Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22551) Lecs@ válasza xedamen (#22550) üzenetére


Lecs@
addikt

Tegnap jártam így. Köv Backupom megy PC - re is. :K
Melyik KDZ - t toltad fel ? Nekem D80210A van a gépemen OpenEU

Friss PA ( Paranoidandroid ) [link]

[ Szerkesztve ]

512 GB

(#22552) Danny365


Danny365
őstag

Amúgy ha már szerkesztve lesz az összefoglaló, az ioroot10-et is le lehetne cserélni a legújabb verzióra.

(#22553) Bilux


Bilux
veterán

LG Vietnam szerint 03.14. jön a kitekat,mondjuk lehet csak hozzájuk :DDD

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#22554) xedamen válasza Bilux (#22553) üzenetére


xedamen
senior tag

Te ezt ki tudod olvasni? :D

(#22555) Looserke válasza xedamen (#22554) üzenetére


Looserke
őstag

google fordító a barátod :D

(#22556) xedamen válasza Lecs@ (#22551) üzenetére


xedamen
senior tag

Nekem német 10E :D De ez csak játszani kell :D Már fent is van a G Pro 2 V3 :D :C

(#22557) pestibenji válasza xedamen (#22550) üzenetére


pestibenji
senior tag

Kb 1000x le lett írva amúgy, hogy kdz felrakás után ha nem csinálsz fr-t akkor bootloop lesz. Mondjuk azt nem értem, hogy a belső sd-ről nem kellett volna törlődnie az adataidnak :o

(#22558) Bilux válasza xedamen (#22554) üzenetére


Bilux
veterán

"LG Mobile Vietnam: LG G2 sẽ được nâng cấp lên Android Kit Kat vào ngày 14/03 tới đây các bạn nhé."

fordító szerint:

"Vietnam LG LG Mobile G2 lesz frissíthető Android Kit Kat 14/03, hogy mindannyian itt."

:P :C

Egyébként nem tudom miért várjuk ennyire, mikor úgy is a 20a-t kapja mindenki ami már lassan egy hónapja kint van...

[ Szerkesztve ]

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#22559) zack válasza mumk1 (#22509) üzenetére


zack
nagyúr

Köszi! ;)

Ezzel a korlátlan 2k/hó előfizuval bármennyit le tudsz tölteni?

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#22560) Looserke válasza Bilux (#22558) üzenetére


Looserke
őstag

honnan tudod? nem jött még ki egy international open sem csak szolgáltatós

(#22561) Bilux válasza Looserke (#22560) üzenetére


Bilux
veterán

Hát csodálkoznék ha 20B kapnánk... de kiderül majd.

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#22562) k5.20 válasza Danny365 (#22552) üzenetére


k5.20
senior tag

Illetve talán a recovery témát is lehetne egyszerűsíteni ezzel::
[link]

(#22563) szoja válasza Bilux (#22553) üzenetére


szoja
tag

Mármint 2014. márciusában, nem március 14-én.

(#22564) szala86


szala86
aktív tag

Na most én is kérnék egy kis segítséget. Mivel már harmadszor rakom újra a 4.2.2-őt és töbször nem szeretném, hogyan lehet feltenni a g pro 2-ő romot? Illetve milyen recovery? Mert nekem se cwm, se twrp, se philz, semmivel nem sikerült. Ha valaki leírná nekem a menetét, illetve hogy ő hogy csinálta, azt nagyon megköszönném!

Az összefoglaló módosítás már folyamatban, de nem megy olyan gyorsan, mert képekkel is illusztrálni szeretném.

[ Szerkesztve ]

(#22565) phain


phain
tag

Sziasztok!
Tegnap szeretzunk paromnak egy LG G2 t es hihetetlen. En csak amulok. Sose voltam nagy LG parti, de eskuszom gondolkozok h lecserelem az S4 emet. Engem lenyugoz a telefon.

(#22566) h3lios


h3lios
addikt

Sziasztok !
Olyan kérdésem lenne, hogy nálam miért nem megy a képernyő lezáró effekt ?
Bármelyiket választom ki a 3 közül, csak lekapcsol a kijelző. Plusz hajlamos akadni a feloldási animáció is.
Elképzelhető, hogy egy Hard Reset jót tenne neki ? Amikor 10b-ről váltottam 10e-re nem toltam.

B-tag: H3lios#2825

(#22567) szala86 válasza h3lios (#22566) üzenetére


szala86
aktív tag

Hát az könnyen előfordulhat, hogy segítene rajta!

[ Szerkesztve ]

(#22568) mumk1 válasza zack (#22559) üzenetére


mumk1
addikt

Igen, korlátlan, de nekem még 1600ft-ba került. :)

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#22569) P3Dr0


P3Dr0
senior tag

Csinaltam egy teszt videot,hogy is mukodik a kamera video felvetel zajcsokkento kiiktatasaval.(Erossen alfa verzio)
Sajnos a Snapdragon 800-ban van a zajcsokkento algoritmus amit a google enyhen szolva elprogramozott.
Es inkabb az a sajnos,hogy sz@rnak ra mert amugy eleg jo kis zajcsokkento (DTS-HD, Dolby Digital Audio).
Thanks google.......fck u! :)
Mindegy azert nem adom fel es talan xdabbeb is megtalalja az egyszerubb modjat,hogy az Lgcam-ba opcionalisan kapcsolhato legyen a zajcsokkentes ha mar igy ellett szurva.

A video teszt ugyhogy a benne hallhato zorejek direkt kerultek bele es nem orultem meg......egyenlore :DDD

[link]

(#22570) vadászcsiga válasza Bilux (#22558) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Erről van szó. Arra lesz jó hogy a G2 ne süllyedjen el mint a titanik hanem el lehessen mondani hogy megkapta a kitkat-et.
Engem mondjuk nem érdekel mert tökéletesen elvagyok a 4.2-vel, ahogy ezt már mások is megjegyezték. Mármint hogy jó ez a verzió is :)

[ Szerkesztve ]

(#22571) zack válasza mumk1 (#22568) üzenetére


zack
nagyúr

Azt írja nekem, hogy 30 napig ingyenesen kipróbálhatom. De ott csak online zenehallgatásról ír, és rádióról, azért nem aktiváltam...Biztos hogy ezzel is le lehet tölteni?

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#22572) mumk1 válasza zack (#22571) üzenetére


mumk1
addikt

Szerintem a próbaidő alatt is működik a letöltés, legalábbis úgy emlékszem hogy ősszel amikor itthon indult, akkor ment. Egyébként meg semmit nem vesztesz, ha aktiválod, annyi csak, hogy ha nem tetszik, akkor a 30. nap előtt le kell mondani, mert egyébként automatikusan elkezdi vonni a havidíjat a következő hónaptól. Én szeretem használni, relatíve jó a minősége és igen bőséges a választék. ;)

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#22573) gusthy válasza zack (#22571) üzenetére


gusthy
veterán

Le. De csak saját magával tudod lejátszani, mert DRM van rajta. (Illetve olyan egyéb eszközökön, amik ugyanehhez a fiókhoz tartoznak.)

Egyébként magyar zenék is vannak rajta, nem is kevés, ami meglepett.

[ Szerkesztve ]

(#22574) zack válasza gusthy (#22573) üzenetére


zack
nagyúr

Én le tudtam játszani PowerAMP-pal is. ;) Sima mp3 fájl.
Csak el van dugva az eszközön a letöltés helye, de én megtaláltam. :)

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#22575) mumk1 válasza zack (#22574) üzenetére


mumk1
addikt

Hova teszi? Már én is keresgettem. :)

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#22576) Sragi válasza P3Dr0 (#22569) üzenetére


Sragi
őstag

Jó szemléltető videó :DDD De nagyon tisztán hallani mindent :)

(#22577) h3lios válasza szala86 (#22567) üzenetére


h3lios
addikt

Megoldotta. :D
Tényleg minden piszlicsáré dolog után kell egy HR, hogy a régi rendszer maradékai miatt ne fossa magát össze a rendszer.

B-tag: H3lios#2825

(#22578) gusthy


gusthy
veterán

Feugrott a Pro 2 V3, és valamér' nem akar lenni LTE.
Any clue?

(#22579) k5.20 válasza szala86 (#22564) üzenetére


k5.20
senior tag

Tehát 4.2.2-ről indulunk.
Rootolod.
Az általam linkelt módon telepíted a Philz-recoveryt.
Felmásolod a V3-at, patchet, supersu-t.
Mindhárom .zip.
Recovery, wipe-ok, majd rom, patch, supersu egymás után, reboot, kész.
Bocs, készülékről vagyok...

[ Szerkesztve ]

(#22580) akooos válasza gusthy (#22578) üzenetére


akooos
veterán

Most flashelem, pár perc és megnézem nekem van-e

szerk: Ha csináltam V2-n LG Backuppal egy mentést, szerintetek lesz valami hátrányom ha visszaállítom? Összeakadhatnak?

[ Szerkesztve ]

(#22581) k5.20 válasza gusthy (#22578) üzenetére


k5.20
senior tag

Nálam megy, ki kell választani, de újraindításnál elfelejti...

(#22582) Rolly válasza P3Dr0 (#22569) üzenetére


Rolly
veterán

esetleg értekelne még milyen lenne ha nincs benne a módosításod ... most tervezek ilyen telefont venni... :)

(#22583) Lecs@


Lecs@
addikt

Még nem volt időm. Ki mivel csinálta a kdz downgradet ? Tök szűz lesz a gépem, tehát régi fileok sincsenek ( programdata, win 7 / driver etc hotsfile ) Minden ok ment ? Melyik módszer az ok ?

512 GB

(#22584) akooos válasza Lecs@ (#22583) üzenetére


akooos
veterán

Amit te linkeltél pár hsz-el korábban, ahol két módszer van, az tökéletesen működik. Nálam egy kis probléma volt, de a két módszert vegyítve sikerült elsőre downgradelni. A baj az volt, hogy runtime errort adott a futtatandó scriptre, úgyhogy kézzel kellett átírnom a hosts file-t, de ezen kívül nem volt gáz.

Bár igaz, a szívem majd kiugrott miközben ment a downgrade :DD

(#22585) szabyka95: Működik, de csak bekapcsolt kijelzővel.. :(

[ Szerkesztve ]

(#22585) szabyka95


szabyka95
őstag

aki feldobta a pro romot, mukodik a Knock COde ??

(#22586) Lecs@ válasza akooos (#22584) üzenetére


Lecs@
addikt

Akkor az egyest csináltad a kettesben lévő hotsfile átírással. Jó a tapasztalatszerzés, kevesebb a szenvedés :)

512 GB

(#22587) akooos válasza akooos (#22580) üzenetére


akooos
veterán

Válasz a kérdésemre: sajnos nem lehet egy az egyben visszaállítani, mert más modell/szoftver-re hivatkozik :(

(#22586) Lecs@:

Igen, így igaz!

[ Szerkesztve ]

(#22588) Tybike81


Tybike81
őstag

G pro 2 V3 romról valakinek tapasztalat?

Samsung Galaxy S24 Ultra 512gb, SGW4 Classic 46mm

(#22589) akooos válasza Tybike81 (#22588) üzenetére


akooos
veterán

Kb ugyanaz mint a V2, csak megszűnt a visszhang és van benne G Flex zárképernyő :D Állítólag kamera is javult, én nem fotóztam még vele. Ugyanolyan smooth mint a v2, talán kicsit több a szabad ram, ha ez érdekel valakit :)

Viszont többiektől akik flashelték egy kérdés: ha nem a G Flex zárképernyőt akarom használni, hanem a gyárit, akkor nem tudok beállítani hátteret, mert fc-zik az LG Zárképernyő. Nálatok is jelentkezett?

(#22590) jilian válasza akooos (#22589) üzenetére


jilian
addikt

Hát még így is van benne "szemét" rendesen, kajakra nem értem miért nem törekednek legalább arra, hogy azokat amik a bloatware listában szerepelnek, kiszedjék belőle.... :F

(#22591) szala86 válasza Lecs@ (#22583) üzenetére


szala86
aktív tag

Én úgy csináltam és elsőre sikerült minden, hogy töröltem minden lg-vel kapcsolatos drivert, programot, mappákat, stb...
Aztán először feltettem ezt a Drivert.
Majd telepítettem a B2CApp programot.
Ezután letöltöttem ezt és kicsomagoltam, majd elindítottam a mappában található Automatic Offline Procedure.vbs nevű fájlt.
Elindította a http-t és a windows enablert és kidob egy jó pár ablakot, de mindegyikre nyomj egy ok gombot és el fogja indítani az uptest programot és mellé megnyit egy word dokumentumot, amit nyugodtan zárj is be. Állítsd on-ra a windows enablert, az óra mellett a jobb alsó sarokban(bár az első downgrade-nél én elfelejtettem és hibátlanul lefutott a frissítés, de biztos ami biztos).
Na a megnyílt programban beraktam a kdz-t.
Alul rányomtam a normal web upgrade test-re, majd az új ablakban az upgrade start-ra.
Ekkor dobott egy hibaüzenetet amit le okéztam, majd a C meghajtón lévő programdata mappában található LGMOBILEAX mappát kicseréltem ebben a zip fájlban található mappára. majd nyomtam újra egy upgrade star-ot és meg is jelent az ország és nyelv választó ablak, ahol csak az országot lehet kiválasztani. Azt átállítottam different country-ra és ok.
És már ment is fel a v10f-es rendszer. És hibátlanul települt is.

(#22592) szala86 válasza k5.20 (#22579) üzenetére


szala86
aktív tag

Köszönöm szépen! :R Lehet hogy nem fogom kipróbálni, mert már szépen belaktam a V10F-t, de aztán az is lehet, hogy győz a kíváncsiságom.

(#22593) DroiDMester válasza jilian (#22590) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Egyszerű!

Mielőtt felmásolod a telóra a 1,5.gigás ZIP -et nyisd meg TC -vel,
és töröld ki az alábbi mappákból ami neked nem kell!

\system\app\

\system\cust\overlay\app\

\system\priv-app\

Értelem szerűen amelyik APK mellett van ugyan olyan névvel .odex azt is töröld! :K

És nagyon valószínű hogy a LG D802 16GB + 32GB KK Patch.zip -ben lévő cust.img teljes mértékben törölhető, mert abban is csak szemét van!
De akkor ne felejtsd el a \META-INF\com\google\android\updater-script -ből is törölni a cust.img -hez tartozó sort!

[ Szerkesztve ]

(#22594) Lecs@ válasza szala86 (#22591) üzenetére


Lecs@
addikt

Én is kész vagyok. Ugyanígy csináltam. :R
Én már az elején kicseréltem a LGMOBILEAX mappát, és átírtam az elején már a C:\Windows\System32\drivers\etc\hosts filet. Minden ok lement.

[ Szerkesztve ]

512 GB

(#22595) toto0569 válasza szala86 (#22591) üzenetére


toto0569
addikt

itt nem kellett cserélgetni semmi mappát a program datában + átírni a https-t? :F

(#22596) Lecs@ válasza toto0569 (#22595) üzenetére


Lecs@
addikt

Az első variáció : [link]

" Instruction

method 1. work with vb scrpt

0. download file from : https://mega.co.nz/#!kI0SiJhS!D1RuCX...g6_ZwSQx37l4qg
and upzip then

try delete all file in
C:\ProgramData\LGMOBILEAX

and copy all file to
C:\ProgramData\LGMOBILEAX

1. download : LG Driver
2. download file : LG_KDZ_FW-Update_OfflineFix
3. download : KDZ Firmware
4. After install LG G2 Driver.put G2 into Download Mode
5. unzip LG_KDZ_FW-Update_OfflineFix
6. Run "Automatic Offline Procedure.vbs" (it's a good way to run as administrator)
7. LG Offline FW Update Procedure pop up please select OK then next step
8. LG Office FW Update Procedure pop up please Windows Enabler "ON" and select OK then next step
9. The document word file is appear you can read or close it.
10. LG Office FW Update Procedure pop up please select OK
11. R&D Test tool is appear you must select KDZ path and select Normal web upgrade test
12. Select Upgrade start
13. In Select Country & Langauage Please Select Country to Different Country
15. Process Flashing firmware start...Please waiting just moment.
16. for process 100% you is finishing flash return to stock firmware "

Én azért átírtam a hosts filet is.

[ Szerkesztve ]

512 GB

(#22597) rayoliviero válasza k5.20 (#22562) üzenetére


rayoliviero
veterán

Ezt feltelepíthetem attól, hogy twrp recovery van a telómon?

(#22598) szala86 válasza Lecs@ (#22594) üzenetére


szala86
aktív tag

Én nem írtam át a hosts fájlt, mert amikor az offline vbs.t elindítod, akkor ő elméletileg automatikusan beírja amit kell, és ha végeztél a telepítéssel és kilépsz a programból, akkor pedig autómatikusan törli belőle. Legalább is nekem működött.

toto0569: Sajnos most már kell.

[ Szerkesztve ]

(#22599) toto0569 válasza Lecs@ (#22596) üzenetére


toto0569
addikt

szala86 verzió az automatikusan csinál mindent?Csak szeretném már 1x tökéletesen érthetően leírva látni,mert az ,hogy "nem kell de a biztonság kedvéért csak bemásolom ,kicserélem" ...
Megcsináltam mindent ,remélem,hogy működni fog...
Köszi srácok :R

[ Szerkesztve ]

(#22600) Lecs@ válasza toto0569 (#22599) üzenetére


Lecs@
addikt

Az a baj, hogy van akinek fent van az előző verza mindennek, van akinek nem. Nekem totál szűz volt az egész winem, ezért léptem így. Amúgy is töröltem volna minden drivert, progit mielőtt nekiálltam volna. 100 % - ban igazad van, hogy kéne egy tuti leírás. Nekem úgy nem működött sajna. Ezért tértem át az XDA - s egyes verzióra.

Jav : én is úgy csináltam tulképp ahogy Szala86. Fentebb említett verza nem volt jó nálam.

[ Szerkesztve ]

512 GB

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.