Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#401) jooker82 válasza jooker82 (#400) üzenetére


jooker82
nagyúr

A Sony az olyan jó ,olyan tökéletes??kérdem én,hogy akkor mért a lumia 1020-hoz kell viszonyitani a G2-őt :F :F
Az 1020 van fotózásra kihegyezve,a G2-be csak egy mobilba való átlagos kamerát tettek... És szerintem nincs is vele gond..

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#402) h4h01 válasza Riuko (#399) üzenetére


h4h01
senior tag

(#403) jooker82


jooker82
nagyúr

Itt egy kis dizájn videó..

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#404) jooker82 válasza Bog (#374) üzenetére


jooker82
nagyúr

Csak igy hasraütésből én is ki tudnék emelni bármilyen képből részletet..Kérdés,hogy ugyanez a kép más mobillal,hogy sikerült volna.. ebből a képetekből is kiemelhetted volna,nem fontos a legrosszabb jelenetet kiválasztani..

Mellesleg tanácsos lenne már egy tesztnél bevezetni,hogy a felsőkategóriás telefonoknál egy digigéppel is lelövitek azokat a képeket,melyet a telefonnal.. Hogy tudjuk mihez mérni..Okkal,vagy ok nélkül szidjunk e egy telefont. :)

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#405) F-ECT$


F-ECT$
titán

Lehet itt a fényképezőn vitatkozni, de ha tényleg csak a 16 Gb-os lesz elérhető itthon (hivatalosan), akkor úgyis mindegy... :(((

Dive ever, work never.

(#406) aki03 válasza jooker82 (#400) üzenetére


aki03
csendes tag

Elég gyengére sikerült a G2 fotózási teljesítménye, de biztos vagyok, hogy 1-2 frissítés múlva javítani fognak rajta szoftveresen. Egyébként mintha a 4X (JB-n!) vagy a G is szebb képeket lőne, így ez visszalépés.

(#407) jooker82 válasza aki03 (#406) üzenetére


jooker82
nagyúr

A G-től sokkal jobb,nekem az van,4x-em is volt...attól meg főleg.
A legtöbb teszt nem azt igazolja,hogy rossz képeket készitene..
Ez a kép pl mért rossz egy mobiltól? v mit vársz el tőle??

[ Szerkesztve ]

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#408) Quqesz válasza h4h01 (#402) üzenetére


Quqesz
nagyúr

nem értem miért vitázol...ha neked a Note3 jobban bejön,akkor vegyél olyat...nekem pl nem,de ez az én véleményem....amúgy én nekem is egy fém dizájn jobban begyere,akár milyen is a műanyag(nexus s is fényes volt,szép,de ujjlenyomat mágnes)....

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#409) Bog válasza jooker82 (#404) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Tessék, 4négy4!!4 részlet abból a képből, amiből szerinted ki kell emelni:

És tényleg, nyugodj le, nem fizet senki neked azért, hogy védd az LG-t, nekem a kezemben van egy 1020, látom, hogy milyen az, ami igazán rohadt jó.

Egyszerűen túlszaturált, túlélesített, kromatikus aberrációval bőven meghintett fotókról van szó, amelyek persze egyáltalán nem rosszak egy monitoron visszanézve, de 100%-os nagyításnál bőven kijönnek a hibák. Fogadd el.

[ Szerkesztve ]

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#410) aki03 válasza jooker82 (#407) üzenetére


aki03
csendes tag

4X-em van nekem is, de szerintem elfogult vagy. A G2 képei olyan természetellenesen mosódottak, meg olyan furcsa hatást kelt. Pl:
http://mobilarena.hu/dl/cnt/2013-09/101707/g210.jpg

Nagyíts rá jobb oldalon a fákra, olyan mint egy olajfestmény. De biztos vagyok benne, hogy majd orvosolni fogják. Azt elismerheted, hogy a G Pro-tól visszalépés.

[ Szerkesztve ]

(#411) hallerlaller válasza Riuko (#340) üzenetére


hallerlaller
addikt

Mondjuk elég beteg dolog szerintem is, max egy-két sorozat félórás részét miközben vár az urológusnál, nade filmeket, így többes számban?

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#412) Quqesz válasza Bog (#409) üzenetére


Quqesz
nagyúr

sztem túl mélyen belementetek ebbe a kamera kérdésbe,van minden telónak achiles sarka....neki ez,bár a 4X-en is tudták orvosolni,sztem itt is fogják egy frissítés keretében....jooker meg lelkes lg tulaj...:)

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#413) Lecs@ válasza aki03 (#410) üzenetére


Lecs@
addikt

Ő tényleg túlzottan elfogult. A képek nincsenek rendben.Ha ezt nem orvosolják, erről a tervemről is lemondok. Lehet a G kamerája ezek szerint jobb, mint a G2 - é. Én bolond meg eladtam, G2 - re várva. Nem baj, lesz más :)

512 GB

(#414) aki03 válasza Lecs@ (#413) üzenetére


aki03
csendes tag

G-t szerintem nagy hiba volt eladni... :D

(#415) w333 válasza Lecs@ (#413) üzenetére


w333
félisten

Akkor inkább már vegyél egy Nexus 4 -et ;]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#416) -Mosquito- válasza h4h01 (#356) üzenetére


-Mosquito-
őstag

Ezt nem veszed meg 130-ért akkor a Note 3-at sem fogod megvenni 230-ért. :DDD

Ha senki nem utál,valamit rosszul csinálsz. [ Doktor House ]

(#417) jooker82 válasza Bog (#409) üzenetére


jooker82
nagyúr

Én csak annyit irtam,hogy nem az 1020-hoz kellene viszonyitani,meg megnézném más telefon,hogy lőtte volna ugyanezeket,de majd a nagy fotós tesztből kiderül.. ;)
Ezekre amúgy én se mondom,hogy tökéletesek,de ismerem a G-met,meg láttam 1-2 külföldi összehasonlitást..
Fentebb a phonearena tesztből is kiemeltél egy fotónagyitást,hogy milyen xar És érdekes,a többi mobil még még ....abb...

A G2-nek,jelenleg a Z1,S4,note3,One,a hivatalos ellenfele... Ezekhez kell ,érni,hogy milyen.

[ Szerkesztve ]

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#418) Quqesz válasza h4h01 (#402) üzenetére


Quqesz
nagyúr

na akkor N3 vs G2 in Germany: N3 €700-760. vs G2 €500.....nos ennyi pénzért lőjön is jobb képeket....info gsmarena..az is igaz,hogy a 1020 jobb képet csinál,hiszen ezt heggesztette sokáig rajta a nokia,de 200e induló áron.....akkor inkább egy Nikon v Canon DSLR.....

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#419) Ádám16 válasza jooker82 (#404) üzenetére


Ádám16
addikt

Nem akarok "beszólni", mert semmi gondom nincs veled, de ez a szintű fanatizmus már sok. Ha az Lg kiadna egy darab szart, abba is találnál egy kukoricadarabot, amitől már simán elfogadhatónak minősíted.
Ezek a képek igenis mosottak, nekem a cartoon network jut róla eszembe, úgyhogy ne mondjuk már azt, hogy ez telefon fronton jó, mert a legtöbb csúcskészülék odacsapja.

(#420) Riuko válasza hallerlaller (#411) üzenetére


Riuko
senior tag

Ez kemény volt! :C

"A nagy ember azzal mutatja meg nagyságát, hogy miképpen bánik a kicsikkel."

(#421) rayman2006


rayman2006
tag

Kár vitatkozni kamera képén.
Az biztos jobb képet csinál a 1020 de kifejezetten jó kamerára mentek rá, úgy is nézz ki hátulról mint egy fényképező,nem egy kategóriájú kamera van G2 és 1020-ba.
Lényeg ár-érték arányba jó készülik tudása,kijelző nagyon jó,átlagos használatra néha fényképezgetni jó képet csinál ahhoz képest hogy telefon.
Aki profi jó képeket akar csinálni úgy is fényképezőt használ.

(#422) jooker82 válasza Ádám16 (#419) üzenetére


jooker82
nagyúr

Mint irtam sokaknál a mérce van magasan én a fent felsorolt 4 telefonhoz mérve irtam,amit irtam.. Nem egy 300 ezer ft-os géphez viszonyitva,meg nem is a moto v525-höz mérve.

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#423) joey04 válasza kisedi (#354) üzenetére


joey04
titán

Más kérdés, hogy ér-e közel 60k-t a 3GB ram, 32GB tárhely meg a stylus? A nagyobb akksi kell is a nagyobb kijelzőnek, aminek mérete meg szintén egyéni, van akinek előny, van akinek hátrány. Egyértelmű előnynek hoztam a stylust is, de az is egyéni preferencia kérdése, mert aki nem használja ki, annak aztán már tényleg csak a több ram és nagyobb tárhely marad, ami jó, de nem ér 60k-t, Főleg, ha cserébe esetleg még túl nagynak is találja a készüléket. Azt meg már meg sem említem, hogy mi van akkor, ha esetleg nem kedveli az amoled kijelzőt. Akinek viszont kell a hatalmasnál is hatalmasabb kijelző és a stylus, az eleve nem gondolkodik G2-ben.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#424) tzsolesz


tzsolesz
nagyúr

Zárjuk már le ezt a háborút.

Ha a G2-höz viszonyítjuk a többi telót akkor nagyjából így néz ki a helyzet, ahogyan azt az elmúlt 3-4 oldalból leszűrtem.

Az 1020-hoz képest, és az iPhone 5S-hez képest kicsit mosottabb, és rajzfilmszerűbb az eredmény 100%-os nagyításnál.

VISZONT a többi csúcstelóhoz képest nincs elmaradva, sőt azoknál általánosságban jobb is. (SGS4, iPhone5, HTC One, Z1 stb....)

Tehát ne temessétek már itt ezt a telefont, hanem olvassatok vissza. Szó sem volt arról, hogy nem hozza az SGS4, meg a többi csúcs szintjét........

KÖSZÖNÖM SZÉPEN. :R :R

[ Szerkesztve ]

(#425) F-ECT$ válasza hallerlaller (#411) üzenetére


F-ECT$
titán

Én főleg urológusi vizsgálat közben nézek filmeket. Segít ellazulni. :B

Komolyra fordítva: több száz órányi sorozatot/filmet néztem már én is telefonon, és nem azért mert nem futja TV-re, hanem mert sokat kell utaznom / várakoznom.

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#426) dave_gahan válasza tzsolesz (#424) üzenetére


dave_gahan
aktív tag

:C :K

(#427) jooker82 válasza tzsolesz (#424) üzenetére


jooker82
nagyúr

Ja,jönnek itt ezek a nagyitott fotók és végül már ott leszünk,hogy egy 3mp-es szintjére lesüllyesztik a telefon fotós képességeit..
Mellesleg más topicokba mindenki azt irja,hogy nem nagyitva kell nézni ezeket a képeket..Érdekes,itt mégis úgy kell.. :D

[ Szerkesztve ]

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#428) #03372544


#03372544
törölt tag

Szerintem a telefonnal lőtt képeket egy profi DSLR kamerával készültekkel kellene hasonlítgatni, úgy legalább mindre rá lehetne mondani hogy szar.
A képek amiket mobillal lőttök max facebookra mennek fel, esetleg előhívatod 10x15-ös fénykép méretben, bár erre én még nem láttam példát.
Van értelme ennek fényében ezen vitatkozni?
Óriásplakátra szeretnétek kitenni a fényképet?

(#429) w333 válasza tzsolesz (#424) üzenetére


w333
félisten

+1 :K

Ár/Érték arányban még mindig sokkal jobb választás mint az S4, Z1, One, stb !
Ezektől kamerában és kijelzőben is sokkal jobb és jóval olcsóbb is ! :P

A Note 3 -tól ne várjatok jó kamerát : Link ! a G2 lemossa mint a sz@rt ! ;]

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#430) F-ECT$ válasza joey04 (#423) üzenetére


F-ECT$
titán

Nem csak a tárhely, hanem a tárhely bővítése is ott van a Note 3 előnyeinél. Ettől függetlenül a 2 készülék szerintem nem egymás ellenfele, bár biztos van átfedés a vásárló rétegek között.

Dive ever, work never.

(#431) Riuko válasza w333 (#429) üzenetére


Riuko
senior tag

Már többen hiányolták itt a mindent tudásodat! :C

"A nagy ember azzal mutatja meg nagyságát, hogy miképpen bánik a kicsikkel."

(#432) w333 válasza Riuko (#431) üzenetére


w333
félisten

Tényeket közlök ! ;]
Aki Samsung Fan úgy is Samsungot fog venni mert neki az a jó !
Aki Sony Fan az szintén Sony-t, annyira elvakult hogy nem látja a fakó kijelzőt !
Aki fém telefont szeretne az Pedig HTC One -t fog venni !

Én azt mondom hogy ár/érték aránybán az LG G2 a mostani legjobb választás !

Nem vagyok LG "fan" :N de a nagy gyártóknak elég szépen feladta a leckét !

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#433) leslien válasza F-ECT$ (#430) üzenetére


leslien
nagyúr

ebben már biztos h van usb otg, még ha 8gb marad akkor is megéri...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#434) Riuko


Riuko
senior tag

Mást most nem találtam, de itt egy S2 crop a kép szeléről....(klick a nagyításhoz)
Legalább ennyit tudnia kellene a G2-nek....(imádlak LG ;) ) most 4X-et használok.

[ Szerkesztve ]

"A nagy ember azzal mutatja meg nagyságát, hogy miképpen bánik a kicsikkel."

(#435) tzsolesz válasza Riuko (#434) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

8Mp vs. 13Mp-t ne hasonlítsunk össze.

Lásd 640x480 már 100%-os nézet lenne egy ilyen összehasonlításnál. :)

(#436) F-ECT$ válasza leslien (#433) üzenetére


F-ECT$
titán

Van otg, de ez csúcs telefon. Francnak van kedve +1 eszközt cipelni, és oda-vissza másolgatni meg törölni.

Dive ever, work never.

(#437) #03372544 válasza tzsolesz (#435) üzenetére


#03372544
törölt tag

Ez itt 12mpx-es képből 100%-os kivágás, Xperia S-ről.
Csak összehasonlítás miatt.

[ Szerkesztve ]

(#439) leslien válasza F-ECT$ (#436) üzenetére


leslien
nagyúr

ok értem, csúcs telefon és ha igaz lesz csúcs lesz az ára is 130k ,+ 1 ezközt cipelni 60k megéri nem ?

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#440) Apaxp


Apaxp
senior tag

A franc essen az LG-be. Erre a telóra ácsingóztam, erre kiadja 16Gb rammal. Ráadásul nincs bővítési lehetőség. A jelenlegi telefonomban 8gigás microsd szinte fullon van.Az lg2 is csak ennyit fog biztosítani. Adnának akkor dropbox tárhelyet hozzá mint a samu. Úgy látszik kis ország kis tárhely. Mi a francért nem lehet kiadni a 32-es verziót is szolgáltatóknak.

[ Szerkesztve ]

Samsung A52s 5g dual sim, Acer E5-573G win10+linux mint

(#441) jagelo válasza w333 (#429) üzenetére


jagelo
aktív tag

Cimbora magadnak még tudsz hazudni, de mást ne etes, kérlek, hogy mit mos le meg ilyesmi mindenkinek van, szeme nem vagyunk, vakok ezek a képek messze elmaradnak a vártól ennyi magadnak ne hazudozz kérlek.. :O16Gb memory pedig hát .ennyit erről vicc ja te meg a petpalack műanyagot nem látod??:)

[ Szerkesztve ]

(#442) Bog válasza Apaxp (#440) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

5 GB van, ha van LG Smart TV-d, akkor most 50-et kapsz.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#443) cefre00


cefre00
tag

Neeem az enyém hosszabb! Neeem az enyém...komolyan emberek! :(

Mindenhol jó, de legjobb 127.0.0.1-en! :)

(#444) AS válasza knyitogato (#345) üzenetére


AS
félisten

Na igen és ha nem itt 130 akkor sehol sem..... Ez a 130 csak szolgáltatói ár ami lehet egyes embereknek nem lesz jó....

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#445) jooker82 válasza jagelo (#441) üzenetére


jooker82
nagyúr

Az egri vártól,vagy a pannonhalmitól?? :) :C

As: ez az ár viszont azt diktálja,hogy függetlenül sem szállhat el..figyeld meg,hogy a GSM boltok is ott körül nyitnak és ott tuti lesz 32GB-os is..

(#446) jagelo: Itt kezdődnek a gondok... viszlát. :)

[ Szerkesztve ]

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#446) jagelo válasza jooker82 (#445) üzenetére


jagelo
aktív tag

Hát meglátjuk :)

[ Szerkesztve ]

(#447) jagelo válasza jooker82 (#445) üzenetére


jagelo
aktív tag

várttól :DDD fáradt vagyok na..

(#448) toto0569 válasza jooker82 (#427) üzenetére


toto0569
addikt

Nézzétek vissza egy full HD-s 117 átlójú vagy nagyobb LCD-n ,ott nem kell nagyítani semmit.Nekem azon még a 4X képei is frankók. :) Ezen kár vitatkozni...JÓjaza G2 :K Akinek nem tetszik az ne vegye,aki pedig erre a telóra várt annak itt a helye. :DD Beálltam a sorba.

(#449) Quqesz


Quqesz
nagyúr

akkor egy kis árháború(expansys): Z1 202e...G2 16gb 164e...S4 16gb 167e....Note3 32gb 221e...Nokia1020 209e...Iphone 5s 16gb 224e....ennyi...
toto
+1

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#450) jooker82 válasza toto0569 (#448) üzenetére


jooker82
nagyúr

+1 köszönjük a csatlakozást.. :D

LG G2 32 GB 4.4 AOS

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.