Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  OLED TV topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-12 22:14:59

LOGOUT.hu

OLED Televíziók - témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#27555) rothfb válasza Celtis (#27553) üzenetére


rothfb
veterán

A tv, bármennyire is úgy tünik e fórum alapján, nem arra való, hogy fényképezzék. Hanem arra, hogy nézzék. Itt a mindennapi használatban tapasztalt hibákról írkálnak be emberek (meg néhány olyan, aki mikroszkóppal nézegeti). Én személy szerint nem tapasztalok hibát és a Panás fórumtársam sem, vagy ha mégis, beírja. De én nem. Nem fogok ócska mobilos fényképezővel (nem ócska, de igazán jó képeket nem lehet csinálni telefonnal, ezt én így tartom) halovány szürke képeket ide linkkelgetni, mert nem vagyok... Na mindegy. Igazából az sem érdekek, ki mit hisz, én csak azt mondtam, hogy ne jelentgessünk ki általánosan olyan dolgokat, amiket nem tudunk minden kétséget kizárólag bizonyítani. Bizonyítani pedig én legalábbis személyesen tudnék bármit is. Vagy cáfolni is. Mobilos fényképekkel én nem játszom, mert sötétben kellene halvány szürkét fotózgatni, köztudott, hogy ezek a telefonos fényképezők nem erre valók enyhén szólva sem. Én nem meggyőzni akartam senkit (ellentétben daneel-al). Csak megkértem, hogy ne állítson olyat amit nem tud minden kétséget kizárólag bizonyítani.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  OLED TV topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.