Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  OLED TV topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-12 22:14:59

LOGOUT.hu

OLED Televíziók - témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#53053) Bandee86


Bandee86
újonc

Sziasztok! Az utóbbi időben elkezdtem érdeklődni az OLED tv-k iránt , viszont eléggé ijesztő amiket itt is és külföldi fórumokon olvasgattam. (tinting, vertical banding stb) Legtöbbször az erre való tesztvideokból láttam képeket illetve videokat, műsor közbenit nem igazán. Azt szeretném kérdezni, hogy ezek műsor közben is zavaróak, vagy ott kb fel sem tűnnek? Mert láttam olyan véleményt is, hogy nem szabad ezeket a videokat nézni, hanem csak kapcsold be amit akarsz, dőlj hátra és élvezd a látottakat.
Másik kérdésem, jelenleg 55 colos LG LED 4K tv van, modellváltás esetén nagyon gondolkozom egy 65-ös méretben, de kb mindenki megpróbál lebeszélni, hogy túl nagy lenne. Elfér, azzal nincs gond, de mindenki azt mondja, hogy szerintük az 55 bőven elég. Én is szeretem az 55-öt, de szeretnék még nagyobbat :) Nézési távolság kb 3 és fél méter. (3.2 - 3.4) , amiket nézünk ha TV adás akkor nagy százalékban HD-t, ezenkívül Youtube, Netflix és Plex. Nektek mi a véleményetek, van itt közületek olyan aki kb ilyen távolságból 65-ös tv-t néz? Samsungnál pl azt mondják egy 65-ösre, hogy az ajánlott nézési távolság 2.3 méter, amit azért kicsit túlzásnak tartok :)

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  OLED TV topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.