Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:54:46

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9451) fi:zi'k válasza baluka26 (#9450) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

~110e emlékeim szerint.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#9452) ntomka válasza baluka26 (#9450) üzenetére


ntomka
nagyúr

Attól függ mihez mérjük. Mivel főleg rock alapú zenét hallgatok, abban a Gradok a legjobbak, továbbá a hangkaraktere pont olyan, amit szeretek, nekem igen, olyan jó. Másnak nem biztos. :)

ツ Headphones on - World off

(#9453) baluka26 válasza ntomka (#9452) üzenetére


baluka26
veterán

Ezt hogy a faszba csinálod?:D

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#9454) guppy


guppy
őstag

Nekem egy Grado RS1-re fáj a fogam már egy ideje, olvasottak alapján hibátlan lenne számomra, de még várnia kell egy kicsikét :))

(#9455) orbo válasza fi:zi'k (#9449) üzenetére


orbo
tag

Köszi szépen. Jó sokba kerül... :((

(#9456) fattyu válasza orbo (#9455) üzenetére


fattyu
veterán

3 rongy postával az jó sok?

a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

(#9457) fi:zi'k válasza fattyu (#9456) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Ha 6e a maga a fejes, akkor bizony nem kevés. ;)

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#9458) orbo válasza fi:zi'k (#9457) üzenetére


orbo
tag

Igen, erre gondoltam, hogy az eredeti árához képest sok, szerintem 6 sem volt.

(#9459) fi:zi'k válasza orbo (#9458) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Akkor innentől neked kell eldöntened, hogy veszel egy másik fejest, vagy veszel egy cserepárnát. :K

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#9460) Fehercsoki válasza #71562240 (#9434) üzenetére


Fehercsoki
aktív tag

Igen olvastam, de ennél én alacsonyabb árkategóriás fejhallgatót keresek és egyik sem tetszett igazán.

(#9461) ntomka


ntomka
nagyúr

Pff, HF2-t lehetetlen szétszedni. Sikerült pici darabot a fa pereméből letörni. Nem vészes, majd visszaragasztom, de akkor is gáz, hogy ilyen könnyen sérül.

Félek, így járnék, ha tovább próbálkoznék. :O

ツ Headphones on - World off

(#9462) guppy válasza ntomka (#9461) üzenetére


guppy
őstag

Ugh :( csúnya az a kép ...

Újra akarod kábelezni ?

(#9463) #71562240 válasza Fehercsoki (#9460) üzenetére


#71562240
törölt tag

"...de ennél én alacsonyabb árkategóriás fejhallgatót keresek..." Ezt nem értem. Minél alacsonyabbat? Azt írtad, tízezer forintig keresel, ott van a topikösszefoglalóban 7db fejhallgatóra ajánlás a 0-10000 Ft közötti árkategóriában.
Én a magam ismeretei alapján egyébként a Pioneer M-290-et és a Philips SHP 6000-et szoktam ajánlani tízezer alatt, de ezek elég vitatottak, és mivel azt írod, hogy "...erőteljes mély legyen benne, ne csak kopogás, de ez ne nyomjon el semmit a többi tartományból...", nem biztos, hogy megfelelne, mert sokak szerint ezek mélye sokmindent elnyom a többi tartományból, magyarán sokak szerint mélytúlsúlyosak (szerintem nem). Hallgasd meg őket. Amúgy én ilyenkor mindig azt mondom, hogy kicsit többért ott van a zárt Beyer DT235 és a nyitott Beyer DTX710, azoknál kezdődik az érdemleges fejhallgatók szintje.

(#9464) ntomka válasza guppy (#9462) üzenetére


ntomka
nagyúr

Akartam, de így sérüléssel azonnal feladtam. Nemtom mit tegyek vele. Lehet kiszépítem a sérülést és hagyom a francba. Annyit nem ér, hogy tényleg tropa legyen. Csak az a probléma ezzel, hogy javíthatatlan (már az egész fejhallgató, ha valamikor rászorulna).

[ Szerkesztve ]

ツ Headphones on - World off

(#9465) fi:zi'k válasza ntomka (#9464) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Csak a fa részével van ilyen gond, vagy máshol sem bontható roncsolás nélkül?

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#9466) ntomka válasza fi:zi'k (#9465) üzenetére


ntomka
nagyúr

A fa bele van ragasztva az alumínium sapkába.

ツ Headphones on - World off

(#9467) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Ha már cserepárnákról van szó. Ha valaki a topikban AKG K518 DJ-re keresne párnát irányítsátok át hozzám, mert van egy eladó páram olcsón.

:R

(#9468) Fehercsoki válasza #71562240 (#9463) üzenetére


Fehercsoki
aktív tag

Azt a részét kifelejtetted, hogy egyik sem tetszett a listából:) Az a baj nagyon meghallgatni nem tudom. Ezeknek a Beyereknek utánanézek.

Szerk: DT235 nagyon jónak tűnik, asszem ezt fogom választani ha találok boltot ahol jó áron van:)

[ Szerkesztve ]

(#9469) Rumcsaka válasza krichd1 (#9405) üzenetére


Rumcsaka
tag

régebben ha jól emlékszem akkor a cseh Stereo a Video magazinban volt egy cikk egy Hama féle hogy is írjamvalami olyasmi fajta cuccról a fejhallgatókhoz hogy a fotelra kellet rakni és ráülni mert rezgéseket adott ki mint egy mobiltelefon és így lehetett a mélyeket valamelyest testtel is érzékelni ;]

(#9470) baluka26 válasza Rumcsaka (#9469) üzenetére


baluka26
veterán

Análvibrátor?

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#9471) Rumcsaka válasza baluka26 (#9470) üzenetére


Rumcsaka
tag

neeeeeem :DDD rosszul fogalmaztam ez úgy nézett ki mint egy hordozható masszázs cucc amit a székre kell felcsatolni...

(#9472) #71562240 válasza Rumcsaka (#9471) üzenetére


#71562240
törölt tag

[ Szerkesztve ]

(#9473) Rumcsaka válasza #71562240 (#9472) üzenetére


Rumcsaka
tag

:DDD De a viccet félretéve tényleg így nézett ki kb. :

[ Szerkesztve ]

(#9474) szakibá... válasza ntomka (#9466) üzenetére


szakibá...
senior tag

A ragasztó állítólag melegítésre enged.

Az EGYENLŐRE nem egyenlő azzal, hogy EGYELŐRE. Még nem!

(#9475) ntomka válasza szakibá... (#9474) üzenetére


ntomka
nagyúr

Ismerem a videót, csak ez fém házas, jobban felhevülne. És a drivert is féltem.

ツ Headphones on - World off

(#9476) baluka26 válasza ntomka (#9475) üzenetére


baluka26
veterán

Írj Gradoéknak, hátha mondanak valami okosat.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#9478) Diocles válasza #71562240 (#9472) üzenetére


Diocles
aktív tag

Majdnem kiköptem a kólámat. Ez melyik részből van?

(#9479) fattyu válasza Diocles (#9478) üzenetére


fattyu
veterán

5/11

a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

(#9480) p_adam


p_adam
addikt

Vajon a fejhallgató teszi?

(#9481) contaxg válasza p_adam (#9480) üzenetére


contaxg
veterán

Jaj már! Megint egy kínai ratyi! :DDD

A jó zenehallgatáshoz nem feltétlen kell minőség. Az egy intellektuális kaland, amit mindenki a saját szintjén élhet meg. A hifi egy eszköz ami ezt az élményt fokozza, de nem feltétlen szükséges hozzá.

(#9482) bajnokpityu


bajnokpityu
félisten

Msot,h elkezdtem gyári állapotba hozni a 990et, és egyre jobban meg is tetszett, észrevettem egy recsegést az egyik oldalában... Egyébként nagyon érzékenyen reagál a drágám a párnákra, szövetekre, és minél inkább gyárira hasonlított,annál jobb lett..

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#9483) szakibá... válasza bajnokpityu (#9482) üzenetére


szakibá...
senior tag

Sajnos ebben a korban már esedékes megszabadítani a membránt a ráragadt szöszöktől és hajszálaktól (mert ragadós bevonat van rajta). Az eredmény viszont meglepő lehet, transzparenciában nagyot javul. Adj rá mélyfrekis színuszt (100Hz alatt), ha valamelyik frekin zizeg, akkor sajnos a pólusvas is kezd elcsúszni, de ez is javítható, ahogy valamikor beszámoltam róla. Aztán egyszercsak nem akarod majd eladni.

Az EGYENLŐRE nem egyenlő azzal, hogy EGYELŐRE. Még nem!

(#9484) ntomka válasza bajnokpityu (#9482) üzenetére


ntomka
nagyúr

Ez a régi is erős V karakter, mint az új, vagy teljesen más?

(#9480) p_adam: Szerintem a számlaszáma. :D

[ Szerkesztve ]

ツ Headphones on - World off

(#9485) bajnokpityu válasza szakibá... (#9483) üzenetére


bajnokpityu
félisten

Már most sem adnám el, ha sikerülne meggyógyítani. Annyit javult a párna,szivacsvariálással, nemhogy a mai beyereket, de a hd600at is befogná. :B

Fixen zizeg a hibás oldal 20-60Hz között,minden frekin.

Hol találom ezeket a leírásokat? Igazából sztem skippeltem a beyerrel kapcsolatos HSZeket.

[ Szerkesztve ]

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#9486) Bodz válasza bajnokpityu (#9482) üzenetére


Bodz
Topikgazda

Új párnát kap(ott) vagy a régi lett (lesz) felújítva?

(#9487) bajnokpityu válasza Bodz (#9486) üzenetére


bajnokpityu
félisten

Egyik se. irtam eladónak,h visszaküldöm. viszont borzasztóan párna-függő a hangja, úgyhogy figyelni fogok a következő vásárlásánál. Csak azt nem tudom,h dt880, v dt990et vegyek a hd600 helyett.

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#9488) p_adam válasza bajnokpityu (#9485) üzenetére


p_adam
addikt

valszeg csak egy hajszál amit ki kell húzni...

(#9489) bajnokpityu válasza p_adam (#9488) üzenetére


bajnokpityu
félisten

Hangosabb a zizegés,mint maga a hang. Nagyon hangos a zizegés, ha sinust hallgatok. Szakibá távgyógyításával szétkapom a drivert, hátha csak hajszál,v egyéb kosz, de nem nagyon reménykedem.

Most,h megnéztem alacsony frekis jellel, nem pite, milyen mélyre megy a másik oldal, dinamikus létére.

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#9490) p_adam válasza bajnokpityu (#9489) üzenetére


p_adam
addikt

Nekem az esetek 90%ban az volt, amikor nem lehetett javítani (egy HD250 és egy HD250II driver) akkor egy teljesen más torzítást hallottam nem zizegést.

(#9491) szakibá...


szakibá...
senior tag

Ma a Mammutban jártam, benéztem az MM-be is. Végre bele tudtam hallgatni a Sony MDR 1R-be is, sokkal jobban tetszett, mint az AKG K550, azonos árkategória. Ha arra járok, mindíg belehallgatok a B&W P5-be, nekem minden alkalommal tetszett, csupa bőr és fém, mintha az örökkévalóságnak készítették volna. Csalódás azért ért, mert ez a példány nem bírta a kiképzést, a jobb oldala haldoklik, a driver-flex ezt is kinyírta. Még egy említésre méltó élményem volt, a Bose QuietComfort 15. Nagyon kényelmes és elképesztő aktív zajcsillapítása van, jobb, mint egy fültoké, mintha bedugult volna a fülem. Viszont vékony, erősen magaskiemelt hang szólt belőle, nem tudni, milyen forrásból.

Az EGYENLŐRE nem egyenlő azzal, hogy EGYELŐRE. Még nem!

(#9492) Dave™


Dave™
nagyúr

A900X jó áron, ha valakit érdekelne.

(#9493) #71562240 válasza szakibá... (#9491) üzenetére


#71562240
törölt tag

Akkor már mindkettőnket jól ismer az a P5, én átlag hetente "beköszönök neki" egy félórácskára, egyébként múlt héten még teljesen jónak tűnt. Sok barbár jár az MM-be.

(#9494) errorcode06


errorcode06
őstag

Sziasztok!

Valamiféle mindenes (ha fogalmazhatunk így) fejhallgatót szeretnék vásárolni.
Kizárólag otthon használnám, igazából mindenre [film, zene(mindenfélét hallgatok a klasszikustól, rock/metál-on át egészen a hardstyle-ig) játék, voice (skype, steam stb)].

Alaplapi hangkártyáról lenne meghajtva, úgy nagyon max 8-10k-t szánnék rá, és lehetőleg ne a fülkagylómon támaszkodjon.
Hogy zárt vagy nyitott legyen-e, ezt nem tudom megítélni, nekem eddig csak zárt volt.

Mit tudnátok ajánlani ennyi pénzért, és az is jó lenne ha megírnátok hogy esetlegesen Magyarországon hol tudom beszerezni és/vagy kipróbálni.

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#9495) szakibá... válasza #71562240 (#9493) üzenetére


szakibá...
senior tag

Sajnos én ezt nem tartom barbárságnak, mert semmilyen külsérelmi nyom nincs rajta, a membránt védő fémháló is ép, tehát normál használatnak kell tekinteni, amit ezek szerint nem bír. Hacsak nem csapott rá valaki tenyérrel a párnára, bár annál a pultnál szokott állni eladó. Barbárság az, ha eltűnik a fejhallgatóról a párna és a membránon látszik, hogy körömmel benyomták, mint az egyik Maxellnél.

Az EGYENLŐRE nem egyenlő azzal, hogy EGYELŐRE. Még nem!

(#9496) ntomka


ntomka
nagyúr

Így kell ezt hidegrázósan!

ツ Headphones on - World off

(#9497) fi:zi'k válasza ntomka (#9496) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Jó hangja van a csajnak. :K

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#9498) ntomka válasza fi:zi'k (#9497) üzenetére


ntomka
nagyúr

Áh, én máris imádom. Deezeren hallgatom is. :D

ツ Headphones on - World off

(#9499) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

Sziasztok, volna egy kis (nagy) problemam, amiben kernem a segitsegeteket. Ma kaptam ajandekba egy gioteck EX-05 fejhallgatot, amit USB-en (nincs mas lehetoseg) szeretnem hasznalni. De a fejhallgato melett van a normal 2.1 system ami hagyomanyos "jack"-rol hasznalom. A kerdesem az lenne : hogy tudnam oket valtani ? Vagyis amikor senkit sem zavarok (jatek) akkor menjen a 2.1-rol, viszont ejjel amikor kedvem van egy kis jatekra akkor pedig a fejhallgatokrol menjen ?
A hangkartyat az alaplapit hasznalom (asus crosshair V formula-z). Ja, es windows-ban veletlenul letiltottam (mondjuk ez nem gond mert vissza lehet rakni csak meg nem tudom hogyan).

Szivesen varok minden segitseget. Koszonom elore is.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#9500) Tomi0703


Tomi0703
őstag

Üdv.
Tudom, nem ide tartozik ezért off-ba is teszem. Ídesanyám vett jack hosszabbítót a Retro DJ-hez, mert nem ér ide. Ez valami 3 m-es delight márkájú képződmény. A probléma az, hogy a hallok benne hangot, de van, hogy csak mélyet vagy nagyon magasat. Kipróbáltam fülesemmel azzal pedig rendesen szólt majd egy idő után (kb. 2-3 perc) ugyan azt elkezdte csinálni... A cuccot kicseréltetem, csak gondoltam megkérdem, hogy esetleg ilyen hosszabbítóból is megéri valami nevesebb fajtát venni vagy teljesen mindegy csak én fogtam ki rossz darabot? :D

Köszi. :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.