Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Yettel topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 10:49:25

LOGOUT.hu

Yettel topic
▼ Kérdés előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves! ▼
Aktuális:
Inflációkövető díjkorrekció 2024

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#73101) aprokaroka87 válasza Viktor0610 (#73099) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Köszi, csak furcsa dolog.

(#73102) -ZeeZee-


-ZeeZee-
senior tag

Segítséget kérnék.

Hordozott számom van a Telenornál (30-asból). 2-3 hete nem mindig vagyok elérhető. Dualsimes telefonban a másik sim elérhető, ez nem, de én erről is tudok hívást indítani róla. A hálózatválasztás automatikuson van. Be kellett kapcsolnom az sms értesítő szolgáltatást, hogy legalább értesüljek róla ha nem érnek el. Most pár perce a következő történt: hívtam nejemet, beszéltünk, letettük, majd 2 perc múlva kaptam sms, hogy nem fogadott hívásom van tőle, de már csörgött is a másik számra. Én kinyomtam és simán visszahívtam az első számról. Nem váltottam hálózatot, nem tettem repülőbe, mégis megjavult. Ez mitől lehet? A kártya durván 3,5 éves. Előre is köszönöm a válaszokat, tippeket. :R

(#73103) Viktor0610 válasza -ZeeZee- (#73102) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Kártyacsere, a két kártyahely felcserélése, ha a kettős 4G mód akrív, akkor annak kikapcsolása.
Ezek jutottak eszembe.

Samsung Galaxy A54

(#73104) -ZeeZee- válasza Viktor0610 (#73103) üzenetére


-ZeeZee-
senior tag

A telenoros kártyán csak 3G-s és 2G-s hálózatot lehet csak választani (vagy a telefon csak ezt tudja a slot1-ben (Redmi 4a)) A két kártyát megpróbálom majd kicserélni, bár a vodás 4G kellene netezésre. :B
A kártyacsere lenne a legszimpatikusabb, megnéztem, a jelenlegi kártya még microsim, nem pedig "multi" sim. (ez nálam azt jelenti, hogy nem lehet nanosimmé alakítani)

(#73105) Landsmann válasza aprokaroka87 (#73098) üzenetére


Landsmann
addikt

A telefon is számolja az adatforgalmat. (Redmi 6 MIUI11) Nekem be van állítva az adatkeret és mutatja mennyi van még és az adott napon mennyit használtam el. A Telenor appjának widgetje egy kalap ... . Az szinte mindig le van fagyva. MOst kivételesen nincs. 22 perce frissítette az adatkeret mennyiséget.

Videóim: http://www.youtube.com/landsmann?sub_confirmation=1

(#73106) Viktor0610 válasza Landsmann (#73105) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Minden MIUI specifikus beállítást megtettél a MyTelenor appal?
A MIUI előszeretettel korlátoz mindent, ami nincs megfelelően beállítva.

Samsung Galaxy A54

(#73107) aprokaroka87 válasza Landsmann (#73105) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Azt gondolnám hogy a szolgáltató által mért dolgokat fogják figyelembe venni.

(#73108) tomp


tomp
félisten

Bementem az arénában a Telenorhoz, hogy függetlenítést kérek az Alcatel 1-re. Na soha többé nem megyek oda semmiért...
Először nem akarta megérteni a mogorva nő, hogy a Media Marktban árulnak Telenoros telefonokat is. Aztán kiakadt, hogy miért nem náluk vettem telefont.
Végül csak a SIM1-re adta meg az unlock kódot. Én azt gondoltam, hogy ezzel a komplett telefonra érvényes lesz a feloldás de nem. Holnap egy másik Telenorba bemegyek, hogy írják le a SIM2-re is a kódot.

(#73109) Landsmann válasza Viktor0610 (#73106) üzenetére


Landsmann
addikt

Nem igazán van korlátozva az alklmazás. DE akkor is furcsa, hogy az estek túlnyomó részében azt írja, hogy az adatok frissítve hétszázegynéhány nappal ezelőtt. :D Ezt nem igen lehet a korlátozás számlájára írni.

Videóim: http://www.youtube.com/landsmann?sub_confirmation=1

(#73110) Landsmann válasza aprokaroka87 (#73107) üzenetére


Landsmann
addikt

Azt fogják, de ha nem működik, akkor ott a telefoné ellenőrzésre. Tapasztalataim alapján elég pontos, minimális eltérés adódik csak.

Videóim: http://www.youtube.com/landsmann?sub_confirmation=1

(#73111) Maist


Maist
senior tag

Hozzáértőktől kérdezném: valamit változtatott a Telenor, hogy pár napja (egy-két hete) nincs CA (4G+) sem kártyás, sem flottás simmel? Helyszín: Kecskemét (másutt nem tudom most megnézni), telefonok: Xiaomi Mi Note 10, Mi 9 Lite
+egy Huawei E5785lh-22c router, ami szintén tudja. Pár hete még ment, illetve más szolg. kártyáival tökéletesen megy most is a CA az említett eszközökben. B3+B20 (Telekom) volt összeeresztve, amikor ment a dolog. Végülis mi sem egyszerűbb 2020-ban, mint visszafelé fejlődni/fejleszteni...:F

[ Szerkesztve ]

(#73112) szaboi6512 válasza Maist (#73111) üzenetére


szaboi6512
őstag

Nálam van 4g+ modemen sose volt. A 92c modemen is van.

[ Szerkesztve ]

ASUS RT-AX58U "Ez kizárt dolog,mert nem tudom!"

(#73113) 4Grider válasza Maist (#73111) üzenetére


4Grider
nagyúr

Egy-két héten belül javítják, a CA-juk elég sok helyen széthullott egy frissítőcsomag miatt. Van ahol ki kellett kapcsolni, gondolom nálatok is ez van.

(#73115) tomp válasza #72445440 (#73114) üzenetére


tomp
félisten

Igen felírta a hölgy de csak 1 kódot! DualSIM-es így 2 kód kellene mivel ugye IMEI alapján van a kód.

(#73117) tomp válasza #72445440 (#73116) üzenetére


tomp
félisten

Próbáltam! 10 lehetőségem van, 2x próbáltam a SIM2-n a kódot és nem fogadta el.

(#73118) 4Grider válasza tomp (#73115) üzenetére


4Grider
nagyúr

Tuti hogy függő a második slot?

(#73120) tomp válasza 4Grider (#73118) üzenetére


tomp
félisten

Igen!
Kéri a feloldó PIN kódot aminél 10próbálkozási lehetőség van. Vagyis már csak 8 mert a slot1 kódját nem fogadja el.

(#73121) nickrivers válasza Boborján (#73074) üzenetére


nickrivers
csendes tag

Köszi!

(#73122) Bailey


Bailey
senior tag

Létezik, hogy valami probléma van az üzenetek fogadásával? Új telefont próbálok belakni, de nem érkezik meg semmilyen üzenet, amit a kétfaktoros hitelesítéshez küldenek. De a Telenortól megjönnek az üzenetek rendben.

(#73123) Viktor0610 válasza Bailey (#73122) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Most kaptam 2FA üziket a Facebooktól és a bankomtól.
Semmi hiba. :)

Samsung Galaxy A54

(#73124) Bailey válasza Viktor0610 (#73123) üzenetére


Bailey
senior tag

Nekem a Facebooktól nem jön, a banktól igen, Microsofttól igen, Samsung accounttól, Whatsapptól nem.

(#73125) Viktor0610 válasza Bailey (#73124) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Hordozott számod van-e?
Mert pl. a Telenorhoz hordozott számokkal van olyan gond, hogy a PayPal üzenetei nem érkeznek meg.

Samsung Galaxy A54

(#73126) Bailey válasza Viktor0610 (#73125) üzenetére


Bailey
senior tag

Igen, hordozott. De eddig nem volt semmi gond vele.

(#73127) Viktor0610 válasza Bailey (#73126) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Január óta van ez a paypalos gond.

Samsung Galaxy A54

(#73128) Bailey válasza Viktor0610 (#73127) üzenetére


Bailey
senior tag

Hát nem tudom. Utoljára 1 hete laktam be telefont, és akkor minden sms megjött. Azért köszi.

(#73129) bedibazsa válasza Bailey (#73124) üzenetére


bedibazsa
senior tag

S10 topicban panaszkodtak, hogy Samsung accounthoz nem jön hitelesítő üzenet, az ottani szerverrel lehet a probléma.

Szerk.: Basszus, azt te írtad, bocsi. :D

[ Szerkesztve ]

(#73130) simpley


simpley
őstag

Sziasztok,
elsősorban Viktor-t kérdezném: tudod-e, hogy mi volt ez az élő közvetítés Tube-on? Csak most jött az értesítés de már nem tudom visszanézni...
up:
a március 14.-i kerekasztal lesz az csak gondolom most ütemezték..

[ Szerkesztve ]

signed by simpley.

(#73131) Viktor0610 válasza simpley (#73130) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem. :D

Samsung Galaxy A54

(#73132) radio100jozs


radio100jozs
őstag

Ez a magán-üzleti előfizetés/áthordozás dilemmában vagyok, hogyan kellene csinálni. Adott a magán előfizetésem a Vodánál, de adott az Önkormányzat előfizetés alatt Telenor előfizetés, melyhez egy speckó díjcsomag van keretmegállapodásban. A számomat meg akarom tartani, így akkor a Vodánál írassam át elsőnek az előfizetésemet az Önkormányzat nevére, majd utána Telenornál új előfizetésben hordozzam be a csomaghoz a számot? Vagy hordozzam át elsőnek a Telenorhoz a magán számom mondjuk felöltősben, utána a Telenornál írassam át az Önkormányzatra, és váltsam be a speckó díjcsomagba? Nem tudom, hogy melyik cégnél kezdjem, és mivel két céget érint, inkább hát ha tudtok ilyenről tapasztalattal szolgálni.

(#73133) bedibazsa válasza radio100jozs (#73132) üzenetére


bedibazsa
senior tag

Telenorhoz vidd át mint te, utána ha megtörtént a hordozás, engedéllyel mehet a céges csomagba. Ha nincs keretmegállapodása az önkormányzatnak a Vodánál, ott bele sem tudod rakni.

(#73135) radio100jozs válasza #72445440 (#73134) üzenetére


radio100jozs
őstag

Köszönöm mindkettőtök tanácsát. Akkor a telenorhoz megyek, és ott intézem az áthordozást, meg akkor leegyeztetem a tarifába beváltást is az átírás meneténél.

(#73136) INGJOKE válasza radio100jozs (#73135) üzenetére


INGJOKE
veterán

A régi szolgáltatóhoz menj először, hogy minden adatod úgy szerepeljen, mint a hivatalos kártyáidon. Mikor ez megvan utána menj hordozni az új szolgáltatóhoz, mert ott azok alapján csinálják. :)

(#73137) simpley


simpley
őstag

Számlát akarok fizetni (nem a saját előfizetésemre, ja és nincsenek a közelben a telefonok) mi a baja van az oldalnak? :(((

signed by simpley.

(#73138) Viktor0610 válasza simpley (#73137) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ha jól értelek, így nem fog menni.

Samsung Galaxy A54

(#73139) simpley válasza Viktor0610 (#73138) üzenetére


simpley
őstag

Mivel a szülőknél van mindkét telefon, így nem fog menni a Telenor app-ban sem. Mikorra várható, hogy helyreáll az oldal azt tudod-e?

signed by simpley.

(#73140) Viktor0610 válasza simpley (#73139) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ja!
Most raktam össze, hogy nem megy az oldal.

Passzolom, nincs infóm.

Samsung Galaxy A54

(#73141) simpley válasza Viktor0610 (#73140) üzenetére


simpley
őstag

Ilyet még soha nem tapasztaltam, hogy ne működne az oldal vagy szétesne.. Ne legyen már olyan, mint a vodánál, ahol szinte minden másnap szétesik az oldal..
Szerintem pont a Telenor az, aki nem engedheti meg magának, hogy hibázzon (bár most is elég nagyot hibázott azzal, hogy kilőtte a Telenor Kártyás tarifát április 8.-val) mert az egyetlen a magyar piacon, aki már "CSAK" mobilszolgáltatást kínál, a cégünknek sem tudtak egy elfogadható konstrukciót ajánlani úgyhogy maradtunk a pirosaknál (jelzem minibázissal működünk mert nem működik a hálójuk az irodaépületen belül, a Telenor viszont maximálisan kielégített volna minket, ha tudnak elfogadható ajánlatot tenni.
Visszatérve az oldal bugra: nem szeretném, ha olyan lenne mint a vodáé, mert az egy kész kínszenvedés...

[ Szerkesztve ]

signed by simpley.

(#73142) gyáliSanyi


gyáliSanyi
őstag

Sziasztok!

Feltöltőkártyás Telenor számot hogyan tudnék inaktívvá tenni?

A kártya már nincs nálam. Mást meg nem akarok, hogy a kártyámmal üzérkedjen.

Telenor fiókba be tudok lépni és ott a számot is látom. De magáról a számról nem tudok semmit se intézni mivel nincs nálam.

Live poor, die ritch.

(#73143) gyáliSanyi válasza gyáliSanyi (#73142) üzenetére


gyáliSanyi
őstag

*inaktívvá tenni-- teljesen megszüntetni

Live poor, die ritch.

(#73145) tothjozsi96


tothjozsi96
addikt

Sziasztok!

Most váltottam telefonos ügyfélszolgálaton keresztül Hiper M Talk csomagra, előtte Blue+ Mu csomagom volt amihez lehetett kérni dupla adatot 26 év alatt.

Ez tud működni a Hiper M Talk-nál is?

Köszi!

(#73146) gyáliSanyi válasza #72445440 (#73144) üzenetére


gyáliSanyi
őstag

Köszi!

Akkor letiltás lesz. [link]

Live poor, die ritch.

(#73147) Viktor0610 válasza tothjozsi96 (#73145) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem, a havidíj csökkentő Yes! opció csak a Hiper M Net csomag mellé vehető igénybe.
Az adat duplázó kedvezmény a legújabb csomagokhoz nem rendelhető.

Samsung Galaxy A54

(#73148) skt


skt
tag

Sziasztok!
A telenornal is fuggetlenek a keszulekek, mint a telekomnal?

(#73149) 4Grider válasza skt (#73148) üzenetére


4Grider
nagyúr

Nem itt az van, mint a Vodánál. A telefonok nagy része tehát függő.

(#73150) TaaT


TaaT
veterán

Sziasztok!
Van egy Telenor-os feltöltőkártyám amit utóbbi időben csak arra használok hogy elérjenek vele. Hívást kezdeményezni inkább a Digis kártyával szoktam. Most töltöttem fel 3000ft-ot hogy egy évvel meghosszabbítsam az elérhetőségét, így viszont nem nagyon fogy róla a pénz. Mit tudnék kezdeni a rajta lévő pénzzel?

Give them hell Ukraine!

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Yettel topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.