Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Monitorok  »  Milyen monitort vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 01:07:51

LOGOUT.hu

Szia!
Mielőtt kérdeznél , alábbiakkal kérlek egészítsd ki (FONTOS! LG monitoroknál a P végződés az új tápegységre utal!):

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#44578) tkesy válasza N.Ferry (#44571) üzenetére


tkesy
őstag

Mint írtam eddig semmi más nem adott akkora felhasználói élmény növekedést, mint az amikor egy nagy tv-t raktam a monitor helyére... A mostani tv-nek úgy 30-35 ms az input lagja, de ez eddig nem akadályozott meg abban, hogy pl BF3-ban ilyen köröket (v k/d arányt) hozzak, pedig nem vagyok pro játékos... Azt viszont kétlem, hogyha vmi 20 ms-al gyorsabb cuccon játszanék akkor ez az érték a 2x /3x-ra javulna... Valószinűleg jobb lenne0, de nem csak ez a döntő tényező... A másik, hogy pl F1 2012/13-at játszva,- neten v single, nem azon múlt, hogy be tudom venni-e a kanyar, hogy mennyi a tv input lagja... De az is tény, hogy ez a játék nem kimondott szimulátor + én billentyűzettel játszom, nem kormánnyal... Ha meg olyan játékokkal nyomulsz, mint az ME2/3, AC4 és társai, akkor iszonyat sokat dob az élményen az, hogy hatalmas képernyőn látod az eseményeket...

De mint írtam a szívem a tv felé húz, tehát elfogult vagyok a témában, nomeg nem volt még alkalmam kipróbálni ilyen IPS paneles monitort sem, de szerintem ha nem vagy pro játékos, akkor alternatíva lehet egy jobb tv, de azt mindenképpen ,- szó szerint,- szem előtt kell tartani, hogy ezeket nem monitornak tervezték... pl. ha leraksz egy 40" tv-t az asztalra, akkor annál nagy eséllyel pont egyenesen vagy picit fölfelé kell nézned, így jobban fárasztja a szemed, és nagyon állítani sem tudsz rajta, csak elég macerás módon.... De ahogy szokott lenni, mindennek megvan az előnye / hátránya...

>>>> The Truth Is Out There - I Want To Believe <<<<

Útvonal

Fórumok  »  Monitorok  »  Milyen monitort vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.