Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Yettel topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 10:49:25

LOGOUT.hu

Yettel topic
▼ Kérdés előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves! ▼
Aktuális:
Inflációkövető díjkorrekció 2024

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#73901) kalanchoe válasza bedibazsa (#73889) üzenetére


kalanchoe
senior tag

+asdf_
Köszönöm a válaszokat! :R

(#73902) cocka válasza nyisziati (#73898) üzenetére


cocka
veterán

Ez nem egy Budapest specifikus probléma? Itt vadkeleten semmi probléma a telenor nettel. Mondjuk most a napokban nem próbáltam, de 1 hete még működött.

(#73903) nyisziati válasza cocka (#73902) üzenetére


nyisziati
veterán

Valószínűleg az.
Számos felhasználó posztolta már különböző fórumon, hogy náluk nincs probléma. Kisebb vagy nagyobb városokból, falvakból stb.

(#73904) yellowmonste válasza nyisziati (#73903) üzenetére


yellowmonste
csendes tag

Nem csak Pesten van.
Én Kecskemét környékén tapasztalom ezt.

(#73905) yellowmonste válasza Viktor0610 (#73900) üzenetére


yellowmonste
csendes tag

1220-on annyit mondanak, hogy 2G-re kapcsoljam át a telefont és ha ott se működik akkor ő nem tud mit csinálni vele és elkezdte ajánlani az új csomagot amiben több percet lehet beszélni :C
Nem tudom mi lett az ügyfélszolgálattal régebben volt értelme felhívni, de most már nem igazán van. :(

(#73906) INGJOKE válasza yellowmonste (#73905) üzenetére


INGJOKE
veterán

Ha nagyobb csomagra váltasz, akkor jobb lesz a minőség is :DDD :DDD :DDD

(#73907) nyisziati válasza yellowmonste (#73905) üzenetére


nyisziati
veterán

Biztos kiszervezték Indiába. :D

(#73908) Viktor0610 válasza yellowmonste (#73905) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ettől még a panaszt rögzítenie kell. Mindenképp' vetess fel hibabejelentőt.

Ezt korábban sem lehetett volna megoldani azonnal.

Samsung Galaxy A54

(#73909) tomp válasza yellowmonste (#73905) üzenetére


tomp
félisten

2G? Ahah elvégre azért van akár VoLTE képes telefonja az embernek mert 2G-n akar telefonálni. Logikus... :DD
Olyan tipikus telenor...

(#73910) IamTheDog


IamTheDog
tag

Sziasztok,

a Telenornál az új iPhone SE kártyafügfelten dual simes lesz?

(#73911) simpley válasza IamTheDog (#73910) üzenetére


simpley
őstag

Dual SIM iPhone-nál? Kötve hiszem..

signed by simpley.

(#73912) IamTheDog válasza simpley (#73911) üzenetére


IamTheDog
tag

A Telekomnál az: egy nano sim + egy e-sim.

(#73913) Viktor0610 válasza IamTheDog (#73910) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A korábbi iPhone-okból kiindulva függő lesz, de nincs infóm erről.
Az eSIM nem működik a Telenornál. Arról szintén nincs infóm, hogy maga a szolgáltatás megtalálható-e a telenoros készülékekben.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#73914) MadMancs válasza IamTheDog (#73912) üzenetére


MadMancs
veterán

De itt Telenorról van szó. iPhone eddig is függő volt, eSIM et egyedül Telekom támogat. Kétlem hogy ezen gyakorlatán változtatott volna Telenor.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#73915) IamTheDog válasza MadMancs (#73914) üzenetére


IamTheDog
tag

Köszi, erre voltam kíváncsi.

(#73916) IamTheDog válasza Viktor0610 (#73913) üzenetére


IamTheDog
tag

Köszi!

(#73918) 4Grider válasza #72445440 (#73917) üzenetére


4Grider
nagyúr

Még az apple sem meri leírni a dual-sim kifejezést. Helyette ezt írják:
Két SIM az eSIM funkcióval (nano-SIM és eSIM).

(#73919) szkaroly


szkaroly
senior tag

Annyira kicsi a készülék hogy nem fért bele. :D

Poco X3 Pro

(#73922) nyisziati válasza #72445440 (#73921) üzenetére


nyisziati
veterán

Várjál, én úgy tudom a kínai piacra két fizikai foglalatos (tehát valós dual-sim-es) készülékeket gyártatnak.

(#73923) kalanchoe


kalanchoe
senior tag

Telefonszám hozzáadással SMS-sel módszer a MyTelenor fiókban csak nálam nem működik? Hiába válaszolok az üzenetre, nem adja hozzá a fiókhoz. :(

(#73924) bul07 válasza szkaroly (#73919) üzenetére


bul07
nagyúr

Meg túl sokba kerül nem lenne elég haszna a vevőkön :)

Bár ha nyisziati jól tudja akkor csak nettó szívatásból nem árulja errefelé is :)

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#73925) iceQ! válasza kalanchoe (#73923) üzenetére


iceQ!
addikt

Nekem se volt jó.

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#73926) iceQ! válasza nyisziati (#73922) üzenetére


iceQ!
addikt

Jól tudod... Ázsia verzió ilyen.

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#73927) simpley válasza kalanchoe (#73923) üzenetére


simpley
őstag

Miért kéne válaszolni az üzenetre? :U Különben is, nem te írtad hogy elviszed a Telenoros számokat?

signed by simpley.

(#73928) kalanchoe válasza simpley (#73927) üzenetére


kalanchoe
senior tag

A felületen és az SMS-ben is azt írják.
(Annál a fórumüzenetemnél elfelejtettem mellékelni / nem első szám egyes személyben írni, hogy egy ismerősöm előfizetéséről van szó, ő kért tanácsot tőlem a témában. :DDD)

(#73929) simpley válasza kalanchoe (#73928) üzenetére


simpley
őstag

miért nem jelszóval próbálod hozzadni a fiókhoz? MyTelenor app-ba belépés esetén nem kell válaszolni az SMS-re.

signed by simpley.

(#73930) kalanchoe válasza simpley (#73929) üzenetére


kalanchoe
senior tag

Kártyás csomagom van, ehhez régebben nem kaptam jelszót. :F De szerintem marad az alkalmazás, ebben is meg tudom nézni a fontosabb információkat.

(#73931) simpley válasza kalanchoe (#73930) üzenetére


simpley
őstag

kellett kapj, ha mást nem adategyeztetésnél meg kell adni..

signed by simpley.

(#73933) Prien válasza bul07 (#73924) üzenetére


Prien
addikt

Így se bír ki egy napot egy SIM-el az iphone a maga 1800-as akksijával, mi lenne, ha ráengednék a két SIM kártyát? 2 óra üzemidő... ;]

[ Szerkesztve ]

A kevés is több a semminél.

(#73934) ottoyes válasza Prien (#73933) üzenetére


ottoyes
senior tag

Ne legyél már ilyen gonosz!Lenne az 2 óra 16 perc 52 mp.. ;] :D

Ottoyes

(#73935) Adam115


Adam115
csendes tag

Üdv!
Egy olyan problémám lenne, hogy ha Vodafone irányból indítanak volte hívást felém, akkor a hívónál kicseng, a telefonomon levált a hálózat 4g-ről, de nem csörög, így felvenni sem tudom. Telekomos irányból gond nélkül tudnak hívni volte irányból is, ilyenkor mind a 2 oldalon levált a hálózat. Fordítva simán tudom hívni a Vodás számokat. A sim-re tiltva van a volte. A telefon pontos típusa Oneplus7 Pro.
Ilyenkor ki mit tenne? Melyik szolgáltatót hívjam a problemával?

(#73936) tomp válasza Adam115 (#73935) üzenetére


tomp
félisten

Ismert hiba! Hibás a Vodafone VoLTE rendszere. Jelentsd be a hibát a Vodánál!
Jelenleg az egyedüli megoldás ha a hívófél kikapcsolja a VoLTE-t és 3G vagy 2G-ről hív.

(#73937) Adam115 válasza Adam115 (#73935) üzenetére


Adam115
csendes tag

Azt nem fűztem hozzá, hogy flottás előfizetésről van szó. Viszont az mtol.telenor.hu-n be tudok lépni és ott mint megrendelt 0Ft-os szolgáltatást látom a volte tiltást. Ez sem régen van így, a probléma miatt lett bekapcsolva.

(#73938) tomp válasza Adam115 (#73937) üzenetére


tomp
félisten

Nálad lehet VoLTE! A vodás hívó félnél ne legyen VoLTE!

(#73940) Adam115 válasza tomp (#73938) üzenetére


Adam115
csendes tag

Köszönöm a választ!
Sajnos minden hívónak nem tudom elmagyarázni a dolgot, ők meg csak annyit érzékelnek, hogy soha nem veszem fel. Minden esetre írok a Vodának egy kövérebb email-t, hátha történik valami.

(#73941) tomp válasza Adam115 (#73940) üzenetére


tomp
félisten

Többen írtak már nekik de még mindig nincs javítás.
Ez egy eléggé kritikus hiba a Vodafone Huawei VoLTE rendszerében...

(#73942) iceQ! válasza tomp (#73941) üzenetére


iceQ!
addikt

Konkrétan sz@r a VoltE a Vodánál, Note 10+.

Folyamatosan ledobál, nem áll át 4-3Gre....Ki kellett kapcsoltassam központilag.

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#73943) MadMancs válasza iceQ! (#73942) üzenetére


MadMancs
veterán

VoLTE nek pont az a lényege hogy nem áll át 3Gre. A50 Voda , semmi bajom VoLTE vel. Egyszer volt olyan hogy beragadtak sms ek, de azt is megoldotta egy VoLTE ki-bekapcs.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#73944) viktorhu válasza MadMancs (#73943) üzenetére


viktorhu
veterán

Nálam sincs gond a voda voltéval - galaxy s8, redmi note 8t, redmi 5a. Az utóbbival pont a telenoron van gond, mert az már nem kapta meg azt a telenor-specifikus frissítést, hogy a telenor ügyfélszolgálatot volte nélkül kell hívni.

(#73945) iceQ! válasza MadMancs (#73943) üzenetére


iceQ!
addikt

Ez a baj hogy nem áll át 4-3-2G-re, ott ahol nincs VoltE... Ez szerintem elég nagy baj.

viktorhu

Note 10en valamiért nem jó, de ezt az ügyintéző jelezte is. Mióta kikapcsolták mindbe rendben van.

[ Szerkesztve ]

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#73946) tomp válasza iceQ! (#73945) üzenetére


tomp
félisten

Mármint ha a 1220-at hívnád Note 10-en akkor nem megy le 3G-re hanem szimplán bontja a hívást? Ha igen akkor ez telefon konfig hiba. Valami miatt nem rakta bele a telenor a leváltást így a telefon ezt nem tudja. Majd a következő szoftverfrissítéssel javítja a telenor.

(#73947) MadMancs válasza iceQ! (#73945) üzenetére


MadMancs
veterán

Ez telefon hiba nem VoLTE. Ahol van 4G ott van VoLTE, ha nincs VoLTE nincs 4G, nincs miől leváltani. Samsung telefonokon ez akkor jelentkezik ha 4G only módban van a telefon, így eleve nem is megy VoLTE hívás, és a kényszerített 4G miatt leváltani se tud. Ez se VoLTE hiba hanem user error. Illetve hibás hálózati profil ( nem támogatott eszközön manuális bekapcsolás).

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#73948) Somatom válasza MadMancs (#73947) üzenetére


Somatom
veterán

Hogyan lehet 4G only módba tenni egy Exynosos Samut?

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#73949) MadMancs válasza Somatom (#73948) üzenetére


MadMancs
veterán

Így. Mondjuk én sokat járok olyan helyen ahol nincs LTE ezért nekem így van.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#73950) Somatom válasza MadMancs (#73949) üzenetére


Somatom
veterán

Ez nem only 4G. Csak preferálja a 4G -t, de ettől még símán levált. OS szinten nincs only 4G mód. Snapdragonon a tárcsázóban a *#*#4636#*#* kóddal lehet behívni a szervíz menüt és ott lehet only 4G -t aktiválni. Exynoson viszont nem tudok ilyen kódról.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Yettel topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.