Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Yettel topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 10:49:25

LOGOUT.hu

Yettel topic
▼ Kérdés előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves! ▼
Aktuális:
Inflációkövető díjkorrekció 2024

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#73351) keménygödör válasza INGJOKE (#73345) üzenetére


keménygödör
tag

Ez meg betéti kártya.

(#73352) INGJOKE válasza keménygödör (#73351) üzenetére


INGJOKE
veterán

Jah és Gmail címem van, azaz több is van, de azt használtam :)

(#73353) bedibazsa válasza Bibby (#73349) üzenetére


bedibazsa
senior tag

Passz, én nem regisztráltálam kártyát, csak a SIM-et. De már nincs telenoros számom, ezért nem tudom neked megnézni sajnos.

(#73354) Viktor0610 válasza bedibazsa (#73353) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

"De már nincs telenoros számom"
Jóvanakkó'. :(((

:P

Samsung Galaxy A54

(#73355) Viktor0610 válasza Bibby (#73349) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A lottó biztosan a feltöltőkártya egyenlegéből megy.
Szerintem a parkolás és az autópálya matrica is.

Samsung Galaxy A54

(#73356) szabonagyur válasza Bibby (#73349) üzenetére


szabonagyur
félisten

A Wallet ahogy nézem nem igazán erre való, inkább olyasmi mint a Simple vagy Apple pay, tehát bankkártyát kell hozzáadni. Hm ahogy nézem sok dolog megy kártya nélkül is, pl lottónál kiválasztod a számokat majd a számokat elküldeni egy számra SMS-ben.

Neked olyan kéne ahova kb. SMS küldéssel tudsz vásárolni, feltéve ha ami van egyengleged felhasználható mobil vásárlásra.

Pl. tudsz venni pálya matricát, a megfelelő kódot kell elküldeni a megfelelő számra.

[ Szerkesztve ]

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#73357) keménygödör válasza keménygödör (#73351) üzenetére


keménygödör
tag

Most pedig végbement egy barion fizetés gmail.com-mal. :W Megkérdeztem tőlük: Esetleg van még más domain a gmail.com-on kívül, ami a "biztonsági rendszer" számára elfogadható!?

[ Szerkesztve ]

(#73358) simpley válasza Viktor0610 (#73355) üzenetére


simpley
őstag

Mobilvásárlásnak számít.. Alapjáraton egy feltöltés tudtomal az egyenlegre megy, a mobilvásárlásra fordítható egyenleg ugyan úgy 0Ft-lesz... :U
bedibazsa: Neked meg jó utat! ;)

[ Szerkesztve ]

signed by simpley.

(#73359) agroman válasza Bibby (#73349) üzenetére


agroman
senior tag

van androidos lotto app, kivalasztod szamokat, megcsinalja az sms-t es csak el kell kuldened + ujabb sms-el leokezni.

------

(#73360) #72630400 válasza Prien (#73324) üzenetére


#72630400
törölt tag

Ha mindenki felvenné de nem hívná vissza,akkor az nekik kiadás lenne(ergó bukó).S akkor egy idő után leállnának.

(#73361) 4Grider válasza #72630400 (#73360) üzenetére


4Grider
nagyúr

IP alapon fillérekért hívnak, ráadásul a felvett hívást is elég hamar elbontják. A bejövő hívásért viszont sokkal többet kapnak, ha minden ezredik visszahívja őket, akkor még mindig megéri a biznisz. Ráadásul mindent automatizáltan, emberek nélkül intéznek.

(#73362) #72630400 válasza 4Grider (#73361) üzenetére


#72630400
törölt tag

Ezért írtam ha senki nem hívja vissza...illetve a sok "kidobott fillérből" előbb utobb forint lesz...hogyha érted mire gondolok...(bár kétlem)

(#73363) qwertly


qwertly
addikt

Sziasztok!
A gyerek lemenne Balatonra,hogyan tudnánk igénybe venni a Telenor 100GB mobil nettes csomagot? Legegyszerűbben feltöltős kártyával.Mert t-mobilosak vagyunk.DE ott nincsen ilyen lehetőség.

[ Szerkesztve ]

(#73364) szabonagyur válasza qwertly (#73363) üzenetére


szabonagyur
félisten

Hello

Vesztek bármilyen, legolcsóbb Telenor simet és elkülditek a kódot a számra és megkapjátok a 100GB-t, de ez 1 hónapig érvényes.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#73365) Viktor0610 válasza qwertly (#73363) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Vesztek egy feltöltőkártyát, majd megrendelitek arra. ;)

Samsung Galaxy A54

(#73366) simpley válasza qwertly (#73363) üzenetére


simpley
őstag

Biztos, hogy most megy? Én lebeszélném róla... Nem mellesleg #MARADJOTTHON, de ha ennyire nem veszik komolyan mit várnak, nem is értem.. 🤷🏻‍♂️

[ Szerkesztve ]

signed by simpley.

(#73367) DrBubo77 válasza qwertly (#73363) üzenetére


DrBubo77
addikt

A gyereknek nincs tanítás?
Az ehhez hasonló általános értetlenség miatt fogják valószínúleg bevezetni a kijárási tilalmat. :W
Én nem félek a vírustól, legfeljebb 1-2 hetet ágyban maradnék, ha elkapnám. Csak azt utálom, hogy a felelőtlen viselkedés miatt lesz hosszú a jelenlegi állapot. :(((

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#73368) simpley válasza DrBubo77 (#73367) üzenetére


simpley
őstag

egyetértek! :(

signed by simpley.

(#73369) szabonagyur válasza DrBubo77 (#73367) üzenetére


szabonagyur
félisten

Ezt a részét szerintem felesleges itt felhozni, van topicja a dolognak.

Egy kérdést tett fel mely arra irányúlt hogyan tudná használni. A szituáció pedig az ő dolga.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#73370) qwertly válasza szabonagyur (#73369) üzenetére


qwertly
addikt

Szia!
Köszönöm a válaszodat,pont azért mennek le vidéke mert ott kevesebb ember van.A extra nett meg a távoktatás miatt kell.

(#73371) simpley válasza qwertly (#73370) üzenetére


simpley
őstag

De pont ez az.. Vidéken is szét lesz terjesztve a vírus, ahol ugye több idő ember is él.. Nem tudna mégis otthon maradni, hány éves?
Egyébként, vesztek egy Telenoros kártyát 500 ft-ért Tescoban, MOL kúton vagy rendeltek egyet.. (Utóbbit javaslom.)

signed by simpley.

(#73372) simpley válasza szabonagyur (#73369) üzenetére


simpley
őstag

Nem éppen... A magyarok hülyék, mindig is azok voltak.. Nagyon felelőtlenek, csak azt nézik nekik mi a jó és még sorolhatnám..
(én sem vagyok kivétel), bejárnak betegen dolgozni, a gyereket elküldik az iskolába, ó majd el múlik.. közben meg lefertőzik a fél osztályt, munkatársaikat.. áhh, nem is húzom fel magam ezen, amúgy sem kapcsolódik a tolikhoz...

signed by simpley.

(#73373) tomp válasza qwertly (#73370) üzenetére


tomp
félisten

Most inkább NE menjenek el sehová. Azért mennek vidékre mert... Nem! Az ilyen felfogás miatt fogunk még májusban is szívni...
Ha megtehetném én se mászkálnék de nálunk nincs leállás így dolgozunk. Megérezni megérezzük de dolgozunk. Szerencsére BKV-n nincs tömeg. Az eddigi heringjáratból 3-4fős járat lett.

(#73375) szabonagyur válasza simpley (#73372) üzenetére


szabonagyur
félisten

En ertem amit irsz de egy kerdes volt amire kapott valaszt. A masik resze mar o dolga, nem kotelesseg ennek a topikban barkit is csesztetni emiatt, regen elengedtem a dolgot.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#73376) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

Vírus téma offot fejezzétek be, legyerek szívesen!
Köszi!

Samsung Galaxy A54

(#73377) LanyUs


LanyUs
senior tag

15.40-kor hívtalak ma az ügyfélszolgálaton a kéretlen külföldi zaklató telefonok ügyében. Remélem ph tag vagy és olvasod, mert a neved sajnos elfelejtettem.

Kedves Ügyintéző! A legfontosabb dolgod az volt miért van kihangosítva a telefon. Hát azért, mert gyerekkel vagyok. Másodszor pedig flegmán közölted, hogy nem látsz bejövő hívásokat csak kimenőt :F És mégis honnan kellett volna tudjam, hogy ilyen ratyi a telenor? Még annyit se tudsz megnézni, hogy ki hívta a rendszeredhez tartozó számot?

Stílusod 0, segítőkészség 0. Tipikus pöcs...

(#73378) szabonagyur válasza LanyUs (#73377) üzenetére


szabonagyur
félisten

És ezt minek ide? Van értékelési lehetőség a hívás után, vagy a megfelelő form kitöltésével.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#73379) LanyUs válasza szabonagyur (#73378) üzenetére


LanyUs
senior tag

1. Mert a Telenor nevében nem engedheti ezt meg magának.
2. Érdekel, hogy a többi telenoros társamnak is megnövekedett-e a külföldi zaklató hívások száma ( a feleségemnél szintén ez a helyzet ).

(#73380) szabonagyur válasza LanyUs (#73379) üzenetére


szabonagyur
félisten

Olvass vissza / kereső, volt téma.

De továbbra is attól, hogy ideírod nem lesz változás.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#73381) simpley válasza LanyUs (#73379) üzenetére


simpley
őstag

pont hozzá kerültél... lehet rossz napja volt, vagy épp az előző ügyféltől készült ki... attól hogy felhívod őket, hogy külföldi számok hívnak még nem fognak tudni mit tenni ellene.. éjszakára ne zavarjanak funkció és kész.. (nálam nem volt még, hogy külföldi számról hívtak volna, el ne kiabáljam.. )

signed by simpley.

(#73382) Landsmann


Landsmann
addikt

Időnként szoktak hívogatni külföldi számról. Ha tudom, felveszem, had legyen számlájuk. Sok kicsi sokra megy. Engem jobban zavar a letiltott számú hívás, de ezt meg egyszerűen letiltottam a telefonban és csak a híváslistában látom, hogy volt ilyen próbálkozás. Egyébként meg ha nincs külföldi ismerőse az embernek, akkor bizonyára le lehet tiltani telefon szinten a külföldről jövő hívásokat. Ha van külföldi ismerőse, akkor a telefonszámát a kivételekhez minden bizonnyal hozzá lehet adni.

Videóim: http://www.youtube.com/landsmann?sub_confirmation=1

(#73383) nyisziati válasza LanyUs (#73377) üzenetére


nyisziati
veterán

Telenor ÜFSZ-nek írj levelet, az hatékonyabb.
A bejövő hívásról meg érdemes képernyőképet csinálni, hogy a szám könnyen kereshető legyen.
Csatolmányként hozzáadod az emilhez, mindjárt többet foglalkoznak veled.

(#73384) atala


atala
addikt

Nektek mit ír ki a Telenor webes felületen?
16-án rendeltem meg az ingyenes 100 GB adatot. Az sms-ben 30 napot írt a felhasználhatóságra. A webes felületen viszont Április 5-ét ír ki. Ezen a napon járt volna le a havi 3 GB rendszeres adat.
Elképzelhető, hogy 5-én elveszik az összeset?

(#73385) Landsmann válasza atala (#73384) üzenetére


Landsmann
addikt

Március 16-án rendeltem meg, most néztem, lejáratnak április 16-ot ír.

Videóim: http://www.youtube.com/landsmann?sub_confirmation=1

(#73386) azbest válasza nyisziati (#73383) üzenetére


azbest
félisten

a híváslistában gondolom most is látszik... kivéve, ha valami más alkalmazáson keresztül kersték (skype, whatsup, messenger....), akkor pedig nem csoda, ha nem látja a telenoros :)

(#73387) szabonagyur válasza atala (#73384) üzenetére


szabonagyur
félisten

Kaptál visszaigazolást a 100 GB-ra?

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#73388) atala válasza szabonagyur (#73387) üzenetére


atala
addikt

Igen, abban nincs dátum, csak az, hgy 30 napig érvényes. Amikor megrendeltem akkor még volt 50MB a 3GB-ból ami április 5-én járt volna le.

Szerk:
Már meg is oldódott. Lemondtam a rendszeres 3GB szolgáltatást, és most már nem ír dátumot, és nem a megmaradt mennyiséget írja, hanem , hogy mennyit használtam fel eddig a 100 GB-ból.

[ Szerkesztve ]

(#73389) dkovizoli válasza simpley (#73381) üzenetére


dkovizoli
addikt

Nekem az elmúlt négy napban a prepaid kártyámon három, különbözö külföldi számról volt hívásom. Ma végre az utolsót fel tudtam venni. Néhány másodperc múlva megszakadt. Fizessenek csak, ha hívogatnak.

(#73390) szabonagyur válasza atala (#73388) üzenetére


szabonagyur
félisten

Érdekes, nekem is van net előfizetésem és simán hozzáadta.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#73391) snooze


snooze
veterán

telenorosok nagyon egyszerüen elkerülhetik ezeket a külföldi hivásokat,mivel csak 1-2 csengetést várnak meg,aztán leteszik..mivel a telenornak 4g-n,ahol volte nincs bekapcsolva,van egy jo kis bug még mindig,hogy csak harmadikra cseng ki a telo,mire levált..persze,ha nagyon kitartoak a hivok,akkor ez nem áll fent..

[ Szerkesztve ]

GO Gunners!!!

(#73392) LanyUs válasza snooze (#73391) üzenetére


LanyUs
senior tag

Nemrég ért haza a kórházból a 2. gyermek. Egy szobában felsírják egymást ( egyik 1 hónapos, másik 22 ). Kiköltöztem a kicsivel a nappaliba. Olyan, mint egy óramű. 3 max. 4 óránként kelek. Az etetések közötti 2 órában jó lenne aludni :) Napközben meg meló.
Persze, hogy éjjel is befutnak ezek a szar hívások. Némítani telefont nem merek, mert volt, hogy s.o.s. hívást kaptam családtól, azonnal kocsiba és go, tehát az sem opció. Fél álomban tiltottam azonnal mindig, csak azóta nem találtam meg a menüt a Redmi Note 3-ban. Ez a kerek történet.
Ui.: ez a bejövő hívás nem látása a Telenor részéről furcsa. Gondolom GDPR, de akkor ne azt mondja már, hogy nem látható. Rendőrség is lekérheti...

(#73393) szabonagyur válasza LanyUs (#73392) üzenetére


szabonagyur
félisten

A ne zavarjanaknak van olyan része is, hogy kedvenceket hozzáadod és hívhatnak stb.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#73394) Boborján válasza LanyUs (#73392) üzenetére


Boborján
tag

Üfsz nem lát rá. Belföldön nem generál forgalmat neked így nincs is alapból rá szükség. A rendőrség bármilyen forgalmi adatot lekérhet így az nem releváns (tehetsz feljelentést a zaklatóid ellen ha annyira kellenek az adatok)
Ha már ki voltál hangosítva simán megnézhetted volna a számokat, de bejövőt akkor sem tudnak tiltani (legközelebb amúgy is másikról hívnak).
A kihangosítás meg nem azért zavarja őket mert mindent halannak rajtad kívül (csak kb téged nem), hanem mert folyamatosan visszahallják magukat. Próbálj meg úgy telefonálni, hogy minden szavad 1 másodperc késéssel visszahallod.

(#73396) dkovizoli válasza snooze (#73391) üzenetére


dkovizoli
addikt

Mivel itt azért nagyrészt telenoroson vagyunk, azért ez nem biztos, hogy megoldás. Nekem a feltöltőkártya a G5-ben van. Azon pedig nincs VOLTE. Mégis kicsengett és fél us tudtam venni.

(#73397) Somatom válasza #72445440 (#73395) üzenetére


Somatom
veterán

Illetve, automatizálók tudnak számtartományokat (pl. országhívókat) is tiltani. Ennek az a hátránya, hogy csak OS szinten tudnak beavatkozni, tehát előfordulhat, hogy becsörög, mielőtt a program tiltana. Ezt olyan egyedi csengőhanggal lehet kiküszöbölni, aminek az első pár másodperce néma.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#73398) jociolaszi


jociolaszi
tag

Sziasztok engem is kb 4óránként hivnak erről a számról +493433174154! Kezdem unni!

(#73399) fant0mi válasza jociolaszi (#73398) üzenetére


fant0mi
addikt

Nemet. Szaszorszagi szam. Nincs kint ismeros?

(#73400) INGJOKE válasza jociolaszi (#73398) üzenetére


INGJOKE
veterán

Szerintem vedd fel és kérdezd meg mit akar, az nem kerül neked pénzbe :)

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Yettel topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.