Hirdetés

2024. június 6., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20139) manlions válasza apaszka (#20132) üzenetére


manlions
tag

Szia olvasom a problémátokat én
S3LTE röl váltottam
azzal én is megjártam hivás után percekig nem volt térerő.Cseréltek benne mindent alaplaptól elkezdve az antennáig de nem lett jó.Állandóan a Sim kártyámra akarták fogni 3szor cserélte a T.mobil de nem lett jó több email váltás után végül is cserélte a Samsung de rengeteg után járásomba került.Én sokat vagyok külföldön(egy Szfvári utazási irodánál vagyok buszvezetö)és ott sem volt jó.A szerviz állandóan labor körölmények közt vizsgálta ott eleget tett a gyári követelményeknek de telefonálni nem lehetett vele.Végül videora vettem a hiba jelenséget és megemlitettem hogy a DAS-hoz fordulok.Ez végül sikerrel járt és fél év útán(addig szinte nem is láttam a telom)végre kaptam egy csere utalványt amivel mentem a T.be ahol a kedves szervizes közölte velem hogy ilyet bárki tud szerezni(ekkor már nagyon szerettek ott is) majdnem rá döntöttem mérgemben az asztalt.Végül a másik készülék jobb lett.Szerencsémre a G2vel nincs most ilyen gondom bocs az off.ért.Szerintem sem csak szolgáltatói hiba mert különben kint müködni kellett volna.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.