Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:32:04

LOGOUT.hu

Vodafone mobilszolgáltatások topik, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12013) radamsky


radamsky
senior tag

külön akartam írni, ehhez a hitelhez kapcsolódóan.

Nekem lehet hogy jól jönne, mert ugye köhög a telefonom (ergo lassan rémálom, igaz van már vagy ezeréves, de 3 az biztos), és mondjuk van most 20 ezrem. Igen ám de 20 ezerig meglehet nézni milyen telefonokat lehet kapni, fölég úgy hogy ugye 2 évre megint alá kell írnom, és addig új telefon max. a holdba van

Na ilyenkor jól jön mondjuk egy kis rásegítés, főleg ha kamatmentes is. mert akkor azt mondom magamba hogy ugyan már ne szenvedjek ezzel a mostanival, hanem tegyünk hozzá még egy 20 ezres hitelt, meghosszabbítom az előfizetést és akkor veszek egy olyan telefont ami legalább megint kiszolgál egy ideig. Azt a 20 ezret meg nem tudom 1 év alatt apránként hozzácsapják a számlához

na ja közbe felébredtem és észrevettem hogy bilibe log a kezem:DD

nálam erre pl jó lenne a részletfizetés, de még sokat nem lehet tudni róla, de amit fenn leírtam azt el tudnám képzelni. Anno Westeles voltam ezer éve és már ott ment ez. Más kérdés hogy 1 év után vehettem anno akciós áron készüléket

én Pl nem villogásra veszem soha a telefonomat, hanem ár-teljesítményt nézek max. 20-30 ezer forintig. 100 ezer forintért telefont??? az már majd egy nettó fizetés, ennyire gazdag nem vagyok

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.