Hirdetés
- sziku69: Szólánc.
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Elektromos rásegítésű kerékpárok
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- COD:MW4 segédlet gyűjtő
- V.Milán: Lányok 2026-ban...
- Luck Dragon: Alza kuponok – aktuális kedvezmények, tippek és tapasztalatok (külön igényre)
- Pajac: Olga
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
-
4100 - 4001
158210 - 158001 158000 - 156001 156000 - 154001 154000 - 152001 152000 - 150001 150000 - 148001 148000 - 146001 146000 - 144001 144000 - 142001 142000 - 140001 140000 - 138001 138000 - 136001 136000 - 134001 134000 - 132001 132000 - 130001 130000 - 128001 128000 - 126001 126000 - 124001 124000 - 122001 122000 - 120001 120000 - 118001 118000 - 116001 116000 - 114001 114000 - 112001 112000 - 110001 110000 - 108001 108000 - 106001 106000 - 104001 104000 - 102001 102000 - 100001 100000 - 98001 98000 - 96001 96000 - 94001 94000 - 92001 92000 - 90001 90000 - 88001 88000 - 86001 86000 - 84001 84000 - 82001 82000 - 80001 80000 - 78001 78000 - 76001 76000 - 74001 74000 - 72001 72000 - 70001 70000 - 68001 68000 - 66001 66000 - 64001 64000 - 62001 62000 - 60001 60000 - 58001 58000 - 56001 56000 - 54001 54000 - 52001 52000 - 50001 50000 - 48001 48000 - 46001 46000 - 44001 44000 - 42001 42000 - 40001 40000 - 38001 38000 - 36001 36000 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 5901 5900 - 5801 5800 - 5701 5700 - 5601 5600 - 5501 5500 - 5401 5400 - 5301 5300 - 5201 5200 - 5101 5100 - 5001 5000 - 4901 4900 - 4801 4800 - 4701 4700 - 4601 4600 - 4501 4500 - 4401 4400 - 4301 4300 - 4201 4200 - 4101 4100 - 4001 4000 - 3901 3900 - 3801 3800 - 3701 3700 - 3601 3600 - 3501 3500 - 3401 3400 - 3301 3300 - 3201 3200 - 3101 3100 - 3001 3000 - 2901 2900 - 2801 2800 - 2701 2700 - 2601 2600 - 2501 2500 - 2401 2400 - 2301 2300 - 2201 2200 - 2101 2100 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
LOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
-
Frissítve: 2023-12-13 05:17 Téma összefoglaló
Motoros topik

Hirdetni a Hardveraprón lehet, nem a topikban!
Országos motoros rendezvények
Új hozzászólás Aktív témák
-
Topiccsendőr
addikt
Belenéztem megint, de az újságírók ott ámerikában olyan motorokról beszélnek, amik nálunk sosem voltak. Meg hogy a gyermekkoruk milyen ezeréves japán motorokról szólt. Döbbenet. Nálunk a p20 is elvétve volt néhány embernek, az is egy japán koppintás volt, meg maradtak a szocimotorok. Aztán hirtelen jöttek a modern gyorsasági gépek. Annyira nincs ebben sem kultúra érzésem szerint.
Egyszerűen számunkra ismeretlen dolgokról beszélnek nosztalgiázva. Hihetetlen különbségek. Ha belegondolok 90 előtt itt autó is alig volt
Szánalmasnak tűnik az egész. Vagy nemtom.
Nem akarok ilyen lehúzós energiaszívós hangulatot teremteni, hogy de szar itt, merugye azzal ki van előrébb?
Csak azé mindenki visszavehet az arcból ha megnézzük honnan jöttünk, és mennyire nem rég
-
Integra
titán
-
TayRol
nagyúr
-
Integra
titán
-
TayRol
nagyúr
-
Gaboman
nagyúr
-
Integra
titán
-
zack
nagyúr
sportmotoron fent van egy csokorban, keress rá, megtalálod hamar.
vagy megadom a felhasználót a ki felrakta
ha egyszer hazaérek.Ok. Köszi. Megnézem.

-
Topiccsendőr
addikt
-
zack
nagyúr
Még egy pár órát elnézegetnék ilyen műsorokat a gyárakat végiglátogatva...Suzuki, Honda, Kawa...

-
Djuree
félisten
úszás. egy-kettőre hejrerakja a gerinced
gyorsúszás a legjobb, de lényegében mind1. terhelés nincs a gerincre, kockázatmentes. -
zack
nagyúr
-
TayRol
nagyúr
-
zack
nagyúr
National Geographic...Gyáróriások- Ducati.
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
Most kezdődött.
-
Gaboman
nagyúr
Frankó lehet 40 fokos szobában végigizzadni a 90 percet.
Nekem eddig nagyon bejön amit csinálok, mivel a gerincemmel gondok vannak sajnos azt a fajta edzést amit eddig csináltam be kellett fejeznem, már csak ilyen jellegű edzések maradnak. -
Daywalker
addikt
Jaja, simán! Én is elkezdtem újból...első bicepsz-tircepsz edzés után négy napig volt beállva a karom

Amúgy meg Hot Ironra fogok majd menni, ha kicsit összeszedtem magam állóképesség és egyéb ügyben.
-
Integra
titán
Hát azért tudnék mondani még, pl: Kick-box aerobick, csináltam már életemben pár fajta edzést de ez valami brutál, persze sokáig kerestem arra amelyikre azt tudom mondani hogy ez igen, vért izzadok mire végigcsinálom, 55 perc, brutál speed tempóval.
Nincs olyan izmod amelyik nem fárad el az edzés végére, mindent teljesen lefáraszt, közben izzadsz mint egy ló.
Felesleget leadni, erőnlétet növelni nagyon jó ez is.csináltam ilyeneket is, nem véletlenül ajánlom a golyózást neki... amúgy jövő héten bikram jógára is megyek

-
Gaboman
nagyúr
ha megfogadod a tanácsom, gyere el hozzánk kettlebell-re. komolyan. nem fogsz találni olyat, ami ekkora állóképességet, funkcionális erőt és kitartást ad. nem véletlenül tolom újra már szeptember óta vért izzadva.... készülök a szezonra
és amint leszedik a fogszabályzóm, takarodom vissza bunyózni
Hát azért tudnék mondani még, pl: Kick-box aerobick, csináltam már életemben pár fajta edzést de ez valami brutál, persze sokáig kerestem arra amelyikre azt tudom mondani hogy ez igen, vért izzadok mire végigcsinálom, 55 perc, brutál speed tempóval.
Nincs olyan izmod amelyik nem fárad el az edzés végére, mindent teljesen lefáraszt, közben izzadsz mint egy ló.
Felesleget leadni, erőnlétet növelni nagyon jó ez is. -
.mf
veterán
Lassan itt a szezon, gondoltam le kéne dobni egy 3-5 kilót, kezdtem gondolkodni, hogy edzőterem, meg bringa, meg box, erre bekaptam ezt a fincsi kalici vírust, csak úgy peregnek le a kilók.
próbáljátok ki, egy kis rotával, jobban megy a motor. Komolyan! 
Kösz a felajánlást, de inkább maradok a judoedzés-úszás-reggeliésestisúlyzóstorna kombónál

Vazze, mind gyúrunk?

-
Integra
titán
Lassan itt a szezon, gondoltam le kéne dobni egy 3-5 kilót, kezdtem gondolkodni, hogy edzőterem, meg bringa, meg box, erre bekaptam ezt a fincsi kalici vírust, csak úgy peregnek le a kilók.
próbáljátok ki, egy kis rotával, jobban megy a motor. Komolyan! 
ha megfogadod a tanácsom, gyere el hozzánk kettlebell-re. komolyan. nem fogsz találni olyat, ami ekkora állóképességet, funkcionális erőt és kitartást ad. nem véletlenül tolom újra már szeptember óta vért izzadva.... készülök a szezonra
és amint leszedik a fogszabályzóm, takarodom vissza bunyózni
-
TayRol
nagyúr
Lassan itt a szezon, gondoltam le kéne dobni egy 3-5 kilót, kezdtem gondolkodni, hogy edzőterem, meg bringa, meg box, erre bekaptam ezt a fincsi kalici vírust, csak úgy peregnek le a kilók.
próbáljátok ki, egy kis rotával, jobban megy a motor. Komolyan! 
en mas modot valasztottam, igaz lehet hogy nem szenvedek annyira mint te.

-
Topiccsendőr
addikt
Lassan itt a szezon, gondoltam le kéne dobni egy 3-5 kilót, kezdtem gondolkodni, hogy edzőterem, meg bringa, meg box, erre bekaptam ezt a fincsi kalici vírust, csak úgy peregnek le a kilók.
próbáljátok ki, egy kis rotával, jobban megy a motor. Komolyan! 
-
Topiccsendőr
addikt
-
Integra
titán
amúgy én nem vagyok meggyőzve arról, hogy az állam ezt hogy fogja megoldani és most nem konkrétan mo-ról beszélek, hanem global. ugyanis mivel és hogy bizonyítod, illetve ők hogy fogják tudni rád erőszakolni, hogy tudják, hogy te milyen villamos áramot használsz az autóhoz. pont emiatt nem nagyon erőltetik még az energia cégek sem ezt a dolgot, mert csak a fejüket vakargatják. totál ellenőrizhetetlen az egész jelenleg. óriási pénz kiesés lesz ez a történet, ahogy az akkuk fejlődni fognak.
-
stifi
senior tag
Semmi különös, ki lett már itt is vesézve ez szerintem nem egyszer, ki hogyan viszonyul hozzá, egyéni dolga. Én jobbára intek, ha ráérek, akiknek nem nagyon szoktam, azok a városi robogósok, ők nem szoktak közösséget vállalni a csápoló idiótával a szembesávban
Szóval azok intsenek csak előre, aztán majd válaszolok, ha nem köti le valami más a figyelmem akkor.írtam egy nagyon hosszú kommentet, de rájöttem, minek bonyolítsam ha egyről beszélünk..
valahogy én is így csinálom, nem erőltetem az integetést, ha tudom csinálom, a robogósoknak pedig visszaköszönök, úgy vettem észre általában leszarják..
de például a lámpánál előregurulásnál amikor találkozunk, mindenki visszaköszön, valahogy fura is lenne hogy ránézel a másikra, megszólítod és ő bámul előre tovább, mintha ott se lennél.. -
stifi
senior tag
egyébként nem is értem az egészet, autósként én fizessem a bkv-t... ha már havi 10rugót fizetek, akkor azért az utakat újitsák fel (nyilt pályázaton az utolsó tételig elszmolva, interneten megjelenitve), erre még adnék is havi 10rugót akár (ahogy kb szerintem rengetegen mások is), csak rakják rendbe.. de hogy én fizessem ki az inkompetnes vezéreket és azt hogy egy nagy korrupt pénznyelő a cég.. hihetetlen. és mellé amúgy éves bérletem is van. de tudom, itt is én vagyok a fejőstehén, na meg az igazi balfasz

én már készülök, hogy az állandó lakhelyem valamelyik vidéki ismerősömhöz/rokonomhoz rakjam a halál náthás faszára, ahol nincs BKV - így fizetni sem kell majd, ha ez az agymenés átmegy
és ha valóban meglépik, a motorról is lekapom a rendszámot, kivonatom a forgalomból és úgy használom majd.. az elmúlt 10 évben autóval 2x igazoltattak (szúrópróbaszerűen 1x sem), motorral 5 év alatt egyszer sem, semmiért..hova rakják ezek ilyenkor az agyukat? végleg be akarják dönteni az autópiacot itthon? regadó, üzemanyagárak, biztosítások lehúzása, külföldi rendszámosok terrorizálása.. tiszta balkán!
szerk: az autópályadíjakról ne is beszéljünk.. 10 napos matricát kell venni, még jó hogy csak akkor használok pályát, ha külföldre megyek, itthon mindig a főutakat választom -> motorral a pálya nagyon béna, autóval csak simán uncsi.. motorral a főút izgi, szép, lehet előzgetni, autóval pedig kicsit lassabb, de kevesebbet eszik és amit spórolok a pályadíjon azt inkább eliszom, ahogy kell

-
alvaro
senior tag
jó hát a kép meg a szöveg túlzás, ez tény..
viszont a köszönés meg az integetés szerintem egyáltalán nem az, nem kell mögéképzelni mélymagyar meg homokos látképeket..
én se többet, se kevesebbet nem próbálok meg belemagyarázni: ha valaki motorozik akár 50-essel, akár gold winggel, valószínűleg szimpatizál azzal a szabadságérzettel, amivel én is -> ezért intek neki, ha találkozunk, vagy ha úgy ítélem meg, hogy nem akarom elengedni a kormányt, akkor biccentek a fejemmel, az is jól látható.. (vagy nem csinálok semmit)persze mindenkinek lehet szuverén véleménye a dologról, hiszen különbözőek vagyunk.
és éppen ezért sem értem azt, ha valaki megpróbálja ráerőltetni a magánvéleményét a másikra, olyat is hallottam már, hogy valaki után fordult egy 3 tagú motoros csapat, félreállították és kérdőre vonták miért nem intett vissza a "paraszt"..
jó hogy nem verték meg 'ázzede visszakanyarodva a képre, tényleg túlzás, én sem veszem ilyen komolyan a dolgot. én intek, más meg azt csinál és gondol a témáról amit akar, ezen nem fogunk összeveszni!

Semmi különös, ki lett már itt is vesézve ez szerintem nem egyszer, ki hogyan viszonyul hozzá, egyéni dolga. Én jobbára intek, ha ráérek, akiknek nem nagyon szoktam, azok a városi robogósok, ők nem szoktak közösséget vállalni a csápoló idiótával a szembesávban
Szóval azok intsenek csak előre, aztán majd válaszolok, ha nem köti le valami más a figyelmem akkor. -
alvaro
senior tag
ez azért nem igaz, mert vegyél egy ma kapható konnektoros autót és töltsd fel és nézd meg ft-ra vetitve mennyi vele 500 km a sima 220-ból és mennyi 95-ös benzinből vag dizelből. ezért lesz gondban a mai szabályozás, mert az autókat majd külön mérőórákra kell kötni, különben nagyon sok pénztől fognak az államok elesni. a lakossági fogyasztási áram pedig nem lehet annyi, mint amennyiért most tankolsz.

jelen pillanatban elég nagy a káosz az infrasturktúrával kapcsolatban.Ez igaz.
Viszont extra nélkül is fizethetsz rá egy vagyont, azon nem fog múlni, erre próbáltam rámutatni. Az adó csak a (jó vastag) hab lesz a tortán.
-
stifi
senior tag
Nem érzed úgy, hogy az egész, amit képviselni akar, szar irányból teszi?
Meg nekem ez nem a tesvérem. Kiez?
Mondjuk a vérmagyar íjászegyesületek országos szövetsége plakáton jól mutatna. És kb oda is illik. Meg nem vagyunk beolajozva, meg kigyúrva, és nem rohanunk félmeztelenül sokan tesvériesen egyszerre ordítva hogy ez spárta.Hát ha úgy érzed hogy attól vagy motoros akkor integess

Szoktam én is. Ha ráérek éppen.
De ez az én szuterén véleményem, kár volt rááldozni ezt a néhány sort
jó hát a kép meg a szöveg túlzás, ez tény..
viszont a köszönés meg az integetés szerintem egyáltalán nem az, nem kell mögéképzelni mélymagyar meg homokos látképeket..
én se többet, se kevesebbet nem próbálok meg belemagyarázni: ha valaki motorozik akár 50-essel, akár gold winggel, valószínűleg szimpatizál azzal a szabadságérzettel, amivel én is -> ezért intek neki, ha találkozunk, vagy ha úgy ítélem meg, hogy nem akarom elengedni a kormányt, akkor biccentek a fejemmel, az is jól látható.. (vagy nem csinálok semmit)persze mindenkinek lehet szuverén véleménye a dologról, hiszen különbözőek vagyunk.
és éppen ezért sem értem azt, ha valaki megpróbálja ráerőltetni a magánvéleményét a másikra, olyat is hallottam már, hogy valaki után fordult egy 3 tagú motoros csapat, félreállították és kérdőre vonták miért nem intett vissza a "paraszt"..
jó hogy nem verték meg 'ázzede visszakanyarodva a képre, tényleg túlzás, én sem veszem ilyen komolyan a dolgot. én intek, más meg azt csinál és gondol a témáról amit akar, ezen nem fogunk összeveszni!

-
Integra
titán
Nem kell semmit megoldani, az energiaárak szépen kéz a kézben emelkednek, a piac elintézi.
Viszont hogy a nyavalyába ne aggódna a vidéki a budapesti hónapos matrica miatt? Nyilván annak a legaránytalanabbul szar, aki csak hébe-hóba jár be, aztán egy húszkilométeres karikáért akarják lehúzni a hónapos útdíjjal

Más. tényleg kiszedtem az akkukat. Adok nekik töltést is.
ez azért nem igaz, mert vegyél egy ma kapható konnektoros autót és töltsd fel és nézd meg ft-ra vetitve mennyi vele 500 km a sima 220-ból és mennyi 95-ös benzinből vag dizelből. ezért lesz gondban a mai szabályozás, mert az autókat majd külön mérőórákra kell kötni, különben nagyon sok pénztől fognak az államok elesni. a lakossági fogyasztási áram pedig nem lehet annyi, mint amennyiért most tankolsz.

jelen pillanatban elég nagy a káosz az infrasturktúrával kapcsolatban. -
alvaro
senior tag
Nem kell semmit megoldani, az energiaárak szépen kéz a kézben emelkednek, a piac elintézi.
Viszont hogy a nyavalyába ne aggódna a vidéki a budapesti hónapos matrica miatt? Nyilván annak a legaránytalanabbul szar, aki csak hébe-hóba jár be, aztán egy húszkilométeres karikáért akarják lehúzni a hónapos útdíjjal

Más. tényleg kiszedtem az akkukat. Adok nekik töltést is.
-
Djuree
félisten
de út azokhoz is ugyanúgy kell

mod: ja bocs, endurok, akkor nem biztos

-
Integra
titán
addigra megoldják hogy arányosan a villamos áramért fizess egy vagyont

-
.mf
veterán
3000 mrd ft lenne a teljes úthálózat felújítása normálisan. vmelyik nagyfejű polikus mondta hogy SOHA nem fog megtörténni a felújítás, egyszerűen képtelenség ennek akárcsak a töredékét is rákölteni utakra

10 év múlva nem lesznek utak sem ha nem csinálnak vmit nagyon gyorsan....vagy találjuk fel addigra a mágneses járműveket
igaz pálya ahhoz is kell..."10 év múlva nem lesznek utak sem ha nem csinálnak vmit nagyon gyorsan....vagy találjuk fel addigra a mágneses járműveket
igaz pálya ahhoz is kell..."Elektromos (mert a benzin addigra már többezer lesz) endurok, ennyi

-
TayRol
nagyúr
valóban, ellenben nem is basztatom folyamatosan, ráadásul rohadtul csak write only lehet, mert számtalanszor leirtam már mi és hogy van. az, hogy nem olvas rendesen, vagy szimplán figyelmetlen, ez ne az én problémám legyen már. minden esetre bosszantó

az meg, hogy hondáim vannak nem jelenti azt, hogy honda buzi vagyok, ellenben azt mindenképpen, hogy szeretem és nincsen másra, jobbra, többre jelenleg pénzem...
majd lesz.. 
különben is, most drukkoljunk, hogy a felvázolt havi 10 rugós autós megbaszást a motorokra is kivessék havi szinten, csak mondjuk 5 rugós összegben

et a 10 rugos szart ne is mondd...
-
Djuree
félisten
Jah, maximálisan igazad van. Nekem is van bérletem, használom is...szóval rólam többet ne akarjanak lehúzni.Egyébklént most elkezdődött az ujjal mutogatás, hogy ki volt az, akinek ez a remek ötlete támadt. Az összes szarjankó, ilyenkor inkább meghúzza magát. Bezzeg a bőrfotelben mindegyik kurva okosnak hiszi magát. Tuti a Rogán Tóni volt, csak nem meri bevallani
Neki szoktak hasonló jó ötletei lenni.Az utakkal kapcsolatban igazad van, de ez csak egy álom marad. Több évtizedes elmaradásunk van ott is, amit pedig megcsinálnak, az kimerül egy marásban meg kopóréteg újrahúzásban. Két év és ugyanolyan szar mint előtte volt (vagy még rosszabb).
3000 mrd ft lenne a teljes úthálózat felújítása normálisan. vmelyik nagyfejű polikus mondta hogy SOHA nem fog megtörténni a felújítás, egyszerűen képtelenség ennek akárcsak a töredékét is rákölteni utakra

10 év múlva nem lesznek utak sem ha nem csinálnak vmit nagyon gyorsan....vagy találjuk fel addigra a mágneses járműveket
igaz pálya ahhoz is kell... -
latyak17
tag
Azon csodálkozok, hogyhogy nem előbb kezdődött

Daywalker Nem elég, hogy az embereknek a napi sörre nincs elég jövedelmük, és elvárnák, hogy a gazdaság fejlődjön az emberek legyenek becsületesek pl: adóbevallás, de azért még azt a kis pénzt is le akarják szívni ami tulajdonképpen nincs is..
legalábbis 18 évesen én ezt így látom

-
Daywalker
addikt
-
Integra
titán
Jah, maximálisan igazad van. Nekem is van bérletem, használom is...szóval rólam többet ne akarjanak lehúzni.Egyébklént most elkezdődött az ujjal mutogatás, hogy ki volt az, akinek ez a remek ötlete támadt. Az összes szarjankó, ilyenkor inkább meghúzza magát. Bezzeg a bőrfotelben mindegyik kurva okosnak hiszi magát. Tuti a Rogán Tóni volt, csak nem meri bevallani
Neki szoktak hasonló jó ötletei lenni.Az utakkal kapcsolatban igazad van, de ez csak egy álom marad. Több évtizedes elmaradásunk van ott is, amit pedig megcsinálnak, az kimerül egy marásban meg kopóréteg újrahúzásban. Két év és ugyanolyan szar mint előtte volt (vagy még rosszabb).
na, már megy is az egymásra mutogatás, a mentegetőzés és a nép megmentője szerepvállalás, tiszta kabaré

-
Integra
titán
Jah, maximálisan igazad van. Nekem is van bérletem, használom is...szóval rólam többet ne akarjanak lehúzni.Egyébklént most elkezdődött az ujjal mutogatás, hogy ki volt az, akinek ez a remek ötlete támadt. Az összes szarjankó, ilyenkor inkább meghúzza magát. Bezzeg a bőrfotelben mindegyik kurva okosnak hiszi magát. Tuti a Rogán Tóni volt, csak nem meri bevallani
Neki szoktak hasonló jó ötletei lenni.Az utakkal kapcsolatban igazad van, de ez csak egy álom marad. Több évtizedes elmaradásunk van ott is, amit pedig megcsinálnak, az kimerül egy marásban meg kopóréteg újrahúzásban. Két év és ugyanolyan szar mint előtte volt (vagy még rosszabb).
lol, nekem is a kisköcsög jutott eszembe, de ezt valszeg sose tudjuk meg, mert az első kérdés az volt ami felmerült, hogy melyik félkegyelmű volt ez a gyáva féreg amelyik már a nevét is félti hozzá adni.. nem mintha nem lincselnék meg ilyen ötlet nélkü is..

a másik oldalt meg, ha nem igy fizetjük be, akkor majd más cimszó alatt fogjuk. mert befogjuk.. mindegy, kihúzom még ezt a 2 évet, tanulok tovább, aztán adios amigos
-
Boxer001
veterán
Hmm, faxa
...akkor még szerencsém is van ilyen szempontból, hogy már nem vagyok a főváros közvetlen közelében...bár ezeknél nem lehet tudni, majd kivetítik az egész országra. -
latyak17
tag
-
Daywalker
addikt
egyébként nem is értem az egészet, autósként én fizessem a bkv-t... ha már havi 10rugót fizetek, akkor azért az utakat újitsák fel (nyilt pályázaton az utolsó tételig elszmolva, interneten megjelenitve), erre még adnék is havi 10rugót akár (ahogy kb szerintem rengetegen mások is), csak rakják rendbe.. de hogy én fizessem ki az inkompetnes vezéreket és azt hogy egy nagy korrupt pénznyelő a cég.. hihetetlen. és mellé amúgy éves bérletem is van. de tudom, itt is én vagyok a fejőstehén, na meg az igazi balfasz

Jah, maximálisan igazad van. Nekem is van bérletem, használom is...szóval rólam többet ne akarjanak lehúzni.Egyébklént most elkezdődött az ujjal mutogatás, hogy ki volt az, akinek ez a remek ötlete támadt. Az összes szarjankó, ilyenkor inkább meghúzza magát. Bezzeg a bőrfotelben mindegyik kurva okosnak hiszi magát. Tuti a Rogán Tóni volt, csak nem meri bevallani
Neki szoktak hasonló jó ötletei lenni.Az utakkal kapcsolatban igazad van, de ez csak egy álom marad. Több évtizedes elmaradásunk van ott is, amit pedig megcsinálnak, az kimerül egy marásban meg kopóréteg újrahúzásban. Két év és ugyanolyan szar mint előtte volt (vagy még rosszabb).
-
Integra
titán
egyébként nem is értem az egészet, autósként én fizessem a bkv-t... ha már havi 10rugót fizetek, akkor azért az utakat újitsák fel (nyilt pályázaton az utolsó tételig elszmolva, interneten megjelenitve), erre még adnék is havi 10rugót akár (ahogy kb szerintem rengetegen mások is), csak rakják rendbe.. de hogy én fizessem ki az inkompetnes vezéreket és azt hogy egy nagy korrupt pénznyelő a cég.. hihetetlen. és mellé amúgy éves bérletem is van. de tudom, itt is én vagyok a fejőstehén, na meg az igazi balfasz

-
Daywalker
addikt
-
Integra
titán
ha megszavazzák, akkor szerintem csak idő kérdése a motorokra is a sarc.
de mondjuk vicces már maga a számolás 50% nem fizet, 10% lerakja az autót és nem fizet, a maradék meg 32mrd peták.. hüledezik mindenki a gyárban, mindenhol ez a fő téma, mindenkit érint.. -
Integra
titán
-
.mf
veterán
-
Boxer001
veterán
valóban, ellenben nem is basztatom folyamatosan, ráadásul rohadtul csak write only lehet, mert számtalanszor leirtam már mi és hogy van. az, hogy nem olvas rendesen, vagy szimplán figyelmetlen, ez ne az én problémám legyen már. minden esetre bosszantó

az meg, hogy hondáim vannak nem jelenti azt, hogy honda buzi vagyok, ellenben azt mindenképpen, hogy szeretem és nincsen másra, jobbra, többre jelenleg pénzem...
majd lesz.. 
különben is, most drukkoljunk, hogy a felvázolt havi 10 rugós autós megbaszást a motorokra is kivessék havi szinten, csak mondjuk 5 rugós összegben

Mit akarnak már megint ezek a buzik?
Még csak a jogsit csinálom, de mire eljutok a motorig, addigra kiszopatnak. 
-
latyak17
tag
Miről maradtam le ?

-
Daywalker
addikt
valóban, ellenben nem is basztatom folyamatosan, ráadásul rohadtul csak write only lehet, mert számtalanszor leirtam már mi és hogy van. az, hogy nem olvas rendesen, vagy szimplán figyelmetlen, ez ne az én problémám legyen már. minden esetre bosszantó

az meg, hogy hondáim vannak nem jelenti azt, hogy honda buzi vagyok, ellenben azt mindenképpen, hogy szeretem és nincsen másra, jobbra, többre jelenleg pénzem...
majd lesz.. 
különben is, most drukkoljunk, hogy a felvázolt havi 10 rugós autós megbaszást a motorokra is kivessék havi szinten, csak mondjuk 5 rugós összegben

Szánalom. Ismét egy alaposan átgondolt gondolt, jól kidolgozott, mindenki javát szolgáló és igazságos rendszert sikerült kidolgozniuk. Gratulálok ezeknek. Bevezetése: 0 forint. Pénzbehajtás mértéke: maximális. Kb. így gondolkodtak. Minden más mellékes.
-
Integra
titán
valóban, ellenben nem is basztatom folyamatosan, ráadásul rohadtul csak write only lehet, mert számtalanszor leirtam már mi és hogy van. az, hogy nem olvas rendesen, vagy szimplán figyelmetlen, ez ne az én problémám legyen már. minden esetre bosszantó

az meg, hogy hondáim vannak nem jelenti azt, hogy honda buzi vagyok, ellenben azt mindenképpen, hogy szeretem és nincsen másra, jobbra, többre jelenleg pénzem...
majd lesz.. 
különben is, most drukkoljunk, hogy a felvázolt havi 10 rugós autós megbaszást a motorokra is kivessék havi szinten, csak mondjuk 5 rugós összegben

-
Daywalker
addikt
Te sem ismered őt, tehát eléggé jogtalan lenne
Mellesleg csak abból tudott ítélni, amit általában leírsz. Neki ez jött le belőle (meg szerintem többeknek is)...hát istenem, van ez így
-
Integra
titán
maradjunk annyiban, hogy halvány lila fingod sincsen ki és mi vagyok és akkor nem sértelek vérig a hülyeséged és a basztatásod miatt, rendben?

-
Integra
titán
Nem érzed úgy, hogy az egész, amit képviselni akar, szar irányból teszi?
Meg nekem ez nem a tesvérem. Kiez?
Mondjuk a vérmagyar íjászegyesületek országos szövetsége plakáton jól mutatna. És kb oda is illik. Meg nem vagyunk beolajozva, meg kigyúrva, és nem rohanunk félmeztelenül sokan tesvériesen egyszerre ordítva hogy ez spárta.Hát ha úgy érzed hogy attól vagy motoros akkor integess

Szoktam én is. Ha ráérek éppen.
De ez az én szuterén véleményem, kár volt rááldozni ezt a néhány sort
"..és nem rohanunk félmeztelenül sokan tesvériesen egyszerre ordítva hogy ez spárta." - zseniális!!!
hahaha, kész, rég röhögtem ennyire jóízűt
-
alvaro
senior tag
Nem érzed úgy, hogy az egész, amit képviselni akar, szar irányból teszi?
Meg nekem ez nem a tesvérem. Kiez?
Mondjuk a vérmagyar íjászegyesületek országos szövetsége plakáton jól mutatna. És kb oda is illik. Meg nem vagyunk beolajozva, meg kigyúrva, és nem rohanunk félmeztelenül sokan tesvériesen egyszerre ordítva hogy ez spárta.Hát ha úgy érzed hogy attól vagy motoros akkor integess

Szoktam én is. Ha ráérek éppen.
De ez az én szuterén véleményem, kár volt rááldozni ezt a néhány sort
A testvérek között néha óriásiak a különbségek, és képtelenek megérteni egymást. Ebben az értelemben, felőlem

-
Topiccsendőr
addikt
Nem érzed úgy, hogy az egész, amit képviselni akar, szar irányból teszi?
Meg nekem ez nem a tesvérem. Kiez?
Mondjuk a vérmagyar íjászegyesületek országos szövetsége plakáton jól mutatna. És kb oda is illik. Meg nem vagyunk beolajozva, meg kigyúrva, és nem rohanunk félmeztelenül sokan tesvériesen egyszerre ordítva hogy ez spárta.Hát ha úgy érzed hogy attól vagy motoros akkor integess

Szoktam én is. Ha ráérek éppen.
De ez az én szuterén véleményem, kár volt rááldozni ezt a néhány sort
-
zsoltee10
addikt
-
latyak17
tag
Legtöbb esetben énis szoktam inteni, kivéve a motoros rendőröknek
Nem
Általában nincs kedvem inteni, mivel én egy 50-es váltósat hajtok nem igazán néznek komoly motoros partnernek a "nagyok" 
-
stifi
senior tag
ez szerintem ratyiság

bármint mi buzis, a kép és a szöveg, vagy a köszönés?
ha a köszönés az, akkor én is buzi vagyok, még a robogósoknak is szoktam inteni kivétel nélkül, szerintem jópofa szokás
-
Ramius
őstag
ez szerintem ratyiság

Főleg mert a két motoros ugyanaz, ha megnézed

-
Topiccsendőr
addikt
-
Ramius
őstag
-
boogie84
veterán
-
stifi
senior tag
nagyon szép ebben az összeállításban!
én egy hátsó sárvédővel fogom indítani a szezont, remélem az legalább tizedannyira feldobja majd a vasat, mint egy új fényezés
és ha már fényezett sárvédő lesz, lehet a felnik is kapnak valamit, a múltkor láttam cbr600f3 motort fehérben, f4i fejidommal, r6 farokidommal és VFR800 hátsó felnivel.
akkor döntöttem el, hogy nekem VFR800 felni _kell_ az f4i-re. kár, hogy az egész lengőkart cserélni kell rugókkal minden szarral együtt, többe fájna mint a motor... -
stifi
senior tag
-
.mf
veterán
úgy kell nekik, de megmondom őszintén, engem nem zavar, mindenki arra ül amire szeretne. az más kérdés, hogy puccoskodik a parkolóban, de azt meg úgyis hamar levágod valakin, hogy kávézó motoros, vagy igenis igyekszik odatenni magát és tanulni alázattal kitartással.. egy duki fapados dzseki 700 ojró, szóval minden aranyárban van... és ebben még bőr is alig van.
itt a motorozás absz életstílus, a szerves része a minden napoknak (a robogósok elképesztő, külön történet...) a cég parkolójában is külön motoros parkoló van, öltöző, az utckában is mindenhol gondolnak a motorosokra, más világ nagyon. tiszta káosz, de működik a rendszer.
egy kávézó motorost sem láttam, ütik-vágják az összes motort, de amit kell, azt mindig cserélik és rendes a szervizelés.
én biztos veszek egy dukit magamnak 2-3 év múlva, addigra valamennyire emészthetően fogok tudni motorozni, keresek egy használt szép darabot, amit ha eldobok nem gáz. addig is egy gyári duki polóval kezdem, az csak 40 ojró
és most már vannak is digó kollégák, akik kellően duki buzik és segíteni is fognak tudni a vásárlásban, mert tuti, hogy olasz piacról fogok venni.Apa, folytatódik!
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
Hávazze, Honda-buziból egy látogatás után átvedlettel Duki-buziba, amikor még te is azt mondtad, hogy szervizigényes olasz üszök sznoboknak?
Ejj, nagyon könnyen megingatható vagy 
Akkor egy kis néznivaló, hátha visszacsábít a Hondához
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
-
Gaboman
nagyúr
Hát meg az olaj is sűrűbb jóval, az is lefogja rendesen. Az akkunak is hideg van, nem olyan gyors, mint nyáron.
Ettől az időjárástól kivagyok. Most jön a -18. Azt hittem két hét és lehet pályára menni.
Egészen Február 18ig hideg éjszakákat ígér -10 fokos átlaggal és napközben is mínusz fokokat, bár én annyira az előjelzéseknek már nem hiszek.
Remélem hogy 1 hónap múlva már mocizhatunk. -
Integra
titán
Hát meg az olaj is sűrűbb jóval, az is lefogja rendesen. Az akkunak is hideg van, nem olyan gyors, mint nyáron.
Ettől az időjárástól kivagyok. Most jön a -18. Azt hittem két hét és lehet pályára menni.
milyen -18?????
-
Topiccsendőr
addikt
Nekem télen rendszerint könnyebben indul, mint nyáron
Tipikus rotaxos móka, hogy nem kapja el elsőre, sőt, amikor meleg volt, tipikusan negyedikre fogta meg hosszabb (több órás) állás után. Télen meg pöccröff. Azt viszont lehet hallani, hogy nem bírja olyan lelkesen forgatni az akku az indító, mint nyáron. Nehéz az a nagy henger 
Ma viszont kiszedem tölteni az akkut. A jövő héten biztosan nem lesz rá szükségem, kissé hideg lesz...
Hát meg az olaj is sűrűbb jóval, az is lefogja rendesen. Az akkunak is hideg van, nem olyan gyors, mint nyáron.
Ettől az időjárástól kivagyok. Most jön a -18. Azt hittem két hét és lehet pályára menni.
-
alvaro
senior tag
Injektoros, még jó hogy úgy idnul

augusztusban állítottam le a tézét, kiváncsi voltam beindul-e. megvártam míg feltölti az úszóházat és 4. rúgásra indult szívatóval. én inkább ezen csodálkoztam
Nekem télen rendszerint könnyebben indul, mint nyáron
Tipikus rotaxos móka, hogy nem kapja el elsőre, sőt, amikor meleg volt, tipikusan negyedikre fogta meg hosszabb (több órás) állás után. Télen meg pöccröff. Azt viszont lehet hallani, hogy nem bírja olyan lelkesen forgatni az akku az indító, mint nyáron. Nehéz az a nagy henger 
Ma viszont kiszedem tölteni az akkut. A jövő héten biztosan nem lesz rá szükségem, kissé hideg lesz...
-
TayRol
nagyúr
-
Gaboman
nagyúr
mondjuk egy léghűtéses V2 ért nem adnék én se ennyit, akármi is van ráírva

1 millát rászánnék maximum.
-
Topiccsendőr
addikt
-
Topiccsendőr
addikt
Injektoros, még jó hogy úgy idnul

augusztusban állítottam le a tézét, kiváncsi voltam beindul-e. megvártam míg feltölti az úszóházat és 4. rúgásra indult szívatóval. én inkább ezen csodálkoztam
-
emvy
félisten
-
boogie84
veterán
-
Shkiz0
nagyúr
-
Integra
titán
-
Gaboman
nagyúr
-
Integra
titán
-
TayRol
nagyúr
-
Gaboman
nagyúr
-
Integra
titán
-
Gaboman
nagyúr
igazából mindegy melyik, gyönyörűek egytől egyig, városba én is csupaszt vennék

de a multistrada is nagyon jó élőben, meg az is 150le, megy mint a meszes. egyik kollégámnak még a régi van, 5 éve vette újonnan, most 45k km van benne, katalizátor kuka, teljes vim rendszer, nyitott kuplung fedél, hihetetetlen fasza hangja volt, legközelebb valszeg mehetek is vele egy kört
kérdeztem, hogy mi van a rendőrökkel, mert ugye ezen a gépen kb minden szabálytalan ami szabálytalan lehet és headshot jár érte.. mondja, hogy nálunk ha a rendőr egy ducatit meghall, ált. a elnéz a másik irányba.. ennyi, ez van, hagyják az embert élni. ő pedig ha bemegy a városba, mindig becsavarja a tompítót, a gumik mindig patika, rendesen karban tartott a motor, szervizelt, nem egy hulladék. itt absz kult a ducati, úgy is használják. a szalonban még a használt motorok is olyan állapotban sorakoztak, hogy bármelyikre rá ülhetsz és mehetsz vele ha kitolod, még a hátul sorakozók is. egy használt szép 3-4 éves dukit azért már egész emberi áron kapni, nem az 1198-ra kell elsőnek gyúrni, ahogy te is mondod, a használt nakedek, vagy multistrada, ha kell némi szélvédelem is..
meg hát élőben a desmosedici rr... na az odabasz, hihetetlen gép..
sajnos paginale éppen nem volt bent, de ha minden igaz mire megyek vissza, lesz már nekik
Hypermotardod már 1.7be kapni itthon, brutálisan szép motor.
-
Integra
titán
Jók lettek a képek.

Sajnos ezek a motorok ritkán kerülnek hozzáértő kezekbe. A többség nyálverésből veszi, f@sz hosszabítónak, viszont a kellő motoros rutinnak híjján vannak.
2005-től kb. 2008-ig elég sokat járkáltunk a Mátrába. Volt ott is jó pár Ducati, de ritkán láttam olyan motoros kezében aki meg is érdemelte volna. A többség a Gyöngyös felöli büfésor előtt páváskodott a Ducati Racing-es dzsekijükben, de egy normális kanyarvételt nem láttam tőlük.
A másik tábor, akikkel az árok mellett találkoztam a 24-es út mentén, miután elestek.
Persze ez nem csak a Ducati táborra vonatkozik, de ez a fajta mentalitás itt elég erősen jelentkezik. Sajnos azokhoz ritkán kerül, akik meg is becsülik, és tudnak is motorozni.úgy kell nekik, de megmondom őszintén, engem nem zavar, mindenki arra ül amire szeretne. az más kérdés, hogy puccoskodik a parkolóban, de azt meg úgyis hamar levágod valakin, hogy kávézó motoros, vagy igenis igyekszik odatenni magát és tanulni alázattal kitartással.. egy duki fapados dzseki 700 ojró, szóval minden aranyárban van... és ebben még bőr is alig van.
itt a motorozás absz életstílus, a szerves része a minden napoknak (a robogósok elképesztő, külön történet...) a cég parkolójában is külön motoros parkoló van, öltöző, az utckában is mindenhol gondolnak a motorosokra, más világ nagyon. tiszta káosz, de működik a rendszer.
egy kávézó motorost sem láttam, ütik-vágják az összes motort, de amit kell, azt mindig cserélik és rendes a szervizelés.
én biztos veszek egy dukit magamnak 2-3 év múlva, addigra valamennyire emészthetően fogok tudni motorozni, keresek egy használt szép darabot, amit ha eldobok nem gáz. addig is egy gyári duki polóval kezdem, az csak 40 ojró
és most már vannak is digó kollégák, akik kellően duki buzik és segíteni is fognak tudni a vásárlásban, mert tuti, hogy olasz piacról fogok venni. -
Integra
titán
Nagyon jó képek lettek, ez már szalon.

Számomra a két motor ami közel áll a szívemhez Streetfighter és a Hypermotard.
Hozzájuk még lenne merszem ez még nem az a hű de nagyon kevés vagyok hozzá kategória.igazából mindegy melyik, gyönyörűek egytől egyig, városba én is csupaszt vennék

de a multistrada is nagyon jó élőben, meg az is 150le, megy mint a meszes. egyik kollégámnak még a régi van, 5 éve vette újonnan, most 45k km van benne, katalizátor kuka, teljes vim rendszer, nyitott kuplung fedél, hihetetetlen fasza hangja volt, legközelebb valszeg mehetek is vele egy kört
kérdeztem, hogy mi van a rendőrökkel, mert ugye ezen a gépen kb minden szabálytalan ami szabálytalan lehet és headshot jár érte.. mondja, hogy nálunk ha a rendőr egy ducatit meghall, ált. a elnéz a másik irányba.. ennyi, ez van, hagyják az embert élni. ő pedig ha bemegy a városba, mindig becsavarja a tompítót, a gumik mindig patika, rendesen karban tartott a motor, szervizelt, nem egy hulladék. itt absz kult a ducati, úgy is használják. a szalonban még a használt motorok is olyan állapotban sorakoztak, hogy bármelyikre rá ülhetsz és mehetsz vele ha kitolod, még a hátul sorakozók is. egy használt szép 3-4 éves dukit azért már egész emberi áron kapni, nem az 1198-ra kell elsőnek gyúrni, ahogy te is mondod, a használt nakedek, vagy multistrada, ha kell némi szélvédelem is..
meg hát élőben a desmosedici rr... na az odabasz, hihetetlen gép..
sajnos paginale éppen nem volt bent, de ha minden igaz mire megyek vissza, lesz már nekik
-
Gaboman
nagyúr
Hozzáértő véleménye érdekelne, van egy gyönyörű állapotban lévő motorkerékpát amit nagyon ár alatt adnak el, én megvenném a motort de egyből tovább is passzolnám jobb áron.
Nekem is át kell íratnom a nevemre vagy elég annak aki megveszi tőlem?
Tehát én a vevőtől adásvételi szerződéssel elhozom a motort de másnap újabb adásvételi szerződést írnék az új tulajjal és majd Ő átíratja magának, ez így helyénvaló?
Vagy milyen megoldás lehetséges hogy nekem nem kerüljön plusz kiadásban?
Esetleg írunk egy megállapodást kéttanúval én kifizetem a tulajnak a motort, eladom természetesen jobb áron és a kereskedő nekem fizeti a kialkudott vételárat. -
Gaboman
nagyúr
-
zack
nagyúr
Jók lettek a képek.

Sajnos ezek a motorok ritkán kerülnek hozzáértő kezekbe. A többség nyálverésből veszi, f@sz hosszabítónak, viszont a kellő motoros rutinnak híjján vannak.
2005-től kb. 2008-ig elég sokat járkáltunk a Mátrába. Volt ott is jó pár Ducati, de ritkán láttam olyan motoros kezében aki meg is érdemelte volna. A többség a Gyöngyös felöli büfésor előtt páváskodott a Ducati Racing-es dzsekijükben, de egy normális kanyarvételt nem láttam tőlük.
A másik tábor, akikkel az árok mellett találkoztam a 24-es út mentén, miután elestek.
Persze ez nem csak a Ducati táborra vonatkozik, de ez a fajta mentalitás itt elég erősen jelentkezik. Sajnos azokhoz ritkán kerül, akik meg is becsülik, és tudnak is motorozni. -
stifi
senior tag
Nekem is van egy ismerősnek, igaz nem helyi lakos
, de majd próbálok összehozni egy próbát, ha indul a szezon, és kimerészkedik vele.
A jogsit már elkezdtem, az a lényeg, legfeljebb majd bőrszerkóban, sisakban mászkálok az utcán, motor nélkül.
stifi
Ki kell majd próbálnom, bár hosszú távra úgy se tudom, de legalább pár kanyarra...meg egy Hornetet is ki kellene, és lenne összehasonlítási alapom. Persze a Hornet üléspozíciója jobb (gondolom én), de az összkép a lényeg.
Meg nem úgy kell elképzelni, hogy folyton túrázgatni akarok, meg iszonyat sok km-t...város, plusz kiruccanások.én főleg városban használom, ott még sosem fáradtam el rajta pedig 5km-re lakom a munkahelyemtől és szinte mindig 30-at megyek hazafelé

néha elmegyek vele kanyarogni ide-oda (általában egyedül, kikapcsolódásképpen), és olyankor nagyon jól érzem magam, néha feldobom az asszonyt és elmegyünk bp-szentendre távolságon fagyizni, ő jobban szerette az előző gépet de már rájöttünk, hogy ha lendületesen megyünk akkor neki sem kényelmetlen hátul..a hornet tökre más persze, se plexi, se csutka kormány, se agresszív szöget záró lábak... én pl sosem vennék fejidom nélküli motort, de ez nálam esztétikai és kényelmi kérdés, a nakedből is a fejidomost szeretem (pl sv650, fazer)
a hornet és a 600f is nagyon kezes gép, baromi könnyű döntögetni, nekem van még rajta egy yoshimura slip-on oval rs3 dob, kicsit hangos egy idő után de legalább kihozza mennyire szép hangja van a blokknak, igazi sportgép a 110 lóerővel ha úgy használod (és olyankor 5 helyett megeszi a 9 litert is, bár alattam még hatnál többet nem fogyasztott...) -
Boxer001
veterán
Nekem is van egy ismerősnek, igaz nem helyi lakos
, de majd próbálok összehozni egy próbát, ha indul a szezon, és kimerészkedik vele.
A jogsit már elkezdtem, az a lényeg, legfeljebb majd bőrszerkóban, sisakban mászkálok az utcán, motor nélkül.
stifi
Ki kell majd próbálnom, bár hosszú távra úgy se tudom, de legalább pár kanyarra...meg egy Hornetet is ki kellene, és lenne összehasonlítási alapom. Persze a Hornet üléspozíciója jobb (gondolom én), de az összkép a lényeg.
Meg nem úgy kell elképzelni, hogy folyton túrázgatni akarok, meg iszonyat sok km-t...város, plusz kiruccanások. -
stifi
senior tag
állítólag a sportmotor kategória legkényelmesebb darabja..
én most kezdem majd a harmadik szezont egy f4i-vel, 20ezret mentem eddig vele, egy seggel simán el lehet menni vele egy tankot (kb 250 km) pihenés nélkül, nekem a vállam szokott elfáradni mert ha táska van rajtam azért, ha nincs rajtam akkor meg azért, mert a testem legkevésbé sem hasonlít egy élsportolóéhoz (175cm, 65kg), és egyszerűen a saját korlátaim miatt elfáradok egy idő után..volt idő, amikor sima hosszúnadrágban motoroztam, és nem értettem miért fárad el a valagam 50km után, aztán rájöttem hogy a nadrág dörzsöli ki a seggem

pár ruházatot kipróbáltam mire rájöttem miben kényelmes hosszú távon is, és azt tudom mondani (leszámítva a vállfáradást), hogy nagyon, nagyon kényelmes gép, a magasságommal egyenes háttal tudok ülni rajta görnyedés nélkül, és túraplexivel 80km/h sebességig nagyon kényelmes, utána már elkél a füldugó (vagy egy csendes sisak), vagy az hogy leborulj a plexi mögé!rengetegen használják egyébként túrázni/munkába járni/pályázni, az egyik legsokoldalúbb gép ami létezik! én egész szezonban használom amint 5 foknál magasabb az átlaghőmérséklet, munkába járok vele. balcsira/vidékre, és idén pályázni is szeretnék majd..
egyébként meg elfogult vagyok, mert szerintem a legszebb motor ever, de igyekszem pártatlanul nyilatkozni! a vezérműlánc feszítőt sokszor kell cserélgetni, más típushibája nincs, enyém 42e km alatt 2 feszítőt evett meg, egyébként csak a kötelező szervizt költöm rá (plusz volt már defektem, egyszer elfektettem mert elütöttek, apróságok...) -
TayRol
nagyúr
-
Boxer001
veterán
-
TayRol
nagyúr
-
Boxer001
veterán
Ebből a szempontból szimpatikus nekem is, és kicsit komolyabb fékekkel meg futóművel már majdnem kellene. Ha nem lenne szűkös kettőnknek.
A Vara nehéz, mint a dög, de nekünk kell ennyi hely egy motoron, mint amit nyújt.Boxer001: Mihez képest kényelmes? Nekem tuti kényelmetlen lenne a túra enduroról átülve. Aki meg száguldó hokedliről ül át, annak meg fotel. Szóval igen, ülj rá, és....

Nyilván nem egy full túragéphez hasonlították.

Új hozzászólás Aktív témák
-
4100 - 4001
158210 - 158001 158000 - 156001 156000 - 154001 154000 - 152001 152000 - 150001 150000 - 148001 148000 - 146001 146000 - 144001 144000 - 142001 142000 - 140001 140000 - 138001 138000 - 136001 136000 - 134001 134000 - 132001 132000 - 130001 130000 - 128001 128000 - 126001 126000 - 124001 124000 - 122001 122000 - 120001 120000 - 118001 118000 - 116001 116000 - 114001 114000 - 112001 112000 - 110001 110000 - 108001 108000 - 106001 106000 - 104001 104000 - 102001 102000 - 100001 100000 - 98001 98000 - 96001 96000 - 94001 94000 - 92001 92000 - 90001 90000 - 88001 88000 - 86001 86000 - 84001 84000 - 82001 82000 - 80001 80000 - 78001 78000 - 76001 76000 - 74001 74000 - 72001 72000 - 70001 70000 - 68001 68000 - 66001 66000 - 64001 64000 - 62001 62000 - 60001 60000 - 58001 58000 - 56001 56000 - 54001 54000 - 52001 52000 - 50001 50000 - 48001 48000 - 46001 46000 - 44001 44000 - 42001 42000 - 40001 40000 - 38001 38000 - 36001 36000 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 5901 5900 - 5801 5800 - 5701 5700 - 5601 5600 - 5501 5500 - 5401 5400 - 5301 5300 - 5201 5200 - 5101 5100 - 5001 5000 - 4901 4900 - 4801 4800 - 4701 4700 - 4601 4600 - 4501 4500 - 4401 4400 - 4301 4300 - 4201 4200 - 4101 4100 - 4001 4000 - 3901 3900 - 3801 3800 - 3701 3700 - 3601 3600 - 3501 3500 - 3401 3400 - 3301 3300 - 3201 3200 - 3101 3100 - 3001 3000 - 2901 2900 - 2801 2800 - 2701 2700 - 2601 2600 - 2501 2500 - 2401 2400 - 2301 2300 - 2201 2200 - 2101 2100 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
LOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Rokon topikok:
• Robogó, kismotor
• Nagyrobogósok baráti topikja
• Elektromos autók - motorok
- Gitáros topic
- Béta iOS-t használók topikja
- Húsz perc játékmenetet villantott az EXODUS
- Milyen asztali (teljes vagy fél-) gépet vegyek?
- Honor Magic8 Pro - bevált recept kölcsönvett hozzávalókkal
- One otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- HiFi műszaki szemmel - sztereó hangrendszerek
- Milyen házat vegyek?
- DJI topic
- Suzuki topik
- További aktív témák...
- Apple iPhone 16 128GB Bontatlan Független Összes Szín / 27% áfás ár
- Keresünk S24/S24+/24 Ultra/S24 FE
- Dell G15 5530 RTX 4060 140W / i7-13650HX / 165Hz 16GB RAM 1TB SSD
- Gamer PC-Számítógép! Csere-Beszámítás! R5 5600XT / RTX 3070 / 16GB DDR4 / 512GB Nvme SSD
- Xbox Game Pass Ultimate kedvező áron, egyenesen a Microsoft-tól! - AUTOMATA BOLT
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest
Cég: aiMotive Kft.
Város: Budapest

Szánalmasnak tűnik az egész. Vagy nemtom.
mondjuk a spoon-ban voltunk, az egész tűrhető, de azért inkább mentem volna edzésre.. meg még most is másnapos vagyok asszem..
gyorsúszás a legjobb, de lényegében mind1. terhelés nincs a gerincre, kockázatmentes.
![;]](http://cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)







...akkor még szerencsém is van ilyen szempontból, hogy már nem vagyok a főváros közvetlen közelében...bár ezeknél nem lehet tudni, majd kivetítik az egész országra.


