Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen egeret válasszak? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu



Vagy legalább az ajánlott egerek listáját nézd át!
Forma összehasonlító oldalak: RTINGS, EloShapes
Gyakori fogások: Reddit
Hirdetni tilos a fórumban, használd a Hardveraprót!

Utoljára frissítve: 2021. 11. 25.
Amennyiben billentyűzetet keresel: Milyen billentyűzetet vegyek?
Egér / egérpad beárazás: PERIFÉRIA beárazás

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19301) Ice&Lime


Ice&Lime
veterán

...ebben a gagyi, ragyi, szégyen, szánalmas országban nem lehet semmi bevált jó terméket kapni, csak sz...rt, ide hozzák a szemetet. egyik bevált masszív egeret sem lehet itthon kapni, csak a mostani gagyikat, ilyen eldobhatós vackok vannak,, a mostani logitech sem a régi minőséget kínálja már, bezzeg a régiek(microsoft,logitech), na azok jók voltak, bírta 10évig simán, a mostaniak meg egy rakás szemét logóval eladva.
régebben lehetett tisztességes árért normális egereket kapni, most csak vagy gagyit tud venni az ember vagy drágát.
engem annyira idegesít, hogy nem tudok bemenni egy boltba és kipróbálni, megnézni az egereket, tiszta zsákbamacska az egész, meg utálom ezt a minden webshopon vásároljon online témát is, már cipőt és nadrágot meg kocsit is vegyél online, áhh :o undorító ez az egész amilyen irányba megy.
külföldön legalább értékelik valamennyire a vásárlók igényeit és vannak lehetőségeik, itthon csak hülyének nézik a vásárlókat.
lehet ebben a béna lepusztul drága falu országban 10ezer alatt használható egeret kapni(ami forgalomban van, nem ebay)?vagy ez is olyan mint laptopoknál, hogy fél millát kell kicsengetni, hogy minden alkatrésze hibátlanul működjön...

[ Szerkesztve ]

(#19302) Synthwave válasza MASSlag (#19299) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

"Játékos szemszögből nézi az egészzet"

-->

@1: "azoknak, akik játékhoz / egyéb precíziós munkához keresnek minőségi egeret"

Az csak a velejárója, hogy ami játékra jó, bármi másra is az.

A Cooler Master jó házakat meg hűtéseket forgalmaz, de az egereiket inkább kihagynám.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#19303) bluobluo75 válasza McClane (#19300) üzenetére


bluobluo75
őstag

én itthon szeretnék látni nem külföldön

(#19304) bluobluo75 válasza Ice&Lime (#19301) üzenetére


bluobluo75
őstag

Teljesen igazad van! :K :C :C

(#19305) tixem válasza bluobluo75 (#19304) üzenetére


tixem
addikt

+1

egérrel mondjuk könnyű helyzetben vagyok, bemegyek Media-ba és megfogdosom őket, már amelyik van... de venni akartam most egy 5.1-es szettet, mondom elmegyek Mediaba megnézni, hogy szól. Volt is olyan amit kinéztem, eladó persze sehol. Nagy nehezen találtam egy ilyen 20 éves forma gyereket, mondom megmutatnád hogy szól, mert vásárlás előtt megnézném (a hülye fel se fogta, hogy esetleg bevételt adnék a boltnak :U ) ? NEEEEM! Hát köszi :((( És hány év garancia van rá? Egy, nem látod az ártáblán?!? Még jó, hogy azt nem tette utána, köcsög :((( Felvilágosítottam, hogy a dobozra 2 év van írva, erre nagypofájúan azt mondta, jól van akkor kettő, és faképnél hagyott.

Aztán kénytelen voltam megvenni lutriba, de hála istennek több webshopos vélemény alapján olyan lett amilyet vártam.
És ez csak egy eset a sok mocskosság közül ami megesett velem, pedig csak 20 éves vagyok :U volt már afférom egy egész pc bolttal is, de ráb*sztak :DDD Szégyen ez az ország.

Ebay se megoldás sajnos, csóribb emberek nem fognak venni onnan, mert garancia hiába van rá fél év nem fog a postával szenvedni inkább megveszi itthon drágábban 2 év garival, és bár rohadtul nem vevőpártiak lenyeli a békát, mert hiába van neki igaza, kitörölheti vele az alfelét. Bár aki tökös és nem hagyja magát, befűthet az aljas üzleteknek :D

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#19306) CoDWaW07


CoDWaW07
őstag

Ezt a kettőt néztem ki:
Hama Urage és Gigabyte M6900 V2, valakinek véleménye/tapasztalta van valamelyik egérrel kapcsolatban?:)

●ASUS M5A97 EVO R2.0 ● AMD FX8320 ● 8 GB Corsair Vengeance 1600 Mhz ● MSI R9 280X 3GB ● Samsung 850 EVO 120 GB ● 1.5 TB ● Cooler Master Silent PRO 600W ● iPhone 6 Space Gray ● iPhone Xs 64GB Silver Galaxy Z Fold 4

(#19307) Kvelstadt válasza CoDWaW07 (#19306) üzenetére


Kvelstadt
veterán

ez a hama elég razer-esen akar kinézni de attól még hama. ilyet még én se néztem mikor egereket néztem pedig én se vagyok egy egérszaki. ugyan ezt a gigabyte-ot néztem én is de itt felvilágosítottak hogy a giga egérbe semekkora császár se. :)
egyébként meg véleménynek ott az 1.hsz és ami az ott lévő ajánlott egerek listába nem szerepel az nem véletlen nem szerepel.. :)

Jólmondtam főnök([oWn]f4te)? :)

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#19308) Ice&Lime


Ice&Lime
veterán

10 ezer alatt nincsen normális egér ezen a csíra drága putri m.o.-on, ami bp.-en is kapható vagy csak 10ezer és felette?
(online nem érdekel semmi)

[ Szerkesztve ]

(#19309) tixem válasza Ice&Lime (#19308) üzenetére


tixem
addikt

logitech g400 talán

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#19310) Ice&Lime válasza tixem (#19309) üzenetére


Ice&Lime
veterán

néhol csak pár száz forinttal van alul a 10ezernek, az túl sok érte, annyit nem tud szerintem, hogy annyiba kerüljön.
nekem nem kell egy egérre 80gomb, sem fps-hez 10ezer dpi, csak legyen megbízható, mint a régiek, amiket az ország jóvoltából nem kapni már ugye...

[ Szerkesztve ]

(#19311) Synthwave válasza tixem (#19305) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

"Ebay se megoldás sajnos, csóribb emberek nem fognak venni onnan"

Pedig pont nekik kéne még inkább előnyben részesíteni. Korrekt eladóval (van sok) az eBay olcsó és jó.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#19312) superecneB válasza Ice&Lime (#19310) üzenetére


superecneB
őstag

Nem csak az ország jóvoltából nem lehet kapni. Az ország miatt csak az áruk húzós. A forint gyengeségének köszönhető. Vannak egerek amiket egyszerűen már nem gyártanak. Rájöttek a cégek, hogy a többségnek el lehet adni azzal, hogy 5 fajta színben világít, meg lehet bele horgászok által fenekezésre használt ólomdarabokat pakolgatni meg hasonlók és az ilyen egyéb képességek a háttérbe szorultak, mint pl, élettartam, jó érzékelő stb.

Ha nem játszol akkor egy Microsoft Comfort Mouse 6000-sem lehet rossz, sok felületen elmegy, kényelmes. Ismerősöm az irodában ilyet használ. Nincs vele semmi baja, szereti, kényelmes. Egyébként játékra nem ajánlom, a középső gomb késleltetése miatt, nem tudok róla, hogy lenne fw ami javítaná.

[ Szerkesztve ]

(#19313) MASSlag válasza superecneB (#19312) üzenetére


MASSlag
tag

+1 az MS Comfort 6000-nek
Jó stabil, én használtam ilyet, főképpen irodába való, jó nagy tepsi egér.
Egy negatívum, hogy a főgombok elég hangosan kattognak, amúgy teljesen rendben van, csak játékra erős kompromisszumokkal való.
Azt hiszem csak 1 év gari van rá, de a legtöbb jóval tovább bírja.

[ Szerkesztve ]

A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka

(#19314) MASSlag


MASSlag
tag

Ezek közül ti melyiket vennétek:
Razer Imperator 2012 - 19k (kicsit sokallom)
Razer Death Adler 3.5G v2 - 16k
Logitech G500 - 16k
Logitech G9x - 16k
Főleg a 3 azonos árú egérről érdekel a véleményetek
Valamint hol lehet ilyeneket megnézni Budapesten, mert tapizás nélkül nem szeretnék választani.

A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka

(#19315) superecneB válasza MASSlag (#19313) üzenetére


superecneB
őstag

Attól függ mivel játszik az ember. Ilyen Dotaféleségekre szerintem abszolút alkalmas vagy World Of Walkingra, diablora ilyesmire...
FPS-ben főleg ha szükség van a középső egér gombra akkor felejtős és szerintem az ára sem annyira vészes. A kistesóját 4-5 ért megkapja az ember, de az is szenved ugyan ettől az inputlagos betegségtől.

(#19314) MASSlag:
Részemről DA v2. olcsóbban pedig G400. G500-at nem vennék.

[ Szerkesztve ]

(#19316) Synthwave válasza MASSlag (#19314) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Én a forma és méret miatt G9x-et (ettől lesz szubjektív ez az egész), de szenzor-ügyileg DA azért jobb - más kérdés, hogy 1000 cpi vagy azalatt igazából ez nem lesz lényeges.
G500-at biztos nem, mert bár ugyanaz az S9500-ös szenzor, mint a G9x-ben, de az egér böszme és féltégla, még súlyok nélkül is (nekem már a G9x is nehéz, nemhogy ez).
Duál-szenzor-lököttség Imperator-t szintúgy nem vennék. Indokolatlanul drága és blamázs marketingszöveg - élőben szerencsém még csak a Philips TwinEye-os elődhöz volt, annak volt minden baja szenzor-ügyileg, de ez a kettős megoldás is mosolyogtató. Ezelőtt 10 évvel is gyártottak első osztályú optikákat (még mindig az A2020 a kedvenc 500 Hz-en <3), amiknek nem kellett segítség, hogy a "felülethez kalibrálják magukat" (lol)..

Amúgy meg Razer Salmosa / Logi MX 300 / Logi G1-et.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#19317) Trebron09


Trebron09
őstag

Sziasztok!

Játékra kellene egy egér, (elég a 3 gombos is), 2-3k körül, létezik ilyen ami már jó is valamire, vagy ilyen ársávban mindegy?

Köszönöm a segítséget, üdv. :)

- Kreatív módon kell áramvonalasítani a stagnáló koncepciót! -

(#19318) ShadowK válasza Trebron09 (#19317) üzenetére


ShadowK
tag

Fogadjunk nem olvastad el az 1.Hsz-t. Ahogy láttam azon az áron az ebay-es MS WMO-k vannak ajánlottként.

(#19319) Tarill


Tarill
őstag

ez az egér Gigabyte GM–M6900 5600ft itt győrben, megér annyit?

(#19320) Trebron09 válasza ShadowK (#19318) üzenetére


Trebron09
őstag

De elolvastam... itthonról (boltból) valami? :R

- Kreatív módon kell áramvonalasítani a stagnáló koncepciót! -

(#19321) Anaren91 válasza Ice&Lime (#19308) üzenetére


Anaren91
senior tag

Iponon Logitech G300 8300 pézbe kerül. Havernak olyan van kipróbáltam nem rossz bár én Razer Copperheadhez vagyok szokva. Sajnálom is hogy kezdi beadni a kulcsot próbálom foltozgatni de hát 7 év az 7 év...Am meg hülyeség h 10k alatt nincs egér öcsémnek 4 éve vettem 1 fullnoname egeret de olyat h még az alján sincs márkajelzés nem hogy magán az egeret és még mindíg kiválóan működik.... nincs hozzá semmi softver nincs rajta csili vili led van rajta 2 + gomb meg "elvileg" 3600 dpi de nem tud se kávét főzni se műholdat vezérelni és semmi tök fölös funkciója nincs mint a drága gamer egereknek....

MSI B450 Tomahawk Max, Ryzen 7 5800x3d, PowerColor 6700XT Hellhound,64 Gb 3600Mhz CL18

(#19322) CoDWaW07 válasza Tarill (#19319) üzenetére


CoDWaW07
őstag

V2-es ?:)

[ Szerkesztve ]

●ASUS M5A97 EVO R2.0 ● AMD FX8320 ● 8 GB Corsair Vengeance 1600 Mhz ● MSI R9 280X 3GB ● Samsung 850 EVO 120 GB ● 1.5 TB ● Cooler Master Silent PRO 600W ● iPhone 6 Space Gray ● iPhone Xs 64GB Silver Galaxy Z Fold 4

(#19323) Synthwave válasza Trebron09 (#19320) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Felejtsd el.

--------------------------

Tarill: Nem.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#19324) Trebron09 válasza Synthwave (#19323) üzenetére


Trebron09
őstag

Pontosabban? :DDD Akkor mi az a minimum ár amiért érdemes nézelődni? (nem kell rá 6millió gomb, meg lézeres sem kell..)

Pl. ezek az olcsóbb gigabyte egerek nem ajánlottak? Icon7 Z300-at néztem.. de már sehol nem kapni.

- Kreatív módon kell áramvonalasítani a stagnáló koncepciót! -

(#19325) tixem


tixem
addikt

MS Comfort mouse 6000? Az szerintem egy jó kis egér ha nem kell a csicsa meg sok gomb

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#19326) ShadowK válasza Trebron09 (#19324) üzenetére


ShadowK
tag

Giga egy nagy sz@r. Inkább A4tech X7 szériából ami nem Razer másolat csicsa, hanem saját alap modelljük.
http://www.argep.hu/trend/A4TE/A4tech-x710.html
Ez mindenkinek nagyon bevált akinek ilyen van, akit ismerek az is meg van elégedve vele, ebben az ár kategóriában elég best buy (leszámítva ezeket az ebay-es ős-MS-eket).

[ Szerkesztve ]

(#19327) Trebron09 válasza ShadowK (#19326) üzenetére


Trebron09
őstag

Na ez nem rossz...akkor ez lesz köszönöm! Te is ilyet használsz?
:)

[ Szerkesztve ]

- Kreatív módon kell áramvonalasítani a stagnáló koncepciót! -

(#19328) Synthwave válasza ShadowK (#19326) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

"leszámítva ezeket az ebay-es ős-MS-eket"

És Logitech-eket meg Razer-eket.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#19329) ShadowK válasza Trebron09 (#19327) üzenetére


ShadowK
tag

Én nem, mert mostanában már nem játszom. Egyik havernak ilyen van már vagy 4-5 éve, azt fogtam is, annyi pénzért pozitív csalódás volt.

(#19330) ShadowK válasza Synthwave (#19328) üzenetére


ShadowK
tag

De nézd már meg, azzal kezdte, hogy 2-3K körül keres. Mutass 2-3K-s gamer logitechet vagy razert :DDD
Erre mondtam, hogy ha nem megy az ebayes buli (vagy akár nem elég a 800dpi vagy mennyi a régi MS-eken) akkor olyan 4K körül legolcsóbban talál minőségibb gamer egeret, az X710-est.

(#19331) =Mentor= válasza ShadowK (#19326) üzenetére


=Mentor=
őstag

Tényleg nem rossz, de az A4Tech XL-750BH vagy A4Tech XL-750BK még jobb választás, 5000 Ft környékén van az is, viszont a 710-el ellentétben már 3600 dpi maximális érzékenységgel bír, ami 6 fokozatban állítható.

Árgépen ódákat zengenek róluk: [link]

Tehát balgaság, hogy 5 ezer forint környékén nincs igazán jó egér.

:K :))

[ Szerkesztve ]

(#19332) =Mentor= válasza =Mentor= (#19331) üzenetére


=Mentor=
őstag

Az előzőekből kimaradt, hogy az XL-750 már nem optikai hanem lézeres egér.

(#19333) Trebron09 válasza =Mentor= (#19332) üzenetére


Trebron09
őstag

Még ez is lehet egy alternatíva..úgyse minden nap veszek egeret. Azt olvastam, hogy játékra az optikai jobb, de ez is jó arra?
Fa asztalon használnám (nincs egérpadom), ha ez számít. :)

- Kreatív módon kell áramvonalasítani a stagnáló koncepciót! -

(#19334) jaffa 2843 válasza =Mentor= (#19331) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Hidd el, hogy rosszabb. Nem szabad ilyen felelőtlenül ajánlgatni.

(#19333) Trebron09

Padot pedig tessék venni az egér alá. Több funkciója van annak, mint egy szép terítőnek.

[ Szerkesztve ]

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#19335) Trebron09 válasza jaffa 2843 (#19334) üzenetére


Trebron09
őstag

Gondoltam már arra is...de nem tudok kiigazodni rajtuk, mert annyi féle van, ilyen meg olyan felületű, szövet, műanyag.. tudnál valamit ajánlani? :R

- Kreatív módon kell áramvonalasítani a stagnáló koncepciót! -

(#19336) jaffa 2843 válasza Trebron09 (#19335) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Van külön topikja is. Egyébként ha méretre elgendő, akkor egy QCK Mini teljesen jó indulás lehet.

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#19337) ShadowK válasza =Mentor= (#19331) üzenetére


ShadowK
tag

Igen igen, ez valóban a 710-es utódja, csak mivel itt mindenki leszólta a 710-es utániakat, mivel lézeresek, ezért inkább azt ajánltam.
Még nem sikerült kipróbáljak fej-fej mellett lézerest és optikait, így arról nincs tapasztalatom, de biztos nem hülyeség amit mondanak. Persze ha nem akkora gamer az ember akkor lehet észre se veszi a különbséget.

Az egérpad nem hülyeség, egy ideig használtam, aztán nem, mert eldöntöttem hogy nem fogok játszani, most újra vettem, de ég és föld vele vagy nélküle. Qck minit nem találtam sehol, egy ilyet vettem, egész jó, drága se volt.

(#19338) Synthwave válasza =Mentor= (#19331) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Az az egér egy raklap haszonállati salakanyag (hogy ez milyen diplomatikus lett), még a 710-eshez képest is.

"Árgépen ódákat zengenek róluk"

Az semmit nem jelent (pontosabban de, csak nem az egérrel kapcsolatban). A totál nab haverom is odavan érte, mégsem bírtam elviselni azt az egeret negyed óránál tovább; olyan érzés volt, mintha wireless-t használnék (nem vsync miatt), a komolyabb rántásokat nem tudta konzisztensen lekövetni, precíziós mozgatásnál sem volt kellően pontos, a talpai is elég gyengusok voltak. Az, hogy ránézésre, fogásra egy olcsó játékszer érzetét keltette, igazából csak az utolsó szög volt a koporsójába. Mindent összegezve meglehetősen komolytalan.

"Tehát balgaság, hogy 5 ezer forint környékén nincs igazán jó egér."

Valóban az, de nem az X750 az, annyi biztos. :))

--------------------------------

ShadowK: MS-ek--> STMicroelectronics OS MLT 04 --> 400 cpi (egyes mérések szerint 420-430)

3k. Pont annyiért vettem a 3 hónapos, alig használt Salmosa-mat.
Amúgy nem hiszem, hogy azon a párszáz forinton vagy éppen egy ezresen kell filléreskedni, ha az ember akar is valamit kapni a pénzéért. 4k tájában már ott az MX 310 / G1 is, 5-ért Abyssus Mirror, kis méretű Mantis paddal.
Mondjuk nekem igazából mindegy, nem az én pénzem, nem nekem kell használni, csak gondoltam nem árt, ha tisztában van a lehetőségekkel.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#19339) haddent


haddent
addikt

üdv
tanácsért látogattam el ide, ugyanis kezd döglődni az egerem, ideje egy újnak. Első sorban játékra (fps) lenne, tehát pontos, gyors és strapabíró (na most nem falhozvágásról beszélek, hanem kopás, és itt sem matrica, hanem anyag..) kellene. Nekem a lézeresek szimpatikusabbak, de meggyőzhető vagyok bármiről, nem vagyok annyira otthon a témában...
A keret az nagyon max. 20k környéke, de remélem azért olcsóbban is meg lehet úszni (ha van valami kihagyhatatlan ajánlat 25k -ra akkor azt is meghallgatnám..).
Esztétikailag annyi lenne elsődleges, hogy szép nagy legyen, és ne legyen rajta 25 gomb meg kapcsoló meg szirszar, tehát minimalista.

köszi előre is!

(#19340) tixem válasza haddent (#19339) üzenetére


tixem
addikt

Razer Abyssus

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#19341) jaffa 2843 válasza tixem (#19340) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

"Esztétikailag annyi lenne elsődleges, hogy szép nagy legyen..."

Nemhinném, hogy ez jó lenne neki.

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#19342) haddent válasza jaffa 2843 (#19341) üzenetére


haddent
addikt

Nem tudom megítélni képről, hogy mekkora, de méretre talán jó lehet, viszont optikai. Van valami előnye az optikainak a lézerrel szemben?

(#19343) tixem válasza haddent (#19342) üzenetére


tixem
addikt

lézeresből Logi g500, vagy g9x, nagy is és lézeres. Abyssus 11.5 centi körül van, lehet tényleg kicsi neked, nézz róla youtube tesztet.

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#19344) jaffa 2843 válasza haddent (#19342) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Az abyssus pici és könnyű egér. Ha nem erre van szükséged, akkor mást lenne érdemes nézned. Esetleg Deathadder, G400, Ikari Optical.

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#19345) deadelon válasza haddent (#19342) üzenetére


deadelon
aktív tag

annak idején mikor ben kenobi megvette élete első kardját optikait ajánlottak neki aztán mégis lézer kardot vett,és nem bánta meg.

Nagy keleti bölcsesség:Több repülőgép van a vízben mint amennyi tengeralattjáró az égben

(#19346) jaffa 2843 válasza deadelon (#19345) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

LIGHTsaber. Azoknak lézerkard, akiknek az idegenvezető aliendriver. :W

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#19347) tixem válasza jaffa 2843 (#19346) üzenetére


tixem
addikt

:DDD fail

milyen lenne egy LIGHTmouse?

[ Szerkesztve ]

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#19348) deadelon válasza jaffa 2843 (#19346) üzenetére


deadelon
aktív tag

okoska és szerinted a laser minek a rövidítése?

[ Szerkesztve ]

Nagy keleti bölcsesség:Több repülőgép van a vízben mint amennyi tengeralattjáró az égben

(#19349) haddent válasza deadelon (#19348) üzenetére


haddent
addikt

Tudtommal a laser már nem rövidítés :U

jaffa visszavonva, ez kimaradt :W

[ Szerkesztve ]

(#19350) jaffa 2843 válasza deadelon (#19348) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Okoskát nem ismerem, de szerintem a "Light Amplification by Stimulated Emission of Radiation" kifejezésből ered. Az említett filmben nincs "lézerkard", got it?

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen egeret válasszak? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.