Hirdetés
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- sziku69: Szólánc.
- Elektromos rásegítésű kerékpárok
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- COD:MW4 segédlet gyűjtő
- V.Milán: Lányok 2026-ban...
- Luck Dragon: Alza kuponok – aktuális kedvezmények, tippek és tapasztalatok (külön igényre)
- Pajac: Olga
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
-
108100 - 108001
158211 - 158001 158000 - 156001 156000 - 154001 154000 - 152001 152000 - 150001 150000 - 148001 148000 - 146001 146000 - 144001 144000 - 142001 142000 - 140001 140000 - 138001 138000 - 136001 136000 - 134001 134000 - 132001 132000 - 130001 130000 - 128001 128000 - 126001 126000 - 124001 124000 - 122001 122000 - 120001 120000 - 118001 118000 - 116001 116000 - 114001 114000 - 112001 112000 - 110001 110000 - 109901 109900 - 109801 109800 - 109701 109700 - 109601 109600 - 109501 109500 - 109401 109400 - 109301 109300 - 109201 109200 - 109101 109100 - 109001 109000 - 108901 108900 - 108801 108800 - 108701 108700 - 108601 108600 - 108501 108500 - 108401 108400 - 108301 108300 - 108201 108200 - 108101 108100 - 108001 108000 - 107901 107900 - 107801 107800 - 107701 107700 - 107601 107600 - 107501 107500 - 107401 107400 - 107301 107300 - 107201 107200 - 107101 107100 - 107001 107000 - 106901 106900 - 106801 106800 - 106701 106700 - 106601 106600 - 106501 106500 - 106401 106400 - 106301 106300 - 106201 106200 - 106101 106100 - 106001 106000 - 104001 104000 - 102001 102000 - 100001 100000 - 98001 98000 - 96001 96000 - 94001 94000 - 92001 92000 - 90001 90000 - 88001 88000 - 86001 86000 - 84001 84000 - 82001 82000 - 80001 80000 - 78001 78000 - 76001 76000 - 74001 74000 - 72001 72000 - 70001 70000 - 68001 68000 - 66001 66000 - 64001 64000 - 62001 62000 - 60001 60000 - 58001 58000 - 56001 56000 - 54001 54000 - 52001 52000 - 50001 50000 - 48001 48000 - 46001 46000 - 44001 44000 - 42001 42000 - 40001 40000 - 38001 38000 - 36001 36000 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
LOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
-
Frissítve: 2023-12-13 05:17 Téma összefoglaló
Motoros topik

Hirdetni a Hardveraprón lehet, nem a topikban!
Országos motoros rendezvények
Új hozzászólás Aktív témák
-
emre
veterán
-
#31733248
törölt tag
Srácok, tudnátok egy-két tippet adni? Van egy Nolan N44 sisakom. Nagyon szeretem benne, hogy óriási a látómezője (lefelé is) és a hatalmas légbeömlőknek köszönhetően fenomenális a szellőzése, valamint UV-sárgában, fekete plexivel nem csak jól látható, hanem irgalmatlanul jól is néz ki.
A zajkomfort azonban nem tartozik az erősségei közé. A (plexire szerelt) állszellőzőt a melegebb napok beköszöntével részben emiatt, részben a még jobb szellőzés érdekében el is távolítottam, így a menetszél közvetlenül a lecsatolható állvédőre érkezik és nagyon kellemesen, a szem zavarása nélkül jut a sisakba. A billenthető állszellőzővel ennél jóval kevesebb levegő jön be és hangosabb, dübörgőbb is a sisak tőle. Jó lenne viszont elkerülni, hogy a leszerelt állszellőző miatt valami bogár bejusson a bukóba. Tudtok erre valami hálós megoldást? Rosszabb esetben leragasztanám a plexin levő nyílást fekete szúnyoghálóval, de lehet, hogy tud valaki ennél kulturáltabbat is javasolni.
A másik kérdés a sisak nyaknál történő tömítése. Télen, amikor neoprén maszkkal motoroztam, a bukó zajkomfortja számottevően javult, vélhetően a nyaki részen történő hatékonyabb tömítés révén. Van erre valami jól bevált megoldás? Más bukóknál is felmerülhet a kérdés, sokak számára fontos lehet egy jól bevált praktika.
-
zolee5016
őstag
értem én persze.....
de mivel én most, hogy ledobtam a virtuális világot , inkább újra a való világ, eladtam az utolsó gépemet is,kormányt monitorokat mindent,hiányzik a modding...
A gépekkel jól ment,remélem ezt"gépet" se csesszük el.
tulajdonképp a mattfekete fólia már megadja ,a többi csak minimális vérfrissítés...
gyorsan le is csutakoltam...
LINK
.mindjárt felmérjük a fóliát ,mennyi kell -
zolee5016
őstag
Nos, azért általánosítottam mert a módosítgatós emberek 98%--ának nincs ízlése és e mellé jellemzően szépen kialakul egy kényszeres barkács függőség, amiből ritkán sül ki jó. Ezen nincs mit megkérdőjelezni, elég megnézni a hazai használtpiacot. Az "egyedi' motorokon a létező összes aliexpress-es kínai giccstől, a házibarkács nyomokon át, az ízléstelen matricahegyekig, csupa olyan jel fedezhető fel, ami mind az esztétikai, mind a műszaki állapotot negatívan befolyásolja..
Nem állítom, h minden motort úgy kell hagyni ahogy kijött a gyárból, nyilván vannak olyan utólagos opciók (mint pl. kis index, vagy fehér búrák, led-esítés, kisebb rendszámtartó, 1-1 ízléses matrica..), amelyek a jóízlés határain belül fiatatlítják az adott motort.
De itthon mint írtam fent, ez egy általános kényszer a motorosok körében. Kényszerből vesznek a motorjaikra minden évben 5x valami értelmetlen fasságot. Amitől azt hiszik, h szebb, jobb, "egyedibb" lesz. Persze a cserélt gyári alkatrészt a legritkább esetben tartják meg, azt szépen eladják. A pár extra felszerelésén felbuzdulva pedig kezdik elhinni, h már komolyabb szerelésre, javításokra is képesek. Na ilyenkor látunk olyna furcsaságokat, mint a linkelt VFR-en kettétört akksitakaró műanyag ( aminek megvan a technikája, h a kulccsal történő nyitás után, merre kell forgatni levételhez), ilyenkor születnek az elnyalt, vagy beletört csavarok, hiányos elemek, letört és ilyen olyan módon ragasztott / pótolt alkatrészek és végőzdik az ámokfutása "mostmármind1jóvanazúgy" elvén.
De visszakanyarodva az "extrákra", nagyon sokan hiszik, h ezzel az egész módosítgatással nő motor értéke..., de az esetek többségében az ellenkező hatást érik el, csökken.
Jó pár éve olvastam a TC-on egy nepperűzős cikket, most nem állok neki megkeresni, de a Kopasz nagyon jól összefoglalt egy beszélgetést ami egy "tuning" autót (body kit, kipufogó, egyedi szín, bla bla) eladni kívánó srác és közte zajlott.
A gyári autó piaci ára volt X., emberünk X + 3 egységet szeretett volna kapni érte, mert h a body kit, egyedi fény, meg a szárny és az összes tuning mennyibe volt. Majd a becs.nepperünk levezette neki, h ez az autó ebben az állapotában X - 3 egységet ér. Ugyanis neki ezt vissza kell alakítania gyárira, h belátható időn belül értékesíthető legyen.Ettől függetlenül természetesne úgy alakítod a motorod ahogy szeretnéd, nem kötelező velem egyetérteni, de azzal számolj a későbbiekben, h az "egyedi" motorokat a piac mindig makacsul be fogja árazni.. negatív irányba.
Gaboman
Grat. Neked a helyi okmányirodában már bérelt helyed van bszki és előre köszönnek. Évi 3-4 motort tuti mész átiratni.
Ez meddig lesz meg? Míg meg nem szorul? 
ui. Igazából ez is lehet egy függőség. Van aki elszívja, van aki kifizeti átírásra.

értem én persze.....
de mivel én most, hogy ledobtam a virtuális világot , inkább újra a való világ, eladtam az utolsó gépemet is,kormányt monitorokat mindent,hiányzik a modding...
A gépekkel jól ment,remélem ezt"gépet" se csesszük el.
tulajdonképp a mattfekete fólia már megadja ,a többi csak minimális vérfrissítés... -
Gaboman
nagyúr
Nos, azért általánosítottam mert a módosítgatós emberek 98%--ának nincs ízlése és e mellé jellemzően szépen kialakul egy kényszeres barkács függőség, amiből ritkán sül ki jó. Ezen nincs mit megkérdőjelezni, elég megnézni a hazai használtpiacot. Az "egyedi' motorokon a létező összes aliexpress-es kínai giccstől, a házibarkács nyomokon át, az ízléstelen matricahegyekig, csupa olyan jel fedezhető fel, ami mind az esztétikai, mind a műszaki állapotot negatívan befolyásolja..
Nem állítom, h minden motort úgy kell hagyni ahogy kijött a gyárból, nyilván vannak olyan utólagos opciók (mint pl. kis index, vagy fehér búrák, led-esítés, kisebb rendszámtartó, 1-1 ízléses matrica..), amelyek a jóízlés határain belül fiatatlítják az adott motort.
De itthon mint írtam fent, ez egy általános kényszer a motorosok körében. Kényszerből vesznek a motorjaikra minden évben 5x valami értelmetlen fasságot. Amitől azt hiszik, h szebb, jobb, "egyedibb" lesz. Persze a cserélt gyári alkatrészt a legritkább esetben tartják meg, azt szépen eladják. A pár extra felszerelésén felbuzdulva pedig kezdik elhinni, h már komolyabb szerelésre, javításokra is képesek. Na ilyenkor látunk olyna furcsaságokat, mint a linkelt VFR-en kettétört akksitakaró műanyag ( aminek megvan a technikája, h a kulccsal történő nyitás után, merre kell forgatni levételhez), ilyenkor születnek az elnyalt, vagy beletört csavarok, hiányos elemek, letört és ilyen olyan módon ragasztott / pótolt alkatrészek és végőzdik az ámokfutása "mostmármind1jóvanazúgy" elvén.
De visszakanyarodva az "extrákra", nagyon sokan hiszik, h ezzel az egész módosítgatással nő motor értéke..., de az esetek többségében az ellenkező hatást érik el, csökken.
Jó pár éve olvastam a TC-on egy nepperűzős cikket, most nem állok neki megkeresni, de a Kopasz nagyon jól összefoglalt egy beszélgetést ami egy "tuning" autót (body kit, kipufogó, egyedi szín, bla bla) eladni kívánó srác és közte zajlott.
A gyári autó piaci ára volt X., emberünk X + 3 egységet szeretett volna kapni érte, mert h a body kit, egyedi fény, meg a szárny és az összes tuning mennyibe volt. Majd a becs.nepperünk levezette neki, h ez az autó ebben az állapotában X - 3 egységet ér. Ugyanis neki ezt vissza kell alakítania gyárira, h belátható időn belül értékesíthető legyen.Ettől függetlenül természetesne úgy alakítod a motorod ahogy szeretnéd, nem kötelező velem egyetérteni, de azzal számolj a későbbiekben, h az "egyedi" motorokat a piac mindig makacsul be fogja árazni.. negatív irányba.
Gaboman
Grat. Neked a helyi okmányirodában már bérelt helyed van bszki és előre köszönnek. Évi 3-4 motort tuti mész átiratni.
Ez meddig lesz meg? Míg meg nem szorul? 
ui. Igazából ez is lehet egy függőség. Van aki elszívja, van aki kifizeti átírásra.

Igen, ismernek már!

Hogy meddig lesz meg?
Ez attól függ milyen lesz, ha nem lesz vele gondom akkor sokáig, ha bajos lesz akkor biztos hamar megy a háztól, mert nem szeretnék szervizbe járni vele, használni vettem.
Bizony, ez is egy függőség, 2007 óta ez a 20. motorom.
Ebből 3 volt olyan amit azért adtam el mert megadta magát, a többit meg valahogy meguntam, másra vágytam.
Újabb típust szerettem volna kipróbálni.
Az átírási költség egy dolog, több esetben eladáskor beleszámoltam azt is, és totál árában adtam el a motort, van hogy jobb áron van hogy buktam rajta.
Igazából 3 gépen buktam nagyot, mivel azokat felújítani kellett.
A többinél nem, persze ha az egészet nézzük akkor nem vagyok pluszba.
De kinek mi, én nem iszom, nem cigizem, helyette motorozom, típusokat váltogatok, tapasztalatokat szerzek sok motorral.
Valaki szerint jól teszem, valaki szerint hülyeség! -
runner 125
nagyúr
Hali srácok
Elhoztam az xj-t a szerelőtől
Állat lett.Köszönöm még egyszer a segítséget,és rá os jöttünk,4-5 perc múlva harap a kicsike rendesen.No problem.
Runnernek.:
Kicsit lesújtó volt a hsz-ed a fújt,alakított motorral kapcsolatban.én pedig most fogom megfiatalítani a pacim
Matt fekete fólia,body kit,ledes cuccok........na majd mutizomNos, azért általánosítottam mert a módosítgatós emberek 98%--ának nincs ízlése és e mellé jellemzően szépen kialakul egy kényszeres barkács függőség, amiből ritkán sül ki jó. Ezen nincs mit megkérdőjelezni, elég megnézni a hazai használtpiacot. Az "egyedi' motorokon a létező összes aliexpress-es kínai giccstől, a házibarkács nyomokon át, az ízléstelen matricahegyekig, csupa olyan jel fedezhető fel, ami mind az esztétikai, mind a műszaki állapotot negatívan befolyásolja..
Nem állítom, h minden motort úgy kell hagyni ahogy kijött a gyárból, nyilván vannak olyan utólagos opciók (mint pl. kis index, vagy fehér búrák, led-esítés, kisebb rendszámtartó, 1-1 ízléses matrica..), amelyek a jóízlés határain belül fiatatlítják az adott motort.
De itthon mint írtam fent, ez egy általános kényszer a motorosok körében. Kényszerből vesznek a motorjaikra minden évben 5x valami értelmetlen fasságot. Amitől azt hiszik, h szebb, jobb, "egyedibb" lesz. Persze a cserélt gyári alkatrészt a legritkább esetben tartják meg, azt szépen eladják. A pár extra felszerelésén felbuzdulva pedig kezdik elhinni, h már komolyabb szerelésre, javításokra is képesek. Na ilyenkor látunk olyna furcsaságokat, mint a linkelt VFR-en kettétört akksitakaró műanyag ( aminek megvan a technikája, h a kulccsal történő nyitás után, merre kell forgatni levételhez), ilyenkor születnek az elnyalt, vagy beletört csavarok, hiányos elemek, letört és ilyen olyan módon ragasztott / pótolt alkatrészek és végőzdik az ámokfutása "mostmármind1jóvanazúgy" elvén.
De visszakanyarodva az "extrákra", nagyon sokan hiszik, h ezzel az egész módosítgatással nő motor értéke..., de az esetek többségében az ellenkező hatást érik el, csökken.
Jó pár éve olvastam a TC-on egy nepperűzős cikket, most nem állok neki megkeresni, de a Kopasz nagyon jól összefoglalt egy beszélgetést ami egy "tuning" autót (body kit, kipufogó, egyedi szín, bla bla) eladni kívánó srác és közte zajlott.
A gyári autó piaci ára volt X., emberünk X + 3 egységet szeretett volna kapni érte, mert h a body kit, egyedi fény, meg a szárny és az összes tuning mennyibe volt. Majd a becs.nepperünk levezette neki, h ez az autó ebben az állapotában X - 3 egységet ér. Ugyanis neki ezt vissza kell alakítania gyárira, h belátható időn belül értékesíthető legyen.Ettől függetlenül természetesne úgy alakítod a motorod ahogy szeretnéd, nem kötelező velem egyetérteni, de azzal számolj a későbbiekben, h az "egyedi" motorokat a piac mindig makacsul be fogja árazni.. negatív irányba.
Gaboman
Grat. Neked a helyi okmányirodában már bérelt helyed van bszki és előre köszönnek. Évi 3-4 motort tuti mész átiratni.
Ez meddig lesz meg? Míg meg nem szorul? 
ui. Igazából ez is lehet egy függőség. Van aki elszívja, van aki kifizeti átírásra.

-
#31733248
törölt tag
(#108073) baboss
Ez tényleg nagyon jó ár-érték arányú cucc. Én Modeka Mesh 2 EVO hálós dzsekit vettem, kifejezetten örültem a világosabb színének (a fekete nagyon "szívja" a napot). Teljesen átjárja a levegő, még a mostani kánikulában is száraz maradt alatta az ingem. Ehhez külön felárért kapható egy membrános bélés, de ez a megoldás számomra egyáltalán nem szimpatikus. Ki akar egy nyári dzsekit átáztatni, majd kivenni belőle a bélést és úgy folytatni az utat egy csuromvizes dzsekiben? Inkább felveszek hozzá egy decathlonos olcsó esődzsekit, városon belül (kis tempó, rövid táv) ez elég is, de nemrég közepes esőben, országúton is jól teljesített. Hosszú távra, túrázásra azért nem merném ajánlani, sem a vízállósága, sem a szabása miatt.
-
zolee5016
őstag
Hali srácok
Elhoztam az xj-t a szerelőtől
Állat lett.Köszönöm még egyszer a segítséget,és rá os jöttünk,4-5 perc múlva harap a kicsike rendesen.No problem.
Runnernek.:
Kicsit lesújtó volt a hsz-ed a fújt,alakított motorral kapcsolatban.én pedig most fogom megfiatalítani a pacim
Matt fekete fólia,body kit,ledes cuccok........na majd mutizom -
emre
veterán
-
Gaboman
nagyúr
Közelről nem mertem!

Normál állapotú, abban bízom hogy műszakilag sokáig jó lesz.
Ha küllemre nem teljesen patika az a kisebbik baj.
Annyi biztos hogy valaha külföldi volt, mivel látni a felniken, egy ideje már magyar tulajdonban van. -
Burt1793
veterán
Üdv
Voltam ma sisakot próbálgatni (Nolan N100-5-t és Schuberth C3 pro-t) de az M-es méret mindegyikből kicsi volt az L-es meg már lötyögött a fejemen. Az M-es zavaróan nyomta a homlokom végig. Ilyenkor van az, hogy a két sisak pont nem az én fejformámhoz való és más márkát kell próbálni?
A C4es Schubert pont a vékonyabb fejűeknek való, próbáld meg azt.
Ugyanazt tudja, mint a C3, van belőle basic és pro is. -
Burt1793
veterán
-
2thletme2day
őstag
Üdv
Voltam ma sisakot próbálgatni (Nolan N100-5-t és Schuberth C3 pro-t) de az M-es méret mindegyikből kicsi volt az L-es meg már lötyögött a fejemen. Az M-es zavaróan nyomta a homlokom végig. Ilyenkor van az, hogy a két sisak pont nem az én fejformámhoz való és más márkát kell próbálni?
-
Gaboman
nagyúr
-
Jakab66[hun]
senior tag
Csak a kedvedért nyitottam meg a többi képet.

Ahogy megláttam a műszerfal körüli fehér színt, én már azonnal dobtam volna. Bár gyakorlatilag az azon 1 kép alapján leszűrt véleményem a többi fotó csak igazolta.
Lehet nekem vannak egyedi és túlon túl magas igényeim, de az ilyen agyonfújt, agyonmatricázott, barkácsmotorokat én élből számításba sem venném. Nyilván csúszás miatt kapott új fényt. Az akksi takaró műanyagja is félbe van törve az ülés alatt, nem is értem miért.
Meg ez a mindentfújjunkakkomále elv kb arra emlékeztet, mint amikor falun úgy fújnak lemezfelnit, h a gumit nem szerelik le, de még csak le sem maszkolják... látszik h minden műanyag ótvarul kifakulva körülötte, elhanyagolva, de az iszonyú fontos volt, h az egyébként nyers, műszerfal körüli műanyagot is fehérben lássa. Hozzáteszem arról pár év és lejön a festék. Nyers, gyárilag "zsíros" műanyagot bármivel csiszol, alapoz az ember, a fújt festéket soha nem fogja tartósan megtartani.
Noh meg oké, h a blokkját nehéz kinyírni, de ez a gyártás elei példány, 2003-ból. 16 éves.. azért 4k euro (1,3M) szerintem pofátlanul magas ár érte.
Gyári motort keress! Gyári színben, gyári állapotban. Olyat, mint az ezüst volt, csak ABS-szel.Köszönöm az észrevételeket!

-
runner 125
nagyúr
runner 125 [link] ez megfelel a kritériumoknak?
Csak a kedvedért nyitottam meg a többi képet.

Ahogy megláttam a műszerfal körüli fehér színt, én már azonnal dobtam volna. Bár gyakorlatilag az azon 1 kép alapján leszűrt véleményem a többi fotó csak igazolta.
Lehet nekem vannak egyedi és túlon túl magas igényeim, de az ilyen agyonfújt, agyonmatricázott, barkácsmotorokat én élből számításba sem venném. Nyilván csúszás miatt kapott új fényt. Az akksi takaró műanyagja is félbe van törve az ülés alatt, nem is értem miért.
Meg ez a mindentfújjunkakkomále elv kb arra emlékeztet, mint amikor falun úgy fújnak lemezfelnit, h a gumit nem szerelik le, de még csak le sem maszkolják... látszik h minden műanyag ótvarul kifakulva körülötte, elhanyagolva, de az iszonyú fontos volt, h az egyébként nyers, műszerfal körüli műanyagot is fehérben lássa. Hozzáteszem arról pár év és lejön a festék. Nyers, gyárilag "zsíros" műanyagot bármivel csiszol, alapoz az ember, a fújt festéket soha nem fogja tartósan megtartani.
Noh meg oké, h a blokkját nehéz kinyírni, de ez a gyártás elei példány, 2003-ból. 16 éves.. azért 4k euro (1,3M) szerintem pofátlanul magas ár érte.
Gyári motort keress! Gyári színben, gyári állapotban. Olyat, mint az ezüst volt, csak ABS-szel. -
Jakab66[hun]
senior tag
azt tudtad, hogy minden egyes vfr matrica +3le?
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
Nemáár, akkor ez még jobban is megy mint a többi?

azon lehet segíteni, levesz -> polir
-
dellfanboy
őstag
runner 125 [link] ez megfelel a kritériumoknak?
azt tudtad, hogy minden egyes vfr matrica +3le?
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
-
Jakab66[hun]
senior tag
runner 125 [link] ez megfelel a kritériumoknak?
-
z123456789
addikt
-
vlevi
nagyúr
Köszi!
Vajon hol forgalmazzák még itt keleten a Plus Racing cuccokat?
Ezt nem feltétlenül tőled kérdezem, inkább magamtól, hogy honnan lehet ennek utánajárni? -
baboss
őstag
Jól néz ki, tényleg, sajnos nekem messze van. Mugen ruha még itt van a szomszédban. De ha eléggé megkergulok, lehet, hogy feldobozolom a motort, és arrafelé tervezek egy túrát...
Jól látom, hogy van benne valamilyen vízálló bélés?
Nem az özönvíz, de egy rövid zápor ellen jó ha van valami védelem feleség. -
z123456789
addikt
Nagy bevásárlás, elhoztam.

Végre nem a hirdetési oldalakon kellett a használt ruházatok között keresgélnem.
A párom elküldött, hogy az Auchanba vásároljak be, de előtte beugrottam a PLUS Racing Gear-ba.
A ruha, kesztyű, csizma, sisak, kényelmes, nagyon jól szellőzik motorozás közben. A bevásárló központban 20 perc után kezdtem érezni, hogy kezd melegem lenni, és a csizmában is kezdett kényelmetlen lenni a járás. Ha a túrák alatt nagyobb sétát tervezek, akkor érdemes lesz vinnem egy utcai cipőt. Összességében az egész ruházat kényelmes, praktikus, és nagyon tetszik.
A váltó karon majd állítanom kell, mert nehezen tudom aládugni a csizmát, magasabb mint a régi.Ja és hogy a dohányosokat húzzam, 3 havi cigaretta árából van meg a komplett új ruházat.
Jó lett a szett. (Y)
Használd egészséggel!
Két haverom is úgy varratta a ruháit ennél a cégnél, nagyon meg vannak elégedve vele minden téren. Igaz azok két részes bőr ruhák.
-
vlevi
nagyúr
Jól néz ki, tényleg, sajnos nekem messze van. Mugen ruha még itt van a szomszédban. De ha eléggé megkergulok, lehet, hogy feldobozolom a motort, és arrafelé tervezek egy túrát...
Jól látom, hogy van benne valamilyen vízálló bélés?
Nem az özönvíz, de egy rövid zápor ellen jó ha van valami védelem feleség. -
Jakab66[hun]
senior tag
Így is lehet az asszony vinni...

-
Micsurin
nagyúr
Nagy bevásárlás, elhoztam.

Végre nem a hirdetési oldalakon kellett a használt ruházatok között keresgélnem.
A párom elküldött, hogy az Auchanba vásároljak be, de előtte beugrottam a PLUS Racing Gear-ba.
A ruha, kesztyű, csizma, sisak, kényelmes, nagyon jól szellőzik motorozás közben. A bevásárló központban 20 perc után kezdtem érezni, hogy kezd melegem lenni, és a csizmában is kezdett kényelmetlen lenni a járás. Ha a túrák alatt nagyobb sétát tervezek, akkor érdemes lesz vinnem egy utcai cipőt. Összességében az egész ruházat kényelmes, praktikus, és nagyon tetszik.
A váltó karon majd állítanom kell, mert nehezen tudom aládugni a csizmát, magasabb mint a régi.Ja és hogy a dohányosokat húzzam, 3 havi cigaretta árából van meg a komplett új ruházat.
Jól fest a szett egyben.

Jó szórakozást hozzá, itt a "jó" idő! -
baboss
őstag
Kezd bennem is érni a gondolat, hogy kellene valami nyári ruházat. Mugenrace nyári kabátot ismeri valaki? [link]
Azt látom a képről is, hogy valamivel rövidebb, mint egy rendes, 4 évszakos kabát, a gallérja sem olyan magas, vízállóságában nem bízok, de a mostani kabátom sem vízálló már, mindíg van nálam esőruha, ez nem gond.Szívesen ajánlanám ezt, szerintem megéri, hogy elmenj és felpróbáld. Ár érték arányban nagyon jó. 27990ft. Van hozzá nadrág is.

-
vlevi
nagyúr
Kezd bennem is érni a gondolat, hogy kellene valami nyári ruházat. Mugenrace nyári kabátot ismeri valaki? [link]
Azt látom a képről is, hogy valamivel rövidebb, mint egy rendes, 4 évszakos kabát, a gallérja sem olyan magas, vízállóságában nem bízok, de a mostani kabátom sem vízálló már, mindíg van nálam esőruha, ez nem gond. -
Geresics
addikt
érdemes lesz a bemutatkozóban linkelt FB oldalat nézni, mert elméletileg egy minimális szintű közvetítés kötelező. Nálunk ez esélyes, hogy minimális lesz!

(#108064) nTom
Ha GoPro alakú kamerát találsz, akkor azt is fel lehet rakni az álladhoz, és akkor nincs szélellenállás.
Ha nem szimpi, akkor találsz SONY kamerákat használtan és újan is jó áron!
Amúgy a jobb kamerák sem nagyon bírnak többet 2 óra folyamatos vételnél, ezt érdemes észben tartani!(#108067) V.Stryker
Az elektromos motorok durván mennek, legalábbis az a csapat, akik akkor voltak kint a pályán, amikor mi is
(#108068) nTom
Jah, csak most látom... akkor én SONY-t néznék a helyedben.
A sisaknak felnyitva annak nagyobb a légellenállása, mint egy gopronak ám!
(Kivéve a Sharkot, mert azt hátracsapod!)
Amúgy érdemes tudnod, hogy felnyitva a legtöbb gyártó sisakja nem biztonságos. A Caberg, a Shark és a Shoi asszem, aki ilyen esetre is minősíttette! -
baboss
őstag
Nagy bevásárlás, elhoztam.

Végre nem a hirdetési oldalakon kellett a használt ruházatok között keresgélnem.
A párom elküldött, hogy az Auchanba vásároljak be, de előtte beugrottam a PLUS Racing Gear-ba.
A ruha, kesztyű, csizma, sisak, kényelmes, nagyon jól szellőzik motorozás közben. A bevásárló központban 20 perc után kezdtem érezni, hogy kezd melegem lenni, és a csizmában is kezdett kényelmetlen lenni a járás. Ha a túrák alatt nagyobb sétát tervezek, akkor érdemes lesz vinnem egy utcai cipőt. Összességében az egész ruházat kényelmes, praktikus, és nagyon tetszik.
A váltó karon majd állítanom kell, mert nehezen tudom aládugni a csizmát, magasabb mint a régi.Ja és hogy a dohányosokat húzzam, 3 havi cigaretta árából van meg a komplett új ruházat.
-
Chris0321
veterán
-
nTom
aktív tag
-
V.Stryker
nagyúr
-
-Mosquito-
őstag
-
Chris0321
veterán
-
nTom
aktív tag
-
emre
veterán
Én sajnos még nem tudok menni (jönni sem), pedig érdekelne. Ha lenne olyan alakulat amelyik youtube-on tol egy élő közvetítést szólnál róla ha lesz rá időd?
Azért majd figyelem a csatornákat, totalcart stb...A Lemans-i 24 óráson kívül még ezt szeretném követni amennyiben lehetséges.
-
Geresics
addikt
-
Pocee
senior tag
Menetrend:
Június 14.
- Este hattól lehet érkezni a pálya mellé, ekkor indul a kitelepülés. Korábban ne gyertek. Tényleg ne, mert el fogunk küldeni.Június 15.
- 8:00-tól gépátvétel
- 11:00-tól eligazítás
- 12:00-13:30-ig szabadedzés, a rajtsorrend megállapítása
- 15:00-kor rajtJúnius 16.
- 15:00-kor leintjük a versenyt
- 15:30-tól a motorok ellenőrzése a parc fermé-ben
- 17:30-kor eredményhirdetés(#108058) emre
Ooops, ezt (is) elb@sztam!
Mikor mentek ki?
-
Geresics
addikt
Menetrend:
Június 14.
- Este hattól lehet érkezni a pálya mellé, ekkor indul a kitelepülés. Korábban ne gyertek. Tényleg ne, mert el fogunk küldeni.Június 15.
- 8:00-tól gépátvétel
- 11:00-tól eligazítás
- 12:00-13:30-ig szabadedzés, a rajtsorrend megállapítása
- 15:00-kor rajtJúnius 16.
- 15:00-kor leintjük a versenyt
- 15:30-tól a motorok ellenőrzése a parc fermé-ben
- 17:30-kor eredményhirdetés(#108058) emre
Ooops, ezt (is) elb@sztam!
-
Jakab66[hun]
senior tag
Fazer 800 nem igazán értem, minden fullos ABS meg nuku?
-
emre
veterán
-
Bogyó bá'
nagyúr
Ha jól tévedek, akkor ott most útépítés van, szóval esélytelen.

Tök jól, ha megtaláljuk a beállításokat (márpedig Persu és a cimborám mindketten eléggé vágják már a témát), akkor piszok erős a gépünk!

Zgospel még péntek este kap egy verést, mert nem jött el az egyetlen edzésre, én pedig mert lassú vagyok aszfalton az esés óta, de utána már minden simán megy majd!
GYERTEK SZURKOLNI, vagy csak simán találkozni!
A csapat neve Petrol Circus, gyertek, és pacsizzunk! Lehet ez egy nemhivatalos topiktalálkozó is!
Könnyű lesz minket megismerni, csak ne a bemutatkozóban látott arcokat keressétek! Persu szakállas, énnehézerős vagyok, Zgospellt pedig még nem látta soha senki!
Hajszálpontos időpont és földrajzi koordináták? (Bár 40 fokban nem hiszem hogy hajlandó leszek motorra ülni...)
-
#45302528
törölt tag
Én soha nem dohányoztam, még a szagát is utálom a bagónak. Gondoltam, leírom.

-
veze
őstag
-
Jakab66[hun]
senior tag
Én úgy 10-12 évig dohányoztam, és kb. 4 hónapja nem gyújtottam rá. Igaz helyette szívogatom az elektromos gőzgépet de már nikotin mentes lötyivel.

-
julius75
aktív tag
Srácok, szükségem volna egy kis segítségre!
A csapat tök jól áll, csak épp még be kell hangolnunk a robogót, ami pár órát vesz igénybe. Viszont a pályára menni már nem lehet, és Kakucson is rendezvény van!
Tudtok olyan helyet, ahol tudunk próbálgatni? Nyilván egy forgalomtól elzárt terület volna a legjobb, de ilyen nyilván nem lesz!
A lényeg, hogy Kecskeméten valami nagy betonos placc kellene!
Lécci-lécci-lécci-lécci-lécci!
Tesco parkoló és hasonló nem jó ilyenre, mert a motorra szeretnénk figyelni, nem arra, hogy hányan akarnak megölni, mert nem ismerik a jobbkéz szabályt!
Lehet szar ötlet..... [link]
Voltam arra múltkor, forgalom alig, aszfalt jó. Talán zavarni sem sok embert zavarna.
-
-Mosquito-
őstag
Srácok, szükségem volna egy kis segítségre!
A csapat tök jól áll, csak épp még be kell hangolnunk a robogót, ami pár órát vesz igénybe. Viszont a pályára menni már nem lehet, és Kakucson is rendezvény van!
Tudtok olyan helyet, ahol tudunk próbálgatni? Nyilván egy forgalomtól elzárt terület volna a legjobb, de ilyen nyilván nem lesz!
A lényeg, hogy Kecskeméten valami nagy betonos placc kellene!
Lécci-lécci-lécci-lécci-lécci!
Tesco parkoló és hasonló nem jó ilyenre, mert a motorra szeretnénk figyelni, nem arra, hogy hányan akarnak megölni, mert nem ismerik a jobbkéz szabályt!
-
z123456789
addikt
Uh, az kemény. Tessék, itt a nagy leszokások ideje!
tarts velünk! 

(#108046) Vismajor01
Azért kell rászokni nagyobb mennyiségre!
(#108047) Kiki18
Az sem rossz ötlet. -
Geresics
addikt
Ha jól tévedek, akkor ott most útépítés van, szóval esélytelen.

Tök jól, ha megtaláljuk a beállításokat (márpedig Persu és a cimborám mindketten eléggé vágják már a témát), akkor piszok erős a gépünk!

Zgospel még péntek este kap egy verést, mert nem jött el az egyetlen edzésre, én pedig mert lassú vagyok aszfalton az esés óta, de utána már minden simán megy majd!
GYERTEK SZURKOLNI, vagy csak simán találkozni!
A csapat neve Petrol Circus, gyertek, és pacsizzunk! Lehet ez egy nemhivatalos topiktalálkozó is!
Könnyű lesz minket megismerni, csak ne a bemutatkozóban látott arcokat keressétek! Persu szakállas, énnehézerős vagyok, Zgospellt pedig még nem látta soha senki!
-
ath
senior tag
Srácok, szükségem volna egy kis segítségre!
A csapat tök jól áll, csak épp még be kell hangolnunk a robogót, ami pár órát vesz igénybe. Viszont a pályára menni már nem lehet, és Kakucson is rendezvény van!
Tudtok olyan helyet, ahol tudunk próbálgatni? Nyilván egy forgalomtól elzárt terület volna a legjobb, de ilyen nyilván nem lesz!
A lényeg, hogy Kecskeméten valami nagy betonos placc kellene!
Lécci-lécci-lécci-lécci-lécci!
Tesco parkoló és hasonló nem jó ilyenre, mert a motorra szeretnénk figyelni, nem arra, hogy hányan akarnak megölni, mert nem ismerik a jobbkéz szabályt!
én a két körforgalom között mennék mint a meszes: [link]
hogy haladtok? -
Geresics
addikt
Srácok, szükségem volna egy kis segítségre!
A csapat tök jól áll, csak épp még be kell hangolnunk a robogót, ami pár órát vesz igénybe. Viszont a pályára menni már nem lehet, és Kakucson is rendezvény van!
Tudtok olyan helyet, ahol tudunk próbálgatni? Nyilván egy forgalomtól elzárt terület volna a legjobb, de ilyen nyilván nem lesz!
A lényeg, hogy Kecskeméten valami nagy betonos placc kellene!
Lécci-lécci-lécci-lécci-lécci!
Tesco parkoló és hasonló nem jó ilyenre, mert a motorra szeretnénk figyelni, nem arra, hogy hányan akarnak megölni, mert nem ismerik a jobbkéz szabályt!
-
Kiki18
őstag
Tegnap meg is nyitottam a "nem cigizek és az árát félrerakom" perselyt.
Heti három dobozzal számoltam magamnak. Ezzel csak az a bajom, hogy így nagyon lassú lesz a gyűjtögetés...azt hiszem rá kell szoknom a napi egy doboz cigi árára. 
Én minden nap mikor hazamegyek kidobom az aprót, és havonta-kéthavonta összejön 30-40k közötti összeg. Én spec ezekből vásárolgattam be a motoros cuccomat és újíttattam fel a motoromat is egy év alatt.

Hál' égnek nem dohányzom ,és most már nem is fogok..nincs nekem ennyi ablakon kidobható pénzem.

-
Vismajor01
addikt
Az durva azért...abba lehet belehalnék mielőtt elérném a krosszmotor árát.
1 doboz az manapság olyan átlag szerintem, én meg mindig mindent túltolok, szóval szerintem a másfél doboz jó lesz.
Az is mennyi? 2000 naponta? 
En sose vennek cigis penzbol motort, havi 2 max 3 doboz fogy el

-
Micsurin
nagyúr
Ennyi bagóst... kawas haverunktól is azért kapunk agyfszt a baráti körrel mert ha megállunk már veszi is elő a dobozt és mindenki rá fog várni, mivel ő szépen elszív egy két szálat majd utána méltoztatik elhúzni WCre vagy tankolni...

-
Bogyó bá'
nagyúr
Az durva azért...abba lehet belehalnék mielőtt elérném a krosszmotor árát.
1 doboz az manapság olyan átlag szerintem, én meg mindig mindent túltolok, szóval szerintem a másfél doboz jó lesz.
Az is mennyi? 2000 naponta? 
Én sajnos már 40 éve dohányzom, kb. 20 éve napi 20-22 szálat (régebben a duplája is elfogyott...). A költségei még úgy is magasak, hogy 10 éve magamnak sodrom - így havi 20 ezerből mindig kijövök.
-
z123456789
addikt
Az durva azért...abba lehet belehalnék mielőtt elérném a krosszmotor árát.
1 doboz az manapság olyan átlag szerintem, én meg mindig mindent túltolok, szóval szerintem a másfél doboz jó lesz.
Az is mennyi? 2000 naponta? 
-
Geresics
addikt
Tegnap meg is nyitottam a "nem cigizek és az árát félrerakom" perselyt.
Heti három dobozzal számoltam magamnak. Ezzel csak az a bajom, hogy így nagyon lassú lesz a gyűjtögetés...azt hiszem rá kell szoknom a napi egy doboz cigi árára. 
szokjál le napi 2 doboz cigiről inkább, úgy előbb eléred a céljaid!

-
z123456789
addikt
A felpróbált motoros ruházathoz találtam sisakot, véletlen a fejemen is maradt.


Kamera, bluetooth kommunikáció be is lett építve. A Lidli-s bukósisak után nagyon kényelmes, és könnyű. Felnyíthatót akartam, de azt mondták, hogy a zárt biztonságosabb és csendesebb.MT sisakok nagyon tetszenek nekem. Páromnak az van, nekem AGV, de néha néha, mikor rövid útra megyek, szerelőhöz, vagy mit tudom én, akkor elkunyerálom tőle.
Egy a fejméretünk.
Jó választás volt részedről is szerintem.
Az idénre beújítottam egy kesztyűt. 70° a márka neve, és az MT égisze alatt fut. Eddig tetszetős. Finom anyag, de állítólag ugyanolyan vastagságú, mint merevebb társai. Majd kiderül.
Ja mert amúgy végül az RMC-vel nem jutottam dűlőre, és kb 1 hónap után kaptam vissza a pénzem.
-
z123456789
addikt
Tegnap meg is nyitottam a "nem cigizek és az árát félrerakom" perselyt.
Heti három dobozzal számoltam magamnak. Ezzel csak az a bajom, hogy így nagyon lassú lesz a gyűjtögetés...azt hiszem rá kell szoknom a napi egy doboz cigi árára. 
-
etnies
senior tag
-
Geresics
addikt
Ez nagyon off: 13 évig cigiztem napi egy dobozzal, 11 éve hhagytam abba. Azóta nem bírom a szagát se, ha dohányos helyre megyek, utána megy minden a mosásba azonnal, hajat is mosok, mert ha nem akkor érzem a szagát napokig.
Leszokni kurva nehéz (bár tesóm szerint könnyű, neki minden évben sikerül), csak akaraterővel megy. Aki tapaszott vagy "ma egy szállal kevesebbet", vagy akármit használt, az később visszaszokott, akár évekkel később.
Én sokáig gondolkoztam rajta, majd egy csütörtök reggel úgy döntöttem, hogy most. Nem volt tervezve, egyszerűen csak úgy éreztem, megtudom csinálni. 2 hétig megőrültem, lementem a cég elé kézben a cigivel, csak nem gyújtottam meg. 3 hónapig még hiányzott, 6 hónap után éreztem, hogy sikerült. A megspórolt pénzből lizingeltem az első motorom, CG125-t.Azóta úgy érzem, hogy életem egyik legjobb döntése volt, szóval csak hajrá, megfog változni az életed, ha sikerül.
jajj, amit korábban elfelejtettem: az ízek!

Durván megváltozik az ízlelés! Sokkal kifinomultabban éreztem az ízeket fél év után, mint amíg dohányoztam!
-
etnies
senior tag
Köszi mindenkinek!

Majd meglátom mit tehetek, mert szerintem a bagós az bagós is marad, legfeljebb tünetmentes mint a pillanatnyilag absztinens alkoholista. Az elektromos nem jáccik. Most még kb. egy hónapig nagyon rá fogok érni hogy átgondoljam, de a kényszerű unatkozás nem a szándéknak kedvez.
Ez nagyon off: 13 évig cigiztem napi egy dobozzal, 11 éve hhagytam abba. Azóta nem bírom a szagát se, ha dohányos helyre megyek, utána megy minden a mosásba azonnal, hajat is mosok, mert ha nem akkor érzem a szagát napokig.
Leszokni kurva nehéz (bár tesóm szerint könnyű, neki minden évben sikerül), csak akaraterővel megy. Aki tapaszott vagy "ma egy szállal kevesebbet", vagy akármit használt, az később visszaszokott, akár évekkel később.
Én sokáig gondolkoztam rajta, majd egy csütörtök reggel úgy döntöttem, hogy most. Nem volt tervezve, egyszerűen csak úgy éreztem, megtudom csinálni. 2 hétig megőrültem, lementem a cég elé kézben a cigivel, csak nem gyújtottam meg. 3 hónapig még hiányzott, 6 hónap után éreztem, hogy sikerült. A megspórolt pénzből lizingeltem az első motorom, CG125-t.Azóta úgy érzem, hogy életem egyik legjobb döntése volt, szóval csak hajrá, megfog változni az életed, ha sikerül.
-
baboss
őstag
A ruhához kell vennem az új motoromat jövőre.

-
vendingo
veterán
Felnyitható volt az előző nekem is, de húzósnak éreztem a tömegét, amiben nyilván szerepet játszik, hogy a felnyitható eleje elég nehéz, így amikor oldalra nézünk, van lendülete. Mire hazaértem 50km bele is szerettem az új sisakba, pont megfelelő a mérete, Felpróbáltam még másik 3 sisakot, volt közte felnyitható is,de végül a Blade 2 volt a nyerő.
A lényeg, hogy neked jó legyen.
Ja, súlyra nehezebb, de menet közben nem érzem, mondjuk nekem van napellenzőm, néha az is bezavar. Sebaj, legalább trendi vagyok, végre tudtam olyan sisakot venni, ami passzol a motoromhoz. Ez régi vágyam volt már
-
baboss
őstag
Én nagyon szeretem a felnyitható állú sisakomat. Ebben a mostani kánikulában megfizethetetlen. Közlekedni nem szoktam felnyitva, de öltözködéskor, készülődéskor, tankoláskor nagyon praktikus. Mit nem adtam volna egy felnyithatóért a dohányos időszakomban. Balkánon rendszeresen cigiztem menet közben, baromi kényelmetlen volt hagyományos sisakban.

Felnyitható volt az előző nekem is, de húzósnak éreztem a tömegét, amiben nyilván szerepet játszik, hogy a felnyitható eleje elég nehéz, így amikor oldalra nézünk, van lendülete. Mire hazaértem 50km bele is szerettem az új sisakba, pont megfelelő a mérete, Felpróbáltam még másik 3 sisakot, volt közte felnyitható is,de végül a Blade 2 volt a nyerő.
-
vendingo
veterán
A felpróbált motoros ruházathoz találtam sisakot, véletlen a fejemen is maradt.


Kamera, bluetooth kommunikáció be is lett építve. A Lidli-s bukósisak után nagyon kényelmes, és könnyű. Felnyíthatót akartam, de azt mondták, hogy a zárt biztonságosabb és csendesebb.Én nagyon szeretem a felnyitható állú sisakomat. Ebben a mostani kánikulában megfizethetetlen. Közlekedni nem szoktam felnyitva, de öltözködéskor, készülődéskor, tankoláskor nagyon praktikus. Mit nem adtam volna egy felnyithatóért a dohányos időszakomban. Balkánon rendszeresen cigiztem menet közben, baromi kényelmetlen volt hagyományos sisakban.

-
baboss
őstag
A felpróbált motoros ruházathoz találtam sisakot, véletlen a fejemen is maradt.


Kamera, bluetooth kommunikáció be is lett építve. A Lidli-s bukósisak után nagyon kényelmes, és könnyű. Felnyíthatót akartam, de azt mondták, hogy a zárt biztonságosabb és csendesebb. -
B-L-A-C-K
titán
Azt hittem plusz szellőzésnek jó...
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
Köszi.

-
tboldi
nagyúr
-
vendingo
veterán
-
B-L-A-C-K
titán
Köszi skacok, szóval nekem ez felesleges, érdemes kicsavarozni azt a sz@rt?
-
V.Stryker
nagyúr
Tegyél rá Simson schwalbe csomagtartót, ennél olcsóbban nem fogsz találni semmit sem, esetleg robogós cuccok között lehetne még körülnézni.
Nagy Shad doboz tetejére kéne. Tudom, hogy lehetne csinálni, van is hegesztőm, de nem érzek rá késztetést. Főleg a görbített részekhez.

Amúgy lehet, hogy lesz kisipari gyártás, mert aki az oldalkonzolomat gyártotta, az pont azt mondta,hogy már annyian kérdezték, hogy lehet rááll arra is, csak ki kell találja, hogy hogy lesz az vállalható minőség.
Amúgy nem kell sokat tartania, csak pl. a hálózsák és sátor elég sok helyet foglal a dobozba (sátor be se fér), viszont alíg van súlyuk. Jó lenne azokat oda gumipókozni.
-
emre
veterán
Valszeg pinlock előkészítés, páramentesítésre szolgál.
(#108021) geresics és
(#108022) MicsurinMielőtt legyártjátok hozzátenném, hogy nem véletlenül nem elterjed megoldás a dobozra csomagtartó, a nagy gyártók közül is csak némely típusra lehet szerelni, szóval annak ellenére hogy keresgéltem én nem nagyon javaslom a felszerelését.
-
zolee5016
őstag
-
vendingo
veterán
Kész lett a mocim, el is hoztam.
~135k lett a vége, de megérte. A hátsó teló most vasalja az utat, a lánc nem morog, a váltó vaj puhán jár. Holnap megyek is vele siófokra, ahol első dolgom lesz állítani a láncon. Végre mehetnék egy jót, hajnalba indulok, erre nem szabad csapatnom neki, hogy ne kúrjam szét az új láncot egyből az elején.
Rákérdeztem a szerelőnél, hogy mi mindent kéne cserélni az OT vizsgához, közölte, hogy majd pár csavart kicserél korhűre, aztán nagyjából meg is vagyunk
Kipufogót kell visszatenni, modern vackokat (voltmérő...stb) eltávolítani, de semmi extra nagy beruházás nem lesz. Még utánanézek, hogy fékbetét maradhat-e másfajta, mert az biztonsági berendezés része, annál nem szoktak annyira szigorúak lenni.
Most örülök, mert jövő év elején elvileg megy majd vizsgára. Már a 30 év megvan, de sajna csak rákövetkező évben lett forgalomba helyezve. Legeslegelső szériás RD04.B-L-A-C-K pinlock előkészítés.
-
B-L-A-C-K
titán
-
Micsurin
nagyúr
Nem csak hajlított cső rács lehet esztétikus...
Egy trapéz alakú rács trapnit nem egy rakéta cucc összerakni és szépen megcsiszolni, fújni esetleg rálakkozni.
Nagyon vékony lapos vasból két szélső ívet meglehet hajlítani, hozzá a keret már gyerekjáték és a belsejébe meg mehetnek a rudak de kb végtelen plusz egy variáció. -
Geresics
addikt
-
emre
veterán
Tegyél rá Simson schwalbe csomagtartót, ennél olcsóbban nem fogsz találni semmit sem, esetleg robogós cuccok között lehetne még körülnézni.
-
Micsurin
nagyúr
-
emre
veterán
-
Kiki18
őstag
-
Geresics
addikt
-
Micsurin
nagyúr
-
V.Stryker
nagyúr
Sziasztok,
Hol érdemes nézni dobozra rácsot? Olyasmit mint a képen van. Tényleg kénytelen leszek 25k-t kiadni egy ilyen szaré?


-
Gaboman
nagyúr
Tudod te hogy mi kell a népnek!

Vagány gép, gyerekeknek mennyire jó lenne már!
-
Jakab66[hun]
senior tag
Igen, elektromos. Sajnos még semmit sem tudni róla, próbagyártás megy, meg a tesztelgetés. Nem tudom mikorra várható a piacra. (Viszont látom az értelmét, ha olcsóbban tudják majd adni mint az 50sx-et)
-
Micsurin
nagyúr
Gaboman érkezőben 3..2...1...!

Valami hasonló nagyon jó lenne neki. -
Geresics
addikt
Elég mokány!

Elektromos kis motor gyerekeknek? Mit lehet róla tudni?
(Jövőre tervezek venni valamit a fiamnak, de eddig Yamaha PW80-at néztem! Van valami Suzuki is, de annak még nem mentem utána...) -
Jakab66[hun]
senior tag
-
baboss
őstag
-
z123456789
addikt
-
emre
veterán
-
Vismajor01
addikt
Sziasztok,
B125 jogsi után egy KTM Duke 125 a cél, főleg budapesti használat, főleg város. Van vkinek tapasztalata a géppel? 1 év 50-es robogó után lenne, gondoltam hajtom ezt egy évig gyakorlásképp és utána akár duke 390.
-
baboss
őstag
Na, ez érdekes, mert én világ életemben egy slukkot nem szívtam, sosem próbáltam ki, de ha 10x nem álmodtam életemben azzal, hogy jólesően cigizek, és a füstnek kellemes, finom illata van, akkor egyszer sem. Visszatérő álmom. Az életben, meg kb egy cigire sem tudom azt mondani, hogy jó az illata, sőt mi több, kifejezetten rosszul vagyok, ha mellettem szívják. Kivéve a buszsofőr talpas symphoniája volt jó illatú, mikor általános iskolás voltam, és szívta a buszon is, mint az állat.
Pipa, és egyéb ízesített füstöket még akár kellemesnek is mondhatom. Elgondolkodtam, hogy napi "egydobozcigit" félreteszek én is magamnak, lehet jövőre tudnék egy jáccis krosszmotort venni. Mennyi is egy doboz cigi? Mondjuk valami Lucky Strike, az olyan menő a második világháborúban a katonák sisakjában. 
Hát én nem kávézok, nem iszok alkoholt, akkor most annak az árát is rakjam félre havonta ?

-
z123456789
addikt
Na, ez érdekes, mert én világ életemben egy slukkot nem szívtam, sosem próbáltam ki, de ha 10x nem álmodtam életemben azzal, hogy jólesően cigizek, és a füstnek kellemes, finom illata van, akkor egyszer sem. Visszatérő álmom. Az életben, meg kb egy cigire sem tudom azt mondani, hogy jó az illata, sőt mi több, kifejezetten rosszul vagyok, ha mellettem szívják. Kivéve a buszsofőr talpas symphoniája volt jó illatú, mikor általános iskolás voltam, és szívta a buszon is, mint az állat.
Pipa, és egyéb ízesített füstöket még akár kellemesnek is mondhatom. Elgondolkodtam, hogy napi "egydobozcigit" félreteszek én is magamnak, lehet jövőre tudnék egy jáccis krosszmotort venni. Mennyi is egy doboz cigi? Mondjuk valami Lucky Strike, az olyan menő a második világháborúban a katonák sisakjában. 
-
Geresics
addikt
Köszi mindenkinek!

Majd meglátom mit tehetek, mert szerintem a bagós az bagós is marad, legfeljebb tünetmentes mint a pillanatnyilag absztinens alkoholista. Az elektromos nem jáccik. Most még kb. egy hónapig nagyon rá fogok érni hogy átgondoljam, de a kényszerű unatkozás nem a szándéknak kedvez.
"a bagós az bagós is marad"
5 éve nem dohányoztam már, mikor utoljára cigivel álmodtam!
...álmomban el is szégyelltem magam, hogy hogy lehetek ilyen hülye, hogy ennyi idő után rágyújtok!
-
emre
veterán
Köszi mindenkinek!

Majd meglátom mit tehetek, mert szerintem a bagós az bagós is marad, legfeljebb tünetmentes mint a pillanatnyilag absztinens alkoholista. Az elektromos nem jáccik. Most még kb. egy hónapig nagyon rá fogok érni hogy átgondoljam, de a kényszerű unatkozás nem a szándéknak kedvez.
Új hozzászólás Aktív témák
-
108100 - 108001
158211 - 158001 158000 - 156001 156000 - 154001 154000 - 152001 152000 - 150001 150000 - 148001 148000 - 146001 146000 - 144001 144000 - 142001 142000 - 140001 140000 - 138001 138000 - 136001 136000 - 134001 134000 - 132001 132000 - 130001 130000 - 128001 128000 - 126001 126000 - 124001 124000 - 122001 122000 - 120001 120000 - 118001 118000 - 116001 116000 - 114001 114000 - 112001 112000 - 110001 110000 - 109901 109900 - 109801 109800 - 109701 109700 - 109601 109600 - 109501 109500 - 109401 109400 - 109301 109300 - 109201 109200 - 109101 109100 - 109001 109000 - 108901 108900 - 108801 108800 - 108701 108700 - 108601 108600 - 108501 108500 - 108401 108400 - 108301 108300 - 108201 108200 - 108101 108100 - 108001 108000 - 107901 107900 - 107801 107800 - 107701 107700 - 107601 107600 - 107501 107500 - 107401 107400 - 107301 107300 - 107201 107200 - 107101 107100 - 107001 107000 - 106901 106900 - 106801 106800 - 106701 106700 - 106601 106600 - 106501 106500 - 106401 106400 - 106301 106300 - 106201 106200 - 106101 106100 - 106001 106000 - 104001 104000 - 102001 102000 - 100001 100000 - 98001 98000 - 96001 96000 - 94001 94000 - 92001 92000 - 90001 90000 - 88001 88000 - 86001 86000 - 84001 84000 - 82001 82000 - 80001 80000 - 78001 78000 - 76001 76000 - 74001 74000 - 72001 72000 - 70001 70000 - 68001 68000 - 66001 66000 - 64001 64000 - 62001 62000 - 60001 60000 - 58001 58000 - 56001 56000 - 54001 54000 - 52001 52000 - 50001 50000 - 48001 48000 - 46001 46000 - 44001 44000 - 42001 42000 - 40001 40000 - 38001 38000 - 36001 36000 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
LOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Rokon topikok:
• Robogó, kismotor
• Nagyrobogósok baráti topikja
• Elektromos autók - motorok
- Gamer PC-Számítógép! Csere-Beszámítás! R7 3800X / RX 6700XT 12GB / 16GB DDR4 / 500GB SSD
- 277 - Lenovo Legion Pro 7 (16IAX10H) - Intel Core U9 275HX, RTX 5080
- BESZÁMÍTÁS! 1TB Samsung 980Pro NVMe SSD meghajtó garanciával hibátlan működéssel
- AKCIÓ! Acer Predator Helios 300 GAMER notebook - i7 10750H 16GB DDR4 1TB SSD RTX 3070 8GB WIN11
- BESZÁMÍTÁS! Asus Z390 i7 9700 32GB DDR4 512GB SSD RTX 2070 Super 8GB Phanteks Eclipse P360A 650W
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest
Cég: aiMotive Kft.
Város: Budapest


Ez meddig lesz meg? Míg meg nem szorul?












