wyzard
tag

Mármint a 4.4.2 ROM, mint olyan a gond szerinted ? Lehet ez hardveres hiba esetleg ? Tényleg nem értem, hogy 4.2-nél nem jelentkezett, KK esetén pedi igen, ugyanaz a hardver stb. ... fura.

Szerk.: Bocsánat, nem tudom hogy sikerült duplikálnom a hozzászólásom.

[ Szerkesztve ]

(#22136) gusthy válasza barbiegirl (#22110) üzenetére


gusthy
veterán

Hát nem tudom, a legbiztonságosabb a szolgáltató, persze az ár is szempont.
A T-s cuccok leszedhetők minden mókolás nélkül (uninstall).
A külföldi beszerzés lehet olcsó, csak a garancia macerás.

[ Szerkesztve ]

(#22137) barbiegirl válasza gusthy (#22136) üzenetére


barbiegirl
csendes tag

Van még 1 kis időm gondolkodni a lehetőségeken.

(#22138) P3Dr0 válasza barbiegirl (#22119) üzenetére


P3Dr0
senior tag

Ha europan kivulre utazol szerintem ne vegyel telefont foleg ne az USA bol mert az LTE (4G) mindenhol mas frekvenciakon uzemel!
Igy vissza hozva europaba a telefont max. csak 3G-sebesseggel tud majd csatlakozni.
En Skandinaviaban lakom itt is mas az LTE frekvencia kiosztasa igy ha MO.-ra megyek ott sincs csak 3G.

(#22139) Looserke válasza P3Dr0 (#22138) üzenetére


Looserke
őstag

hát ez borzasztó... :D

mire nem elég a 3g?

(#22140) Danny365 válasza Looserke (#22139) üzenetére


Danny365
őstag

Ilyen hozzáállással aztán sose fejlődne semmi.

(#22141) Bubukain válasza Looserke (#22139) üzenetére


Bubukain
senior tag

azért elég lassúcska az LTE után

(#22142) Looserke válasza Danny365 (#22140) üzenetére


Looserke
őstag

böngészni tökéletesen elég a HSDPA, semmi különbséget nem vettem észre LTE és a között, mkv filmeket meg valszeg nem mobilneten fogsz leszedni, csak e miatt nem venni telefont szerintem butaság

(#22143) Sragi


Sragi
őstag

Én is beszállnék a vitába. Amíg 3G-s lefedettség sem lesz normálisan mindenhol addig az LTE-t feldughatják maguknak! :U Sőt van hogy 2G sincs rendesen....

(#22144) Looserke válasza Sragi (#22143) üzenetére


Looserke
őstag

erre is ki akartam térni, de már megelőztél... :D

(#22145) barbiegirl válasza P3Dr0 (#22138) üzenetére


barbiegirl
csendes tag

Ausztráliából hoznám.De szerintem kilőve,mert kb.annyiba kerül ott,mint itthon :O
Más: nektek is mindig előfordul,hogy miután megírtam itt a mondanivalómat és ok-t nyomok,akkor újra be kell lépnem?Ezt ma már sokszor eljátszotta.Megőrülök!

(#22146) sefan67 válasza Looserke (#22142) üzenetére


sefan67
aktív tag

Azért van haszna az LTE-nek.
Ha csak 3G van akkor eléggé sokszor akadnak a netes folyamatok.
LTE-n sosincs semmi gond.

(#22147) INFINITYzz válasza barbiegirl (#22145) üzenetére


INFINITYzz
tag

Beikszeltem, hogy ne leptessen ki, szoval nem szokott ilyen elofordulni

(#22148) h3lios


h3lios
addikt

Sziasztok !
Visszatértem közétek, megjött a szervizből a telefonom. Aki nem emlékezne porszem van a kijelző alatt, ezért adtam le. Apró szépséghiba, de mégis ott van. A készüléket 22 nap után kaptam vissza javítás nélkül. Maga a telefon az LG központi szervizben volt, tehát végül mégsem Telemaxhoz került, viszont a töketlen faszfejek így is vissza küldték javítás nélkül. Tehát, aki nem Pesti és nem tudja személyesen bemutatni a hibát az véletlenül se adja le, ahol vásárolta, mert nem fogják megjavítani, hacsak nem szarvashibáról van szó.

Most 10 perc múlva indulok a fogyasztó védelemhez, akikkel már egyeztettem előzetesen, időpontot. Kizárólag új telefont fogadok el, semmi más megoldás nem érdekel.

Ezt követően egy szaftos kis panaszlevelet dobok az LG közösségi oldalára, hogy a kedves vásárlók is lássák, hogy milyen unfair a gyártó. Addig kedvesek, ameddig egyeztetésről van szó, de a szervizük ugyan olyan szar mint az összes többi. Egyszóval a G2 még mindig jó telefon, de az LG-ben csalódtam. Remélem sikerül kiharcolni az új telefont, mert ha nem kénytelen leszek földhöz b.szni, ugyanis biztosításom az van rá. Ha más nincs majd így kicserélik a kijelzőt.

Ui.: Lehet, hogy a Samsung szar telefonokat gyárt, de hogy a szervizük milliárdszor jobb és korrektebb az is biztos.... :U

B-tag: H3lios#2825

(#22149) Sragi válasza sefan67 (#22146) üzenetére


Sragi
őstag

Igen csak éppen olyan gyér az LTE lefedettség...

(#22148) h3lios: Az úgy komoly..Képesek voltak 22 napot ülni rajta? Az sem szabályos ha jól tudom nem? Egyébként lehet jobban jártál volna ha földhöz vágod a gari miatt. :U :B

[ Szerkesztve ]

(#22150) Looserke válasza Sragi (#22149) üzenetére


Looserke
őstag

törekedni kell a 15 napon belüli javításra, nem pedig ragaszkodni hozzá...

szvsz egyébként jobban jártál volna ha személyesen viszed be az LG szervizbe, eddig akinek garis baja volt mindenkinek megoldották úgy emlékszem, volt akinek még aznap

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.