Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22701) vadászcsiga válasza icecave (#22699) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Jó dolog, de sajnos Chrome alatt nem működik. És veszélyes is tud lenni, mert mondjuk ha egy jelszókezelő appbol az ember kimásolja a jelszót, az ott marad a kliptalcan vedtelenul úgyhogy ezzel vigyázni kell.

(#22702) akooos válasza rayoliviero (#22700) üzenetére


akooos
veterán

Ilyet nekem is csinált még régebben a gépem, amikor adb kellett volna meg fastboot. Akkor egyedül annyit tudtam tenni vele, hogy az egész android, adb, fastboot, driverek halmot egy az egyben újra telepítettem. Ma is simán működött szerencsére minden, akár a root, akár az optimus rs tool.

(#22703) vadászcsiga válasza vadászcsiga (#22679) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Hát de kretén vagyok. Miért nem szóltok? Ez amit linkeltem nem is az android appok topikjából való hanem az iOS-ből. Kicsit elkeveredtem a topikok közt. Sorry :B
Na sebaj, Icecave legalább tanultal valami újat :DDD

(#22704) icecave válasza vadászcsiga (#22701) üzenetére


icecave
nagyúr

Kikapcsolni nem lehet? Hogy ne másolja, csak az utolsót? Mert én csak simán másolgattam dolgokat, és ottmarad a kliptálcán...

(#22705) vadászcsiga válasza icecave (#22704) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Nem találtam még rá kapcsolót. Torolni lehet. Hosszan nyomsz az egyik kockára, majd kitörlöd az összeset egyenként.

[ Szerkesztve ]

(#22706) Pob20


Pob20
tag

lehet, hogy butaságot kérdezek...

beszéltek itt sok szoft verzióról 10A-tól 10v-ig. pár napja vettem trémobiléknál és 10a van rajta de sehol nem tudok frissíteni. Azt mondja, hogy friss a szoft. Gyárival meg vagyok elégedve fotó is jó... mivel több a többi rom?

ill. olvastam az üveg "fóliáról" nem túl vastag, a kijelző szélén a lekerekítés miatt nem fog elállni?
Nekem nem sikerült jól felrakni a fóliát és az egyik oldalt nem tapadt le a lekerekítés miatt...
Ha jól értelmezem akkor ez az üveg törne le eséskor és nem a kijelző?

Tokból nikkin vagy gyári (ablakos) vagy van valami jó tipp? (olcsóság nem hátrány de a gyors posta előny)

(#22707) tsuckware


tsuckware
tag

Végre g pro 2 v3 romon vagyok... minden frankó, de a zárolt képernyőn nem tudok változtatni hátteret. Azt hiszem olvastam, hogy másnak is volt ilyen probléma. De van erre megoldás? Köszi előre is...

(#22708) rayoliviero válasza akooos (#22702) üzenetére


rayoliviero
veterán

Három gépen próbáltuk, kettőre a drivereket frissen pakoltuk fel. Mégsem akart a twrp települni, mindig azt a hibaüzenetet kaptuk, hogy adb is not recognized. Pedig parancssorba beírva az adb devices parancsot, azt írta ki, hogy connected. Ennek ellenére mégis dobta az adb is not recognized hibaüzenetet, amikor telepíteni akartuk a Twrp-t. Olyan mintha a twrp telepítő nem találta volna az adb drivereket vagy nem tudom mi lehetett a hiba oka.

(#22709) akooos válasza tsuckware (#22707) üzenetére


akooos
veterán

Igen, én is ebbe a problémába ütköztem, de nem tudtam kiküszöbölni sehogy. Ha a háttérkép galériából szeretnék választani, akkor FC, ha sima képek közül, akkor kiírja, hogy sikerült,de nem változik semmi.
Jobb híján most G Flex zárképernyő van beállítva :)

majd a v4 holnapután javítja ezt ;]

(#22708) Gazsi00: akkor passz, lehet a twrp rosszalkodik valamit :(

[ Szerkesztve ]

(#22710) csababarca


csababarca
őstag

Nincs valakinek eladó gyári fülese? Használat közben egyszer csak elment a balos része,és csak néha jön vissza,ha megnyomom a kábelt,stb...pedig szeretem a gyárit:S

G-m van,de a G2 fülese is jo lenne. Aprón egyet találtam,de az kecskeméti,nekem már holnap kéne,ezért pesti elado jobb lenne.

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#22711) Sragi válasza Xmodule (#22651) üzenetére


Sragi
őstag

Nekem Dolphin browser van fent abban van flash támogatás és jól működik :)

(#22712) Sragi válasza Pob20 (#22706) üzenetére


Sragi
őstag

Na ez egy érdekes dolog,mert volt itt olyan ember akinek T-s és még is tudta frissíteni.
Nekem is T-s 10a van és én sem tudom újabbra,mint te.Viszont én decemberben vettem.
Nem tudom van összefüggés a gyartási idő és e között.

(#22713) trobi28 válasza Lecs@ (#22692) üzenetére


trobi28
addikt

De volt. Nem fogtam még a kezembe olyan Androidos telót amibe ne lett volna.Ha jól sikerül az optimalizáció akkor kevés,alig észrevehető laggok vannak (ilyen a G2), ha nem akkor durván zavaró. Amikor először volt S4 em 4.2.2 rendszerrel akkor használhatatlan volt számomra :( , 4.3 al jobb lett.

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#22714) gusthy válasza trobi28 (#22713) üzenetére


gusthy
veterán

Ej már. Ne flémeljük össze a topicot. Szerintem.

(#22715) trobi28 válasza gusthy (#22714) üzenetére


trobi28
addikt

Nem szeretném, kérdeztek válaszoltam.
Egyébként szükség van arra is hogy aki nem használta a másik készüléket,esetleg tervezi az tudja mire számíthat. :)

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#22716) twon


twon
tag

Hol is van az a menüpont ahol látom mennyit volt a telefon hálózat nélkül?

Nokia 2110-Nokia 6110-Nokia 6210-Nokia 6310-Mio A701-Mio A702-S1-S3-LG G2- G3

(#22717) gusthy válasza trobi28 (#22715) üzenetére


gusthy
veterán

Jó, ez igaz.
Amúgy S4et nem használtam, de ez az akadás dolog annyira esetleges... Sokszor mindenféle rossz minőségű appok miatt van, néha a telefon a hibás... A korábbi s advanceom nem volt egy erőgép, de nem nagyon csinált ilyet. Régen még az iphone 3g-m úgy akadt, mint a rosseb. Az LG optimus black meg egyenesen szánalmas volt.

[ Szerkesztve ]

(#22718) Ahanoiaid87


Ahanoiaid87
csendes tag

Tmobilosok nektek működik a hanghívás? Fél 8 tól nem tudok telefonálni. Átraktam a sim et másikba azon sem kapcsol csak néma csend de 3g van

(#22719) firemanus82 válasza Ahanoiaid87 (#22718) üzenetére


firemanus82
senior tag

Nagyon off:

Korábban meg itt szidták a vodkát hogy milyen gyér, erre a tré több napja tré!👎

LG Optimus Black => LG Optimus 4X HD => LG G2 32Gb => LG G5 Titan => Samsung S8 => Huawei P20 Pro => Huawei P30 Pro => Huawei P40 Pro => Honor Magic 4 Pro=> A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél. John C. Maxwell

(#22720) sefan67 válasza tsuckware (#22707) üzenetére


sefan67
aktív tag

Talán ez segít a lockscreen BUG-on.
[link]

Várom a söröket :DDD

[ Szerkesztve ]

(#22721) Ahanoiaid87 válasza firemanus82 (#22719) üzenetére


Ahanoiaid87
csendes tag

Most jött vissza... rádiót hallgattam és beleröcögött a hálózat hangja. Most jó. De asszonynál nem volt kimaradás...érdekes...

(#22722) sefan67 válasza csababarca (#22710) üzenetére


sefan67
aktív tag

ha szabad kérdezni, miért nem viszed vissza garanciába?
Esetleg lehet eladnám... bár nem szívesen, de úgyse használnám :DDD

[ Szerkesztve ]

(#22723) BloodRay


BloodRay
veterán

Colin McRae rally-t tessék kipróbálni! Az eddigi legjobb autós játék androidra amit próbáltam(Real Racing-ek mellett) és most végre egy fokkal olcsóbb is mint normál esetben. Arra tessék vigyázni, hogy igen melegíti a telefont, ja és törnek rendesen a kocsik... :)

Mellesleg, hogy on-abb is legyek rózsaszín T-s ismerős nekem azt mondta, hogy már náluk van a 4.4-es ROM, csak még nem engedélyezték.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#22724) Bubukain válasza sefan67 (#22720) üzenetére


Bubukain
senior tag

átállítottam a jogokat, a wallpaper png meg is változott arra amit beállítottam, ennek ellenére a lockscreen-en maradt a gyári

(#22725) sefan67 válasza Bubukain (#22724) üzenetére


sefan67
aktív tag

restart, utána állítsd be megint a képet amit szeretnél... hátha.
Ha ez nem megy akkor sajna nem tudok jobb megoldást :(
Nekem ez sikerült régen.

Megnéztem, mondjuk érdekes hogy most nekem is 666 (rwrwrw)

[ Szerkesztve ]

(#22726) Bubukain válasza sefan67 (#22725) üzenetére


Bubukain
senior tag

nem lett jo sajnos

(#22727) Bilux válasza BloodRay (#22723) üzenetére


Bilux
veterán

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#22728) sefan67 válasza Bubukain (#22726) üzenetére


sefan67
aktív tag

:( akkor nemtom sajnos. Olvastam még valami olyat is régen hogy 3rd party launcherrel (Apex talán) oldották meg mert hogy az felülírta a hiba okát, de erről semmit nem tudok szinte.

(#22729) Bilux


Bilux
veterán

Firmware ellenőrző: az XXXXXXXXXXXXXXXX-ek helyére írd az IMEI számodat és megtudod melyik a legfrissebb FW a telefonodra!
Mehetne akár az összefoglalóba is.

Viszont így nekünk (szolgáltatós) sosem fog működni az OTA frissítés, ha LG IMEI alapján szórja a frissítéseket. Mert én többet T-s romot nem akarok látni a telefonon...

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#22730) xxxyyyzzz111


xxxyyyzzz111
tag

Nem a telefonnal van a baj, h. a Viber visszhangzik, meg mintha egy vödörből beszélne az ember, hanem maga a program sz@r! Viber csak üzentre való! Skype hangra jó! Több telefonon használtam a Vibert és mindegyiken sz@r volt!

Szal nem kell rugózni ezen a témán! :))

(#22731) Azharel válasza Bilux (#22729) üzenetére


Azharel
aktív tag

Ebben egyet értünk, t-s rom kell a halálnak. Amint kijön egy open d802 én már flashelem is. Ráadásul biztos vagyok benne hogy a t-s rom kikerülni utolsónak, nem ez lenne az első ilyen húzásuk.

(#22732) Bilux válasza Azharel (#22731) üzenetére


Bilux
veterán

Galaxy S4-nél a 4.3 majd 2 hónapos késéssel adták ki :o :C

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#22733) Yoretto válasza xxxyyyzzz111 (#22730) üzenetére


Yoretto
tag

nekem senki nem panaszkodott egyik telefonom se hogy nem hall rendesen viberen, bar amennyit en hasznalom a vibert az kb szokoevente egyszer, nemsok okot tudok amiert hasznaljam

[ Szerkesztve ]

BlackBerry Passport silver, Iphone 6S 128Gb, Surface pro 3 i7, Apple MacBook Pro, Sony Alpha SLT-A77VQ

(#22734) tsuckware válasza sefan67 (#22728) üzenetére


tsuckware
tag

sajna nem működik...

(#22735) rayoliviero válasza xxxyyyzzz111 (#22730) üzenetére


rayoliviero
veterán

Nem minden telefonon sz@r, némelyiken jobb a hanghívás minősége mint egy GSM hívásé.

Bilux: Hát azon tuti, de még HTC Wildfire S-en is, ami egy olcsó telefon.

[ Szerkesztve ]

(#22736) Bilux válasza xxxyyyzzz111 (#22730) üzenetére


Bilux
veterán

iphone 5s-en jó volt :P

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#22737) Danny365


Danny365
őstag

No, most már nem kell sokat várni custom recovery-re KitKat alatt, legalábbis most már csak a fejlesztőkön múlik a dolog, nem az LG-n. :)

(#22738) k5.20 válasza Danny365 (#22737) üzenetére


k5.20
senior tag

Merthogy?

(#22739) rayoliviero válasza Danny365 (#22737) üzenetére


rayoliviero
veterán

Hogyhogy? :B Mi történt, ami gyorsított a dolgon?

(#22740) Danny365


Danny365
őstag

Az LG feltette a KitKat kernel forráskódot a D802-höz is. Ez gondolom azt is jelenti, hogy most már tényleg jön a 4.4.2. hamarosan (mármint hozzánk is, vagy az open verzió).

(#22741) Bilux válasza Danny365 (#22740) üzenetére


Bilux
veterán

LG-D802(G2)_Android_KK_D802v20a_Kernel

Mondtam én, hogy 20a-t kapunk, csak nem értem, ha lassan 1 hónapja kiadták egyes országokban, mi a rákért várnak ennyit, hogy a többi felhasználó is megkapja!?

[ Szerkesztve ]

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#22742) k5.20 válasza Bilux (#22741) üzenetére


k5.20
senior tag

Ki kell várni a kísérleti nyulak sorsának alakulását... :))

(#22743) Sabika


Sabika
tag

1 kérdés:
Az ami az összefoglalóban vannak témák.
Azt recoveryvel kell telepíteni vagy csak kicsomagolom és apk-t telepítek?

Köszi.

Sabján László

(#22744) szala86 válasza Sabika (#22743) üzenetére


szala86
aktív tag

Csak kicsomagolod és egy fájlkezelővel telepíted az apk-t.

(#22745) rento


rento
őstag

Melyik jobb kamera mod? A xdabbeb vagy a Jishnu's féle? 4.2.2 stockra szeretném felrakni és kipróbálni.

(#22746) Bilux válasza k5.20 (#22742) üzenetére


Bilux
veterán

Ha javítják akkor megértem, de ha ugyanúgy megkapjuk az általuk megkapott FW-t akkor nem értem.
Szolgáltató meg addig ül a dolgon míg nem szégyelli, főleg ha csak egy boot animot meg pár programot kell belerakniuk amit esetleg az új szofthoz kell igazítaniuk.

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#22747) dave_gahan válasza Tsebacsi (#22415) üzenetére


dave_gahan
aktív tag

"Beszéltem a bolttal, csak rendelős, és nem is tudja megígérni, hogy eu-s készülék, mert bolti garis... Ebből mi hátrányom lehet az OTA kiesésén kívül?"

A G2-nél már nem kell félni az ázsiai országkódos készüléktől sem, ugyanis - ellentétben a korábbi 4X HD és Optimus G készülékekkel - nem csak az európai, hanem az ázsiai G2-esek is simán frissülnek OTA-n, ha az adott országra megjelent a friss sw. Az enyém thailandi és vásárlás után egyből frissült v10b-ről v10e-re OTA-n.

Azóta nem is buheráltam kdz-s romokkal a telót, őszintén szólva túlhype-oltnak tartom ezt az LG KitKat verziót - olyan óriási finomságokat nem tartalmaz a v20a, persze ha megérkezik OTA-n, akkor nem állok az útjába. :D

(#22748) Lecs@


Lecs@
addikt

Rom G2 V3 - at ha felrakom, van - e mód ezekre, ha nincs xposed : Navbar kb 30 DPI, értesítési sávról minden eltűntetése, kivéve a powergombok. Ehhez tudom vannak külön zippek is. És utána nézés kérdése, de tuti van tapasztalatotok, így egyszerűbb lenne. Esetleg ha kérhetném linkekkel köszönöm. Mert ha nincs, fel sem rakom.

512 GB

(#22749) szoporiz


szoporiz
tag

Sziasztok!
Valaki használ itt MIUI-t a G2-re? Egyáltalán van ilyen?
Üdv! Zoli

Ha írok légy oly kedves és válaszolj! Van egy negatívom igen: A vásárló szerint nem kellően csomagoltam:/ Tanultam belőle! Korrektség mindenek előtt! Ettől különbözik a sikeresség a nyerészkedéstől!

(#22750) Danny365 válasza szoporiz (#22749) üzenetére


Danny365
őstag

Sajnos nincs.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.