Hirdetés
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- sziku69: Szólánc.
- Elektromos rásegítésű kerékpárok
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- COD:MW4 segédlet gyűjtő
- V.Milán: Lányok 2026-ban...
- Luck Dragon: Alza kuponok – aktuális kedvezmények, tippek és tapasztalatok (külön igényre)
- Pajac: Olga
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
-
48100 - 48001
158210 - 158001 158000 - 156001 156000 - 154001 154000 - 152001 152000 - 150001 150000 - 148001 148000 - 146001 146000 - 144001 144000 - 142001 142000 - 140001 140000 - 138001 138000 - 136001 136000 - 134001 134000 - 132001 132000 - 130001 130000 - 128001 128000 - 126001 126000 - 124001 124000 - 122001 122000 - 120001 120000 - 118001 118000 - 116001 116000 - 114001 114000 - 112001 112000 - 110001 110000 - 108001 108000 - 106001 106000 - 104001 104000 - 102001 102000 - 100001 100000 - 98001 98000 - 96001 96000 - 94001 94000 - 92001 92000 - 90001 90000 - 88001 88000 - 86001 86000 - 84001 84000 - 82001 82000 - 80001 80000 - 78001 78000 - 76001 76000 - 74001 74000 - 72001 72000 - 70001 70000 - 68001 68000 - 66001 66000 - 64001 64000 - 62001 62000 - 60001 60000 - 58001 58000 - 56001 56000 - 54001 54000 - 52001 52000 - 50001 50000 - 49901 49900 - 49801 49800 - 49701 49700 - 49601 49600 - 49501 49500 - 49401 49400 - 49301 49300 - 49201 49200 - 49101 49100 - 49001 49000 - 48901 48900 - 48801 48800 - 48701 48700 - 48601 48600 - 48501 48500 - 48401 48400 - 48301 48300 - 48201 48200 - 48101 48100 - 48001 48000 - 47901 47900 - 47801 47800 - 47701 47700 - 47601 47600 - 47501 47500 - 47401 47400 - 47301 47300 - 47201 47200 - 47101 47100 - 47001 47000 - 46901 46900 - 46801 46800 - 46701 46700 - 46601 46600 - 46501 46500 - 46401 46400 - 46301 46300 - 46201 46200 - 46101 46100 - 46001 46000 - 44001 44000 - 42001 42000 - 40001 40000 - 38001 38000 - 36001 36000 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
LOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
-
Frissítve: 2023-12-13 05:17 Téma összefoglaló
Motoros topik

Hirdetni a Hardveraprón lehet, nem a topikban!
Országos motoros rendezvények
Új hozzászólás Aktív témák
-
bbubby00
őstag
Skacok. Ezekről a termékekről mit tudtok? Érdemes lenne tartanom őket raktáron??? Elég jó árban vannak

Shark Skwal Sisak
Held Cartagena Csizma
Köszi a segítséget!!
-
fattyu
veterán
A honda ami nem romlik el.
Tegnap este hét Szentendre Gurulok be piroshoz eccer csak snitt kuss semmi. megáll önindítóra semmi. Félretol sisak levesz. Büdös van. Elektromos fajta... jólvan. Telefon jön Ati, ülés levesz hogy akksi ki. Nézem az akkut. Te ez nem sík lapokból szokott lenni? Kicsit púpos volt minden oldala... remélem sokminden elégett valahol jó mélyen.
-
-Mosquito-
őstag
-
V.Stryker
nagyúr
Persze, csak ha nem lehet megvárni, akkor valaki kocsival vissza kell vigyen, majd érte kell vigyen...szóval úgy már időben is sok, nem csak pénzileg. Még így is esz a fene, hogy előbb lesz moci, mint jogsi, átíratni meg átkell, de hogy viszem el eredetiség vizsgára? Ott megint disznóság lesz.
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
-
Daywalker
addikt
-
V.Stryker
nagyúr
Kevered a kérdést.
A műszakit nyilván megvárom, a saját autómat is én viszem az NKH-hoz mindig.A szerviz egy másik kérdés volt.

Elvileg 10 napon belül meglesz a moci!

-
Daywalker
addikt
-
Bogyó bá'
nagyúr
Milyen 17 bar?
Ez melyik hordozható kompresszorra volt írva?
A nagy, 100 literes meg nagyobb kéthengeres műhely kompresszorok is általában 10 bar körül dolgoznak.Más: nemrég volt téma a fagyálló, ma vettem Basf Glysantin G30-at, 3,3k volt a másfél liter, szerintem a Mol-os Premium G30 is ugyanez csak ott 1 liter van 3k-ért. 3-3,5 literre felkeverve is kijön -30 fok körülre szóval elég egy cseréhez egy flakonnal, ennél jobb/drágább szerintem felesleges.
Én is ezen röhögök, de a 3-4 ezer forintos vackokra ilyesmi értéket adnak meg, Tessék, itt van egy, szintén a Conrad választékából: [link]
-
Czimby
addikt
Milyen 17 bar?
Ez melyik hordozható kompresszorra volt írva?
A nagy, 100 literes meg nagyobb kéthengeres műhely kompresszorok is általában 10 bar körül dolgoznak.Más: nemrég volt téma a fagyálló, ma vettem Basf Glysantin G30-at, 3,3k volt a másfél liter, szerintem a Mol-os Premium G30 is ugyanez csak ott 1 liter van 3k-ért. 3-3,5 literre felkeverve is kijön -30 fok körülre szóval elég egy cseréhez egy flakonnal, ennél jobb/drágább szerintem felesleges.
Én mol kúton 2e ért vettem az 1L G30-ast, 3e nagyon drága, hol volt annyi?
-
Archer
őstag
Hadd dicsekedjek, megjött a "túrázós" kompresszorom, és qrva jó: [link]
szerk: ráadásul mázlim van, mert most árazták át. Én még 7990,-et fizettem érte!

Fele akkora mint a teszkós vackok, igaz nem "17 bárt" tud, csak 6-ot, de azt tudja is. Valamint az előbbivel ellentétben nem "kapugaranciás" (értsd addig garanciális, míg kilépsz vele a boltajtón), hanem a papírja szerint 2 év van rá. Vízhatlan gyöngyvászon hordzsák is jár hozzá.
Tavaly Erdélyben óriási segítség volt a bajban Laci barátom még komolyabb kompresszora, de az nekem egyrészt drága lett volna, másrészt méretileg sem tudnám hová tenni a motoron: [link]
Milyen 17 bar?
Ez melyik hordozható kompresszorra volt írva?
A nagy, 100 literes meg nagyobb kéthengeres műhely kompresszorok is általában 10 bar körül dolgoznak.Más: nemrég volt téma a fagyálló, ma vettem Basf Glysantin G30-at, 3,3k volt a másfél liter, szerintem a Mol-os Premium G30 is ugyanez csak ott 1 liter van 3k-ért. 3-3,5 literre felkeverve is kijön -30 fok körülre szóval elég egy cseréhez egy flakonnal, ennél jobb/drágább szerintem felesleges.
-
-Mosquito-
őstag
Motorrad szervízéről mik a vélemények? NOrmális áron dolgozó, normális szervizt (Suzukihoz) tudtok ajánlani? Olyan kéne, aki szervizkönyvbe is tud pecsételni.
A nagymotorokra mennyi a műszaki vizsga? NÉztem valami 4k körüli árat az nkh oldalán, de nem létezik a mai világban, tuti elnéztem.

Jó párszor már belinkeltem.. Tmotor, pecsétel is, Motorradnál dolgozott. Motorradról meg vegyes vélemények vannak. A hatósági ár 4360Ft, hátránya hogy sok időbe telik,meg kukacoskodnak.
-
Daywalker
addikt
Minden nepper oda viszi, meg a haverok, szervizesek stb...ők minden nap ott kezdenek. Ez ilyen. Van ismerősöm, én is szoktam oda vinni.
-
V.Stryker
nagyúr
Hááát, én az autót direkt oda vittem az NKH-hoz....semmi sz.patás nem volt, leszámítva,hgoy a sok csókos, aki fejenként 5-6 autót vitt, az tolta magát előre, néha úgy mozogtak meg rakosgatták a papirokat az ügyintézőknek, mintha tényleg ott dolgoznának.

-
Daywalker
addikt
Motorrad szervízéről mik a vélemények? NOrmális áron dolgozó, normális szervizt (Suzukihoz) tudtok ajánlani? Olyan kéne, aki szervizkönyvbe is tud pecsételni.
A nagymotorokra mennyi a műszaki vizsga? NÉztem valami 4k körüli árat az nkh oldalán, de nem létezik a mai világban, tuti elnéztem.

4K akkor, ha közvetlenül hozzájuk viszed a Mozaik utcába, ott ugyanis csak a hatósági árat fizeted, ellenben szopatósabbak, mint máshol. Én legutóbb az autoklubhoz vittem, ott is vmi 9000 forint volt talán.
-
V.Stryker
nagyúr
Motorrad szervízéről mik a vélemények? NOrmális áron dolgozó, normális szervizt (Suzukihoz) tudtok ajánlani? Olyan kéne, aki szervizkönyvbe is tud pecsételni.
A nagymotorokra mennyi a műszaki vizsga? NÉztem valami 4k körüli árat az nkh oldalán, de nem létezik a mai világban, tuti elnéztem.

-
canniball
nagyúr
Nem tudom van-e környékbeli, 04.25-én ingyenes veztech. tréning Szolnokon.
-
yodamastah
őstag
-
-Mike-
addikt
Csak megkérdeztem.
-
yodamastah
őstag
Ezért írtam hogy motorfüggő. 10évvel ezelőttel meg semmi gond nincs, amiről írtam az egy 2004es gsxr-el csináltam
A horneten ha nem is lehet a villákat letolni a villahidakban, előfeszítésekkel lehet kicsit játszani a geometrián. De igaz, fillérbaszó hozzáállással nekiesni enne nem jó ötlet. Képben kell lenni mit hova és miért állítasz 
-
Pocee
senior tag
Hozzá kell emelni az elejét. Motorfüggő, de nagyon sokat lehet (és néha kell) varázsolni a geometria állítgatással. Természetesen megfelelő rugókat kell alkalmazni, be kell állítani a lógásokat (előfeszítés) és alkalmazni lehet/kell a rendelkezésre álló geometria állítási lehetőségeket. Persze olyan csinálja aki érti mit miért hova kéne állítani

Legnagyobb hátsó amit 5.5ös felnire raktam az 200/55 volt. Ehhez már állitani kellett a geometrián rendesen, de nem volt gond
Áttevős részeken nehézkes volt ekkora hátsóval, mert összehúzza a gumit a felni és gömb forma lesz kicsit
Érdekesség: a 200as hátsóval nem tűnt el soha a rinyacsík, előbb ért le a blokk oldala 
ez egy 99 es hornet volt aminek ráadásul még 16"os kereke volt elől és forintbaszásból vettek csak hátsó pályagumit ugye ami középen szinte érintetlen volt(190es) szóval az elejének az emeléséről szó sem eshetett.főleg,hogy kb 10 éve volt ez.
-
yodamastah
őstag
Hozzá kell emelni az elejét. Motorfüggő, de nagyon sokat lehet (és néha kell) varázsolni a geometria állítgatással. Természetesen megfelelő rugókat kell alkalmazni, be kell állítani a lógásokat (előfeszítés) és alkalmazni lehet/kell a rendelkezésre álló geometria állítási lehetőségeket. Persze olyan csinálja aki érti mit miért hova kéne állítani

Legnagyobb hátsó amit 5.5ös felnire raktam az 200/55 volt. Ehhez már állitani kellett a geometrián rendesen, de nem volt gond
Áttevős részeken nehézkes volt ekkora hátsóval, mert összehúzza a gumit a felni és gömb forma lesz kicsit
Érdekesség: a 200as hátsóval nem tűnt el soha a rinyacsík, előbb ért le a blokk oldala 
-
Pocee
senior tag
Ami valószínűleg jobban megemeli a motor hátulját,kopottabb első gumival már jelentősen változik a motor karakterisztikája,haverom egyszer csinálta,úgy szitált a motorja mint a picsa.
-
canniball
nagyúr
A biztonság záloga - vezetéstechnikai tréningek a Kawasakinál Avagy Kawa-Rili tréning május 31-én, korlátozott számú résztvevővel, "zöld paripa" nem feltétel.
-
Ribi
nagyúr
Nalam is igy van, kiveve gyertya. Szoval nalam a gyertyahoz nincs irva ido, csak km.

I: Ellenorzes es ha szukseges csere.
R: CsereNa beszéltem szervízzel, mondták, hogy olaj+szűrő, fékolaj, valszeg hűtőfolyadék, de légszűrő valszeg nem. Gyertyát sem említett. De majd megnézik mi hogy áll. Így látatlanba 25-öt mondott. Mivel régen is volt szervízben, így gondolom mindent átnéznek.
Akksi mondjuk kezdetek óta furán alacsony feszt mutat, olyan 12V körül/alatta. Viszont sose volt gond indítással, vagy mással. Télen bent áll és töltögettem kb havonta. Nem tudom ezek meddig bírják. -
mm89
őstag
Miért akarsz eltérni a gyári mérettől? Gondolom azért, hogy vagányabbul nézzen ki, de ugye tudod, hogy ha ugyanarra a felnire egy szélesebb gumit húzol, akkor jobban összehúzza és kúposabb, hegyesebb lesz a gumi profilja. Ez kanyarban meglepő lehet. Van aki szereti, van aki nem.
-
-Mike-
addikt
A 180/55 zr17-es hátsó gumi helyére melyik az a max. méret ami még felmegy? 190/50, 190/55?
-
Daywalker
addikt
Akkor kell cserélni, amikor a hézag határon van. Én minden komolyabb szervizelésnél megnézettem. Öregek voltak a gyertyák, bajuk sem volt, de a szerelő azért kicserélte. Semmi változás nem volt. Szóval a kor valóban nem számít

-
Ribi
nagyúr
-
Pocee
senior tag
Na nálam nincs külön írva a km a gyertyára. Na mind1, szerintem felesleges cserélni.
kcsa: Azért már ők is megtanulták, hogy kell fogalmazni.
Elsődlegesen ez a feladata, másodlagosan a pénz behajtás.
"szabályos lehet" de majd a rendőr eldönti, hogy nem volt az és fizetsz.
Gondolom egy ideig majd nem büntetnek emiatt, vagy ha valaki erre hivatkozik elengedik, de 1 év max és csinálják tovább.
Az meg hogy a rendőr a jó arc, hogy 130-al beáll a belső sávba egyenesen nevetséges.ezt hogy érted?még nem telt le a csere intervallum vagy,hogy a gyertya nem romlik el soha?
-
canniball
nagyúr
Kivételesen korrektül értelmezték, ahogy én is értelmeztem, meg ahogy le is vagyon írva:
"az előírások elsődlegesen a hirtelen, és ezért különösen veszélyes sávváltásokkal való előrehaladást tiltják. Így szabályos lehet az is, ha a jármű cikázás, szlalomozás nélkül, folyamatosan a külső sávban maradva halad el jobbról a belső sávban lassabban autózó mellett."
Zsír. Még egy olyan razzia kéne melynek során a belső sávban szöszmörgőket szedik ki, és akkor talán már haladni is lehetne az utakon.
-
Ribi
nagyúr
Sosem az a kérdés, hogy ki a szabályos, hanem tudod-e bizonyítani. Majd az adott helyzet nyilván eldönti, hogy lesz-e kedve vacakolni. Én is örülnék ha nem ilyen pénzbehajtásokkal meg direkt szívatásokkal szarakodnának naphosszat. De mégis ezt csinálják.
-
kcsa
veterán
Na nálam nincs külön írva a km a gyertyára. Na mind1, szerintem felesleges cserélni.
kcsa: Azért már ők is megtanulták, hogy kell fogalmazni.
Elsődlegesen ez a feladata, másodlagosan a pénz behajtás.
"szabályos lehet" de majd a rendőr eldönti, hogy nem volt az és fizetsz.
Gondolom egy ideig majd nem büntetnek emiatt, vagy ha valaki erre hivatkozik elengedik, de 1 év max és csinálják tovább.
Az meg hogy a rendőr a jó arc, hogy 130-al beáll a belső sávba egyenesen nevetséges.A szabályosságom biztos tudatában nem fogom hagyni a helyszíni bírságot, jelentsen fel. Persze ismerem az esélyeimet, de a rendőr is át fogja gondolni, hogy feljelentsen-e.
-
Ribi
nagyúr
Nalam is igy van, kiveve gyertya. Szoval nalam a gyertyahoz nincs irva ido, csak km.

I: Ellenorzes es ha szukseges csere.
R: CsereNa nálam nincs külön írva a km a gyertyára. Na mind1, szerintem felesleges cserélni.
kcsa: Azért már ők is megtanulták, hogy kell fogalmazni.
Elsődlegesen ez a feladata, másodlagosan a pénz behajtás.
"szabályos lehet" de majd a rendőr eldönti, hogy nem volt az és fizetsz.
Gondolom egy ideig majd nem büntetnek emiatt, vagy ha valaki erre hivatkozik elengedik, de 1 év max és csinálják tovább.
Az meg hogy a rendőr a jó arc, hogy 130-al beáll a belső sávba egyenesen nevetséges. -
Bogyó bá'
nagyúr
Hadd dicsekedjek, megjött a "túrázós" kompresszorom, és qrva jó: [link]
szerk: ráadásul mázlim van, mert most árazták át. Én még 7990,-et fizettem érte!

Fele akkora mint a teszkós vackok, igaz nem "17 bárt" tud, csak 6-ot, de azt tudja is. Valamint az előbbivel ellentétben nem "kapugaranciás" (értsd addig garanciális, míg kilépsz vele a boltajtón), hanem a papírja szerint 2 év van rá. Vízhatlan gyöngyvászon hordzsák is jár hozzá.
Tavaly Erdélyben óriási segítség volt a bajban Laci barátom még komolyabb kompresszora, de az nekem egyrészt drága lett volna, másrészt méretileg sem tudnám hová tenni a motoron: [link]
-
kcsa
veterán
Kivételesen korrektül értelmezték, ahogy én is értelmeztem, meg ahogy le is vagyon írva:
"az előírások elsődlegesen a hirtelen, és ezért különösen veszélyes sávváltásokkal való előrehaladást tiltják. Így szabályos lehet az is, ha a jármű cikázás, szlalomozás nélkül, folyamatosan a külső sávban maradva halad el jobbról a belső sávban lassabban autózó mellett."
-
Something_
őstag
Tesztmotor.hu is képben van

Ingyenes tréning a Hungaroringen
Írta: Hírszerkesztő 2015-04-08 18:00:01Facebook:
Motoros Family
április 2., 8:59 ·
Sziasztok! Tegnap délután elérte a regisztrálók száma a 200 főt. Ennyi a keretlétszám az április 10-i Biztonságos Közlekedés Napja programra, így az érkező regisztrációkat sajnos már nem tudjuk elfogadni.
Figyelmetekbe ajánljuk, hogy a Motoros Family Green Kártyával egyik partnerünk, a Vezetéstechnikai Centrum jóvoltából 30%-os kedvezménnyel tudtok részt venni vezetéstechnikai tréningen. Ne felejtsétek, a biztonság az első! Széles utat! -
Something_
őstag
Bp, IX. kerület, Liliom u. környékén nem tud valaki biztonságos és jóárasított motortárolási lehetőséget?
1 hónap 19.000 ft a Corvin parkolóházban, ez autóra vonatkozik, hátha motorra olcsóbb.
Vagy talán lehet rá lehetne kérdezni a Mol benzinkúton, ami a lábánál van, hátha egy 10.000-ért figyelnek rá. Habár lehet, hogy az nem non stop kút, csak este 10ig van nyitva, úgy meg felesleges.Most ugrik be, hogy pár parkolóházba elvileg motorral be sem lehet bemenni.
-
Polemius
senior tag
Bp, IX. kerület, Liliom u. környékén nem tud valaki biztonságos és jóárasított motortárolási lehetőséget?
-
Archer
őstag
Szoval azt javaslod, hogy 2 evente csereljen gyertyat ezentul, ha 2 ev alatt megy vele 10.000et akkor is? Olvass vissza, mit irt.
Nem, én az írtam, hogy időnként érdemes kivenni őket meg visszacsavarni. 2 év vagy akármennyi cserénél nyilván értelmetlen, km függő a dolog.
-
Something_
őstag
Szoval azt javaslod, hogy 2 evente csereljen gyertyat ezentul, ha 2 ev alatt megy vele 10.000et akkor is? Olvass vissza, mit irt.
-
Archer
őstag
Nalam is igy van, kiveve gyertya. Szoval nalam a gyertyahoz nincs irva ido, csak km.

I: Ellenorzes es ha szukseges csere.
R: CsereIgen, csak honnan tudod, hány km van a mociban. Meg ha cserélni nem is kell, de néhány évente azért szerintem érdemes "megjáratni" őket, hogy ne gyógyuljanak bele a hengerfejbe.
-
Something_
őstag
Kakucsra szerintem nem való egy spíd gép. Túl kicsi a pálya,mi értelme van a 50-60km/h átlagsebességnek?
Megtanulni kanyarodni, súlypontot átrakni, kiülni, dönteni, ismerkedni a motorral.
-
FIREBLADE78
addikt
Szombaton Kakucson SuMo parti van. Erdemes lemenni gyakorolni vagy a sok supermotos orult miatt inkabb ne? Elvileg 20 percenkent van valtas, de furcsalnam ha mindenki lejonne.
Kakucsra szerintem nem való egy spíd gép. Túl kicsi a pálya,mi értelme van a 50-60km/h átlagsebességnek?
-
Something_
őstag
Szombaton Kakucson SuMo parti van. Erdemes lemenni gyakorolni vagy a sok supermotos orult miatt inkabb ne? Elvileg 20 percenkent van valtas, de furcsalnam ha mindenki lejonne.
-
Topiccsendőr
addikt
hát azért a többiek se először mentek ott, ráadásul ha jól emlékszem ez gsxrkupa volt.
de abban egyetértek hogy technikai sport aki nem tud maga alá normális motort /futóművet/szervízháttért összerakni az ne nyávogjon hogy megelőzik.Az akkori Gsxr kupaban pl Rizmayer is kimotorozza. Az "amatoroktol" ne varjunk olyan teljesitmenyt, mint attol, aki 3 evesen kezdte.
-
Something_
őstag
Nalam is igy van, kiveve gyertya. Szoval nalam a gyertyahoz nincs irva ido, csak km.

I: Ellenorzes es ha szukseges csere.
R: Csere -
Ribi
nagyúr
Mire irnak masfel evet?
Úgy van az egész táblázat, hogy 6kkm/6hónap, 12kkm/12hónap ...
És mellé, hogy amelyik előbb jön. Vagyis olvasatomban nem másfél, hanem 2 évnél kellene cserélni a gyertyát, akármennyit is mentem vele. Ugyanígy az olaj és szűrő is. Amire replace van írva. adott idő vagy km után. -
Something_
őstag
Mire irnak masfel evet?
-
Ferdzsoo
addikt
Gyertyát 24-48k km-kor kell abban a motorban a gyertya nincs időhöz kötve.., fékolaj 2 évenre.
folyadékok vannak időhöz kötve.
légszűrő álltában lassan öregszik.
-
Ribi
nagyúr
Ido es/vagy km utan irjak. Nem kaptal a kezelesi utmutatot a motorhoz? Abban benne van, hogy mikor mit kell.
En hutovizet is csereltettem, nem tetel. Levegoszurore azt mondtak, hogy teljesen jo allapotu, azt meg nem kell. Gyertyat cserelt benne az elozo tulaj nem reg, azt sem kellett.ok, de másfél évente írnak rá cserét, ami kicsit kevésnek tűnik.
Nálam kb első évben volt 1 1000-es szervíz azóta 5000-nél tart. most 3 éves.
Gyertya pl tipikusan nem öregszik szerintem.
Olaj az ok (persze az is kimaradt).
Emiatt nem tudom mi az amit kell és mit nem. -
Something_
őstag
Ido es/vagy km utan irjak. Nem kaptal a kezelesi utmutatot a motorhoz? Abban benne van, hogy mikor mit kell.
En hutovizet is csereltettem, nem tetel. Levegoszurore azt mondtak, hogy teljesen jo allapotu, azt meg nem kell. Gyertyat cserelt benne az elozo tulaj nem reg, azt sem kellett. -
Ribi
nagyúr
Minden amit mondjuk x idő után ki kell cserélni, de ahogy nézem a lírást, olaj+szűrő+fékolaj. Illetve írják a gyertyát is. Azt is kell idővel, vagy csak x km után?
-
Something_
őstag
-
Ferdzsoo
addikt
-
Ribi
nagyúr
Egy full átvizsgálás, olajcsere, szűrő, fékolaj meg minden ami szokásos kb. mennyibe fáj szervízben?
CBF600-ra. -
dellfanboy
őstag
Szerintem nem jo pelda. Meklau ott lakik. Reg megvannak a palyahoz a beallitasai. Neki semmit nem kell tesztelni. Csak belovi a rugostagokat es go. A tobbiek ezzel szemben egyreszt nem akkora koltsegvetessel mentek, masreszt nem akkora palyaismerettel, amit most a beallitasokra ertunk. Koltsegvetest meg a gumiktol elkezdve mindenre. Nem midegy ki huz fel hany koros, esetleg vadonat uj gumit.
Szoval ez igy nem fair osszegasonlitas. Bar a motorversenyzes egyik legbefolyasosabb osszetevoje a penz, tehat ha valakinek nincs, az ne kezdjen bele, de itt nem a pilotak kepessegeirol beszelunk megintcsak.hát azért a többiek se először mentek ott, ráadásul ha jól emlékszem ez gsxrkupa volt.
de abban egyetértek hogy technikai sport aki nem tud maga alá normális motort /futóművet/szervízháttért összerakni az ne nyávogjon hogy megelőzik. -
Topiccsendőr
addikt
erre a legjobb példa amikor pár éve asszem a pannonia ringen jött látott győzőtt Meklau úgy hogy utolsó helyről indul és nem vett részt a szombati pénteki időmérőkön, vasárnapi bemelegítőn.
ráadásul a ringen a pályacsúcsot asszem a kawáwal jerman tartja. ha jól emlékszem. vagy vmi szlovák srácbocs a pályacsúcs
1:49.980 Jan HalbichSzerintem nem jo pelda. Meklau ott lakik. Reg megvannak a palyahoz a beallitasai. Neki semmit nem kell tesztelni. Csak belovi a rugostagokat es go. A tobbiek ezzel szemben egyreszt nem akkora koltsegvetessel mentek, masreszt nem akkora palyaismerettel, amit most a beallitasokra ertunk. Koltsegvetest meg a gumiktol elkezdve mindenre. Nem midegy ki huz fel hany koros, esetleg vadonat uj gumit.
Szoval ez igy nem fair osszegasonlitas. Bar a motorversenyzes egyik legbefolyasosabb osszetevoje a penz, tehat ha valakinek nincs, az ne kezdjen bele, de itt nem a pilotak kepessegeirol beszelunk megintcsak. -
FIREBLADE78
addikt
Nem lovagoltam rajta, de csak normális ha először azt nézem meg ami a közelben van. Az meg már az oviban sem érdekelt mi a menő, én mindig azt csináltam ami nekem tetszett...
Másik "nagy" problémám, hogy Szombathelyen megszűnt a hivatalos Honda szervíz,márkaképviselet. Azért szerencsére van egy jó "hobbi szerelőm".
Ha elviszed yamahahoz,ők meg megtudják oldani. Nálunk újra van honda szalon.
-
FIREBLADE78
addikt
Remélem nekem is sikerül ilyen példányt kifognom!

Újonnan vettem 😌
-
kcsa
veterán
-
Kolondrum
félisten
-
Genesistibi
tag
Nem lovagoltam rajta, de csak normális ha először azt nézem meg ami a közelben van. Az meg már az oviban sem érdekelt mi a menő, én mindig azt csináltam ami nekem tetszett...
Másik "nagy" problémám, hogy Szombathelyen megszűnt a hivatalos Honda szervíz,márkaképviselet. Azért szerencsére van egy jó "hobbi szerelőm".
-
kcsa
veterán
A te kommentárjaid is unalmasak. Odaútra, vagy motorgenerálra fizetnél? Vajon melyik az olcsóbb? Melyikre kell többet várni? Néha gondold már át amit leírsz...
Ahogy kollégám szokta mondani: Nem vagyok olyan gazdag hogy megvegyem az olcsót. És ez még igaz is.
-
Daywalker
addikt
Ne ferdíts már! Megbeszéltük: nem kell 20 motort megnézni, de egy párat igenis meg kell nézni. Ha nincs lóvé, akkor meg várni kell, hátha lesz egy közelebb.
Nem a menőség a cél, hanem egy olyan motor vétele, ami nem egy hulladék már első látásra. Szart venni nem érdemes akkor sem, ha a szomszédban van. -
Kolondrum
félisten
Az a millió pontosan 30 db jelenleg, abból 5-6 sérült/papírgondos, 15 túl fiatal=drága), a maradék Bp-en meg az Alföldön van. Nekem az egy gyönge 500+km-es kiruccanás.
Arról nem beszélve, hogy már róni szeretném az utakat! Persze nem kapkodok annyira.
Van egy másik hirdetés is: "első idom enyhén törött", így máris nem szívesen nézegetem, de azért lehet elugrok meglesem élőben, mert 14km nem nagy út. Lehet csak rádőlt egy létra a garázsban.

Ezen ne lovagolj, ez itt nem menő. Jössz mész nem gond 20 motort megnézni, tréler, benzin stb. Van a zsebben.
-
Genesistibi
tag
-
Daywalker
addikt
Az a millió pontosan 30 db jelenleg, abból 5-6 sérült/papírgondos, 15 túl fiatal=drága), a maradék Bp-en meg az Alföldön van. Nekem az egy gyönge 500+km-es kiruccanás.
Arról nem beszélve, hogy már róni szeretném az utakat! Persze nem kapkodok annyira.
Van egy másik hirdetés is: "első idom enyhén törött", így máris nem szívesen nézegetem, de azért lehet elugrok meglesem élőben, mert 14km nem nagy út. Lehet csak rádőlt egy létra a garázsban.

Inkább fizess ki 500 km-t, mint utána egy blokk- vagy hengerfejgenerált. Máris nem olyan drága, ugye?
-
Genesistibi
tag
Értem. Enyémben 20 ezer körül volt a km és semmilyen baja nem volt motorikusan,pedig estünk is vele. Lehet ezek az újak ennyit bírnak. Mondom,az enyém az,mint egy tank,ütni vágni lehetett. Állandóan tiltásig húzattam,full gázon stb
Remélem nekem is sikerül ilyen példányt kifognom!

-
FIREBLADE78
addikt
Az a millió pontosan 30 db jelenleg, abból 5-6 sérült/papírgondos, 15 túl fiatal=drága), a maradék Bp-en meg az Alföldön van. Nekem az egy gyönge 500+km-es kiruccanás.
Arról nem beszélve, hogy már róni szeretném az utakat! Persze nem kapkodok annyira.
Van egy másik hirdetés is: "első idom enyhén törött", így máris nem szívesen nézegetem, de azért lehet elugrok meglesem élőben, mert 14km nem nagy út. Lehet csak rádőlt egy létra a garázsban.

Értem. Enyémben 20 ezer körül volt a km és semmilyen baja nem volt motorikusan,pedig estünk is vele. Lehet ezek az újak ennyit bírnak. Mondom,az enyém az,mint egy tank,ütni vágni lehetett. Állandóan tiltásig húzattam,full gázon stb
-
Genesistibi
tag
Ha jól emlékszem enyém 1500-2000 között volt. Nem emlékszem,de tény hogy 2 kiló alatt van!! Szerintem keress másikat,van 1 millió 1 eladó. Nem kell kapkodni
Az a millió pontosan 30 db jelenleg, abból 5-6 sérült/papírgondos, 15 túl fiatal=drága), a maradék Bp-en meg az Alföldön van. Nekem az egy gyönge 500+km-es kiruccanás.
Arról nem beszélve, hogy már róni szeretném az utakat! Persze nem kapkodok annyira.
Van egy másik hirdetés is: "első idom enyhén törött", így máris nem szívesen nézegetem, de azért lehet elugrok meglesem élőben, mert 14km nem nagy út. Lehet csak rádőlt egy létra a garázsban.

-
FIREBLADE78
addikt
Na ezaz 18ekm-nél ezt én sem értettem, de számla van róla és sztem a csávót baszták át (vagy nem kellett volna még kicserélni vagy ki se cserélték).
Az alapjárat tényleg vicc, most azok (PZS motor Szhely) tényleg ennyire nem értenek hozzá vagy baj van.
Mi lenne a normális? 1000-1500?Ha jól emlékszem enyém 1500-2000 között volt. Nem emlékszem,de tény hogy 2 kiló alatt van!! Szerintem keress másikat,van 1 millió 1 eladó. Nem kell kapkodni
-
dellfanboy
őstag
Bocs, de idézek egy nemrégen itt linkelt írásból: "egy széria 600-ast, még a magyar élmezőny se tudott kimotorozni!!
Leesett a mondanivaló? Egy hatkilóst, még azok se tudták kimotorozni, akik 3 éves koruk óta 20 éve ezzel foglalkoznak nap, mint nap!?"Ja, és "Istenőrizz" az olyan CBR - ek től, amibe csak tankolni kell, mert Honda, "oszt" az fasza, nem romlik el semmitől. - egy darabig legalábbis.

erre a legjobb példa amikor pár éve asszem a pannonia ringen jött látott győzőtt Meklau úgy hogy utolsó helyről indul és nem vett részt a szombati pénteki időmérőkön, vasárnapi bemelegítőn.
ráadásul a ringen a pályacsúcsot asszem a kawáwal jerman tartja. ha jól emlékszem. vagy vmi szlovák srácbocs a pályacsúcs
1:49.980 Jan Halbich -
Something_
őstag
-
Genesistibi
tag
18 ezernel uj kuplung nem tudom mennyire szokasos dolog, ennek a cbr nek tul kicsi a teljesitmenye, h ledaralja, de nem ez a leggyengebb pont a sztoriban. Az alapjarat nagyon beteg. Ezt el ne hidd hogy igy jo. Legjobb esetben karburalas, legroszabb esetben, szelep, vezerles. Ezt be ne harapd, h nem lehet lejjebb allitani! Ott valami baj van.
Na ezaz 18ekm-nél ezt én sem értettem, de számla van róla és sztem a csávót baszták át (vagy nem kellett volna még kicserélni vagy ki se cserélték).
Az alapjárat tényleg vicc, most azok (PZS motor Szhely) tényleg ennyire nem értenek hozzá vagy baj van.
Mi lenne a normális? 1000-1500? -
ujskodas
tag
Nem akarlak elkeseriteni, de a masodik fele is santit

Chrobak, Talmacsi 52 ot megy 600 al a ringen, Kispataki 50 et 1000 el.
Aki 3 eves kora ota motorozik, az bizony kimotorozza.
Es itt mar a blokk is teljesen ki van hasznalva, es minden mas is, meg az ezres sornegy sc 59 (kispataki)nel is.
150 fokra felmegy az olaj, sokaig szivtak az injektor csatlakozokkal, mert ilyen igenybevetelnel bepuhultak, es szetjott az injektor, a gyari tarcsak kb fel ora alatt hullamosak ilyen tempo mellett.Ettol fuggetlenul a tobbi kutyauto (mi) keptelen erre

Mint írtam is, idéztem egy itt valaki által linkelt cikkből, amit Dodor írt.
(#48017) FIREBLADE78 : Akkor rosszul nézted meg!

-
Topiccsendőr
addikt
Értem köszi!

Tegnap megnéztem, úgy néz ki nem sántít a dolog. 350e az ára (1.tulaj, 18ekm, 2006/12, új kuplung, sérülésmentes). Az alapjárat kicsit magas, 2-3 ezer között mozog, állítólag a szervízben nem tudták lejjebb állítani. Egy két matricát (monster) el kell távolítanom, gumik újak, úgyhogy sokat tényleg nem kéne rá költenem. És gyönyörű a hangja, ahhoz képest, h csak 125ccm! Beléestem!!

18 ezernel uj kuplung nem tudom mennyire szokasos dolog, ennek a cbr nek tul kicsi a teljesitmenye, h ledaralja, de nem ez a leggyengebb pont a sztoriban. Az alapjarat nagyon beteg. Ezt el ne hidd hogy igy jo. Legjobb esetben karburalas, legroszabb esetben, szelep, vezerles. Ezt be ne harapd, h nem lehet lejjebb allitani! Ott valami baj van.
-
PoLizei
aktív tag
Képes Motoron volt fent a hirdetés,ezt mondod ugye? [link] Valaki tesztelné?

Feree:
Mindenképpen szólók,vagy egyedül vagy csoportosan fogunk támadni.

Szerencsére csak két csövem van (éljen a V2). Ilyen rövid sárvédős gépeknél mindig szívás lesz a leömlő/k,mert sec perc alatt dzsuvás lesz. Néha lepucolom én is de hetente kéne vakarászni,hogy a szememnek is tetsszen.
Igen, erre gondolok. Pár sportmotor.hu topikban már írtak róla felhasználók, valószínűleg jó cucc lehet.
Genesistibi: a matricát le ne vedd, legalább 5LE!

-
Genesistibi
tag
Nem kell befosni,cbr mindent bír. Nekem első szériából volt,egyszer úgy teleöntöttem olajjal,hogy többszöröse volt benne a kelleténél és így is mentem vele elég sokáig
Balfasz módjára oldalsztenderen néztem az olajmennyiséget
Pörgettem,mint az állat,mert alig megy 120-at és semmi baja nem volt motorikusan. Amit költened kell rá az a benzin,más nagyon nincs. Nagy pénzt ne áldozz rá,mert fél évem belül "kinövöd"Értem köszi!

Tegnap megnéztem, úgy néz ki nem sántít a dolog. 350e az ára (1.tulaj, 18ekm, 2006/12, új kuplung, sérülésmentes). Az alapjárat kicsit magas, 2-3 ezer között mozog, állítólag a szervízben nem tudták lejjebb állítani. Egy két matricát (monster) el kell távolítanom, gumik újak, úgyhogy sokat tényleg nem kéne rá költenem. És gyönyörű a hangja, ahhoz képest, h csak 125ccm! Beléestem!!

-
Daywalker
addikt
Dejólenne...

Jaja

-
yodamastah
őstag
-
AMDFan
addikt
Sziasztok, megint felteszem a kérdést, hátha azóta már változott valakinek a program

Pénteken hungaroring nyílt napra megy valaki? -
FIREBLADE78
addikt
Bocs, de idézek egy nemrégen itt linkelt írásból: "egy széria 600-ast, még a magyar élmezőny se tudott kimotorozni!!
Leesett a mondanivaló? Egy hatkilóst, még azok se tudták kimotorozni, akik 3 éves koruk óta 20 éve ezzel foglalkoznak nap, mint nap!?"Ja, és "Istenőrizz" az olyan CBR - ek től, amibe csak tankolni kell, mert Honda, "oszt" az fasza, nem romlik el semmitől. - egy darabig legalábbis.

Látom szutyukis vagy

-
Topiccsendőr
addikt
Nem akarlak elkeseriteni, de a masodik fele is santit

Chrobak, Talmacsi 52 ot megy 600 al a ringen, Kispataki 50 et 1000 el.
Aki 3 eves kora ota motorozik, az bizony kimotorozza.
Es itt mar a blokk is teljesen ki van hasznalva, es minden mas is, meg az ezres sornegy sc 59 (kispataki)nel is.
150 fokra felmegy az olaj, sokaig szivtak az injektor csatlakozokkal, mert ilyen igenybevetelnel bepuhultak, es szetjott az injektor, a gyari tarcsak kb fel ora alatt hullamosak ilyen tempo mellett.Ettol fuggetlenul a tobbi kutyauto (mi) keptelen erre

-
ujskodas
tag
-
Xaels
félisten
Részvétem,azt sem lehet egyszerűen tisztán tartani.

Húsvétkor is asszony helyett a motort locsoltam. Már nem töröm magam, hogy csilivili legyen, elég ha tiszta. Úgy is ha már Mad Max-es akkor ne legyen patyolat
Azt a filmet is mennyire várom, az utolsó előzetestől padlót fogtam. -
-Mosquito-
őstag
-
Pocee
senior tag
Bocs, de idézek egy nemrégen itt linkelt írásból: "egy széria 600-ast, még a magyar élmezőny se tudott kimotorozni!!
Leesett a mondanivaló? Egy hatkilóst, még azok se tudták kimotorozni, akik 3 éves koruk óta 20 éve ezzel foglalkoznak nap, mint nap!?"Ja, és "Istenőrizz" az olyan CBR - ek től, amibe csak tankolni kell, mert Honda, "oszt" az fasza, nem romlik el semmitől. - egy darabig legalábbis.

CBR 125-ről beszélnek.
-
ujskodas
tag
Nem kell befosni,cbr mindent bír. Nekem első szériából volt,egyszer úgy teleöntöttem olajjal,hogy többszöröse volt benne a kelleténél és így is mentem vele elég sokáig
Balfasz módjára oldalsztenderen néztem az olajmennyiséget
Pörgettem,mint az állat,mert alig megy 120-at és semmi baja nem volt motorikusan. Amit költened kell rá az a benzin,más nagyon nincs. Nagy pénzt ne áldozz rá,mert fél évem belül "kinövöd"Bocs, de idézek egy nemrégen itt linkelt írásból: "egy széria 600-ast, még a magyar élmezőny se tudott kimotorozni!!
Leesett a mondanivaló? Egy hatkilóst, még azok se tudták kimotorozni, akik 3 éves koruk óta 20 éve ezzel foglalkoznak nap, mint nap!?"Ja, és "Istenőrizz" az olyan CBR - ek től, amibe csak tankolni kell, mert Honda, "oszt" az fasza, nem romlik el semmitől. - egy darabig legalábbis.

-
Xaels
félisten
Képes Motoron volt fent a hirdetés,ezt mondod ugye? [link] Valaki tesztelné?

Feree:
Mindenképpen szólók,vagy egyedül vagy csoportosan fogunk támadni.

Szerencsére csak két csövem van (éljen a V2). Ilyen rövid sárvédős gépeknél mindig szívás lesz a leömlő/k,mert sec perc alatt dzsuvás lesz. Néha lepucolom én is de hetente kéne vakarászni,hogy a szememnek is tetsszen.
Jó kis V2. Nekem egyébként a bölcsőváz miatt még plusz 2 csövem van amiktől még annyira sem lehet odaférni. Le szoktam kefélni, de nem sokat látszik.
-
-Mosquito-
őstag
Képes Motoron volt fent a hirdetés,ezt mondod ugye? [link] Valaki tesztelné?

Feree:
Mindenképpen szólók,vagy egyedül vagy csoportosan fogunk támadni.

Szerencsére csak két csövem van (éljen a V2). Ilyen rövid sárvédős gépeknél mindig szívás lesz a leömlő/k,mert sec perc alatt dzsuvás lesz. Néha lepucolom én is de hetente kéne vakarászni,hogy a szememnek is tetsszen.
-
Daywalker
addikt
Repcsivel könnyű,én két keréken vagy szánkóval megyek.
Jó utat majd Neked.Symbi:
Néhány napig biztos,majd onnan olvasom a sok m.rh..ságaid.

Polimorf:
Neem,pihenni meg leépíteni az agyam a többiekkel.
Állítólag néhány nap és +20 fok lesz ott.Ugyan, úszva megyek

Neked is balesetmenteset! -
Kolondrum
félisten
Már péntektől jó idő lesz itt, de eddig nagyon fos volt...
Mindenkéép írj ha idnultok, 3 hét múlva még elvileg itt leszek...
sznorbert86:
a leomlőket én anno nagyonszépen sima fémtisztító pasztával pucoltam meg, ipari csillogós csak akkor lesz ha még nem égett rá minden szenny...
Egy jó 3 órás meló ha alapos akarsz lenni...
before
after..
Nekem viszonylag ilyen is maradt, ha eső után szépen lemosod akkor nem ég rá emgint a szenny és nekem 2 évig viszonylag ilyen csillogós maradt... utána eladtam azóta nemtom.

symbian write only?
Én a VFR-t is megpucoltam, de az sokkal macerásabb volt mert összevissza kanyargott. És nem is lett ilyen szép..
Aztán meddig tart egy takarítás?
-
Ferdzsoo
addikt
Repcsivel könnyű,én két keréken vagy szánkóval megyek.
Jó utat majd Neked.Symbi:
Néhány napig biztos,majd onnan olvasom a sok m.rh..ságaid.

Polimorf:
Neem,pihenni meg leépíteni az agyam a többiekkel.
Állítólag néhány nap és +20 fok lesz ott.Már péntektől jó idő lesz itt, de eddig nagyon fos volt...
Mindenkéép írj ha idnultok, 3 hét múlva még elvileg itt leszek...
sznorbert86:
a leomlőket én anno nagyonszépen sima fémtisztító pasztával pucoltam meg, ipari csillogós csak akkor lesz ha még nem égett rá minden szenny...
Egy jó 3 órás meló ha alapos akarsz lenni...
before
after..
Nekem viszonylag ilyen is maradt, ha eső után szépen lemosod akkor nem ég rá emgint a szenny és nekem 2 évig viszonylag ilyen csillogós maradt... utána eladtam azóta nemtom.

symbian write only?
Én a VFR-t is megpucoltam, de az sokkal macerásabb volt mert összevissza kanyargott. És nem is lett ilyen szép..
-
PoLizei
aktív tag
a képen látható "csövet" mivel szoktátok tisztítani?
Illetve ez a fékolaj jó a hornetbe szerintetek?A darázsgarázsban árulnak vmi csodaszert, amit sokan dícsérnek. Én hideg zsíroldóval, inox tisztító sprayvel és fémgyapotos csiszolópárnákkal estem neki tavaly. Szerintem fölösleges a tökéletesre törekedni, hamar elmegy a fénye.
-
FIREBLADE78
addikt
Huu elfutottam felette, bocsi! :/
Pedig már 3x tuti belekezdtem, hogy elolvasom...
Nem kell befosni,cbr mindent bír. Nekem első szériából volt,egyszer úgy teleöntöttem olajjal,hogy többszöröse volt benne a kelleténél és így is mentem vele elég sokáig
Balfasz módjára oldalsztenderen néztem az olajmennyiséget
Pörgettem,mint az állat,mert alig megy 120-at és semmi baja nem volt motorikusan. Amit költened kell rá az a benzin,más nagyon nincs. Nagy pénzt ne áldozz rá,mert fél évem belül "kinövöd" -
-Mosquito-
őstag
Repcsivel könnyű,én két keréken vagy szánkóval megyek.
Jó utat majd Neked.Symbi:
Néhány napig biztos,majd onnan olvasom a sok m.rh..ságaid.

Polimorf:
Neem,pihenni meg leépíteni az agyam a többiekkel.
Állítólag néhány nap és +20 fok lesz ott. -
polimorf
tag
Mész jódlit tanulni?
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
Irigyellek is meg nem is. Ott még biztos nem fogsz izzadni. -
Kolondrum
félisten
Remélem ott is maradsz.

Új hozzászólás Aktív témák
-
48100 - 48001
158210 - 158001 158000 - 156001 156000 - 154001 154000 - 152001 152000 - 150001 150000 - 148001 148000 - 146001 146000 - 144001 144000 - 142001 142000 - 140001 140000 - 138001 138000 - 136001 136000 - 134001 134000 - 132001 132000 - 130001 130000 - 128001 128000 - 126001 126000 - 124001 124000 - 122001 122000 - 120001 120000 - 118001 118000 - 116001 116000 - 114001 114000 - 112001 112000 - 110001 110000 - 108001 108000 - 106001 106000 - 104001 104000 - 102001 102000 - 100001 100000 - 98001 98000 - 96001 96000 - 94001 94000 - 92001 92000 - 90001 90000 - 88001 88000 - 86001 86000 - 84001 84000 - 82001 82000 - 80001 80000 - 78001 78000 - 76001 76000 - 74001 74000 - 72001 72000 - 70001 70000 - 68001 68000 - 66001 66000 - 64001 64000 - 62001 62000 - 60001 60000 - 58001 58000 - 56001 56000 - 54001 54000 - 52001 52000 - 50001 50000 - 49901 49900 - 49801 49800 - 49701 49700 - 49601 49600 - 49501 49500 - 49401 49400 - 49301 49300 - 49201 49200 - 49101 49100 - 49001 49000 - 48901 48900 - 48801 48800 - 48701 48700 - 48601 48600 - 48501 48500 - 48401 48400 - 48301 48300 - 48201 48200 - 48101 48100 - 48001 48000 - 47901 47900 - 47801 47800 - 47701 47700 - 47601 47600 - 47501 47500 - 47401 47400 - 47301 47300 - 47201 47200 - 47101 47100 - 47001 47000 - 46901 46900 - 46801 46800 - 46701 46700 - 46601 46600 - 46501 46500 - 46401 46400 - 46301 46300 - 46201 46200 - 46101 46100 - 46001 46000 - 44001 44000 - 42001 42000 - 40001 40000 - 38001 38000 - 36001 36000 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
LOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Rokon topikok:
• Robogó, kismotor
• Nagyrobogósok baráti topikja
• Elektromos autók - motorok
- Bomba ár! HP EliteBook 8460P - i5-2GEN I 4GB I 250GB I 14" HD I DP I Cam I W10 I Garancia!
- Tablet felvásárlás!! Apple iPad, iPad Mini, iPad Air, iPad Pro
- Lenovo ThinkPad T14s Gen 6 Ryzen AI 7 PRO 350W Radeon 860M 32 GB RAM 7500 MT/s 512 GB 3év gar
- Motorola G54 5G / 12/256GB / Kártyafüggetlen / 12Hó Garancia
- Apple iPad Air 2 (A1566) 64GB Wi-Fi Asztroszürke
Állásajánlatok
Cég: aiMotive Kft.
Város: Budapest
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest



Dél-Pestről Érd azért nincs olyan messze 
![;]](http://cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)





Pörgettem,mint az állat,mert alig megy 120-at és semmi baja nem volt motorikusan. Amit költened kell rá az a benzin,más nagyon nincs. Nagy pénzt ne áldozz rá,mert fél évem belül "kinövöd"





