Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Yettel topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 10:49:25

LOGOUT.hu

Yettel topic
▼ Kérdés előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves! ▼
Aktuális:
Inflációkövető díjkorrekció 2024

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#72751) Viktor0610 válasza prozodus (#72750) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Emlékeim szerint az adategyeztetésre adott fél év fix, független attól, hogy az adott évben mikor végezted el magát a folyamatot.

Samsung Galaxy A54

(#72752) clon válasza prozodus (#72750) üzenetére


clon
aktív tag

"...Ha nem tudom pontosan, mi az én határidőm, honnan tájékozódhatok?
Lépj be SMS-jelszóval ezen az oldalon, és nézd meg a határidődet. Itt akár azonnal el is végezheted az adategyeztetést, amennyiben a szerződéskötésed évfordulója 6 hónapon belül van.Nem kell aggódnod, hiszen 60 nappal a saját határidőd lejárta előtt elkezdünk tájékoztatni (SMS-ben), hogy időben el tudd végezni az egyeztetést..."

A kezdetekkor ragaszkodás volt a 1 évhez, csak sokaknak szétszórták az adategyeztetését (nekem is 3 szám 3 különböző dátum) és lehet nagy volt az elégedetlenség ezért már nem "kötelező" az 1 év hanem 6-12 hónap között így össze lehet húzni több számot egy időpontra.

(#72753) Viktor0610 válasza clon (#72752) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Azért lett kitolva egész évre, a kezdeti június végi határidő helyett, mert a fix határidő azt eredményezte, hogy kb. mindenki akkor akarta elvégezni, iszonyatos terhet róva ezzel a bolti kollégákra a határidő előtti napokban.

Samsung Galaxy A54

(#72754) prozodus válasza clon (#72752) üzenetére


prozodus
őstag

Én is ezt akartam elérni :)
Csak most az sms-en kívül sehol nem látom nyomát, h (mikor) egyeztettem, csak a határidőt. És korábban voltak ilyen problémák, h látszólag sikeresen egyeztetett vki, aztán jól lekapcsolták neki...

[ Szerkesztve ]

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#72755) Viktor0610 válasza prozodus (#72754) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem elektronikusan írtad alá a doksit?
Akkor a MyTelenor fiókodban megtalálod, illetve talán megküldte a Telenor emailben is.

Samsung Galaxy A54

(#72756) prozodus válasza Viktor0610 (#72755) üzenetére


prozodus
őstag

A fiókomban továbbra sem látszik smi, mióta a jelszavamat eltökítették... Email nem jött azóta, h a kártyát átvettem. Én meg még nem voltam bent személyesen, mert eddig úgy tűnt, h a fiók nélkül is boldogulok, az app nagyjából tűrhetően kezeli a dolgokat, sőttt... mostanában már nem is kell minden appnyitáshoz kódot kérnem :)
Persze vannak apró finomságok: a lakcímemben 2/4 helyesírási hiba van... (az egyik 1x, a másik 3x!)

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#72757) timelord1987 válasza Viktor0610 (#72743) üzenetére


timelord1987
őstag

Köszönöm szépen :R

(#72758) aprokaroka87 válasza Viktor0610 (#72755) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Én pont pénteken csináltam meg neten az adategyeztetést mivel emlékeim szerint Február 20-tól lehetet elkezdeni.

E-mail-ben kapott pdf fájlt pedig szépen mentettem, egy külön mappába, dátumozva.

Amúgy a tavalyihoz képest csak 1 napot csúsztam.:D

(#72759) clon válasza prozodus (#72754) üzenetére


clon
aktív tag

A linken (https://online.telenor.hu/adategyeztetes/) le lehet kérdezni csak kell a kártya mert jön az SMS kód.

Nekem is megcsinálták a 2. adategyeztetést és kérdésre, hogy aláírni kell-e vagy kapok-e papírt egy erőteljes "NEM" volt a válasz majd másnap jött az SMS, hogy 3 nap múlva lejár az adategyeztetés - azóta 3 kártyát is "csak" online egyeztetek.

(#72760) agroman


agroman
senior tag

sziasztok!

a telenor kartyas elofizeteshez tartozo egyenleget megszuneskor hogyan lehet keszpenzre valtani?

------

(#72761) bedibazsa válasza agroman (#72760) üzenetére


bedibazsa
senior tag

Ha a kártya megszűnt, a megszűnés után 30 nappal tudod személyesen intézni a folyamatot. Legyen nálad személyes okmány + bankszámlaszám. 30 napon belül visszautalja a Telenor a rajta maradt pénzt.

(#72762) Viktor0610 válasza agroman (#72760) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ha postai úton kéred a visszaküldését. ;]
A másik verzió, ha bankszámlára utaltatod vissza.

Samsung Galaxy A54

(#72763) Viktor0610 válasza bedibazsa (#72761) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Egy évig lehet kérni a megszűnt kártya egyenlegének visszautalását, a többi stimmel. ;)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#72764) agroman válasza bedibazsa (#72761) üzenetére


agroman
senior tag

bedibazsa, Viktor0610 : Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

------

(#72765) cocka válasza simpley (#72731) üzenetére


cocka
veterán

valamelyik nap álmodtam hogy megszűntek a 19 Ft-os csomagok,

És ezt hogy álmodtad meg, láttál álmodban ÁSZF díjszabási mellékletet, ahol egyszercsak eltűntek a számok vagy a reklámplakátokon stb.. szóró anyagokon tűnt el a szám vagy hogy kell ezt elképzelni? OK néha álmodik az ember absztrakt dolgokról is, de ez pont nem az szerintem, ami "képileg annyira megjeleníthető".

(#72766) cocka válasza Boborján (#72724) üzenetére


cocka
veterán

Nem csodálkoznék, ha 8-a előtt hirtelen tömegesen feltöltögetnék egyenlegüket az emberek. lol

Ja és az a bullshit duma is tetszett, a honlapjukon, hogy úgy látják a kártyás ügyfeleik is egyre inkább okostelefont használnak, tehát kell a net. Ehhez képest max. 5 gigákat adnak időkorlátokkal? Meg ha valakinek rendszeresen kell, akkor a havidíjas verzió drágább, mint a heti/napi? LOL

Ezek évek óta képtelenek megújulni. Ott a tré: időkorlát nélküli adatmennyiséget vehetsz vagy korlátlan adatot forgalmazhatsz időkorláttal. Na ezek innovatívabb csomagok, mint lekorlátozni mindent. Mióta trékomos kártyám is van, azóta a Maratonokkal nincs probléma, hogy pl. utazás előtt megnézzem mennyi az egyenlegem meg meg tudom-e rendelni a legolcsóbb napi netet, ami ugyan csak 200 Ft, de minden alkalommal újra kell rendelni, mert az 1 hét meg kevés.

Ja egyszer meg konkrétan lelopták a 200 megás napi netemet úgy, hogy csak lestem. Eleve egy ebook olvasón neteztem (tudom mazochista, de jobban tudom olvasni, mint az okostelefont), amin esélytelen 1 óra alatt 200 megát elnetezni. Jött is az értesítő, hogy elhasználtam a 200 megát. Na ilyen hiteles a mérőjük.

[ Szerkesztve ]

(#72767) prozodus válasza Viktor0610 (#72762) üzenetére


prozodus
őstag

Nem csak bankszámlára lehet? :o

Ezek a mféle az appban rendelhető perccsomagok is megszűnnek/-változnak mostanában?
Azokat mennyivel előbb kell bejelenteni?

[ Szerkesztve ]

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#72768) prozodus válasza cocka (#72765) üzenetére


prozodus
őstag

Nehogy lebeszéld az ilyen álmokról, inkább kötelezzük, h időben=azonnal írja be ide az ilyeneket :)

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#72769) cocka válasza prozodus (#72768) üzenetére


cocka
veterán

Nem lebeszélni akarom, csak megérteni. Azért ha valódi álomról beszélünk és nemcsak "elkalandoztam a gondolataimban és álmodoztam" típusról, akkor azért túlnyomó részt vizuális dolgokat álmodsz. Kevésbé hangokat, még kevésbé absztrakciókat és a legritkábban szagokat.

[ Szerkesztve ]

(#72770) bedibazsa válasza Viktor0610 (#72763) üzenetére


bedibazsa
senior tag

Azt nem írtam, meddig tudja.

(#72771) prozodus válasza cocka (#72769) üzenetére


prozodus
őstag

Azért ez meglehetősen egyéni. Nekem pl minden van, és csak vmikor az egyetemen vizsgára készüléskor a tananyagból tudtam meg, h vannak pl emberek, akik fekete-fehérben álmodnak. A kutyák állítólag mindig.
De amúgy tényleg érdekes, h pont ilyet álmodjon vki. Mesélje el részletesen :)

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#72772) Top cat válasza simpley (#72731) üzenetére


Top cat
őstag

Látod mit csináltál? Bevonzottad. ;]

Akkor Hello Kártyás helyett, pá pá telenor csomagot választok. :DDD

(#72773) cocka válasza prozodus (#72771) üzenetére


cocka
veterán

Melyik szakon tanítják ezt? Pszichológia? Érdekes lehet.

(#72775) prozodus válasza cocka (#72773) üzenetére


prozodus
őstag

Az egyik diplomámhoz viszonylag sok pszichológia is kellett, és abban.

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#72776) Viktor0610 válasza prozodus (#72771) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Csak ne itt, a topikban.
Köszi. :R

Samsung Galaxy A54

(#72777) zseko válasza cocka (#72769) üzenetére


zseko
veterán

Itt azt mondanám legszivesebben, hogy szerinted. Voltam már koncerten, hallottam olyan zenét, amit ébren sosem, és illatokra is emlékszem. Ez nálam annak függvénye, mennyire tudok emlékezni rá reggel. És akkor még nem hoztuk be a tudatos álmodást, amit legegyszerűbben csak úgy tudok jellemezni, hogy azokat nem álmodtam, hanem ott voltam.

HR24.hu

(#72778) viktorhu válasza dkovizoli (#72715) üzenetére


viktorhu
veterán

Nekem nem mondták le. Küldtek egy Galaxy A40-et :) Ma vettem át a postán, még nem tálaltam ki, hogy mi legyen (elállás, megtartás, esetleg reklamáljak :) ) Értékelem a viccet, de a lemondás elegánsabb lett volna :)

(#72779) viktorhu válasza viktorhu (#72778) üzenetére


viktorhu
veterán

Update: felhívtam a 1220-at, rendesen hülyének néztek, a rendszer szerint galaxy a40-et rendeltem, azt is tettem a kosárba. Mondtam, hogy itt a visszaigazolás előttem, de csak a hülyének nézés ment. Így már azért nem tetszik a történet, legalább elismernék a hibájukat, és semmi probléma nem lenne.

(#72780) GlobalWeek


GlobalWeek
újonc

Hi
Gondolom masnak is jott sms, h tulkeppen csomag csere lesz áremeléssel es, h kenytelen vagyok elfogadni feltolteskor. Ez milyen már? Ezt igy meg lehet tenni? Es hanyszor? Ahányszor meg vannak szorulva? Van igy ertelme a szerzodesnek? Ez konkretan az user szivatasa, h tobb legyen a bevételük. L

(#72781) prozodus válasza GlobalWeek (#72780) üzenetére


prozodus
őstag

Ezért van jogod szerződést bontani, ha a változás nem tetszik. Vagyis nem töltöd fel, és akkor visszaigényelheted a pénzed. Jogilag korrekt. Akkor is, ha nemjogilag nem.

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#72782) GlobalWeek válasza prozodus (#72781) üzenetére


GlobalWeek
újonc

Errol nekem az a vicc jut eszembe amikor a cigany meg a skinhead kockázik. Sh: ha 1-5 ig dobsz, agyonverlek. C: es ha 6-ot? Sh: ujra dobhatsz..

(#72783) Top cat válasza GlobalWeek (#72780) üzenetére


Top cat
őstag

Nekem még nem jött.

Valamikor volt a djuice kártyás 29 csomag. De megszüntették, "mivel korszerűtlen volt".
Volt még több mint egy hónap, mikor felhívtak, ha akarom átraknak már most az új csomagba. Nem tudom mi volt a neve de 29Ft helyett (ha jól emlékszem) 45Ft volt a percdíj.

Hát nem kedvesek? :C

(#72784) simpley válasza FistXL (#72749) üzenetére


simpley
őstag

Nem "Hello Kártyás?"

signed by simpley.

(#72785) simpley válasza cocka (#72765) üzenetére


simpley
őstag

fórumon olvastam. :)

signed by simpley.

(#72786) prozodus válasza simpley (#72785) üzenetére


prozodus
őstag

PH-artalom?... :))

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#72787) simpley válasza prozodus (#72786) üzenetére


simpley
őstag

meglehet! :DDD

signed by simpley.

(#72788) Littoral


Littoral
aktív tag

Mai élmény: Hivatalos voltam a helyi franchise-boltba, mert a család két előfizetésén is hamarosan lejár a hűségidő. Ún. "S" tarifacsomagban vagyunk, ahol hálózaton belül korlátlan beszéd, azon kívül 100 perc más hálózatba, és valami komoly 728 MB adatforgalom (ez már duplázott mennyiség), mindez ~4500 Ft-ért/hónap, ebből kb. 5000 Ft szokott lenni a végösszeg a számla időpontjában. Kínáltak egy bizonyos telefont, ami iránt érdeklődtem, 6500 Ft/hónapért úgy, hogy változás pluszban csak az az adatforgalom lett volna 3 GB benne, amit eddig is elértem a másik kártyahelyen, eltérő előhívóval, nagyjából és felfelé kerekítve 1.000 Ft/hónap áron, azaz 4.500+1.000 Ft/hónapért. Konklúzió: nem vettem meg a kinézett telefont, nem hosszabbítottam meg egyik előfizetést sem, ez ugye 2x12.000=24.000 Ft/év lett volna kétszer, hiszen nagyon közel ennyiért már kapok a kategóriában független készüléket. Semmiféle közbenső megoldásra nem volt lehetőség, így elköszöntem, nem csengett a kassza.
Ha huszas vagyok, az a baj, ha harmincas vagyok, az a baj, ha hetvenes vagyok, az is baj, ha ötvenes vagyok, az nem lehetek, az is baj.
De leginkább az a baj itt, hogy nincs az XS és az S között semmilyen lehetőség annak, aki ilyet szeretne. Legalábbis huszas előhívóval.
Ez az én problémám, lehet mondani, igen.
Az előttem lévő két ügyfél, ugyanennél a pultnál, ugyanezt végezte. Kb. másfél méterre lehetett várakozni a küzdőtértől, ha nem akartam is hallottam, ha jól számoltam, hat előfizetésről volt szó összesen, az enyéimmel együtt.
Ez viszont már nem az én problémám, de nem is az övék, inkább a szolgáltatóé.
Nyilván ez az eset csakis egyedi, és sehol máshol nem történt meg az országban ma.
Kár ezért a szolgáltatóért.
Még várok egy hónapot kb., aztán más ajánlat híján, 1997 óta havidíjasként, de továbbállok. "It's hard for me to say I'm sorry", ők viszont nem mondják, hogy "I just want you to stay". That's life.

(#72789) Viktor0610 válasza Littoral (#72788) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Hogyan kapsz 3 giga netet egy ezresért a konkurenciánál havonta? :F

Samsung Galaxy A54

(#72790) Littoral válasza Viktor0610 (#72789) üzenetére


Littoral
aktív tag

Úgy, hogy ott volt közbenső megoldás, nem azt mondta az értékesítő, hogy mielőtt elmegyek, keressem az ügyfélmegtartókat. Ééén keressem? Álljunk már meg egy ásónyomra, hello everybody...

[ Szerkesztve ]

(#72792) Viktor0610 válasza Littoral (#72790) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Kiváncsi lettem volna pedig rá.
Mert flottásban, ügyfélmegtartó-csoport által kiadhatóként a Telenor is tud adni kedvezményt a lakossági tarifákhoz képest. :U

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#72793) Littoral válasza Viktor0610 (#72792) üzenetére


Littoral
aktív tag

Ez egy egyedi ajánlat, publikus csomaghoz, a Vodafone-tól. Én pedig semmi mást nem akarok jobban, mint huszasnak lenni, változatlan havidíjú "S" díjcsomagban (~4.500 Ft), ezzel a 3 GB adattal, ami egy csomagban lenne. Megjegyzem, a Telekom Mobil S + 3 GB adat nagyjából ez (mindenféle kuncsorgás nélkül), amiben ugye nincs a 100 perc máshova, de lássuk meg, hogy a telefonkönyvem ~50%-a harmincas, 30+%-a hetvenes, 20-%-a huszas, tehát nagy változás nem lenne.
Majd, persze, egyszer, a jövő héten valamelyik vasárnap felhívom az "ügyfélmegtartókat".

[ Szerkesztve ]

(#72794) hcl


hcl
félisten
LOGOUT blog

Hello,

Normál SIM->Nano SIM cserénél mi a helyzet a Telenornál? Átklónozzák a cuccot a régiről, vagy visszakapod a régit...?

Köszi minden infót, Google nem volt a barátom, mert a Telenor oldalán sem írnak erről.

Mutogatni való hater díszpinty

(#72795) Viktor0610 válasza hcl (#72794) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Amennyiben van a boltban kártyamásoló, és kéred, átmásolják az adatokat.
A régi kártyát visszaadják.

Samsung Galaxy A54

(#72796) hcl válasza Viktor0610 (#72795) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Köszi! Ez a fehérvári placcában lesz, remélem, ott van nekik :)

Mutogatni való hater díszpinty

(#72797) prsq válasza #72445440 (#72738) üzenetére


prsq
tag

Nem burkolt. Amúgy 32%-os áremelés.
A Kártyás csomag nincs két éves, 2018 áprilisban jött ki.

Bezzeg annak idején a Praktikum Privát pl, valami tizensok évig létezett, miután már nem is lehetett kapni. (Persze, mert a 160 Ft-os percdíjon lehetett kaszálni.)

(#72798) dkovizoli válasza viktorhu (#72778) üzenetére


dkovizoli
addikt

Engem ma délután hívtak ugyanezzel, hogy a40-et rendeltem, de technikai hiba folytán, véletlen lemondásra került a telenor részéről. Holott az egy z flip volt. De nem nagyon akarták elhinni. Pedig nem is megvan a visszaigazoló email a rendelésről illetve a lemondás is az szolgáltató részéről. Még jó, hogy nem fizettem ki rendeléskor. Mintha ott nem tudná senki, hogy miről is van szó?! :C

(#72799) darvinya válasza hcl (#72796) üzenetére


darvinya
titán

Minek rájuk hagyatkozni?
Ha nem barátod a Google, akkor még lehetőség adott honban file-ba mentés.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Yettel topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.