Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:51:26

LOGOUT.hu

Mindent a robogókról / kis motorokról topik
Első hozzászólás előtt olvasd át a téma összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#282) simonzé válasza Topiccsendőr (#281) üzenetére


simonzé
addikt

a mester 100-as keverket ajánlott, ami azt jelenti, hogy 100 liter benzinhez adjak 1 liter olajat. Ez egy tankra vetítve (szűk 4 liter benzin) 4 centiliter, azaz szűk féldeci olajat jelent. Ez még nemigen kavar be a motornak, viszont hatékonyabb a kenés. Pláne, hogy sesem tettem bele ennyit, mert én is féltem a lerakódástól a gyertyán. Kb. feleennyit nyomtam bele, a 200-as kiinduló keverék nem okozhat gondot. ehhez jön az automata olajozás, ami már nem az én gondom. :)

NGabor - most olvastam a topic elejét. és a következőket mondanám:
Egy sisaktartó/doboz/első kosár bármelyik robit alkalmassá teszi bevásárlómoci célra. Én a Diom lábterében már többször vittem 20-25 kilós szerverházakat (6+3-asokat!), és akkor még nem beszéltem a hátizsákom kapacitásáról, valamint a kormányoszlop vonalában a lábtérben lévő akasztóról, amire egy szatyrot ráakaszthatsz, ez minden mocin ott van.

Más: 400-ért én már nem 50 ccm-es motort vennék, hanem minimum egy használt 125-öst. A mulkor láttam egy Yamaha Majestyt az Aproneten, ami egyszerűen csodálatos volt. Ha az eladóval megbeszéled, a papírokon már 50 ccm-es moci szerepel, és az Isten se mondja meg, hogy az 125-ös. Azon aztán van hely. Megy is mint az álom. Erről ha leveszed a 125-re utaló matricákat mindenki elhiszi, hogy egy nagytesű 50-es négyütemű moci. Még a hangja sem árulja el. Gyönyörkodj!:
[kép]

I don't fit in. I fit out.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.