Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:54:46

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#58951) fericske válasza #01758976 (#58949) üzenetére


fericske
addikt

Bodz a szakértője, ismerője, kedvelője a German Maestro fejeseknek. Ez alapján szerintem igen.
Én kedvelem a Beyer fejeseket, de a dt990-nek nem nehéz konkurenciát felállítani, még házon belül sem.

(#58952) Spíler válasza fericske (#58951) üzenetére


Spíler
őstag

Bár számomra úgy néz ki mint egy 200Ft-os gyerekjáték,még a műanyag sorjákat is látni vélem a csészéken.(Tudom nem az számít,hogy néz ki,na de azért mégis). Gondolom most kicsit felkavartam az állóvizet. :D Ez az én véleményem,ne essetek nekem.

[ Szerkesztve ]

Ne vigy minket a kísértésbe. Magunktól is odatalálunk…

(#58953) Joacoking


Joacoking
tag

Sziasztok!
Van olyan fejhallgató, ami olyan hangzást biztosít, mint egy SoundMagic E50 fülhallgató?
Előre is köszi :R

Honor Magic5 Pro 5G 512GB+12GB - Xiaomi Mi 9T Pro 64GB+6GB

(#58954) Spíler válasza Joacoking (#58953) üzenetére


Spíler
őstag

Van. :D

Enyhe V karaktert szeretnél,nem túl tolt mélyekkel,tiszta közép és nem fület bántó magasakkal?
Az összefoglalóból a kérdésekre válaszolhatnál,ha nem esik nehezedre.Köszi.

[ Szerkesztve ]

Ne vigy minket a kísértésbe. Magunktól is odatalálunk…

(#58955) #01758976 válasza fericske (#58951) üzenetére


#01758976
törölt tag

Haverom lehet berendeli. Én két beyert hallottam hoszabban, asszem a T1, meg a héten 880. Lesújtó a véleményem róluk. Ezért is terelném el a beyer vonalról. A Meze-mért oda van, de ennyit nem költene, 990-et szeretne, ezt viszont jó érzésű emberként, nem engedhetem.

[ Szerkesztve ]

(#58956) Bobrooney válasza ThePatriot (#58947) üzenetére


Bobrooney
senior tag

Néztem egy dobot,
Kimeneti csatlakozók: MIDI OUT, USB, L & R / MONO, AUX, telefon
Így rá tudod kötni gépre, csak ésszel lődd be a hangerőt, zongorám is megy USB-ről, meg Midi-ről is nem volt vele gond.
Ha közvetlen kötöd rá a fejest sem szabad h gond legyen, finoman próbáld ki ne mindjárt bumm bele. De ha a dobon van fejhallgató kimenet akkor meg semmi gond.

(#58957) brs91


brs91
újonc

Helló, megköszönném, ha valaki tudna tapasztalat alapján bátran ajánlani egy fejhallgatót, ezekkel a paraméterekkel.

1.) Hol szeretnéd használni a fejhallgatót?
- 90%-ban itthon, ritkán utazáshoz (busz, metró).

2.) Milyen célra szeretnéd elsősorban használni?
- Leginkább zene (ritkán film, de az lényegtelen): pop, rock, rap, de mindenevő vagyok, klasszikus zenét leszámítva szinte mindent hallgatok. (ma például: Pink Floyd, Arctic Monkeys, Quimby, Kanye West) Nagyrészt Spotify, esetleg MP3 és FLAC.

3.) Mennyi a fejhallgatóra szánt maximális összeg?
- 60-70 ezer forint, extrém esetben kicsit mehet feljebb is, ha annyival többet tud egy picit drágább fejes, amihez még nem kell erősítő.

4.) Új vagy használt?
- Új. Használt csak valami brutálisan jó ajánlat esetén.

5.) Circumaural vagy supraaural?
- Circumaural.

6.) Zárt vagy nyitott?
- Mindegy, mivel leginkább itthon használnám nyugiban.

7.) Milyen hangzást vársz a fejhallgatótól, mi az, ami zavar?
- Egy átlagos, messziről sem audiofil zenebarátként a lehető leginkább élvezhető minőségben szeretnék zenét hallgatni ennyi pénzből.
- Amit nem szeretek, ha a mély elnyom minden mást, illetve ha kellemetlenül visítanak a magas hangok.

8.) Honnan vásárolnál?
- Hazai webshopok, apró esetleg.

9.) Milyen forrással rendelkezel (miről hallgatnád)?
- Sajnos csak egy üzleti Dell Latitude laptopom van. Ennek az integrált hangkártyája viszont nem rossz szerintem, a jelenlegi Beyer DT-235-öt faszán hajtja. Illetve egy LG G3 telefon, ez viszont egy rakás szar, de lassan le lesz váltva egy Samsung S7-re.

Eddig egy fejest néztem ki: Sennheiser 569, de nagyon örülnék, ha valaki tapasztalatból merne mondani más típusokat is gyártótól függetlenül. Nagyon szépen köszönöm annak, aki időt szán erre a hsz-re. Pacsi! :))

(#58958) Joacoking válasza Spíler (#58954) üzenetére


Joacoking
tag

Bocsi, csak azt hittem h aki benne van a füles témában is, az majd úgyis válaszol, és annak nem túl fontosak majd az infók, mert ismeri az E50-et :(

De azért leírom:
1. Otthon használnám leginkább
2. Zene, inkább elektronikus-szerűségekhez xd
3. Max 15 000 HUF
4. Új
5. Circum
6. Amelyik jobb hangzást nyújt :D
7. V-karakter, erős basszus preferálva, ami azért nem nyomja el a többi tartományt; tiszta középpel; legyen meg a magas tartomány is (a lényeg a basszus :D)
8. Magyarországi bolt/webshop.
9. Egyszerű mezei PC-ről hallgatnám (van rajta Viper4Windows :K )

:R :R

[ Szerkesztve ]

Honor Magic5 Pro 5G 512GB+12GB - Xiaomi Mi 9T Pro 64GB+6GB

(#58959) Spíler válasza brs91 (#58957) üzenetére


Spíler
őstag

Szia!

"3.) Mennyi a fejhallgatóra szánt maximális összeg?
- 60-70 ezer forint, extrém esetben kicsit mehet feljebb is, ha annyival többet tud egy picit drágább fejes, amihez még nem kell erősítő."

Miért zavarna egy + kis kütyü? DAC/AMP-ra gondolok otthonra,ami kitudja hozni a fejesből a tartalékot,amit a "Jó" alaplapi hangkarid benne hagy?Sokkal célszerűbb lenne kb.elfelezni az összeget egy fejhallgató és egy erősítő közt,hidd el sokkal jobb hangot kapnál egy 40 ezres fejhallgatóval DAC/AMP-al,mint egy 70 ezressel anélkül.Ennek ellenére ha maradsz az eredeti elképzelésednél,semmi baj,a te füled és a te pénzed.
És mielőtt megkérdezitek,igen,megint térítek.

Ne vigy minket a kísértésbe. Magunktól is odatalálunk…

(#58960) brs91 válasza Spíler (#58959) üzenetére


brs91
újonc

Szia, köszönöm a választ.
Nem, egyáltalán nem zavarna egy DAC/AMP, de teljesen hülye vagyok a témához, sosem volt HiFi rendszerem itthon. Próbáltam tegnap utánaolvasni ennek a témának, de valószínűleg hónapokat kellene rászánnom, hogy megértsem mi, hogyan működik, és milyen eszközöket lenne érdemes megvenni.
Van esetleg egy javaslat egy ilyen rendszerre (DAC/AMP+fejhallgató), ami mondjuk megvan nagyon maximum 80 ezer forintból? Ha már volna valami konkrétum, szívesen rászánom az időt az olvasásra. Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#58961) Spíler válasza Joacoking (#58958) üzenetére


Spíler
őstag

Most nehogy bedurcizzál itt nekünk ;]

"Sziasztok!
Van olyan fejhallgató, ami olyan hangzást biztosít, mint egy SoundMagic E50 fülhallgató?
Előre is köszi"

Mennyiért???
Circum vagy Supra???
Honnan vennéd???
Mi a forrásod???
stb.

Érted már???

Bocs,hogy segíteni akartam.

Ne vigy minket a kísértésbe. Magunktól is odatalálunk…

(#58962) Dorien válasza Spíler (#58952) üzenetére


Dorien
veterán

Bodz nekem is ajánlgatta, de szerintem is kritikán aluli, ahogyan kinéz. :)
Persze a hangja még lehet nagyon jó...

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#58963) Joacoking válasza Spíler (#58961) üzenetére


Joacoking
tag

Am leírtam #58958-ban :DD

Persze, hogy megértem, így könnyebb segíteni :3

Honor Magic5 Pro 5G 512GB+12GB - Xiaomi Mi 9T Pro 64GB+6GB

(#58964) Spíler válasza Dorien (#58962) üzenetére


Spíler
őstag

Erről nincs valami tapasztalat?Hallottatok már ilyen dupla membránost?Azt olvasom,hogy 2 membrános,külön-külön a mélynek és közép-magasnak.
Lehet,hogy jól szól,ki kéne próbálni :D

#58960) brs91

Kezdésnek itthonról ÉNlehet,hogy megpróbálnám a Presenter 3-at Dac kártyával(40e.Ft)és egy ATH M40X-et,ezzel nem lőhetsz nagyon mellé,persze sok variáció lehet még.

[ Szerkesztve ]

Ne vigy minket a kísértésbe. Magunktól is odatalálunk…

(#58965) Spíler válasza Joacoking (#58963) üzenetére


Spíler
őstag

Talán tetszene a Slx HD681 EVO,ha kell a sok mély és "V" karakter.

Más.

JVC HA-SZ2000

Ne vigy minket a kísértésbe. Magunktól is odatalálunk…

(#58966) Bodz válasza #01758976 (#58949) üzenetére


Bodz
Topikgazda

Igen. De nem árt hozzá egy normális forrás, nem az alaplapra dugom oszt jó lesz kategória.

Nem is értem mi bajotok vele. Anyaghasználat olyasmi, mint a régi Beyereken, erős műanyag, kb. az örökkévalóságnak készül. Mikor pl. a mostani 990 már nyekereg, darabjaira hullik, ez még akkor is fejhallgató lesz.
Meg a cardamatic felfüggesztés nagyon jó megoldás, igen kényelmes.

[ Szerkesztve ]

(#58967) Spíler válasza Bodz (#58966) üzenetére


Spíler
őstag

Most komolyan kérdezem :D ,a hangja kárpótol a Szovjet dizájnért?

Ne vigy minket a kísértésbe. Magunktól is odatalálunk…

(#58968) fericske válasza Spíler (#58965) üzenetére


fericske
addikt

Nekem megvolt, meg az öccse is az 1000-es.
Basszus imádóknak EDM zenéhez kiváló.
A basszusa az erőssége, de szerintem nem elég feszes és részletes annyira mint ahogy a tesztben írja.
A közepében nincs elég test és részlet, és a magasa is cicergős, amit esetleg részletesnek lehet érezni, de nem nagyon tesz különbséget különböző cintányérok között.
Ezekkel együtt viszont nem túlárazott, bár túl nagy hájpja nincs ezeknek a fejeseknek, mint ellenben pl. a füleseinek; HA-FX750, 850, 1100.

(#58969) Spíler válasza fericske (#58968) üzenetére


Spíler
őstag

Köszi.
Most nézem 110e.Ft- ról indult az ára,most 38e.Ft.Viszont a kényelmére panaszkodnak(alacsony párna),neked nem kellett párnát cserélni?

#58960) brs91

Ami jó lehet még,az a Shure SRH 840,erre se volt még sok panasz,olcsóbban a Pioneer SE MS5T

[ Szerkesztve ]

Ne vigy minket a kísértésbe. Magunktól is odatalálunk…

(#58970) Joacoking válasza Spíler (#58965) üzenetére


Joacoking
tag

Köszi ^^

Honor Magic5 Pro 5G 512GB+12GB - Xiaomi Mi 9T Pro 64GB+6GB

(#58971) fericske válasza Spíler (#58969) üzenetére


fericske
addikt

Mármint nem az én tulajdonom volt egyik sem, csak kipróbáltam őket.

(#58972) parodero válasza Spíler (#58964) üzenetére


parodero
csendes tag

Köszönöm a választ. Kaptam jó pár ajánlatot pü-ben is, de egyelőre hajlok afelé, hogy megemeljem a keretet.
Utánaolvastam kicsit a DAC/AMP témának, és amit én szimpatikusnak találtam, az a FIIO Q1 DAC/AMP, ami 30 ezer forint, és lehet használni telefonnal is (nem kellene leváltanom a G3-at). Elég pozitív visszajelzéseket láttam.

Milyen választás volna emellé egy Audio-Technica ATH-MSR7GM? Ez a kombó 105 ezer forintba kerülne.Mit várhatok egy ilyen párosítástól? Vagy felesleges ennyit ráköltenem a hobbi Spotify-MP3-FLAC zenehallgatáshoz laikusként?
KÖSZÖNÖM! :)
(Megtaláltam a jelszavamat az eredeti felhasználómhoz)

[ Szerkesztve ]

(#58973) Shaza válasza Dorien (#58929) üzenetére


Shaza
senior tag

Szia!

Főleg metal zenéhez és játékra inkább a leírt AKG javasolt mint a Beyer Dt 880?

(#58974) Spíler válasza parodero (#58972) üzenetére


Spíler
őstag

Szívesen :)
Ez már nem az én asztalom,majd a többiek segítenek a továbbiakban. ;)

Ne vigy minket a kísértésbe. Magunktól is odatalálunk…

(#58975) fericske válasza parodero (#58972) üzenetére


fericske
addikt

Nem lenne rossz, csak nagyon sok érte az a 105 ezer forint.
A Q1-nek 20ezer körül kéne lennie, az MSR-7-nek meg 60ezer körül.

(#58976) Bodz válasza Spíler (#58967) üzenetére


Bodz
Topikgazda

Igen.

(#58972) parodero: MSR7 meg a Q1 elég fülbántó páros lenne. Pont ott visít a füles, ahol a Q1 is hallhatóan erős. Akkor már inkább a Viso HP50 vagy a Focal Spirit Pro.

[ Szerkesztve ]

(#58977) kNG


kNG
senior tag

Sziasztok!

Nemrég kértem tőletek tanácsot, ugyanis az AKG K512 MKII-met sikerült leharcolni kb. 5-6 év alatt.

Helyzetjelentés: egy Audio-Technica AD700X tulajdonosa lettem (zsír új).

Valakinek van tapasztalata ezzel a fejhallgatóval? Burn-in szükséges? Ha igen, kb. mennyi idő? :R

MicroFluentAMP+DAC w. OPA BLUE, TMP Audio Ribbon IC, TMP Audio USB A-B, JDS LABS ATOM AMP + DAC, FiiO e10k, Sennheiser GSX 1000, Sennheiser HD560S, Grado SR 225i, AKG k712 PRO, AKG k371, Audio-Technica AD700X, Sennheiser HD 559, Sennheiser HD600, NO EQ! :)

(#58978) hitman,


hitman,
őstag

Sziasztok

Egy ad500x-et megéri cserélni egy 900asra?
10-20k körül kell ráfizetnem, attól függ hogy elkapják e a vamon...
Musi 03al hajtom majd.

[ Szerkesztve ]

Dream as if you will live for ever, live as you will die today!

(#58979) Dorien válasza hitman, (#58978) üzenetére


Dorien
veterán

Meg hát. :)

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#58980) #01758976 válasza Bodz (#58966) üzenetére


#01758976
törölt tag

Az Xduoo 05 lesz alatta. Nem az én kincsem kategóriája,de az igények sem.

Helyzetjelentés.
Úgy néz ki a stock droid bevállik, nexuson hallgattam (munkahelyen) és semmi pattogás. Lehet a miui nem komázza ezt a dacot.Legalább is a developer verziója. Win: Totál siker, két ócska thinkpad driver szívatott, de törlés után, csak a sikerélmény. Imádom ezt dacot, a rabja vagyok a Meze párossal.

(#58981) meszeske


meszeske
tag

Sziasztok !

Nem igazán kaptam iránymutatást a kérdésemre, miszerint a meglévő kis rendszerem mellé / Oppo ha2 SE+ iphone vagy notebook / milyen nyitott fejhallgatót javasoltok . Jelenleg egy ATH msr 7-tel használom .
Amit néztem az AKG Q7 és ATH AD900x .

Vélemény..?

Köszönöm

(#58982) parodero válasza Bodz (#58976) üzenetére


parodero
csendes tag

Köszi, a Focal-t meghallgatom a napokban.

(#58983) Dorien válasza meszeske (#58981) üzenetére


Dorien
veterán

Kényelem szempontjából szerintem az AD900X a nyerő. A Q701 bordázott fejpántja sok embernek nyomja a fejét. Az AD900X sokkal könnyebben is hajtható, kb. minden meghajtja kellő hangerővel. Hangban eléggé hasonlóak, bár az AKG-re inkább a hidegebb, sterilebb, kimértebb prezentáció a jellemző, míg az ATH előadásmódja melegebb, könnyedebb, "ösztönösebb".

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#58984) kaloz


kaloz
újonc

Sziasztok!

Tegnap sikerült elejtenem az ötödik éve nyúzott M50-esem, és a jobb csuklójából letört a csukló mozgását lezáró pöcök. Gyors macgyver után használható még, de egyre inkább zavar a fejpánt kopása és a kábelmerevedés (fix spirálkábeles), úgyhogy úgy döntöttem, ideje továbblépni.

Ez volt az első komoly fülesem és a hibái ellenére laikusként nagyon szerettem. Kibírt nálam 4+ évet napi átlag 5-6, néha 8-9 óra használattal (tudom, get a life) úgy, hogy mindenhova elhurcoltam magammal. A költségkeretem most is hasonló, szóval adja magát utódként egy M50X, de nem szeretek tájékozódás nélkül vásárolni, és ahogy látom, a bőr ezekről is kopik. Hasonló kategóriában (40-50k, zárt, hordozható circumaural) van olyan konkurens, ami számításba jöhet, és a mélynehéz elektronikától és metáltól a jazzen át a klasszikusig mindent elbír? Az én tapasztalatlan fülem szerint az M50-es ezekkel hajtás nélkül is szépen megbirkózott (bár tervben van egy kisebb DAC, de telefonról is rendszeresen hallgatózom), ugyan a soundstage néha nagyon hiányzott, de kollégium miatt sajnos kényszer a zárt kialakítás. Nem tudom, hogy soundstage terén pl. van-e jobb zárt ilyen áron.

Ha jól sejtem, és van élet az M50-en kívül, BP-n van olyan hely, ahol ezeket az "olcsóbb" darabokat is meg lehet hallgatni?

Bármilyen útbaigazítást köszönök.

(#58985) #01758976 válasza meszeske (#58981) üzenetére


#01758976
törölt tag

Összeghatárig, [ha bevállalós vagy], meghallgatnám a Meze 99 neo-t, és az Ath, mit írtál. Ez lenne a sorrendem is kb.

(#58986) Dorien válasza kaloz (#58984) üzenetére


Dorien
veterán

Tipp:
ATH-M40x, M50x
Beyerdynamic DT770 Pro

utóbbiból 3 verzió van:
32 ohm - műbőr párna, 1,6m egyenes kábel
80 ohm - plüss párna, 3m egyenes kábel
250 ohm - plüss párna, 3m csavart kábel

Hallgatózás: Nomono

Én leginkább a 80 ohmos DT770-re mozdulnék rá, a plüss Beyer párna nagyon-nagyon kellemes dolog. :K Tér szempontjából és részletességre, hanghűségre is jobbak szerintem az ATH-knál.

[ Szerkesztve ]

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#58987) strynox válasza Dorien (#58986) üzenetére


strynox
tag

DT770-et én nem biztos, hogy hurcolásznék, de semmiképp se hallgatnám telefonról.

Külön érdekesség, hogy állítólag a 32 Ohmos variánsnak nagyobb erősítés kell az érzékenysége miatt, mint a 250 Ohmosnak (3. bejegyzés).

(#58988) zsocy válasza Dorien (#58986) üzenetére


zsocy
őstag

Megtértél a Beyerhez az Edition óta :)

Amúgy igaz, a 80ohmos egy próbát megér mindenképp, de telóról, hurcolni lehet tényleg jobb az M40x.

[ Szerkesztve ]

(#58989) Dorien


Dorien
veterán

Megunhatatlan: :)

Joe Satriani - God Is Crying - 2010 [Live] HD 720p

Zsocy: Nekem a DT990 Pro is nagyon tetszett kialakításra és részletességre, csak a hangképe túl erős V volt. A DT880 Edition 250 ohm-mal meg sokáig együtt tudtam volna élni, de volt mellette 2 hasonló kaliberű nyitott fejesem, ezért adtam el. A DT770 Edition 32 ohm egy kis tisztítás után meg szinte újszerű lett és nem kapnék érte annyit, mint amennyit számomra ér, szóval egyelőre megmarad. :)

[ Szerkesztve ]

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#58990) s4tch válasza Dorien (#58989) üzenetére


s4tch
veterán

Tőle kölcsönöztem a nickem, értem a rajongást, ő volt az istenem a '90-es években, de nem értek egyet... :)

(#58991) Dorien válasza strynox (#58987) üzenetére


Dorien
veterán

Sok hüleség össze van hordva azon a linken...
A DT770 Edition 32 ohm hangerő szempontjából kifogástalanul megy egy bóvli MyAudio Pop MP3 lejátszóról. A driver meg ugyanaz a DT770 Pro 32 ohm-ban is. A 250 ohm DT880 Edition jóval nehezebben volt hajtható nála.

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#58992) Dorien válasza s4tch (#58990) üzenetére


Dorien
veterán

Én csak a 2002-es Strange Beautiful Music utáni albumait szeretem, a régieket képtelen vagyok élvezni.

Joe Satriani - Strange Beautiful Music (full album)

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#58993) strynox válasza Dorien (#58991) üzenetére


strynox
tag

Én azt hittem, hogy az az oldal egy hiteles forrás, köszi a javítást. Egyébként a 32 ohmosról tudnál pár szót írni?

(#58994) Dorien válasza strynox (#58993) üzenetére


Dorien
veterán

Beyerdynamic DT770 Edition 32 ohm

Szerintem ez a legjobb karakterű Beyer fejes. A mélyek a zártság miatt ütnek, testessé teszik a zenét, de nincsenek túltolva. Magaskiemelés is van valamennyi, de nagyon egészséges, kellemes, enyhe V karakter az összkép. Nálam a Sense V1-ről megy, ami még emel valamennyit a mélyeken, nekem így kb. tökéletes a hangzás. A finom plüss párnák, a Pro-nál kisebb szorítóerő és a 3m egyenes kábel pedig még rátesz egy jó lapáttal a komfortérzethez. Negatívumot nem igazán tudok róla mondani, főleg hogy bagóért (20k) jutottam hozzá... A dupláját is megéri, bőven. :)

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#58995) meszeske válasza Dorien (#58983) üzenetére


meszeske
tag

Köszönöm a véleményeket és ajánlásokat !

Gondolkodás indul! :-)

[ Szerkesztve ]

(#58996) Gempas 70


Gempas 70
aktív tag

Üdv. Döntenem kéne. Srh 840 vs ath mx40

[ Szerkesztve ]

(#58997) megema válasza .DLL (#48518) üzenetére


megema
őstag

Sziasztok!

Most jutottam el odáig, hogy tényleg vennék egy fejhallgatót. A korábbi ajánláshoz képest annyi változott, hogy ATH-M30X helyett M40X-et vennék. Ebben az ársávban van jobb választás a korábbi szempontokhoz? Esetleg egy DAC módosítaná az elképzelést?

(#58998) emiki6 válasza Gempas 70 (#58996) üzenetére


emiki6
veterán

Az srh-nak igen szórakoztató a hangja, a pengetős hangszerek nagyon jók rajta. Hátránya, hogy hiányzik a mély alja, ami nem tudom fenáll e az m40x-nél.
Próbáld meg meghallgatni őket, hátha segít.

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#58999) Gempas 70 válasza emiki6 (#58998) üzenetére


Gempas 70
aktív tag

Sajnos nem tudom meghallgatni őket.. szerintem ath lesz. Csak nem lövök mellé nagyon. 😀

(#59000) Tyrel


Tyrel
őstag

Grafén membrános fejhallgató - erről mi a vélemény?... :U

Turenkarn

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.