Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Yettel topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 10:49:25

LOGOUT.hu

Yettel topic
▼ Kérdés előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves! ▼
Aktuális:
Inflációkövető díjkorrekció 2024

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#73151) asdf_ válasza TaaT (#73150) üzenetére


asdf_
veterán

Parkolas, megyematrica (masolknak is, de ez nyilvan majd jovore), (esetleg lotto, ha belefer az sms-t erre pazarolni)meg talan gulgiplay-be is bele lehet kotni, es akkor zene/appvasarlas. Vagyl eszarod, toltogeted evi3 ezerrel, es amikor mar nem kell a szam, hagyod lejarni, es visszakered egy evenbelul a rajta maradt osszeget.

(#73152) TaaT válasza asdf_ (#73151) üzenetére


TaaT
veterán

Köszönöm a tippeket, így szerintem meg tudom oldani hogy lekerüljön róla a pénz egy része. :R

skt: Neked is köszönöm!:R

Amúgy amint értékelhető lefedettséget fog produkálni a Digi dobom is el ezt a kártyát. :)

[ Szerkesztve ]

Give them hell Ukraine!

(#73153) skt válasza TaaT (#73150) üzenetére


skt
tag

mobil szerencsejáték, mobil parkolás, különböző emeltdíjas szolgáltatások, ha a szolgáltató engedi akkor vásárlás akár alkalmazásboltokban vagy ahol lehetséges a mobilos univerzális összegből a fizetés.
Szerk: látom már válaszoltak :R

[ Szerkesztve ]

(#73154) bedibazsa válasza TaaT (#73150) üzenetére


bedibazsa
senior tag

Parkolj, lottózz, vegyél pályamatricát.

Ezren válaszoltak előttem, bocsi.

[ Szerkesztve ]

(#73155) Somatom


Somatom
veterán

Van egy új, aktív, feltöltős kártya az asztalon. Semmi másra nem használnám, csak a MyTV -re. Meg tudom rendelni rá a MyTV Plus -t és használni így, vagy ehhez muszáj készülékbe tenni? Értsd: megrendeléskor, belépéskor jön vmi szükséges azonosító SMS -ben?

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#73156) Viktor0610 válasza Somatom (#73155) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Úgy emlékszem, a jelszót SMS-ben kapod meg. Tehát igen, be kell tenni készülékbe a kártyát.

Samsung Galaxy A54

(#73157) Somatom válasza Viktor0610 (#73156) üzenetére


Somatom
veterán

Köszi! Remélem, külföldről is menni fog a regisztráció! A következő gályarabságom hat hetes lesz. Fájna TV nélkül, főleg a húsvéti kamionstop alatt. Bár, ha most beregisztrálok az ingyenesre, akkor meglesz a kódom, és utána már csak Plus -ra kell váltanom. Vagy hibás a gondolatmenetem?

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#73158) Viktor0610 válasza Somatom (#73157) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Teljesen jó a gondolatmeneted. ;)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#73159) Landsmann válasza TaaT (#73150) üzenetére


Landsmann
addikt

Én is ebben a cipőben járok. Valamikor ez volt a fő kártyám, de van másik előfizetéses. De ezt a régi számot (21 éves) mindenképpen megatrtom, mert erre jönnek az OTP-s sms-ek, meg a riasztó is ezt a számot hívja, ezen kívül nagyon sokan ezt ismerik. MIvel kétkártyás a telefonom, így az ezen lévő pénzt Google play vásárlásra, extra internet keretre, illetve hálózaton kívüli sms-ekre használom fel, mert beszédhívásra pazarlás lenne, hiszen a másikban foglalt percek sincsenek kihasználva havonta. Évente egyszer 3000-el feltöltöm és elvan mint a befőtt. :) Mondjuk a Google Playel jó ideig szórakozni kellett hogy bevegye a rendszer ezt a számot is. Ha meg használni akarom, akkor is trükközni kell. De hogy miért, fogalmam nincs. A lényeg, a telefonon átmenetileg ezt a számot kell beállítani elsődlegesnek és utána kb 20-30 perc múlva tudok róla fizetni.

Videóim: http://www.youtube.com/landsmann?sub_confirmation=1

(#73160) Somatom válasza Viktor0610 (#73158) üzenetére


Somatom
veterán

:R

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#73161) #72630400 válasza simpley (#73141) üzenetére


#72630400
törölt tag

Ha ez valoban Telenor lenne!,akkor ilyenek valószinüleg nem lennének. .De mivel 2018 ota...

[ Szerkesztve ]

(#73163) bostone


bostone
addikt

Sziasztok!

Függetlenítés még mindig csak személyesen lehetséges, online nem működik a dolog?

(#73164) bedibazsa válasza bostone (#73163) üzenetére


bedibazsa
senior tag

személyesen

(#73165) Teezy91


Teezy91
újonc

Sziasztok kicsit összetett a kérdés Telekomos vagyok és váltani szeretnék sok mindent olvastam már de olyan érdekelne olvastam a Telenor oldalán ezt a hipercsoportot és meglevoket kérdezném tényleg valós e és mennyire tartós a dolog. Az én elképzelésem Hiper M talk egy hiper m net yes! és egy hiper XXL ez 27571re jönne ki a 15% csoportkedvezmennyel de ha még veszek tőlük egy hipernet home l csomagot akkor elvileg 50% a kedvezmény azaz 18780at fizetnék. Itt jönnek a kérdések.
1. Jól értelmezem e a csoportkedvezmenyt?
2. Milyen a minősége a home l internetnek? Régebbi vélemények szerint nem annyira jó a cellazas miatt.
3. Az M net yes! 26 éven aluli csomag csak 1 évig él vagy amíg az ember be nem tölti a 26 éves kort?
Előre is köszönöm válaszotokat. :R

(#73166) bedibazsa válasza Teezy91 (#73165) üzenetére


bedibazsa
senior tag

Nem jól értelmezted. A 3 hangalapú csomagból jönne le 15%/szám, a Hipernet L-ből pedig 50%. Tehát, ha SIM only ajánlattal élsz, akkor: 6791,5+13591,5+5091,5, és a net 3795 Ft. Tehát összesen lenne 29273,5 Ft a 4db előfizetés.
Semmi baja a hálózatnak, nekem mindenhol jól működik.
A YES! opció s szerződéskötéstől él 1 évig.
Ha valamit nem jól értettem, akkor bocsi, nem írtál írásjeleket, nehéz volt értelmezni.

(#73167) nyisziati


nyisziati
veterán

Sebesség a Telenor székházban:

(#73168) 4Grider válasza nyisziati (#73167) üzenetére


4Grider
nagyúr

Többet szoktam mérni, mivel ott B7 is van.

(#73169) nyisziati válasza 4Grider (#73168) üzenetére


nyisziati
veterán

Igen, az alagsori mérés.
Ez a szinti.

[ Szerkesztve ]

(#73170) DrBubo77 válasza 4Grider (#73168) üzenetére


DrBubo77
addikt

Itt mindenki a Telenor székházba jár?

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#73171) Bferibörs válasza DrBubo77 (#73170) üzenetére


Bferibörs
addikt

Hazafelé belépek mérni egyet. :DDD :W

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#73172) INGJOKE válasza Bferibörs (#73171) üzenetére


INGJOKE
veterán

Holnap én is megyek pestre beugrok letölteni pár dolgot. Wifi is van? :DDD :DDD :DDD

(#73173) nyisziati válasza INGJOKE (#73172) üzenetére


nyisziati
veterán

Parancsolj, amelyik szimpatikusabb.
Van még ingyen kávé, snack...
Lányokat még nem kínáltak. :DDD

(#73174) tomp válasza 4Grider (#73168) üzenetére


tomp
félisten

Budapesti mérés. :D

(#73175) INGJOKE válasza nyisziati (#73173) üzenetére


INGJOKE
veterán

Nah szuper úgyis pesten keresek most munkát, a Telenorba eddig nem gondolkodtam, de ha vannak jó csajok is akkor tuti megyek. :D

(#73176) Bferibörs válasza nyisziati (#73173) üzenetére


Bferibörs
addikt

A francba,minden nap ott járok el előtte. Ha én ezt tudom.🤔😂 ( Akkor sem mennék be.) 😁

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#73177) 4Grider válasza tomp (#73174) üzenetére


4Grider
nagyúr

3CA csak a csókosoknak jár, olyan még Törökbálinton sincs...

(#73178) tomp válasza 4Grider (#73177) üzenetére


tomp
félisten

2CA-n is meg lehet csinálni a 300 feletti sebességet! Nem kell hozzá 3CA csak 256QAM!
Aréna plázában 2CA-n is 290Mbit van mivel B7-en 256QAM megy így csak a B7 magában 195Mbitet tud.

(#73179) 4Grider válasza tomp (#73178) üzenetére


4Grider
nagyúr

Mindent lehet, de ha nincs szükség kapacitásra, miért fizetnének az adott cellán havonta olyan frekvencia használatáért az nmhh-nak, amit nem használnak ki? Márpedig ha kihasználják, akkor az elméleti sebesség elméleti marad...

(#73180) tomp válasza 4Grider (#73179) üzenetére


tomp
félisten

Nyilván a székházba nem kell combos cella mivel ugye ott a wifi. :)
Aréna plázában már bevetettek kb mindent. Eddig ez tűnik használhatónak, nem áll be a 4G!
Kezdték B3-al! Aztán B3 intra-band azaz frekin belül 20+5MHz-el. Aztán B3+B7 64QAM. Most tartunk B3+B7 256QAM-nál.
Volt teszt célból 3CA is Telekomos megosztott B20-al de csak pár napig ment. Inkább dobták a B20-at és a B7-et emelték 256QAM-ra.

(#73182) snooze


snooze
veterán

(#73183) clon válasza snooze (#73182) üzenetére


clon
aktív tag

Valójában 10+5+Ingyen filmek+Filmek féláron így teljes ( [link] )

A Telenor "is" meglépte a magáét ez a tájékoztatás ...

[ Szerkesztve ]

(#73184) Somatom válasza clon (#73183) üzenetére


Somatom
veterán

Jó nagy katyvaszt sikerült összehozniuk. Azt írja, hogy itt a dark mód. Hurrá! A tovább -ra bökve böngészőben megnyitja a Play -t, ahol kiderül, hogy a legfrissebb verziót használom. Ennek örülök, de nem újdonság mivel ha régebbit használnék, akkor nem mutatta volna ezt az opciót. Sötét mód viszont ettől még nem lesz. Ahhoz be kell menni a beállításokba. Miért nem odadob a főoldalon levő kártya?

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#73185) snooze válasza Somatom (#73184) üzenetére


snooze
veterán

azért,mert az app fejlesztönek nem ugyanolyan logikus az észjárása,mint a tied,de ez nem a te hibád..😊erre azt szokta mondani kollégám,hogy colán meg csipszen nött fel..😀😀😀😀

GO Gunners!!!

(#73186) Littoral válasza snooze (#73182) üzenetére


Littoral
aktív tag

A tippem a lehetséges lépésükre: futó f2 h5. Kb. ez a maximum, ami várható tőlük. A telekomos 10 GB a másik kártyahelyen biztosan kitart április végéig, ezért mindegy, hogy mit "lépnek", így a tarifacsomagba foglalt, kicentizős, telenoros adatkeret sem használódik majd fel (emiatt elvész). Az a baj, hogy lassan mindennel így van az ember a telenoros előfizetésén, aztán egyszer csak előáll a helyzet, hogy teljesen a háttérbe szorul a kék kártya.

(#73187) clon válasza Littoral (#73186) üzenetére


clon
aktív tag

Ez elméletben igaz, DE volt pl. karácsonyi "ingyen" net a telekomnál és sok helyen beállt a net 1Mbps-re a feltöltés meg sokszor mérhetetlen volt így én is vettem 7 napos telenor netet és volt 40-50Mbps ugyanott. Értem vannak helyek mint pl. Pest ahol karácsonykor is volt 30Mbps és onnan is jöttek a reklamációk :D .

Respect a telekomnak az ingyenes net(ekért) de a hálózatuk régi szlogenje, hogy a legjobb európában magyarországon van már nem igaz. Tudom menjek angliába és akkor megtudom milyen a sz@r szolgáltatás de ha itt hirdetnek legjobbat és 20-30 ezres városban 1Mbps a net akkor az nem a legjobb legalábbis szerintem.

(#73188) bedibazsa válasza clon (#73187) üzenetére


bedibazsa
senior tag

Áprilisban költözöm Angliába, előre rettegek attól a szar nettől. :D Vissza fogom sírni az itteni hálózatot.

(#73189) nyisziati válasza bedibazsa (#73188) üzenetére


nyisziati
veterán

Az biztos!
Kimész városon kívülre és beköszön a régi jóbarát (Edge Slow).
Üdvözöld a nevemben is, én már nem akarok találkozni vele. :DDD

(#73190) simpley válasza bedibazsa (#73188) üzenetére


simpley
őstag

miért költözöl? 🥺 munka?

signed by simpley.

(#73191) bedibazsa válasza simpley (#73190) üzenetére


bedibazsa
senior tag

Japp, most itthon voltam 4 évet kalandvágyból (végig a Telenornál dolgoztam, szerettem), de elég volt mindenből sajna.

(#73192) simpley válasza bedibazsa (#73191) üzenetére


simpley
őstag

megértem, hogy elmész.... remélem boldogulsz majd! 🙂

signed by simpley.

(#73193) Szokenesz válasza clon (#73187) üzenetére


Szokenesz
senior tag

Itt vidéki kisvárosban versenyeznek korlátlan napok idején, hogy ki tudja a leglassabb mobilnetet adni, alapból 5-10Mbit a maximum sebesség Telenornál, Telekomnál is. Gondolhatod, mikor erre ráeresztik a korlátlant, rögtön a Digi lesz a leggyorsabb...
Sajnos az egész települést B20-al fedték le a nagyok, Telekomnak van kb. 2db B7-es cellája és ennyi, ezért lógok 3G-n az mindig 15-20Mbit, senki sem használja már :DDD :DDD

(#73194) Littoral


Littoral
aktív tag

Én savaztam, én osztom meg itt:

Ez az egyszeri adatjegy 100GB adatot tartalmaz, amelyet a megrendeléstől számítva 30 napig használhatsz fel. A szolgáltatásban foglalt adatmennyiséget díjmentesen veheted igénybe Magyarország területén. Aktiválni a MyTelenor applikáción vagy SMS-en keresztül tudod visszavonásig, de legkésőbb március 31. éjfélig. Az aktiválás sikerességéről SMS-ben tájékoztatunk. Az ajánlat telefonszámonként egyszer vehető igénybe. (@Telenor.hu FB)

[ Szerkesztve ]

(#73195) simpley válasza Littoral (#73194) üzenetére


simpley
őstag

Szép gesztus a Telenortól! :D a voda nem adott eddig semmit... :(((

signed by simpley.

(#73196) clon


clon
aktív tag

Azért ezzel most bepótolja a hátrányt.
Karácsonykor a telekom adott 2 hetet (mondjuk sok helyen beállt a sebesség)
100 GB adat Valentin-napra a Vodafone-tól.

Kíváncsi leszek a szolgáltatók sebességére, bár ha úgyis otthon van a nagyja nép biztos a vezetékesen tolja majd nem a mobilneten egész nap.

Jah, respect a telenornak (sikerült meglepnie - tartsa meg ezentúl ezen jó szokását :D ).

(#73197) Somatom válasza simpley (#73195) üzenetére


Somatom
veterán

Korrekt. Sajnos, én nem vagyok vele előrébb, mert a Tkomossal ellentétben, ez nem használható fel roamingban.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#73198) snooze válasza clon (#73196) üzenetére


snooze
veterán

de itt aktiválni kell,a telekom meg alapbol bekapcsolja,igy mindenki tud rola,a telenoros meg csak ha nagyon figyel..

GO Gunners!!!

(#73199) clon válasza Somatom (#73197) üzenetére


clon
aktív tag

:D biztos azért, mert ez a #MARADJOTTHON kampány része nem az utazzunk Olaszországba a "királyhoz" :D

(#73198) snooze: biztos benne lesz az appban "kártyaként"az egyenleg alatt (és ha ezt utolsó nap aktiválják akkor az otthoni wifi után lesz 30 nap 100GB)

[ Szerkesztve ]

(#73200) Somatom válasza clon (#73199) üzenetére


Somatom
veterán

Sztem meg inkább azért, mert a TKom -nak nem kerül annyiba a roaming, mint a Telenornak.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Yettel topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.