Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#801) toto0569 válasza F-ECT$ (#798) üzenetére


toto0569
addikt

csak számlából tudsz választani...gari az csak bolti. valami már mozog
Quqesz:abban biztos lehetsz.A holnapi napon még nem ígérem,mert három telót kell puccba vágni.Az újra átköltözök,a 4X-re anyát :) ,az S2-t pedig viszem be az egyik munkatársamnak aki anno a Nexus S-t vette meg.Rendezem aztán "dicsekedek". :DDD Te mikor jössz vagy várod a Nexus-t?

[ Szerkesztve ]

(#802) toto0569


toto0569
addikt

itt az ellenfél kivácsi lennék az LG-re.
F-ECT$:áfás vs blokk

[ Szerkesztve ]

(#803) F-ECT$ válasza toto0569 (#801) üzenetére


F-ECT$
titán

Ezt hogy érted: "csak számlából tudsz választani"?

Azért jó lenne valamilyen LG gari is, ha már megnyílt a szervíz is.

No meg persze aki nem türelmetlen annak érdemes megvárnia, hogy kiderüljenek a szolgáltatós árak is.

Dive ever, work never.

(#804) dave_gahan


dave_gahan
aktív tag

Nekem nagyon bejön a G2, már alig várom a szolgáltatóis árakat, bár ha valóban csak a 16GB-os verzió lesz kapható, akkor lehet, h marad egy EU országkódos, szürkeimportos 32GB-os...persze majd ár/értékben meg látom. ;]

(#805) Sztbeni válasza jooker82 (#800) üzenetére


Sztbeni
őstag

sajnos még nem volt szerencsém kipróbálni. Elhiszem, hogy jó de nekem az alap android jön be legjobban. Majd a Nexus 5-re leszek kíváncsi, mert az elvileg majdnem ugyanaz lesz, mint ez, csak kicsit más formában stock droiddal :).

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#806) Quqesz válasza toto0569 (#801) üzenetére


Quqesz
nagyúr

megvárom a nexus-t,aztán majd variálok,de még más is van előtte pénzügyileg,beraktam a sorba.... :K

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#807) jooker82 válasza Quqesz (#806) üzenetére


jooker82
nagyúr

A felhasználói blogokat hol találom?? Volt egy S4 szervizes eset és azt keresném. Egy tag nyitotta...
köszi

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#808) Quqesz válasza jooker82 (#807) üzenetére


Quqesz
nagyúr

erre gondoltál?[link]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#809) jooker82 válasza Quqesz (#808) üzenetére


jooker82
nagyúr

Nem,hanem amit a tagok irhatnak,különboző promlémákról egyebek.

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#810) Blackmirror válasza jooker82 (#809) üzenetére


Blackmirror
senior tag

talán a lokálban?

iPhone X@R, iPad Pro

(#811) jooker82 válasza Blackmirror (#810) üzenetére


jooker82
nagyúr

ott van,köszi... :)

32 gb-os g2-őt még csak az xxl-nél lehet kapni??gsm home-nál is van 161.

A Gsm line-t kerülje mindenki... [link]

[ Szerkesztve ]

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#812) BloodRay


BloodRay
veterán

Na, ma végre én is kipróbáltam a drágaszágot! :)
Nagyon bejövős számomra is. Élőben nagyon rendben van a kijelzője is és formája is a készüléknek.
Két hét max és már lesz idehaza is hivatalosan, de egyelőre csak 16GB-os változatban. Viszont legalább az otg-t tényleg támogatja.
Ami nekem még pozitívum volt, hogy szépen eltűnnek a softwares gombok végre a galériában is, így kitöltheti a teljes képernyőt a kép.
Nexus 5 is jön nemsokára. ;)

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#813) jooker82 válasza BloodRay (#812) üzenetére


jooker82
nagyúr

Az jó hir.
Te félig az LG-nél dolgozol. 32 GB-os nincs is tervben idehaza egyáltalán? okot mondtak rá??
Esetleg szólhatnál nekik,hogy ez igy nem nagyon szeressük dolog lesz.. Nekik mért érdekük,hogy a GSM boltokból kelljen megvennünk a 32 gb-ost :F :F :F

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#814) rayman2006 válasza BloodRay (#812) üzenetére


rayman2006
tag

Nexus 5 mikor várható itthon?

(#815) BloodRay válasza jooker82 (#813) üzenetére


BloodRay
veterán

A felhő ami felé most próbálják irányítani a felhasználókat, valamint elsődleges szempont volt a jó ár/érték arány. Viszont legalább nincs elzárkózva az LG a 32GB-os modell esetleges későbbi hazai forgalmazásától sem.

( #814 ) rayman2006 -> Október.

Jahh és jut eszembe, ha valakit érdekel itt még rajtam kívül, akkor megemlítem, hogy jön még idén idehaza az L9 II is.

[ Szerkesztve ]

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#816) jooker82 válasza BloodRay (#815) üzenetére


jooker82
nagyúr

basszus,pont itthon magyarisztánba?? ahhoz komoly netsebesség meg netcsomag kell,hogy felhőkön mászkáljunk.. Attól mert 130 ezres telefonnal mászkálunk még nem biztos hogy van pénzünk 3Gb-os netet tartalmazó dijcsomagra.
Legyen 16 gb-os G2 is,mert akinek elég annak megéri,hogy egy tizessel olcsóbb legyen,de a 32 GB az ma már nélkülözhetetlen egy csúcskészülékből Ha valóban komolyan gondolják azt a 10 milliós eladást.

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#817) BloodRay válasza jooker82 (#816) üzenetére


BloodRay
veterán

Annyi biztos, hogy nem 10k Huf lesz a különbség.
De most a G2 mögött kemény marketing lesz az fix.

[ Szerkesztve ]

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#818) Quqesz válasza jooker82 (#811) üzenetére


Quqesz
nagyúr

khm...ha rányomsz a megrendelésre lesznek furcsaságok...pl áfás ár 1+2 év garival már 185e.....ámmá nem jó :Y

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#819) Blackmirror válasza BloodRay (#817) üzenetére


Blackmirror
senior tag

Remélem kapható is lesz több szolgáltatónál és készletük is lesz.Nem lesz olyan mint a G-nél h keresgélni kellett,meg elfogyott stb.Akkor bizony jó eladásokra számíthat az LG itthon is,bár nem vagyunk egy nagy piac.

iPhone X@R, iPad Pro

(#820) jooker82 válasza Blackmirror (#819) üzenetére


jooker82
nagyúr

németbe már veszik,mint a cukrot.. :)

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#821) F-ECT$ válasza BloodRay (#815) üzenetére


F-ECT$
titán

A felhő ami felé most próbálják irányítani a felhasználókat
Érthető, de ez Mo-n nem pálya az 1-2 Gb-os net csomagokkal.

szempont volt a jó ár/érték arány
Igaz, a magyar piacon az ár dönt. Viszont a 32-es verzió a gsm boltok árai alapján 10k-val drágább, tehát ár/értékben még az is jó.

Viszont legalább nincs elzárkózva az LG a 32GB-os modell esetleges későbbi hazai forgalmazásától sem.
Azt mondja el nekem valaki, hogy miért jó az LG-nek, hogy NEM ad el valamit, amit amúgy gyárt, és tőlünk 500 km-re kapható? Olyan kevés 32 Gb-os eladásra számítanak, hogy nem éri meg készletet sem tartani? Vagy van fix költsége a 32-es modell behozatalának, amit mi nem látunk?

Dive ever, work never.

(#822) Blackmirror válasza jooker82 (#820) üzenetére


Blackmirror
senior tag

Ok,de most kis hazánkról van szó és tudod mi volt a G-vel is hiszen topiclakó vagy.
Vagy nem érdekli őket ez a piac vagy nagyon rosszak a marketingeseik az az igazság.Legalábbis a G-nek nem nagyon volt reklámja szerintem...

Szerk.:és plusz+1 az előttem szólóhoz :)
Sufni gsmeknél már megjelent a 32gb verzió is és 10 ezer forinttal drágább mint a 16-os.Nyilván ilyenkor nem esik nagy gondolkodásba az ember,hogy melyiket vegye.Az eladásokból is fog látszani (már ahol kapható mindkét verzió hogy melyikre van nagyobb igény).
A hivatalos forgalmazók pedig épp emiatt eshetnek el majd bevételtől,mert csak a 16-ost fogják árulni és aki 32-est szeretne az pedig meg fogja venni a szürkeimportot.

[ Szerkesztve ]

iPhone X@R, iPad Pro

(#823) F-ECT$ válasza Blackmirror (#822) üzenetére


F-ECT$
titán

A hivatalos forgalmazók pedig épp emiatt eshetnek el majd bevételtől,mert csak a 16-ost fogják árulni és aki 32-est szeretne az pedig meg fogja venni a szürkeimportot.
Attól tartok, hogy 10-ből 8 szolgáltatónál vásárló azt se fogja tudni, hogy van 32-es. Eladnak jó sokat belőle, és majd verik az LG Mo-nál a mellüket, hogy jók voltak. Persze a 32-essel 20%-kal több is elment volna belőle, de azt nem látja majd senki...

Dive ever, work never.

(#824) Blackmirror válasza F-ECT$ (#823) üzenetére


Blackmirror
senior tag

Hopsz,hát igen,van ebben is igazság. :DDD

Akkor 10-ből kettő vesz a sufni gsmből 32gb verziót, 3 meggondolja magát hogy ez neki mégis kevés lesz,vesz samsungot.5 pedig megveszi az elgét. :P

Nekem amúgy elég lenne a 16-os,2gb netcsomaggal-ami igaz hogy néha sajnos 2g-n van-,de elhiszem hogy sokan vannak akiknek ez nagyon kevés.

[ Szerkesztve ]

iPhone X@R, iPad Pro

(#825) Apaxp válasza Blackmirror (#824) üzenetére


Apaxp
senior tag

Nekem amúgy elég lenne a 16-os,2gb netcsomaggal-ami igaz hogy néha sajnos 2g-n van-,de elhiszem hogy sokan vannak akiknek ez nagyon kevés
Aki nálam puritánabb módon használja a telefonját az festi magát. ZTE Skate 512+ 496ext az sd kártyán+a 8 gigás sd kártya maradéka fat. Igy a 8 gigás kártya üres tárhelye 6-700Mb. Namármost ha az op rendszer csak 8Gb (szolgáltatói) akkor a maradék már az én szokásaim szerint is lófütty.

Samsung A52s 5g dual sim, Acer E5-573G win10+linux mint

(#826) F-ECT$ válasza Apaxp (#825) üzenetére


F-ECT$
titán

Így van, S2-m van, összesen kb 28 Gb hellyel, de ha 1 hétre elmegyek nyaralni, akkor eléggé kell legózni, hogy legyen elég zene / film / játék rajta.

Dive ever, work never.

(#827) atosan válasza BloodRay (#815) üzenetére


atosan
addikt

Az engem érdekel!
Tudni róla már valamit? Ár saccra?

Maine coon

(#828) BloodRay válasza atosan (#827) üzenetére


BloodRay
veterán

L9 II-ről még csak annyit tudok, hogy kellemes ára lesz, meglesz a HD kijelző és nem az L7 II akksiját kapja, hanem nagyobbat.

(#826) F-ECT$ -> Pontosan ilyen esetekre lesz jó az OTG.

Sufni GSM-es 32GB-os modell árát ne vegyétek összehasonlítási alapnak. Reklámja meg lesz bőven a G2-nek, ezt ti is tapasztalni fogjátok hamarosan. :)

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#829) atosan válasza BloodRay (#828) üzenetére


atosan
addikt

Akkor jó lesz :DD
Köszi :R

Maine coon

(#830) manokaki


manokaki
őstag

Nem vagyok Lg ellenes , de Lg-t optimus G vagy G Pro alatt venni bátorság , még a 4x is csak fözött Rommal megy ugy ahogy... ..... az Optimus G ota okés az Lg , de nagyon .......L7 stb vásárlása :( csak aki rávan szorulva , ezt sajna több kollégám visszajelzése alapján mondom..

(#831) aqwer21 válasza atosan (#829) üzenetére


aqwer21
tag

(#832) atosan válasza aqwer21 (#831) üzenetére


atosan
addikt

Köszi :DD
Jónak néz ki a cuccos, pláne ha tényleg nagyon baráti áron lesz :)

Maine coon

(#833) #03372544 válasza aqwer21 (#831) üzenetére


#03372544
törölt tag

Azért az 1Gb ram nem túl előremutató, a snapdragon 400-at nem ismerem, az lehet hogy jó.
Én az xperia z1 mini-t várom, állítólag ugyanaz a hardver lesz benne mint a z1-ben (snap 800, 2gb ram), de kisebb és "csak" hd kijelzős.

(#834) BloodRay válasza #03372544 (#833) üzenetére


BloodRay
veterán

Én is várom a Z1 mini-t is, de annak meg a kijelzőjétől félek előre is. :(

Ezt viszont én személy szerint már nagyon vártam!

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#835) Quqesz válasza BloodRay (#834) üzenetére


Quqesz
nagyúr

nekem is nagyon bejön a Z széria(Z,Z1,Z1 mini),csak a kijelzőik........IPS sokkal jobb...

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#836) BloodRay válasza Quqesz (#835) üzenetére


BloodRay
veterán

Pontosan. Odaraktam a CloudMobile mellé a Z-t, az SP-t és iszonyú gyengék egy jó IPS-hez képest sajnos. A G2 ilyen szempontból igencsak rendben van.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#837) toto0569


toto0569
addikt

Reggel kilenckor màr a szomszèdban landolt a telefon.(Màr csak èrjek haza èpsègben.)

(#838) #03372544 válasza BloodRay (#836) üzenetére


#03372544
törölt tag

Ez igaz, de ha nem teszed mellé nem tűnik fel.
Mindegy, nem akarok kijelző vallásháborúba kezdeni.
Nekem most xperia S van, az is sima tft, oldalról nézve tényleg eltorzul az egész, de napi használatban ennek semmi hátrányát nem érzem, szemből nézem a kijelzőt.
Sőt kifejezetten zavarna ha mindenki látná, pl. szerintem tök gáz amikor a metrón valaki nyomkodja az amoled-es gépét és oldalról gyakorlatilag mindent látok a kijelzőjén, ezt én nagyon nem szeretném.

(#839) BloodRay válasza #03372544 (#838) üzenetére


BloodRay
veterán

Én sem akarok nagyon belemenni a dologba, mert ettől még jók az új Sony-k, de szemből is van különbség bőven sajnos.
A másik meg, hogy én sokszor mutatok képeket másoknak a telefonomon, ilyenkor pedig nem látjuk egyszerre többen a képernyőt. Illetve gyakran csak rábökök az asztalon fekvő telefonra, nem veszem fel és ilyenkor sem örülnék a kiábrándító látványnak.
De tény, hogy mindenhol vannak kompromisszumok. Nálam egy mai okostelefonnál a kijelző az egyik legfontosabb szempont, mivel az amit folyamatosan kihasználok, látok.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#840) F-ECT$ válasza BloodRay (#828) üzenetére


F-ECT$
titán

Pontosan ilyen esetekre lesz jó az OTG.
Pontosan ilyen esetekre kell olyan telefont venni, amiben elfér "minden". Azért van okostelefonom, hogy ne 6-8 cuccot kelljen magammal vinnem, hanem csak egyet. Ha a G2 erre nem lesz képes, akkor veszek mást.

Sufni GSM-es 32GB-os modell árát ne vegyétek összehasonlítási alapnak.
Nem a konkrét árat vesszük alapnak, hanem a 2 modell között 10e Ft-os különbözetet.

Dive ever, work never.

(#841) BloodRay válasza F-ECT$ (#840) üzenetére


BloodRay
veterán

Minden készüléknek van gyenge pontja, van valamennyi kompromisszum. Kérdés kinek mi a fontos.
Nekem teljesen meg fog felelni. Ha utazok és több filmet, képet szeretnék magammal hurcolni, akkor a körömnyi 16GB-os pendrive el fog férni nálam... Azért ezt ne hasonlítsuk ahhoz amikor a kamera a kérdés és az az indok, hogy nem fog az ember plusz egy fényképezőgépet mindig magával hordani. Vannak aránybeli különbségek.

Valószínű, hogy később lesz a 32GB-os modellből is, számomra biztosan nem érné meg a felárat a nagyobb beépített memória. És mondom, nem 10k HuF lesz a különbség 16 és 32GB-os verziók között. Én is tudom mennyibe kerül egy micro SD kártya, de tudjuk jól, hogy a gyártók nem azzal számolnak.
Sufniék árai meg tényleg teljesen irrelevánsak a hazai forgalmazású modellek árképzéséhez képest.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#842) gekkoXT


gekkoXT
senior tag

Hogy lesz ehhez megoldva a védőtok?

(#843) BloodRay válasza gekkoXT (#842) üzenetére


BloodRay
veterán

Nagyon jó kérdés, én csak az előlapját láttam a tokoknak, az olyasmi lesz mint a Samsung flip cover-je.
Viszont másfél hónapos darabokon nem igazán láttam karcokat normál használat mellett.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#844) gekkoXT válasza BloodRay (#843) üzenetére


gekkoXT
senior tag

A hátoldali gomb középső dudorján sincs karcolódás? Az az ami leér elsőnek, ha lefekteted, nem?

Nekem az jutott eszembe, hogy ha nem lett volna a dupla koppintásos felébresztés, akkor simán megnyomom a kijelzőn a készüléket és a hátoldalon megnyomódik az asztalon a gomb.

[ Szerkesztve ]

(#845) BloodRay válasza gekkoXT (#844) üzenetére


BloodRay
veterán

Nem nyomódik be olyan könnyen a hátsó gomb. :) Szerintem nagyjából egy síkban van a hátlappal, a hangerőgombok meg kicsit homorúak.
Nem tűnt karcosnak a gomb sem egyébként.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#846) F-ECT$ válasza BloodRay (#841) üzenetére


F-ECT$
titán

Minden készüléknek van gyenge pontja, van valamennyi kompromisszum.
Persze, én csak azt nem értem, hogy ha lenne pénzem egy jobban felszerelt telefonra, amit gyárt is az LG, akkor miért nem akarja nekem eladni.

Ha utazok és több filmet, képet szeretnék magammal hurcolni, akkor a körömnyi 16GB-os pendrive el fog férni nálam
Plusz egy eszköz: elfelejted, nem találod, stb. Plusz ott van, hogy akkor a cuccok egy részét a telefonra másolod, a másik részét arra, aztán ha kell valami róla, akkor össze kell dugni, stb. Együtt lehet vele élni, de kis kényelmetlenséget okoz.

nem 10k HuF lesz a különbség 16 és 32GB-os verziók között
Hanem mennyi? Btw mindegy, ha nem lesz kapható hivatalosan, akkor marad a gsmbolt, és akkor 10k lesz a különbség.

Dive ever, work never.

(#847) TMT7TMT7


TMT7TMT7
tag

Tegnap volt szerencsém LG-nél megnyomkodni, a kijelző valami gyönyörű, iphone 4s-em és galaxy s4-et alázza. Méretre pedig a nagyon vékony keret miatt HTC one méretű. Azt hiszem megvan a következő telefonom.

(#848) BloodRay válasza F-ECT$ (#846) üzenetére


BloodRay
veterán

"akkor miért nem akarja nekem eladni" -> Valószínűleg egyelőre túl szűk rétegnek tartja az LG azokat akik fogékonyak lennének a drágább változatra.

"Együtt lehet vele élni, de kis kényelmetlenséget okoz." -> Ebben egyetértünk. Nálam ez a még belefér kategória.

A 32GB-os hivatalos áráról továbbra sincs pontos információ, de szerintem kapható lesz majd később.
Aki viszont gsm boltból szeretne vásárolni, annak csak pozitívum az ő árazásuk.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#849) F-ECT$ válasza BloodRay (#848) üzenetére


F-ECT$
titán

Valószínűleg egyelőre túl szűk rétegnek tartja az LG azokat akik fogékonyak lennének a drágább változatra.
Van többlet költsége annak, hogy behozzák a 32 Gb-os verziót is a 16-os mellett? Miért éri meg nem behozni?

A 32GB-os hivatalos áráról továbbra sincs pontos információ, de szerintem kapható lesz majd később.
Ez a "szerintem" mennyire van összhangban az LG HU terveivel? :)

Dive ever, work never.

(#850) BloodRay válasza F-ECT$ (#849) üzenetére


BloodRay
veterán

"Miért éri meg nem behozni?" -> Azért mert valószínű korlátozottak a kezdeti készletek és a mennyiséget inkább a fejlettebb piacokra akarják koncentrálni.

"Ez a "szerintem" mennyire van összhangban az LG HU terveivel?" -> Annyira, hogy ez kb az ő szó szerinti véleményük is a dologról egyelőre.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.