Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#201) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Amúgy lesz még valami perverz szalagcím? :D

Prohardverről kattintva: LG G2 - hátul kell nyomni.... ;]
Itt: tapogatni való hátsó

Következő: lapos mint a diáklány? :D

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#202) tzsolesz válasza Strengar (#200) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Okés, hogy nem Optimus Black-ben található NOVA IPS 700 nittel, de a többi csúcstelóhoz képest sincs lemaradva.

(#203) Tirexi


Tirexi
addikt

Na meg van mire cserélem az S4-et. :D

(#204) oceanrush válasza bteebi (#189) üzenetére


oceanrush
senior tag

Miert lenne meglepo? A Snapdragon 600 lenyegeben egy felturbozott S4 Pro, a Snapdragon 800 meg teljesen uj cucc. Szoval ez inkabb egy Core 2 Quad -> i7 valtashoz hasonlithato.

(#205) hemaka


hemaka
nagyúr

A hardver tiszteletet parancsolo, de a merete sajnos tul nagy. Az android kinezete meg nekem nagyon nem tetszik. Az a home scr is olyan, mintha oda lenne hanyva. :(

(#206) Roxbury válasza hemaka (#205) üzenetére


Roxbury
őstag

Mármint az Lg UI nem tetszik nem? Az mondjuk nekem sem de majd gyári Androiddal Nexus 5 néven. :)

| Galaxy S23 | Watch5 Pro |

(#207) F-ECT$


F-ECT$
titán

Azért "jó" olvasni, hogy egy alapvetően jó telefont, ami a jelenlegi hírek szerint jó áron fog indulni, mennyire szarnak tartanak egyesek, és ezt még példákkal is alátámasztják. Csak azt felejtik el, hogy nincs tökéletes termék, mindig lesz egy példa, amivel az adott termék adott tulajdonságát kritizálni lehet. Ilyenkor mindig elgondolkozok, hogy ezek az emberek a saját munkájukkal szemben is ilyen kritikusak?
Nem azzal van bajom, hogy ha valaki rámutat egy adott termék hibájára/hiányosságára, de azért nem árt a skálát jól belőni mellé. Teszem azt, ha egy mérhető érték a piac legjobb legjobb ilyen tulajdonságú termékében 10, a felső szegmensbeni hasonló termékben 7, akkor egy 6.9-es érték nem szar, maximum nem kiemelkedő.
Azt sem árt figyelembe venni, hogyha a termék kvázi minden szinten hozza a vele egy ligában játszók átlagos értékeit, akkor az a termék nagyon jónak számít, ugyanis inkább az jellemző, hogyha egy termék valamiben nagyon jó, akkor "cserébe" valami másban gyenge.

Az átlagtól való kilengések adják egy termék pozitív és negatív tulajdonságait, és ezek mérlegelése alapján dönthető el, hogy nekünk személy szerint kell-e a termék. Ha arra jutunk, hogy nem, az még nem jelenti azt, hogy a termék szar, sőt azt sem, hogy aki az adott terméket választja az hülye, és nem tud racionálisan dönteni.

No, végülis mindegy, ez a hozzáállás úgysem fog változni, csak most kedvem volt egy kicsit írni.

Dive ever, work never.

(#208) atike válasza hemaka (#205) üzenetére


atike
nagyúr

Az a Home pont az LG saját kreálmánya... :) A "pure" android az a Nexusokon, illetve pár különleges kiadású telefon nézhető meg... Az S4-nek és a One-nak kapásból van ilyen változata...

(#209) leslien válasza Bog (#167) üzenetére


leslien
nagyúr

plz tennél egy próbát usb otg működik?

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#210) bb0t válasza dave_gahan (#173) üzenetére


bb0t
senior tag

én még nem tudtam elolvasni csak a specs-et néztem és abban TFT-LCD volt csak írva - csodálkoztam is amúgy hogy nem IPS, tudomásom szerint csak a Sony nyomoronckodik kijelző fornton

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#211) adamk válasza Bog (#74) üzenetére


adamk
csendes tag

Volt szerencsém már kipróbálni egy ilyen készüléket és tényleg a sebességére semmi panasz nem lehet.

btw. Nézegettem a képeket és öröm volt látni, hogy a volt középsulim is közötte van (Puskás), hogy-hogy arra jártál? :)

(#213) batai15


batai15
félisten

Nagyon jó telefon. Eleinte indegenkedtem tőle ,de beválalnám azért. Más kérdés hogy az lg meddig foglakozik majd vele. De legalább az lg tenyleg jól használható okosságokat pakolt bele.

(#215) Riuko válasza F-ECT$ (#207) üzenetére


Riuko
senior tag

Tökéletesen 1et értek.

"A nagy ember azzal mutatja meg nagyságát, hogy miképpen bánik a kicsikkel."

(#216) petipetya válasza Bog (#103) üzenetére


petipetya
nagyúr

Erre kíváncsi leszek. :C

"nincs rá lezsóidő"

(#217) w333 válasza #32839680 (#214) üzenetére


w333
félisten

De akkor szerintem te sem láttál még triluminost... :U

Parancsolj : Link ;]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#218) nicu71


nicu71
addikt

nem ebben a telefonban van a hiperbrutál DAC ami hi-fi hangzást eredményez?úgy emlékszem igen...mégsem esik a tesztben szó erről...pedig én nagyon kajálnám! ;)

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#219) Graphics válasza nicu71 (#218) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

De igen, ebben debütált, viszont említést se olvasok róla...

"LG G2 android phone -- first 24 bit/192kHz phone DAC"

Szóval pl ezt is ki lehetne emelni, illetve USB-OTG funkciót is szerintem szívesen megnézném / tudja vs. nem tudja..

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#220) w333 válasza nicu71 (#218) üzenetére


w333
félisten

A legújabb Wolfson WM5110 van benne ! :K

(#219) Duliee

Tessék itt az USB OTG Support Link ;)

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#221) nicu71 válasza Graphics (#219) üzenetére


nicu71
addikt

tehát a kedves tesztelők jól kifelejtették...enyje!
engem pedig kifejezetten EZ érdekelt volna a legjobban...ezért olvastam el a tesztet :D
pedig az epilepszia roham kiváltó t reklám igencsak kiidegel :U

[ Szerkesztve ]

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#222) Graphics válasza w333 (#220) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ez okés, csak tény sokszor kimaradnak dolgok a cikkből.

Sok olyan ismerősöm van, akinek elsőszámú dolog, hogy jó hangkeltő legyen a telefonban.

Na itt pl ha csak tesztet olvas... erről le is marad...

Itt annyi említés van, hogy a gyári füles ,egész jól szól :D ámennnn

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#223) Zoli0726 válasza nicu71 (#221) üzenetére


Zoli0726
aktív tag

Én nem is értem, hogy ilyen alap dolgok miért nem szerepelnek a tesztekben, pláne egy csúcskészüléknél. :N

(#224) Xaels


Xaels
félisten

Ár.: "ráadásul jelenlegi információink szerint 130 ezer forintos áron debütálhat prepaid csomagban." - Csak nem mindegy nettó vagy bruttó. Amúgy erősen kételkedem mert ritka az, hogy a szolgáltatók ennyire alácsapjanak tartósan a független árnak kártyás csomag esetén. Addig amíg meg nem jelenik nem kéne erre "mérget" venni.

RAM: 600MB üresen, ha semmi nem fut a háttérben? Az FB képes ebből megenni akár 150-et is. Zenelejátszó, böngésző és már alig marad valami. Ha meg elkezdi a gyári cuccokat kilőni akkor az ciki.

Távirányító: lényegében a One-ban lévőt is lehet tanítani ilyen módon, igaz a gombok nem variálhatóak.

"Az LG még egy trükköt bevet: ha egy ideje már nem változik a kijelzőn a megjelenített tartalom, akkor 26%-kal kevesebbet fogyaszt a masina, ez átlagos felhasználás mellett nagyjából 10%-nyi megtakarítást eredményez." - Ez mi? Hogy működik? Lehet érdemes lett volna kitérni rá kicsit bővebben.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#225) szabessz


szabessz
tag

Magyarországon 16GB-os verzió lesz majd kapható hivatalosan.

(#226) FaceThePro válasza #13110016 (#5) üzenetére


FaceThePro
tag

Gondolom majd akkor lesz 10-es mikor egy telefon telefonhoz méltóan (1 hétig) bírja akksival, sajnos nagyon hozzászoktunk ezekhez az 1 napos üzemidőkhöz, ahhoz képest jó a 2 nap, de amugy meg nem.

Huawei Ascend Y300 & Asus Memo Pad HD 7

(#227) joey04


joey04
titán

A füles milyen kialakítású? Y vagy nyak mögött kell elvezetni (utóbbit gyűlölöm)?
A QSlide appokat ki lehet irtani az értesítési területről? Túl sok helyet foglal, és számomra értelmetlen.
Valamint ki lehet kapcsolni a dupla koppintással való felélesztést?

Nem szoktam sírni a reklámok miatt, de ez a Telekom reklám borzasztó. Konkrétan le kellett tekernem, hogy ne legyen a monitoron, mert bántotta a szemem a villogás. :O

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#228) Graphics válasza joey04 (#227) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Neked is? nekem hányingerem lett tőle, de értsd szó szerint, a stroboszkópot se bírom a disco-ban, meg amikor a fényreklám alacsony Hz-en pörög...
:W
Sokat ront a cikk minőségén egy elb.szott reklám, 21.században... trémobáj

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#229) atike válasza FaceThePro (#226) üzenetére


atike
nagyúr

De a telefonodat már épp mindennek használod csak telefonnak nem.... :U

Nem kell csoda-üzemidőt várni ekkora kijelzőknél, ilyen teljesítményeknél. Gyanítom, hogy az emberek elég nagy része többet használja egyéb dologra a telóját (net, email, social network, zene, film, stb) mint telefonálásra...

Ja, csak a vége maradt le... :) Szóval a 2 napos üzemidő ezeknél az eszközöknél már igenis jónak számít szerintem is.

[ Szerkesztve ]

(#230) F-ECT$ válasza Xaels (#224) üzenetére


F-ECT$
titán

Az LG még egy trükköt bevet: ha egy ideje már nem változik a kijelzőn a megjelenített tartalom, akkor 26%-kal kevesebbet fogyaszt a masina, ez átlagos felhasználás mellett nagyjából 10%-nyi megtakarítást eredményez." - Ez mi? Hogy működik? Lehet érdemes lett volna kitérni rá kicsit bővebben.

Ha jól tudom, akkor azt csinálja, hogyja nem változik a kijelzőn a kép, akkor nem számoltatja ki másodpercenként x-szer a képet újra és újra a gpu-val, hanem elteszi ram-ba, és onnan rajzolja ki.

Dive ever, work never.

(#231) Eli577 válasza joey04 (#227) üzenetére


Eli577
senior tag

A Qslide felület egy gombnyomással kiiktatható az értesítési sávból.

Más: olvasgatom, hogy a kijelzőt valaki a Blade kijelzőjéhez hasonlította?.... :))

Xaels: a VRam felelős érte, eltárolja a grafikus cuccokat és nem kell a gyorsítót dolgoztatni folyton.

[ Szerkesztve ]

(#232) hallerlaller válasza Graphics (#228) üzenetére


hallerlaller
addikt

Nem ettől lehet epilepsziás rohamot is kapni? Nekem kicsit bizsereg is az agyam.. :DDD

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#233) F-ECT$ válasza szabessz (#225) üzenetére


F-ECT$
titán

Hát ez "nagyon" jó... Remélem lesz annyi eszük, hogy hoznak a 32-esből is. - Honnan az infó?

FaceThePro: csak telefonként használva megy egy hetet "bármelyik" okostelefon is. (Wifi, gps, 3g off, napi 10 perc duma.)

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#234) FaceThePro válasza atike (#229) üzenetére


FaceThePro
tag

:W Igen csakhát elég szomorú, hogy az akksik nem fejlődnek :W

[ Szerkesztve ]

Huawei Ascend Y300 & Asus Memo Pad HD 7

(#235) Xaels válasza FaceThePro (#234) üzenetére


Xaels
félisten

Fejlődnek csak a felhasználás gyorsabban fejlődik. Anno a hőskorszakban egy egy telefon 3-4óra telefonálást bírt most azért erősen 10órák felett vagyunk ilyen téren.

(#236) jacis: csakhogy ez még nem kapható, 130-ért pláne nem. Előbb meg kéne jelenjen az a prepaid verzió, hogy rá lehessen ezt az árat teljes mértékben sütni.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#236) jacis


jacis
nagyúr

Nagyon jó ez a telefon. Szerintem a különösen ajánlott plecsni is mehetett volna. Ez a kezdő ár szerintem álom. Talán ezt jobban ki is emeltem volna Bog helyében, mert anno az S! meg a One is 200 környékén kezdett és hol vannak ehhez a telefonhoz? (sehol)

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#237) jooker82 válasza Xaels (#224) üzenetére


jooker82
nagyúr

Facebook 42 mb-ot a zene 17-et eszik a g-ben... Ne túlozzál már megint,mint tegnap...
:(

Az árra,meg annyit,ha kötekedni akarok,úgy mint te,hogy csak a kijelzőt adják a szolgáltatók 130 ezerért.
Az aksira meg itt a válasz..

[ Szerkesztve ]

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#238) Graphics válasza hallerlaller (#232) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

De amúgy lehet ilyentől azt kapni... Szóval nem tudom, eddig nem zavartak, de ez durvább mint a bazári villogás.

Nézd meg 5x , mert ugye kb ennyi oldalt olvas végig a user, és már kap is egy rohamot

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#239) Xaels válasza jooker82 (#237) üzenetére


Xaels
félisten

Túloz tudod ki... Jelenleg ~130MB az FB nálam. [link] és simán láttam már 158-at is enni.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#240) Weeman1


Weeman1
veterán

Nekem kifejezetten tetszik. :B

Xiaomi 11T Pro

(#241) jooker82


jooker82
nagyúr

Szerintem a képek teljesen rendbe vannak.végülis nem úgy lett beharangozva a telefon,hogy fotó terén mindent ver.. Szerintem simán megállja a helyét és a legtöbb tesztben győztesként hozták ki...

Bog: A Hifi hangzást próbáltátok valamilyen komolyabb eszközön? A tesztbe nem emlitettétek. Meg,ha jól láttam az OIS-t se.Ez külön bekapcsolható,vagy minden képnél használja a szoftver?

Xaels: Most,hogy használtam 90,de ha webről lépek be meg nyilván semmi :) Az appból amúgy sincs semmi,egy akadozós xar...

[ Szerkesztve ]

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#242) AS


AS
félisten

130 még sehol sincs. Elég fake árnak tűnik. Meg ha a 16 gb-os lesz annyi. Ilyen multimédia mellet az nem sokat ér.
Ez nem nexus hogy ne lehessen bővíteni hatalmas fekete pont.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#243) Xaels válasza jooker82 (#241) üzenetére


Xaels
félisten

Értesz hozzá mi az az OIS...

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#244) jooker82 válasza Xaels (#243) üzenetére


jooker82
nagyúr

Képstabilizátor,vagy rosszul tévedek?

As: Nyilván,mert még egy szolgáltatónál sincs benn jelenleg,de már vagy 500x le lett irva..
Van 32 Gb-os is...

[ Szerkesztve ]

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#245) leslien válasza jooker82 (#237) üzenetére


leslien
nagyúr

ha tényleg 130k lesz kártyásan és mondjuk h csak a telenyomornál lesz akkor is megéri mert 10k szolgáltató hivatalosan függetleníti . akkor 140k :K
az meg h 16gb nem érdekes annyira mert ennél már van usb otg :K

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#246) F-ECT$ válasza jooker82 (#244) üzenetére


F-ECT$
titán

Azaz, de ez nem egy kapcsolható szoftveres feature, hanem a lencsébe van implementálva.

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#247) Xaels válasza jooker82 (#244) üzenetére


Xaels
félisten

Optical Image Stabilisation. Ez egy hardveres megoldás amit nem kell kapcsolgatni, mindig működik de igazán csak videónál látványos. Fényképeknél az apró kézremegésből adódó bemozdulást csökkenti.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#248) jooker82 válasza F-ECT$ (#246) üzenetére


jooker82
nagyúr

Ezért nem tudtam,hogy az optikainál,hogy működik...
Mert a sima képstab,pl ami a K800-ba is volt,be lehetett kapcsolni,de semmit se ért... :(
De akkor itt jó lesz igy.. :K

Xaels: Nem is szeretem a mostani videofelvételeket,mert ahogy lépkedek,nem lehet egy épkézláb felvételt csinálni..Ezzel a G2-vel láttam egy demot és odabasz...

[ Szerkesztve ]

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#249) Xaels válasza jooker82 (#248) üzenetére


Xaels
félisten

Ha jól tudom itt is kéttengelyes OIS van mint a One-ban. A Nokia L920 és 1020 amiben 3tengelyes.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#250) jooker82 válasza F-ECT$ (#246) üzenetére


jooker82
nagyúr

Itt egy bemutato az OIS-ről,meg az audio zoomról,..
Az első jelenetnél látszódik,hogy mi a különbség.. :)
A mostani telefonoknál,ha nem álló helyzetből videózunk,szinte nem is lehet értékelhető videót késziteni. De még állva is érzékeli rendesen a remegést.. Szóval kell az optikai képstab.

LG G2 32 GB 4.4 AOS

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.