Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen egeret válasszak? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu



Vagy legalább az ajánlott egerek listáját nézd át!
Forma összehasonlító oldalak: RTINGS, EloShapes
Gyakori fogások: Reddit
Hirdetni tilos a fórumban, használd a Hardveraprót!

Utoljára frissítve: 2021. 11. 25.
Amennyiben billentyűzetet keresel: Milyen billentyűzetet vegyek?
Egér / egérpad beárazás: PERIFÉRIA beárazás

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19201) WolfheartGR válasza Skalci (#19200) üzenetére


WolfheartGR
őstag

Írd/mondd amit ide írtál. Jó lenne kipróbálni 500hz-en és másik gépen is. Lehet, hogy az 1000hz-es frissítési frekit nem bírja az usb vezérlő.

‎"Mindegy, hányszor adsz enni a farkasnak, mindig visszavágyik az erdőbe..." Milyen színű az, hogy berúgok szombaton? Valószínű...

(#19202) McClane


McClane
aktív tag

Ilyen WMO-t láttatok már? [link]
Más a csatlakozója, kábele és a görgő is kicsit eltérő.

(#19203) kisbe88


kisbe88
csendes tag

Hali!

Van egy 4éves Icon7 z500as egerem, igazából csak a kopás és az egérgörgő a problémája, szeretnék venni valami hasonló kialakítású egeret. Roccat egereket nézegettem, de utána olvastam és letettem róluk a minőségük miatt. Az első hozzászólás alapján a Logitech és a razer egerek közt vacillálok. Valami ötlet?

"Egy jó harcos nem tökéletes. Nem győz mindig. Nem sérthetetlen. A jó harcos nagyon is sebezhető. Ez teszi igazán bátorrá."

(#19204) cellpeti válasza McClane (#19202) üzenetére


cellpeti
veterán

annyira azért nem különleges sztem

Tigris, tigris, csóvafény...

(#19205) jaffa 2843 válasza McClane (#19202) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Én nem vennék tőle az biztos. Aggasztó negatív/pozitív visszajelzések aránya. Maradok a 96% feletti trusted seller-eknél.

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#19206) McClane válasza cellpeti (#19204) üzenetére


McClane
aktív tag

Én valamilyen felújítottra gondolok vagy különböző alkatrészekből összerakott egerekre.

(#19205) jaffa 2843
Nem akarok tőle venni, csak érdekelt találkozott-e már valaki ilyennel.

(#19207) deadelon válasza kisbe88 (#19203) üzenetére


deadelon
aktív tag

kicsit reszeld meg és megszűnik a görgő probléma.ha kell küldök képet hogyan

Nagy keleti bölcsesség:Több repülőgép van a vízben mint amennyi tengeralattjáró az égben

(#19208) kisbe88 válasza deadelon (#19207) üzenetére


kisbe88
csendes tag

A görgõ problémát megoldottam én is, igazából csak szeretném lecserélni :)

"Egy jó harcos nem tökéletes. Nem győz mindig. Nem sérthetetlen. A jó harcos nagyon is sebezhető. Ez teszi igazán bátorrá."

(#19209) hunderbörd


hunderbörd
tag

Erre valaki valamit?
Szerintetek mi jobb választás a Gigabite, Logitech vagy a Microsoft?
HB

(#19210) Kvelstadt válasza hunderbörd (#19209) üzenetére


Kvelstadt
veterán

annyira már képbe raktak itt hogy tudjam gigabyte-ot biztos hogy nem fognak ajánlani.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#19211) WolfheartGR válasza hunderbörd (#19209) üzenetére


WolfheartGR
őstag

Válassz egy neked tetszőt az első hsz-ből. ;)

#19210 toturi: :K

[ Szerkesztve ]

‎"Mindegy, hányszor adsz enni a farkasnak, mindig visszavágyik az erdőbe..." Milyen színű az, hogy berúgok szombaton? Valószínű...

(#19212) superecneB válasza McClane (#19202) üzenetére


superecneB
őstag

Fordítva van az inteli-eye logo a képen, s ez sok mindent elárul. Az eredeti ilyen.

[ Szerkesztve ]

(#19213) batai15


batai15
félisten

Üdv, főleg fps játékokra keresek egy gamer egeret, minimum 1600 már jó, lehetőleg oldalsó gomb is legyen 1-2 , és állítható legyen az érzékenysége, illetve legyen vissza jelzés is beállításról.
Ebayről rendelném 5 ezer forintig. Köszi.
Linket is kérhetnék esetleg?

(#19214) ng0ofy válasza batai15 (#19213) üzenetére


ng0ofy
KORREKTOR

Javaslom, hogy olvasd el az első hozzászólást a topikban valamint, hogy kicsit olvass vissza, nemrég volt szó ilyen egérről és beszerzési helyről :K

(#19215) batai15 válasza ng0ofy (#19214) üzenetére


batai15
félisten

Figyelj ne haragudj, de nem értek az egerekhez a dpin kívül, szóval ha nem vagy hajlandó érdemleges választ adni, akkor légyszives ne is írj. Köszi.
Mégkérem az embereket ,akik szívesen segítenek, azok írjanak, nagyon hálás leszek érte , köszi,

(#19216) jaffa 2843 válasza batai15 (#19215) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Csak simán lusta vagy...

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#19217) batai15


batai15
félisten

[link]
Találtam egy egeret, ami szerintem jó.
Szerintetek meg felelő?
H jól látom egér pad is van hozzá?

(#19218) Kvelstadt válasza batai15 (#19217) üzenetére


Kvelstadt
veterán

ez mindenestűl 20 dollár? annyiér nem rossz. bár én fényes felületű egeret sose vennék.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#19219) batai15 válasza Kvelstadt (#19218) üzenetére


batai15
félisten

Szerintem igen, ha jól számoltam olyan 4600 forintra jönne ki.
jaffa 2843:@ lusta esetleg csak te vagy barátom. Szólj az adminoknak hogy zárolják a topicot , mert minden információ meg van adva első hszben-

(#19220) jaffa 2843 válasza batai15 (#19219) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Postával együtt van az ~5100 HUF is.
Bocs, de az, hogy nem vagy hajlandó elolvasni az alapvető információkat, annak ellenére, hogy kijelentetted, nem értesz az egerekhez. Erre nem igazán lehet mit mondani, mint azt, hogy lusta vagy még annak is utánanézni, amit venni szeretnél.

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#19221) batai15 válasza jaffa 2843 (#19220) üzenetére


batai15
félisten

Utána néztem, szóval ne vitatkozz velem oké?
Pont olyan dolog mint a mobil világ. hardveresen látszólag hasonló sok telefon, mégis sok sok külömbség van közöttük. Feltettem egy kérdést én mint laikus , hogy esetleg nehogy bele fussak egy olyan termékbe amit esetleg nem érdemes meg venni a tapasztalatok miatt.
Ennyi befejeztem, te meg az okoskodásoat tarsd meg magadnak.

(#19222) jaffa 2843 válasza batai15 (#19221) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Nincs mit. Legalább sikerült utána nézned. ;)

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#19223) Anaren91


Anaren91
senior tag

Sziasztok. Lenne pár kérdésem: Először is van egy Razer Copperheadem. Nem mai darab már vagy 7 éve vehettem, éés már érződik rajta az idő vasfoga. A bal gomb vagy duplán kattint néha vagy nem kattint. Ez igen csak zavarő főleg fps játékokba amikor darálok gépágyúval ezerrel és egyszer csak abbahagyja a tüzelést stb... első kérdésem az lenne hogy ezt a problémát lehet e valahogy orvosolni ha szétszedem az egeret? néztem már netem hogy a kis szerkezetbe amit lenyomok kattintáskor van valami laprugó szerű cucc ha azt megpiszkálom megjavulhat esetleg? Vagy inkább hagyjam az egészet és vegyek újat?
Innen jön a köv kérdésem: ha már újat kell vennem nem akarok rá sokat költeni. A4TECH XL-747H ezt a darabot néztem ki magamnak 6k ba fájna és a leírtak alapján számomra tökéletesen megfelelne. Valakinek tapasztalat ezzel az egérrel kapcsolatban?

MSI B450 Tomahawk Max, Ryzen 7 5800x3d, PowerColor 6700XT Hellhound,64 Gb 3600Mhz CL18

(#19224) WolfheartGR válasza Anaren91 (#19223) üzenetére


WolfheartGR
őstag

A mikrokapcsolót lehet cserélni. Ügyes kezű szaki kell, de van itt a ph-n olyan aki vállalja díjazás ellenében.
Egérválasztással kapcsolatban az első hszt tanulmányozd át. Ott találsz ajánlott eszközöket is. Meg jó sok fogalmat, megjegyeznivalót. :K

‎"Mindegy, hányszor adsz enni a farkasnak, mindig visszavágyik az erdőbe..." Milyen színű az, hogy berúgok szombaton? Valószínű...

(#19225) McClane válasza superecneB (#19212) üzenetére


McClane
aktív tag

Azt észre se vettem :)

(#19226) Mandarinn


Mandarinn
senior tag

Na gyerekek.....
6db Logitech egeret néztem meg a kiváló első hozzászólásból és egyiket sem lehet kapni...
Szóval ezek után szeretném megkérdezni, hogy 5-6.000Ft körül mit érdemes megvenni újonnan?
A fontos az lenne, hogy a gombok tartósak legyenek és jól kézre álljon.
Néha egy kis LOL-ra azért alkalmasnak kellene lenni :)

A mostani Trust egerem aminek egyébként kiváló formája van, sajnos nem bírta másfél évnél tovább...
Viszont van egy akksis Logitech egerem ami lassan 10 éves lesz. Szóval szimpatikus a márka.

Esetleg valaki tudna segíteni nekem? Nagyon örülnék neki :)

Köszönöm!

(#19227) jaffa 2843 válasza Mandarinn (#19226) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Itthon elég gyér a felhozatal valóban, viszont Ebay-ről pl remekül árazott G1-et vagy MX310-et lehet beszerezni. Esetleg kicsivel többért G400-at a hazai boltok polcain is megtalálni.

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#19228) Mandarinn válasza jaffa 2843 (#19227) üzenetére


Mandarinn
senior tag

És a G300?

(#19229) deatom válasza Mandarinn (#19226) üzenetére


deatom
tag

szia
én ebayről vettem egy logitech mx310-et, szoktam LOL-ozni is vele, szerintem megfelelő, vagy egy intellimouse 1.1a szerintem
[mx310] kevesebb, mint 2 hét alatt megérkezett.

(#19230) jaffa 2843 válasza deatom (#19229) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Én is innen rendeltem, és rekordidő alatt, kb 6 munkanap alatt meg is érkezett.

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#19231) superecneB válasza jaffa 2843 (#19230) üzenetére


superecneB
őstag

És teljesen jó eredeti?

Valahogy mindig fenntartásokkal kezeltem az ilyen hirdetéseket. Annak idején MX500ból is volt az alapmodell ami ilyen sötétebb kicsit csillogós borítást kapott, picit érdesebb jellegű felületet: [link] Míg ilyen mediamarkt, eletktroworld stb boltokban láttam, olyan borítású mx500 mint amilyet az MX310 is kapott a világos részen, tehát olyasmi mint az mx700 borítása [link] világosabb és másabb tapintású.
Persze az optika ugyan az volt, de én valahogy nem tudtam kibékülni a "gagyi" mx500zal, főleg azután hogy sokáig volt első szériás MX500-am.

[ Szerkesztve ]

(#19232) dokee78


dokee78
félisten

Max 5000 Ft ig ajánljatok már új vezetékes egeret.

A4-tech X748K jelenleg ez a tervem.

(#19233) Synthwave válasza dokee78 (#19232) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

A4Tech: 710-es kivételével felejtős.

eBay:
-------

Microsoft WheelMouse Optical 1.1a
Logitech MX 310
Logitech G1
Razer Abyssus Mirror
Razer Salmosa Pro-gaming Edition

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#19234) n@p@lm válasza Chereiose (#19171) üzenetére


n@p@lm
őstag

vigyázz, az aqua sok logi termékre csak 1 év garit ad!

(#19235) dokee78 válasza Synthwave (#19233) üzenetére


dokee78
félisten

Nem konkrétan gamer egér kell.
De újat szeretnék.

(#19236) germinator66


germinator66
aktív tag

Sziasztok!

Teljesen mindennapi/általános használatra szeretnék laptop mellé wireless egeret.
A legkényelmesebb az lenne, ha ki tudnám használni a noti beépített kékfog adapterét. Van-e valamilyen hártánya a bluetooth megoldásnak a "hagyományos" wireless-el szemben?

Esetleg érdekelne konkrét ajánlat is!

[ Szerkesztve ]

(#19237) Fauno


Fauno
tag

Sziasztok,

az alábbi három egér közül melyik a jobb választás?

főbb szempontok: kényelem (nem kis méretű a kezem.), tartósság (jó anyaghasználat)

1.) Razer Abyssus Mirror
2.) Steelseries Kinzu v2 Pro Edition
3.) Logitech G400

Vagy tudtok mondani más hasonló alternatívát, max 12-15e Ft-ig?

[ Szerkesztve ]

(#19238) Kvelstadt válasza Fauno (#19237) üzenetére


Kvelstadt
veterán

kinzu v2 pro-t kilőtték mikor én kérdeztem szóval azt kihúzhatod te is. én az abyssus-ra szavaznék. de a g400 marhára nem jön be nekem szóval elfogult vagyok :)

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#19239) Fauno válasza Kvelstadt (#19238) üzenetére


Fauno
tag

köszi, én azt olvastam, hogy a G400-asnak nem olyan jó az anyagminősége (görgetője, vezeték), nem tudom, hogy ez mennyire valós? Esetleg más alternatíva?

(#19240) Kvelstadt válasza Fauno (#19239) üzenetére


Kvelstadt
veterán

nemtom milyen minőség. 1-es hszbe benne van az ajánlottak között de nekem nem tetszik mind1 mit tud. az abyssus az viszont már ránézésre kell. :) nézz szét az 1-es hsz-be, ott van szinte mind amit ajánlanak az itteni szakértők.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#19241) Prison85 válasza Kvelstadt (#19238) üzenetére


Prison85
senior tag

Abyssus pedig el fog veszni egy méretes kézben, tehát kizárásos alapon marad a G400 a felsoroltak közül. ;)

[ Szerkesztve ]

BF2142☑ BFBC2☑ BF3☑ BF4☑BF2143☐ Mindenki a saját baklövéseit hívja tapasztalatnak. (Oscar Wilde)

(#19242) Fauno válasza Prison85 (#19241) üzenetére


Fauno
tag

esetleg más alternatíva pl: Steelseries Kana ?

(#19243) WolfheartGR válasza Fauno (#19239) üzenetére


WolfheartGR
őstag

Jó az a G400. Nincs rajta csiricsáré villany (gémerfény, vakuljparasztpilács,etc), meg ruháskábel (braided, bár azt speciel én is jobb szeretem). Kb ez a baj vele. Teljesen jó. Bár az 518-as festése nekem jobban tetszik.

SS kana is kicsi (tudtommal).
Nagy tenyérbe, leginkább az alábbiak az ajánlottak tenyeres fogásra:
-Microsoft IME 3.0
-Razer Deathadder
-Steelseries Ikari
-Logitech G400/MX518

[ Szerkesztve ]

‎"Mindegy, hányszor adsz enni a farkasnak, mindig visszavágyik az erdőbe..." Milyen színű az, hogy berúgok szombaton? Valószínű...

(#19244) Fauno válasza WolfheartGR (#19243) üzenetére


Fauno
tag

köszönöm, és a G300 az miben más, jobb?

(#19245) superecneB válasza Fauno (#19237) üzenetére


superecneB
őstag

Steelseries Ikari optical? [link]
MX518

G300-at biztos nem vennék. A G400 egy sokkal inkább bevállt konstrukcióra épül. Nekem a G300 formája riasztó, ha tudod fogdosd meg az egereket valami bevásárló központban. Én jobb kezes egér után nem érzem jól magam a tengelyesen tükrös egereket fogva, nem tudom te hogy vagy ezzel.

[ Szerkesztve ]

(#19246) Fauno válasza superecneB (#19245) üzenetére


Fauno
tag

köszönöm, akkor szerintem marad a G400, a másik kettőt nem nagyon láttam most az általam ismert üzletek árlistáján. :(

(#19247) tixem válasza superecneB (#19245) üzenetére


tixem
addikt

Ikari opticalt itthon lehet még kapni valahol, vagy ne is járjon a fejemben. Vagy használtan olyan ami még garis?

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#19248) Synthwave válasza dokee78 (#19235) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Ezek újak.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#19249) WolfheartGR válasza Fauno (#19244) üzenetére


WolfheartGR
őstag

Megnézed a gugliban. Utolsó információim szerint elég ratyi benne a szenzor, ún. cursor jump bug lakik benne.
FW-ből még nincs orvosolva tudtommal. Hogy el tud képzelni, hogy az milyen [link].

‎"Mindegy, hányszor adsz enni a farkasnak, mindig visszavágyik az erdőbe..." Milyen színű az, hogy berúgok szombaton? Valószínű...

(#19250) Synthwave válasza Prison85 (#19241) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Az attól függ, hogyan fogja és milyen stílusban játszódik vele. Nekem sincs kis kezem, mégis Salmosa-t használok.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen egeret válasszak? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.