Hirdetés
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- sziku69: Szólánc.
- Elektromos rásegítésű kerékpárok
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- COD:MW4 segédlet gyűjtő
- V.Milán: Lányok 2026-ban...
- Luck Dragon: Alza kuponok – aktuális kedvezmények, tippek és tapasztalatok (külön igényre)
- Pajac: Olga
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
-
74100 - 74001
158211 - 158001 158000 - 156001 156000 - 154001 154000 - 152001 152000 - 150001 150000 - 148001 148000 - 146001 146000 - 144001 144000 - 142001 142000 - 140001 140000 - 138001 138000 - 136001 136000 - 134001 134000 - 132001 132000 - 130001 130000 - 128001 128000 - 126001 126000 - 124001 124000 - 122001 122000 - 120001 120000 - 118001 118000 - 116001 116000 - 114001 114000 - 112001 112000 - 110001 110000 - 108001 108000 - 106001 106000 - 104001 104000 - 102001 102000 - 100001 100000 - 98001 98000 - 96001 96000 - 94001 94000 - 92001 92000 - 90001 90000 - 88001 88000 - 86001 86000 - 84001 84000 - 82001 82000 - 80001 80000 - 78001 78000 - 76001 76000 - 75901 75900 - 75801 75800 - 75701 75700 - 75601 75600 - 75501 75500 - 75401 75400 - 75301 75300 - 75201 75200 - 75101 75100 - 75001 75000 - 74901 74900 - 74801 74800 - 74701 74700 - 74601 74600 - 74501 74500 - 74401 74400 - 74301 74300 - 74201 74200 - 74101 74100 - 74001 74000 - 73901 73900 - 73801 73800 - 73701 73700 - 73601 73600 - 73501 73500 - 73401 73400 - 73301 73300 - 73201 73200 - 73101 73100 - 73001 73000 - 72901 72900 - 72801 72800 - 72701 72700 - 72601 72600 - 72501 72500 - 72401 72400 - 72301 72300 - 72201 72200 - 72101 72100 - 72001 72000 - 70001 70000 - 68001 68000 - 66001 66000 - 64001 64000 - 62001 62000 - 60001 60000 - 58001 58000 - 56001 56000 - 54001 54000 - 52001 52000 - 50001 50000 - 48001 48000 - 46001 46000 - 44001 44000 - 42001 42000 - 40001 40000 - 38001 38000 - 36001 36000 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
LOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
-
Frissítve: 2023-12-13 05:17 Téma összefoglaló
Motoros topik

Hirdetni a Hardveraprón lehet, nem a topikban!
Országos motoros rendezvények
Új hozzászólás Aktív témák
-
-Mosquito-
őstag
-
Geresics
addikt
Cascot neked érdemes lenne kötni, bár ilyen múltal jó sokba kerülne.
Mivel nem volt biztosítási esemény, ezért az "előélete" nem számít asszem...
-
FIREBLADE78
addikt
-
-Mosquito-
őstag
Engem kevesen übereltek az fix. Ha már annyiban más az eset, hogy nem úthibás úton csúszik azon gondolkozhatnék mikorra lesz kész, nem pedig, hogy mikor veszek másikat ez helyett. De tudjátok mit? Nyasgem! Lesz, még szebb még jobb és ugyan onnan folyt köv.
Amúgy véletlenül sem unatkozom, dolgozom.
Cascot neked érdemes lenne kötni, bár ilyen múltal jó sokba kerülne.
-
mm89
őstag
Holnap kubik nekem is. Vasárnap ok.
Ha vasárnap nem mennénk valamiért akkor itt a környéken játszhatunk egyet.
-
demars
addikt
Nézegetem a bőr cuccokat egy ideje, de rohadt drágák. Kitaláltam nézek használt rucit, ha jól tudom volt aki vett már innen is és el is adtak már.
Mire figyeljek ha próbálgatok?
Itt a 3. községben találtam hirdetőt, vasárnap megnézem. Vennék mellé kesztyűt meg tankra táskát is, így tuti tudok alkudni is. Itt a hirdetés.
Képek alapján mennyire leélt cuccok ezek? -
Kolondrum
félisten
Engem kevesen übereltek az fix. Ha már annyiban más az eset, hogy nem úthibás úton csúszik azon gondolkozhatnék mikorra lesz kész, nem pedig, hogy mikor veszek másikat ez helyett. De tudjátok mit? Nyasgem! Lesz, még szebb még jobb és ugyan onnan folyt köv.
Amúgy véletlenül sem unatkozom, dolgozom.
-
FIREBLADE78
addikt
Jajj, ne lányoskodj már! Én mennék veled, ha nem dolgoznék. Bár akkor meg nekem lenne szar, hogy mindig meg kéne várjalak

Úgy néz ki vasárnap kiugrunk Aradra. Van ott is valami Kecskemét szintű go-kart pálya. Kíváncsi vagyok

Mondanám, hogy gyere, de még az is lehet, hogy én leszek a fék a csapatban
Holnap kubik nekem is. Vasárnap ok.
-
kisninja
őstag
-
Kolondrum
félisten
Mindenki most akar motorozni? Év közben mit csináltatok.

-
mm89
őstag
pf ..l.., ez nem fűrész,hamarabb gyártott mocit,mint szutyuki.
Am lehet holnap kubik,majd este kiderül h kell e munkálkodni holnap
Jajj, ne lányoskodj már! Én mennék veled, ha nem dolgoznék. Bár akkor meg nekem lenne szar, hogy mindig meg kéne várjalak

Úgy néz ki vasárnap kiugrunk Aradra. Van ott is valami Kecskemét szintű go-kart pálya. Kíváncsi vagyok

Mondanám, hogy gyere, de még az is lehet, hogy én leszek a fék a csapatban
-
Geresics
addikt
-
baboss
őstag
Bocsi nem ide akartam írni, de szerencsére még tudtam korrigálni a hibát.
-
-Mosquito-
őstag
-
canniball
nagyúr
-
Ferdzsoo
addikt
Miért kellett leraknod?
A korábbi, SV-s posztodra reagálva. Azt hiszem nem említettem, végül megcsináltattam az ülést. Ki lett szélesítve (is, meg átszivacsozva és zselézve), így már sokkal jobb. Persze hosszabb útra azóta sem sikerült eljutnom hogy rendesen tesztelhessem is...
Ami pedig az ezredest illeti Tomi szerint a 650-es remek konstrukció volt de a nagy tesóval nem kevés gond akadt.Sajnos nekem is kell dolgoznom azért valamikor
, mostantól május első hetéig igen távol vagyok a géptől, mind térben, mind időben.
Valamit valamiért....
-
canniball
nagyúr
Miért kellett leraknod?
A korábbi, SV-s posztodra reagálva. Azt hiszem nem említettem, végül megcsináltattam az ülést. Ki lett szélesítve (is, meg átszivacsozva és zselézve), így már sokkal jobb. Persze hosszabb útra azóta sem sikerült eljutnom hogy rendesen tesztelhessem is...
Ami pedig az ezredest illeti Tomi szerint a 650-es remek konstrukció volt de a nagy tesóval nem kevés gond akadt. -
Horvi
őstag
-
Doki16
addikt
En kezdtem az egeszet. Spontan motorozom korbe az orszagot az utobbi hetekben. Most eppen a Mecseknel tartok

-
kisninja
őstag
Én írtam, hogy a környéken szívesen bárkivel.

-
Ferdzsoo
addikt
Azért besz@rok rajtatok, most biztos jöttök a Mecsekbe motorozni meg a környékre amikor már nem tudok veletek tartani, 5 napja kellett leraknom a gépet. Bezzeg egész nyáron mikor tudtam volna csatlakozni meg sem fordult senki fejében.

-
dugynok
senior tag
Légy ffi és ne nyafogj már ennyit.
Nem is értem. Nem motorozni akar? Ez olyan, mint a bevásárlóközpontoknál mindenki a bejárat közelébe akar parkolni, mert lusta sétálni. Persze bent időben és térben is sokat sétál...
-
Doki16
addikt
-
kisninja
őstag
Bonyhád MOL kút pont jó lesz. 1 óra 8 perc tőlem, tehát 1 óra alatt valószínűleg könnyen odaérünk.10:15-kor ha ott találkozunk jó lesz?
FIREBLADE78: Te mindig mennél de végül soha nem mész sehova mert Szegeden laksz
Gyere el már azzal a láncfűrész márkájú motorral 
Tökéletes 9:50 kor indulok, Kék kawasaki z750s
-
pityaa23
senior tag
Bonyhád MOL kút pont jó lesz. 1 óra 8 perc tőlem, tehát 1 óra alatt valószínűleg könnyen odaérünk.10:15-kor ha ott találkozunk jó lesz?
FIREBLADE78: Te mindig mennél de végül soha nem mész sehova mert Szegeden laksz
Gyere el már azzal a láncfűrész márkájú motorral 
Tököm tele van ez a 3. hétvége hogy szüretelünk, vagy egyéb programok jönnek közbe és nem tudok hétvégén egy igazi egész naposat motorozni menni. Pedig mennék én is Szegedről szívesen.
-
FIREBLADE78
addikt
Bonyhád MOL kút pont jó lesz. 1 óra 8 perc tőlem, tehát 1 óra alatt valószínűleg könnyen odaérünk.10:15-kor ha ott találkozunk jó lesz?
FIREBLADE78: Te mindig mennél de végül soha nem mész sehova mert Szegeden laksz
Gyere el már azzal a láncfűrész márkájú motorral 
pf ..l.., ez nem fűrész,hamarabb gyártott mocit,mint szutyuki.
Am lehet holnap kubik,majd este kiderül h kell e munkálkodni holnap -
Doki16
addikt
Bonyhád MOL kút pont jó lesz. 1 óra 8 perc tőlem, tehát 1 óra alatt valószínűleg könnyen odaérünk.10:15-kor ha ott találkozunk jó lesz?
FIREBLADE78: Te mindig mennél de végül soha nem mész sehova mert Szegeden laksz
Gyere el már azzal a láncfűrész márkájú motorral 
-
-Mosquito-
őstag
Jó more,de szexárd is vagy 1,5 óra. De inkább 2,olyan 110 átlaggal,városban többel nem merek menni
Nem is ez a baj,egyedül nem pálya. 
Légy ffi és ne nyafogj már ennyit.
-
FIREBLADE78
addikt
-
kisninja
őstag
Mikor lesz? Az a baj félek egyedül elindulni
Honnan indulnál ?
Doki16 akkor vagy kakasd vagy bonyhád mol kút
-
FIREBLADE78
addikt
Jó more,de szexárd is vagy 1,5 óra. De inkább 2,olyan 110 átlaggal,városban többel nem merek menni
Nem is ez a baj,egyedül nem pálya. 
-
Doki16
addikt
Hát nem tudom,úgy mennék nagyobb távra,de nincs kivel. Egyedül hajnalban megindulni Pécsre?! Azt sem tudom merre van

Nem kell hajnalban indulnod, de ha neked a 8-9 hajnal akkor valóban akkor kellene kb
Viszont Szekszárd közelebb van hozzád és ott sokkal egyszerűbb összefutni. Egészen pontosan Bonyhádnál megyek le a hatosról. -
Geresics
addikt
Hát nem tudom,úgy mennék nagyobb távra,de nincs kivel. Egyedül hajnalban megindulni Pécsre?! Azt sem tudom merre van

-
FIREBLADE78
addikt
Hát nem tudom,úgy mennék nagyobb távra,de nincs kivel. Egyedül hajnalban megindulni Pécsre?! Azt sem tudom merre van

-
Horvi
őstag
Az a cím ami az első pontban van Baracs Liget sor onnan indulunk akkor 9-kor ha jól értem?
-
Lomha 8V
addikt
Elvitték a motort, úgyhogy nem tudok menni holnap, de nektek jó szórakozást. A legközelebbire majd megyek az új vassal.

-
Ferdzsoo
addikt
-
Doki16
addikt
En holnap 9-kor szeretnek indulni otthonrol. Horvi azt mondta odajon hozzam, szerintem szekszardra leerunk siman egy ora alatt. 10 korul valami hatos ut melletti benzinkut siman jo. Szekszardra nem vezet be a rajzolt utvonalam.
-
Chrys_
addikt
Jó nektek, mehettek motorozni, itt meg valószínűleg szakadni fog az eső. De talán hétfőre végez, és mehetek én is, ha már ünnepnap lesz.
-
D1Rect
félisten
Csak az a baj, hogy olykor a szutykoknak is megkérik az árát...

10+ éves motorok 30ekm körül. Az összes... -
kisninja
őstag
Mikor lesz? Az a baj félek egyedül elindulni
Holnap délelőtt doki szervezi. De konkrétumok még nincsenek, jó lenne ha minden csatlakozó félnél lenne egy találka pont x időpontig várás azt ha nem jön akkor go tovább.
-
Doki16
addikt
Mikor lesz? Az a baj félek egyedül elindulni
Holnap akarok delelott menni.
-
FIREBLADE78
addikt
-
Bogyó bá'
nagyúr
Noh és könnyen be lehet szpni még egy enyhe adócsalást is, ugyanis nincs rá befizetve a reg.adó..
Betegágy ez a trükközés, tizenévvel ezelőtt pár hónapig jártam így én is, de eleve a tudat, tényleg nem lehetett élvezni a gurulást. Folyton a rendőrt leste az ember, ha a tükörbe fehér autó tűnt fel, azonnal elcsavarta, igazoltatás előtt inkább lefordult, stb. stb.
Összességében egyetértek a folyamattal, azzal viszont nem, h 50 éve megalkotott jogszabályok alapján mérik a smkp.- ok teljesítményét. Maga a vicc, h 45 km/h a max. megengedett tempó egy ilyen motornál 2016-ban.
Meg az éves teljesítményadó sincs befizetve.
szerk: felemelhetnék a sebességkorlátot 50-re, mert akkor annyival lenne jogosult menni lakott területen, mint bárki más.
-
Kolondrum
félisten
-
Chrys_
addikt
Noh és könnyen be lehet szpni még egy enyhe adócsalást is, ugyanis nincs rá befizetve a reg.adó..
Betegágy ez a trükközés, tizenévvel ezelőtt pár hónapig jártam így én is, de eleve a tudat, tényleg nem lehetett élvezni a gurulást. Folyton a rendőrt leste az ember, ha a tükörbe fehér autó tűnt fel, azonnal elcsavarta, igazoltatás előtt inkább lefordult, stb. stb.
Összességében egyetértek a folyamattal, azzal viszont nem, h 50 éve megalkotott jogszabályok alapján mérik a smkp.- ok teljesítményét. Maga a vicc, h 45 km/h a max. megengedett tempó egy ilyen motornál 2016-ban.
Ilyen parában biztos nem nagy élvezet vezetni.
5000km alatt egyetlen ellenőrzésen sem estem át. Mennyire gyakori ez a motoros igazoltatás MO-n? -
runner 125
nagyúr
Gyakorlatlilag minden, egyszerre. Megbüntetnek mindenért, nem csak az egyik miatt. Ha a motor nem segédmotor, akkor rögtön jogosítvány nélküli vezetésért is előveszik, forgalmi, rendszám nélküli jármű miatt is, és persze kötelezőbiztosítás sincs arra a motorra. Mert onnantól kezdve, hogy nem segédmotoros kerékpár, már rendszám, műszaki, kötelező, A1-es jogsi is kellene hozzá, hogy vezethesd.
Noh és könnyen be lehet szpni még egy enyhe adócsalást is, ugyanis nincs rá befizetve a reg.adó..
Betegágy ez a trükközés, tizenévvel ezelőtt pár hónapig jártam így én is, de eleve a tudat, tényleg nem lehetett élvezni a gurulást. Folyton a rendőrt leste az ember, ha a tükörbe fehér autó tűnt fel, azonnal elcsavarta, igazoltatás előtt inkább lefordult, stb. stb.
Összességében egyetértek a folyamattal, azzal viszont nem, h 50 éve megalkotott jogszabályok alapján mérik a smkp.- ok teljesítményét. Maga a vicc, h 45 km/h a max. megengedett tempó egy ilyen motornál 2016-ban.
-
Ferdzsoo
addikt
-
Chrys_
addikt
Leadtam a motort a hatezres szervizre, és kértem a night racer-t bele, vagy másodikként az x-visiont.
Ha nincs egyik sem, akkor hagyják.
6k-nál már a gumit is ellenőrzik, az első szerintem már 1,6mm alatt van, de nem cseréltetem, hiszen nemsokára úgyis megy a gép a garázsba... -
Horvi
őstag
-
vlevi
nagyúr
Gyakorlatlilag minden, egyszerre. Megbüntetnek mindenért, nem csak az egyik miatt. Ha a motor nem segédmotor, akkor rögtön jogosítvány nélküli vezetésért is előveszik, forgalmi, rendszám nélküli jármű miatt is, és persze kötelezőbiztosítás sincs arra a motorra. Mert onnantól kezdve, hogy nem segédmotoros kerékpár, már rendszám, műszaki, kötelező, A1-es jogsi is kellene hozzá, hogy vezethesd.
-
D1Rect
félisten
Az a baj, hogy a rengeteg papír nélküli 125-öst gyakorlatilag nem lehet legalizálni...
-
Tarill
őstag
Láttátok? Elkezdték kiszedni a kamu 50-es robogókat, motorokat.
Nem vagyunk túlságon lemaradva, csak bő 15 évvel a németektől.
mi számít nagyobb vétségnek az hogy nincs az illetőnek jogosítványa csak 50ccm-ig vagy maga a motor hogy nincs forgalmija/rendszáma? holott pl 125ccm-re már kellene
-
Doki16
addikt
Keress ra posztomra. Ott kepet is raktam be az utvonalrol. En delelott szandekozom indulni mindenkeppen, olyan 9 korul. Ha esetleg kell igohoz akkor *.kml fajl is van az utvonalrol amit megrajzoltam. Az szabadon szerkesztheto ITM converterrel.
-
emre
veterán
Erről a mecseki kanyarról írjon valaki többet.
Ugyan hétvégén is dolgozok du. kettőig, de ha úgy alakul akkor Kaposvárról elugranék délután.
-
thEndeR
aktív tag
Nagy szerencsem volt, mivel volt egy ismerosom aki intezte az ugyet. Egyebkent a buntetes 70-270 ezer kozott lett volna es eltiltas a motoros jogsitol. Ebben a "biztositasi csalas" benne sem volt.
Mivel nem volt meg semmilyen feljelentesem es mondtam, hogy szeretnem megcsinalni az A2-es kategoriat meg a nyaron (nem jott ossze sajnos) ezert az eltiltastol is elalltak. Kaptam egy figyelmeztetest es 5 buntetopontot.
Jovo tavasszal megcsinalom a jogsit es veszek egy epkezlab motort.
-
demars
addikt
Engem is elkaptak, meg ugy 2-3 honapja es feljelentettek. Engem a sporolas resze annyira nem erdekelt, inkabb az, hogy legyen ero a motorba, bar eleg nagy hulyeseg volt. Azota 1x mentem vele egy 50 kilometeres karikat amugy a garazsban all. Igazabol a rendort en is szidom miatta, mert addig elmentem 20 rendor mellett es szartak ra, egyedul ot bantotta a dolog, bar szerintem nem voltam neki szimpatikus mert azota is mindig megallit ha lat, de nem is ez idegesit, hanem az, hogy a tobbi kamu 50-es motorossal nem csinaltak semmit csak engem szivattak meg. 😏
Mennyire vágtak meg? Jöhet pü be is.
-
thEndeR
aktív tag
Láttátok? Elkezdték kiszedni a kamu 50-es robogókat, motorokat.
Nem vagyunk túlságon lemaradva, csak bő 15 évvel a németektől.
Engem is elkaptak, meg ugy 2-3 honapja es feljelentettek. Engem a sporolas resze annyira nem erdekelt, inkabb az, hogy legyen ero a motorba, bar eleg nagy hulyeseg volt. Azota 1x mentem vele egy 50 kilometeres karikat amugy a garazsban all. Igazabol a rendort en is szidom miatta, mert addig elmentem 20 rendor mellett es szartak ra, egyedul ot bantotta a dolog, bar szerintem nem voltam neki szimpatikus mert azota is mindig megallit ha lat, de nem is ez idegesit, hanem az, hogy a tobbi kamu 50-es motorossal nem csinaltak semmit csak engem szivattak meg. 😏
-
Lomha 8V
addikt
Tőlem is egy óriási mínusz a pécsi RMC-nek. Amúgy tudtommal már nem tartozik az RMC kötelékébe, pont a problémák miatt. Csak nem tudják visszavenni a nevet.
A mecseki túra engem is érdekelt, de lehet, hogy holnap sikerül eladnom a motort. Ha nem megy el, akkor jövök, bár még mindig fáj a torkom. Na, majd meglátjuk.
-
demars
addikt
-
ath
senior tag
Kösz. Ezekszerint H7 van benne.
07 09471-12188-000 BULB (12V55W,H7,PHILIPS) - 40503-00332-185Milyen ennél jobb izzók vannak?
És H7-H4 csereszabatos egymással? Miben különböznek?Ezt belerakhatom Philips X-tremeVision +130% H7 55W 12972XV+S2, és jobb lesz?
két dologban különbözik. az egyik a foglalat kialakítása, a másik pedig a távolsági hiánya a h7-ben.
ugyan a linkeltet autóhoz írják, de szerintem beleteheted. bár ezért a darabárért night racert is kapni, amire többen írták itt hogy jó [link] -
Chrys_
addikt
-
Micsurin
nagyúr
Láttátok? Elkezdték kiszedni a kamu 50-es robogókat, motorokat.
Nem vagyunk túlságon lemaradva, csak bő 15 évvel a németektől.
FB oldalukon a hegylakoknak megy is a hiszti rendesen... SŐT mindenhol megy...
"spórolás" stb címszó alatt sírnak az érintettek és magyarázkodnak miért ők az áldozatok. Meg természetesen megy a rendőrök fikázása... -
runner 125
nagyúr
Láttátok? Elkezdték kiszedni a kamu 50-es robogókat, motorokat.
Nem vagyunk túlságon lemaradva, csak bő 15 évvel a németektől.
-
kisninja
őstag
-
D1Rect
félisten
-
ath
senior tag
-
Bogyó bá'
nagyúr
-
demars
addikt
-
Chrys_
addikt
A Suzuki GSX650F-ben (2011) milyen izzó van? H mennyi? Nem találtam róla infót, kiszedni meg elég macerás. De elég gyengén világít, kicserélném valami erősebbre.
-
V.Stryker
nagyúr
-
kisninja
őstag
-
BoB
veterán
-
-Mosquito-
őstag
-
-Mosquito-
őstag
-
V.Stryker
nagyúr
-
Tarill
őstag
-
Bogyó bá'
nagyúr
-
Bogyó bá'
nagyúr
-
D1Rect
félisten
Márka Motorcenter nem mond hirtelen semmit, csak egy paksi kereskedő t találtam ilyen néven...
a pécsi RMC kókler egy társaság, abból élnek, hogy lerúgott szarokat hoznak be olaszból, visszatekerik az órát, kicsit felpofozzák, és már el is adják alig-használtként. Megnéztem pár motort náluk, és a 14ekm-es F650GS pl. egy széthullott fos volt. Eladó reakciója: "há' az órában ennyi van, szerintem lehet valós..." A 250ekm-t sem sokalltam volna, ahogy az kinézett...
Mondjuk amíg ott voltam már az elijesztett, amikor a szerelő (nyakig olajosan) telefonál, és mindenre esküszik, hogy neki semmi köze az egészhez. Ráadásul a srácot ismerem is (egy ált.iskolába jártunk), és, hát... Nem egy diplomás szerelő...
Szóval, ha erre jársz, nézz be hozzájuk, mert személyesen nem tudnak átvágni ha értesz ahhoz amit szeretnél, de minden más esetben kerülendő bolt szerintem...Persze van náluk rendes motor is, viszont annak meg is kérik az árát.
Akkor az RMC-t hagyjuk.

-
Geresics
addikt
Márka Motorcenter nem mond hirtelen semmit, csak egy paksi kereskedő t találtam ilyen néven...
a pécsi RMC kókler egy társaság, abból élnek, hogy lerúgott szarokat hoznak be olaszból, visszatekerik az órát, kicsit felpofozzák, és már el is adják alig-használtként. Megnéztem pár motort náluk, és a 14ekm-es F650GS pl. egy széthullott fos volt. Eladó reakciója: "há' az órában ennyi van, szerintem lehet valós..." A 250ekm-t sem sokalltam volna, ahogy az kinézett...
Mondjuk amíg ott voltam már az elijesztett, amikor a szerelő (nyakig olajosan) telefonál, és mindenre esküszik, hogy neki semmi köze az egészhez. Ráadásul a srácot ismerem is (egy ált.iskolába jártunk), és, hát... Nem egy diplomás szerelő...
Szóval, ha erre jársz, nézz be hozzájuk, mert személyesen nem tudnak átvágni ha értesz ahhoz amit szeretnél, de minden más esetben kerülendő bolt szerintem...Persze van náluk rendes motor is, viszont annak meg is kérik az árát.
-
Tarill
őstag
H1 55w 12V izzóbolt melyik a jobb választás motorba? Aminek nem 5000ft darabja mondjuk

-
D1Rect
félisten
-
FIREBLADE78
addikt
akkor ott a "remix" fasza kis 2üteműmén a terepen is

-
Bogyó bá'
nagyúr
Ahogy mondják. Gondolj bele,mit kapsz 100 ezerért? Még normális tv-t sem,nem hogy motort!! Inkább vegyél egy simot vagy mz-t azt olcsó csináltatni
aztán ha tudsz motorozni,van pénzed akkor vegyél normálisabbat,de azok is min. 800 ezertől indulnak. Ugye enduro,te csak földes úton akarsz menni? Endurok mind üzemórásak,na azt drága fenntartani. Habár olcsóbb,mint egy nőt![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
Ajánlom figyelmedbe a suzuki rmx50-et,miket mentünk vele anno 14 éves korunkban. Vitte a 80-90et,még terepre is jó. Habár nem tudom alkatrészt kapsz e hozzá.Mz-t? Olcsó a fenét... (annál hitványabb szopóroller a világban nincs: hála a 25-30 évnek, a "gondos" tulajoknak, meg a semmire nem való utángyártott alkatrészeknek)

-
FIREBLADE78
addikt
Akkor mennyit kéne rászánnom, hogy ne így történjen?

Ahogy mondják. Gondolj bele,mit kapsz 100 ezerért? Még normális tv-t sem,nem hogy motort!! Inkább vegyél egy simot vagy mz-t azt olcsó csináltatni
aztán ha tudsz motorozni,van pénzed akkor vegyél normálisabbat,de azok is min. 800 ezertől indulnak. Ugye enduro,te csak földes úton akarsz menni? Endurok mind üzemórásak,na azt drága fenntartani. Habár olcsóbb,mint egy nőt![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
Ajánlom figyelmedbe a suzuki rmx50-et,miket mentünk vele anno 14 éves korunkban. Vitte a 80-90et,még terepre is jó. Habár nem tudom alkatrészt kapsz e hozzá. -
Doki16
addikt
Aki akar jönni szombaton a Mecsekbe kinek hol lenne jó a találkozó? Gyakorlatilag mindenki máshonnan jönne ahogy nézem

Azt tudom Horvi, hogy te Érdről jössz. Valahol Dunaújváros után tudnánk összefutni. A többiek mit mondanak?
-
Geresics
addikt
Pécsi vagyok, egy évvel ezelőtt vettem a motorom, szóval még frissek a helyi kereskedések által okozott traumák. Kikre gondolsz? (Az egyiket sejtem...)
-
Bogyó bá'
nagyúr
Nem Pécsről vagyok, de a pécsi Suzuki márkakereskedéstől (Enduro Motorosbolt, Tiborc u. 38.) vettem tavaly a GS-t (szerk: beszámított motor volt), meg azóta is jó pár apró gyári alkatrészt rendeltem náluk, és velem szemben abszolúte korrektek voltak mindig. Ha véletlenül rájuk (is) gondolsz, őket tudom ajánlani, meg a csaj (a tulaj lánya?) is eszméletlenül jól néz ki...

-
D1Rect
félisten
Van itt valaki Pécsről?
Rendszeresen belefutok 2 kereskedésnek is az apróiba, jó lenne tudni, hogy mennyire korrektek.
Mármint persze, kereskedők, de szerintem nem ördögtől való kereskedőtől vásárolni.
(legalább van kit beperelni, ha valami gebasz van
) -
TommyGun
őstag
-
PoLizei
aktív tag
-
BoB
veterán
-
Bogyó bá'
nagyúr
-
demars
addikt
Örülök, hogy nem csak velem van ilyen, vagyis nem tudom örömteli-e. Nekem is volt olyan, hogy hiába volt kivételesen időm elmenni egy nagyot motorozni, éreztem,hogy nem vagyok olyan lelkiállapotban, nincs annyi koncentrációm, hogy élvezhessem. El sem indultam.
Egyszer elmentem így, de csak szenvedés volt.
De nem ám. Ilyenkor minden kanyart elcseszek. Legutóbb akkor tértem észhez mikor majdnem az árokba hajtottam.
Utána az adrenalin segített
Fáradtan, bágyadtan nem szerencsés motorozni. -
V.Stryker
nagyúr
Jahm, egyetértek. Én sem raknék fel bukócsövet. A gomba is max tényleg olyan eldőlésnél hasznos, amikor még utána tudsz nyúlni és szépen leengeded... (bár a kormánysúlyt, tükröt, lábtartót akkor is odaveri az ember), és mindehhez az is szükséges, h sík terepre (nem tujára, kupacra..) dőljön. Ha meg valaki nagyobbat zakózik, az sem ért semmit..
Figyelni és vigyázni kell, amennyire lehet. Indultam már el úgy, h pár km után éreztem, nincs meg a koncentráció, úgyhogy szépen visszafordultam és leraktam.
Az enyém 250kg megtankolva, én 90, de a 2 év, 10k km alatt talán egyszer volt olyan, h hirtelen le kellett talpalnom, mert sötétben fűcsomóra támasztottam le és ahogy leszálltam, megindult hirtelen a motor, de ezen kívül szerencsére más soha nem volt. (kopp, kopp, kopp)
IMIIKE1998
Azt a 70-100k-t költsd el védőfelszerelésre, a motorra meg spórolj 3-400k-t. Alatta egy enduro szinte garantáltan szopóág, kín, anyázás.
Örülök, hogy nem csak velem van ilyen, vagyis nem tudom örömteli-e. Nekem is volt olyan, hogy hiába volt kivételesen időm elmenni egy nagyot motorozni, éreztem,hogy nem vagyok olyan lelkiállapotban, nincs annyi koncentrációm, hogy élvezhessem. El sem indultam.
Egyszer elmentem így, de csak szenvedés volt.
Új hozzászólás Aktív témák
-
74100 - 74001
158211 - 158001 158000 - 156001 156000 - 154001 154000 - 152001 152000 - 150001 150000 - 148001 148000 - 146001 146000 - 144001 144000 - 142001 142000 - 140001 140000 - 138001 138000 - 136001 136000 - 134001 134000 - 132001 132000 - 130001 130000 - 128001 128000 - 126001 126000 - 124001 124000 - 122001 122000 - 120001 120000 - 118001 118000 - 116001 116000 - 114001 114000 - 112001 112000 - 110001 110000 - 108001 108000 - 106001 106000 - 104001 104000 - 102001 102000 - 100001 100000 - 98001 98000 - 96001 96000 - 94001 94000 - 92001 92000 - 90001 90000 - 88001 88000 - 86001 86000 - 84001 84000 - 82001 82000 - 80001 80000 - 78001 78000 - 76001 76000 - 75901 75900 - 75801 75800 - 75701 75700 - 75601 75600 - 75501 75500 - 75401 75400 - 75301 75300 - 75201 75200 - 75101 75100 - 75001 75000 - 74901 74900 - 74801 74800 - 74701 74700 - 74601 74600 - 74501 74500 - 74401 74400 - 74301 74300 - 74201 74200 - 74101 74100 - 74001 74000 - 73901 73900 - 73801 73800 - 73701 73700 - 73601 73600 - 73501 73500 - 73401 73400 - 73301 73300 - 73201 73200 - 73101 73100 - 73001 73000 - 72901 72900 - 72801 72800 - 72701 72700 - 72601 72600 - 72501 72500 - 72401 72400 - 72301 72300 - 72201 72200 - 72101 72100 - 72001 72000 - 70001 70000 - 68001 68000 - 66001 66000 - 64001 64000 - 62001 62000 - 60001 60000 - 58001 58000 - 56001 56000 - 54001 54000 - 52001 52000 - 50001 50000 - 48001 48000 - 46001 46000 - 44001 44000 - 42001 42000 - 40001 40000 - 38001 38000 - 36001 36000 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
LOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Rokon topikok:
• Robogó, kismotor
• Nagyrobogósok baráti topikja
• Elektromos autók - motorok
- Azonnali készpénzes AMD Radeon RX 6000 sorozat videokártya felvásárlás személyesen/csomagküldéssel
- HP EliteOne 800 G6 All-in-One i5-10500 16GB 512GB 24" Érintőkijelző!! 1 év garancia
- LG 34WR50QK-B VA Monitor! 3440x1440 / 100Hz / 5ms / FreeSync / sRGB 99%
- Telefon felvásárlás!! iPhone X/iPhone Xs/iPhone XR/iPhone Xs Max
- Hibás Dell Precision 7730 - 17,3", i7 8750H, 32GB RAM, Quadro P3200 6GB VGA
Állásajánlatok
Cég: aiMotive Kft.
Város: Budapest
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest

![;]](http://cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)

de azért én is döntöttem egyet ....











