Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#701) petrson válasza F-ECT$ (#695) üzenetére


petrson
senior tag

Nexus 5 én is várom, de a G2 annyival több extrával van felvértezve, amit a Playről nem szerzel be, hogy inkább azt venném. A nyers androidot már unom egy picit így 2 év után.
Azért pár hónapot még várok vele, hátha esik picit ez az egyébként csúcsmobilhoz mérten jó ár :)

S23 / Watch Active2 / Xiaomi Pad 6

(#702) Riuko válasza FragMaster (#700) üzenetére


Riuko
senior tag

Azért azt szögezzük le, hogy a szifon egy többszörösen túlárazott sz@r. Vevőkörükre jellemző a sznobizmus és az arcosodás, mindenek felett.
Van egy igazán profi fényképész barátom, aki imádta és imádja a jó telefonokat, főleg az androidosat . Egy ideje már csak szifont, használ.... Kérdeztem többször is tőle: ennyire jó szifon? Egyszer csak kibökte Választ: Á, dehogy, de a mióta Pestre is járok gazdagékhoz fotózni, kinéznek és megszólnak ha nem szifon van a kezemben.

[ Szerkesztve ]

"A nagy ember azzal mutatja meg nagyságát, hogy miképpen bánik a kicsikkel."

(#703) #31733248 válasza petrson (#701) üzenetére


#31733248
törölt tag

Én is így vagyok a Samsung TouchWiz felületével. Nem árt ha egy telefon kellően fel van extrázva, manapság egyébként is inkább a szoftveres képességek döntenek arról, jó egy telefon vagy sem. Az androidos Nexus modellek számomra is túlságosan puritánnak hatnak egy gyártó által telepített UI-hoz képest.

Az iPhone pedig igenis egy jó telefon, azokat az igényeket, amelyeket a legtöbb vásárló támaszt egy telefonnal szemben, tökéletesen kiszolgálja. Egy androidos felület természetesen többet kínál, de a legtöbb vásárló, nem keresi ezeket az extra lehetőségeket, mert még csak nem is tud róluk. De most írtam
az iPhone 5c topicban, hogy a feleségem számára az iPhone is tökéletesen megfelelő telefon lenne, bár van néhány widget amiről valószínűleg ő sem szívesen mondana le. Amit egy iPhone kínál az számára is alapvetően elegendő lenne.

[ Szerkesztve ]

(#704) F-ECT$ válasza petrson (#701) üzenetére


F-ECT$
titán

Mik azok a plusszok, amit a Play-ről nem szerzel be? És mik azok, amiket tényleg használnál is?

Dive ever, work never.

(#705) spawn21 válasza F-ECT$ (#704) üzenetére


spawn21
veterán

ezekkel a kérdésekkel teljesen egyet értek.
Ami ficsőrök belekerülnek a telefonokba, annak a 20%-át ha használja valaki. A maradékot pedig csak akkor, ha fel akarsz vágni a haverok előtt. "nimáá mit tud az telcsim! "

iPhone 13p

(#706) F-ECT$ válasza #31733248 (#703) üzenetére


F-ECT$
titán

manapság egyébként is inkább a szoftveres képességek döntenek arról, jó egy telefon vagy sem
Nem feltétlenül. Pl van olyan androidos telefon, ami kb az iphone méretét és anyaghasználatát hozza? Pedig sokan vennének csúcs hardverrel telefont a 4-4.5 körüli méretben, de nincs.

Az androidos Nexus modellek számomra is túlságosan puritánnak hatnak egy gyártó által telepített UI-hoz képest
Ez így van, puritán, de legalább keveset eszik, kevés helyet foglal, és szinte azonnal jön a frissítés rá.

Nekem inkább az a bajom a Nexus telefonokkal, hogy:
-nincs FM rádió
-nincs SD bővítés (ez főleg a 8 és 16 Gb-os telefonoknál gáz, 32 Gb már elég lehet)
-nem kapható a magyarországi Play-en keresztül, így ha jó áron szeretnéd megvenni, akkor kicsit ügyeskedni kell

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#707) csababarca válasza jooker82 (#697) üzenetére


csababarca
őstag

Elvileg, a kérdés hogy mikor?! semmi infó erről sajna.
Amúgy vettél G2-t? G-vel mi lett?

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#708) assemble válasza F-ECT$ (#706) üzenetére


assemble
addikt

Moto X kb olyan meretben, a kijelzoje megis sokkal nagyobb (4.7") a kisebb keret miatt, femnek nem fem de legalabb ugyanolyan igenyesen es jol ossze van rakva, usa-ban csinaljak.

(#709) jooker82 válasza csababarca (#707) üzenetére


jooker82
nagyúr

még nem veszek,majd később... :N

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#710) petrson válasza F-ECT$ (#704) üzenetére


petrson
senior tag

A dupla kattintás, az ablakos megoldás, a fejlettebb taskos megoldások pl. Volt itt egy hosszabb videoteszt, amit belinkelt valaki, nekem tetszik maga az interface, amit az LG összerakott.

S23 / Watch Active2 / Xiaomi Pad 6

(#711) utomi válasza jooker82 (#682) üzenetére


utomi
senior tag

Hagyjuk már , elég hányadék képeket lő, a Z1 is messze van a tökéletestől de mivel a hardver es alap adott így itt bizton lehet számítani fejlődésre ! Ellenben az 5s meglőpen szép képeket csinál (nem nem erről a tesztről beszélek mert ez egy vicc) , egyenlőre alázza a Z1-et is !

(#712) Quqesz válasza FragMaster (#700) üzenetére


Quqesz
nagyúr

oké..legyen a duplája...akkor is pofátlan haszon van rajta.....

utomi
?????margit..nooomális? meséld man el nekem,hogy pl az lg képén miért ne lehetne szoftveresen javítani mint a sunyién????főleg,hogy 99% hogy sony cmos van benne....

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#713) tzsolesz válasza utomi (#711) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

nem nem erről a tesztről beszélek mert ez egy vicc

Keresel magadnak egy olyan tesztet ahol jobban szerepel az i5s, vagy éppen a Z1, elmented könyvjelzőnek és megnyugodsz. Ennyi. Attól még több oldal tesztjei szerint is kiemelkedő az androidos mezőnyben jelenleg a G2.
Ebbe is bele kell nyugodnod. :)

(#714) toto0569 válasza utomi (#711) üzenetére


toto0569
addikt

a Z1-et bármi alázza...(viccből írtam) de ugyan várd már meg amíg többen használjuk és alá is tudjuk támasztani mint felhasználók.Te nyögöd,hogy a teszt hazudik,fényképeztél már a G2-vel,vagy valaki más ismerősöd?Szerintem nem...(megjegyzem azért én sem hiszem el ,hogy annyira szar képeket lő a Z1.)

(#715) jooker82 válasza Quqesz (#712) üzenetére


jooker82
nagyúr

Az LG-ben a saját maguk által fejlesztett kamera van,a G-ben is ez volt,csak továbbfejlesztették.
LG innotek-től került ki a kamera.

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#716) toto0569 válasza jooker82 (#715) üzenetére


toto0569
addikt

olvasd... :Y annyira azért mégsem lehet rossz.

[ Szerkesztve ]

(#717) jooker82 válasza toto0569 (#716) üzenetére


jooker82
nagyúr

egy szóval nem irtam,hogy rossz lenne,bár azt nem tudtam,hogy a szifon kameráját is az lg gyártja.. :N

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#718) toto0569 válasza jooker82 (#717) üzenetére


toto0569
addikt

én is a mondatod végére értettem a linket...

(#719) jooker82 válasza toto0569 (#718) üzenetére


jooker82
nagyúr

jaja és sok nagyképű szifonos meg hogy lenézi az LG-t...
fél iphone-t az lg gyártja.. :)

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#720) spawn21 válasza jooker82 (#719) üzenetére


spawn21
veterán

:DDD :DDD :DDD :DDD ez király. Linkeld be nekik ;]

iPhone 13p

(#721) morphin válasza jooker82 (#719) üzenetére


morphin
tag

Na meg a Samu...ezért sem értem ezeket a nagy pereskedéseket az ilyen-olyan szabadalom sértésékkel kapcsolatban. Beperel az alma? Fogom aztán nem szállítok nekik sz@rt se... :W
Visszatérve igen...almákban LG IPS van ha minden igaz. :F

(#722) jooker82 válasza morphin (#721) üzenetére


jooker82
nagyúr

igen a retinát az lg gyártja,most meg kiderül,hogy a kamerát is.. :D
és ők mondják legjobban,h az lg gyártson csak mikrót..
tudatlanok.. :(

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#723) -Mosquito- válasza jooker82 (#719) üzenetére


-Mosquito-
őstag

Hooopsz.. :D :D

Ha senki nem utál,valamit rosszul csinálsz. [ Doktor House ]

(#724) jooker82 válasza -Mosquito- (#723) üzenetére


jooker82
nagyúr

Még ezek után az sem biztos,hogy az aksit nem az LG gyártja nekik,mert az LG Chem-ből jönnek ki az LG telefonokba az aksik. Ezek leányvállalatok az LG-n belül.
És az Apple veszi valahonnan az aksit,hogy honnan,nem tudni.

Amúgy ezért sem piszkálja szinte egy gyártó se az LG-t pereskedésekkel,mert nagy beszállitó.

[ Szerkesztve ]

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#725) jooker82 válasza jooker82 (#724) üzenetére


jooker82
nagyúr

Bexarás.. :D Csak a google kell ide. LG Chem is supplying its lithium polymer batteries to Apple 2013-07-22 18:53.

LG Chem a világ legnagyobb akkumulátor szállítója, miután 10 globális autógyártó, beleértve a General Motors, a Renault, a Ford és a Hyundai-Kia Motors az ügyfelek.
google translate.

[ Szerkesztve ]

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#726) toto0569 válasza jooker82 (#725) üzenetére


toto0569
addikt

"LG Chem is supplying its lithium polymer batteries to Apple." azt az "LG"-t miért adják olyan drágán? :DDD

(#727) jooker82 válasza toto0569 (#726) üzenetére


jooker82
nagyúr

a szoftverezettséghez megfizethetetlen tudás szükségeltetik.. :D

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#728) toto0569 válasza jooker82 (#727) üzenetére


toto0569
addikt

Basszus ,tiszta ideg vagyok már.Még soha nem akartam menni ennyire dolgozni,mert ha minden igaz akkor holnap hívni fognak egyeztetni .

(#729) manokaki válasza toto0569 (#728) üzenetére


manokaki
őstag

Holnap kapod a G2-t ? 😃

[ Szerkesztve ]

(#730) Quqesz


Quqesz
nagyúr

ebben a cikkben van,hogy az 5s kamerája egy ismeretlen sony cmos......5s no saját fejlesztés,szóval:lg akku,sony cmos,samu proci.....jól összekaparták.... ;]

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#731) toto0569 válasza manokaki (#729) üzenetére


toto0569
addikt

:( csak valószínű,hogy holnap telefonálnak a rendeléssel kapcsolatban.(remélem).Szombat du.-n rendeltem meg az oldalukon.

(#732) manokaki válasza toto0569 (#731) üzenetére


manokaki
őstag

Szerintem kedden viszi házhoz a futár akkor ..

(#733) jooker82 válasza manokaki (#732) üzenetére


jooker82
nagyúr

Neked,hogy birta az aksi?

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#734) manokaki válasza jooker82 (#733) üzenetére


manokaki
őstag

átlagba 1 ora kijelzőhasználat 11-12%-os akkufogyás ( ez mint korábban irtam folyamatos wifi, internet , face , és telefonálásbol tevődik össze ) a G Pro-hoz hasonlitva vagy a Note 2-höz ( azokkal is ugyan ezeket a dolgokat használtam ) kb. 10-15%-kal jobb ! Nem mondom hogy világcsucs , de szerintem remek arányban van a kijelző / aksi idő%-ka ...

Tegnap irtam este hogy mennyit birt , mikor lefeküdtem és töltöre tettem , én sose meritem 25% alá az aksit ...

ma kapja a 3. töltést :) , gondolom ez olyan 6-8 töltés után áll be rendesen ..

[ Szerkesztve ]

(#735) Cyberpunk válasza jooker82 (#719) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Te meg mindenhol az LG isteníted. Ébredj fel!

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#736) jooker82 válasza Cyberpunk (#735) üzenetére


jooker82
nagyúr

jó meglátás.. ;) kösz az infót..

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#737) manokaki válasza jooker82 (#736) üzenetére


manokaki
őstag

Osztom ! :D

(#738) Ferenczi Áko


Ferenczi Áko
addikt

Hol a legolcsóbb most a G2 alap csomag? 16 gb-os elég.. Az xxl gsm oldalán 152.000 ft. Esetleg valahol olcsóbb#

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#739) toto0569 válasza Ferenczi Áko (#738) üzenetére


toto0569
addikt

én nem találtam másik boltot.

(#740) manokaki válasza Ferenczi Áko (#738) üzenetére


manokaki
őstag

sehol , mert más egyenlőre nem is árulja.. Mikor bent voltam pénteken este , akkora ért ide a szállitmány , azt mondta a srácc , csak épp hogy 1-2 darabot tudott behozni a nagyker....Na az egyik nálam van :)

Alapcsomagot ne vegyél mert abban csak töltö van szimplán...

Attila

[ Szerkesztve ]

(#741) jooker82 válasza Ferenczi Áko (#738) üzenetére


jooker82
nagyúr

Szerintem a jövő héten bekerül több helyre is.. Az XXl-hez is csak e hét közepe-vége fele jelent meg...
Pár napot várni kell azzal.

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#742) joey04 válasza manokaki (#740) üzenetére


joey04
titán

füles milyen?

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#743) manokaki válasza joey04 (#742) üzenetére


manokaki
őstag

Hát erre nem tudok válaszolni ,mert kise bontottam a headsetet, nem szoktam azon hallgatni zenét sajnálom.. ! :N

De ha hét közepe felé jelent meg , akkor a csaj pénteken napközben még azt mondta az xxl-ben telefonon ,hogy még a péntek délután se biztos , mert egyenlőre elöjegyzik csak , aztán a kollégája mondta neki , hogy ha minden igaz ma azaz péntek délután érkezik a nagykerbe ... és ök is csak este zárás elött kapják meg ha rendelek ..

[ Szerkesztve ]

(#744) jooker82 válasza joey04 (#742) üzenetére


jooker82
nagyúr

Ő nemigen bontotta még ki,viszont itt szemléltetik,hogy -+ jel van rajta,gondolom a hangerőt lehet vele állitani :)
a léptetés már kérdéses...mindenesetre a mobilarena tv-ből kiderülz,hogy elég jól szól...

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#746) manokaki


manokaki
őstag

egyet még mondhatok : ez a telefon nem ismeri a melegedést , söööt inkáb hüti a kezemet még játék alatt is ... :D

(#747) jooker82 válasza Sznómen (#745) üzenetére


jooker82
nagyúr

már vóót. :)

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#748) joey04 válasza jooker82 (#744) üzenetére


joey04
titán

na majd egy tulaj remélem leírja aki használja is. :)
ahogy nézem marad a külföldről behozott verzió, szolgáltatónál csak 16gb-os lesz, 10-12GB szabad tárhely marad kb. :(

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#749) jooker82 válasza joey04 (#748) üzenetére


jooker82
nagyúr

Ha nem is menne,playen van olyan app,mellyel lehet léptetésre is birni. 2x kell nyomni a + gombot stb.
Szerintem ez még nincs kőbe vésve,hogy csak 16-os lesz. :N

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#750) joey04 válasza jooker82 (#749) üzenetére


joey04
titán

lg magyar fb oldalán volt, de reméljük megváltozik a dolog, mert sok a felháborodott ember.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.