Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#651) aqwer21 válasza F-ECT$ (#650) üzenetére


aqwer21
tag

:K :))

(#652) manokaki válasza aqwer21 (#647) üzenetére


manokaki
őstag

az utobbi :D

Szerintem nagyon jo kis gép, de egyébként mit lehet várni a mai csucs gépektől nem lesz akkora orbitális különbség két telefon között ami már fullHD-s 4 magos ,2 Gb Ram , stb, aprobb eltérések vannak , mint pl.

- Ennek gyönyörü a kijelzője , a szinek az élesség a fekete háttér ( tényleg fekete ) :)
- a gyorsaság ( egyenlőre nincs semmi bug ( mint azt az S4-en ) megszokhatuk és ha valaki akkor én sajnálom legjobban az S4-et mivel a kedvenc telefonom volt a Samsung az amoled kijelzővel , de mint már annyiszor leirtam sikerült elba...nia a Samsungnak azt is , a haveromnak az S3 Lte kijelzője 100x szebb szinekben mint az S4-é és sokkal világossabb ( a fözött Rom-os S4-eseket nem ismerem ) ..

Inkább iszok egy kávét , mert még elsirom magam az S4 miatt :W

Attila

[ Szerkesztve ]

(#653) jooker82 válasza manokaki (#652) üzenetére


jooker82
nagyúr

az aksid most,hogy áll?

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#654) manokaki válasza jooker82 (#653) üzenetére


manokaki
őstag

igen , 2.50 perc kijelzőhasználattal, most 68%-on van ! Ebben leginkább Face és Internet van végig wifin !

Attila

(#655) jooker82 válasza manokaki (#654) üzenetére


jooker82
nagyúr

telefonálás,email szinkro volt?

amúgy remek.... :) sok telefon itt már kipurcan. :D gyakorlatilag,most megy 12 órája...

[ Szerkesztve ]

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#656) manokaki válasza jooker82 (#655) üzenetére


manokaki
őstag

email igen, a Hotmail az push-on van folyamatosan, telefon még kb. 10 perc volt összesen 3 alkalommal ! Az akku idő nagyon jo rajta szerintem ..,de minden megy rendben rajta , nem lassul be ..

(#657) aqwer21 válasza manokaki (#652) üzenetére


aqwer21
tag

Akkor ok! :DDD s4 en gondolkodtam èn is. Most s3 am van... de marad az lg g2 vagy a nexus 5 :C

(#658) jooker82


jooker82
nagyúr

3 kép nagyitva egységesen kb 80%-ra...3 különböző csúcsgép. Valamelyik a 3 közül a G2.... sorrendet kérnék 1. kép az 1-es..és értelemszerűen a többi. :)



[ Szerkesztve ]

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#659) toto0569 válasza manokaki (#654) üzenetére


toto0569
addikt

Megrendeltem a 32GB-os változatot a teljes csomagot."Munkatársunk hamarosan felveszi önnel a kapcsolatot..." :R amen :R Mintha a fogamat húznák...Kicsit drága...De szerintem nem fogom megbánni. :C
jooker82: Samu/LG/HTC?

[ Szerkesztve ]

(#660) jooker82 válasza toto0569 (#659) üzenetére


jooker82
nagyúr

Nem úgy kérdeztem,hogy melyik kép,melyik gyártó,hanem a felső kép az 1-es,a középső a 2-es és az alsó a 3-as.
tedd sorrendbe,melyik a jobb...csak egy sorrendet 1-2-3,vagy 3-2-1 stb..
majd kiirom természetesen,hogy melyik kép melyik telefon...
csak mindenféle elfogultság meg ellenesség nélkül tettem ezt az összehasonlitást.

[ Szerkesztve ]

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#661) joey04 válasza toto0569 (#659) üzenetére


joey04
titán

mennyi a full csomag?

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#662) manokaki válasza joey04 (#661) üzenetére


manokaki
őstag

32Gb-osba 171,000 Ft ( Áfával ) !

(#663) joey04 válasza manokaki (#662) üzenetére


joey04
titán

köszönöm. annyira nem vészes. a többi s800-ashoz képest persze.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#664) toto0569 válasza jooker82 (#660) üzenetére


toto0569
addikt

Változó mert a 2-es kép vall az LG-re ha a rendszámot nézem+ a falavelek,1 szerintem a Samu az erőteljesebb színek.3-as HTC mert azt olvastam az ONE-ról ,hogy felejtsük el a nagyítást. 2-1-3. (remélem most nem húzom le az LG-t)
joey20: Közben manokaki megválaszólta...

[ Szerkesztve ]

(#665) Xaels válasza manokaki (#662) üzenetére


Xaels
félisten

LG garival vagy boltival?

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#666) jooker82 válasza Xaels (#665) üzenetére


jooker82
nagyúr

boltival.... te is irhatsz egy sorrendet,hátha a telefonod is benne van.. :K de nem biztos.. :))

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#667) Xaels válasza jooker82 (#666) üzenetére


Xaels
félisten

Ha tippelni kéne akkor a középsőre tippelnék a One-ra, de nem igazán érdekel ez a téma. Ha a fotózás lenne számomra a legfontosabb akkor Samsung vagy Nokia lenne a kezemben.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#668) jooker82 válasza Xaels (#667) üzenetére


jooker82
nagyúr

én csak egy sorrendet kértem....köszi. :)

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#669) Xaels válasza jooker82 (#668) üzenetére


Xaels
félisten

A 3.-ik kép be van mozdulva szerintem így az annyira nem mérvadó. De a sorrend változatlan lenne ha ez lenne az össz minőség 1-2-3

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#670) Quqesz válasza toto0569 (#664) üzenetére


Quqesz
nagyúr

na gratula...használjátok egészséggel!aztán majd a kíváncsiakat se felejtsétek el :)

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#671) toto0569 válasza Quqesz (#670) üzenetére


toto0569
addikt

Köszi! :R Remélem nem lesz benne "pixel" hiba.Ezen még lehet látni? :U A 4X is marad az asszonyomnál,az S2 lesz nála leváltva.De el kell,hogy mondjam az is nagyon jól bírja a mai napig.

(#672) manokaki


manokaki
őstag

Ips-nél ritka a pixel hiba , a Hts one-nál volt..

(#673) Quqesz válasza manokaki (#672) üzenetére


Quqesz
nagyúr

pár azért volt nálunk,de tényleg nem sok(5-6 db),egy csekkolást megér a hidden menüben... :K
ja és ha vki a fényképezésre van begerjedve(és neki ez a teló nem elég),akkor a Telekomnál már van Nokia 1020...hát hogy mennyiért.......

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#674) manokaki


manokaki
őstag

4ora 10 petcnél vagyok kijelző használatban , 49%-on...

(#675) F-ECT$ válasza manokaki (#674) üzenetére


F-ECT$
titán

Ebben volt játék?

Dive ever, work never.

(#676) manokaki válasza F-ECT$ (#675) üzenetére


manokaki
őstag

Nem az nem volt , film nézés volt , meg net, facebook , beszélgetés.

(#677) jooker82 válasza jooker82 (#658) üzenetére


jooker82
nagyúr

Felső kép S4
középső G2
alsó Z1.
Fentebb utalt rá valaki,hogy az alsó kép be volt mozdulva,igy nem mérvadó. Nem volt az bemozdulva,meg lehet nézni,hogy a felhasználóknak is elég silány képeket sikerül lőni.[Z1 képek]
Talán az OIS hiányzik belőle.meg szemcsés zajos az egész.. és még jagelo kolléga jön itt tegnap oktatni a G2-őt. :N röhögséges.

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#678) tzsolesz válasza jooker82 (#677) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

A középső tartalmazza a legtöbb tiszta részletet. A színek is ott vannak rendben csak.

(#679) jooker82 válasza tzsolesz (#678) üzenetére


jooker82
nagyúr

igy már nem ér... :(

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#680) toto0569


toto0569
addikt

na aki idáig lehúzta a G2-t az olvasson :P a szifont nagyon összerakták :K

[ Szerkesztve ]

(#681) leslien válasza toto0569 (#680) üzenetére


leslien
nagyúr

szifont össze rakták, annyi pénzért....

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#682) jooker82 válasza toto0569 (#680) üzenetére


jooker82
nagyúr

a g2 elég kiegyensúlyozott... remek képeket lő...

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#683) tzsolesz válasza jooker82 (#679) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

OK, de csak most láttam meg. Egyébként sem kell hozzá szakértőnek lenni, így ez nem volt nagy dilemma.......

[ Szerkesztve ]

(#684) Quqesz válasza toto0569 (#680) üzenetére


Quqesz
nagyúr

úgy össze rakták,hogy szét sem lehet szedni(ifixit).....szervizesek rémálma..meg ez is röhej:mennyibe kerül a szifon tényleges előállítása
más
a képeknél vszínű nem jó az optika lencséi és a széleken nem tud éles képet készíteni a Z1,a közepe felé látszik ott rendben van minden....

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#685) Quqesz válasza toto0569 (#680) üzenetére


Quqesz
nagyúr

na ez jó tesztnek bizonyul...a szifon tényleg egész jó,a HTC meglepően jól müxik alacsony fényviszonyoknál,de sötétben hiányzik a pixel a részletességhez.....a G2 pedig jó képeket lő minden viszonylatban(de nem tökéleteset)....a Note3 kicsit csalódás nekem(sztem az S4 jobb volt),a Z1 meg hát..........hagyjuk

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#686) Gyula88 válasza jooker82 (#658) üzenetére


Gyula88
tag

Remelem h nem a 3. a G2 :P
nalam 1-2-3 a sorrend

A SEMMIRŐL INDULTAM! Nagy része még most is megvan...

(#687) falijja válasza Gyula88 (#686) üzenetére


falijja
őstag

+ 1 szerintem is a 1-2-3 a sorrend....

(#688) tzsolesz válasza falijja (#687) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

2, 1, 3 a helyes sorrend. Az 1. képen nem látszik egy rakás dolog ami a 2.-en igen. Sok minden sötétségbe burkolódzik. Annyi hogy az 1-es kép kicsit színesebb, ezért talán messziről szimpibb a szemnek.

[ Szerkesztve ]

(#689) falijja válasza tzsolesz (#688) üzenetére


falijja
őstag

Nem csak kontúrosabbak a színek az 1-esnél de élesebb és részletgazdagabb is szvsz.....de kinek a pap kinek papné de melyik melyik...?

(#690) jooker82 válasza falijja (#687) üzenetére


jooker82
nagyúr

mint már irtam,ne utólag okoskodjunk...
ha addig nem jöttetek amig kellett volna,mostmár ne legyen belőle vita...
te pl mostmár persze,hogy a samsungot élteted..

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#691) jooker82


jooker82
nagyúr

Az OIS szemléltetése egy tyúkkal. :D [link]

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#692) petrson


petrson
senior tag

Nagyon szemezgetek ezzel a telefonnal. Kérdés: mennyire veszi komolyan a frissítéseket az LG a felsőkategóriás kütyüinél? Most egy nexus s van, ott ugye nem volt ezzel gond egy ideig...
Mik a legfrissebb infók, októberben már a szolgáltatóknál is lesz?

S23 / Watch Active2 / Xiaomi Pad 6

(#693) jooker82 válasza petrson (#692) üzenetére


jooker82
nagyúr

októberben már lesz igen...
szerintem,ha a várt darabszámot hozzák az eladások akkor a frissitések is jönnek..

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#694) jooker82 válasza manokaki (#674) üzenetére


jooker82
nagyúr

na most,hogy áll az aksi? sikerült már lemeriteni?:?

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#695) F-ECT$ válasza petrson (#692) üzenetére


F-ECT$
titán

A frissítés egy érdekes kérdés. Amíg 1.x vagy 2.x-es rendszerekkel jöttek a telefonok, addig a frissítések tényleg sok újdonságot / javítást hoztak. ICS óta eléggé lelassult a fejlődés, így már nem akkora gáz, ha kicsit csúsznak a frissítések, de persze az ember nem venné szívesen ha 2 éven belül lőnék le a frissítéseket.

Ezért várom még meg a Nexus 5-öt, ha a G2 hardverével jön (incl. akksi), akkor az hosszú távon lehet, hogy jobb választás.

Btw hogy állnak az 0.5-2 éves csúcs (közeli) LG telefonok a frissítésekkel? Van valamelyiken már 4.3, van olyan amin nincs még 4.2?

Dive ever, work never.

(#696) tzsolesz válasza F-ECT$ (#695) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Úgy tudom hogy a 3D, 2X az már ICS-el lezárult. A Black nem kérdés hogy csak 4.0.4.
A 4X HD asszem 4.1. A G, és G Pro pedig valószínűsítem 4.2.2-vel van már, vagy vár egy picit még.
Szerintem a 4X HD, G, G Pro meg fogják kapni a 4.3-at.

Dehát még az S3, S3 LTE, és Note 2 is vár a 4.3-ra. Sőt ugye 4.2.2 kimarad, így 4.1-el szórakozunk.

jooker82: Akkor hasonló a stratégia mint Samsungnál. 4.2.2-őt sokan kihagyják.

[ Szerkesztve ]

(#697) jooker82 válasza tzsolesz (#696) üzenetére


jooker82
nagyúr

elvileg a g-re egyből a 4.3 jön,kihagyják a 4.2-őt....az úgyse hoz semmi érdemlegeset...

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#698) toto0569 válasza Quqesz (#685) üzenetére


toto0569
addikt

Az LG csak azért lő jó képeket mert jól kezeli a fényviszonyokat.Ha megfigyeled a Samu jó éles képeket csinál,de attól válik kicsit "érdessé" a kép.Az LG szoftveresen nem mászott bele ennyire a belsőbe viszont a kontraszt az sokkal jobban előjön,jobban elkülönülnek a tárgyak egymástól.Ha a héten megjön akkor úgy is rakok ki képet majd.
manokaki azt mondta,hogy ő nem szokott fényképezni és nem is tud. :((( ilyet...??? pedig egy saját tesztet megnéztem volna...

[ Szerkesztve ]

(#699) jooker82 válasza toto0569 (#698) üzenetére


jooker82
nagyúr

majd te akkor megmutatod a képességeid... :)

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#700) FragMaster válasza Quqesz (#684) üzenetére


FragMaster
addikt

Ez minden ilyen hatásvadász cikk után előjön, hagyjuk már...az előállítási költségen (anyag+munka) nincs más költség? Bármilyen telefonnál.

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.