Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Yettel topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 10:49:25

LOGOUT.hu

Yettel topic
▼ Kérdés előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves! ▼
Aktuális:
Inflációkövető díjkorrekció 2024

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#73852) INGJOKE


INGJOKE
veterán

Üzenem mindenkinek, hogy egyenlőre szerencsére nem ti mondjátok meg, hogy mit és hogyan csináljak, ha nem tetszik ahogy élek ti éljetek máshogy jogtok van. :D
Mivel hivatalban dolgozok mi is kaptunk maszkot és kesztyűt is. Egy fotó erejéig voltam hajlandó felvenni és amíg nem köteleznek rá a törvény erejével nem is fogom. Amíg nem mutatták ki hogy beteg vagyok addig egészséges vagyok. Ez olyan mint a bíróságon amíg nem mondják ki hogy bűnös addig ártatlan.
Ezzel ezt a témát zártam is. Eddig se nagyon jártam telenor boltba, de ezután meg még úgyse fogok. :D

(#73853) viktorhu válasza INGJOKE (#73852) üzenetére


viktorhu
veterán

Tényleg ne járj légy szíves, ha nem érdekel mások élete, akik veszélyeztetettebbek nálad :(

(#73854) INGJOKE válasza viktorhu (#73853) üzenetére


INGJOKE
veterán

nah jó inkább nem írom le... :)

(#73855) erahurka válasza viktorhu (#73851) üzenetére


erahurka
félisten

Mindig elképedek mikor azt a totál minimális korlátozást sem akarják egyesek betartani hogy takarják el a szájukat valamivel. :Y

Bár amilyen kereskedők vannak.... Csak állateledel boltban találtunk maszkot, de nem voltak hajlandóak darabra adni, 50,000 forintért meg kellett venni 100 darabot.... :W

[ Szerkesztve ]

(#73856) bedibazsa válasza INGJOKE (#73852) üzenetére


bedibazsa
senior tag

Intéze el online, és kész! Annyira gyomorforgató a hozzáállásod és ez az egész, hogy szavak nincsenek rá. Telenor-üzletbe maszkban vagy eltakart arccal tudsz bemenni, ha lázadsz, nem mész, azt kész. Belső policy, nem jogszabály alapján meghozott döntés, ennyi.

[ Szerkesztve ]

(#73858) viktorhu válasza INGJOKE (#73854) üzenetére


viktorhu
veterán

Már leírtad, nem szükséges.

A front office-ban dolgozók a legveszélyeztetettebbek. Biztos, hogy sokan el fogják közülük kapni a vírust, és biztos, hogy tovább fogják adni a családtagjaiknak. Bárki belehalhat, főleg idősebbek, betegebbek, de fiatalok és egészségesek is, viszont egy túlélt légeztetés is elég simán életre szóló tüdőkárosodással tud járni.

Ha maszk viselésével tizedére tudjuk csökkenteni a front office-osok kitettségét, azzal nagyon sok életet meg tudunk menteni. Ha oda se mész, azzal még tovább csökkented a kockázatot.

Itt most nem fenyegetés, ha azt mondod, hogy nem mész oda, hanem kifejezetten kérés, hogy aki teheti, ne menjen. Ha ezzel valakinek a halálát megelőzöd, akkor azzal szuper dolgot csináltál.

Teljesen értelmetlen most azt követelni, hogy én vagyok a vásárló, a kényelmemért vállalniuk kell az életveszélyt is - nem kell, és nem is szabad, most más dolog sokkal fontosabb.

(#73862) INGJOKE


INGJOKE
veterán

Jó olvasni az érveiteket csak az enyémet nem hallgatják meg. Nyilván feleslegesen nem megyek sehova. Ahova járok ott se hordja minden eladó a maszkot, sőt a pénztárban még a kesztyűt se. Betartom a megfelelő távolságokat és nyilván sportolás közben is kerülöm az embereket. Igazából kevésbé érdekel, hogy ti hogy védekeztek, vagy hogy nem az a lényeg hogy nekem ennyi elég. Minden embert úgyse tudsz meggyőzni, hogy az orrukat is takarják el a maszkkal, meg ne nyúlkáljon az arcához szeméhez. Sok dologról lehet beszélni... nah mindegy is még morogjatok 3 kört... minden csoda 3 napig megy a fórumban is. :D

(#73870) 4Grider válasza iceQ! (#73847) üzenetére


4Grider
nagyúr

Mi az a Home Net? Én használok Fóton Telenor mobilnetet, de mivel Fót elég nagy, nem csak egy torony fedi le a várost. A térerő pedig annak megfelelő, hogy milyen messze vagy a budapesti(Cora)/mogyoródi/fóti/dunakeszi tornyoktól.

(#73874) darvinya


darvinya
titán

Ezen majd leestem a székről.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#73875) dkovizoli válasza darvinya (#73874) üzenetére


dkovizoli
addikt

Sokszor láttam már ugyanezt

(#73876) tomp


tomp
félisten

Ügyfél elégedettség kezelés Telenor módra:
Bocsi! Tévesen ment ki a VoLTE bekapcsolásáról szóló sms OnePlus telefon esetén! Továbbra sem támogatott a telefon.
Sorozatos öntökön lövés a cégnél... :W

(#73878) iceQ! válasza 4Grider (#73870) üzenetére


iceQ!
addikt

Köszi közben tárgytalan lett :R :R

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#73880) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

Korona off off!

Hát így hagyja itt az ember a topikját pár órára?

Samsung Galaxy A54

(#73881) Somatom válasza Viktor0610 (#73880) üzenetére


Somatom
veterán

Csodálkoztam is, hogy eddig nem avatkoztál közbe. Régi, flipperes duma:
Aki játszik, az legyen a gépnél! ;]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#73882) Viktor0610 válasza Somatom (#73881) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Dolgoztam. :( :D

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#73883) Boha


Boha
aktív tag

Miért nem tudom lemondani a mytelnor app-ba, vagy mytelenor oldalon a megrendelt 3GB havi csomagomat ? Saját nevemen van az előfizetés.

OBORZIL

(#73884) Viktor0610 válasza Boha (#73883) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Az appot hirtelen nem tudom, de a weben jellemzően akkor nem szokott ez menni, ha csak kártyaszinten vagy SMS-kóddal került a szám hozzáadásra a MyTelenor fiókhoz.

Samsung Galaxy A54

(#73885) Boha válasza Viktor0610 (#73884) üzenetére


Boha
aktív tag

Jól van, köszi. Majd akkor hívom az ügyfélszolgálatot.

OBORZIL

(#73886) nyisziati válasza Boha (#73885) üzenetére


nyisziati
veterán

Nem lehet, hogy a 100 gigabájttal összevonta a rendszer?
(ha megrendelted persze)

(#73887) Viktor0610 válasza nyisziati (#73886) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem tesz ilyet.
Külön kezeli ezeket a rendszer.

Samsung Galaxy A54

(#73888) kalanchoe


kalanchoe
senior tag

Ha a Telenortól szeretnék átvinni előfizetéseket másik szolgáltatóhoz, akkor előtte nem kell szólnom a Telenor ügyfélszolgálatán, nincs más teendőm, ugye?

(#73889) bedibazsa válasza kalanchoe (#73888) üzenetére


bedibazsa
senior tag

Csak akkor kell bemenned, ha volt személyes adat-változás. Ha minden adat az, mint a szerződéskötéskor, nem kell jelezned semmit a Telenornál. 30 napnál régebbi lejárt számlád ne legyen és ennyi.

(#73890) asdf_ válasza kalanchoe (#73888) üzenetére


asdf_
veterán

Es a hordozas idopontjat celszeru valamikepp szinkronizalni a szamlazarassal, hogy ne fizessel esetleg 2 napra egy teljes havidijat. Valamint nemcsak az llenyeg, hogy az adatok nem valtoztak-e, hanem anno helyesen lettek-e rogzitve. Tehat ha pl. Madarasz utcara vagy szerzodve a Telenornal mikozben a Madarasz Viktor utcaban laksz, es az uj szolgaltato ezzel az adattal kot veled szerzodest es keri at a szamodat, az el lesz utasitva nem egyezo adat miatt (amit balfasz hatosagunk hasonlo esetben kepes volt nemreg buntetessel is jutalmazni, mikozben napnal is vilagosabb, hogy Madarasz utca != Madarasz Viktor utca).

(#73891) nyisziati válasza asdf_ (#73890) üzenetére


nyisziati
veterán

Egyszer egy srác hozta a beteg kisfiát így, érdeklődött, merre van a kórház.
Hát mondom sajnos az még vagy 15 km.

Sose mondják végig, Madarász VIKTOR utcai kórház. :(

(#73892) asdf_ válasza nyisziati (#73891) üzenetére


asdf_
veterán

Igen, pont ezert jutott nekem is eszembe elsokent, mert en is mindig agybajt kapok, amikor meghallom, hogy Madarasz utcai korhaz. Egy festo volt ..sszameg, nem az onritologusokrol neveztek el az utcat.

(#73893) ottoyes válasza asdf_ (#73892) üzenetére


ottoyes
senior tag

..az nem az ornitológus? :D :D

Ottoyes

(#73894) asdf_ válasza ottoyes (#73893) üzenetére


asdf_
veterán

Az, csak nem tudok gepelni :)

(#73895) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

Off off!

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#73896) yellowmonste


yellowmonste
csendes tag

Csak nálam jelentkeznek eldobott és akadozó hívások?

Utóbbi napokban alig működnek a hívások, sokszor kell próbálkozni és csak harmadik vagy negyedik próbálkozásra sikerül és akkor is sokszor eldobja a hívás közben.
4G és 3G-n is
Ügyfélszolgálatos csaj azt mondta használjam a telefont 2G-n..... és addig nem is tud hibajelentést felvenni amíg nem próbálkozom meg vele.
Esetleg valakinek ötlet?

Lefedettség tökéletes, Sim kártya 1 hónapja volt cserélve, más készülékkel ugyanez.

(#73897) Viktor0610 válasza yellowmonste (#73896) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Próbáld ki 2G-n, akár jó, akár nem, jelentsd be.
Ez semmiképp' nem normál működés. :(

Samsung Galaxy A54

(#73898) nyisziati válasza yellowmonste (#73896) üzenetére


nyisziati
veterán

Nem, nálam is többször volt. Eldobta, vagy megszakadt.
A net továbbra is hulladék.
Kb. a 4 évvel ezelőtti 3G szintjét hozza, feltöltésben még azt sem.
És bárhol, a Moszkvától Dél-Pestig. :(((

(#73899) fant0mi válasza yellowmonste (#73896) üzenetére


fant0mi
addikt

Mult heten, ezen a nekem is volt tobbszor eldobta hivas kozben. Sot. Egyszercsak jott egy sms, hogy kerestek. Mikozben kezemben volt a telefon, full tererovel, de nem voltam kapcsolhato. Kezdemenyeztem en a hivast, marha soka kezdett kicsengeni.
De az utobbi par napban mar nem volt semmi problemam.

(#73900) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

Tessék ezeket a hibákat bejelenteni, főleg, ha huzamosabb ideig tapasztaljátok!
Nem biztos, hogy azonnal lesz megoldás/változás, de úgy több az esély rá.

Samsung Galaxy A54

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Yettel topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.