Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Yettel topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 10:49:25

LOGOUT.hu

Yettel topic
▼ Kérdés előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves! ▼
Aktuális:
Inflációkövető díjkorrekció 2024

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#73751) Diák66 válasza #72445440 (#73750) üzenetére


Diák66
őstag

Erről az adótoronyról van szó.

(#73753) Diák66 válasza #72445440 (#73752) üzenetére


Diák66
őstag

Sajnos nem, csak igen távoli ( min. 7km-re lévő) adótornyok jelei érhetőek el. Gyakorlatilag az erkélyről lehet csak telefonálni. Szerencsére nekem csak a céges Telenor, azon meg úgyse keresnek home office időkben.... Saját előfizetéseim Vodafone és Telekom.
Az érdekes az, hogy ugyan erről a toronyról a Telekom 2G már hetek óta szarakodott. (dual sim 2. tálcájában van)

[ Szerkesztve ]

(#73754) ratobi


ratobi
senior tag

Sziasztok! A szám visszahordozás hogy működik most a telenornál? Ezt csak személyesen lehet(ne) rendezni?

(#73755) Viktor0610 válasza ratobi (#73754) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Úgy tudom, indítható online is.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#73756) Diák66 válasza #72445440 (#73752) üzenetére


Diák66
őstag

Na most álltak helyre a dolgok, újra van szolgáltatás.

(#73757) ratobi válasza Viktor0610 (#73755) üzenetére


ratobi
senior tag

Köszönöm! Én vagyok láma, vagy kártyásra nem tudom hordozni?

(#73759) Diák66 válasza #72445440 (#73758) üzenetére


Diák66
őstag

Van, van.... falura kötelező az antenna. :D Kint figyel egy logper a ház oldalán, valamint van egy másik is, de az a padláson. Sajnos ebben az esetben nem sokat segített. Ilyen -101 dBm értékek voltak a legjobbak 3G esetén..... (gyöngusz 4G csiganettel volt, de az még gyengébben) Engem mobilnet pont nem érint, csak a céges SIM Telenor. Ha azon nincs net, megvagyok a sajáttal. (Vodafone)

Testvérem jelentette, mert neki Telenor mobilnetje van, értetlen ügyfélszolgálatos alig akarta felfogni mi a gond.

[ Szerkesztve ]

(#73760) simpley válasza ratobi (#73757) üzenetére


simpley
őstag

Elvileg kellene, hogy tudd. Beteszed a kosárba a Kártyás előfizetést, majd ahol ki kell tölteni az adatlapot ott lesz hogy hordozni szeretnél.. :D

signed by simpley.

(#73761) ratobi válasza simpley (#73760) üzenetére


ratobi
senior tag

Köszönöm.

(#73762) szabonagyur


szabonagyur
félisten

Sziasztok,

SIM fogadására képes mobil routert (MIFI?) keresnék.

TP-LINK-nél találtam a MR3020-at, egész jó áron hozzá lehet kapni.

Milyen olcsó alternatíva létezik még? Olyat keresek ami tud SIM-et kezelni, tehát nem kell külön stick hozzá.

Mivel ritkán lenne használva így tényleg olcsó alternatíva kellene alap net megosztásra.

Jelenleg ami van adat SIM egy Dell laptopban van, de ha több eszköznek akarom megosztani akkor jobb lenne kivenni és berakni egy ilyesmi eszközbe.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#73763) Viktor0610 válasza szabonagyur (#73762) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ezt miért ide?

De hogy on legyek.
Nézz körül a Telenor oldalán. Tudsz venni hűséggel vagy hűség nélkül (feltöltőkártyás verzióban) is routert.

Samsung Galaxy A54

(#73764) szabonagyur válasza Viktor0610 (#73763) üzenetére


szabonagyur
félisten

Igazad van, jobb lett volna a routeres, csak gondoltam több tapasztalat van itt, hogy melyik a jobb. Átrakom oda.

Telenor oldalt néztem de brutális árban vannak.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#73765) bul07 válasza szabonagyur (#73764) üzenetére


bul07
nagyúr

Néz rá a Telekom oldalára is , elméletileg dominóba véve független az eszköz
De hogy milyen minőséget képvisel azt nem tudom, bár stabilnak kell lennie ha szolgáltató bevállalja

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#73766) cocka válasza szabonagyur (#73764) üzenetére


cocka
veterán

Ilyeneket márpedig nem fogsz olcsón kapni. Egy kis "fapados szar" mifi is 30k-nál kezdődik. Már ami ér is valamit, mert nyilván használtan be lehet szerezni olcsóbbat is meg gagyibbat is.

(#73767) bul07 válasza cocka (#73766) üzenetére


bul07
nagyúr

15e Ft a Telekomnál ami elméletileg független [link]
Én is Telekomost használok Huawei E5577C, még a 2017 év végi nagy COOP kuponos időszakban vettem 8860Ft-ért, iQ korlátlan telenoros sim-el használom most is

Azt nem tudom hogy az Alcatel MW40V milyen minőséget képvisel de egy egy szobámban lévő megosztásra biztos jó
Új is, garancia is van rá

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#73768) szabonagyur válasza cocka (#73766) üzenetére


szabonagyur
félisten

Ha adtal volna tippet megkoszonom, de ez igy levegobe beszeles :( Arat direkt nem irtam, legolcsobb megoldas erdekel..

@bul07: koszi

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#73769) szaboi6512 válasza szabonagyur (#73762) üzenetére


szaboi6512
őstag

Olcsón kaphatsz hozzá itt az aprón vagy a jófxxxx-on Huawei E5577 C S CS MIFIT.
Megosztásra tökéletes, 10 órát 1 töltéssel kibír. Jó lehet még az 5785 is. Időnként 10k körül is szokott lenni.

[ Szerkesztve ]

ASUS RT-AX58U "Ez kizárt dolog,mert nem tudom!"

(#73770) asdf_ válasza szabonagyur (#73768) üzenetére


asdf_
veterán

A legolcsobb megoldas, hogy eloveszi az ember az elozo/tartalek telefonjat, es hotspotot csinal belole. Ingyen.
(hogy aztan mennyire elorelatoak az emberek, es van-e ilyen telefonjuk, az egy masik kerdes)

(#73771) Prien válasza szabonagyur (#73764) üzenetére


Prien
addikt

Ha mifiben gondolkozol, akkor azt javaslom, cserélhető akkusat szerezz be (pl. Huawei 5377T) ,mert a beépített a nagy terhelés hatására egy idő után felpúposodhat, pláne, ha egyszerre töltöd és meríted....(tapasztalat)

Jófogáson ilyet beszerezni nem nagy kockázat, de egy beépített akkus szívás lehet...

A kevés is több a semminél.

(#73772) MadMancs válasza Prien (#73771) üzenetére


MadMancs
veterán

És ha vezetékes fronton? Elhozod telekomtól a legolcsóbb előfizuval ( 1890Ft) 24x700Ft os törlesztővel Huawei B535 -t. Nekem az eggyel régebbi van ( B525) szinten telekomtól korlátlan nettel. Kiválóan teljesít wifi és LAN irányba is. És független.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#73773) Prien válasza MadMancs (#73772) üzenetére


Prien
addikt

Ja, ha nem hordozza, akkor simán asztalit kell venni, nekem is egy régebbi Telenoros Huawei E5186 teljesít szolgálatot hibátlanul,(klímától a mosógépig stabilan kapcsolódik :D ), sőt asztali routerek közül ritka, hogy a HiLink alkalmazásal is kompatibilis és mobilról is rá lehet kukkantani, kikapcsolni, stb.
Ahogy néztem, ezt az utód B525 sem tudja, de még az 535 sincs a támogatott készülékek között. Javítsatok ki, ha tévedek.

A kevés is több a semminél.

(#73774) iceQ!


iceQ!
addikt

Üdv Urak,

Beszéltem ma az ügyfélszolgálattal és azt az infót kaptam hogy 3-4 hét mire a csoportos beszedéses megbízásomat elfogadják...Nem semmi, hogy mennyire le vannak most terhelve. Gondolom most mindenki HO-ba van ott is.

[ Szerkesztve ]

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#73775) MadMancs válasza Prien (#73773) üzenetére


MadMancs
veterán

Nincs semmi okos eszköz Úgyhogy passzolom. Első beállításkor kérdezi hogy router vagy bridge eszközhöz akarok e kapcsolódni. Ezen kívül passz. 😅

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#73776) Bferibörs válasza iceQ! (#73774) üzenetére


Bferibörs
addikt

Én annó a bankomnál intéztem,nem lehet,hogy úgy gyorsabb?

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#73777) MadMancs válasza Bferibörs (#73776) üzenetére


MadMancs
veterán

Csak a bank felé tudod ezt intézni. Fórumtárs szvsz area gondolt hogy banknál adott megbízást, jelezte Telenornál hogy ezentúl így szeretne fizetni, telenor válasza meg az volt hogy 1 hónap is lehet mire fizetési módot átállítják a rendszerben.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#73778) iceQ! válasza MadMancs (#73777) üzenetére


iceQ!
addikt

Így van. Ezt már megtettem a banknál, viszont mire ezt a Telenor feldolgozza 3-4 hét. Addig marad hagyományos kártyás fizetés.

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#73779) csernak75 válasza Prien (#73773) üzenetére


csernak75
senior tag

Szia. A telenoros B525 is kezelhető teljesen a HiLink alkalmazással, sms-hálózat/wifi beállítások stb. ugyan úgy mint a kis mifik.

(#73780) MadMancs válasza csernak75 (#73779) üzenetére


MadMancs
veterán

Ja hogy a HiLink app -ról van szó. Azzal természetesen lehet kezelni Telekomos ( független) B525-öt. SMS, adatforgalom, kliensek stb.
Azt hittem HiLink appok keresztül mosógép klíma stb vezérlésére gondol fórumtárs. :DDD

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#73781) Prien válasza csernak75 (#73779) üzenetére


Prien
addikt

Na, ez jó hír, bár az alkalmazás nem írja kompatibilisnek.

A kevés is több a semminél.

(#73782) MadMancs válasza Prien (#73781) üzenetére


MadMancs
veterán

Hol írja alkalmazás a kompatibilitási listát? Mikor legelőször megnyitottam appot egy pillanatra feldobta milyen eszközhöz akarok csatlakozni de mire rányomtam volna csatlakozott routerhez. Temeszetesen wifin már megvolt előtte a kapcsolat.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#73783) Prien válasza MadMancs (#73782) üzenetére


Prien
addikt

Google Playen. A szöveg fordítós.

Azok a funkciók, a Huawei HiLink biztosítja változik a tényleges Huawei terminál használható.
Huawei HiLink APP lehet használni az alábbi eszközöket:
Mobil Wi-Fi (E5 sorozat):
E5331, E5332, E5372, E5375, E5756
E5151, E5220, E5221, E5251, E589
E5730, E5776, E5377, E5786, E5573
EC5321, EC5377U, E5771s
HWD34, HWD35
Wingles
E8231, E8278, EC315, E355
CPE
E5186, E5170, B310, B315s, HWS31
Otthoni routerek:
WS318, WSR20, WS331a, WS331b, WS330, WS880, WS326, WS328, Honor Cube (WS860) WS831"

A kevés is több a semminél.

(#73784) MadMancs válasza Prien (#73783) üzenetére


MadMancs
veterán

Áhh köszi. Valószínűleg ez az induláskori lista amit nem frissítenek.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#73785) prozodus


prozodus
őstag

A hangjegyek, ugye nem valtozott, es a lejarat napjanak ejfeleig ervenyesek?

A konferencihivas ezekkel is uugy mukodik, nincs korlatozas?

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#73786) Prien


Prien
addikt

Adatmegosztót még mindig nem adnak a Home csomagokhoz? Esetleg nem volt valami Ászf változás? :)

A kevés is több a semminél.

(#73787) Viktor0610 válasza Prien (#73786) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem tudok ilyen változásról.

Samsung Galaxy A54

(#73788) b0lcs


b0lcs
csendes tag

Sziasztok,
Androd 10-re lehet telepíteni a mytv appot?
Mi a2 androd 10re azt irja, hogy nem kompatibilis.

Köszi

(#73789) baracsi válasza b0lcs (#73788) üzenetére


baracsi
tag

lehet telepíteni (Google Pixel XL), leszedtem és telepítettem Play áruházból, minden rendben ment

[ Szerkesztve ]

(#73790) tomp válasza b0lcs (#73788) üzenetére


tomp
félisten

Én is megerősítem, hogy lehet!
(OnePlus 7T Pro)

(#73791) burgatshow


burgatshow
veterán

Az valahol esetleg le van írva, hogy a konferenciahívás mint olyan VoLTE-n keresztül nem megy? Tegnap egy délutánt töltöttem el a probléma megoldására, és végül rájöttem, hogy azon keresztül nem megy, csak "hagyományos" módon.

(#73792) r859 válasza Viktor0610 (#73763) üzenetére


r859
csendes tag

A mifiket is ugyanúgy lehet függetleníteni, mint a telefonokat? Ha igen a függetlenítésre (mifi; telefon), van most telefonos megoldás vagy ehhez mindenképp kell személyes ügyfélszolgálat?

(#73793) MadMancs válasza r859 (#73792) üzenetére


MadMancs
veterán

Tudtommal csak Telekomnál lehet full automata ( web/sms/telefon) rendszeren keresztül kódot kérni. Telenor és voda személyes csak ( kérik az eredeti számlát és csak akazérheti aki vette )

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#73794) tomp


tomp
félisten

Úgy tűnik megerőltette magát a Telenor és elkezdte a OnePlus 7T-hez bekapcsolni a VoLTE-t!
Gondolom ez azt jelenti, hogy a következő frissítéssel már menni fog az automatikus beállítás is. :)
Mivel most még kell hozzá a Qualcomm Windows-os programja.

(#73795) bul07 válasza MadMancs (#73793) üzenetére


bul07
nagyúr

Vodafone telefonon megcsinálta nekem a függetlenítést jó pár éve, R216-Z Mobil wifi
Pontosan 2018 5 havában

Már ha azóta nem fejlődtek visszafelé :)

De az már más tészta hogy a vodafon által rátett firmware miatt szívás lett volna más szolgáltató simjével használni
Minden bekapcsolás után a beállításokba le kellet okézni a beállításokat hogy azt használja

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#73796) MadMancs válasza bul07 (#73795) üzenetére


MadMancs
veterán

Elnézést kérek. Nekem a Voda adta infót hogy csak személyesen lehet. :B

Mifin szerintem lehet szoftvert cserélni mint a routereken és az a probléma is megoldva.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#73797) bul07 válasza MadMancs (#73796) üzenetére


bul07
nagyúr

Nem tudom lehet azóta visszafelé fejlődtek :D

Én nem bajlódtam vele, vettem egy telekomost ahogy fentebb írtam is, és minden gond nélkül pattintottam bele a iq telenoros korlátlan sim-jét

Egy ideig megtartott tartaléknak majd eladtam(majdnem egy éve hogy eladtam), persze beleírva a hirdetésbe hogy mi a helyzet [link]
Amúgy még 3évesen is bírt vagy 8-10órát egy törléssel, hiába beépített aksis volt

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#73798) MadMancs válasza bul07 (#73797) üzenetére


MadMancs
veterán

Igen Telekomos nem szórakozik firmware cserével. Rádásul független gyárilag. Nekem Huawei B525 LTE router van tőlük független és gyári fw. Melósbuszainkon szinten B525 van Telenoros, bejelentkezni ugyan nem tudtam de HiLink app ugye mutatja úgy is hogy milyen háló, adatforgalom stb csak beállításokhoz nem lehet hozzáférni. Na már ott is telenor felület volt úgyhogy gyanítom se nem gyári fw se nem független.

[ Szerkesztve ]

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#73799) Littoral


Littoral
aktív tag

Továbra sem értem az üzletpolitikát.
A problémám a régi, úgy tűnik, hogy a megoldásuk is.
Hamarosan (2 hét múlva) lejár a kétéves hűségszerződésem, plusz egy másik családi előfizetésé is. Tegnap felhívott egy úr a Telenor ügyfélszolgálatától, igyekszem hűen visszaadni az elhangzottakat:
Az úr megbecsülését fejezte ki a cég nevében szóban, hogy milyen régi, megbízható előfizetőjük vagyok. Ez igaz, ezzel a kártyával 2006-tól, egyébként 1997-től fizetem a számlákat itt. Ezen egy kicsit elmélkedve felhívta a figyelmem arra, hogy emiatt az előfizetői múlt miatt egy előnyös ajánlatot kínál fel a szerződésem meghosszabbítására.
Majd felkínálta (nekem, mint régi, megbecsült előfizetőnek, ugye) azt az "S" tarifacsomagot, amit az utcáról betérő random új előfizető is megkaphat (drágább, mint az enyém jelenleg, de ugyanazt tartalmazza).
Mondom neki ezt. Hogy ez mitől olyan nagy kegy, ha egy 0 perces előfizető is megkapja, minden cécó nélkül. A válasz: különbség, hogy tőlem nem kérnek előleget, az új előfizetőtől pedig kérHETnek.
Feltártam az alkupozíciómat: nekem megfelelne ugyanez a tarifa (szintén "S"), ami most van, azzal a kiválasztott, célszerű de tényleg olcsó készülékkel (nem nevezem itt meg) a következő néhány évre, ugyanezzel a havidíjjal. Ezer-egynéhányszáz forint különbségről beszélgetünk egyébként. Meggyőződésem, hogy nem fizetek többet UGYANAZÉRT, mint eddig, csak azért, mert régi, megbecsült előfizető vagyok.
A válasz: ez nem lehetséges.
Ezen a ponton elmondtam neki, hogy hol jártam ebédidőben (valóban így volt), a beszélgetést mintegy 20 perccel megelőzően: a UPC-nél, ami most már Vodafone, merthogy az internetünk-tévénk-vonalas-telefonunk onnan van, ügyintézésre volt szükség.
Mondjam-e tovább...?
Ha már ott voltam, kínáltak egy Telenor kb. "S"-nek megfelelő mobil tarifát 3990-ért (3GB, korlátlan hálózaton belül, 100 perc kifelé, meg valami pass-ok). Jeleztem: ketten lennénk az asszonnyal, válasz: akkor két ilyet kínálnak, plusz további kedvezményeket a tévéhez-internethez. Folytassam-e tovább? A mobilért, internetért (legnagyobb csomag), tévéért (legnagyobb csomag), vonalas telefonért, tehát mindezért együtt fizetnék pont annyival kevesebbet, mint amennyiért a Telenor nem hajlandó nekem csak a mobil előfizetést további hűségidőre kockáztatni.
Válasz: ő ezt tudja felajánlani, ha más igényem van, hívjam a telefonos ügyfélszolgálatot (a telefonom kijelzőjén a hívószám: Telenor Ügyfélszolgálat, arról beszélt az úr).
Mivel ezt a műsorszámot már a bemutatóteremben is előadtuk az ügyintézővel, én úgy gondolom, hogy megtettem mindent azért, hogy megmaradjunk huszasnak. Nem érzem a fogadókészséget.
Van még bő két hét, hogy úgy mondjam, várom az ajánlatokat. Itt feljebb olvasható, hogy kettő már van, eldőlni látszik a dolog.
Ha olvassa valaki a Telenortól, aki érti a problémámat (és a sajátjukat is), kérem, keressen meg.

[ Szerkesztve ]

(#73800) 4Grider válasza Littoral (#73799) üzenetére


4Grider
nagyúr

Mindenhol az új ügyfelet becsülik meg jobban. Aki pedig egy számmal 15 éve kepeszt egy szolgáltatónál, az nagy valószínűséggel ott is marad. Ha te az 5%-ba tartozol, majd jönnek helyetted újak a következő reklámkampány során...

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Yettel topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.