Hirdetés

2019. október 18., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2016-10-10 17:05:29

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

(#301) enginev3.0 válasza jooker82 (#297) üzenetére

enginev3.0
(nagyúr)
LOGOUT blog

Hát, kipróbálnám lehet megtetszene, de képek alapján nem szimpatikus
Xperia Z meg Z1-től is csak ez tántorított el

Nem jó, de nem is tragikus ll Logitech <3 ll Oneplus 7 Pro Blue

(#302) aqwer21 válasza F-ECT$ (#299) üzenetére

aqwer21
(tag)

Q:How did you hide the on screen buttons on the lg g2?

A: You need root then you can install an app that can hide the buttons :-) like hide button bar or another app on the play store

Tehát rootolni kell a telefont ahhoz hogy egy olyan alkalmazást tudj futtatni a telefonon ami elrejti a képernyo gombokat. pl a hide button bar alkalmazás Play storeból..

Valamint az is olvastam hogy valamelyik alkalmazás elrejti valamelyik nem, tehát fejlesztotol is fugg. Film kozben eltunik...

[ Szerkesztve ]

(#303) petipetya válasza jooker82 (#237) üzenetére

petipetya
(nagyúr)

(#304) rankesz válasza enginev3.0 (#296) üzenetére

rankesz
(addikt)

Vannak olyan romok amelyikeknél teljesen el lehet töntetni a szoftgombokat és az értesítési sávot
HA a nexus 5 tényleg a G2 alapjaira fog épülni akkor portolni sem lesz nehéz... [link]

Carl Zeiss Sony Planar T* 85/F1.4 ZA objektív újonnn eladó

(#305) Ferenczi Áko válasza Strengar (#300) üzenetére

Ferenczi Áko
(őstag)

Na,már megint ez a sületlenség.. Honnan veszed,hogy a MA tesztben szereplő Z1 az a sima Z kijelzőjét kapta?

Samsung Galaxy S9+ coral blue

(#306) jooker82 válasza enginev3.0 (#301) üzenetére

jooker82
(nagyúr)

Az a helyzet,hogy ez a G2 eléggé kompromisszummentes minden téren... kijelzőjébe nem lehet semmilyen szemszögből belekötni,aksi,az eddigi legjobb,amit mobilba tettek,processzor adott-2013 legerősebbje,kezelőfelület-alkalmazások tömve minden széppel jóval...Jó füles jár hozzá,jó hangzás..
A képek is bőven jók egy mobiltól..
A tárhelyből is ki lehet jönni,nem kell arra 12 játékot,meg 5 Hd filmet tenni.
Nekem a G-n rajta van egy navi-teljes eu térképpel,kb 500 kép,1 HD film,vagy 20 klip,párszáz zene.
És még igy is 10 gb szabad..Erre még játékokat,akár 10-15-öt.. is tehetnék..stb...de úgyse játszok.. : :N

Szóval 130-140 körül,ennél jobbat ne keress.
A többi állitólagos gondod csak megszokás kérdése. Az emberi kéz és agy,minden újhoz képes hozzászokni.. :)

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#307) w333 válasza enginev3.0 (#301) üzenetére

w333
(félisten)

Mindenképp előbb próbáld ki, mert tényleg nagyon kényelmes ! :K

iPhone X & iPhone 5S

(#308) szabessz

szabessz
(tag)

Nálunk MediaMarkt-ba 180e sajna október első hete írják megjelenésnek.

(#309) jooker82 válasza Strengar (#300) üzenetére

jooker82
(nagyúr)

Előbb a fentebbi kérdésünkre válaszolj,utána kérdezz újat,ha lehetséges.. :U

Szabesz: A MMből,mindent érdemes venni,csak mobilt nem.. :N

[ Szerkesztve ]

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#310) joey04 válasza Strengar (#300) üzenetére

joey04
(félisten)

nem z panel volt benne.

(#311) enginev3.0 válasza jooker82 (#306) üzenetére

enginev3.0
(nagyúr)
LOGOUT blog

Na de hol kapsz ilyet ennyiért?

Nem jó, de nem is tragikus ll Logitech <3 ll Oneplus 7 Pro Blue

(#312) Strengar

Strengar
(tag)

Akkor miért van az, hogy más tesztekben meg sokkal jobb értékeket mérnek rajt, meg a tulajdonosok is írják hogy náluk rohadtul nem így néz ki ? Biztos ők vettek hibás darabot mert náluk jó... Valós

(#313) jooker82 válasza enginev3.0 (#311) üzenetére

jooker82
(nagyúr)

ha még itthon nem lehet kapni,hogy linkeljünk :F :F de az LG Magyarország mondta több tesztirónak is,hogy a szolgáltatóknál 130 ezer ft-ért kezd kártyás csomagba...
Október elején bukkan fel,tehát vélhetően jövő héten már többet tudunk..
Amúgy sanszos,hogy mindhárom szolgáltatónál lesz.

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#314) Ferenczi Áko válasza Strengar (#312) üzenetére

Ferenczi Áko
(őstag)

De ha nem volt a kezükben a mobilarénàs darab akkor honnan tudják? Látták videón vagy képen? Ahhoz viszont nem lehet hasonlítani. Ez akkor állná meg a helyét szerintem,ha egymás mellett lett volna a 2 telefon..

Samsung Galaxy S9+ coral blue

(#315) petipetya válasza enginev3.0 (#296) üzenetére

petipetya
(nagyúr)

Megnéztem pár dolognál, hogyan működnek a gombok:
- Angry Birds: fehérek maradnak a gombok
- Gyári galéria, kép: elsötétül a mező ám ott marad, a gombok helyét pedig 3 halvány pötty jelzi
- YouTube videó és MX Payer alatt: teljesen eltűnik a gomb sáv, amely egy koppintásra jön elő újra

Régen én is nagy ellensége voltam a virtuális gomboknak, de aztán a mindennapokban megszoktam. Sokkal kényelmesebb, mint a külön kapacitív gombok kezelése.

(#316) Quqesz

Quqesz
(veterán)

miért ne lehetne már kapni itthon:LG G2 a német mm-ben meg 500 júró...[link]

Szok kici occó.....többet veszel mégoccóbbb...helo koci

(#317) jooker82 válasza Quqesz (#316) üzenetére

jooker82
(nagyúr)

okt végén szállitják..

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#318) Quqesz válasza Strengar (#300) üzenetére

Quqesz
(veterán)

nem ugyan az a kijelző panel,csak mind a kettő betekintési szöge gyengus,főleg az IPS-hez képest......
jooker
az meglehet....de most már "várható érkezés 3 nap"-ra módosult az oldalukon... :C

[ Szerkesztve ]

(#319) WOLFPUNTO

WOLFPUNTO
(tag)

Hmm...igen jó anyag.Az ára valóban nagyon kedvező, de én egyenlőre nem találtam utalást rá, hogy tényleg ennyiért árulnák.Ránézésre tiszta Samsung ;]

(#320) kisedi válasza Strengar (#312) üzenetére

kisedi
(tag)

Végignézegettem a phonearena-s képeket. Nagyon gáz ha ezen teszt alapján vásároltok kamerás okostelefont..Nehogymár a Panasonic GH2 szarabb képeket lőjön mint a G2..
BOG-nak teljesen igaza van: "képeket elnézve kicsit csalódott vagyok. Ha 100%-os nagyítást választok, akkor bizony kijönnek bőven a hibák, a vonalélesség gyenge, a zaj viszont erősen jelen van, a dinamikatartomány is szűkös"

Pontosan ezt látom Én is a nagyfelbontású G2 tesztfotókon!! Az üzemidő meggyőző de van már 3000-es akksi
S4-hez is, abban a kisebb fogyasztású Snapdragon 600 bőven hozhatja a 2 nap + -t.

(#321) F-ECT$ válasza Strengar (#300) üzenetére

F-ECT$
(félisten)

Azt továbbra is várom, hogy eláruld, hogy honnan veszed, hogy csak 16 Gb-os jön hivatalosan Mo-ra.

Dive ever, work never.

(#322) Eli577 válasza kisedi (#320) üzenetére

Eli577
(senior tag)

Az a baj, hogy már a 1020-at veszik itt is lassan etalonnak, pedig szerintem nem kellene, mert ott aztán tényleg kell kompromisszumokat kötni. Nálam a WP kizárt, úgyhogy az Androidos mezőnyben biztosan ott van a dobogón kamera terén. Most egy SGS4-et használok, de ennek se vagyok annyira elájulva a fotóitól, főleg akkor nem ha nem természetes fények mellett készítek képet. Ott (mármint a rossz megvilágítás mellett készült képeknél) pl. a tesztfotók alapján a G2 jobb, nyilván nem egy DSLR, de jobb.

Azt amúgy nem mondhatnám, hogy a zaj jelen van, inkább a zajszűrő algoritmus erős, azért az nem mindegy.

[ Szerkesztve ]

(#323) bounty123

bounty123
(őstag)

Eldöntöttem, hogy a One X után ez lesz a következő telóm, már csak meg kéne jelennie a T-nél. Valakinek van infoja, hogy ez mikor lesz? Ja látom október eleje a legközelebbi info, azt már kivárom :)

[ Szerkesztve ]

(#324) Strengar válasza kisedi (#320) üzenetére

Strengar
(tag)

Nekem nem kell mondani. Tisztában vagyok a légypiszoknyi optikák fizikai korlátaival. Ezért nem is vetemednék komoly fotózásra soha az életben telefonnal. Még akkor se, ha mindenféle 21 megapixeles parasztvakítást raknak bele.
Csupán azt mondtam, hogy egy hozzá nem értő bohóckodásával készített pár kép alapján semmire sem lehet ráhúzni azt, hogy "ez ennyit tud".

(#325) Ed3r_X_ válasza kisedi (#320) üzenetére

Ed3r_X_
(veterán)

Melyik telefonnak a kameráját nem húzták le? Ezért nem adok már lassan, mert szerintük minden szar. :U

Illetve nem tudom hogy vagy vele, de ekkora méretű képeket nem teljesen nagyítva fogok nézegetni :)

"The best things in life aren't things"

(#326) Eli577 válasza Strengar (#324) üzenetére

Eli577
(senior tag)

Arra még mindig kíváncsiak lennénk, hogy honnan van az infó, miszerint itthon 16 gigás verzió lesz csak.
Ha így lenne, akkor viszont a bővíthető verziónak kellene lennie.

(#327) w333 válasza kisedi (#320) üzenetére

w333
(félisten)

Ülj le egyes ! :U

iPhone X & iPhone 5S

(#328) csecso22

csecso22
(tag)

hár ezt én is tapogatnám (* ̄︶ ̄*)

[ Szerkesztve ]

"Csak a puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot"

(#329) szabessz válasza F-ECT$ (#321) üzenetére

szabessz
(tag)

LG hivatalos facebook oldalán írták:"Kedves Érdeklődők, nálunk a 16GB-os verzió lesz majd kapható, és reméljük, azt is ugyanannyira fogjátok szeretni."

[ Szerkesztve ]

(#330) johnahex

johnahex
(tag)

remegő kézzel írok mert durván felhúztam magam, ahogy a teszt záró sorait olvastam.
130 k árról tudtok kedves tesztelők és csak ajánlott??? ugyan már :W
a sony z vagy samu csúcsgépe 200 k körül kezdtek
ez azokhoz képest .............. :Y
most akkor vagy samu bérencek vagytok, vagy lg ellenesek, tessék eldönteni más verzió nincs :DD
és nem illik megsértődni
de egy hétig nem jövök ide mert.......... :(((

[ Szerkesztve ]

(#331) blackydan válasza kisedi (#320) üzenetére

blackydan
(senior tag)

Persze az összes telefonnal lehet ügyeskedni üzemidő terén, de az s4 és a g2 között még így is elég jelentős a különbség. :K

(#332) Csapoati válasza johnahex (#330) üzenetére

Csapoati
(nagyúr)

Őőő oké, remélem azért szeppukut nem követsz el magadon.

Haladni kell a korall (vagy Core-ral)!

(#333) jozso1989

jozso1989
(őstag)

Hát ez a telefon most etalon lesz egy darabig! Gyönyörű, csúcshardverrel felszerelve, és brutális kijelző! Mindenezen felül még szép képeket is lő! Az ára meg nevetségesen olcsó...

Hamar ki fogja ütni a z1-et a béna kijelzőjével és kamerájával a ringből.

(#61) Csapoati: Erről tudnék mesélni, SP tulaj vagyok...

[ Szerkesztve ]

HTC One (M7) 4.4.3 with Sense 6.0 It DOES make Sense! :P Az Android és a minőség itt kezdődik... :)

(#334) F-ECT$ válasza szabessz (#329) üzenetére

F-ECT$
(félisten)

Ha nem lesz belőle 32 Gb-os, akkor tuti nem veszek ilyet. A 16-ból kb 8 lesz használható, gratu az LG-nek, hogy egyáltalán ilyennel ki mernek jönni, és még 1 az LG Magyarországnak, hogy nem verik ki a 32-eset...

Dive ever, work never.

(#335) Quqesz válasza kisedi (#320) üzenetére

Quqesz
(veterán)

Amúgy fotókról annyit,hogy más LG készülékeken is volt a kezdetekben kritika,de az újabb rom-ok ezt tudták orvosolni.....a 4X pl JB óta sokkal jobb képeket készít önmagához képest.Várható itt is ilyen fejlődés,és az LG mindég a csúcsgépekre fekszik rá. :K
F-ECT&
erre ne vegyél mérget,mert változhatnak a dolgok......

[ Szerkesztve ]

(#336) rObika8802

rObika8802
(aktív tag)

nagyon uncsi már ez a kamera vita...lehet csak nekem? :F :O

Huawei P10 | LG G Pad 10.1

(#337) Quqesz válasza rObika8802 (#336) üzenetére

Quqesz
(veterán)

nem,másnak is :DDD

(#338) gti16v

gti16v
(őstag)

nem is rossz ez a Gold Star teló..sőt..(lehet el is fogadnám,ha ennek is a fólián volna a felirat :)) ...... :DD :DDD :K :B

P20pro/ http://www.kephost.com/view3.php?filename=a1_2014_2_20_al6xxx6fbd.jpg

(#339) kisedi válasza blackydan (#331) üzenetére

kisedi
(tag)

Én épp filmeket nézek sokat az S4-en. Abban pont 50 percet ver rá a Galaxy S4 a kisebb aksival..
Ezek a filmek a 64Gb-os SD-men vannak. Ebben G2 hatalmas FAIL hiába a 6"-os kijelző :(

Egyébként meg SGS4-nél Van Lehetőségem akksit cserélni ha kinyíródik a hidegtől, néhány csontolástól vagy szoftverhibától. De hamár akksit cserélek akkor akár egy 6200 mAh-t is tehetek rá.
Nem is rossz 5let, szerintem a gyereknek majd ha meglesz az S5 :D
Pl.:
www.alibaba.com/product-gs/1270676230/High_Quality_6200mAh_NFC_extended_battery.html

[ Szerkesztve ]

(#340) Riuko válasza kisedi (#339) üzenetére

Riuko
(senior tag)

"Én épp filmeket nézek sokat az S4-en."

Talán nem telik TV-re??? :D :D

Én meg kacsázni szoktam a vízen a telóval, elvileg arra sem jó ez a G2..... ;] :Y
Csak azt akartam jelezni, hogy egy telefon, nem extrémen 1 bizonyos dologra van kiélezve. +1x ez egy telefon, nem videostúdió...... persze a te véleményed is igen fontos mindenki számára. ;)

[ Szerkesztve ]

"A nagy ember azzal mutatja meg nagyságát, hogy miképpen bánik a kicsikkel."

(#341) Quqesz válasza kisedi (#339) üzenetére

Quqesz
(veterán)

hát csak Lg-nél még nem nagyon olvastam aksi kinyíródásról....nem érzem azt,hogy aggódni kellene emiatt,ha meg meghal a szerviz tudja cserélni.na mind1 :U

Riuko
:DDD :DDD :DD

[ Szerkesztve ]

(#342) blackydan válasza kisedi (#339) üzenetére

blackydan
(senior tag)

A kijelző csak 5,2"-es :) amúgy tényleg fail az sd slot hiánya, ez sajnos igaz. Ami az akut illeti persze nem előny a megbonthatatlanság viszont eddig egyetlen telefonom aksijával nem volt gondom, kop kop kop remélem ezzel sem lesz. Amennyiben hosszabb távokra utazok úgy mindig van magamnál egy plusz hordozható battery charger az megteszi nekem. De persze ez én vagyok más nevében nem tudok nyilatkozni :P

[ Szerkesztve ]

(#343) Bone123

Bone123
(HÁZIGAZDA)

Jó cím, bár kicsit Oppós. ;)

A G2 kamerája a piacon az egyik legjobb egyébként, de még ti legendásan... alkalma fotósok is lőttetek kitűnő képeket. Komolyan, nálatok mindig mosódik minden, itt meg nappal a cucc nagyon jó, esete mosódós, de sok jó G2 esti képet láttam már.

A telefon szuper, és ha a proci mellett a takarékos LCD is eljut a Nexus 5-ig, csodakészülékkel tarol megint az Android. Amúgy a Note III is kb. a G2 szintje csak nagyobb képernyővel, illetve egy friss teszt szerint 14 órás videónézéssel egy töltésen, mondjuk az brutál.

(#344) kisedi válasza Riuko (#340) üzenetére

kisedi
(tag)

Akkor használd az okostelód csak telefonálásra Te Istencsapása, bár arra két konzervdoboz meg egy madzag is elég :)

Nyilvánvalóan sokat utazok és van pár kedvenc sorozatom..Nem, nem a TV-m Veszem a hátamra mi a pék r*tkes f***-ért tennék ilyet?? Ha ott a kezemben egy 5" AMOLED kijelzős csúcsteló 64 GB filmmel??

(#345) knyitogato

knyitogato
(őstag)

(#346) w333 válasza kisedi (#344) üzenetére

w333
(félisten)

Figyelj már ... ha olyan jó az S4 akkor mit keresel a G2 topikban ? ;]
Mégsem olyan jó vagy jöttél trollkodni ? :U

iPhone X & iPhone 5S

(#347) Strengar válasza w333 (#346) üzenetére

Strengar
(tag)

mondja ezt az, aki telehányta a hülyeségeivel a z1 topicot.... :R

(#348) rObika8802

rObika8802
(aktív tag)

kiváncsian várom ,hogy a szolgáltatóknál (mondjuk kifejezetten a T érdekel :D ) mennyibe fog kerülni... :)

Huawei P10 | LG G Pad 10.1

(#349) w333 válasza Strengar (#347) üzenetére

w333
(félisten)

De én ott tényeket közöltem, és nem ilyen hülyeségeket ! :N

iPhone X & iPhone 5S

(#350) Quqesz válasza kisedi (#344) üzenetére

Quqesz
(veterán)

látszik,hogy lelkes újonc vagy ;] de sebaj,ha neked az S4 vált be,akkor használd azt,de én sem értem akkor minek vagy itt??Persze az oké,hogy véleményt írsz valamiről,de ezt már rég túllépted......fikázni meg nem érdemes,a te választásodat is lehetne fikázni,de nem fogom.... :N

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.